Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [31 kolejka] Lech Poznań - WISŁA Kraków 25 kwietnia, godz. 20:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9266)

El'kabat 25.04.2014 20:25

Nasi się wybiegają do 65-70 minuty jak dalej tak będzie. Wejdzie jeszcze Kownacki,Lovrencics i pozamiatane.
Z drugiej strony jakby pyry sie tak nie bawiły to by sie skonczyło 4 do połowy.
Masakra

Don Donson 25.04.2014 20:55

Bryndza - ciezko znalezc pozytywne jaskolki niosace jajakolwiek nadzieje.

dominatorbj 25.04.2014 21:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamson (Post 1358911)
halo halo zwolennicy smudy i bednarza :) wielka Wisła (nie)naszych marzeń :)



gorzej będzie, jak tacy jak ty będą stawać po stronie jacusia i jego planów budowania tego klubu. bez podrowień :)

Smuda pokazał, że mając połowe składu poprzedników potrafi sklecić zespół walczący o puchary.
Problem się pojawia kiedy z podstawowej 11 wypada nam 6 zawodników, a z pozostałej 5tki tylko 2ch jest w pełni sprawnych bez drobnej kontuzji.

Cytat:

Osiemnastka meczowa:
Bramkarze: Michał Miśkiewicz, Gerard Bieszczad
Obrońcy: Łukasz Burliga, Piotr Brożek, Alan Uryga, Michał Czekaj, Jakub Bartosz, Bartłomiej Kolanko
Pomocnicy: Emmanuel Sarki, Donald Guerrier, Ostoja Stjepanović, Semir Stilić, Rafał Boguski, Przemysław Lech, Michał Szewczyk, Fabian Burdenski
Napastnicy: Paweł Brożek, Danijel Klarić.
Jak dodamy do tego, że kilku zawodników jest tuż po kontuzji (albo jeszcze się leczą) to jest kadra na środek 1 ligi, a nie pierwszą 8ke.

Z takim składem idziemy na rekord ligi porażek i nawet Smuda tu nic nie uratuje. No może moglibyśmy przegrywać po 6-1 jak Jaga.

w tym sezonie już nic nie ugramy, bo nie mamy prawa ugrać. W przyszłym sezonie bez wzmocnień możemy liczyć się w walce o utzymanie (ze Smudą) albo o spadek (z trenerem pokroju poprzednich trenerów). A na klasowego trenera, lepszego od Smudy nas nie stać.

d 25.04.2014 21:18

Rzygać się chce jak się to ogląda.

Wiadomo jaką mamy kadrę, ale aż takiego zjazdu po jesieni, mimo słabych wyjazdów, to chyba nikt się nie spodziewał. Proponuję panu nadprezesowi wyjebać Smudę, bo miały być puchary z 13 zawodnikami.

Już pomińmy wyniki, najgorszy jest styl – tak debilnie, amatorsko przegyrwanych meczów to ja w Wiśle nie pamiętam. Kwintesencja to kasacja Szewczyka przez Guerriera, ten drugi nigdy poważnej kariery nie zrobi, bo to niewykonalne z IQ pantofelka.

Najgorsze w tym wszystkim są perspektywy na przyszłość. Idziemy niestety w stronę Łodzi, rywalizacja będzie wyłącznia lokalna, głupi i głupszy.

arti 25.04.2014 21:20

kolejny beznadziejny mecz i znikąd nadziei

St Yabol 25.04.2014 21:22

moja Wisła...

... taka piękna

sambo 25.04.2014 21:28

strzałów zero, piąta przegrana, niestety nie wróży dobrze na następny sezon. Niepołomice blisko są, Nieciecza też

zim zum 25.04.2014 21:30

Są jakieś pomiary ile przespacerował Stilić przez 90 minut ?

Mario Nh 25.04.2014 21:33

Łatwo krytykować trenera po takim meczu.
Trener powinien byc autorytetem, od którego emanuje pewność siebie i optymizm, wiara w zwycięstwo.
Realizator nie pokazał choć raz wychodzącego trenera z ławki rezerwowej.
Pod koniec meczu wyglądał jak człowiek któremu chce się autentycznie płakać.
A w tle dało się słyszeć szydercze: "Smuda, Smuda gdzie te cuda?"
Tylko w tej kwestii odważę się skrytykować dziś trenera Smudę.

Mieli nadzieję, że kontuzję będą nas omijać i "jakoś to będzie". Nie będzie.

Smutny obrazek, mimika piłkarzy i sztabu szkoleniowego mówi wszystko.
Morale w klubie sięgają dna, może za wyjątkiem wesołego prezesa Bednarza.

TymonPRO 25.04.2014 21:36

Najgorszy seria od kiedy właścicielem klubu jest Bogusław Cupiał
5 porażka z rzędu i 8 mecz bez wygranej !!!

Ciekawe co tam myśli sobie pan Cupiał gdy na to patrzy,nadal ufa trenerowi,który robi najgorszy wynik w historii ??
Słabi piłkarze i słaby trener a prezesem jest człowiek,który sprawił że na mecze przychodzi ledwie 5 tys ludzi
Liczę na jakieś ruchy ze strony Cupiała bo to już 3 kolejny sezon porażka !!!

Smuda może mówić sobie co chce,że ma pełno kontuzji,że piłkarzy nie da się przetrenować ale fakty są takie że na dzisiaj jesteśmy jednymi z najgorszych w lidze


EDIT//Czas myśleć o nowym sezonie,odchodzi Bunoza i kto ma grać Głowa,który może w każdej chwili być kontuzjowany??Piotrek Brożek,który gra fatalnie??

EDIT2://Tak przy okazji gratuluję Jackowi Bednarzowi podwyżki cen biletów na mecze rundy finałowej :) Genialna zagrywka

JacobCFC 25.04.2014 21:39

Jedynie na co można w tym momencie już liczyć to ciekawe wyjazdy za 2 lata. Tychy, Olsztyn, Legnica, Płock, Nowy Sącz.

Smuda do dymisji się nie poda, bo to niemiecka gnida z mentalnością żyda. Kasa leci, a tłumaczyć się będzie, że nie ma składu.
Zastanawia mnie jedno jaka będzie frekwencja na następnym meczu...

rafkur 25.04.2014 21:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TymonPRO (Post 1358922)
Ciekawe co tam myśli sobie pan Cupiał gdy na to patrzy,nadal ufa trenerowi,który robi najgorszy wynik w historii ??

Obstawiam, że ma to w dupie...

Lechista69 25.04.2014 21:47

Czas oddac klub miastu :/

gypsy 25.04.2014 21:47

O matko, jeszcze dwa miesiące temu byliśmy najlepsi, teraz jesteśmy najgorsi.No patrzcie jak to się wszystko zmienia. Prawda jest taka, że gdyby nie te kontuzje i kartki to znowu byśmy się rozpływali jaka to Wisła nie jest wspaniała, a Smuda genialny. Z gówna bata nie ukręciłby sam Simeone czy inny Klopp.

Ja tam się cieszę, że jesteśmy w pierwszej ósemce, spadek nam nie grozi. Gramy na miarę swoich możliwości, które nie są obecnie wysokie i trzeba to zaakceptować. Trudno, żeby morale chłopaków było wysokie, skoro połowa składu została w Krakowie, a w ich miejsce trenera zabrał dzieciaków (no bo nie miał wyjścia).

Na "pocieszenie" dodam, że kolejne sezony też nie malują się w różowych barwach, więc przygotujcie się na wieczny lament.

dominatorbj 25.04.2014 21:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TymonPRO (Post 1358922)
Najgorszy seria od kiedy właścicielem klubu jest Bogusław Cupiał
5 porażka z rzędu i 8 mecz bez wygranej !!!

Ciekawe co tam myśli sobie pan Cupiał gdy na to patrzy,nadal ufa trenerowi,który robi najgorszy wynik w historii ??
Słabi piłkarze i słaby trener a prezesem jest człowiek,który sprawił że na mecze przychodzi ledwie 5 tys ludzi
Liczę na jakieś ruchy ze strony Cupiała bo to już 3 kolejny sezon porażka !!!

Smuda może mówić sobie co chce,że ma pełno kontuzji,że piłkarzy nie da się przetrenować ale fakty są takie że na dzisiaj jesteśmy jednymi z najgorszych w lidze


EDIT//Czas myśleć o nowym sezonie,odchodzi Bunoza i kto ma grać Głowa,który może w każdej chwili być kontuzjowany??Piotrek Brożek,który gra fatalnie??

Obecnie Smuda robi najgorszy wynik w historii.. no ok
Parę miesięcy temu Smuda robił najlepszy wynik w historii..

Zacytuje "Wisła Kraków pokonała w piątek Śląsk Wrocław (3:0) i ustanowiła tym samym nowy rekord klubu. Piłkarze "Białej Gwiazdy" już w ósmym spotkaniu z rzędu nie stracili gola w meczu rozgrywanym przy Reymonta. "

Co się zmieniło od tamtego czasu? Chyba niewiele. Z jakiś 14 kontuzji i abcencji z podstawowej 15 zdolnych do gry i gra zawodnikami którzy się nie nadają do 3ciej ligii (Uryga, Czekaj, Burdeński)... Niewiele, a jednak robi to sporą różnice.

Pierwszą rundę udało się przejść bez większych kontuzji i 13 zawodnikami ugraliśmy genialny wynik. Następna runda i ta to efekt słabego składu. Mamy szrot w kadrze. Poprzedni trenerzy z składem większym i lepszym o połowę nic nie zrobili. W obecnej i poprzedniej rundzie natomiast kontuzje i pauzy wykluczyły chyba wszystkich potrafiących jakoś kopnąć piłkę oprócz Miskiewicza. No chyba, że się mylę.

Gramy zawodnikami którzy są kontuzjowani (np. Brożek całą drugą runde) tu nie da się patrzeć optymistycznie na jakieś realne sukcesy.

Kamson 25.04.2014 21:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dominatorbj (Post 1358933)
Obecnie Smuda robi najgorszy wynik w historii.. no ok
Parę miesięcy temu Smuda robił najlepszy wynik w historii..

???????????????????????????

nokaut

rekord w nie traceniu goli na własnym boisku daleko nas zanióśł, brawo franek, brawo jego zwolennicy! :D

maqz 25.04.2014 21:54

Te spacery wkladow do Wislackich koszulek doprowadzaja mnie do szalu..mieli 2 tyg przerwy a wygladali jakby 3 dni temu z legla grali..

Elefant 25.04.2014 22:10

To, że ten mecz przegraliśmy, patrząc na personalia, to akurat nie dziwi i pretensji o to mieć nie można.

Ale styl w jakim przegraliśmy to już inna sprawa.

Smuda ogłasza przed meczem, że mecz jest nie do wygrania.

Jedna sprawa to to, że zawodnicy są bez formy fizycznej. I jakiekolwiek głupie wywiady Franiciszka niczego nie zmienią. Otwarcie z przygotowań Smudy i ich efektów śmieją się już nawet komentatorzy.

Druga sprawa to organizacja gry. Nie ma znaczenia czy gramy z Głowackim czy z Czekajem nasza obrona wygląda jak plemniki w macicy. Każdy w swoją stronę. Arek jesienią łatał wszystko i grał za trzech, dzięki czemu traciliśmy mało bramek. Teraz już jest w gorszej formie, albo go nie ma, to i efekty są jakie są.
My nawet autobusu nie jesteśmy w stanie zrobić, bo czterech obrońców nie umie ustawić się w jednej linii.

Trzecia sprawa to zaangażowanie. Był wywiad, że podobno rozmowy na temat przedłużeń kontraktów zostały przerwane. Nie wiem jaki jest tego powód, ale zaangażowania nie ma. Albo dramatycznie brakuje sił.

My gramy wiosną tak samo ciulowo, obojętnie czy pierwszym składem czy rezerwami. Można przeboleć przegraną bo gramy rezerwami. Tylko mam ogromne przekonanie, że ten mecz przegralibyśmy, może w mniejszym rozmiarze, ale w takim samym stylu gdyby wszyscy wystąpili.


Taki scenariusz był łatwy do przewidzenia. To, że Bednarz to legionista bez żadnego związku z Krakowem i Wisła, na dodatek kiepski menadżer to było tu pisane od początku.
To,że Smuda to amator o przerośniętym ego także. I że schuśta drużynę jak tylko dostanie ja na dłużej w swoje ręce.
Ale wówczas nie była to powszechna akceptowana opinia.
Dlatego na obecne żale patrzę z dużym dystansem.

Jestem zdania, że trzeba grac tą dwójką stoperów do końca + Głowacki.. I tak już nic nie wygramy a to pewnie będzie nasza podstawowa para w przyszłym roku, więc niech się uczą.

DJ Hazel 25.04.2014 22:10

Następne mecze...Pogoń u siebie i Legia wyjazd...zanosi się na 10 meczów bez zwycięstwa. To już się nie robi śmieszne...A pech zaczął się od bojkotu...

TymonPRO 25.04.2014 22:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DJ Hazel (Post 1358941)
Następne mecze...Pogoń u siebie i Legia wyjazd...zanosi się na 10 meczów bez zwycięstwa. To już się nie robi śmieszne...A pech zaczął się od bojkotu...

wraca Bunoza(myślami pewnie już w nowym klubie),Głowa,Chrapek,Garguła więc jest szansa na jakieś punkty z Pogonią u siebie, z Legią to pewny wpier bo zagrają na 100% bo Amika ich goni.

no jeśli z Pogonią nie wygramy to 10 meczów bez wygranej stanie się faktem


PS:Mały wraca na R22 :) Szkoda że tak to wygląda

PS:Gdyby nie polityka Smudy i Bednarza to spokojnie Sobolewski z Małeckim mogli by się w takich momentach przydać ale co tam lepszy Fabian

El'kabat 25.04.2014 22:20

Z tymi punktami z Pogonią u siebie to bym tak nie przesadzał.
No niestety tak się terminarz nam złożył,że sprzyja biciu tego "rekordu"....

Co do dzisiejszego meczu. Nasi wieczni zdolni juniorzy Czekaj i Uryga dzis chyba nie w tą grę grali co trzeba,czy jakiego cymbergaja.
3-0 to najmniejszy wymiar kary,tak samo mogło się skończyć 5 czy 6-0.
Z drugiej strony nasze patałachy dały na sobie zarobic,szczescie w nieszczesciu ;)

speedfashion 25.04.2014 23:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez d (Post 1358914)
Rzygać się chce jak się to ogląda.


Już pomińmy wyniki, najgorszy jest styl – tak debilnie, amatorsko przegyrwanych meczów to ja w Wiśle nie pamiętam. Kwintesencja to kasacja Szewczyka przez Guerriera, ten drugi nigdy poważnej kariery nie zrobi, bo to niewykonalne z IQ pantofelka.

Najgorsze w tym wszystkim są perspektywy na przyszłość. Idziemy niestety w stronę Łodzi, rywalizacja będzie wyłącznia lokalna, głupi i głupszy.

Pod tym względem jest niesamowity, naprawdę. Ale i głupsi od niego robili karierę w piłce.

Tu chyba chodzi o styl (poruszanie się po boisku, krycie, wychodzenie do piłek - dosłownie wszystko) całej drużyny, który jest gorszy niż na podwórku. Jak się ujowo grało, to ktoś starszy nawrzeszczał i każdy wiedział, gdzie jego miejsce. U nas jest katastrofa pod tym względem, a i determinacji brakuje (spójrzcie na Pawła Brożka).

Nie wierzę w to, że "katastrofalne przygotowania Smudy" to sprawiły - im po prostu brakuje woli walki. Stwarzają jakieś tam pozory, ale brakuje im jakiegoś wewnętrznego ognia (tak, wiem, może to brzmieć głupawo). W sensie - powoli nie ma za co i kogo umierać.

Działania Bednarza zaprowadzą ten klub na skraj przepaści, skraj mocno niestabilny. Na Cupiała nie ma co liczyć - gdyby był zainteresowany, już dawno podjąłby jakieś kroki.

glowinus 26.04.2014 04:07

Rzadko piszę, ale dzisiaj już nie daję rady...Mam w dupie konflikty, mam w dupie nieudolnego "dyrektora sportowego", mam w dupie braki kadrowe. Nie mam w dupie tego jak pracownicy zatrudnieni w tej firmie olewają pracę za którą dostają grube pieniądze. Nie ma żadnego tłumaczenia-że treningi ciężkie, że piłki za mocno napompowane, że.... k*&%$!!!!! Nie!!! Ja się nie zgadzam!!! Nie będę pisał co trzeba zmienić, napiszę tylko że ja-zwykły piknik-czuję się oszukany. Dobranoc:(

AYALA 26.04.2014 08:22

za Kulawika rok temu na wiosne graliśmy o klase lepiej .Może Kula wróci ? bo na kogoś z nazwiskiem to Pan Cupiał nie da pieniędzy gdyż Smudzie będzie trzeba wypłacić odszkodowanie w przypadku zwolnienia.

d 26.04.2014 09:03

Kulawik dałby radę spaść nawet z grupy mistrzowskiej.

serek.c2 26.04.2014 09:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez d (Post 1358955)
Kulawik dałby radę spaść nawet z grupy mistrzowskiej.

Ten wyśmiewany Kulawik nie kompromitował się tak jak wielki mag Smuda tej wiosny...

d 26.04.2014 09:12

Oczywiście, wszystkiemu winien jest Smuda, mający tuziny świetnych zawodników i komfortowe warunki pracy i to on się kompromituje.

serek.c2 26.04.2014 09:13

Nie - wszystkiemu jest winny Kulawik...

silver03 26.04.2014 10:39

Kulawik zrobiłby na luzie MP i powalczył o LM z tym składem, taka prawda.

A przez to, że Smuda blokuje mu miejsce w Wiśle musi koordynować AP w Wolbromie.

serek.c2 26.04.2014 10:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez silver03 (Post 1358965)
Kulawik zrobiłby na luzie MP i powalczył o LM z tym składem, taka prawda.

I po co ta bezsensowna ironia? Kulawik zrobił podobny wynik do Smudy, taka prawda. Tyle, że Kulawika odsądzano od czci i wiary, natomiast Franka głaska się po głowie mówiąc "to nie Twoja wina, Ty przecież zrobiłeś cuda na jesień"...

szprotson 26.04.2014 10:45

gdyby Kulawik był chociaż w połowie trenerem to zatrudniłyby go ktoś poważniejszy niz Akademia w Wolbromiu....

serek.c2 26.04.2014 10:46

A kto tutaj pisze, że Kulawik jest dobrym trenerem?

szprotson 26.04.2014 10:55

no w sumie my mamy debila na ławce jak to sie sam określił.
trener ostatnio jaki był to Skorża

JacobCFC 26.04.2014 11:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1358968)
gdyby Kulawik był chociaż w połowie trenerem to zatrudniłyby go ktoś poważniejszy niz Akademia w Wolbromiu....

Gdyby Smuda był w połowie takim cudownym trenerem za jakiego się uważa, to nie ośmieszyłby się w najsłabszej grupie na EURO, a dwa to zatrudniłby go ktoś poważniejszy niż outsider wtedy jeszcze 2ligowej niemieckiej drużyny.

CMSNero 26.04.2014 12:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dominatorbj (Post 1358933)
Obecnie Smuda robi najgorszy wynik w historii.. no ok
Parę miesięcy temu Smuda robił najlepszy wynik w historii..

Zacytuje "Wisła Kraków pokonała w piątek Śląsk Wrocław (3:0) i ustanowiła tym samym nowy rekord klubu. Piłkarze "Białej Gwiazdy" już w ósmym spotkaniu z rzędu nie stracili gola w meczu rozgrywanym przy Reymonta. "

Co się zmieniło od tamtego czasu? Chyba niewiele. Z jakiś 14 kontuzji i abcencji z podstawowej 15 zdolnych do gry i gra zawodnikami którzy się nie nadają do 3ciej ligii (Uryga, Czekaj, Burdeński)... Niewiele, a jednak robi to sporą różnice.

Pierwszą rundę udało się przejść bez większych kontuzji i 13 zawodnikami ugraliśmy genialny wynik. Następna runda i ta to efekt słabego składu. Mamy szrot w kadrze. Poprzedni trenerzy z składem większym i lepszym o połowę nic nie zrobili. W obecnej i poprzedniej rundzie natomiast kontuzje i pauzy wykluczyły chyba wszystkich potrafiących jakoś kopnąć piłkę oprócz Miskiewicza. No chyba, że się mylę.

Gramy zawodnikami którzy są kontuzjowani (np. Brożek całą drugą runde) tu nie da się patrzeć optymistycznie na jakieś realne sukcesy.

zdaje sie ze przespales ostatnia runde , jedynie przeczytales wypowiedzi Smudy ... pokaz mi jeden mecz w rundzie w ktorym Smuda wystawil rezerwowy sklad przez te mityczne kontuzje ... Smuda zaje bal zawodnikow , teraz sa cieniem samych siebie - odpala pewnie na ... sparingi

FraMat 26.04.2014 12:08

Gralismy faktycznie jako tło dla poznaniaków.
Brak jakiegokowliek zaangażowania, brak presingu, spóźniony start do piłki, brak wychodzenia na pozycję.

O braku jakiejkolwiek taktyki już nie wspomnę.

A przy tym wszystkim bramki jakie padały dla Lecha były co najmniej... kurizoalne.
Jak to powiedzieli komentatorzy w pierwszej połowie po zamieszaniu w polu karnym Lecha: "Gdyby to samo działo się pod bramką Wisły, już byłby samobój"
Zwłaszcza druga i trzecia bramka to fuksy jakch mało. Mina Miskiewicza po trzeciej bramce w stylu "jak to k.. wpadło?"
A pierwsza bramka to kolejna już w tym sezonie (nie chce mi się liczyć która) bramka, na którą "zapracował" Piotr Brożek.

Nie będe pastwił się nad Smudą. Wystarczy mi, że w końcu zaczęli to robić inni. Miałem nadzieję, że przyjdzie mi na to czekać znacznie dłużej.
Ale szukanie nowego trenera w sytuacji gdy i tak nie mamy kadry i nie ma dość kasy, mija się z celem.

Smuda wykonał plan minimum: nie spadł ani nie awansował.
Pewnie na przyszły sezon plan będzie taki sam.
Dopóki Cupiał nie sprzeda Wisły, albo jakiś cud się nie zdarzy.

Stelio 26.04.2014 12:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1358977)
Smuda wykonał plan minimum: nie spadł ani nie awansował.
Pewnie na przyszły sezon plan będzie taki sam.
Dopóki Cupiał nie sprzeda Wisły, albo jakiś cud się nie zdarzy.


Jeśli tak ma teraz wyglądać Wisła, to mam ogromne obawy, że pójdziemy ścieżką Widzewa i przez następne lata zaliczymy taki regres, że w końcu przyjdzie spadek...

kot 26.04.2014 13:27

A ja odliczam czas Bednarzowi i jego rządom. Pozostało mu jakieś 300 dni. Przewiduje w następnej przerwie zimowej, miejsce Wisły w dole tabeli i pewną grupę spadkową na wiosnę. Wtedy nastąpi krach korporacji Wisły Cupiała. Najpierw poleci łeb Smudy. Potem RN TF odwróci się od swojego pupilka Bednarza a Cupiał od swojej RN. Niestety będzie zbyt poźno na ratunek i 1 liga przyniesie nowego właściciela, który już nie uzyska od kumatych 1906 % poparcia i nietykalności jak Cupiał, a pikników na stadionie już nie będzie i otworzona przez Bednarza na Wiśle puszka Pandory, pozostanie na niej na lata. Jedynie, natychmiastowe skrócenie kadencji Bednarza i działania naprawcze jego dewastacji sportowo-finansowej Wisły, mogą odwrócić ten przewidywany przeze mnie, smutny scenariusz. Powrót dopingu i kibiców na stadion także jest niezbędny, ale nie oparty na ponownej miłości SKWK z Bednarzem, czy kompletnej nietykalności Cupiała. Aby tak się stało, najpierw potrzebne jest zrozumienie potrzeb Wisły przez pikników i ich odpowiednia reakcja, bowiem dalsza obecność Bednarza to nieunikniona śmierć Wisły pod każdym względem ( Bednarz to także synonim kierunku działań RN TF ).

Ps. beznamiętna twarz Smudy na Lechu - bezcenna dla oddania klimatu umierającej Wisły. Bez odpowiedzi.

tofik 26.04.2014 13:33

CIekawe kiedy wróci Maciek Skorża.

AntyMod 26.04.2014 13:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tofik (Post 1358985)
CIekawe kiedy wróci Maciek Skorża.

Nie wroci , Cupial po ostatnim MP ( chyba niestety nieszczesnym ) i Lysy Waz teraz zrobili z Wisly cos co wiekszosc trenerow i grajkow bedzie omijalo szerokim lukiem, nawet mlodziez


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:38.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl