Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [21 kolejka] Wisła Kraków - Piast Gliwice, niedziela 7 kwietnia, 17:15. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9009)

Elefant 07.04.2013 21:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez palikot (Post 1306915)
Panowie będzie dobrze, czuje to po kościach... nawet widzę w otchłani... Ligę mostrzów! Zobaczycie jeszcze!

Sienkiewicz też pisał "ku pokrzepieniu serc".


Ale jego kawałki były lepsze. :foch:

domin_czyzyny 07.04.2013 21:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1306918)
Jaka chwała?
Jak moge jestem, jak nie mogę nie jestem.
Po prostu nie lubię tego dzielenia.

Twoja sprawa. Dla mnie kibic to osoba, ktora zrobi wszystko, aby na meczu być. A na meczach nie bywa tylko sporadycznie.

DeadOrAlive 07.04.2013 21:04

Akurat dzisiaj Wisła próbowała, na pewno lepszy mecz w wykonaniu naszych piłkarzy, aniżeli ten w Gdańsku. Szkoda, że taki wynik...

PS. Ktoś wie, o co te całe napinki pomiędzy C5 a narożnikiem były i jakieś akcje ?

palikot 07.04.2013 21:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Elefant (Post 1306920)
Sienkiewicz też pisał "ku pokrzepieniu serc".


Ale jego kawałki były lepsze. :foch:

Bo wierzyć trzeba, a nie tylko mędrcować na forum nad tym, że jest chujowo, jak wszyscy wiedzą że jest chujowo! I tak mędrkujecie od roku i nic z tego nie wynika.

palikot 07.04.2013 21:12

http://www.youtube.com/watch?v=-kq7PEBLBTw
Przesłuchajcie sobie i przestańcie już beczeć... :)

mitmichael 07.04.2013 21:48

W klubie pracuja jakies patałachy - Polonia sobie zastrzegla 2-3 sezony temu aby sedzia (nie pamietam nazwiska) nie prowadził ich spotkan i 2 lata mieli spokoj a U Nas nikt nie pomysli aby to zrobic i z Borskim i z tym co dzisiaj sedziował - WISŁA KRAKOW nie powinna grac meczu gdy arbiter jest z Warszaw. Ten Pan dzisiaj wkurzał i to strasznie niektorymi swoimi decyzjami.

Barti 07.04.2013 21:57

A ja tak sobie teraz myślę że jak by wpadł gol z tego karnego, to może podziałałoby to jak zimny prysznic, i była szansa ten mecz wygrać. Jak się chce dowieźć wynik jak najmniejszym wysiłkiem to tak się to kończy jak dzisiaj - karą. Teraz to już można sobie gdybać...

Adenalix 07.04.2013 21:59

Nie mam siły do tych gamoni. Nie umiem przejść do porządku dziennego nad faktem, że przyjeżdża do nas PIAST GLIWICE i jebie nas po raz drugi w tym sezonie. Piłkarzyki Wisły to frajerzy, miękkie fiutki, które wyglądają jakby przebywali na boisku za karę. Zero złości i agresji, zero taktyki, zero poświęcenia. Nie ma radości z gry w piłkę, nie ma zęba, nie ma determinacji. A na legendarny już brak koncentracji pozwolić sobie może Barcelona, a nie ten papierowy tygrys, z którego została już tylko nawa, choć dźwięk WISŁA nie wywołuje już stresu u żadnej drużyny. Na nic już nie liczę w tym sezonie. Niestety większość tych wypalonych patałachów zostanie z nami na kolejny sezon bo mają ważne kontrakty podczas, gdy na to aby z nami zostać zasługuje najwyżej pięć osób. Po takim meczu piłkarze powinni otrzymać po 100 zł do koperty i bilet na autobus do domu. Postawa w tym sezonie tych pseudosportowców to jest skandal szczególnie za takie pieniądze. Powiedzcie sami co byście zrobili gdybyście byli właścicielami tego burdelu z górą przepłacanych panienek?

Grisza1 07.04.2013 22:02

Cóż, w Gdańsku wynik był lepszy niż gra, dziś gra lepsza niż wynik. Strzelili jedną bramkę i osiedli na laurach. Jedna akcja na 10 minut i tyle. Trzeba był pójść za ciosem, strzelić drugiego gola, a nie czekać na dowiezienie 1:0.

WISŁAZWE 07.04.2013 22:10

Sytuacja na pewno nie wyjaśni się od pisania postów.
Koniec tematu, internet to nie miejsce na taką dyskusje.

Bez odbioru.

Dzimi 07.04.2013 22:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fialo (Post 1306916)
Nie mówiłem tego personalnei do Ciebie, tylko ogólnie, ponieważ na tym forum jest multum "najmądrzejszych" osób, mających wiele do powiedzenia w temacie kryzysu Wisły oraz najbardziej plujących na Cupiała, a dla Wisły robią tyle, że odpalą sobie raz na tydzień streama w Internecie, bądź włącza odbiornik telewizyjny. A jeżeli chodzi o "klasyfikacje kibiców" (chociaż w ogóle nie o to mi chodziło), to tak dla mnie "lepszym kibicem" jest ten, który chodzi na stadion.

Myślisz że wszyscy mają na stadion tak jak Ty kilka kilometrów i 20 minut autobusem miejskim? Na pewno znaczna część osób tu się udzielających i kibicujących gorąco Wiśle mieszka 200-400 km od Krakowa, albo przebywa aktualnie np. w UK. Po nich na zasadzie "bo tak" można się przejechać, że nie są co tydzień na meczu?

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1306918)
Jak moge jestem, jak nie mogę nie jestem.
Po prostu nie lubię tego dzielenia.

Ja też nie lubię, ba, nie uważam tego na poważne z tego względu, że nie wszyscy maja taką sama drogę i odległość na stadion. Nie tylko w Krakowie mieszkają kibice Wisły, ale w całym kraju i poza jego granicami.

Wojtas 07.04.2013 22:31

Dokad to wszytko zmierza??

Po meczu bylem ...zwyczajnie smutny.Za całokształt obrazu.Za gre tych sabotażystow,za pusty stadion,za nicośc,za fuszerke.

Ktos wyciał wpień ten klub ,ktory jeszcze 2 lata temu o cos walczyl i mial renome.Dzis przyjezdza jakis Piast i wywozi sobie od tak 3 pkt.I wszytko jest ok.


niesłychane ...kto to zrobil,jak?

zal,po prostu mi żal.

El'kabat 07.04.2013 22:48

Żałosny mecz- na boisku jak i na trybunach. Tak jak Wojtas wyżej napisał. Był dziś ze mną znajomy,który bądź co bądź od 3 lat nie pojawiał się na meczu i nie mógł uwierzyć w co ta Wisła się zmieniła. Cień dawnej potęgi,a ze stadionu jak i z gry wieje chłodem.Smutno to mi jest jak pomyślę o ludziach,którzy w ostatnich czasach zaczęli kibicować Wiśle i nie mają odniesienia do dawnych,pięknych czasów jak sie jechało do Lubina i 7 goli pakowało lekką ręką.
Tak czy siak,z tym składem nic się nie zmieni i nie ma co się łudzić. Dostaniemy łomot od Śląska i ległej.
Może wreszcie ktoś się ....a mać obudzi w tym klubie i ustawi poprzeczkę na odpowiednio wysokim poziomie.

cronos20 08.04.2013 05:18

jeżeli zawodnicy mają taką mentalność jak Kamil Kosowski który mówi że "mecz mieli wygrany" to czego my od nich chcemy? widocznie wymagają od nich minimalizmu jedna bramka i luz człapiemy do końca meczu - po co wsadzać nogę ? żeby kontuzje złapać ?
P.S. Genkow kartkę złapał specjalnie żeby nie grać w tym blamażu za tydzień z Legią

Daja`n 08.04.2013 07:14

Takich mamy zawodników i takie też zajmujemy miejsce w tabeli.Starej ambitnej Wisły już nie ma jest teraz zlepek, jakaś zbieranina ludzi dla których Wisła to kolejny lub ostatni przystanek w swojej pracy.

xanti1906 08.04.2013 09:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez cronos20 (Post 1306963)
jeżeli zawodnicy mają taką mentalność jak Kamil Kosowski który mówi że "mecz mieli wygrany" to czego my od nich chcemy? widocznie wymagają od nich minimalizmu jedna bramka i luz człapiemy do końca meczu - po co wsadzać nogę ? żeby kontuzje złapać ?

Bo mieli wygrany, 1-0 i piłka na 2-0 gdzie poszło w słupek.

thechris 08.04.2013 09:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Watts (Post 1306887)
Wygrać Puchar Polski. ;)

Tak jak rok temu.

domin_czyzyny 08.04.2013 09:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez thechris (Post 1306979)
Tak jak rok temu.

wystarczy wygrać półfinał ze Śląskiem Wrocław, a może to aż wygrać ze Śląskiem.
Oni i my mamy swoje problemy, ale jest jakaś szansa.

FraMat 08.04.2013 09:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Watts (Post 1306887)
Wygrać Puchar Polski. ;)

I Ligę Europejską. A co?
Będziemy oszczędzali się w lidze po wygraniu PP, a w nowym sezonie będziemy skupiali sie tylko na LE i Kulawik stanie się drugim Mourinho.
Zawodników mamy doświadczonych (nawet bardzo), trenera spragnionego sukcesów.... i właściciela stawiającego zawsze wysokie cele

nesta 08.04.2013 10:09

Sprawa jest prosta. Zawodnicy są średni, ale na pewno nie na taką grę i pozycję w tabeli. Winni są zarówno oni sami, winna jest sytuacja w klubie (atmosfera, finanse, zaległości) - nie ma takiej siły, aby nie odbijało się to na formie piłkarzy. Jak cały klub nie ma ambicji to automatycznie ta bylejakość przenosi się na boisko. Jaka ma być atmosfera w drużynie, a co za tym idzie też wyniki, jeśli klub cały czas wysyła sygnały, że ma problemy, nie płaci, a kilku kluczowym zawodnikom kończą się kontrakty. Nie będzie motywacji, nie będzie tego "team spirit", który jest bardzo ważny aby odnosić zwycięstwa. I nawet jak sobie jeden z drugim powiedzą, zrobią bog wie jaki seans motywacyjny to i tak to nie bedzie to samo, bo w podswiadomosci bedzie siedzialo jaka jest sytuacja.

Do tego dochodzi kwestia trenera, który będąc charyzmatyczną osobowością, naturalnym liderem, byłby w stanie pociagnąć tą drużynę do lepszej gry. Odciąć ich chociaż w pewnym stopniu od problemów jakie ma klub, zwrócić uwagę i wzbudzić motywację na innych polach. Problem w tym, że mamy trenera zupełnie przeciwnego. Który wpisuje się w tą szarość i przeciętność idealnie.

Z przyjemnośćią patrzyło się wczoraj na trenera Piasta. Na jego ekspresję, charyzmę, radość z gry drużyny. Młody facet, z doświadczeniem jak Kulawik. Elegancki, pod krawatem. I Piast grał, miał swój styl. Nie piękny, ale widać, że trener coś tam zostawia. Pressing, stałe fragmenty nad którymi pracują, gra z kontry. A zarabiają pewnie 1/10 tego co w Wiśle.

Diagnoza jest prosta, zobaczymy ile zrobi Cupial w lecie.

Barti 08.04.2013 10:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nesta (Post 1306985)
...Z przyjemnośćią patrzyło się wczoraj na trenera Piasta. Na jego ekspresję, charyzmę, radość z gry drużyny. Młody facet, z doświadczeniem jak Kulawik. Elegancki, pod krawatem. I Piast grał, miał swój styl. Nie piękny, ale widać, że trener coś tam zostawia. Pressing, stałe fragmenty nad którymi pracują, gra z kontry. A zarabiają pewnie 1/10 tego co w Wiśle.

Diagnoza jest prosta, zobaczymy ile zrobi Cupial w lecie.

Ja to odniosłem wrażenie, że trener Piasta szalał bo jego piłkarze mieli gdzieś, i przy 1:0 wcale jakoś specjalnie nie walczyli o wyrównanie. Grali sobie jak o pietruszkę "lajtowo". Tym bardziej człowiekowi jest przykro że przegraliśmy w takich okolicznościach. Potem przyszły 3 minuty które wstrząsnęły światem, gra na czas i...eech szkoda gadać...

Skawua 08.04.2013 11:32

Pierwszy raz w tym sezonie można powiedzieć że Wisła pomimo porażki zaprezentowała się znacznie lepiej niż rywal.Piast po za dwiema bramkami najwięcej mącił po stracie bramki,reszta meczu należała do Białej Gwiazdy która przegrywając nadal chciała strzelać...w całym meczu brakował trochę szczęścia i pewnie stąd ten wynik.
Mam pretensje do Kulawika że gdzieś ok. 60 min. nie postawił na Sarkiego który powinien był zmienić Kose (było widać że brakuje mu sił) zresztą nie ważne kto za kogo,reakcja była spóźniona :-/

Choć Wisła przegrała pierwszy mecz wiosną to jednak myślę że pomimo tego są w stanie uzyskać dobry wynik ze Śląskiem bo wczoraj zagrała mimo wszystko dobry mecz.

Tasio1906 08.04.2013 13:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Skawua (Post 1306996)
Pierwszy raz w tym sezonie można powiedzieć że Wisła pomimo porażki zaprezentowała się znacznie lepiej niż rywal.Piast po za dwiema bramkami najwięcej mącił po stracie bramki,reszta meczu należała do Białej Gwiazdy która przegrywając nadal chciała strzelać...w całym meczu brakował trochę szczęścia i pewnie stąd ten wynik.
Mam pretensje do Kulawika że gdzieś ok. 60 min. nie postawił na Sarkiego który powinien był zmienić Kose (było widać że brakuje mu sił) zresztą nie ważne kto za kogo,reakcja była spóźniona :-/

Choć Wisła przegrała pierwszy mecz wiosną to jednak myślę że pomimo tego są w stanie uzyskać dobry wynik ze Śląskiem bo wczoraj zagrała mimo wszystko dobry mecz.

Zgadzam się brakowało reakcji na zmęczenie zawodników i zmiany w Piaście. po godz gry boisko powinni opuścić Kosa i Iliev a zawitać na nim Uryga i Stolarski z 10 minut później boisko powinien opuścić Chrapek a za niego ktokolwiek Sikor Sarki czy kolejny Bednarzowy gwiazdor Orbit

szprotson 08.04.2013 16:36

Niestety, od kiedy Wisłe opuścił Marcelo stałym fragmentem gry może nas zaskoczyć druzyna z C-klasy.
Sergiej brawa za wyczucie karnego, ale ta pierwsza bramka to jakbym widział Boguskiego na bramce.

Za kase która bierze Genkow wole jednak 11 Sikorskich - ten przynajmniej zrobi w meczu coś śmiesznego, można mu pośpiewać a Genkow jak zrobi dobre wrażenie w jednym meczu, w następnym przypomina ze najlepiej wychodzi mu upadanie.

p.s.ale i tak najgorszy był ten o to .... :
http://img.90minut.pl/pix/refs/raczkowski_pawel.jpg

Jestem tego samego zdania co Mielcarski, Matras czuł ze Pareiko jedzie i włożył w niego nogę. Na powtórkach (tych z daleka) moza to zobaczyc.
Druga sytuacj z Genkowem. Chłop stoi w miejscu na 6 metrze bramkarz matoł na niego wpada i żółty ch** odgwizduje faul na bramkarzu. Widać ze pedał z warszawy

MatMario 08.04.2013 16:56

Ja nie wiem czy przy drugim golu dla Piasta nie było spalonego.

Karnego nie było, zawodnik leciał w stronę ziemi zanim go Pareiko dotknął.

!!IRIVER!! 08.04.2013 17:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MatMario (Post 1307027)
Ja nie wiem czy przy drugim golu dla Piasta nie było spalonego.

Jaki spalony, jak bodaj Wilk łamie linię?

domin_czyzyny 08.04.2013 17:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MatMario (Post 1307027)
Ja nie wiem czy przy drugim golu dla Piasta nie było spalonego.

Karnego nie było, zawodnik leciał w stronę ziemi zanim go Pareiko dotknął.

Chyba przy pierwszym golu dla Piasta był spalony, a oprócz tego Pareiko zachował sie tragicznie. Myśle, ze gdyby nie to, to wygralibysmy ten mecz.

RAFi89 08.04.2013 17:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1307022)
Niestety, od kiedy Wisłe opuścił Marcelo stałym fragmentem gry może nas zaskoczyć druzyna z C-klasy.
Sergiej brawa za wyczucie karnego, ale ta pierwsza bramka to jakbym widział Boguskiego na bramce.

Jak mają nas nie zaskakiwać jak przy wolnym w naszym polu karnym 4 zawodników Piasta na 4 Wisły. Małecki stoi z boku i się przygląda, bodajże Jovanovic krył samego siebie przed polem karnym a w murze stał Genkow z Bunozą. To kto miał w polu karnym przeszkadzać Chrapek z Wilkiem? Przy takim stałym fragmencie gdzie na 90% będzie wrzutka bodajże dwóch najwyższych zawodników ustawiać w murze to jakaś wyższa szkoła jazdy. Mieli rywalowi widok na trybuny zasłaniać czy co?
Chyba że takie ustawienie pozostało jeszcze z meczu z Lechią, gdzie zamiast Genkowa i Bunozy grał Jaliens z Boguskim a za Chrapka Sobolewski. Wtedy to ma jakiś sens.

63.5 Kg 08.04.2013 17:58

Panowie noz ku...

Przestanmy pieprzyc po każdym meczu jacy Ci sędziowie sa slabi i zli dla Wisły...

To po prostu Wisła gra mega pyte i na tym zakończmy...

cronos20 08.04.2013 18:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez xanti1906 (Post 1306978)
Bo mieli wygrany, 1-0 i piłka na 2-0 gdzie poszło w słupek.

liczyć nie umiesz ? 1+1 =2
wynik był 1:2 więc jakim cudem był wygrany ?

Quorth 08.04.2013 18:46

Co do meczu-szkoda gadać. 50 procent sabotażystów piłkarzyków trzeba się pozbyć...niestety na czele z nieudacznikiem Kulawikiem. Co do sytuacji na trybunach -w sytuacji kiedy mamy permanentną wojnę z parchami trzeba być skończonym kretynem, żeby bić swoich. Miejmy nadzieje, że ci kolesie, którzy są na poziomie pasiastych dam, które biją swoich nie wejdą już nigdy na stadion.
Odnośnie półfinału PP nadzieje pozostaje w tym, że Śląsk nam pomoże przejść do finału w zamian za odpuszczenie meczu u nas , który dał im mistrzostwo.

thechris 08.04.2013 19:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nesta (Post 1306985)
Diagnoza jest prosta, zobaczymy ile zrobi Cupial w lecie.

Zrobi tyle samo co po ostatnim sezonie. Nic. Jakby chciał coś zrobić to by zrobił. A bez paru doświadczonych grajków, których zabraknie to będą problemy z utrzymaniem. Niektórzy rok temu mówili, że gorzej być nie może a jednak okazuje się, że jest gorzej. Póki co wszystko wskazuje na to, że rok będzie znowu gorzej. Nie takie kluby jak Wisła spadały z I ligi... Niedawno Monaco, River Plate...

palikot 08.04.2013 19:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez thechris (Post 1307057)
Zrobi tyle samo co po ostatnim sezonie. Nic. Jakby chciał coś zrobić to by zrobił. A bez paru doświadczonych grajków, których zabraknie to będą problemy z utrzymaniem. Niektórzy rok temu mówili, że gorzej być nie może a jednak okazuje się, że jest gorzej. Póki co wszystko wskazuje na to, że rok będzie znowu gorzej. Nie takie kluby jak Wisła spadały z I ligi... Niedawno Monaco, River Plate...

a może po prostu nie mógł tego zrobić?

Grantar 08.04.2013 20:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez domin_czyzyny (Post 1307029)
Chyba przy pierwszym golu dla Piasta był spalony, a oprócz tego Pareiko zachował sie tragicznie. Myśle, ze gdyby nie to, to wygralibysmy ten mecz.

Nie jestem wielkim fanem Pereiki ale muszę przypomnieć ci że obronił rzut karny ... nie on jest głównym winowajcą tej klęski....

domin_czyzyny 08.04.2013 21:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Grantar (Post 1307064)
Nie jestem wielkim fanem Pereiki ale muszę przypomnieć ci że obronił rzut karny ... nie on jest głównym winowajcą tej klęski....

prawda obronił karnego, co nie znaczy że nie popełnił wielbłąda przy bramce niestety.
Przy obecnej kaszanie w grze i poziomie naszych kopaczy poza kilkoma wyjatkami, to taki błąd bramkarza może być na wagę wygranej/przegranej. Oczywiście, że On nie jest winny w 100% porażki.

FraMat 09.04.2013 09:59

Przeniosłem posty o kibicowaniu, bądź jego braku do pokoju ABG.
Proszę tu nie śmiecić. Problem jest pewnie ważny, ale rozmawiajmy o nim w innym dziale. Chyba, że większość modów uzna, że należy temat zlikwidować.

Posty poza tematem sportowym będą usuwane i nagradzane

thechris 09.04.2013 18:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Grantar (Post 1307064)
Nie jestem wielkim fanem Pereiki ale muszę przypomnieć ci że obronił rzut karny ... nie on jest głównym winowajcą tej klęski....

Obronienie tak żenująco wykonanego karnego to akurat żadna sztuka. Każdy może tak kopnąć piłkę jak Podgórski. Każdy kto ma sprawne nogi. Być może nawet Pistorius oddałby strzał podobnej "mocy" i podobnej "jakości"...

Dariook 09.04.2013 21:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez thechris (Post 1307298)
Obronienie tak żenująco wykonanego karnego to akurat żadna sztuka. Każdy może tak kopnąć piłkę jak Podgórski. Każdy kto ma sprawne nogi. Być może nawet Pistorius oddałby strzał podobnej "mocy" i podobnej "jakości"...

Ale pierd... Kolego.

Podgorski mógł wykonać karnego na nascie sposobów a Pareiko na kolejne kilka mógł interweniować.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:06.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl