![]() |
Brawo za wynik. Bezdyskusyjne zwycięstwo, niemniej obraz meczu burzy dość spory fragment drugiej połowy. Myślę, że gdyby Brożek strzelił na początku drugiej połowy to skończyłoby się pogromem.
Sarki i Donald słabo. Zwłaszcza gra tego drugiego pozostawiała wiele do życzenia. Garguła na szczęście przypieczętował wygraną. Ma super sezon i tym wejściem pokazał jak ważnym ogniwem jest dla drużyny. Zarząd musi podpisać z nim nowy kontrakt (coś jak z Dudką czy Semirem na 1,5 roku byłoby w sam raz) Szkoda, że Pawłowi nic nie siadło. Trzymam kciuki za niego w meczu z Lechią. I na koniec Głowa. Uwielbiam tego faceta!!!! Śmiało mogę powiedzieć, że facet jest moim piłkarskim idolem :) |
Dobre derby. Było trochę emocji ale wygrała drużyna lepsza, agresywniejsza i mając lepszych piłkarzy. Stilic robi różnicę.
No i "brawo" za oprawę. Rozumiem racę ale po .... je wrzucać na murawę ? Szukajcie nowych miejsc na mecz z Ruchem (aha, pewnie połowy już nie będzie na meczu) a poza tym małe ogłoszenie: WAŻNE! Czy możecie zagłosować na tej stronie -> http://www.canalplus.pl/sport/ocen-mecz na nasz mecz derbowy dając 5 gwiazdek, a na mecze Pogoń-Lech i Liverpool-Swansea dając 1 gwiazdkę. Wtedy w środę pokażą powtórkę i nagrałbym bramki w HD :) |
Zdjęcia z rac http://www.gazetakrakowska.pl/artyku...ecia,id,t.html
|
Głosy oddane.
Co do samego meczu - bardzo rzucał się w oczy egoizm Gueriera. Mam nadzieję, że Franek poprzez tłumacza powie mu parę ciepłych słow po tym meczu, bo chłop ewidentnie nie czuje ducha gry zespołowej. |
Cytat:
|
Też zagłosowałem a swoją droga to skąd teraz można bramki ściągnąć po tym jak zamknęli allgoals ?
|
Tak na szybko po meczu- przede wsystkim u nas WSZYSCY JEŹDZILI NA DUPIE I ZAPIERDALALI- wielki szacun dla Chrapka.Pietia-dzisiaj razem z Głową profesoro w obronie. A żydki chyba zapomniały co to są derby,niech dalej machają łapami :lol:
Brawo za walkę i wynik. Jedna istotna kwestia-gdyby Brozio był w formie to do 50 minuty byłoby 5:0. Do tego dziś skrzydła,czyli Guerrier i Sarki poziomem odbiegały od reszty. Wisła Pany !! |
Teraz jest allgoals.com.pl
|
Fantastycznie!
na szybko ode mnie: Miśkiewicz 6 - Burliga 5, Głowacki 8, Bunoza 6, Brożek Piotr 7 - Sarki 5, Stjepanovič 6, Chrapek 6, Stilič 9, Guerrier 3 - Brożek Paweł 4 ; Garguła 7, Dudka 5 Wiadomo - Głowa i Stilič świetnie, ale drugi mecz z rzędu Piotrek Brożek gra naprawdę dobrze, warto to podkreślić. Co do rac - serio? na murawę? eh.. |
Cytat:
|
Piotrek taką grą zapewni sobie nowy kontrakt :)
|
Cytat:
na ch..ja te race byly? Jesli juz to powinno byc ich z 4 razy wiecej. a tak ani efektu a akare placic pewnie bedzie trzeba. |
Oprawa z początku meczu http://www.gazetakrakowska.pl/artyku...ideo,id,t.html
|
Parch wdeptany w ziemię, na boisku i na trybunach. O to właśnie chodziło.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Piekne zwyciestwo, gratulacje dla piłkarzy!
Na trybunach bylo dobrze do czasu rozwiniecia sektorowki. Całkiem ładna ale chyba bylo jakies zamieszanie, siadl doping na kilkanascie minut zupelnie. Petardy bez sensu, roz.......ily doping, race jeszcze glupsze a juz ich rzucanie na murawe to, nazwe to po imieniu, debilizm. Mecz z Ruchem bycmoze wszyscy obejrza tylko w telewizji. Moim zdaniem za duzo antydopingu, tak ogolnie. |
Powstrzymajcie się od komentarzy na temat rac. :)
|
Za wpuszczenie poniższej flagi na Reymonta ktoś powinien za to odpowiedzieć !
My nie możemy wnieść na ich stadion swoich niektórych flag bo nie wpuszczą a tutaj taka flaga przechodzi .... Kto jest za to odpowiedzialny ? Antkowiak ? http://www.image-share.com/upload/2448/217.jpg Coś takiego na naszym stadionie ... Do tego sierp i młot ... WSTYD ! |
Cytat:
|
Cytat:
Nie wiem czy zauważyliście ale on posiada jakąś wyjątkową intuicje tego kiedy wejść na linie bramki bo wielokrotnie w swojej karierze wybijał piłkę zmierzającą już do siatki. Dzisiaj też wybił. |
Co do Piotrka to naprawdę, na miejscu Franka, zastanowiłbym się, czy by go nie przesunąć do pomocy, a na lewą obronę wstawić Darka, względnie Buniego jeśli wróci Marko.
Odnoszę wrażenie, że dałby tam o wiele więcej pozytywów niż w tym momencie Donald. |
Jeśli chodzi o sam mecz to jak dla mnie w wykonaniu Wisły tragedia jeśli chodzi o organizacje gry i rozegranie piłki. Nie wiem czemu Smuda zaczyna kombinować i ustawia Chrapka na 6tce, skoro całą poprzednią rundę grał na 8ce i szło mu bardzo dobrze. Nie dość, że Wisła na tym traci, bo przy braku Garguły w zespole kompletnie nie miał kto rozegrać tej piłki, to jeszcze Stjepanović, któremu kompletnie brak dryblingu, kreatywności biega w jego miejsce na 8ce. Pomysł na ten mecz to właściwie dzida z obrony na Brożka, a nuż się coś uda. Nie tak powinna grać Wisła mając taki potencjał w środku boiska i tak szybkich skrzydłowych. Plus za skuteczność i te kilka naprawdę ładnych akcji, ale jak tak dalej pójdzie to przyjdzie taki mecz, że z tego chaosu nie uda się nic strzelić, a i gra w obronie wydaje sie być nieco gorsza niż jesienią.
|
Rzeczywiście Cracovia nie istniała 0d 10 do 55 minuty i mogli stracić w tym czasie 5 bramek
Chwila rozluźnienia i podnieśli się ..... Punkciki: Miśkiewicz - 6 niewiele roboty, przy bramce bez szans, 1 interwencja super (parę minut przed golem), faulowany wyraźnie przy rogu ... (było gorąco) Burliga - 5, kilka błędów ale naprawionych Głowacki - 8, - trzymał obronę jak zwykle i ta bramka ! Bunoza- 7, - lepiej niż ostatnio Brożek Piotr- 7 - wiosna będzie jego (tzn na lewej obronie) Sarki - 4, bez czucia piłki; szybkość jest ale tylko to Stjepanovič - 6, - jak zwykle solidność + udział w akcji na 2:0 Chrapek - 6, powoli zaczyna mi przypominać mieszankę Cezarego i Cantoro; powinien grać za parą Stilic/ Garguła Stilič - 8, za pierwsza połowę mógłby dostać 10 ale w drugiej połowie zgasł nieco Guerrier - 4 - kilka razy mógł podać ale się napalał , szybkość jest , kilka dobrych odbiorów m.in. przy bramce na 3:1 na plus Brożek Paweł - 6 można powiedzieć słaby mecz ale ... nie do końca ... mnie się jego gra podobała .. gorzej z wykończeniami Garguła - 7, - kontuzjowany Dudka - bez oceny - dotknął piłki ? blado p. Darku |
Cytat:
|
Klub ledwo wiąże koniec z końcem a jacyś kretyni sabotują własny(podobno) klub rzucając race. Ciekawe jaka kara będzie.
|
Cytat:
|
Oprawa super- brawa dla Ultra Wisły za przygotowanie !
|
Czy mi się tylko zdawało że jeden parchaty powinien bez gadania wylecieć z boiska za wślizg od tyłu na naszym?było to chyba jakoś po tym jak koleżanki strzeliły gola.
|
Cieszy wynik, cieszy oprawa:)
Szkoda że Paweł zmarnował 2 setki na początku II połowy bo mogłoby się skończyć pogromem dla Nas. BTW Parchaci już nie mają pomysłu i czepiają się wszystkiego (ich flaga). Sami właściwie żadnych akcji patriotycznych, do nie dawna flagi Izraela na ich stadionie.... i nagle "oni" są patriotami a do nas jakieś wąty i marne prowokacje. |
Brawa za walke dla pilkarzy.czegos takie oczekwialem czyli presing na k**wach od 1 sekundy meczu
Semir Silic sam mogl wygrac te derby gdyby weszla bramka na 3;0 ale to mogl by byc gol rundy zapewne. Robi facet róznice ,i to chyba kazdy widzi :) Oprawa ,doping naprawde dobry,z tym ze troche siadlo po sektorówce,rzuty rac na murawe,szkoda komenotwac Time to Say Goodbye,cos genialnego :) ta "flaga" beznapletkowców jest taka sama jak i ich caly poziom kibicowski,czyli dno glebsze niz rów Mariański. |
Cytat:
|
Trzeba dodać też, że dawno nie mieliśmy tak dwóch równych "dziesiątek", o ile Guła i Stilić utrzymają formę.
|
Fantastyczny doping, oprawa super, postawa Naszej druzyny tak samo chociaz po bramce dla parchow była obawa o wynik ale na szczescie Garguła miał wejscie smoka a Wisełka nadal niepokonana u siebie. Potwierdzilismy kto tak na prawde RZADZI W KRAKOWIE, Time To Say GoodBye rzadzi chociaz na pewno lepiej wygladało gdy spadali z ekstraklasy :D Stilic to bedzie super wzmocnienie w drugim meczu wygladał juz duzo lepiej i jeszcze bramka w debiucie na R22 lepiej sobie tego wymarzyc nie mogł.
|
No tak zapomniałem tak wiec zobaczymy
|
Ale na co mamy poczekać? Jaki może być sensowny powód rzucenia racy na murawę WŁASNEGO stadionu, gdzie może oberwać bramkarz WŁASNEJ drużyny, niszcząc jednocześnie ową WŁASNĄ murawę. Kara finansowa będzie na pewno. Trybunę pewnie też zamkną - wiąże się to oczywiście z kolejną stratą finansową Wisły. I to jest ta MIŁOŚĆ do Wisły, tak? Wiemy, że na razie pirotechnika na stadionach nie przejdzie. Wiemy, że kary są ciężkie zarówno dla nas, jak i dla Klubu (kwestie finansowe, wizerunkowe - niejeden rodzic długo nie weźmie drugi raz dzieciaka widząc coś takiego). Wiemy, jaką mamy sytuacje w Klubie - oszczędności. Rozsądny człowiek łącząc te fakty dochodzi do wniosku, że trzeba sobie odpuścić. Przynajmniej na razie. Ale nie, nie da się. I tu nic nie da żaden komunikat. Bo po prostu, jaka by to nie była sytuacja, nie może być przyzwolenia na coś takiego. Ciekawy jestem tylko, co by mówiono gdyby Michał rzeczywiście dostał którąś z tych rac. Że sytuacja była taka a nie inna? Chyba jednak nie. Można mówić, że nie ma co gdybać i wszystko jest ok. Ale to trochę gówniarskie myślenie.
|
Mecz fantastyczny. Czapki z głów za walkę za zwycięstwo. Radość przeogromna.
Cisza z sektorów G raduje serce. Na wysokości zadania stanął spiker . Uwielbiam jak ktoś w sposób delikatny ale jednak idący w pięty potrafi komuś cos palnąć. Teksty o braku komfortu niektórych widzów, zaproszenie na koncerty na stadion sąsiadki czy ,,time to say goodbye" bezcenne. Nie wynikając kto inspirował i wykonywał rzucanie rac - ręce opadają - przecież równie dobrze Misiek mógł dostać w głowę |
Świetny mecz, świetna opara, race też byłyby fajne ale na miłość boską nie na murawie...
|
ahaha tam bylo jeszce
'prosze panstwa dzis na meczu ok 30 tys ludzi,niekotrzy nie przywykneli do takiej frekwencji " lol dzis spkier zajebisty :) |
A żydowskiego forum.
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:16. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl