Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Ekstraklasa (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9315)

shaggy 23.08.2014 18:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamson (Post 1373870)
Na kałuży jakiś protest?:lol:

Pasiaste damy zawsze równają do Wisły więc skoro na R 22 cisza na trybunach pomysleli że to teraz jest trendy i kopiują:)

!!IRIVER!! 23.08.2014 19:02

No cóż, oby nie było nerwowych ruchów na ławkach trenerskich w Bydgoszczy i Cracovii, bo powoli zbliżają się nasze mecze z tymi ekipami, więc miło by było zainkasować łatwe i przyjemne 3 punkty, zwłaszcza że to wyjazdy. :-)

Ogryzek 23.08.2014 19:12

W Bydgoszczy raczej na pewno będą zmiany. Oni nic nie grają. Na ten moment zbieranina. Parchaty pewnie nie zmienia trenera, ale nie liczyłbym na jakiś łatwy mecz. Będziemy po Legii, w tygodniu wyjeździe do Poznania. Łatwo nie będzie, z Podolińskim czy już bez niego.

Mario Nh 23.08.2014 19:33

Dokładnie, a poza tym mecze derbowe rządzą się swoimi prawami.

PiVoSH92 23.08.2014 20:37

Akurat Podoliński to moim zdaniem bardzo solidny trener, tylko z takiego gówna jak w sraxie to nawet Mou by nic nie ulepił... Rymaniak na poziomie II ligi jako ostoja ich defensywy... jeśli Semir i Brożek będą w formie to manita prawie pewna.

Kocur 23.08.2014 21:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 1373868)
Lechia i Wisła wygrana wczoraj!

Dzisiaj do tego porażka parchatovii!

Ależ się weekend zaczął:D


I Śląsk wyszedł z 0:1 na 3:1 :alleluja:

Bóg Trybun (objawion) 23.08.2014 21:57

http://terazpasy.pl/Pilka-nozna/rozm...ac-w-pucharach

6143 znaków

silver03 23.08.2014 21:57

Gdzie można jakieś skróty meczów zobaczyć? Przedtem wszystkie były na ekstraklasa.tv, teraz widzę że w ramach skrótów wstawiają fotorelacje :/

Marcin_fan 23.08.2014 22:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez silver03 (Post 1373901)
Gdzie można jakieś skróty meczów zobaczyć? Przedtem wszystkie były na ekstraklasa.tv, teraz widzę że w ramach skrótów wstawiają fotorelacje :/

To są właśnie te skróty nie fotorelacja

Kamson 23.08.2014 22:08

Ewentualnie na meczyki.pl

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bóg Trybun (objawion) (Post 1373900)

ożesz....a :lol: :lol: :lol:

4karol4 23.08.2014 22:57

Dzisiaj z wielkim wstydem złapałem się na tym, że lubię oglądać cracovię. Tak często przegrywają, że z miła chęcią oglądam ich mecze.

Mario Nh 24.08.2014 08:31

Taa...
Cracovia ma walczyć o Mistrzostwo Polski, a Arka miała grać w Lidze Mistrzów.

jasiu1988 24.08.2014 09:15

Akurat cracovia wczoraj tak źle nie zagrała, ani podbeskidzie nie zagrało tak dobrze jak mówi wynik. Większość meczu to było kopanie się po czołach, u pejsów dobrze grają teraz tylko obcokrajowcy, Nowak to jest inny piłkarz (na minus) a reszta graczy technicznie II liga. Jeśli uda się Wiśle utrzymać obecną formę, czy tam nawet jak przyjdzie jakiś spadek, wypadnie maks 1-2 piłkarzy z obenego skłądu (a wraca Donald) to nie martwię się o derby za miesiąc, bo nasz zespół deklasuje stylem gry i umiejętnościami technicznymi poszczególnych zawodników. Co więcej gracze nie wyglądają na zajechanych, chyba Franz odpuścił im trochę przygotowania.

Ogryzek 24.08.2014 09:36

Skoro Franz odpuścił im trochę przygotowania to padną w drugiej połowie rundy. Nie ma nic za darmo. Czyli módlmy się żeby siła i szybkość dotrwały do derbów?

Mam nadzieję że się mylisz i Franz nic nie musiał odpuszczać, tylko nasi piłkarze lepiej znoszą obciążenia:)

jasiu1988 24.08.2014 09:49

Zauważ, że nie było w tym sezonie całej tej gadki o rzyganiu w krzakach itp Pisząc "odpuścił" nie miałem na myśli że przygotowania były lekkie, tylko nie były takie mordercze jak w poprzednim sezonie. Pamiętajmy, że dobre przygotowanie nie musi oznaczać katowania organizmu -jakie faktycznie były te przygotowania - nie wiemy. Ja snuje tylko domysły na podstawie jakiś tam obserwacji.

Dzisiaj 7egia gra z najsłabszym zespołem ekstraklasy, w dodatku u siebie - kursy 1.2 - 1.25 niby nie zostawiają złudzeń ale ja i tak liczę na jakąś niespodziankę, bo jak nie teraz to kiedy, nie korona?:D

Ogryzek 24.08.2014 10:00

Oby tak było jak piszesz. Sezon mimo wszystko jest długi:)

silver03 24.08.2014 10:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marcin_fan (Post 1373902)
To są właśnie te skróty nie fotorelacja

O kurcze faktycznie, zrobili to tak głupio że wygląda to jak slajdy ze zdjęciami. Dzięki.

Marcin_fan 24.08.2014 12:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez silver03 (Post 1373931)
O kurcze faktycznie, zrobili to tak głupio że wygląda to jak slajdy ze zdjęciami. Dzięki.

Dokładnie. Ja też za pierwszym razem myślałem że to fotorelacja. Z ciekawości kliknąłem i wyszło na to że to jednak skróty :)

PiVoSH92 24.08.2014 13:03

No jeżeli ktoś wcześniej widział Burego i Sadloka zapierdalającego cały mecz od pola do pola... widać tu rękę Smudy - jak damy mu jeszcze rok czasu to efekty mogą być świetne

Blaszczu16 24.08.2014 14:20

Jak Korona nie wygra z Legią, która desygnowała do składu dalekie rezerwy to już nie wiem z kim oni mogą wygrać?

PiVoSH92 24.08.2014 14:36

W I lidze ktoś się dla nich znajdzie :P

johny96 24.08.2014 15:26

Po raz kolejny został pokazany "obiektywizm" Canalu+. Sytuacja z Golańskim. Gdyby mecz rozgrywały inne drużyny, albo Legia była stroną atakującą, to Mielcarski, czy inny Węgrzyn od razu by wrzeszczeli "karny"! Sytuacja byłaby pokazana dziesięć razy, komentatorzy rozwodzili by się do końca połowy, a zawodnika w trakcie wywiadu spytano by o kontakt.
Ewidentny faul, rzut karny i żółta kartka.

shaggy 24.08.2014 16:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez johny96 (Post 1373948)
Po raz kolejny został pokazany "obiektywizm" Canalu+. Sytuacja z Golańskim. Gdyby mecz rozgrywały inne drużyny, albo Legia była stroną atakującą, to Mielcarski, czy inny Węgrzyn od razu by wrzeszczeli "karny"! Sytuacja byłaby pokazana dziesięć razy, komentatorzy rozwodzili by się do końca połowy, a zawodnika w trakcie wywiadu spytano by o kontakt.
Ewidentny faul, rzut karny i żółta kartka.

Spokojnie grają przecież na Ł3 tam takich karnych dla gości się nie gwiżdże...
Swoja drogą w Bydgoszczy i Kielcach muszą sobie pluć w brodę, w pierwszym z tych miast że puścili Tarasiewicza a w drugim że go przygarnęli.
Korona po odejściu Ojrzyńskiego jest kiepśniuteńka co widać w dzisiejszym meczu z na wpół rezerwową Legią, w którym to nie potrafią nawet trafić do pustaka. Sagan dzisiaj pościga Brożka - jedno jest pewne, napewno nie strzeli ładniejszej 100 bramki niż Brozio:)

domin_czyzyny 24.08.2014 16:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kocur (Post 1373899)
I Śląsk wyszedł z 0:1 na 3:1 :alleluja:

Szkoda tylko, że Legia mecz wygrała.
Bardzo dobry weekend. Oprócz wygranej Wisły, to największy plus dla Podbeskidzia !

Ten wynik z Podbeskidziem powinien być dedykowany dla Filipiaka. Na Kałuży mają rozmach sk.......ny.

mitmichael 24.08.2014 16:47

W Kielcach maja sie z czego cieszyc. Korona jedyna druzyna, ktora na ten moment po podzieleniu punktow nadal ma tyle samo :D Za ten dzisiejszy mecz powinni poprosic o karna degradacje

!!IRIVER!! 24.08.2014 16:47

Sędzia Stefański i wszystko jasne. Niech s....iel nogi połamie, bo po prostu rzygać się chce, jak facet wypacza wyniki. Nam zabrał punkty w meczu z Ruchem, a dziś nie dał Koronie ewidentnego karnego, jeszcze przy 0:0. Nie zmienia to faktu, że i Koronie wielki ch.. w pysk, bo te okazje co miał Kiełb, to dramat nie wykorzystać.

Gwiaździsty 24.08.2014 16:58

I bardzo dobrze, ze nie dał. Niech ta żółto-czerwona kielecka k... Korona jak najszybciej opuści salony ekstraklasy. Skoro od lat nie mozna tam jechać i to przy aprobacie PZPN-u to niech jak najszybciej sp......ja pietro nizej. jest tyle innych ( i to dużych) miast, które w zamian za nich powinny mieć drużynę w extra lidze. Niech leca z parchami. To najprzyjemniejszy duet do spadku dla nas.

PiVoSH92 24.08.2014 17:04

Ja tam parchów widzę u nas w lidze, bo jednak derby to derby, fajnie jak są. A na spadek zasługuje 4-5 zespołów - scyzory, żydzi, Zawisza, Piast, może Jaga - tyle, że białostoczanie nie mają teraz Quintany, to jakbyśmy my nie mieli Stilicia, więc póki co się wstrzymam.

!!IRIVER!! 24.08.2014 17:05

Dobrze, czy nie dobrze, bo Korona - nie to jest istotne. Za chwile ten szmaciarz pojedzie na inny stadion i wychuja kogoś innego, tak jak i wychujał już nas.

Natomiast mówi się, że Biało-Zielonych ma zasilić Sobiech. Zastanawiam się po jaką cholerę robi się tam taki kadrowy roz.......? Kto wie, może i faktycznie to zatrybi, może nawet będą się bić o trójkę, ale przecież to jest przesada. Przerost formy nad treścią.

Na kandydatów do spadku jeszcze za wcześnie. Że przypomnę Śląska sprzed paru lat, który zaczął fatalnie, a skończył... jako wicemistrz, tuż za nami zresztą, gdy i my zaczynaliśmy bardzo, bardzo słabo.

dulli78 24.08.2014 20:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez !!IRIVER!! (Post 1373962)

Natomiast mówi się, że Biało-Zielonych ma zasilić Sobiech. Zastanawiam się po jaką cholerę robi się tam taki kadrowy roz.......? Kto wie, może i faktycznie to zatrybi, może nawet będą się bić o trójkę, ale przecież to jest przesada. Przerost formy nad treścią.

Lechia chce się na poważnie włączyć w walkę o MP, a bez szerokiej kadry i konkurencji w składzie oraz bez jakościowo dobrych zawodników może być o to ciężko. Wiadomo, że budowa drużyny przy tylu zmianach musi trochę potrwać - ale czy to przerost formy nad treścią?

Festence 24.08.2014 21:08

Zawisza, Piast, Korona

Trzy drużyny, które sprowadziły szrot, szrot i gra sam szrot.

+ cracovia, która gra jedno wielkie gówno


Będę bardzo zdziwiony, jeśli dwójka spadkowiczów nie wyłoni się w tej czwórce.

0 22 25.08.2014 09:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dulli78 (Post 1373978)
Lechia chce się na poważnie włączyć w walkę o MP

Na razie po gabinetach chodzi plotka, że Lechia już..... nie płaci, więc wyluzowałbym z tymi zapowiedziami.

Korona osiągnęła wczoraj szczyt szczytów. Do przerwy powinna wygrywać ze 4-0, a przegrała z Legią, w której składzie był Moneta, Ryczkowski, Bielik, Wieteska i Jałocha.

Kompletnie niepoważna ta liga.

Arked 25.08.2014 09:57

Liga jak każda inna na tym poziomie finansowym. Kompletnie niepoważna to jest Korona.

kreseq 25.08.2014 10:59

Korona to jest dość dziwny przypadek. Wczorajszy mecz to był cyrk. Skoro się nie strzela, to się zazwyczaj traci.
Jednak co do spadkowiczów...Moim zdaniem beniaminek w postaci Łęcznej będzie mieć...no nie wiem, syndrom drużyn Smudy :D

Wracając do Lechii to jest moim zdaniem przesada. Tyle zmian wyklucza sensowny wynik. Z drugiej strony to w końcu nasza buraczana liga, i tutaj może się przytrafić wszystko. Jeśli tam będą mieć głowę na karku i nie s.......ą głupimi ruchami tego co niby budują to może być siła na lata... Zobaczymy.
W tej chwili i tak gra się o... 1,5 pkt i nikomu nie chce się wypruwać żył.

Jazon 25.08.2014 10:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 4karol4 (Post 1373905)
Dzisiaj z wielkim wstydem złapałem się na tym, że lubię oglądać cracovię. Tak często przegrywają, że z miła chęcią oglądam ich mecze.

True. A jedyne zwycięstwo na razie po golu w 94 minucie, gdzie 5 zawodników było na spalonym.

Kocur 25.08.2014 18:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bóg Trybun (objawion) (Post 1373900)

Takie uzupełnienie że niektórzy chyba wymagają izolacji ;)

Cytat:

W sobotę Cracovia przegrała czwarty mecz w tym sezonie, tym razem na własnym stadionie z Podbeskidziem. To chyba najlepszy moment, by cofnąć się do pogawędki Janusza Filipiaka z Dziennikiem Polskim, która miała miejsce jeszcze przed weekendem. Profesor nie miał żadnych wątpliwości co do siły swojej drużyny i jasno określił cel na obecny sezon – mistrzostwo Polski.

Rozmowa wyglądała mniej więcej tak:

Czy Pana zadowoli każde miejsce wyższe niż w zeszłym sezonie?
Nie, nie zadowoli mnie. Kibice chcą, żebyśmy grali o jak najwyższe cele, o mistrzostwo Polski.
Przecież to jest nierealne, żeby Cracovia walczyła o mistrzostwo kraju…
Dlaczego? Jest realne. (…) Kadra Cracovii jest bardzo dobra.



W innej części Filipiak wytłumaczył też, że Robert Podoliński ma podobne zdanie, a ale nie mówi tego głośno, bo jest powściągliwy. Właściwie to sami nie wiemy, jak zareagować na takie słowa. Czy mamy na poważnie tłumaczyć profesorowi, że w obronie Cracovii regularnie grają Żytko i Rymaniak, w środku biega jakiś nie pierwszej młodości dryblas z ligi słoweńskiej, a podstawowym napastnikiem jest Deniss Rakels? Mamy mu pokazywać ligową tabelę lub wyjaśniać, na czym polega różnica pomiędzy jego drużyną, a Legią lub Lechem?


Najdziwniejsze, że Filipiak – jako profesor nauk technicznych – w ogóle nie wyciąga wniosków ze swoich doświadczeń. Kompletnie ignoruje dane, jak na przykład pozycje w tabeli z pięciu ostatnich sezonów w Ekstraklasie, czyli kolejno: 14, 16, 14, 12 i 14. Nawet w rozgrywkach 2012/13, kiedy Cracovia grała w pierwszej lidze, nie była w stanie zająć pierwszego miejsca. A teraz, po pozbyciu się najlepszych piłkarzy – Kosanovicia, Danielewicza i Ntibazonkizy – ma grać o mistrzostwo?


Po kilku próbach nawet idiota rozumie, że nie warto biegać nago po śniegu, bo w końcu zmarzną jaja. Z kolei mysz, która w jednym miejscu zawsze dostaje prądem, z czasem przestaje tam podchodzić. Pies również dochodzi do wniosku, że przy obroży z kolczatką nie warto się szarpać i lepiej iść spokojnie. Tylko Filipiak sezon w sezon gra o mistrzostwo.

Ogryzek 25.08.2014 18:38

Kocur dobre:D

gypsy 26.08.2014 07:17

craxa na mistrza :D no nie, gość żyje w jakimś innym świecie...

AYALA 26.08.2014 09:26

Słynny Fabio Cannavaro,Enzo Scifo i Winfried Schaeafer zgłosili swoje oferty do pracy w Lechu.Ta pierwsza kandydatura całkiem ciekawe ale jednak to Skorża zostanie najprawdopodobniej wybrany

szprotson 26.08.2014 10:14

Kandydatura Cannvaro całkiem całkiem ponieważ był chwile asystentem w Al-Ahli...
A taki Enzo przynajmniej 4 kluby samodzielnie prowadził.

Jednak to wsyzstko jest tylko by zbic z ceny Maćka który będzie tam pierwszym a asystentem bedzie Rafał J.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:29.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl