Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [27 kolejka] Wisła Kraków - Zawisza Bydgoszcz - piątek 21 marca, godzina 20.30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9250)

Grantar 24.03.2014 14:26

Też uważam ze to nie był najgorszy mecz Wisły:
Niestety w pierwszej połowie nie było widać determinacji ... dopiero w końcówce Paweł B. był blisko strzelenia ... piłka chyba otarła się o słupek.
Po stracie bramki chcieli za szybko odrobić ... Nie popisał się Garguła, który kopał bez wyczucia ....
Na plus Nalepa, Stilić.
Fortuna powinna oddać w następnych meczach z autsiderami ...

Drozd 24.03.2014 17:19

Fortuna?

Buchachacha....

Zdobyliśmy już wymarzone trzy punkty? Czyżby samosprawdzająca się przepowiednia. Kto się jeszcze na to nabiera ...

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Griszka30KR (Post 1355610)
Dla mnie to było jeden z lepszych meczów w tym roku.[...]Tak czy owak ,ten mecz wbrew wynikowi, powinien zamknąc choc na chwile usta krytykom Smudy,którzy mówia,ze Wisła gra tylko toporną pilke,a wygrane(czyt.wszystkie ich wypowiedzi),to dzieło przypadku.

Szkoda, że grając najlepszy mecz nie dostaliśmy w piz.ę 0:5 to by dopiero uciszyło tych całych krytyków Smudy :rotfl:

Griszka30KR 24.03.2014 18:51

No właśnie nie dostaliśmy......w tym sęk.

Drozd 24.03.2014 18:53

Zaiste dostaliśmy w piz.e tylko 0:1. Dają za to jakieś punkty? Bo trzy zbieramy już czwarty mecz, dobrze że 66,6666 % zakładanych już mamy...

Więc tylko się cieszyć... Niech żyje Smuda i zasrani minimaliści.

Lysy 24.03.2014 18:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Griszka30KR (Post 1355610)
Dla mnie to było jeden z lepszych meczów w tym roku.Nawet z Legia nie mielismy tylu akcji.Klepalismy ładnie piłkę majac mecz pod kontrolą,tylko.....jedna akcja przeciwnika i gol.


http://youtu.be/oE9CFBFUP9Q?t=3m12s

Luigi49 26.03.2014 23:04

It is nice to see these things in football, I do not understand why Boniek not intervene first person and yet these people are unaware of what is happening in Polish football for a few years but perhaps it is convenient to them because there is no money in the middle, the Gornik this evening did not want to play to win and go round and like last year when he lost games late in the season for not going in European competition this year, history repeats itself, even tonight as in previous occasions, the people who are knowledge of these reports play a lot of money on books and Asian to win a lot of behind the poor fans who know nothing more than to be taken well within their team.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:57.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl