Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   DERBY KRAKOWA! 28 września, godz. 18:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9351)

AntyMod 28.09.2014 19:18

w 7 dni Smuda przegral WZYSTKO !!!!!!

ulTraS 28.09.2014 19:18

http://oi51.tinypic.com/v7xn3m.jpg

BiałaGwiazda 28.09.2014 19:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KOALIK (Post 1378561)
Mam nadzieję, że to był ostatni mecz Smudy w Wiśle.

SMUDA WON Z WISŁY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

To była jedna wielka kompromitacja, żenada i wstyd!

Kogo byś chciał? Maskaant,Kulawik czy Moskal też by ten mecz przegrali

63.5 Kg 28.09.2014 19:20

Patologicznie grajaca Wisła przegrala z mega patologiczna zydowka w patologicznie slabym meczu...

enzo 28.09.2014 19:21

O, ciekawa teoria widzę. Jakaś podstawa stwierdzenia, że ci trenerzy też by dzisiaj przegrali?

kot 28.09.2014 19:23

Ten tydzień był odpowiedzią dla Wisły, do jakiej destrukcji Cupiał doprowadził Wisłę.

Nawet trudno ujebać piłkarzyków za kompromitacje w 3 najważniejszych meczach rundy, gdyż zapewne usłyszelibyśmy od nich : jaka płaca taka praca czyli zero sił i wysiłku na boisku. W tych piłkarzy już nie uwierzę. Są dobrzy na utrzymanie Wisły w lidze ale nic więcej. Darmowymi piłkarzami, takimi jak wszyscy z Wisły z odzysku czy zaplecza plus ekipa z Ruchu czy Guzmics, kończą się marzenia o podium a nawet o wygranych w derbach. Wisła ma tylko Głowackiego, a właściwie z uwagi na jego wiek to go miała i poza nim ma tylko same odpady i pseudo piłkarzy. Niech nikt nie odważy się od teraz snuć jakiekolwiek plany o podium, zostawmy Cupiała ze Smudą sam na sam z tak niedorzecznymi planami, niech sobie udowadniają, jak to za darmo można dostać od Pasiastych po ryju.

63.5 Kg 28.09.2014 19:24

Ani jednego plusa tego meczu tez nie znajdziemy:

-Brak checi
-brak zaangażowania
-truchtam jak mnie zmieniaja
-słabiutki Boguski,Stilic i większość tej bandy
-tragiczna zmiana Guerriera nic nie wnoszaca
-tragiczne ustawienie zespołu na ten mecz
-2 def . pomocnikow tragedia
-brak Smudy
itd... itp....

Mario Nh 28.09.2014 19:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kot (Post 1378568)
Ten tydzień był odpowiedzią dla Wisły, do jakiej destrukcji Cupiał doprowadził Wisłę.

Nawet trudno ujebać piłkarzyków za kompromitacje w 3 najważniejszych meczach rundy, gdyż zapewne usłyszelibyśmy od nich : jaka płaca taka praca czyli zero sił i wysiłku na boisku. W tych piłkarzy już nie uwierzę. Są dobrzy na utrzymanie Wisły w lidze ale nic więcej. Darmowymi piłkarzami, takimi jak wszyscy z Wisły z odzysku czy zaplecza plus ekipa z Ruchu czy Guzmics, kończą się marzenia o podium a nawet o wygranych w derbach. Wisła ma tylko Głowackiego, a właściwie to go miała, gdyż on już nie chce grać i poza nim ma tylko same odpady i pseudo piłkarzy. Niech nikt nie odważy się od teraz snuć jakiekolwiek plany o podium, zostawmy Cupiała ze Smudą sam na sam z tak niedorzecznymi planami, niech sobie udowadniają, jak to za darmo można dostać od Pasiastych po ryju.

Niestety masz rację.

twardyNewAge 28.09.2014 19:25

Jakie są te 3 najważniejsze mecze rundy? Legia, Cracovia i Lech w Pucharze Polski? Bo w Poznaniu wygraliśmy przecież, co już pisałem parę postów wyżej.

Elefant 28.09.2014 19:26

Już był jeden trener który przegrał "tylko mecz" w kauflandzie. Nie widzę innej opcji niż powtórka z historii.

ladek1989 28.09.2014 19:27

Co niektórzy (szczególnie na shoutboxie), chyba mają coś z pamięcią. Ile było gadania po meczu z Legią, że środek pola oddany, że przegrywamy tam piłki? Dziś zagraliśmy więc na 2 defensywnych z Dudką i Urygą.
Nic by Smuda nie zmienił-źle, zmienił coś też źlę.
Takie gdybanie też ,,skandal, że Puchar Polski oddany''. Pewnie jakby wystawił mocniejszy skład i by też przegrali ile byłoby wtedy narzekania, że trzeba było Puchar odpuścić a na Derby w 100% być skoncentrowanym. Wszystko co zrobi Smuda to źle, choć i on bez winny nie jest.Skład jest słaby i tyle: Jankowski, Boguski, Garguła, Sarki, Donald grają źle. Slilić ostatnio też obniżka formy no i efekt widzimy. Jako, że jak wiadomo ławki nie ma, to jest problem.

Pan Jotka 28.09.2014 19:29

Wy macie ....a jakieś schorzenia typu schizofrenicznego!!! Przed meczem HURRRAA , będzie 3:0, zmieciemy ich. Po meczu winni wszyscy: Cupiał, Guzmics, Smuda huj, piłkarze cipy...Ochłońcie! tez jestem wqrwiony ale część wniosków chybiona zupełnie.
Guzmics zagrał b,.dobrze-jeden kiks i był rzut rożny. Ale nie bramka ! Smuda za dlugo 3mal Boguskiego i zapomniał, ze Sarki to facet który umie biegać i umie dośrodkować. Walka był i nie przesadzajcie, ze ktoś odpuścił. Przegraliśmy mecz-trzeba grac i zbierać punkty. Sezon trwa dalej !!!

Kac 28.09.2014 19:31

Nie chce widzieć Smudy w Wiśle.

Nie piszę więcej bo tylko bluzgi bym sadził...........

heoij 28.09.2014 19:31

http://bezoczna.files.wordpress.com/...stwo_82437.gif

!!IRIVER!! 28.09.2014 19:32

Wydawało się po zeszłej niedzieli, że gorzej się nie da. A jednak - dało się. Koszmarna gra, koszmarny w skutkach jeden kiks Gumisia - najlepszego na boisku. Nie wiem co powiedzieć, jestem bardziej w....iony niż tydzień temu, bo porażkę z Legią, jakkolwiek by nie było, idzie znieść. Z tak słabymi żydami - jest cholernie ciężko. Nie pojmuję po co szliśmy na "mecz walki" zamiast po prostu grać swoje. Żal i mam nadzieję, że w piątek trybuny dadzą temu wyraz.

Co do oczekiwań, że Smuda zostanie zwolniony - nie liczcie na to.

kot 28.09.2014 19:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Elefant (Post 1378572)
Już był jeden trener który przegrał "tylko mecz" w kauflandzie. Nie widzę innej opcji niż powtórka z historii.

Kapka w wywiadzie przedmeczowym powiedział, że Smudy nie ruszy z Wisły przegrana w derbach a to znaczy, że jest nietykalny, jak on. Zasady w Wiśle zależą od tego, w którą stronę wieje wiatr. Przykre, ale prawdziwe.

8samuraj 28.09.2014 19:36

Derby Krakowa. Przemarsz kibiców Wisły [ZDJĘCIA, WIDEO]
http://www.gazetakrakowska.pl/artyku...ideo,id,t.html

DEBO 28.09.2014 19:37

ta Wisła Nas już przyzwyczaiła w ostatnich latach do przegrywania najważniejszych meczy w roku.. i to z kim? z drużyną która najprawdopodobniej na koniec sezonu zleci do 1ligi :)

Patryko 28.09.2014 19:38

Oglądanie na boisku hasającego Rafałka powoduje raka oczu :( Ten gość nie wykonał dziś poprawnie ani jednego dośrodkowania, nie mówiąc o jego totalnym braku motoryki/siły/techniki użytkowej.

Trykuss 28.09.2014 19:39

Wszystkich zwolnić !! jak można było doprowadzić do tego żeby po 10 kolejkach mieć 2pkt do Lidera LEGI !!
CHANBA !!

thechris 28.09.2014 19:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Elefant (Post 1378572)
Już był jeden trener który przegrał "tylko mecz" w kauflandzie. Nie widzę innej opcji niż powtórka z historii.

Pomimo, że teraz Wisła jest o klasę słabsza niż za Maaskanta to również nie widzę innej opcji. Cracovia również ma słabsza drużynę niż miała wtedy.

Ale tu nawet nie o wynik chodzi. Nie ma miejsca dla trenera w Wiśle, który nie potrafi zmotywować piłkarzy na derby. Tak jak za Maaskanta, piłkarze przeszli dziś obok meczu co w derbach jest jak splunięcie kibicom w twarz.

Mogliby przegrać 3:0 ale gdybym widział 100% chęci i zaangażowania. Widziałem tylko leserstwo i cwaniactwo za zasadzie "a może się uda dowieść remis do końca". Nie udało się. Cracovii chciało się chcieć i to niestety wystarczyło.

Gwiaździsty 28.09.2014 19:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Manhunt (Post 1378579)
Mam nadzieję ,że piłkarze dostana jakaś kare finansową za to co odjebali w ostatnich meczach ..

Nie licz na to, im to zwisa. Razem ze Smuda mają taka taktykę. Jak się mecz ułozy to są w stanie wygrać, jak trzeba zapierdalać to jest tak jak z Legią i parchami czyli granie na remis, moze sie uda.
Chyba nikt powazny nie czyta przedmeczowych buńczucznych wypowiedzi Smudy i kopaczy jak to się będą starać , jak wiedzą, ze muszą itp. Oni mają to w dupie. Pewnie przypilnują żeby zmieścić się w 8 - ce i to wszystko. Dla wyższych celów trzeba trochę więcej pobiegać, a im sie nie chce.

63.5 Kg 28.09.2014 19:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Trykuss (Post 1378583)
Wszystkich zwolnić !! jak można było doprowadzić do tego żeby po 10 kolejkach mieć 2pkt do Lidera LEGI !!
CHANBA !!

Ty chyba nie kumasz co to sa derby...

twardyNewAge 28.09.2014 19:49

@Trykuss tu nie chodzi o liczbę punktów do lidera. Sporo ludzi by wolało być w drugiej połówce tabeli i mieć wygrane derby.

serek.c2 28.09.2014 19:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Trykuss (Post 1378583)
Wszystkich zwolnić !! jak można było doprowadzić do tego żeby po 10 kolejkach mieć 2pkt do Lidera LEGI !!
CHANBA !!

Wsadź sobie w dupę ten sarkazm - jebie mnie miejsce w tabeli i strata do Legii w kontekście dzisiejszego upokorzenia.

!!IRIVER!! 28.09.2014 19:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Trykuss (Post 1378583)
Wszystkich zwolnić !! jak można było doprowadzić do tego żeby po 10 kolejkach mieć 2pkt do Lidera LEGI !!
CHANBA !!

Tak, hańba. Żydostwo do tej pory wszystko przegrywało jak leci w sposób, którego można się było tylko wstydzić, a dzis przychodzi mecz, w którym po prostu jeżdżą na dupach, zapierdalają i to wystarcza. Drugi raz przechodzimy koło meczu, KOŁO NAJWAŻNIEJSZEGO meczu i dostajemy bramę w ostatniej sekundzie. .... mnie po prostu strzela jak czytam coś takiego. Choćby teraz przyszła seria meczów wygranych to tego września im długo nie wybaczę.

heoij 28.09.2014 19:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Trykuss (Post 1378583)
Wszystkich zwolnić !! jak można było doprowadzić do tego żeby po 10 kolejkach mieć 2pkt do Lidera LEGI !!
CHANBA !!

Spakowałeś się do szkoły gimbusie ? Jutro klasówka z ortografii Cię czeka ...

TO BYŁ NAJWAŻNIEJSZY MECZ W TEJ RUNDZIE JAK NIE W CAŁYM SEZONIE ABY WYGRAĆ NA ICH BOISKU I ICH UPOKORZYĆ !

speedfashion 28.09.2014 19:57

Smuda też dokłada do pieca i twierdzi, że przegraliśmy po błędzie indywidualnym. Chyba raczej po serii błędów trenera (też indywidualnych). Trza było przycisnąć i zdecydowanie zaatakować, a nie srać ze strachu, że nam strzelą. I tak strzelili.

Po takim meczu bilety na Jagiellonię znacznie przystopują. Jeśli wkrótce pojawią się zaległości w wypłatach, to proszę o pokazanie "zawodnikom" ich dzisiejszego sukcesu.

!!IRIVER!! 28.09.2014 19:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez speedfashion (Post 1378592)
Po takim meczu bilety na Jagiellonię znacznie przystopują. Jeśli wkrótce pojawią się zaległości w wypłatach, to proszę o pokazanie "zawodnikom" ich dzisiejszego sukcesu.

Otóż to, po popisach z ostatnich 8 dni należy się spodziewać do powrotu frekwencji na poziom 10-12 tysięcy.

63.5 Kg 28.09.2014 20:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez speedfashion (Post 1378592)
Smuda też dokłada do pieca i twierdzi, że przegraliśmy po błędzie indywidualnym. Chyba raczej po serii błędów trenera (też indywidualnych). Trza było przycisnąć i zdecydowanie zaatakować, a nie srać ze strachu, że nam strzelą. I tak strzelili.

Po takim meczu bilety na Jagiellonię znacznie przystopują. Jeśli wkrótce pojawią się zaległości w wypłatach, to proszę o pokazanie "zawodnikom" ich dzisiejszego sukcesu.

Na Jagielloni gora 12 tys...

ladek1989 28.09.2014 20:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Manhunt (Post 1378579)
Skład słaby ?? jakoś ten skład na początku sezon pykał kogo chciał , teraz widać ,że oni sa zajechani . Wysiadają fizycznie nawet w meczu z cracovia , a kogo jest to wina piłkarzy ?? Wina piłkarzy jest także ,że w meczach mamy 0 taktyki i tylko liczymy na przebłyski Stilica . Oddaliśmy puchar polski za free bo co ?? Bo piłkarze nie mogą grać co 3-4 dni ?? skoro nie potrafią grać co kilka dni to nie powinno się ich nazywać piłkarzami. Przegraliśmy z najsłabsza druzyna w ekstraklasie w żenującym stylu , 0 walki 0 pomysłu na gre.
Skoro mają słabą formę to po co ich wystawia w 11 jedenastce ?? Już wolałbym w składzie 11 juniorów bo wiedziałbym ,że beda zapierdalali cały czas tak jak w clj ,a nie po 20 minutach już nie mają siły.
Frank robi co może , ale trzeba sobie zdać sprawę ,że on dalej myśli jak w latach 90 i nie uczy się na błędach. Mam nadzieję ,że piłkarze dostana jakaś kare finansową za to co odjebali w ostatnich meczach ..


Rozumiem złość i rozgoryczenie,
ale tak na spokojnie. Nie pykali kogo chcieli, pamiętasz mecze z ,,potęgami'' Ruchem i Piastem? Dobrzy piłkarze potrafią zagrać kilka, kilkanaście meczów na stabilnym, dobrym poziomie grając co kilka dni. W naszej kadrze takich jest kilku(??). I to nie wina Smudy, lecz wielu innych czynników. Z resztą co tu gadać, to jest polska liga, piłkarski zaścianek, gdzie grają i trafiają piłkarze 3 sortu.
Smuda jaki jest to wiemy, geniusz trenerski i taktyczny- trudno tak powiedzieć. Wiek swój ma, raczej trudno liczyć na jakieś świeże, nowoczesne metody i koncepcje. Więc masz rację:)

Jesteś niekonsekwentny- z jednej strony ,,wysiadają fizycznie nawet w meczu z cracovia , a kogo jest to wina piłkarzy ?? Wina piłkarzy jest także ,że w meczach mamy 0 taktyki i tylko liczymy na przebłyski Stilic'' a z drugiej ,,mam nadzieję ,że piłkarze dostana jakaś kare finansową za to co odjebali w ostatnich meczach''.
Zgoda, zagrali do bani, nie zgadzam się jednak, że nie walczyli. Na razie wstrzymam się od wskazywania winnych. By było lepiej, choć porażka z badziewiakami pasiakami boli.

pozdro

Rustin 28.09.2014 20:04

Już dużo zostało napisane i pewnie jeszcze więcej będzie, ale dodam coś od siebie. Jak dla mnie podejście ekipy Smudy pokazało zejście Boguskiego. Schodził wolno jakbyśmy prowadzili 1:0 w 92 minucie, tymczasem było do końca ponad 10 minut i teoretycznie mieliśmy w tym meczu "gryźć trawę" do końca o zwycięstwo. Nie zdziwiłbym się, gdyby nasi kopacze po prostu nie dostali wypłaty i nie chciało im się bardziej niż zwykle.
Zabrakło umiejętności, ambicji i zawodników "z jajami", którzy pociągnęliby zespół w takim spotkaniu. Guerrier po tym, co odwala ostatnimi tygodniami powinien dostać karę finansową i bilet na Haiti, tymczasem on gra w najważniejszym (dla kibiców) meczu jak gdyby nigdy nic. Buchalik po raz kolejny udowadnia, że Miśkiewiczowi to może podawać rękawice przed meczem. Do tego tradycyjnie Boguski, który oprócz figurowania w protokole meczowym nic nam nie daje oraz Stilić, któremu czasem się chce, czasem nie. Ostatnio wyraźnie mu się odechciało.
Zwolnienia Smudy nie będzie, poza tym nie widzę nikogo, kto mógłby go zastąpić i wycisnąć z armii emerytów i piłkarzy spalonych za granicą coś więcej niż to co mamy. Teraz wygramy kilka meczów (jeśli dostaną wypłaty), coś tam zremisujemy, przegramy z czołówką i wylądujemy w ósemce. Na wiosnę powtórka tego, co mieliśmy w poprzednim sezonie.

mitmichael 28.09.2014 20:08

- Nikt nie wymaga od was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od was ambitnej i nieustępliwej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych... podania ręki

Pilkarze niech sie tego naucza bo dzisiaj ani ambicji ani nieustepliwej walki nie bylo. Celne strzały jakies tam były ale zagrozenie z nich zadne.

OpEnTaNy 28.09.2014 20:09

wstyd zenada dramat frajerstow dziekuje dobranoc

Arleton 28.09.2014 20:10

Dajcie spokój temu Smudzie, nikt inny poważny do Wisły nie przyjdzie. Smuda przegrał podwójnie bo gdyby wygrał z pasami wszyscy zapomnieliby o porażce w pucharze. A tak to się tylko skompromitował. No ale czego się dziwić? I tak dużo wycisnął z tych patałachów, to nie jego wina że ma w kadrze takie p.izdy jak Boguski czy Jankowski.

przemonik 28.09.2014 20:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Krav (Post 1378593)
po prostu jestem k.u.rwa załamny...........e to ide pic...aha, WEGIĘR WYPIERA.LAJ JAK NAJDALEJ OD KRAKOWA KUTASIE ZŁAMANY

Zamknij jape kozaku z neta. K.rwa to że spowodował rożnego, nie znaczy że przegrał mecz. Każdego można od niego za to bardziej obwinić. Przykład pierwszy z brzegu? Uryga który odpuścił krycie i nie wyskoczył przy rożnym.

rozarian 28.09.2014 20:12

Czy to nie Franio buńczucznie twierdził w czasie kadencji Maaskanta, że on zdobyłby mistrzostwo za połowę tej kasy jaka była wtedy w klubie? Nie ma się czym martwić, Cupiał doda mu w zimie do połowy i możemy się szykować na el.LM http://i.imgur.com/6OfUobN.gif

jarek kazik 28.09.2014 20:15

można przegrać z legią można przegrać z amica ale nie można przegrać z tą kur.wą z drugiej strony błoń N/C

DevilMayCry 28.09.2014 20:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez przemonik (Post 1378601)
Zamknij jape kozaku z neta. K.rwa to że spowodował rożnego, nie znaczy że przegrał mecz. Każdego można od niego za to bardziej obwinić. Przykład pierwszy z brzegu? Uryga który odpuścił krycie i nie wyskoczył przy rożnym.

A to co robisz nie jest kozaczeniem? :evil:

Qrwa wstyd. Nawet wrócić się nie dało spod stadionu jakoś miło... Wsio w kanałach.

universe 28.09.2014 20:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Patryko (Post 1378582)
Oglądanie na boisku hasającego Rafałka powoduje raka oczu :( Ten gość nie wykonał dziś poprawnie ani jednego dośrodkowania, nie mówiąc o jego totalnym braku motoryki/siły/techniki użytkowej.

Wezcie przestancie z tymi pojedynczymi nazwiskami, jesli juz "wyrozniasz" kogos negatywnie to moze wymien tez tych, ktorzy zagrali dzis super, chociaz jednego, smialo..


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:36.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl