Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Z jakiego filmu pochodzi ten kadr? (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9122)

wiesniak84 10.09.2013 20:29

tysiac pincet obejrzanych filmow na filmwebie robi swoje:D
http://i44.tinypic.com/214wkk2.jpg

Wasiu 10.09.2013 20:33

Uczeń szatana ?

EDIT - Jak dobrze to Ciastek może zadawać.

Ciastek1 10.09.2013 20:33

Uczeń szatana :P

wiesniak84 10.09.2013 20:50

Uczen szatana - nie wiem kto teraz zadaje:D

Ciastek1 10.09.2013 21:02

Oddaje swoją kolej ..

Wasiu 10.09.2013 21:09

No to myk

http://vpx.pl/i/2013/09/10/234.jpg

wiesniak84 10.09.2013 21:22

No to cwiek, ja nie wiem:) chociaz film moze i widzialem

Wasiu 10.09.2013 22:06

http://vpx.pl/i/2013/09/10/123VEXd.jpg

może coś rozjaśni

wiesniak84 10.09.2013 22:10

Ok rozjasnilo:) Instruktor seksu z Magnolii:D

Wasiu 10.09.2013 22:15

Się rozumie :)

wiesniak84 10.09.2013 22:15

http://i43.tinypic.com/sq595c.jpg

Ciastek1 10.09.2013 22:27

Lokator

10 znaków

fox mulder 10.09.2013 22:28

Lokator ?

dziesięć zmaków

wiesniak84 10.09.2013 22:32

Ciastek szybsiejszy

Ciastek1 10.09.2013 23:30

http://img547.imageshack.us/img547/8941/sy13.jpg

tommiyacht 11.09.2013 08:50

In The Name of The Father. (swietny film i muzyka kawalek Sinead na koncu)

Jak przyjde z roboty to zadam cosik

tommiyacht 11.09.2013 19:54

http://i44.tinypic.com/2uh7iac.jpg

Ja_Kibic 11.09.2013 20:00

Reality Bites?

tommiyacht 12.09.2013 05:09

Dobryyyyy!

jedziesz

mistico 15.09.2013 17:18

Jako że stanęło w miejscu, wrzucam nowy kadr.

http://bankfotek.pl/image/1574514.jpeg

IncognitoTSW 15.09.2013 17:27

Will Smith w filmie W pogoni za szczęsciem.

Jeśli tak - to oddaję, niech ktokolwiek zada.

Ja_Kibic 15.09.2013 18:57

http://imageshack.us/a/img17/2000/vcdm.jpg

jurek4312 15.09.2013 21:30

Cześć Tereska ?

wiesniak84 15.09.2013 21:44

nienawisc 10 zn

Ja_Kibic 17.09.2013 15:04

wiesniak84 jedziesz dalej:)

wiesniak84 17.09.2013 21:40

Niestety musze oddac bo nie mam jak i kiedy dodac nowej zagadki.

mistico 18.09.2013 14:02

http://1.fwcdn.pl/ph/68/64/576864/202950.1.jpg

Kociewiak 18.09.2013 14:04

"Wampiry i świry"?

Jak dobrze to niech ktoś zada za mnie :)

tommiyacht 18.09.2013 14:06

@mistico

trudniej bedzie robic shota ze swoich zbiorow. Bo tak to google image i jazda ;P

mistico 18.09.2013 15:42

to pierwsza wstawka znaleziona w necie bo nie siedziałem na swoim laptopie :)
teraz wrzucam coś od siebie :

http://bankfotek.pl/image/1576126.jpeg

Kociewiak 18.09.2013 15:44

Jest to "1408" ;)

Niech ktoś zada za mnie.

tommiyacht 18.09.2013 16:43

no to ja:

http://i43.tinypic.com/2nlv3b5.jpg

Mist 18.09.2013 19:06

Pokłosie
jeśli dobrze to jak ktoś bardzo ma chęć to może wrzucić za mnie

tommiyacht 21.09.2013 11:15

no dobra, to zadam bo staneło

http://i44.tinypic.com/akbm10.jpg

MarcinTS1906 21.09.2013 11:25

Polowanie na łowcę.

Jesli Dobrze niech ktos wrzuci za Mnie

Eternit 21.09.2013 15:14

Proste będzie
http://i39.tinypic.com/jv3sx0.jpg

arti 21.09.2013 20:06

tj. szamanka

Eternit 22.09.2013 08:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez arti (Post 1332351)
tj. szamanka

Tak, to jest to arcydzieło.

arti 22.09.2013 16:00

http://1.fwcdn.pl/ph/94/10/119410/177633.1.jpg

Żuczek 22.09.2013 18:52

Źródło
10 znaków


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:51.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl