![]() |
Cytat:
Ale jego kawałki były lepsze. :foch: |
Cytat:
|
Akurat dzisiaj Wisła próbowała, na pewno lepszy mecz w wykonaniu naszych piłkarzy, aniżeli ten w Gdańsku. Szkoda, że taki wynik...
PS. Ktoś wie, o co te całe napinki pomiędzy C5 a narożnikiem były i jakieś akcje ? |
Cytat:
|
http://www.youtube.com/watch?v=-kq7PEBLBTw
Przesłuchajcie sobie i przestańcie już beczeć... :) |
W klubie pracuja jakies patałachy - Polonia sobie zastrzegla 2-3 sezony temu aby sedzia (nie pamietam nazwiska) nie prowadził ich spotkan i 2 lata mieli spokoj a U Nas nikt nie pomysli aby to zrobic i z Borskim i z tym co dzisiaj sedziował - WISŁA KRAKOW nie powinna grac meczu gdy arbiter jest z Warszaw. Ten Pan dzisiaj wkurzał i to strasznie niektorymi swoimi decyzjami.
|
A ja tak sobie teraz myślę że jak by wpadł gol z tego karnego, to może podziałałoby to jak zimny prysznic, i była szansa ten mecz wygrać. Jak się chce dowieźć wynik jak najmniejszym wysiłkiem to tak się to kończy jak dzisiaj - karą. Teraz to już można sobie gdybać...
|
Nie mam siły do tych gamoni. Nie umiem przejść do porządku dziennego nad faktem, że przyjeżdża do nas PIAST GLIWICE i jebie nas po raz drugi w tym sezonie. Piłkarzyki Wisły to frajerzy, miękkie fiutki, które wyglądają jakby przebywali na boisku za karę. Zero złości i agresji, zero taktyki, zero poświęcenia. Nie ma radości z gry w piłkę, nie ma zęba, nie ma determinacji. A na legendarny już brak koncentracji pozwolić sobie może Barcelona, a nie ten papierowy tygrys, z którego została już tylko nawa, choć dźwięk WISŁA nie wywołuje już stresu u żadnej drużyny. Na nic już nie liczę w tym sezonie. Niestety większość tych wypalonych patałachów zostanie z nami na kolejny sezon bo mają ważne kontrakty podczas, gdy na to aby z nami zostać zasługuje najwyżej pięć osób. Po takim meczu piłkarze powinni otrzymać po 100 zł do koperty i bilet na autobus do domu. Postawa w tym sezonie tych pseudosportowców to jest skandal szczególnie za takie pieniądze. Powiedzcie sami co byście zrobili gdybyście byli właścicielami tego burdelu z górą przepłacanych panienek?
|
Cóż, w Gdańsku wynik był lepszy niż gra, dziś gra lepsza niż wynik. Strzelili jedną bramkę i osiedli na laurach. Jedna akcja na 10 minut i tyle. Trzeba był pójść za ciosem, strzelić drugiego gola, a nie czekać na dowiezienie 1:0.
|
Sytuacja na pewno nie wyjaśni się od pisania postów.
Koniec tematu, internet to nie miejsce na taką dyskusje. Bez odbioru. |
Cytat:
Cytat:
|
Dokad to wszytko zmierza??
Po meczu bylem ...zwyczajnie smutny.Za całokształt obrazu.Za gre tych sabotażystow,za pusty stadion,za nicośc,za fuszerke. Ktos wyciał wpień ten klub ,ktory jeszcze 2 lata temu o cos walczyl i mial renome.Dzis przyjezdza jakis Piast i wywozi sobie od tak 3 pkt.I wszytko jest ok. niesłychane ...kto to zrobil,jak? zal,po prostu mi żal. |
Żałosny mecz- na boisku jak i na trybunach. Tak jak Wojtas wyżej napisał. Był dziś ze mną znajomy,który bądź co bądź od 3 lat nie pojawiał się na meczu i nie mógł uwierzyć w co ta Wisła się zmieniła. Cień dawnej potęgi,a ze stadionu jak i z gry wieje chłodem.Smutno to mi jest jak pomyślę o ludziach,którzy w ostatnich czasach zaczęli kibicować Wiśle i nie mają odniesienia do dawnych,pięknych czasów jak sie jechało do Lubina i 7 goli pakowało lekką ręką.
Tak czy siak,z tym składem nic się nie zmieni i nie ma co się łudzić. Dostaniemy łomot od Śląska i ległej. Może wreszcie ktoś się ....a mać obudzi w tym klubie i ustawi poprzeczkę na odpowiednio wysokim poziomie. |
jeżeli zawodnicy mają taką mentalność jak Kamil Kosowski który mówi że "mecz mieli wygrany" to czego my od nich chcemy? widocznie wymagają od nich minimalizmu jedna bramka i luz człapiemy do końca meczu - po co wsadzać nogę ? żeby kontuzje złapać ?
P.S. Genkow kartkę złapał specjalnie żeby nie grać w tym blamażu za tydzień z Legią |
Takich mamy zawodników i takie też zajmujemy miejsce w tabeli.Starej ambitnej Wisły już nie ma jest teraz zlepek, jakaś zbieranina ludzi dla których Wisła to kolejny lub ostatni przystanek w swojej pracy.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Oni i my mamy swoje problemy, ale jest jakaś szansa. |
Cytat:
Będziemy oszczędzali się w lidze po wygraniu PP, a w nowym sezonie będziemy skupiali sie tylko na LE i Kulawik stanie się drugim Mourinho. Zawodników mamy doświadczonych (nawet bardzo), trenera spragnionego sukcesów.... i właściciela stawiającego zawsze wysokie cele |
Sprawa jest prosta. Zawodnicy są średni, ale na pewno nie na taką grę i pozycję w tabeli. Winni są zarówno oni sami, winna jest sytuacja w klubie (atmosfera, finanse, zaległości) - nie ma takiej siły, aby nie odbijało się to na formie piłkarzy. Jak cały klub nie ma ambicji to automatycznie ta bylejakość przenosi się na boisko. Jaka ma być atmosfera w drużynie, a co za tym idzie też wyniki, jeśli klub cały czas wysyła sygnały, że ma problemy, nie płaci, a kilku kluczowym zawodnikom kończą się kontrakty. Nie będzie motywacji, nie będzie tego "team spirit", który jest bardzo ważny aby odnosić zwycięstwa. I nawet jak sobie jeden z drugim powiedzą, zrobią bog wie jaki seans motywacyjny to i tak to nie bedzie to samo, bo w podswiadomosci bedzie siedzialo jaka jest sytuacja.
Do tego dochodzi kwestia trenera, który będąc charyzmatyczną osobowością, naturalnym liderem, byłby w stanie pociagnąć tą drużynę do lepszej gry. Odciąć ich chociaż w pewnym stopniu od problemów jakie ma klub, zwrócić uwagę i wzbudzić motywację na innych polach. Problem w tym, że mamy trenera zupełnie przeciwnego. Który wpisuje się w tą szarość i przeciętność idealnie. Z przyjemnośćią patrzyło się wczoraj na trenera Piasta. Na jego ekspresję, charyzmę, radość z gry drużyny. Młody facet, z doświadczeniem jak Kulawik. Elegancki, pod krawatem. I Piast grał, miał swój styl. Nie piękny, ale widać, że trener coś tam zostawia. Pressing, stałe fragmenty nad którymi pracują, gra z kontry. A zarabiają pewnie 1/10 tego co w Wiśle. Diagnoza jest prosta, zobaczymy ile zrobi Cupial w lecie. |
Cytat:
|
Pierwszy raz w tym sezonie można powiedzieć że Wisła pomimo porażki zaprezentowała się znacznie lepiej niż rywal.Piast po za dwiema bramkami najwięcej mącił po stracie bramki,reszta meczu należała do Białej Gwiazdy która przegrywając nadal chciała strzelać...w całym meczu brakował trochę szczęścia i pewnie stąd ten wynik.
Mam pretensje do Kulawika że gdzieś ok. 60 min. nie postawił na Sarkiego który powinien był zmienić Kose (było widać że brakuje mu sił) zresztą nie ważne kto za kogo,reakcja była spóźniona :-/ Choć Wisła przegrała pierwszy mecz wiosną to jednak myślę że pomimo tego są w stanie uzyskać dobry wynik ze Śląskiem bo wczoraj zagrała mimo wszystko dobry mecz. |
Cytat:
|
Niestety, od kiedy Wisłe opuścił Marcelo stałym fragmentem gry może nas zaskoczyć druzyna z C-klasy.
Sergiej brawa za wyczucie karnego, ale ta pierwsza bramka to jakbym widział Boguskiego na bramce. Za kase która bierze Genkow wole jednak 11 Sikorskich - ten przynajmniej zrobi w meczu coś śmiesznego, można mu pośpiewać a Genkow jak zrobi dobre wrażenie w jednym meczu, w następnym przypomina ze najlepiej wychodzi mu upadanie. p.s.ale i tak najgorszy był ten o to .... : http://img.90minut.pl/pix/refs/raczkowski_pawel.jpg Jestem tego samego zdania co Mielcarski, Matras czuł ze Pareiko jedzie i włożył w niego nogę. Na powtórkach (tych z daleka) moza to zobaczyc. Druga sytuacj z Genkowem. Chłop stoi w miejscu na 6 metrze bramkarz matoł na niego wpada i żółty ch** odgwizduje faul na bramkarzu. Widać ze pedał z warszawy |
Ja nie wiem czy przy drugim golu dla Piasta nie było spalonego.
Karnego nie było, zawodnik leciał w stronę ziemi zanim go Pareiko dotknął. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Chyba że takie ustawienie pozostało jeszcze z meczu z Lechią, gdzie zamiast Genkowa i Bunozy grał Jaliens z Boguskim a za Chrapka Sobolewski. Wtedy to ma jakiś sens. |
Panowie noz ku...
Przestanmy pieprzyc po każdym meczu jacy Ci sędziowie sa slabi i zli dla Wisły... To po prostu Wisła gra mega pyte i na tym zakończmy... |
Cytat:
wynik był 1:2 więc jakim cudem był wygrany ? |
Co do meczu-szkoda gadać. 50 procent sabotażystów piłkarzyków trzeba się pozbyć...niestety na czele z nieudacznikiem Kulawikiem. Co do sytuacji na trybunach -w sytuacji kiedy mamy permanentną wojnę z parchami trzeba być skończonym kretynem, żeby bić swoich. Miejmy nadzieje, że ci kolesie, którzy są na poziomie pasiastych dam, które biją swoich nie wejdą już nigdy na stadion.
Odnośnie półfinału PP nadzieje pozostaje w tym, że Śląsk nam pomoże przejść do finału w zamian za odpuszczenie meczu u nas , który dał im mistrzostwo. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Przy obecnej kaszanie w grze i poziomie naszych kopaczy poza kilkoma wyjatkami, to taki błąd bramkarza może być na wagę wygranej/przegranej. Oczywiście, że On nie jest winny w 100% porażki. |
Przeniosłem posty o kibicowaniu, bądź jego braku do pokoju ABG.
Proszę tu nie śmiecić. Problem jest pewnie ważny, ale rozmawiajmy o nim w innym dziale. Chyba, że większość modów uzna, że należy temat zlikwidować. Posty poza tematem sportowym będą usuwane i nagradzane |
Cytat:
|
Cytat:
Podgorski mógł wykonać karnego na nascie sposobów a Pareiko na kolejne kilka mógł interweniować. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:06. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl