Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   MECZ PRZYJAŹNI! 24 września, godzina 20:30. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9135)

Karherop 25.09.2013 08:36

Dodam jeszcze od siebie patrząc na ten wynik.. że kibicom się poprzestawiało w głowach. Trzeba docenić obecną rzeczywistość , bo naprawdę jeszcze niedawno było w naszej drużynie katastrofalnie...

po 9 kolejkach 2 razy wygraliśmy 3 bramkami . Co z tego że wynik lepszy niż gra . To wyniki idą w świat a nie gra . I te zapamięta historia.

w poprzednich dwóch sezonach dokonaliśmy takiej sztuki... tylko raz ! nie wspomnę już o tym że w 60 spotkaniach zaliczyliśmy 23 porażki. .. druzgocąca liczba

TommyTSW 25.09.2013 08:38

Ludzie nie osłabiajcie.Lechia piłkarsko nie jest z pierwszej łapanki zdążyli już wygrać na Legii, z nami po 8 kolejkach pierwszy raz przegrali i to 3-0, jak sobie przypomnieć w ostatnim czasie łatwo się z nimi u nas nie grało!
Gra się tak jak przeciwnik pozwala, obrona która dawała spokój z przodu była dziś delikatnie mówiąc w eksperymencie, Wisła zagrała konsekwentnie 90min+co doliczył, jeszcze rok w temu grając w przewadze 2 graczy nie potrafiliśmy chociaż raz trafić do siatki.Mieliśmy walczyć o utrzymanie a tu co niektórzy chyba flashbacka dostają ze złotej ery Cupiała.

TommyTSW 25.09.2013 08:46

No i te śmieszne teksty JAK MY Z LEGIĄ ZAGRAMY!!!A co nas obchodzi jakaś Legia z Warszawy?Z jedyną drużyną z jaką MUSIMY wygrywać to parchy z hipermarketu, jak dla mnie to możemy pobijać co roku rekordy z pamiętnego sprzedajnego meczu z Legią byle by tylko derby wygrywać i w miarę fajnie stabilnie grać w całym sezonie.

Drozd 25.09.2013 08:59

Wynik rewelacyjny na prezent urodzinowy :D.i i o to chodziło.

Najlepsi Głowacki, Brożek, Boguski.

Najsłabsi Małecki, Nalepa tylko trochę lepiej Garguła.

Do czerwonej kartki gra sie nie kleiła bo w przodzie Mały nie istniał a Guła też nie błyszczał trzech na siedmiu ciężko grać. Do przerwy jakiekolwiek zagrożenie pod bramką zdarzało się rzadko i jedynie za sprawą zagrań Boguskiego, który dwa razy samotnie ograł całą obronę Lechii zupełnie bez konieczności siłowej konfrontacji. Małecki wygląda jakby robił łaskę że gra. Ktoś pisał żeby Smuda pozwolił mu robić rajdy, a to co ma zakaz? Mam wrażenie że on by chciał decydować co i jak grać, a jak sie za to bierze to albo zagra za późno albo nie dokładnie jak trzeba przyśpieszyć to zwalnia, jednym słowem słabo. Nalepa na DP jest za wolny może i trochę zestresowany bo to pozycja na której jest sie cały czas pod grą. Po przerwie Stolarski lepiej ale pare razy piłka mu uciekła i ma tendencje do prowadzenia co może sie źle skończyć. Donald trochę chaotyczny i nieprzewidywalny, ale jak okrzepnie to będą z niego ludzie. Burliga nieźle sie włączał i zaliczył asystę.

Od momentu kiedy Sarki zmienił Małeckiego coś się zaczęło dziać, kartka pomogła dużo ale wydaje mi sie że i bez niej coś byśmy strzelili. Niestety Sarki potwierdził że bardzo dobrą ma tylko wrzutkę, gdyby potrafił przyjąć piłkę pewnie strzeliłby bramkę.

Podsumowując, jeżeli po tym meczu ktoś sie jeszcze zastanawia dlaczego Smuda trzyma Boguskiego na placu a zmienia Małeckiego to odpowiedź jest prosta. Drużyna na tym zyskuje. Jak ktoś nie wie w jaki sposób to niech sobie przeanalizuje pierwszą bramkę. Brożek pokazał że ma formę już na kadrze, razem s Boguskim są w stanie rozklepać każdą obronę, jak się do tego dostosuje Gula Chrapek to nie mamy z kim przegrać.

bartek_strz 25.09.2013 09:07

mnie bardzo ten wynik cieszy, tym bardziej że mało kto się go spodziewał :)
Podczas pierwszej połowy wyłączyłem telewizor, więc jest jeszcze nad czym pracować...


Wisła & Lechia !

TommyTSW 25.09.2013 09:09

Może to taka taktyka Smudy żeby Małecki zamulał na skrzydle 3/4 meczua potem wprowadzać szybkiego Sarkiego na odpuszczone skrzydło hehe joke

Rob_Zombie 25.09.2013 09:10

Z tyłu Głowa, z przodu Brożek a reszta to wkłady do koszulek. Smuda robi wynik sporo ponad stan. Trzecim pełnoprawnym piłkarzem (w tym sezonie) jest jeszcze Bunoza, dlatego cieszy że wraca.

grogoriogreg 25.09.2013 09:24

Co ten Smuda narobił... Wg ekspertów (nie tylko ogólnopolskich) to przecież ten "najbardziej skompromitowany polski trener ostatnich lat" miał osiągać gorsze wyniki od Kulawika ("Kulawik zajął dobre miejsce jak na ten skład, ze Smudą byśmy spadli z ligi"). A teraz efekt jest taki, że okazało się iż da się z BURLIGI ZROBIĆ PIŁKARZA. To jest cud nr 1, przecież to był piłkarz bez zalet (cytat ze Smudy: "Burliga grał jak kaleka"), a teraz w prawie każdym meczu w obronie jest trudny do przejścia (wczoraj wszystko co złe to nasza lewa strona i brak środka pola). Do cudów dodamy Bunozę, odrodzenie Głowy, Chrapka, niektórzy widzą Gargułę (mnie nigdy nie przekonał do siebie swoją grą). Nie wiem co się będzie działo, jak jeszcze nauczy grać Boguskiego...


A co do meczu to podobnie do meczu z Piastem, czyli słabiutka pierwsza połowa, wczoraj niestety wybitnie słaba (stojanow). Kartka oczywiście zmieniła przebieg meczu, jednak miło się patrzy na takie wyniki jak 3:0, 3:0 i 2:0, miło gdy po strzelonym golu przynajmniej na swoim stadionie idziemy za ciosem (brakowało nam tego od paru lat), mecz z Ruchem testem dla drużyny, by w końcu pokazać swoje umiejętności na wyjeździe.

wiertar 25.09.2013 09:29

Wzoraj akurat Boguski zagrał bardzo dobry mecz.

jednak dla mnie akcja meczu to odbijający się od Brożka jak od sciany Bieniuk :D coś pięknego

dominatorbj 25.09.2013 09:33

Witajcie. Mój debiut jeśli chodzi o analizę.

Przeciwnik: Zespół który mówi otwarcie, że walczy o puchary.
My: Zespół, który z założenia miał walczyć o 8ke przy dobrym wietrze, a co bardziej "sensowni" znawcy wróżyli spadek.

Sytuacja przed meczem: Lechia walczy o 2 miejsce w tabeli i nie wiem jakim cudem, ale my też ;) Lechia - zespół niepokonany, który w każdym meczu strzela gole. My bez 3 podstawowych zawodników od zadań defensywnych. Pachnie golami.

1 Połowa:
Oba zespoły grały tak, aby nie stracić gola jednak to Wisła miała lepsze sytuacje. Lechiści strzelali kilka razy, ale zza pola karnego. Nasz strzał Burligi i spalony Garguły były zdecydowanie najgroźniejszymi sytuacjami.

2 Połowa:
Od samego początku narzuciliśmy szybsze tempo. Wyglądało jakbyśmy chcieli ten mecz wygrać, Lechici (Lechiści, kolego - edit by FraMat) niekoniecznie. Zaczęliśmy grac szybciej i zwiastowało to zdecydowanie lepszą grę, ale też narażenie na kontry. Więcej strzałów. Potem zasłużona czerwona kartka Frankowskiego. Naprawdę nie wiem co on myślał? Potem zdominowaliśmy sytuacje na boisku. 3 bramki i każda ładna. Klepki. Kartka dla Chrapka? Dałbym mu żółtą z ostrzeżeniem iż 1 mocniejszy faul lub taktyczny i wylatuje. (A tak nie było? by FraMat) Do końca super się oglądało Wisłę.

Plusy:
+ 3 pkt i 2 miejsce w lidze!
+ Pomimo MOCNYCH osłabień kadrowych daliśmy rade remisować do momentu czerwonej kartki (a nawet mieliśmy lepsze sytuacje).
+ Graliśmy z zespołem z którym na papierze mogliśmy spokojnie przyjąć skromną porażkę.
+ Na drugą połowę wyszliśmy bardziej zdeterminowani i nawet gdyby nie było czerwieni to sądzę, że cisnęlibyśmy na wygraną do końca meczu.
+ Brożek
+ Progres Boguckiego (Boguskiego, kolego - edit by FraMat)
+ Skuteczność.
+ Dobre wejście Sarkiego
+ Pomimo straty 3 defensywnych osłabień jesteśmy jedynym? zespołem z którym grała Lechia który nie stracił z nimi bramki. Szacun!

Minusy:
- Wybicia Donalda? Nie wiem kto go uczył, ale po 2ch takich kiksach, zjebce Miśka uspokoił się i zaczął wybijać piłki głową ;)
- Sarki i jego przyjęcia
- Bogucki (Boguski) i jego przyjęcia
- Nalepa. Widać było nerwowość w tyłach i pusty 16ty metr w 1 połowie. Dobrze, że został zmieniony.
- Małecki w średniej formie. Bardziej mnie jednak u niego irytują wywiady w których żali się, że w tamtym sezonie miał formę a w tym nie i sugeruję, że wina stoi po stronie sztabu szkoleniowego. Kilku chłopaków ma zysk formy o 100 czy 200% (Bunoza, Burliga, Chrapek, Garguła, Miśkiewicz), niemal wszyscy grają lepiej tylko nie on. Żali się i siada na ławce z fochem. Nie zdziwię się jeśli siądzie w najbliższych meczach na ławce, a jak będzie się dalej fochał to wyleci z Wisły.
- Drugi słabszy mecz Garguły. Tym razem przyczynił się do nieuznania nam gola.

Ogólnie:
Zważywszy na to, że Lechici (Lechiści, kolego - edit by FraMat)i to jeden z najmocniejszych zespołów w lidze (do naszego meczu niepokonani) i potentat (kandydat, kolego - edit by FraMat) do pucharów, to gra naszej wąskiej i jeszcze osłabionej kadry była dobra. W głowach piłkarze musieli mieć, że w obronie gra wyzywany od kilku tygodni Chavez, wielka niewiadoma pod postacią Donalda no i na defensywnym pomocniku Nalepa. Jak jeszcze w trakcie meczu widzieli jak Nalepa przepuszcza każdego zawodnika który chce sobie strzelić zza pola karnego to ciężko tutaj było myśleć o ataku. Druga połowa zaczęła się od zmiany Stolarskiego i większej naszej aktywności. Czerwień, piękne, składne akcje i wynik rewelacyjny.

Ocena meczu do przerwy 6.5/10 / Po przerwie: 9.5/10
Ogólna ocena: 8/10

Nasza gra, nasza sytuacja w lidze z połową zespołu z poprzedniego sezonu to jakiś kosmos. Na tyle jest to surrealistyczne, że dzisiaj jesteśmy w stanie wybrzydzać nawet po solidnej połowie w której graliśmy jak równy z równym (osłabieni brakiem 3 filarów obrony) z niepokonanym do tej pory zespołem walczącym o puchary, który w każdym meczu strzela gola. Jak tak dalej pójdzie to z Legią będziemy się bić o lidera ;D :alleluja:

mic 25.09.2013 09:36

....a wypadaloby sie nauczyc nazwisk zawodnikow... szczegolnie tych ktorzy w klubie sa od paru dobrych lat.

FraMat 25.09.2013 09:43

Opinia Probierza o arbitrze:

Możemy dyskutować, ale nie jestem od oceniania błędów sędziego, bo od tego są inni ludzie.

Bufon.
Mówi, że nie jest od oceniania, ale już ocenił, że to był błąd.

Kibic1928 25.09.2013 09:45

Bogucki ... dobrze, że nie Ryszard:-D

tommiyacht 25.09.2013 09:46

Szpakowki drugi :)

Rob_Zombie 25.09.2013 09:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez grogoriogreg (Post 1332917)
Co ten Smuda narobił... Wg ekspertów (nie tylko ogólnopolskich) to przecież ten "najbardziej skompromitowany polski trener ostatnich lat" miał osiągać gorsze wyniki od Kulawika (...)

Wkur.a mnie już to .......enie. Smuda się na Euro skompromitował, zepsuł nam wszystkim turniej życia i nie ma co tego kwestionować. Później żałosna przygoda w 2. Bundeslidze i nie ma w tym nic dziwnego że za kiepską pracę się gani a za dobrą chwali! Teraz nagle po dobrej pracy Smudy znajdują się tacy wielce oświeceni i oburzeni "jakże to można było Frania krytykować". No jasne, przecież dostawało mu się za nic...

kristos 25.09.2013 10:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Rob_Zombie (Post 1332925)
Wkur.a mnie już to .......enie. Smuda się na Euro skompromitował, zepsuł nam wszystkim turniej życia i nie ma co tego kwestionować. Później żałosna przygoda w 2. Bundeslidze i nie ma w tym nic dziwnego że za kiepską pracę się gani a za dobrą chwali! Teraz nagle po dobrej pracy Smudy znajdują się tacy wielce oświeceni i oburzeni "jakże to można było Frania krytykować". No jasne, przecież dostawało mu się za nic...

Jeśli nie widzisz różnicy między trenerem a selekcjonerem i trenerem który przygotowuje drużynę do sezonu a trenerem który bierze drużynę w trakcie sezonu ,to mi bardzo żal.

Yggdrasil 25.09.2013 10:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Rob_Zombie (Post 1332925)
Wkur.a mnie już to .......enie. Smuda się na Euro skompromitował, zepsuł nam wszystkim turniej życia i nie ma co tego kwestionować. Później żałosna przygoda w 2. Bundeslidze i nie ma w tym nic dziwnego że za kiepską pracę się gani a za dobrą chwali! Teraz nagle po dobrej pracy Smudy znajdują się tacy wielce oświeceni i oburzeni "jakże to można było Frania krytykować". No jasne, przecież dostawało mu się za nic...

Ale czym ten Smuda tak sie na tym euro skompromitował ?? Czemu ten mit jest tak w kółko powtarzany aż do porzygania?
Remisem z Grecja, która pare lat wczesniej była mistrzem Europy, grajac składem zdestabilizowanym przez czerwoną kartke Szczesnego ? Remisem z naszpikowaną milionerami Rosją, rewelacją wcześniejszych mistrzostw? Kadrze nie wyszedl jedynie mecz z czechami, choć gdyby Lewandowski strzelił na poczatku to co miał, byłoby zupełnie inaczej. Do tego mało kto już pamięta, o durnej decyzji aby ostatni mecz nie grać w Warszawie, tylko bawić się w wyprowadzkę do Wrocławia, gdzie chwilami kadra czuła się jak na wyjeździe z wielu przyczyn. Ale zostawmy już gdybanie.
Prawdą jest że drużyna Smudy Euro przegrała (bo mistrzostwa nie wygrała i tylko i wyłącznie dlatego), ale o żadnej kompromitacji mowy być nie może. Gdzie wy wydzicie tą kompromitacje ?? Sport ma to do siebie, że czasem po prostu ktoś bywa od nas lepszy.

Wracając do głównego tematu, mecz wczoraj sporo informacji dostarczył. Miśkiewicz coraz bardziej solidny. Ogromny postęp jakości w bramce w stosunku do późnego Pareiki. Nie zauważyłem ani jednego jego babola wczoraj.
Chavez spięty i dość toporny, ale pokazał że się nada na tą pozycje na najbliższe tygodnie, w zastepstwie za Marko.
Donald stremowany, ale potencjał bardzo duży. Pod pewnymi względami przypominał mi J.Diaza.
Stolarski na środku w ofensywie drażnił strasznie tymi wykopami na bramke z 30 metrów, ale fajnie że Smuda testuje graczy na różnych pozycjach. To może wypalić. Sarki - super zmiana..rozruszał nam gre

Drozd 25.09.2013 10:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1332922)
Opinia Probierza o arbitrze:

Możemy dyskutować, ale nie jestem od oceniania błędów sędziego, bo od tego są inni ludzie.

Bufon.
Mówi, że nie jest od oceniania, ale już ocenił, że to był błąd.

Nie bufon tylko prostak, który nie rozumie co mówi.

W całym meczu najlepszy jest wynik i utarcie nosa temu pyszałkowi. Jako zawodnik był prosty i chamski i jako trener jest taki sam. Doszło tylko cwaniackie zachowanie co sprawia ze nie można na gościa patrzeć. Zapieprzył nam dwa sezony aż dziwne ze nie dostał wczoraj porcji ... Chyba tylko ze względu na Lechie.

Kibic1928 25.09.2013 11:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1332930)
Nie bufon tylko prostak, który nie rozumie co mówi.

W całym meczu najlepszy jest wynik i utarcie nosa temu pyszałkowi. Jako zawodnik był prosty i chamski i jako trener jest taki sam. Doszło tylko cwaniackie zachowanie co sprawia ze nie można na gościa patrzeć. Zapieprzył nam dwa sezony aż dziwne ze nie dostał wczoraj porcji ... Chyba tylko ze względu na Lechie.

On doskonale wie co mówi:-)

DysoN 25.09.2013 11:33

Do czerwonej kartki gra naszych pilakrze mnie strasznie irytowala i denerwowala. Masa niedokladnych podan, nieporozumien i strat. Efektow prawie zadnych.

Mecz ten po raz kolejny pokazal ze zatracilismy umiejetnosc gry pod pressingiem. Widac to bylo dopoki Lechia grala w pelnym skladzie i dobitnie widac to bylo takze w ostatnim derbowym meczu. Jak przeciwnik na nas siada to nie potrafimy przytrzymac i pograc pilka, zaczyna sie nerwowka a pilkarze mysla tylko zeby pozbyc sie pilki. Tracimy ja glupio albo obronca posyla balona gdzies w okolice srodka boiska jakby ciagle gral tam Genkov, ktory potrafil wygrac glowke.

Po pierwszej bramce nerwowka siadla i dalej juz poszlo gladko :) 3:0 czesto sie nam nie przydarzalo w ostatnich miesiacach.

Drozd 25.09.2013 11:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kibic1928 (Post 1332936)
On doskonale wie co mówi:-)

Czyli świadomie robi z siebie idiotę? Nic zaskakującego :). Boli go trójeczka i ma boleć.

Kibic1928 25.09.2013 12:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1332938)
Czyli świadomie robi z siebie idiotę? Nic zaskakującego :). Boli go trójeczka i ma boleć.

Niby nie ocenia sędziego, a jednak w drugim zdaniu daje do zrozumienia co o tym mysli. Podsuwa odpowiedz na pytanie: jak sędzia sie spisał? popełnił błąd. Taki z niego psycholog:-p

czesta technika manipulacji, tyle ze on to sie nadaje do tarcia chrzanu a nie bawieniu sie w Sir Alexa czy Mourinho

westersyl 25.09.2013 12:11

Szkoda tej żółtej kartki Chrapka, całe szczęście, że tylko żółtej bo jednak piłkarze Lechii wywierali mocną presję na to aby wyrównała się liczba piłkarzy na boisku. Nie widziałem w tym zagraniu chęci zrobienia krzywdy bardziej intencje zastopowania ataku Lechii natomiast zawodnik już mu daleko uciekł i wyglądało to dosyć brutalnie :)

donecki 25.09.2013 12:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez westersyl (Post 1332946)
Szkoda tej żółtej kartki Chrapka, całe szczęście, że tylko żółtej bo jednak piłkarze Lechii wywierali mocną presję na to aby wyrównała się liczba piłkarzy na boisku. Nie widziałem w tym zagraniu chęci zrobienia krzywdy bardziej intencje zastopowania ataku Lechii natomiast zawodnik już mu daleko uciekł i wyglądało to dosyć brutalnie :)

Przynajmniej z L zagra

ulTraS 25.09.2013 12:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez westersyl (Post 1332946)
Szkoda tej żółtej kartki Chrapka, całe szczęście, że tylko żółtej bo jednak piłkarze Lechii wywierali mocną presję na to aby wyrównała się liczba piłkarzy na boisku. Nie widziałem w tym zagraniu chęci zrobienia krzywdy bardziej intencje zastopowania ataku Lechii natomiast zawodnik już mu daleko uciekł i wyglądało to dosyć brutalnie :)

Ale to bardzo dobrze że dostał zółtą, przynajmniej na Legie będzie z czystym kontem, a tak to ominie go tylko mecz w Chorzowie ;)

Dariook 25.09.2013 12:22

Były saneczki Chaveza? Kiedy wyłapał czerwoną kartke? Bo mi chyba coś umkneło...

St Yabol 25.09.2013 12:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez westersyl (Post 1332946)
Szkoda tej żółtej kartki Chrapka, całe szczęście, że tylko żółtej bo jednak piłkarze Lechii wywierali mocną presję na to aby wyrównała się liczba piłkarzy na boisku. Nie widziałem w tym zagraniu chęci zrobienia krzywdy bardziej intencje zastopowania ataku Lechii natomiast zawodnik już mu daleko uciekł i wyglądało to dosyć brutalnie :)

Właśnie nie szkoda

Kibic1928 25.09.2013 12:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dariook (Post 1332950)
Były saneczki Chaveza? Kiedy wyłapał czerwoną kartke? Bo mi chyba coś umkneło...

Saneczki były:-) nie trafił w zawodnika więc czerwa nie dostał

Drozd 25.09.2013 12:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dariook (Post 1332950)
Były saneczki Chaveza? Kiedy wyłapał czerwoną kartke? Bo mi chyba coś umkneło...

Parę razy saniami pojechał ale to bardzo dobrze, jak mu wróci pewność to takiego Koseckiego, wciągnie nosem. Odbijali się od niego jak od ściany :). To duży plus bo przecież gra ciałem jest częścią piłki nożnej i głupio będzie gwizdać za to faule.

Jeżeli Chrapek chce zrobić karierę, powinien zacząć grać cofniętego pomocnika, w przodzie jest za wolny, ale potrafi się zastawić i rzucić prostopadłą. Jeżeli nauczy się ustawiać w defensywie i poprawi przechwyt to moim zdaniem jest to jego pozycja. Nie wspominając, że często się zdarza strzelać z cofającej się piłki co też może mu wychodzić.

Yossarian 25.09.2013 13:47

Ekipa C+ po raz kolejny stanela na wysokosci zadania (ze smutnym wspoludzialem Kosy).Ich zdaniemi czerwien dla Frankowskiego byla niezasluzona ,przedwczesna,kontrowersyjna etc.No ja p.i.e.r.d.o.l.e ,przeciez niewiele braklo zeby chlopaczyne na lata polamal.Gdyby nasz pastor odstawil takie jaselka to by go ukrzyzowali zywcem.Jazgotali by o tym poczynajac od weszlo a na sniadaniu z tvn konczac.

silver03 25.09.2013 14:08

W każdej normalnej lidze chłop dostałby czerwień, nawet w twardo grającej angli. Nie ma znaczenia czy nie chciał czy zatrzymał się tuż przed nim, wykonał wślizg poważnie zagrażający zdrowiu innego piłkarza, czerwień zasłużona nie ma co dyskutować. Podobnie powinien dostać Chrapek.

Barti 25.09.2013 14:19

Wejście bez piłki od tyłu na nogi - o jakiej kontrowersji mówimy???? Na powtórce może tego nie widać, wygląda to nie tak strasznie, a w rzeczywistości wejście Frankowskiego brutalne. Donald utykał do końca spotkania, był już przygotowany nawet za niego zmiennik, czyli na pewno nie udawał. Autentycznie żal mi było chłopaka bo widać było że się męczy... Takie chamstwo powinno być tępione na równi z udawaniem po faulach. To że obraz gry uległ zmianie po tej kartce to inna para kaloszy.

Drozd 25.09.2013 14:26

Oczywiście, że czerwień, było ślisko a ten jechał na dupie kilka metrów, gdyby miał mniej szczęścia to nawet chcąc się zatrzymać nie byłby w stanie. Typowa gra niebezpieczna. Jeżeli dodać że nie miał szans dotknąć piłki i wjechał w kolano Donaldowi choć mógł uciec z nogami, to powinien dostać trzy mecze kary. A pajacami z warszawki nie ma się co przejmować. Boją się i tyle.

Yossarian 25.09.2013 14:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1332969)
Oczywiście, że czerwień, było ślisko a ten jechał na dupie kilka metrów, gdyby miał mniej szczęścia to nawet chcąc się zatrzymać nie byłby w stanie. Typowa gra niebezpieczna. Jeżeli dodać że nie miał szans dotknąć piłki i wjechał w kolano Donaldowi choć mógł uciec z nogami, to powinien dostać trzy mecze kary. A pajacami z warszawki nie ma się co przejmować. Boją się i tyle.

Nie przejmuje sie pajacami z warszawki.Lekki niepokoj jednak pozostaje.Widac ,ze zwieraja szeregi a o sile czwartej wladzy juz mielismy okazje sie przekonac (wykreowane przez nich zawiasy dla Osmana czy Boguskiego)Nalezy sie wiec spodziewac jakiegos przypalu w Chorzowie.Wszak mecz z Legia coraz blizej ;)

element 25.09.2013 14:42

Jakieś pytania jeszcze?

https://scontent-a-mad.xx.fbcdn.net/...82851477_n.png

Drozd 25.09.2013 14:50

Wiadomo, że będą kręcić tak z Ruchem jak i w kolejnym meczu. Dobrze by było wspomnieć coś przed meczem o pracy sędziego. Wyrazić nadzieje że będzie bardziej spostrzegawczy niż rok temu, czy coś. Bo bez zwrócenia na to uwagi znów bezczelnie nas przekręcą. A tak jak się ludziom przypomni zeszłoroczny smutny kabaret to może nie będą aż tak bezczelni.

Dariook 25.09.2013 15:16

Nie wspominając o tym, że u nas za nadepnięcie chłopak dostał bana na 5 kolejek.

Yossarian 25.09.2013 15:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dariook (Post 1332979)
Nie wspominając o tym, że u nas za nadepnięcie chłopak dostał bana na 5 kolejek.

No coz.Znanego boiskowego bandyte,recydywiste i brutala Boguskiego trzeba bylo przykladnie ukarac

Karherop 25.09.2013 16:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1332922)
Opinia Probierza o arbitrze:

Możemy dyskutować, ale nie jestem od oceniania błędów sędziego, bo od tego są inni ludzie.

Bufon.
Mówi, że nie jest od oceniania, ale już ocenił, że to był błąd.

z wypowiedzi Probierz z Wisła TV jasno wynika że powiedział " pracy sędziego " a nie błędów

masz źródło tej wypowiedzi czyt ktoś dopuścił się przekłamania ?

rychu 25.09.2013 17:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Yossarian (Post 1332982)
No coz.Znanego boiskowego bandyte,recydywiste i brutala Boguskiego trzeba bylo przykladnie ukarac

Koledze chodziło o Quioto raczej, on dostał 5 meczów. Boguś dostał 3 mecze z tego co pamiętam, bodajże 2009 rok.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:08.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl