![]() |
Mecz z gatunku - nie mamy nic do stracenia.
Wiadomo jakie mamy zaszłości, oczekuje zatem walki. Reszta co powyżej tego, dobre ustawienie zespołu, lepsza gra czy zdobycz punktowa będzie miłą niespodzianką. |
Maja walczyc ze wszystkich sil - tego od nich wymagam i bedzie dobrze.
|
Franek poległ przez Zawisze, a oni teraz wygrali z Lechem.
Z Legią okaże się, że prezes się mylił i to nie wina trenera a grajków. 4-0 dla Ległej to wynik optymistyczny przy mocnym blokowaniu bramki. Myślę, że będzie 6-0. Oni postarają się nas zjechać, a my się posypiemy po 2ch golach. Jeżeli będzie wynik inny niż przegrana, to zobaczę światełko w tunelu, ale bardzo w to wątpię. Nie z tymi piłkarzami i i nie z takim prezesem. |
Wypierdalaj stąd i nie wracaj.
Pewnie dostanę bana, ale to coś nade mną to albo smuda, albo żyd. Kto kocha, ten wierzy |
Cytat:
|
Panowie bez spiny.
To że uważam iż zwolnienie Smudy to błąd jest oczywiście faktem To że uważam iż Gaszyński nie zrobił nic z tego co obiecywał, a jedynie dobił morale w drużynie to też fakt. Podałem wynik realistyczny 6-0 i optymistyczny 4-0. Mogę dodać jeszcze wynik życzeniowy 1-0 dla nas, albo marzycielski 3-0, ale uważam, że to nie realne. Czy chciałbym się mylić? Chciałbym. Jednak bardziej prawdopodobne jest dla mnie to iż prezes nie dotrzyma kolejnej obietnicy (Semir) niż my zrobimy wynik inny niż porażka. I nie narzekam. Na dzień dzisiejszy uważam, że to nasza szara rzeczywistość. Okaże się już za niedługo. Kciuki i serce są za naszymi, ale rozum i fakty świadczą o czymś innym. |
Cytat:
2. Co obiecał Gaszyński? |
Panowie nie ciagnac głupiej rozmowy z trolem...
|
To, że ktoś realistycznie odbiera wszelkie bodźce zewnętrzne doń docierające, nie należy go nazywać trolem.
Nie rozumiem jednego na tym forum... tego optymizmu przed każdym meczem i tych dywagacji, analiz przeciwnika: Lechia miała być słaba, Pogoń bez formy, do Bełchatowa jechaliśmy na spacerek, a Zawisza miała być bandą nieudaczników, frajerami zamykającymi tabelę. Wczoraj ta banda frajerów ograła Lecha, a nam na plecach siedzi Podbeskidzie. Żeby się tylko nie okazało, że po derbach nasz dorobek punktowy będzie taki jak przed meczem z Legią. |
Cytat:
|
Cytat:
Dziś licze że wszystkich zawodników zobacze na nominalnych pozycjach oprócz Dudki :) |
Cytat:
takie coś nie pomogłoby mu się podnieść. |
0:2 dla Wisły i to jest ten pierwszy krok wielkiej Wisełki zobaczycie :D
|
Wczoraj Amica przegrała z Zawiszą rodzi się pytanie czy zwolnienie Franciszka było słusznym posunięciem ?
|
Drużyna Smudy zdobyła 1 pkt w meczach z drużynami, z którymi zdobyliśmy na jesieni 12 pkt, a z Zawiszą grali prezz 30 min w przewadze, a te "gwiazdy Smudy" (Guerier i Sarki) maścili wszystkie sytuacje ofensywne i jeden nawet nie potrafił strzelić z pół metra. Zwolnienie Smudy było słuszne. Pytanie czy podpisywanie z nim kontraktu na 3 lata było słuszne?
Poza tym Smuda nienawidzi młodzieży, więc młodzież wyjeżdża do innych zespolów zamiast ogrywać się u nas! Więcej by wnieśli do tego zespołu niż niektórzy "zawodowcy", bo zaczęliby chociaż biegać po boisku. |
Wy to macie coś najebane z tą młodzieżą.
Gdyby ktoś był dobry to by grał i tyle |
Akurat Wisła jest takim klubem która swoich wychowanków powinna ogrywać przez rok , dwa w innych klubach a sama mieć gotowych zawodników.
Tak jak było np. z Brożkami czy z Małeckim. Ograli się w jakichś Katowicach , Zabrzach czy innych Łodziach i wrócili już w miarę ukształtowani. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Burliga i młodzież :D
Poza tym Bury był podstawowym zawodnikiem Wisły zanim Smuda pojawił się w klubie... |
Podpinając się jeszcze pod dyskusje o słuszności bądź niesłuszności zwolnienia Smudy, to zastanawia mnie, dlaczego Smuda potrafił przygotować zespół na jesienną rundę, a wiosna była katastrofalna? Zrozumiałbym, gdyby to był jeden sezon, ale dwa sezony z rzędu podobne wyniki? Smuda nie lubi uczyć się na błędach, wiec nie ma co żałować jego zwolnienia. Z nim stalibyśmy tylko w miejscu.
Co do meczu to główną rolę będzie grać psychika i nastawienie do meczu, bo umiejętności piłkarzy w obu zespołach są podobne. No może jeszcze obecna forma. |
Cytat:
|
Wszystko rozegra się w środku pola. Jeśli Berg wystawi najsilniejszy skład, to nas zdominują bez problemu, bo taki Duda, to nie dość, że potrafi grać w piłkę, to jeszcze jest bardzo agresywny(z tego co pamiętam, to najczęściej faulujący piłkarz Legii w grupie LE). Widać, że tam w doborze piłkarzy ważna jest właśnie mentalność i mamy jeszcze Vrdoljaka, Jodłowca, Żyro, Sa i Kucharczyka, czyli goście, którzy tną równo z trawą. Oby nie było powtórki z jesieni, bo kiepsko to się wtedy oglądało.
|
Legia w obecnej formie jest do pyknięcia praktycznie przez każdy zespół ekstraklasy.
Jakościowo mają najlepszych piłkarzy, ale to jest piłka i nie trzeba wiele, żeby ich ograć. Jak na to jakie pieniądze są w nich pompowane i jaki mają pijar to grają przeciętną piłkę. Wisła, gdy miała taką przewagę budżetową nad resztą stawki grała o wiele efektywnej i efektowniej. Wszystko zależy jak się mecz ułoży na początku, faworytem jest Legia, ale nie ma co załamywać rąk przed meczem. Wystarczy trochę szczęścia, albo żeby Paweł z Semirem wreszcie zagrali dobry mecz i Legia będzie mieć kłopot. Jeśli jednak nasze duo nadal będzie tak kaszanić jak ostatnio to możemy nawet 3:0 w papę zebrać, proste. Trochę niepokoi gra obronna bez Głowackiego mimo wszystko. Ja trzymam kciuki, mam nadzieję, że postaramy się o niespodziankę :) Nawet stosunek prawdopodobieństwa jest po naszej stronie, bo nie da się ciągle grać źle. |
kolego s1mone - to wlasnie Wisla teraz jest do pykniecia przez kazda ligiowa druzyne , taka Korona, Zawisza czy Zydy graja o klase lepiej od naszych leniwych , zmanierowanych bezambicjonalnych gwiazdek ....wiec proponuje troche szacunku ( tfu !!) do LetFootballWin-ow bo dzis przewiduje niezly wpi...ol z hokejowym wynikiem - obym sie mysli -....przed Belchatowem tez widzialem porazke a Zawisza stawialem na wyszarpany remis, wiec nie wiem skad u was taki optymizm ... jestesmy obecnie najslabiej grajaca w pilke druzyna extraklapy i jedziemy na teren murowanego mistrza polski
|
skład
Michał Buchalik
Boban Jović Dariusz Dudka Richárd Guzmics Łukasz Burliga Emmanuel Sarki Alan Uryga Łukasz Garguła Semir Štilić Mariusz Stępiński Paweł Brożek Skład od pierwszej minuty |
Cytat:
Niesamowite rzeczy można tu czasami przeczytać. |
Cytat:
smutne ale prawdziwe, nie pierwszy raz nasi gwiazdorzy zwolnili trenera, oby dzisiaj sie im chciało! ole ole ola ola legia to .... |
Cytat:
tysiacpindzetznakof |
Cytat:
|
Cytat:
|
Pomijam MegaGola Burego, ale czy to na pewno gra Sarki? Go gra jak nie z tej planety.
|
Znowu te chujki z gwizdkami robią sobie co chcą...
|
Ja pi...dole!
Jak nie piłka metr za linią dla Legii jest OK to ręką bramka strzelona uznana (nawet na łonecie to przyznali. To to szok!). Nasi MEGA pozytywnie zaskakują! |
Cytat:
|
Bez wzgledu na wynik widac maksymalne zaangazowanie druzyny. Widac w szatni nowego ducha.
Kazek nigdy nue powinien byc zwalniany. |
Teraz wszyscy, którzy wieszczyli od 3:0 do 5:0 wpłacają na Akademię wytypowany wynik (30PLN , 50 PLN itp) za rozsiewanie negatywnych emocji? ;-)
|
Remis ale to Wisła jest zwycięzcą tego meczu. Pokazali dobra piłkę i dużo walki. Szacun dla całego zespołu ale trzeba wyróżnić moim zdaniem dwóch graczy:
Sarki - robił niesamowitą robotę, potrafił przytrzymać, rozegrać, przyspieszyć, nawet pod podwójnym a czasem potrójnym kryciem sobie radził. Miejmy nadzieję że nic poważnego mu się nie stało. Jović - profesura. Szkoda tego samobója ale takie jest życie ;) No i 1906% poparcia dla Kazia Moskala :) |
achhhhh szkoda.... było blisko wygranej.
Jakby mi ktoś wbił drzazgę w f**a |
Jebać was K U R W Y
http://oi62.tinypic.com/b6q0js.jpg Ogromne brawa dla naszych piłkarzy za zaangażowanie i samą grę. W końcu coś zaczęło się dziać. Tak dalej Kaziu! |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:23. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl