Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Idzie nowe, czas na zmiany na TAK! (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9281)

emj10 15.05.2014 23:49

Pysio kupiłeś mnie swoim czarem i urokiem osobistym.

iq1000 16.05.2014 07:19

Był wolfy, jest FraMat, będzie Pysio.

Każdy troll musi mieć swoje 5 minut ;)

Kocur 16.05.2014 07:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1361044)
Był FraMat, może być pysio.
Rozumiem, że robimy akcję afirmacyjną? Niepełnosprawni intelektualnie, pełnosprawni na forum?
Jestem za :D


będzie kasa na transfery z PFRON'u :-p

Gwiaździsty 16.05.2014 08:24

Po rodzaju szalika widać, że Pysio nie jest zwykłym piknikiem :).

universe 16.05.2014 10:02

Pysiowi już się znudziło ?? Ot tak zrezygnował z tytułu WMR (wielki moderator reformator) ??

No cóż, szkoda...

Na pewno plota poszłaby w świat, że u nas zmiany się szykują i dziennikarzole by się zlecieli, i byśmy w świetle reflektorów pogrzać się mogli, eehh...

FraMat 16.05.2014 10:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1361044)
Był FraMat, może być pysio.
Rozumiem, że robimy akcję afirmacyjną? Niepełnosprawni intelektualnie, pełnosprawni na forum?
Jestem za :D

Po akcji Pysia niektorzy są bardziej szczerzy niż po alkoholu :lol:
I dobrze. Teczki puchną...
Nowy mod zrobi sobie selekcję.;)

JacobCFC 16.05.2014 10:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez universe (Post 1361083)
Pysiowi już się znudziło ?? Ot tak zrezygnował z tytułu WMR (wielki moderator reformator) ??

No cóż, szkoda...

Na pewno plota poszłaby w świat, że u nas zmiany się szykują i dziennikarzole by się zlecieli, i byśmy w świetle reflektorów pogrzać się mogli, eehh...

Nie, byłoby tak, że chuligani przejmują forum i Pysio miałby na głowie CBA i CBŚ.

rav 16.05.2014 10:50

Pysio, ale to nie może być tak, że moderator ojciec nurtu znika na 19 godzin.

Profesor odciął neta?

pysio 16.05.2014 11:00

Nikt mi żadnego neta nie odciął :)

Ciekawie wyglądają te wyniki. Czy władza liczy się z głosem użytkowników?

MatMario 16.05.2014 11:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1361094)
Po akcji Pysia niektorzy są bardziej szczerzy niż po alkoholu :lol:
I dobrze. Teczki puchną...
Nowy mod zrobi sobie selekcję.;)

Nie bądź taki skromny, bo masz nie mały wkład w wyniku na górze strony....

wiesniak84 16.05.2014 11:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Moderator. (Post 1361099)
Czy władza liczy się z głosem użytkowników?

Kolor władzy mów iwszystko!!!
Przy okazji mistrzu raportuję przepędzenie bojówki framatowskiej. Posypały się klawisze z klawiatury, oj posypały.

pysio 16.05.2014 11:16

Niestety po przemyśleniu kilku kwestii doszedłem do wniosku, że nie wyobrażam sobie współpracy z obecną kadrą zarządzającą tym forum i wycofuję swoją kandydaturę na moderatora.

Nie oznacza to jednak, że całkowicie się poddaję! Projekt graficzny strony jak i forum przygotuję i w najbliższym czasie opublikuję, aby pokazać "WAM" niedowiarkom, że jak się chce to można prostymi metodami poprawić wygląd strony. W projektach postaram się jak najmniej ingerować w strukturę, a głównie oprę zmiany o edycję aktualnego CSS'a serwisu.

Następnie sami podejmiecie decyzję, czy chcecie, czy nie zmian. Jeśli będziecie chcieli to przekażę "WAM" pliki źródłowe za darmochę.

Pozdrawiam,
Moderator. pysio

universe 16.05.2014 12:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JacobCFC (Post 1361095)
Nie, byłoby tak, że chuligani przejmują forum i Pysio miałby na głowie CBA i CBŚ.

JacobCFC musiałeś wspomnieć o centralnym biurze antymodowym? :-/ zobacz jak to podziałało na Pysia..

iq1000 16.05.2014 12:13

zmieńcie mu nick na różowy

JacobCFC 16.05.2014 12:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez universe (Post 1361111)
JacobCFC musiałeś wspomnieć o centralnym biurze antymodowym? :-/ zobacz jak to podziałało na Pysia..

Liczyłem, że efekt będzie odmienny i Pysio z jeszcze większym impetem ruszy do walki nie patrząc na skorumpowane organizacje i system.

gypsy 16.05.2014 13:04

Szkoda pysio, liczyłam, że wprowadzisz swój porządek! :D Nie poddawaj się, o władzę trzeba walczyć.

Czekamy cierpliwie na twoje graficzne projekty ;)

Glazik 16.05.2014 18:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez iq1000 (Post 1361066)
Był wolfy, jest FraMat, będzie Pysio.

Każdy troll musi mieć swoje 5 minut ;)

http://images.wikia.com/morph-societ...ravo_Bravo.gif

wolfy 16.05.2014 21:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kocur (Post 1361069)
będzie kasa na transfery z PFRON'u :-p

Stary, weź mnie nie strasz:help:

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1361094)
Po akcji Pysia niektorzy są bardziej szczerzy niż po alkoholu :lol:
I dobrze. Teczki puchną...
Nowy mod zrobi sobie selekcję.;)

Selekcja? Jak w klubie? W sensie: "z tym awatarem nie wejdziesz?".
No to masz przechlapane.

darotsok73 16.05.2014 22:53

Pysio zadanie bojowe ,skaperuj do marketingu Gracjana Roztockiego a na prezesa Krzycha Kononowicza :D niech zastąpi jednego Łysielca.

Gracjan mógłby nawet naszych orłów trenować a na TWSD zapodawać linki z dobrą muzą :D

Coglin 17.05.2014 08:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Moderator. (Post 1361104)
Niestety po przemyśleniu kilku kwestii doszedłem do wniosku, że nie wyobrażam sobie współpracy z obecną kadrą zarządzającą tym forum i wycofuję swoją kandydaturę na moderatora.

Pozdrawiam,
Moderator. pysio

Zachowałeś się jak zwykła polityczna ci..a. Najpierw obiecujesz niestworzone rzeczy a potem się wycofujesz.
Na pohybel.

P.e.c.h 17.05.2014 09:37

Jak nie pasuje Ci reszta kadry to ją też możesz zmienić! PY-SIO-SŁAW forum zbaw!

pysio 19.05.2014 13:47

Z wyników ankiety jasno wynika, że forum oczekuje zmian i modernizacji! Dziękuję za blisko 60% poparcie!

Przypominam, że głosujemy do dziś do 18! Po tej godzinie, moderatorzy będą musieli się ugiąć pod presją woli kibiców!

JAZDA JAZDA JAZDA!

iq1000 19.05.2014 13:52

Lewaki przesunęły datę na sierpień ;)

pysio 19.05.2014 14:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez iq1000 (Post 1361399)
Lewaki przesunęły datę na sierpień ;)

Trudno, w takim razie w sierpniu przekonają się jakie jest niezadowolenie z ich rządów i chęć zmian!

DO BOJU!

JacobCFC 19.05.2014 14:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Moderator. (Post 1361407)
Trudno, w takim razie w sierpniu przekonają się jakie jest niezadowolenie z ich rządów i chęć zmian!

DO BOJU!

Czy Ty nie miałeś na dniach wrzucić podglądowego nowego wyglądu forum?

Wit.Ek. 19.05.2014 14:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Moderator. (Post 1361398)
Z wyników ankiety jasno wynika, że forum oczekuje zmian i modernizacji! Dziękuję za blisko 60% poparcie!

Nie przyszło Ci do głowy, że ludzie poparli Cię w ankiecie z tego samego powodu dla którego głosowano na Kononowicza ?

Bóg Trybun (objawion) 19.05.2014 15:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JacobCFC (Post 1361415)
Czy Ty nie miałeś na dniach wrzucić podglądowego nowego wyglądu forum?

W jego avatarze masz codzienny update z trwających prac. Blisko coraz bliżej.

pysio 19.05.2014 15:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wit.Ek. (Post 1361428)
Nie przyszło Ci do głowy, że ludzie poparli Cię w ankiecie z tego samego powodu dla którego głosowano na Kononowicza ?

Jak już porównujesz mnie do polityka to bardziej sympatia do mnie jest zbliżona do tej wyborców Korwina :D

Na dniach miałem wrzucić screeny nowego forum i strony? Wrzucę do końca sierpnia!

iq1000 19.05.2014 15:25

Nowa Pysica zmieni kolor forum z czerwonego na niebieski, a logo strony umieści po prawej stronie.

Wit.Ek. 20.05.2014 10:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Moderator. (Post 1361431)
to bardziej sympatia do mnie jest zbliżona do tej wyborców Korwina :D

Nie rozumiem tego dialektu...

WISŁAZWE 20.05.2014 10:34

Czas na wielkie zmiany,
nowy moderator już wybrany.
Całe forum bardzo zadowolone,
Pysio wprowadził regulacje nowe.
Wszyscy zostali odbanowani,
modertora pd niebiosa wychwalali.
Więc jeśli podobają Ci się takie zmiany,
głosuj na Pysia on taki kochany!

pysio 20.05.2014 10:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WISŁAZWE (Post 1361547)
Czas na wielkie zmiany,
nowy moderator już wybrany.
Całe forum bardzo zadowolone,
Pysio wprowadził regulacje nowe.
Wszyscy zostali odbanowani,
modertora pd niebiosa wychwalali.
Więc jeśli podobają Ci się takie zmiany,
głosuj na Pysia on taki kochany!

Moi wyborcy już o mnie wiersze piszą! Jest dobrze! W jedności siła!

Wit.Ek. 21.05.2014 07:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Moderator. (Post 1361550)
Moi wyborcy już o mnie wiersze piszą!

Każdy władca miał swoich poetów którzy go wychwalali.
Juliusz Cezar miał to Pysio miałby nie mieć?

R33 21.05.2014 20:44

A tak w ogóle to te foty Pysia to z którego roku są? Bo widzę już od dawna się tutaj przewijają.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:35.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl