Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Bedzie dziś milion?? (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9326)

WISŁAZWE 12.08.2014 17:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Padre1906 (Post 1372517)
Jacek trzyma za was kciuki! Droga do milionowego posta to jak droga Jacka do zbudowania klubu dla elity! :D


Padre ma 1 000 000 posta. Jacek trzyma kciuki?


PRZYPADEK?

Jacek to Ty?

63.5 Kg 12.08.2014 17:03

No czulem to przecież....

Padre1906 12.08.2014 17:06

Dzień zwycięstwa!

W tej wielkiej chwili chciałbym podziękować wszystkim którzy trzymali kciuki, dziękuję mamie, dziękuję mojemu pracodawcy, bez którego zakup komputera byłby niemożliwy, dziękuję telekomunikacji polskiej za Neostrade, dziękuję mojemu sąsiadowi który wpadł dzisiaj z browarem, dziękuję wam wszystkim forumowicze.
Dobijamy do 2 baniek!!!

Bednarz WON!!!

KOMINEK 12.08.2014 17:07

@Padre1906: w formie nagrody masz 24 godziny wolne od banów używaj ich rozsądnie

syryls 12.08.2014 17:13

1 Milion 12

63.5 Kg 12.08.2014 17:17

No dobra ale co teraz??
Jak temat zostanie skasowany to braknie znowu do miliona....

KOMINEK 12.08.2014 17:21

Ok kasuję i zaczynamy od nowa :-) kto za

!!IRIVER!! 12.08.2014 18:18

jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!

arti 12.08.2014 18:51

w moim poście który jest jedynym prawdziwym postem nr milion chcę pozdrowić Wszystkich z Jackiem, Ryszardem, Krystianem i Zdzisławem na czele.
nagrodę proszę przelać na konto nr ... :)

piotrek06 12.08.2014 19:08

@Padre Jacek pyta czy ta kolacja co ją wygrałeś od WISŁAZWE może być u jakiegoś Sowy i jego przyjaciół- info telefoniczne

R33 12.08.2014 19:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Padre1906 (Post 1372524)
Dzień zwycięstwa!

W tej wielkiej chwili chciałbym podziękować wszystkim którzy trzymali kciuki, dziękuję mamie, dziękuję mojemu pracodawcy, bez którego zakup komputera byłby niemożliwy, dziękuję telekomunikacji polskiej za Neostrade, dziękuję mojemu sąsiadowi który wpadł dzisiaj z browarem, dziękuję wam wszystkim forumowicze.

A kurierowi co modem z umową dowiózł to co ?!!

MatMario 12.08.2014 21:22

Zadam przelicenia ponownego postow!

Czuje sie zwyciezca tego plebiscytu, a przynajmniej chce koszulke nqjaktywniejszego w grochy!

Pisalem z telefonu wiec to dodatkowy plusik dla mnie!

Dzwonilem do Stanowskiego i jak uratuje 7 to bedzie walczyl w mojej intencji bo wie ze zgodnie z duchem pilki bylem zwyciezca!

Bóg Trybun (objawion) 12.08.2014 21:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MatMario (Post 1372556)
chce koszulke nqjaktywniejszego w grochy!

i tak nie byłoby widać spod kostiumu

MatMario 12.08.2014 21:31

Ubiore na gore!

Bóg Trybun (objawion) 12.08.2014 21:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MatMario (Post 1372558)
Ubiore na gore!

a to Ty wychodziłeś z EFC wczoraj wieczorem!

fialo 12.08.2014 21:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MatMario (Post 1372556)
Zadam przelicenia ponownego postow!

Czuje sie zwyciezca tego plebiscytu, a przynajmniej chce koszulke nqjaktywniejszego w grochy!

Pisalem z telefonu wiec to dodatkowy plusik dla mnie!

Dzwonilem do Stanowskiego i jak uratuje 7 to bedzie walczyl w mojej intencji bo wie ze zgodnie z duchem pilki bylem zwyciezca!

Koszulka najaktywniejszego nie jest w grochy! Koszulka najaktywniejszego jest w barwach ulubionego klubu Jacka - zielona.

Przypadek ?

Bóg Trybun (objawion) 12.08.2014 21:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fialo (Post 1372560)
Koszulka najaktywniejszego nie jest w grochy! Koszulka najaktywniejszego jest w barwach ulubionego klubu Jacka - zielona.

Przypadek ?

Szombierki?

MatMario 12.08.2014 21:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bóg Trybun (objawion) (Post 1372559)
a to Ty wychodziłeś z EFC wczoraj wieczorem!

To nie bylem ja!

To byl po pierwsze karp, po drugie po zydowsku, a po trzecie smierdzial.

Bóg Trybun (objawion) 12.08.2014 21:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MatMario (Post 1372564)
To nie bylem ja!

To byl po pierwsze karp, po drugie po zydowsku, a po trzecie smierdzial.

a mówił, że 'bachelor party'
to kłamał jednak

Ajax 13.08.2014 10:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MatMario (Post 1372556)
Zadam przelicenia ponownego postow!

Czuje sie zwyciezca tego plebiscytu, a przynajmniej chce koszulke nqjaktywniejszego w grochy!

Pisalem z telefonu wiec to dodatkowy plusik dla mnie!

Dzwonilem do Stanowskiego i jak uratuje 7 to bedzie walczyl w mojej intencji bo wie ze zgodnie z duchem pilki bylem zwyciezca!


Haha pewnie nie wiecie ale posty były liczone na Rosyjskich serwerach!!!!!!!!!!!!!!!!


Zdradzono nas późnym popołudniem!!!!


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:43.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl