Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [22 kolejka] GKS Bełchatów - WISŁA Kraków, 28 lutego, 15:30. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9425)

Revolver 28.02.2015 17:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez loory (Post 1391842)
też tego pojąć nie mogę. Niech nasz Trener przestanie nam wmawiać że Dudka umie grać na stoperze. To był TOTALNY KRYMINAŁ. Przecież on ani pułapki ofsajdowej ani wślizgu ani wyskoku... Sezon na straty to czemu nie dawać szansy (własnie w takich meczach) Żemło co ma kiedyś grać. No jak ma facet zbierać doświadczenie jak mu Franek nie daje w ogóle pograć?

I jeszcze jedna sprawa. Ciągle słyszę na stadionie jak narzekają na Bogusia. Ok, wirtuozem to on nie jest. Ale czemu z podwieszonego napastnika nagle się robi środkowego pomocnika gdzie Rafi nie ma w ogóle CECH które są potrzebne w naszej lidze by grać na tej pozycji? On jest z natury (tak się wydaje być) spokojnym i delikatnym facetem a u nas, przy naszych rywalach POTRZEBA gościa z zębem - nie mówię że ma grać chamsko ale SILNY FIZYCZNIE i NIEUSTĘPLIWY MUSI BYĆ - a Rafi boi się wstawić nogi czy tu gościa szarpnąć bo nie chce mu wyrządzić krzywdy.

Modle się by ten 3 zawodnik z Sierra, był na podobnym poziomie co Jean i Boban to może Semir się ocknie i zreflektuje że nie należy mu się miejsce w 11 z urzędu.

w górę serca

Jedyną jego "CECHĄ" jest to, że jak debil bez pomysłu zapieprza po murawie w każdą stronę. Jakby to wystarczyło na to, żeby być dobrym piłkarzem, to Paweł Sasin grałby w Realu Madryt.

MWK 28.02.2015 17:40

Skandal, nic innego mi do głowy nie przychodzi. Z całą moją sympatią do Brozia, nie wyobrażam sobie sytuacji, że z Zawiszą wychodzi od pierwszej minuty. Jego gra i forma obecnie to nieporozumienie.

Davss875 28.02.2015 17:43

do speedfashion
Wdg Ciebie Boguski to piłkarz?
Pozoranty nic innego nie przychodzi na myśl. Wracac z buta do domu!!! Boguski, Jankowski, Dudka, won!!!!!!!!

Patryko 28.02.2015 17:43

Zero taktyki, bezładna kopanina - ale nie to jest najgorsze...

Jak piłkarze na poziomie ekstraklasy mogą mieć problemy z celnym podawaniem piłki na 3-4 metry???? Przecież to zakrawa o kryminał....

Skoro nie ma w tej grze żadnego ładu i składu, to niech do końca rundy na treningach trenują tylko i wyłącznie podania... żeby mieli od tego wymiotować w tuje, cokolwiek. Śmiem twierdzić, że przy takim reżimie treningowym nasze wyniki byłyby przynajmniej na tym samym poziomie.

No i wisienka na torcie - wojownik Boguski. Za co on nowy kontrakt dostał to tego chyba on sam nawet nie wie. Zobaczcie sobie na powtórkach, z jakim wigorem i agresją doskoczył do gościa asystującego przy 3-ciej bramce - nie wiem czy mam się śmiać czy płakać.

Brożek to już chyba myślami na emeryturze, Sadlok się coraz bardziej pogrąża, źle to wygląda.

speedfashion 28.02.2015 17:45

@Davss875

Boguski > Sarki.

Gdybyśmy zagłębiali się w szczegóły, to zostałoby ich może 8.

St Yabol 28.02.2015 17:48

Tyle dobrze, że doszedł Jović i Barrientos co da jakieś pole manewru...

Z zawiszą przewiduje rekord frekwencji

Davss875 28.02.2015 17:52

Boguski prosze Cie zakoncz kariere. W ten dzień pojde na kolanach do Częstochowy !!!!

Adenalix 28.02.2015 17:52

Boguś na dzień dzisiejszy się prezentuje jak Tico po gradobiciu.
Inni dywersanci też nie lepsi. Słaba forma naszych niemal wszystkich piłkarzy a do tego bardzo łatwo nas przeczytać. Plastry na Semira i Brozia, pressing i twardo w obronie. Niby kontrolujemy mecz, niby prowadzimy w grę, ale z takimi interwencjami w obronie nie damy rady nikomu w naszej lidze. Ja uważam, że za ten stan rzeczy odpowiada Franz. Ani taktyki, ani przygotowania fizycznego, ani mentalnego, ani techniczno-piłkarskiego. Nic. Niby trochęlepiej, ale dalej frajersko dajemy się wozić i to nie potentatom.

Gwiaździsty 28.02.2015 17:57

3 mecze - 1 pkt. Jeśli ktoś dalej wierzy w bajeczki o pucharach to powinien zmienić zainteresowania. Ze Smudą ich nie będzie, choćby mu nawet ściągnęli Ronaldo z Messim. Będzie się ciężko utrzymać w górnej grupie.

AS82 28.02.2015 18:00

Najbardziej irytowało mnie to usilne próbowanie rozgrywania piłki , mimo ,żę nam to całkowicie nie wychodziło ,z tego się brały tylko kontry i gole dla Bełchatowa. Jak nie umieją rozgrywać piłki to niech grają długa piłką i walczą pressingiem. Srodek pomocy z Urygą i przede wszystkim katastrofalnym Boguskim, nie dało się tego oglądać. Sadlok to cien piłkarza z rundy jesiennej. Z taką grą zaraz będziemy w strefie spadkowej . Smuda ewidentnie s.......il przygotowanie do tej rundy.

Adenalix 28.02.2015 18:01

i jeszcze jedno: wybór pilkarzy do pierwszej jedenastki to ranking sympatii i popularności Franza a nie merytoryczna ocena aktualnej formy piłkarzy. Niestety u nas są święte krowy, które grają bez formy bo Franz akurat pracuje nad jej przełamaniem, a inni choćby byli w kosmicznej formie dostają 7 minut a później na środek ławki.

buczo1985 28.02.2015 18:04

Dokładnie, tak jak piszecie. To co wyprawiają nasi piłkarze to KRYMINAŁ.

Brożek ławeczka w następnym meczu. W jego miejsce jakiś junior na 60 minut, a Paweł niech dogra pół godziny do końca meczu. Ale żeby tak zrobić, to trener musiałby mieć jaja!

Savik 28.02.2015 18:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Heero (Post 1391832)
Nie da się wygrać z brakiem szczęścia, ślepym sędzią i Boguskim na boisku...

A już myślałem, ze tylko ja widziałem co ten piłkarzyna dzisiaj wyczyniał .... Najsłabszy na boisku ...

siemstein 28.02.2015 18:07

Spoko, po Zawiszy same łatwiutkie mecze z Legią, Jagą, Cracovią

Gwiaździsty 28.02.2015 18:12

Grają dokładnie to jak zostali przygotowani do sezonu. Jest jeszcze jakiś zespół potrzebujący przełamania się ? Dzisiaj na nas przełamał się Bełchatów.

Kocur 28.02.2015 18:20

Gwałcili ich a oni jeszcze się nadstawiali.

Przykro, naprawdę przykro. Ciężko powiedzieć kogo wypieprzyć pierwszego, czy Smudę czy kogoś losowo z boiska :/

63.5 Kg 28.02.2015 18:23

Kompromitacja tak na krotko...
Takie mecze mnie tylko uswiadczaja w przekonaniu ze niektórzy piłkarze absolutnie nie maja prawa grac w tym zespole...
Dudka....Rafal B...całkowite kompromitacje...
Bardzo spuscil z tonu Uryga...
Tragicznie slaby Brożek...
Bardzo slaby od początku roku Sadlok...
Na chwile obecna nie widze tego zespołu...

patti 28.02.2015 18:24

wiekszosc ludzi na tym forum reaguje bardzo emecjonalnie.... Wisla wygrala ( super Smuda i pilkarze ), Wisla przegrala (zwolnic Smude i pilkarzy)

Kazdy wie jak jaka sytuacje finansowa mamy w Wisle... co za tym idzie graja pilkarze na jakich stac nas... a ze nie stac nas na wiele to gra taki Sarki, Bogucki, Jankowski... i reszta pilkarzy co grac nie ma gdzie wiec i na male zarobki sie zgadza we Wisle.

Ja sie bede cieszyl jak Wisla sie spokojnie utrzyma w tym roku, dostaniemy licencje na przyszly rok i skonczymy ten rok bez wiekszych strat finansowych (0+ jak to nasz prezes powiedzial)

Co do meczu to wiem przegrana boli, ale gra juz byla duzo lepsza niz ostatnio. Poczekajmy z ocena tej rundy po derbach. I tak najwazniejsze bedzie ostatnie 7 meczy.

Wiec apeluje aby sie napic piwka i ochlonac po meczu. Kupic bilet na Zawisze i widzimy sie za tydzien na R22.

Swiat sie nie konczy na Belchatowie.... 2 mecze do derbow... licze na wygrana w nastepnym meczu, powalczyc na legii i jedziemy z zydami !!!!

A w nastepnym sezonie powalczymy o puchary ( i tym razem na serio ) Wiec nie ma sie co zalamywac... weekend sie dopiero zaczyna... widzimy sie na Zawiwszy. TYLKO WISLA !!!!!!!!

tofik 28.02.2015 18:24

Te pożal się Boże obozy zimowe zagraniczne nie mają sensu. Chyba by lepiej wyglądali jakby zostali w domu i się przygotowywali sami. Serio.

Dzimi 28.02.2015 18:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Revolver (Post 1391845)
Kazio Moskal jest wolny, tak tylko o tym wspominam...

Popieram

Boguski i Uryga nie powinni grać przez najbliższy miesiąc.

FraMat 28.02.2015 18:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamson (Post 1391823)
FRAJERSTWO.

i pare pytań, które zostaną bez odpowiedzi:

Brożek - ile trzeba sytuacji by trafić do bramki? Nie trzeba dużo. Wystarczy Piech zamiast Brożka.
Buchalik - czy wybronisz kiedyś coś czego nie musisz? Akurat Buchalik, choć nie mistrz, nie miał nic do powiedzenia przy bramkach
Boguski - jak to możliwe, że grasz w piłkę na poziomie ekstraklasy? A kto mówi, że gra na poziomie ekstraklasy?
Dudka - czemu tak doświadczony piłkarz jak ty, nie potrafi się ustawiać w obronie? Latka i ciężki tyłek?
Smuda - czemu ku rwa mać co rok po przerwie zimowej twoje drużyny dostają wpie dol za wpie dolem? Bo nie jest trenerem tylko dyletantem.
frankowski - czy ty jesteś szmato ślepy? To nie Frankowski zawinił tylko boczny.
Głowacki - jak to jest grać z samymi amatorami w drużynie? Fakt. Gdyby reszta grała na 50% poziomu Głowy...
Gaszyński - będzie faza grupowa europejskich pucharów? Jak przywrócą Intertoto

Sorry Kamson, że odpowiadam, choć pytania nie do mnie
:neutral:

Elefant 28.02.2015 18:31

Chaos i beznadzieja.

Przeciętniutki Bełchatów ogrywa nas na luzie, niespecjalnie się nawet męcząc.

Na boisku pojawiają się podróbki piłkarzy jak Boguski czy piłkarze zupełnie bez formy jak Dudka, tylko dlatego, że u Smudy mają pewny plac.
Lepiej było przegrać 5: 0 ale z młodymi. Przynajmniej byłaby nadzieja na korzyść z takiej przegranej

Bez taktyki, bez formy, bez jaj... Wisła Kraków 2015

Jak pomyśle, że ta patologia trenerska będzie jeszcze ssać Wisłę przez następne 1,5 roku i to w części za moje pieniądze to mnie szlak trafia.

Cytat:

Jest jeszcze jakiś zespół potrzebujący przełamania się ?
Jest. Sąsiadka. Gra o klasę lepiej niż my. Największe upokorzenie od wielu lat stoi u bram.

PhantomRanger 28.02.2015 18:31

Analogiczna sytuacja jak w roku poprzednim. Smuda w zimie ma "za dużo" czasu na przygotowanie drużyny i to zawsze wychodzi bokiem. Ciekawym jest, że po przygotowaniach letnich gram wygląda o niebo lepiej. Spaść raczej nie spadniemy, ale z 8 może być problem.

speedfashion 28.02.2015 18:33

Smuda jest raczej nie do ruszenia. Nie róbcie sobie nadziei. Może jeśli nie załapiemy się do pierwszej 8 (co staje się bardzo możliwe), to coś się zmieni w tej materii.

Każdy mecz gramy tak samo, wszyscy już wiedzą, czego się po nas spodziewać. Zresztą - pisano o tym wiele razy.

El'kabat 28.02.2015 18:35

Poziom kreta na Żuławach. Nie da się tego ogladać co nasze asy robią z piłką. Kontra Gksu na 3-1 to delicja w porównaniu z naszym kopaniem się przez 90 minut. Przebijanie piłki jak w dwa ognie.

Z obrony to tylko Głowa dalej trzyma klasę,choć też jakaś chwila nieuwagi mu się dziś zdarzyła.
Dudka- kryminał dziś większy od czupiradła. Gość z takim doswiadczeniem zajebał nam praktycznie 2 gole ,a robili go jak chcieli. Guzmics obecnie to dwie klasy lepszych zawodnik.
Sadlok - krew człowieka zalewa jak widzi podania na środek do rywala. Powinien grzać ławę ,ale kto wtedy będzie grał?
Z pomocy wszedł Barrientos i zrobił więcej zamieszania niż wszyscy pozostali.
Sarki - standardowo,czyli dno jest gdzieś nad nim.
Boguski - dla mnie ten gość powinien grać w rezerwach i tyle. Biega, i to by było na tyle.
Stilic - już myślami jest chyba w innym klubie.
Jovic- widać ,że jest w gościu coś ,ale nie wiem czy mi się przywidziało ale Burliga jakby celowo często do niego nie zagrywał.
Brozio - cień samego siebie dzisiaj.

Nawet gdybyśmy sprowadzili kolejnych zawodników to nic to nie da. Trenowanie rodem z NRD już nie robi roboty, a każdy myślący trener pewnie ustawi tak swój zespół, że nas pojadą. Taktyka u nas nie istotna,trener od przygotowania fizycznego też nie bo kapitan Smuda wszystko wie. Chuja wie jak na obecne czasy i taka jest prawda.

sl@y 28.02.2015 19:17

Że tak spytam, kiedy jest przerwa na reprezentację? bo widać że poruszają się jakby mieli nogi z ołowiu w porównaniu z zawodnikami bełachatowa którzy zapierdalali po całym boisku co było już widoczne po kilkunastu minutach gry, więc wypadałoby aby odpoczęli po tych trzech kolejkach.
Zwalnianie Smudy teraz i tak nic nie da, widać że znów "coś" poszło nie tak w przygotowaniach ale jeśli nie zajmą miejsca pucharowego(na dzień dzisiejszy tak to wygląda a jest to cel wyznaczony przez prezesa) bądź co gorsza nie znajdą się w pierwszej ósemce nie pozostanie nic innego tylko Smuda OUT

kristos 28.02.2015 19:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sl@y (Post 1391878)
Zwalnianie Smudy teraz i tak nic nie da, widać że znów "coś" poszło nie tak w przygotowaniach ale jeśli nie zajmą miejsca pucharowego(na dzień dzisiejszy tak to wygląda a jest to cel wyznaczony przez prezesa) bądź co gorsza nie znajdą się w pierwszej ósemce nie pozostanie nic innego tylko Smuda OUT

Nic nie da ?
Już raz tak było ,że Smuda przygotował drużyne w zimą a potem ktoś inny kończył sezon i to jak....

Wojtas 28.02.2015 19:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tofik (Post 1391867)
Te pożal się Boże obozy zimowe zagraniczne nie mają sensu. Chyba by lepiej wyglądali jakby zostali w domu i się przygotowywali sami. Serio.






Jakie obozy?chyba przetrwania dla nich...



Powiedzcie czemu,My jestesmy takie miękkie faje ,ze kopiemy sobie pike,przewracamy sie a rywal strzela nam 2,3 bramki i zwyczjanie wygrywa k**wa mecz.

to jest poziom degrengolady,Smuda zapewne wszytsko zawali na SArkiego i Sadloka.

Panienki jak nie maja ambicjii to wywalić ,bo My jstesmy zwyczjanie miękkie faje


:lol:
Grzegorz Skwara by juz wiedzial co powiedziec po takim zje**nym meczu.

Smuga 28.02.2015 19:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez palikot (Post 1391843)
Czarny tym razem na lewym skrzydle przepychany, odpychany, chaotyczny nie dokładny. I ten komentarz Wieszczyckiego, jak Franek Smuda znowu opierd... Sarkiego... może niech siebie opier... i wywali słabeusza do rezerw a na boisko wstawi głodnego gry Stępińskiego? Potem się dziwimy, że poziom ligi słaby. No jak ma być dobry, jak gra piłkarski paralityk a 20 latek polski nie ma okazji się ograć, bo mu jeden czy dwa mecze nie wyjdą i jest obsmarowywany wiadrem pomyj a paralityki nie potrafią dobrze biegać a co dopiero piłką operować to sobie grają bez problemu.

A co takiego prezentuje Stępiński, żeby go do pierwszego składu pchać? Z Pogonią grał od początku i szału nie było. Doskonale pamiętam te hejty, które tu hurtowo leciały w jego stronę. Zresztą po kiego wuja Smuda męczy Stępińskiego grą na skrzydle? To samo można powiedzieć o Jankowskim i Gargulcu. Przecież ci wymienieni przeze mnie piłkarze tracą jakieś 50% wartości grając na nieswoich pozycjach. Następna sprawa: Dudka. Nie lepiej dać pograć młodemu Żemle, by ten zbierał doświadczenie mając obok Głowackiego? Smudy nie broni już dosłownie nic. Te czcze gadanie o krótkiej ławce, kontuzjach można między bajki włożyć. Franio przyznałby wreszcie publicznie, że jest kompletnym dyletantem, jeśli chodzi o przygotowanie drużyny do rundy wiosennej. Tylko i aż tyle.

Patryko 28.02.2015 19:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Smuga (Post 1391884)
Franio przyznałby wreszcie publicznie, że jest kompletnym dyletantem, jeśli chodzi o przygotowanie drużyny do rundy wiosennej. Tylko i aż tyle.

A czym różnią się przygotowania zimowe od letnich? Bo chyba nie pogodą, skoro nasi jadą sobie na obóz kondycyjny do Turcji.
Ze względu na długą przerwę zimową w Polsce czas, jaki mają na przygotowanie się w lecie oraz w zimie jest taki sam. Czemu po prostu nie powielić schematów treningowych z lata?

rozarian 28.02.2015 20:12

Gra Wisły na tle innych zespołów w lidze jawi się jak wyciągnięta z lamusa. Jakbym patrzył na futbol z lat 80-tych i 90-tych. Wszystko na zwolnionych obrotach. Dynamika zawodników jest na zastraszającym poziomie. Inni też kopią się po czole, ale widać przy ślamazarnej Wiśle, że przynajmniej jako tako są przygotowani szybkościowo.
Nie przypadkiem Franio przed przygotowaniami zimowymi opowiadał koszałki-opałki, że zawodnicy potrenowali mocno rok temu (słynne pawie pod tuje) i teraz nie ma potrzeby już tak intensywnie trenować ;).
Wiedział że sknocił wtedy przygotowania (ale pewnie do dzisiaj nie wie dlaczego), więc by uspokoić zarząd postanowił w tym roku robić to samo, tylko mniej :-D. Nic dobrego z tego wyjść nie mogło, bo niby z jakiej racji?

ABGwislakABG 28.02.2015 20:20

Jak Dyzma sam nie wie, na ile minut wpuścił Barrientosa to czemu się dziwić? :lol:

Kiedyś napisałem odnośnie przygotowań zimowych, że widziałbym tutaj bardziej zatrudnienie specjalisty ds. przygotowań fizycznych. Wg mnie to mogło zadziałać.

Problem w tym, że my nie mamy ŻADNEGO pomysłu na akcje. A tu już Franza się nie da obronić. Ten facet jest już skończony jeśli chodzi o poważniejszą piłkę (czyt. gra o europuchary).

rozarian 28.02.2015 20:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Patryko (Post 1391885)
A czym różnią się przygotowania zimowe od letnich? Bo chyba nie pogodą, skoro nasi jadą sobie na obóz kondycyjny do Turcji.
Ze względu na długą przerwę zimową w Polsce czas, jaki mają na przygotowanie się w lecie oraz w zimie jest taki sam. Czemu po prostu nie powielić schematów treningowych z lata?

To jest absolutnie niemożliwe, ponieważ Franio ma rozpiskę z treningów jeszcze ze Stali Mielec i nie ma potrzeby eksperymentować.

Smuga 28.02.2015 20:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Patryko (Post 1391885)
A czym różnią się przygotowania zimowe od letnich? Bo chyba nie pogodą, skoro nasi jadą sobie na obóz kondycyjny do Turcji.
Ze względu na długą przerwę zimową w Polsce czas, jaki mają na przygotowanie się w lecie oraz w zimie jest taki sam. Czemu po prostu nie powielić schematów treningowych z lata?

Przede wszystkim różnią się one jakościowo. Przygotowanie motoryczne schodzi wiosną na dalszy plan. Treningi powinny być lżejsze i bardziej zindywidualizowane. Sztab szkoleniowy powinien także bardziej szczegółowo pracować nad takimi aspektami jak, chociażby taktyka. U Smudy mamy klasyczne „silva rerum”. Zamiast przyznać, że s.......ił pewne sprawy, to będziemy musieli słuchać dalej tych jego dyrdymałów. Bełchatów grając na stojąco wpakował nam trzy bramki. Nasi poruszali się po boisku jak mucha w gównie. Przypadek? Nie sądzę. :mysli:

Lemoniadowy Joe 28.02.2015 20:40

Gra lepsza z meczu na mecz, Jovic wydaje sie dobrym transferem, Barrientos tez powinien nas wzmocnić.

Beznadziejny Boguski i Sarki,

Plus mieliśmy trochę pecha Bełchatów szczęścia stad 1-3.

radekogi 28.02.2015 20:53

Boguski to chyba ma immunitet na grę. Pomijając fakt że wszyscy oprócz Głowy grają beznadziejnie, to jednak to co wyczynia Rafał to jest katastrofa. Gość biega jak dziecko na boisku szkolnym - gdzie leci piłka tam on biegnie, zero pojęcia taktycznego, zero walki, odstawia nogę, skacze do główki nie potrafiąc ocenić lotu piłki, za mocno podaje, nie potrafi przyjąć piłki... po prostu katastrofa. O ile jeszcze można wybronić wystawianie Brożka czy Urygi, bo po prostu nie ma kto za nich grać na tej pozycji, o tyle wystawianie Boguskiego na środku pomocy to sabotaż. Jeżeli w następnym meczu nie siądzie na ławce to będzie kpina, a podpisanie z nim kontraktu nowego to po prostu jaja.
Co do Brożka to też przydałaby mu się ławka przynajmniej na 45 minut, w zeszłej rundzie to pomogło i zaczął strzelać, dlaczego nie spróbujemy znowu. Przecież on się męczy grając. Pora też dać szansę Miśkowi bo Buchalik puszcza w zasadzie wszystko co leci w bramkę. Co prawda niby nie zawinił przy żadnej bramce to jednak w takiej drużynie jak Wisła musi bronić ktoś kto wyjmie przynajmniej jedną z 3 sytuacji. Trela po przeciwnej stronie bronił wszystko, mimo że jakby puścił strzał Brożka sam na sam albo Sarkiego, czy Urygi to nikt nie miałby do niego też pretensji

Gwiaździsty 28.02.2015 21:38

Warunki treningowe czyli ośrodek w Myślenicach jaki nie ma wiele klubów w Polsce, klub w ciężkich warunkach finansowych ale funduje zgrupowania w Turcji. I jakie sa efekty ? Takie, ze gramy kolejny raz na wiosnę wielką pytę. Ciekawe czy w klubie ktoś analizuje jakie są tego przyczyny, że po raz kolejny gramy o nic w tym sezonie, bo patrząc na efekty nikt już chyba nie wierzy w grę w europejskich pucharach. Piłkarze sami w to nie wierzą. To gadka żeby ściągnąć kibiców na trybuny, że o coś walczymy.

KOALIK 28.02.2015 21:44

Bilans spotkań Wisły w pierwszej połowie 2014 r. i w trzech meczach w 2015 r.: 19 spotkań: 4 zwycięstwa - 5 remisów - 10 porażek. Na 57 możliwych pkt Wisła Smudy zdobyła zaledwie 17 pkt, a więc średnia mniej niż punkt.

To wystarczy za cały komentarz.

Ciekawi mnie tylko co w tej sytuacji zrobi Gaszyński, który oficjalnie głosi, że awans do pucharów jest potrzebny, aby poprawić sytuację.

To jest sprzeczne z wypowiedziami Smudy i jego wyznawców, że celem jest awans do ósemki. Smuda swoimi wypowiedziami spowodował, że mimo bardzo wysokiej pensji i dodatków za pkt, nie było wobec niego presji na wynik. Mimo bardzo solidnego składu mógł przegrywać pięć spotkań z rzędu (bijąc najgorsze osiągnięcie w całej historii klubu) przy jednoczesnym wzmacnianiu swojej pozycji.

Podczas tej rundy nie będzie żadnego usprawiedliwienia dla wyczynów Smudy (bo Bednarz, bo wąska kadra, bo coś tam jeszcze). Tym razem to nie przejdzie.

FraMat 28.02.2015 22:03

Za dużo lepsze wyniki niektórzy trenerzy dużo lepsi od Smudy wylatywali z Wisły.

Jednak te złe wyniki to dla mnie to nawet nie jest kwestia złego przygotowania kondycyjnego. Oni wyglądają fizycznie nawet dość dobrze.
Problem jest inny.
Oni od chwili przyjścia Smudy grają cały czas to samo.
Wszyscy trenerzy w eklasie wiedzą, co trzeba zrobić.
- Zacieśnić obronę i środek pomocy
- Przeczekać
- Wciągnąć Wisłę pod swoje pole karne
- Zniechęcić do gry Brożka (to akurat łatwe)
- Zmusić Wisłę do ataku pozycyjnego, bo nasi "atakujący" nie potrafią aktywne wychodzić na pozycję
- Nie faulować przed polem karnym
- Przeprowadzić kilka szybkich kontrataków

- Zainkasować trzy punkty

W grze Wisły nie ma żadnych nowoczesnych rozwiązań. Wygrywamy tylko wtedy, gdy Smudzie uda się piłkarzy zmotywować do zap...alania na zapalenie płuc na granicy wydolności tlenowej. I to wszystkich naraz. Albo szybko uda się nam strzelić 1-2 bramki. Przypadkiem. Jednak to w nowoczesnym futbolu żadna taktyka.

Obawiam się, że gdybyśmy nawet przegrali u siebie z Cracovią to Smuda zostanie.

ulTraS 28.02.2015 22:27

Skorża po 2 porażkach i jednym remisie został zwolniony, licze na to samo ze Smudą.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:17.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl