![]() |
Pysio kupiłeś mnie swoim czarem i urokiem osobistym.
|
Był wolfy, jest FraMat, będzie Pysio.
Każdy troll musi mieć swoje 5 minut ;) |
Cytat:
będzie kasa na transfery z PFRON'u :-p |
Po rodzaju szalika widać, że Pysio nie jest zwykłym piknikiem :).
|
Pysiowi już się znudziło ?? Ot tak zrezygnował z tytułu WMR (wielki moderator reformator) ??
No cóż, szkoda... Na pewno plota poszłaby w świat, że u nas zmiany się szykują i dziennikarzole by się zlecieli, i byśmy w świetle reflektorów pogrzać się mogli, eehh... |
Cytat:
I dobrze. Teczki puchną... Nowy mod zrobi sobie selekcję.;) |
Cytat:
|
Pysio, ale to nie może być tak, że moderator ojciec nurtu znika na 19 godzin.
Profesor odciął neta? |
Nikt mi żadnego neta nie odciął :)
Ciekawie wyglądają te wyniki. Czy władza liczy się z głosem użytkowników? |
Cytat:
|
Cytat:
Przy okazji mistrzu raportuję przepędzenie bojówki framatowskiej. Posypały się klawisze z klawiatury, oj posypały. |
Niestety po przemyśleniu kilku kwestii doszedłem do wniosku, że nie wyobrażam sobie współpracy z obecną kadrą zarządzającą tym forum i wycofuję swoją kandydaturę na moderatora.
Nie oznacza to jednak, że całkowicie się poddaję! Projekt graficzny strony jak i forum przygotuję i w najbliższym czasie opublikuję, aby pokazać "WAM" niedowiarkom, że jak się chce to można prostymi metodami poprawić wygląd strony. W projektach postaram się jak najmniej ingerować w strukturę, a głównie oprę zmiany o edycję aktualnego CSS'a serwisu. Następnie sami podejmiecie decyzję, czy chcecie, czy nie zmian. Jeśli będziecie chcieli to przekażę "WAM" pliki źródłowe za darmochę. Pozdrawiam, Moderator. pysio |
Cytat:
|
zmieńcie mu nick na różowy
|
Cytat:
|
Szkoda pysio, liczyłam, że wprowadzisz swój porządek! :D Nie poddawaj się, o władzę trzeba walczyć.
Czekamy cierpliwie na twoje graficzne projekty ;) |
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
No to masz przechlapane. |
Pysio zadanie bojowe ,skaperuj do marketingu Gracjana Roztockiego a na prezesa Krzycha Kononowicza :D niech zastąpi jednego Łysielca.
Gracjan mógłby nawet naszych orłów trenować a na TWSD zapodawać linki z dobrą muzą :D |
Cytat:
Na pohybel. |
Jak nie pasuje Ci reszta kadry to ją też możesz zmienić! PY-SIO-SŁAW forum zbaw!
|
Z wyników ankiety jasno wynika, że forum oczekuje zmian i modernizacji! Dziękuję za blisko 60% poparcie!
Przypominam, że głosujemy do dziś do 18! Po tej godzinie, moderatorzy będą musieli się ugiąć pod presją woli kibiców! JAZDA JAZDA JAZDA! |
Lewaki przesunęły datę na sierpień ;)
|
Cytat:
DO BOJU! |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Na dniach miałem wrzucić screeny nowego forum i strony? Wrzucę do końca sierpnia! |
Nowa Pysica zmieni kolor forum z czerwonego na niebieski, a logo strony umieści po prawej stronie.
|
Cytat:
|
Czas na wielkie zmiany,
nowy moderator już wybrany. Całe forum bardzo zadowolone, Pysio wprowadził regulacje nowe. Wszyscy zostali odbanowani, modertora pd niebiosa wychwalali. Więc jeśli podobają Ci się takie zmiany, głosuj na Pysia on taki kochany! |
Cytat:
|
Cytat:
Juliusz Cezar miał to Pysio miałby nie mieć? |
A tak w ogóle to te foty Pysia to z którego roku są? Bo widzę już od dawna się tutaj przewijają.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:35. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl