Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   TWSD Ticket Challenge! (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9353)

AntyMod 19.10.2014 15:30

nominuje Cygana

gooro33 19.10.2014 16:05

Nominuję:
ulTraS ,emj10

PabloTS 21.10.2014 12:43

podbijam temat bo zaczyna umierac śmiercią naturalną ;-( na sb to wielu nominowanych głupoty potrafi pisać a jak przychodzi do wpłacenia nawet 10 zł to juz cisza......

!!IRIVER!! 21.10.2014 13:15

No własnie Panowie i może też Panie, wpłacamy :) Tematu idących jak krew z nosa biletów nawet nie chce mi się poruszać, ale dyszka Was, KUR*A, nie zbawi!

szprotson 21.10.2014 13:32

Zaproponowałbym by moderator kazdemu który nie wpłacił, dał sygnaturkę :
ŻAL MI 10 ZŁ NA WISŁE czy tez podobną, to moze sie chłopaki zreflektują.

W.S 21.10.2014 13:59

''Dołączając do akcji, DAJESZ i OTRZYMUJESZ: wdzięczność obdarowanych, uśmiech, radość, okazję do dobrej wiślackiej zabawy. Budujesz jedność Wiślackiej Rodziny i jej przyszłość!''

piter116 21.10.2014 14:53

domin_czyzyny, Greeg, Gwiaździsty, JacobCFC, m954, Ogryzek (Glazik był już nominowany), PANDEM0NIUM, wiesniak84 (a.k.a. Dariook), WISŁAZWE (a.k.a. gigant), wolfy - Panowie, uzupełnijcie swoje nominacje. Tak jak wcześniej ładnie napisał Jaroo1: w zabawie chodzi o to, by tych nominacji było jak najwięcej. Poza tym robi się niepotrzebny chaos. Na forum jest ponad 40 tysięcy użytkowników, więc wybranie 2 spośród nich nie powinno być wielkim problemem...

AKTUALNA KWOTA:

1582,29 PLN

Lista osób nadal nominowanych (56):


aNouc
arleton
art.
ArturBarlinek
AYALA
brylant17
c.
chomik10
crazykaro
cygan
darean
Drozd vel kerim
El'kabat
emj10
fanfan
Grantar
gwk123
hubert.fan
hunter
Kaan
Kibicka
KibicRP
KLEPARZ
kornd
kot
kreseq
Kriss
kuba j.g
Manhunt
Mario Nh
Matejas
Milan!!!
Milosz
MJ
mtk
Pablo84
patrycja
picasso
Piesek z Krainy Pejsów
PiVoSH92
rav
rex
RoS
rzodkiewka
Siara
s1mone
tofik
ToTylkoJa
Trykuss
ulTraS
uposledzony_ale_kumaty
Wislak2214
Wit.Ek
Worcester
022
4karol4


Przyłączyli się do akcji (60):

ABGwislakABG
alterego
AntyMod
Błaszczu_WIŚLAK
Bóg Trybun(objawion)
Dariook
domal21
domin_czyzyny
dwdx1906
fialo
FraMat
fran23
Gigant
Glazik
gooro33
Greeg
Gwiaździsty
JacobCFC
Jaroo1
Kamson
Karherop
Kocur
KOMINEK
konradnh81
Krav
LuKaS TSW
Lukasz
maaarcin
MałyTSW
MatMario
mitmichael
m954
Ogryzek
OpEnTaNy
PabloTS
Padre1906
palikot
PANDEM0NIUM
piter116
Pychowice
raindog
RybaTs
R33
Semper Fidelis 1985
serek.c2
shaggy
silver03
spartan
St. Yabol
Szpen
Szprotson
wieśniak84
Wislak2221
WISŁAZWE
wolfy
W.S
zim zum
19sebawro06
63.5 Kg
!!IRIVER!!

PiVoSH92 21.10.2014 16:44

http://i.imgur.com/ZbaFfTF.jpg
Dzięki za przypomnienie, na meczu nie będę - nie każdy piątek wieczór mogę się wybrać do Krakowa :/
Nominuję - sjs32, dawiss

mtk 21.10.2014 18:33

Mam karnet, ale z przyjemnością przeleję na Akademię.
http://pics.tinypic.pl/i/00588/tkui4ngsw3it.jpg
Nominuję: huberix i Michu

art 22.10.2014 16:21

Mam karnet. Cel szczyty, nie wypada przejść obojętnie.

http://i.imgur.com/75EkXUm.jpg

Manhunt 22.10.2014 21:05

http://pl.tinypic.com/r/22g7c9/8

piter116 23.10.2014 19:57

art, domin_czyzyny, Greeg, Gwiaździsty, JacobCFC, Manhunt, m954, PANDEM0NIUM, wiesniak84 (a.k.a. Dariook), wolfy - Panowie, uzupełnijcie swoje nominacje. Tak jak wcześniej ładnie napisał Jaroo1: w zabawie chodzi o to, by tych nominacji było jak najwięcej. Poza tym robi się niepotrzebny chaos. Na forum jest ponad 40 tysięcy użytkowników, więc wybranie 2 spośród nich nie powinno być wielkim problemem...

Gigant nominował następujące osoby: m94, bartek89TS.

AKTUALNA KWOTA:

1707,29 PLN

Lista osób nadal nominowanych (59):

aNouc
arleton
ArturBarlinek
AYALA
bartek89TS
brylant17
c.
chomik10
crazykaro
cygan
darean
dawiss
Drozd vel kerim
El'kabat
emj10
fanfan
Grantar
Gypsy
gwk123
huberix
hubert.fan
hunter
Kaan
Kibicka
KibicRP
KLEPARZ
kornd
kot
kreseq
Kriss
kuba j.g
Mario Nh
Matejas
Michu
Milan!!!
Milosz
MJ
m94
Pablo84
patrycja
picasso
Piesek z Krainy Pejsów
rav
rex
RoS
rzodkiewka
Siara
sjs32
s1mone
tofik
ToTylkoJa
Trykuss
ulTraS
uposledzony_ale_kumaty
Wislak2214
Wit.Ek
Worcester
022
4karol4


Przyłączyli się do akcji (64):

ABGwislakABG
alterego
AntyMod
art
Błaszczu_WIŚLAK
Bóg Trybun(objawion)
Dariook
domal21
domin_czyzyny
dwdx1906
fialo
FraMat
fran23
Gigant
Glazik
gooro33
Greeg
Gwiaździsty
JacobCFC
Jaroo1
Kamson
Karherop
Kocur
KOMINEK
konradnh81
Krav
LuKaS TSW
Lukasz
maaarcin
MałyTSW
Manhunt
MatMario
mitmichael
mtk
m954
Ogryzek
OpEnTaNy
PabloTS
Padre1906
palikot
PANDEM0NIUM
piter116
PiVoSH92
Pychowice
raindog
RybaTs
R33
Semper Fidelis 1985
serek.c2
shaggy
silver03
spartan
St. Yabol
Szpen
Szprotson
wieśniak84
Wislak2221
WISŁAZWE
wolfy
W.S
zim zum
19sebawro06
63.5 Kg
!!IRIVER!!

Marcin_fan 23.10.2014 20:33

2 dyszki przelane
http://zapodaj.net/db62e3deeb374.jpg.html

ulTraS 23.10.2014 22:22

Dzięki za nominacje, na meczu niestety nie będę ale dyszka przelana.
http://screenshu.com/static/uploads/.../6d/ixpqw8.jpg
Nominuje:
piotrek06 Karamazow

Barti 24.10.2014 07:22

Mam karnet. Dołączam się naturalnie do akcji. Nie mogę wkleić skanu - przelałem 19,06 zł. Jeśli potrzebny skan poproszę kogoś obeznanego o pomoc.


http://wislakrakow.com/forum/data:im...AASUVORK5CYII=

siara 24.10.2014 07:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez piter116 (Post 1380622)
art, domin_czyzyny, Greeg, Gwiaździsty, JacobCFC, Manhunt, m954, PANDEM0NIUM, wiesniak84 (a.k.a. Dariook), wolfy - Panowie, uzupełnijcie swoje nominacje. Tak jak wcześniej ładnie napisał Jaroo1: w zabawie chodzi o to, by tych nominacji było jak najwięcej. Poza tym robi się niepotrzebny chaos. Na forum jest ponad 40 tysięcy użytkowników, więc wybranie 2 spośród nich nie powinno być wielkim problemem...

Gigant nominował następujące osoby: m94, bartek89TS.

AKTUALNA KWOTA:

1707,29 PLN

Lista osób nadal nominowanych (59):

aNouc
arleton
ArturBarlinek
AYALA
bartek89TS
brylant17
c.
chomik10
crazykaro
cygan
darean
dawiss
Drozd vel kerim
El'kabat
emj10
fanfan
Grantar
Gypsy
gwk123
huberix
hubert.fan
hunter
Kaan
Kibicka
KibicRP
KLEPARZ
kornd
kot
kreseq
Kriss
kuba j.g
Mario Nh
Matejas
Michu
Milan!!!
Milosz
MJ
m94
Pablo84
patrycja
picasso
Piesek z Krainy Pejsów
rav
rex
RoS
rzodkiewka
Siara
sjs32
s1mone
tofik
ToTylkoJa
Trykuss
ulTraS
uposledzony_ale_kumaty
Wislak2214
Wit.Ek
Worcester
022
4karol4


Przyłączyli się do akcji (64):

ABGwislakABG
alterego
AntyMod
art
Błaszczu_WIŚLAK
Bóg Trybun(objawion)
Dariook
domal21
domin_czyzyny
dwdx1906
fialo
FraMat
fran23
Gigant
Glazik
gooro33
Greeg
Gwiaździsty
JacobCFC
Jaroo1
Kamson
Karherop
Kocur
KOMINEK
konradnh81
Krav
LuKaS TSW
Lukasz
maaarcin
MałyTSW
Manhunt
MatMario
mitmichael
mtk
m954
Ogryzek
OpEnTaNy
PabloTS
Padre1906
palikot
PANDEM0NIUM
piter116
PiVoSH92
Pychowice
raindog
RybaTs
R33
Semper Fidelis 1985
serek.c2
shaggy
silver03
spartan
St. Yabol
Szpen
Szprotson
wieśniak84
Wislak2221
WISŁAZWE
wolfy
W.S
zim zum
19sebawro06
63.5 Kg
!!IRIVER!!

Bilet zakupiony,choć nie wiem czy zdążę na mecz. Z racji starości i braków umiejętności zamieszczania "skanów" biletu, proszę o uwierzenie mi na słowo ;)

IncognitoTSW 24.10.2014 09:31

http://iv.pl/images/73042931632107180657.jpg
Przyłączyłem się sam, nikt mnie nie nominował a czekałem od dawna.
A do wyzwania nominuję:
DrewniaQ
emailowiec

domin_czyzyny 24.10.2014 10:30

Moje zaległe nominacje:

PvD, Oldpara...

Przepraszam nominowanych, że musieli tyle czekać i mam nadzieję, że z przyjemnością przyłączą się do tej zabawy.

PvD 24.10.2014 16:09

Na meczu być nie mogę więc wsparcie dla Akademii

http://i58.tinypic.com/xelv9s.jpg

milosz 25.10.2014 14:36

W tym sezonie nie mam karnetu, bilety oczywiście od zakończenia bojkotu ponownie kupuje, bo na mecze Wisły chodzić lubię, a że Akademia Wisły to cel szczytny i pozytywny , to uiszczam co należy.
Skany, screeny to nie dla mnie, więc wklejam na szybko, co potrafię.

Szczegóły transakcji poniżej

Data: 27/10

Typ transakcji: PRZELEW WYCHODZĄCY -INTERNET

Opis transakcji: AKADEMIA PIŁKARSKA WISŁY KRAKÓW 70249000050000460016320774 POZYTYWNY CEL.

Kwota: 20,00

Numer referencyjny: HBKFT141027D217713

Typ przelewu: 2000001

Data realizacji przelewu: 20141027

Waluta: PLN

Kwota przelewu: 20,00

Nazwa klienta:

Nazwa odbiorcy przelewu: AKADEMIA PIŁKARSKA WISŁY KRAKÓW

Nazwa/numer rozliczeniowy banku: ALIOR Centrala

Numer konta odbiorcy: 70249000050000460016320774

Tytuł przelewu: POZYTYWNY CEL.

Potwierdzenie przelewu: NIE

Kurs wymiany waluty: 1.0

Numer rozliczeniowy banku: 24900005

Numer rachunku nadawcy:

Status przelewu: OCZEKUJE NA REALIZACJĘ


Nominuję zaś każdego kto ma chęć przyłączyć sie do tej sympatycznej zabawy.

Ps. co do mnie, to pisanie w netcie już mnie nie bawi, więc produkować się dalej nie zamierzam, .. choć może kiedyś, incydentalnie zmienię zdanie, a ogólnie wszystkim życzę miłej zabawy.

EDIT:
Status przelewu:ZAKSIĘGOWANY:2014-10-27



piter116 25.10.2014 21:59

Witam.

Między innymi z racji tego, że zabawa pomału staje w miejscu, zaproponowano restart akcji TWSD TC, zakładający:

1. Skasowanie wszystkich dotychczas "niewykorzystanych" nominacji.
2. Dopilnowanie, by osoby, które już wzięły udział w zabawie na nowo nominowały nowe osoby (dotyczy tych, którzy nominowali osoby, które nie zareagowały).
3. Wprowadzenie następujących zasad:

Cytat:

Osoba nominująca ma obowiązek upewnić się, czy osoba nominowana sobie tego życzy. Dlatego:

Nominuj tylko osoby, które znasz i wiesz, że na nominację odpowiedzą pozytywnie.
(lub)
Jeśli nie znasz osoby, którą chcesz nominować wyślij do niej zapytanie na priv. Dopiero po uzyskaniu zgody na nominację możesz jej dokonać w tym temacie. W prywatnej wiadomości poproś o zgodę, a w przypadku jej braku - o odpowiedź. Informację o braku zgody na nominację zachowaj dla siebie.

Osoby, które nie otrzymały nominacji a chciałyby ją otrzymać, proszone są o umieszczenie w tym temacie wpisu o treści: "Czekam na nominację". Zasada ta dotyczy również osób, które wykonały zadanie, ale chciałyby zostać nominowane ponownie.

W temacie pozostają tylko skany, listy nominowanych i osób, które wykonały zadanie oraz zgłoszenia do bycia nominowanym. Wszelkie dyskusje i komentarze będą usuwane.

Każdy z nas może promować akcję, m.in. poprzez:
- odpowiedni podpis pod nickiem na forum,
- wśród znajomych na facebooku.

Zakazane jest publiczne informowanie o osobach, które nie zgodziły się na przyjęcie nominacji czy wypominanie braku udziału w akcji.
Zabawa trwa już prawie miesiąc. Podejrzewam, że większość z nominowanych osób wie o swojej nominacji, ale z pewnych względów nie chce i nie może przyłączyć się do akcji. Trudno, ich sprawa, dlatego spróbujmy kontynuować zabawę na nieco nowych zasadach. Skoro wstawienie potwierdzenia przelewu, dopisanie / usunięcie się z listy nie stanowiło problemu dla większości użytkowników, to wysłanie PW do nominowanej osoby również nie powinno być żadną przeszkodą. Mam nadzieję, że nowa forma zabawy się przyjmie.

Z wiślackim pozdrowieniem.

PS: W kolejnym poście wstawię aktualną kwotę, listę osób, które wzięły już udział w zabawie oraz listę osób, które mają niewykorzystane nominacje.

maaarcin 25.10.2014 22:44

Czekam na nominację.

Posty z komentarzami przeniosłem do Pytań do moderatorów.

Wit.Ek. 26.10.2014 09:28

Mam karnet

http://images68.fotosik.pl/308/a5260714654df7a3.png

Przelewam więc na Akademię.

http://images69.fotosik.pl/308/4cebf5a1577bd492gen.png

Nominuję Maarcina.

piter116 26.10.2014 21:30

AKTUALNA KWOTA:

1820, 41 PLN


LISTA OSÓB NOMINOWANYCH (1):

maaarcin



PRZYŁĄCZYLI SIĘ DO AKCJI (72):

!!IRIVER!!
19sebawro06
63.5 Kg
ABGwislakABG
alterego
AntyMod
art
Barti
Błaszczu_WIŚLAK
Bóg Trybun(objawion)
Dariook
domal21
domin_czyzyny
dwdx1906
fialo
FraMat
fran23
Gigant
Glazik
gooro33
Greeg
Gwiaździsty
IncognitoTSW
JacobCFC
Jaroo1
Kamson
Karherop
Kocur
KOMINEK
konradnh81
Krav
LuKaS TSW
Lukasz
m954
maaarcin
MałyTSW
Manhunt
Marcin_fan
MatMario
milosz
mitmichael
mtk
Ogryzek
OpEnTaNy
PabloTS
Padre1906
palikot
PANDEM0NIUM
piter116
PiVoSH92
PvD
Pychowice
R33
raindog
RybaTs
Semper Fidelis 1985
serek.c2
shaggy
siara
silver03
spartan
St. Yabol
Szpen
Szprotson
ulTraS
W.S
wieśniak84
Wislak2221
WISŁAZWE
Wit.Ek.
wolfy
zim zum


OSOBY Z NIEWYKORZYSTANYMI NOMINACJAMI (56):

!!IRIVER!! 2
19sebawro06 2
63.5 Kg 1
ABGwislakABG 1
alterego 3
AntyMod 2
art 2
Barti 2
Dariook (wiesniak84) 2
domal21 1
domin_czyzyny 1
dwdx1906 2
fialo 1
fran23 2
gigant 2
Glazik 1
gooro33 1
Greeg 2
Gwiaździsty 2
IncognitoTSW 2
JacobCFC 2
Jaroo1 1
Kamson 1
Karherop 1
Kocur 1
Krav 1
Lukasz 1
m954 2
maaarcin 3
Manhunt 2
Marcin_fan 2
milosz 2
mitmichael 2
mtk 2
Ogryzek 2
OpEnTaNy 1
PabloTS 2
palikot 1
PANDEM0NIUM 2
piter116 2
PiVoSH92 2
PvD 2
R33 2
RybaTs 1
Semper Fidelis 1985 1
serek.c2 1
shaggy 1
siara 2
spartan 1
St Yabol 1
Szpen 2
ulTraS 2
Wislak2221 2
Wit.Ek. 1
wolfy 2
zim zum 1

W temacie pozostają tylko skany, aktualna kwota, listy nominowanych i osób, które wykonały zadanie oraz zgłoszenia do bycia nominowanym. Wszelkie dyskusje i komentarze będą usuwane.

Dodałem jednorazowo listę osób z niewykorzystanymi nominacjami.

Aby zachować porządek:

1) Kopiujemy i wklejamy z poprzedniego posta: aktualną kwotę, listę nominowanych osób i listę osób, które przyłączyły się do akcji.

2) Aktualizujemy wyżej wspomniane rzeczy, dodając własną wpłatę, dopisując własne nominacje, dopisując się do listy osób biorących udział w zabawie, wykreślając się z listy nominowanych oraz zmieniając liczby osób w nawiasach!

Aby było przejrzyście proszę aby nazwy użytkowników wpisywać na listy ALFABETYCZNIE, tak jak w powyższych przykładach.

PS: Czekam na nominację.

Pozdrawiam.

emailowiec 27.10.2014 10:26

Dziękuję za nominację (tuż przed resetem) IncognitoTSW. Długo na nią czekałem :P

Posiadam karnet, ale oczywiście wysyłam symboliczną kwotę na konto akademii.

http://i59.tinypic.com/67pnix.jpg

http://i58.tinypic.com/rm63hg.jpg

Nominuję kogoś wieczorem.

ABGwislakABG 29.10.2014 12:51

Zgodnie z nowymi zasadami (zaległa nominacja) nominuję użytkownika Kolumbus do zakupu biletu na WKS lub wsparcia akademii.

ArturBarlinek 29.10.2014 13:26

2 Załącznik(ów)
Witam!

bardzo chętnie wesprę Akademię Piłkarską Wisły Kraków i zachęcam do tego również innych, którzy jeszcze tego nie zrobili !

1). Przypominam, że co roku rozliczając się z podatku z US, można przekazywać 1% swojego podatku na rzecz właśnie Akademii Piłkarskiej naszego ukochanego klubu! To nic nie kosztuje, a może tylko pomóc!


ja już to zrobiłem, a Ty, Kibicu?

http://wislakrakow.com/forum/attachm...1&d=1414584937

Proszę Moderatorów, aby przypięli to jako wyróżniający się temat, bo już niedługo znów będziemy mogli przekazać swój 1% !

Dodatkowo przelewam symboliczną kwotę na Akademię:

http://wislakrakow.com/forum/attachm...1&d=1414585490

Bilet na mecz ze Śląskiem kupię dopiero, jak będzie taka możliwość ;-)

pozdrawiam!!!

i zapraszam do zabawy resztę!!!

nominuję: bartek_strz (na pewno się zgodzi ;-) )



Kamson 29.10.2014 16:24

Skoro została mi jedna nominacja to nominuje kogokolwiek kto jeszcze nie został nominowany a chętnie przyłączy się do akcji ;)

nemox007 29.10.2014 18:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamson (Post 1381039)
Skoro została mi jedna nominacja to nominuje kogokolwiek kto jeszcze nie został nominowany a chętnie przyłączy się do akcji ;)

Dzięki za nominację ;)

http://i59.tinypic.com/2gumrrn.jpg
http://wislakrakow.com/forum/data:im...AASUVORK5CYII=

Kocur 29.10.2014 18:53

Ok - moją zaległą nominacją będzie Ela.

maaarcin 29.10.2014 22:00

http://i59.tinypic.com/rm63ix.jpg

Moje nominacje: Bartosz i RAFi89

AKTUALNA KWOTA:

1870, 41 PLN



LISTA OSÓB NOMINOWANYCH (5):

bartek_strz
Bartosz
Ela
Kolumbus
RAFi89


PRZYŁĄCZYLI SIĘ DO AKCJI (75):

!!IRIVER!!
19sebawro06
63.5 Kg
ABGwislakABG
alterego
AntyMod
art
ArturBarlinek
Barti
Błaszczu_WIŚLAK
Bóg Trybun(objawion)
Dariook
domal21
domin_czyzyny
dwdx1906
emailowiec
fialo
FraMat
fran23
Gigant
Glazik
gooro33
Greeg
Gwiaździsty
IncognitoTSW
JacobCFC
Jaroo1
Kamson
Karherop
Kocur
KOMINEK
konradnh81
Krav
LuKaS TSW
Lukasz
m954
maaarcin
MałyTSW
Manhunt
Marcin_fan
MatMario
milosz
mitmichael
mtk
nemox007
Ogryzek
OpEnTaNy
PabloTS
Padre1906
palikot
PANDEM0NIUM
piter116
PiVoSH92
PvD
Pychowice
R33
raindog
RybaTs
Semper Fidelis 1985
serek.c2
shaggy
siara
silver03
spartan
St. Yabol
Szpen
Szprotson
ulTraS
W.S
wieśniak84
Wislak2221
WISŁAZWE
Wit.Ek.
wolfy
zim zum


OSOBY Z NIEWYKORZYSTANYMI NOMINACJAMI (56):

!!IRIVER!! 2
19sebawro06 2
63.5 Kg 1
alterego 3
AntyMod 2
art 2
ArturBarlinek 1
Barti 2
Dariook (wiesniak84) 2
domal21 1
domin_czyzyny 1
dwdx1906 2
fialo 1
fran23 2
gigant 2
Glazik 1
gooro33 1
Greeg 2
Gwiaździsty 2
IncognitoTSW 2
JacobCFC 2
Jaroo1 1
Karherop 1
Krav 1
Lukasz 1
m954 2
maaarcin 1
Manhunt 2
Marcin_fan 2
milosz 2
mitmichael 2
mtk 2
nemox007 2
Ogryzek 2
OpEnTaNy 1
PabloTS 2
palikot 1
PANDEM0NIUM 2
piter116 2
PiVoSH92 2
PvD 2
R33 2
RybaTs 1
Semper Fidelis 1985 1
serek.c2 1
shaggy 1
siara 2
spartan 1
St Yabol 1
Szpen 2
ulTraS 2
Wislak2221 2
Wit.Ek. 1
wolfy 2
zim zum 1

W temacie pozostają tylko skany, aktualna kwota, listy nominowanych i osób, które wykonały zadanie oraz zgłoszenia do bycia nominowanym. Wszelkie dyskusje i komentarze będą usuwane.

Aby zachować porządek:

1) Kopiujemy i wklejamy z poprzedniego posta: aktualną kwotę, listę nominowanych osób i listę osób, które przyłączyły się do akcji.

2) Aktualizujemy wyżej wspomniane rzeczy, dodając własną wpłatę, dopisując własne nominacje, dopisując się do listy osób biorących udział w zabawie, wykreślając się z listy nominowanych oraz zmieniając liczby osób w nawiasach!

Aby było przejrzyście proszę aby nazwy użytkowników wpisywać na listy ALFABETYCZNIE, tak jak w powyższych przykładach.

rav 29.10.2014 22:40

Kamson, Marcin_fan, art, mitmichael - to tak nie działa.

Kamson ma szczęście, bo zaraz po jego wpisie zgłosił się nemox007.

Pozostałych proszę o uzupełnienie nominacji. Problem? Nominujcie spośród osób, które znacie. Może ktoś, kto rzadko korzysta z forum lub dawno tego nie robił?

Ostatecznie spójrzcie kto akurat wypowiada się na shoutboksie, porównajcie z listą tych, którzy dotychczas nie wzięli udziału w zabawie i ślijcie privy do tych osób. Od razu możecie też poinformować ich o privie poprzez shoutboks.

Rozszerzcie akcję zamiast zabijać ją w zarodku. Kilka privów to naprawdę sprawa nie do przeskoczenia?

Przypominam, że osoby, które nie otrzymały nominacji a chciałyby ją otrzymać, proszone są o umieszczenie w tym temacie wpisu o treści: "Czekam na nominację". Zasada ta dotyczy również osób, które wykonały zadanie, ale chciałyby zostać nominowane ponownie.

Bartosz 30.10.2014 10:14

http://i57.tinypic.com/28te3js.jpg

AKTUALNA KWOTA:

1880, 41 PLN



LISTA OSÓB NOMINOWANYCH (4):

bartek_strz
Ela
Kolumbus
RAFi89


PRZYŁĄCZYLI SIĘ DO AKCJI (76):

!!IRIVER!!
19sebawro06
63.5 Kg
ABGwislakABG
alterego
AntyMod
art
ArturBarlinek
Barti
Bartosz
Błaszczu_WIŚLAK
Bóg Trybun(objawion)
Dariook
domal21
domin_czyzyny
dwdx1906
emailowiec
fialo
FraMat
fran23
Gigant
Glazik
gooro33
Greeg
Gwiaździsty
IncognitoTSW
JacobCFC
Jaroo1
Kamson
Karherop
Kocur
KOMINEK
konradnh81
Krav
LuKaS TSW
Lukasz
m954
maaarcin
MałyTSW
Manhunt
Marcin_fan
MatMario
milosz
mitmichael
mtk
nemox007
Ogryzek
OpEnTaNy
PabloTS
Padre1906
palikot
PANDEM0NIUM
piter116
PiVoSH92
PvD
Pychowice
R33
raindog
RybaTs
Semper Fidelis 1985
serek.c2
shaggy
siara
silver03
spartan
St. Yabol
Szpen
Szprotson
ulTraS
W.S
wieśniak84
Wislak2221
WISŁAZWE
Wit.Ek.
wolfy
zim zum


OSOBY Z NIEWYKORZYSTANYMI NOMINACJAMI (56):

!!IRIVER!! 2
19sebawro06 2
63.5 Kg 1
alterego 3
AntyMod 2
art 2
ArturBarlinek 1
Barti 2
Dariook (wiesniak84) 2
domal21 1
domin_czyzyny 1
dwdx1906 2
fialo 1
fran23 2
gigant 2
Glazik 1
gooro33 1
Greeg 2
Gwiaździsty 2
IncognitoTSW 2
JacobCFC 2
Jaroo1 1
Karherop 1
Krav 1
Lukasz 1
m954 2
maaarcin 1
Manhunt 2
Marcin_fan 2
milosz 2
mitmichael 2
mtk 2
nemox007 2
Ogryzek 2
OpEnTaNy 1
PabloTS 2
palikot 1
PANDEM0NIUM 2
piter116 2
PiVoSH92 2
PvD 2
R33 2
RybaTs 1
Semper Fidelis 1985 1
serek.c2 1
shaggy 1
siara 2
spartan 1
St Yabol 1
Szpen 2
ulTraS 2
Wislak2221 2
Wit.Ek. 1
wolfy 2
zim zum 1

RAFi89 30.10.2014 13:21

Wpłata na akademie: http://pl.tinypic.com/view.php?pic=1...8#.VFIr-GdQNhA

Nominacje: vabanq, arti.


AKTUALNA KWOTA:

1900, 41 PLN



LISTA OSÓB NOMINOWANYCH (4):

arti
bartek_strz
Ela
Kolumbus
vabanq

PRZYŁĄCZYLI SIĘ DO AKCJI (76):

!!IRIVER!!
19sebawro06
63.5 Kg
ABGwislakABG
alterego
AntyMod
art
ArturBarlinek
Barti
Bartosz
Błaszczu_WIŚLAK
Bóg Trybun(objawion)
Dariook
domal21
domin_czyzyny
dwdx1906
emailowiec
fialo
FraMat
fran23
Gigant
Glazik
gooro33
Greeg
Gwiaździsty
IncognitoTSW
JacobCFC
Jaroo1
Kamson
Karherop
Kocur
KOMINEK
konradnh81
Krav
LuKaS TSW
Lukasz
m954
maaarcin
MałyTSW
Manhunt
Marcin_fan
MatMario
milosz
mitmichael
mtk
nemox007
Ogryzek
OpEnTaNy
PabloTS
Padre1906
palikot
PANDEM0NIUM
piter116
PiVoSH92
PvD
Pychowice
R33
Rafi89
raindog
RybaTs
Semper Fidelis 1985
serek.c2
shaggy
siara
silver03
spartan
St. Yabol
Szpen
Szprotson
ulTraS
W.S
wieśniak84
Wislak2221
WISŁAZWE
Wit.Ek.
wolfy
zim zum


OSOBY Z NIEWYKORZYSTANYMI NOMINACJAMI (56):

!!IRIVER!! 2
19sebawro06 2
63.5 Kg 1
alterego 3
AntyMod 2
art 2
ArturBarlinek 1
Barti 2
Dariook (wiesniak84) 2
domal21 1
domin_czyzyny 1
dwdx1906 2
fialo 1
fran23 2
gigant 2
Glazik 1
gooro33 1
Greeg 2
Gwiaździsty 2
IncognitoTSW 2
JacobCFC 2
Jaroo1 1
Karherop 1
Krav 1
Lukasz 1
m954 2
maaarcin 1
Manhunt 2
Marcin_fan 2
milosz 2
mitmichael 2
mtk 2
nemox007 2
Ogryzek 2
OpEnTaNy 1
PabloTS 2
palikot 1
PANDEM0NIUM 2
piter116 2
PiVoSH92 2
PvD 2
R33 2
RybaTs 1
Semper Fidelis 1985 1
serek.c2 1
shaggy 1
siara 2
spartan 1
St Yabol 1
Szpen 2
ulTraS 2
Wislak2221 2
Wit.Ek. 1
wolfy 2
zim zum 1

art 30.10.2014 14:04

Moja norminacja wędruje do palikota.

IncognitoTSW 30.10.2014 14:35

nominacja dla rrcek


AKTUALNA KWOTA:

1900, 41 PLN


LISTA OSÓB NOMINOWANYCH (6:

arti
bartek_strz
Ela
Kolumbus
rrcek
vabanq

PRZYŁĄCZYLI SIĘ DO AKCJI (76):

!!IRIVER!!
19sebawro06
63.5 Kg
ABGwislakABG
alterego
AntyMod
art
ArturBarlinek
Barti
Bartosz
Błaszczu_WIŚLAK
Bóg Trybun(objawion)
Dariook
domal21
domin_czyzyny
dwdx1906
emailowiec
fialo
FraMat
fran23
Gigant
Glazik
gooro33
Greeg
Gwiaździsty
IncognitoTSW
JacobCFC
Jaroo1
Kamson
Karherop
Kocur
KOMINEK
konradnh81
Krav
LuKaS TSW
Lukasz
m954
maaarcin
MałyTSW
Manhunt
Marcin_fan
MatMario
milosz
mitmichael
mtk
nemox007
Ogryzek
OpEnTaNy
PabloTS
Padre1906
palikot
PANDEM0NIUM
piter116
PiVoSH92
PvD
Pychowice
R33
Rafi89
raindog
RybaTs
Semper Fidelis 1985
serek.c2
shaggy
siara
silver03
spartan
St. Yabol
Szpen
Szprotson
ulTraS
W.S
wieśniak84
Wislak2221
WISŁAZWE
Wit.Ek.
wolfy
zim zum


OSOBY Z NIEWYKORZYSTANYMI NOMINACJAMI (55):

!!IRIVER!! 2
19sebawro06 2
63.5 Kg 1
alterego 3
AntyMod 2
art 2
ArturBarlinek 1
Barti 2
Dariook (wiesniak84) 2
domal21 1
domin_czyzyny 1
dwdx1906 2
fialo 1
fran23 2
gigant 2
Glazik 1
gooro33 1
Greeg 2
Gwiaździsty 2
JacobCFC 2
Jaroo1 1
Karherop 1
Krav 1
Lukasz 1
m954 2
maaarcin 1
Manhunt 2
Marcin_fan 2
milosz 2
mitmichael 2
mtk 2
nemox007 2
Ogryzek 2
OpEnTaNy 1
PabloTS 2
palikot 1
PANDEM0NIUM 2
piter116 2
PiVoSH92 2
PvD 2
R33 2
RybaTs 1
Semper Fidelis 1985 1
serek.c2 1
shaggy 1
siara 2
spartan 1
St Yabol 1
Szpen 2
ulTraS 2
Wislak2221 2
Wit.Ek. 1
wolfy 2
zim zum 1

mitmichael 30.10.2014 16:49

Nominuje: M@Terac (bo był chetny) i rava (bo sie zgodził).


AKTUALNA KWOTA:

1900, 41 PLN



LISTA OSÓB NOMINOWANYCH (8)

arti
bartek_strz
Ela
Kolumbus
M@Terac
rav
rrcek
vabanq


PRZYŁĄCZYLI SIĘ DO AKCJI (76):

!!IRIVER!!
19sebawro06
63.5 Kg
ABGwislakABG
alterego
AntyMod
art
ArturBarlinek
Barti
Bartosz
Błaszczu_WIŚLAK
Bóg Trybun(objawion)
Dariook
domal21
domin_czyzyny
dwdx1906
emailowiec
fialo
FraMat
fran23
Gigant
Glazik
gooro33
Greeg
Gwiaździsty
IncognitoTSW
JacobCFC
Jaroo1
Kamson
Karherop
Kocur
KOMINEK
konradnh81
Krav
LuKaS TSW
Lukasz
m954
maaarcin
MałyTSW
Manhunt
Marcin_fan
MatMario
milosz
mitmichael
mtk
nemox007
Ogryzek
OpEnTaNy
PabloTS
Padre1906
palikot
PANDEM0NIUM
piter116
PiVoSH92
PvD
Pychowice
R33
Rafi89
raindog
RybaTs
Semper Fidelis 1985
serek.c2
shaggy
siara
silver03
spartan
St. Yabol
Szpen
Szprotson
ulTraS
W.S
wieśniak84
Wislak2221
WISŁAZWE
Wit.Ek.
wolfy
zim zum


OSOBY Z NIEWYKORZYSTANYMI NOMINACJAMI (55):

!!IRIVER!! 2
19sebawro06 2
63.5 Kg 1
alterego 3
AntyMod 2
art 2
ArturBarlinek 1
Barti 2
Dariook (wiesniak84) 2
domal21 1
domin_czyzyny 1
dwdx1906 2
fialo 1
fran23 2
gigant 2
Glazik 1
gooro33 1
Greeg 2
Gwiaździsty 2
JacobCFC 2
Jaroo1 1
Karherop 1
Krav 1
Lukasz 1
m954 2
maaarcin 1
Manhunt 2
Marcin_fan 2
milosz 2
mtk 2
nemox007 2
Ogryzek 2
OpEnTaNy 1
PabloTS 2
palikot 1
PANDEM0NIUM 2
piter116 2
PiVoSH92 2
PvD 2
R33 2
RybaTs 1
Semper Fidelis 1985 1
serek.c2 1
shaggy 1
siara 2
spartan 1
St Yabol 1
Szpen 2
ulTraS 2
Wislak2221 2
Wit.Ek. 1
wolfy 2
zim zum 1

maaarcin 30.10.2014 18:49

Ode mnie jeszcze jedna zaległa nominacja. Nominuję Wisła Prokocim


AKTUALNA KWOTA:

1900, 41 PLN


LISTA OSÓB NOMINOWANYCH (9)

arti
bartek_strz
Ela
Kolumbus
M@Terac
rav
rrcek
vabanq
Wisła Prokocim

PRZYŁĄCZYLI SIĘ DO AKCJI (76):

!!IRIVER!!
19sebawro06
63.5 Kg
ABGwislakABG
alterego
AntyMod
art
ArturBarlinek
Barti
Bartosz
Błaszczu_WIŚLAK
Bóg Trybun(objawion)
Dariook
domal21
domin_czyzyny
dwdx1906
emailowiec
fialo
FraMat
fran23
Gigant
Glazik
gooro33
Greeg
Gwiaździsty
IncognitoTSW
JacobCFC
Jaroo1
Kamson
Karherop
Kocur
KOMINEK
konradnh81
Krav
LuKaS TSW
Lukasz
m954
maaarcin
MałyTSW
Manhunt
Marcin_fan
MatMario
milosz
mitmichael
mtk
nemox007
Ogryzek
OpEnTaNy
PabloTS
Padre1906
palikot
PANDEM0NIUM
piter116
PiVoSH92
PvD
Pychowice
R33
Rafi89
raindog
RybaTs
Semper Fidelis 1985
serek.c2
shaggy
siara
silver03
spartan
St. Yabol
Szpen
Szprotson
ulTraS
W.S
wieśniak84
Wislak2221
WISŁAZWE
Wit.Ek.
wolfy
zim zum


OSOBY Z NIEWYKORZYSTANYMI NOMINACJAMI (54):

!!IRIVER!! 2
19sebawro06 2
63.5 Kg 1
alterego 3
AntyMod 2
art 2
ArturBarlinek 1
Barti 2
Dariook (wiesniak84) 2
domal21 1
domin_czyzyny 1
dwdx1906 2
fialo 1
fran23 2
gigant 2
Glazik 1
gooro33 1
Greeg 2
Gwiaździsty 2
JacobCFC 2
Jaroo1 1
Karherop 1
Krav 1
Lukasz 1
m954 2
Manhunt 2
Marcin_fan 2
milosz 2
mtk 2
nemox007 2
Ogryzek 2
OpEnTaNy 1
PabloTS 2
palikot 1
PANDEM0NIUM 2
piter116 2
PiVoSH92 2
PvD 2
R33 2
RybaTs 1
Semper Fidelis 1985 1
serek.c2 1
shaggy 1
siara 2
spartan 1
St Yabol 1
Szpen 2
ulTraS 2
Wislak2221 2
Wit.Ek. 1
wolfy 2
zim zum 1

rrcek 30.10.2014 19:37

http://i57.tinypic.com/2pqq6nb.png

AKTUALNA KWOTA:

1915, 41 PLN


LISTA OSÓB NOMINOWANYCH (8)

arti
bartek_strz
Ela
Kolumbus
M@Terac
rav
vabanq
Wisła Prokocim

PRZYŁĄCZYLI SIĘ DO AKCJI (77):

!!IRIVER!!
19sebawro06
63.5 Kg
ABGwislakABG
alterego
AntyMod
art
ArturBarlinek
Barti
Bartosz
Błaszczu_WIŚLAK
Bóg Trybun(objawion)
Dariook
domal21
domin_czyzyny
dwdx1906
emailowiec
fialo
FraMat
fran23
Gigant
Glazik
gooro33
Greeg
Gwiaździsty
IncognitoTSW
JacobCFC
Jaroo1
Kamson
Karherop
Kocur
KOMINEK
konradnh81
Krav
LuKaS TSW
Lukasz
m954
maaarcin
MałyTSW
Manhunt
Marcin_fan
MatMario
milosz
mitmichael
mtk
nemox007
Ogryzek
OpEnTaNy
PabloTS
Padre1906
palikot
PANDEM0NIUM
piter116
PiVoSH92
PvD
Pychowice
R33
Rafi89
raindog
rrcek
RybaTs
Semper Fidelis 1985
serek.c2
shaggy
siara
silver03
spartan
St. Yabol
Szpen
Szprotson
ulTraS
W.S
wieśniak84
Wislak2221
WISŁAZWE
Wit.Ek.
wolfy
zim zum


OSOBY Z NIEWYKORZYSTANYMI NOMINACJAMI (54):

!!IRIVER!! 2
19sebawro06 2
63.5 Kg 1
alterego 3
AntyMod 2
art 2
ArturBarlinek 1
Barti 2
Dariook (wiesniak84) 2
domal21 1
domin_czyzyny 1
dwdx1906 2
fialo 1
fran23 2
gigant 2
Glazik 1
gooro33 1
Greeg 2
Gwiaździsty 2
JacobCFC 2
Jaroo1 1
Karherop 1
Krav 1
Lukasz 1
m954 2
Manhunt 2
Marcin_fan 2
milosz 2
mtk 2
nemox007 2
Ogryzek 2
OpEnTaNy 1
PabloTS 2
palikot 1
PANDEM0NIUM 2
piter116 2
PiVoSH92 2
PvD 2
R33 2
RybaTs 1
Semper Fidelis 1985 1
serek.c2 1
shaggy 1
siara 2
spartan 1
St Yabol 1
Szpen 2
ulTraS 2
Wislak2221 2
Wit.Ek. 1
wolfy 2
zim zum 1

nemox007 30.10.2014 20:33

Moja pierwsza nominacja wędruje do użytkownika: wislakrakow124


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:29.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl