![]() |
w 7 dni Smuda przegral WZYSTKO !!!!!!
|
|
Cytat:
|
Patologicznie grajaca Wisła przegrala z mega patologiczna zydowka w patologicznie slabym meczu...
|
O, ciekawa teoria widzę. Jakaś podstawa stwierdzenia, że ci trenerzy też by dzisiaj przegrali?
|
Ten tydzień był odpowiedzią dla Wisły, do jakiej destrukcji Cupiał doprowadził Wisłę.
Nawet trudno ujebać piłkarzyków za kompromitacje w 3 najważniejszych meczach rundy, gdyż zapewne usłyszelibyśmy od nich : jaka płaca taka praca czyli zero sił i wysiłku na boisku. W tych piłkarzy już nie uwierzę. Są dobrzy na utrzymanie Wisły w lidze ale nic więcej. Darmowymi piłkarzami, takimi jak wszyscy z Wisły z odzysku czy zaplecza plus ekipa z Ruchu czy Guzmics, kończą się marzenia o podium a nawet o wygranych w derbach. Wisła ma tylko Głowackiego, a właściwie z uwagi na jego wiek to go miała i poza nim ma tylko same odpady i pseudo piłkarzy. Niech nikt nie odważy się od teraz snuć jakiekolwiek plany o podium, zostawmy Cupiała ze Smudą sam na sam z tak niedorzecznymi planami, niech sobie udowadniają, jak to za darmo można dostać od Pasiastych po ryju. |
Ani jednego plusa tego meczu tez nie znajdziemy:
-Brak checi -brak zaangażowania -truchtam jak mnie zmieniaja -słabiutki Boguski,Stilic i większość tej bandy -tragiczna zmiana Guerriera nic nie wnoszaca -tragiczne ustawienie zespołu na ten mecz -2 def . pomocnikow tragedia -brak Smudy itd... itp.... |
Cytat:
|
Jakie są te 3 najważniejsze mecze rundy? Legia, Cracovia i Lech w Pucharze Polski? Bo w Poznaniu wygraliśmy przecież, co już pisałem parę postów wyżej.
|
Już był jeden trener który przegrał "tylko mecz" w kauflandzie. Nie widzę innej opcji niż powtórka z historii.
|
Co niektórzy (szczególnie na shoutboxie), chyba mają coś z pamięcią. Ile było gadania po meczu z Legią, że środek pola oddany, że przegrywamy tam piłki? Dziś zagraliśmy więc na 2 defensywnych z Dudką i Urygą.
Nic by Smuda nie zmienił-źle, zmienił coś też źlę. Takie gdybanie też ,,skandal, że Puchar Polski oddany''. Pewnie jakby wystawił mocniejszy skład i by też przegrali ile byłoby wtedy narzekania, że trzeba było Puchar odpuścić a na Derby w 100% być skoncentrowanym. Wszystko co zrobi Smuda to źle, choć i on bez winny nie jest.Skład jest słaby i tyle: Jankowski, Boguski, Garguła, Sarki, Donald grają źle. Slilić ostatnio też obniżka formy no i efekt widzimy. Jako, że jak wiadomo ławki nie ma, to jest problem. |
Wy macie ....a jakieś schorzenia typu schizofrenicznego!!! Przed meczem HURRRAA , będzie 3:0, zmieciemy ich. Po meczu winni wszyscy: Cupiał, Guzmics, Smuda huj, piłkarze cipy...Ochłońcie! tez jestem wqrwiony ale część wniosków chybiona zupełnie.
Guzmics zagrał b,.dobrze-jeden kiks i był rzut rożny. Ale nie bramka ! Smuda za dlugo 3mal Boguskiego i zapomniał, ze Sarki to facet który umie biegać i umie dośrodkować. Walka był i nie przesadzajcie, ze ktoś odpuścił. Przegraliśmy mecz-trzeba grac i zbierać punkty. Sezon trwa dalej !!! |
Nie chce widzieć Smudy w Wiśle.
Nie piszę więcej bo tylko bluzgi bym sadził........... |
|
Wydawało się po zeszłej niedzieli, że gorzej się nie da. A jednak - dało się. Koszmarna gra, koszmarny w skutkach jeden kiks Gumisia - najlepszego na boisku. Nie wiem co powiedzieć, jestem bardziej w....iony niż tydzień temu, bo porażkę z Legią, jakkolwiek by nie było, idzie znieść. Z tak słabymi żydami - jest cholernie ciężko. Nie pojmuję po co szliśmy na "mecz walki" zamiast po prostu grać swoje. Żal i mam nadzieję, że w piątek trybuny dadzą temu wyraz.
Co do oczekiwań, że Smuda zostanie zwolniony - nie liczcie na to. |
Cytat:
|
Derby Krakowa. Przemarsz kibiców Wisły [ZDJĘCIA, WIDEO]
http://www.gazetakrakowska.pl/artyku...ideo,id,t.html |
ta Wisła Nas już przyzwyczaiła w ostatnich latach do przegrywania najważniejszych meczy w roku.. i to z kim? z drużyną która najprawdopodobniej na koniec sezonu zleci do 1ligi :)
|
Oglądanie na boisku hasającego Rafałka powoduje raka oczu :( Ten gość nie wykonał dziś poprawnie ani jednego dośrodkowania, nie mówiąc o jego totalnym braku motoryki/siły/techniki użytkowej.
|
Wszystkich zwolnić !! jak można było doprowadzić do tego żeby po 10 kolejkach mieć 2pkt do Lidera LEGI !!
CHANBA !! |
Cytat:
Ale tu nawet nie o wynik chodzi. Nie ma miejsca dla trenera w Wiśle, który nie potrafi zmotywować piłkarzy na derby. Tak jak za Maaskanta, piłkarze przeszli dziś obok meczu co w derbach jest jak splunięcie kibicom w twarz. Mogliby przegrać 3:0 ale gdybym widział 100% chęci i zaangażowania. Widziałem tylko leserstwo i cwaniactwo za zasadzie "a może się uda dowieść remis do końca". Nie udało się. Cracovii chciało się chcieć i to niestety wystarczyło. |
Cytat:
Chyba nikt powazny nie czyta przedmeczowych buńczucznych wypowiedzi Smudy i kopaczy jak to się będą starać , jak wiedzą, ze muszą itp. Oni mają to w dupie. Pewnie przypilnują żeby zmieścić się w 8 - ce i to wszystko. Dla wyższych celów trzeba trochę więcej pobiegać, a im sie nie chce. |
Cytat:
|
@Trykuss tu nie chodzi o liczbę punktów do lidera. Sporo ludzi by wolało być w drugiej połówce tabeli i mieć wygrane derby.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
TO BYŁ NAJWAŻNIEJSZY MECZ W TEJ RUNDZIE JAK NIE W CAŁYM SEZONIE ABY WYGRAĆ NA ICH BOISKU I ICH UPOKORZYĆ ! |
Smuda też dokłada do pieca i twierdzi, że przegraliśmy po błędzie indywidualnym. Chyba raczej po serii błędów trenera (też indywidualnych). Trza było przycisnąć i zdecydowanie zaatakować, a nie srać ze strachu, że nam strzelą. I tak strzelili.
Po takim meczu bilety na Jagiellonię znacznie przystopują. Jeśli wkrótce pojawią się zaległości w wypłatach, to proszę o pokazanie "zawodnikom" ich dzisiejszego sukcesu. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Rozumiem złość i rozgoryczenie, ale tak na spokojnie. Nie pykali kogo chcieli, pamiętasz mecze z ,,potęgami'' Ruchem i Piastem? Dobrzy piłkarze potrafią zagrać kilka, kilkanaście meczów na stabilnym, dobrym poziomie grając co kilka dni. W naszej kadrze takich jest kilku(??). I to nie wina Smudy, lecz wielu innych czynników. Z resztą co tu gadać, to jest polska liga, piłkarski zaścianek, gdzie grają i trafiają piłkarze 3 sortu. Smuda jaki jest to wiemy, geniusz trenerski i taktyczny- trudno tak powiedzieć. Wiek swój ma, raczej trudno liczyć na jakieś świeże, nowoczesne metody i koncepcje. Więc masz rację:) Jesteś niekonsekwentny- z jednej strony ,,wysiadają fizycznie nawet w meczu z cracovia , a kogo jest to wina piłkarzy ?? Wina piłkarzy jest także ,że w meczach mamy 0 taktyki i tylko liczymy na przebłyski Stilic'' a z drugiej ,,mam nadzieję ,że piłkarze dostana jakaś kare finansową za to co odjebali w ostatnich meczach''. Zgoda, zagrali do bani, nie zgadzam się jednak, że nie walczyli. Na razie wstrzymam się od wskazywania winnych. By było lepiej, choć porażka z badziewiakami pasiakami boli. pozdro |
Już dużo zostało napisane i pewnie jeszcze więcej będzie, ale dodam coś od siebie. Jak dla mnie podejście ekipy Smudy pokazało zejście Boguskiego. Schodził wolno jakbyśmy prowadzili 1:0 w 92 minucie, tymczasem było do końca ponad 10 minut i teoretycznie mieliśmy w tym meczu "gryźć trawę" do końca o zwycięstwo. Nie zdziwiłbym się, gdyby nasi kopacze po prostu nie dostali wypłaty i nie chciało im się bardziej niż zwykle.
Zabrakło umiejętności, ambicji i zawodników "z jajami", którzy pociągnęliby zespół w takim spotkaniu. Guerrier po tym, co odwala ostatnimi tygodniami powinien dostać karę finansową i bilet na Haiti, tymczasem on gra w najważniejszym (dla kibiców) meczu jak gdyby nigdy nic. Buchalik po raz kolejny udowadnia, że Miśkiewiczowi to może podawać rękawice przed meczem. Do tego tradycyjnie Boguski, który oprócz figurowania w protokole meczowym nic nam nie daje oraz Stilić, któremu czasem się chce, czasem nie. Ostatnio wyraźnie mu się odechciało. Zwolnienia Smudy nie będzie, poza tym nie widzę nikogo, kto mógłby go zastąpić i wycisnąć z armii emerytów i piłkarzy spalonych za granicą coś więcej niż to co mamy. Teraz wygramy kilka meczów (jeśli dostaną wypłaty), coś tam zremisujemy, przegramy z czołówką i wylądujemy w ósemce. Na wiosnę powtórka tego, co mieliśmy w poprzednim sezonie. |
- Nikt nie wymaga od was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od was ambitnej i nieustępliwej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych... podania ręki
Pilkarze niech sie tego naucza bo dzisiaj ani ambicji ani nieustepliwej walki nie bylo. Celne strzały jakies tam były ale zagrozenie z nich zadne. |
wstyd zenada dramat frajerstow dziekuje dobranoc
|
Dajcie spokój temu Smudzie, nikt inny poważny do Wisły nie przyjdzie. Smuda przegrał podwójnie bo gdyby wygrał z pasami wszyscy zapomnieliby o porażce w pucharze. A tak to się tylko skompromitował. No ale czego się dziwić? I tak dużo wycisnął z tych patałachów, to nie jego wina że ma w kadrze takie p.izdy jak Boguski czy Jankowski.
|
Cytat:
|
Czy to nie Franio buńczucznie twierdził w czasie kadencji Maaskanta, że on zdobyłby mistrzostwo za połowę tej kasy jaka była wtedy w klubie? Nie ma się czym martwić, Cupiał doda mu w zimie do połowy i możemy się szykować na el.LM http://i.imgur.com/6OfUobN.gif
|
można przegrać z legią można przegrać z amica ale nie można przegrać z tą kur.wą z drugiej strony błoń N/C
|
Cytat:
Qrwa wstyd. Nawet wrócić się nie dało spod stadionu jakoś miło... Wsio w kanałach. |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:36. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl