![]() |
Cytat:
|
Sobol drugą młodość przeżywa, grał jak za najlepszych czasów 5-6 lat temu.
Burliga raczej powinien być wystawiany na lewej obronie, taki ofensywny defensor bardzo by sie przydał |
Burliga w obronie to tykająca bomba - i to większa chyba nawet od Czekaja. Przykład pierwszy z brzegu: początek wczorajszego meczu i bardzo groźna akcja po długim przerzucie Pogoni. On kryje na radar, ale niestety gubi też notorycznie pozycje przeciwnika. Może i jeden na jeden nie jest najgorszy, ale kompletnie nie potrafi się ustawiać w początkowej fazie akcji. Ogarnięty skrzydłowy będzie raz po raz wkręcał go w ziemię. Zresztą, gdy Burliga gra nominalnie na boku obrony, to bardzo rzadko włącza się do ataku. A jeśli już nawet to zrobi, to po stracie piłki truchta sobie pod własną bramkę, żeby się przesadnie nie przemęczać - licząc na któregoś z defensywnych pomocników. To nie jest dobry obrońca, naprawdę.
|
Jakiego, urwa, mistrza ?! Z kim wy zescie sie na łby pozamieniali? Ktokolwiek kto mówi o mistrzu nie jest w pełni sił umysłowych albo nie wie, że w naszej druzynie najlepsi sa: 36 latek w bramce, 34 latek w obronie, 36 latek w pomocy i 34 latek w szeroko rozumianym ataku, a z lawki wchodzi kolejny 36latek ;)
Ostatnie wyniki jak na tą zbieranię bardzi miernych pilkarzy sa i tak wiele, wiele ponad stan i szacun dla Tomka, ze jakos ciągnie ten wózek, bo niejeden patrząc na dysproporcję pomiędzy składem druzyny, a oczekiwaniami kibiców rzucilby ta robotę w kat już dawno. |
Moje zdanie jest takie, że każdy wynik na koniec sezonu powyżej 6 miejsca będzie dużym sukcesem.
|
A Liubija czy Saganowski to ile mają lat?
No i zawsze gra się o mistrzostwo zwłaszcza kiedy straty są do odrobienia. Przez taki pie...ony minimalizm w tamtym roku przegraliśmy wszystko. Oczywiście ktoś kto powie, że nie zdobycie mistrzostwa to porażka faktycznie może mieć coś z głową. Cytat:
Kto powiedział ze wczoraj było widać mistrza? Ja tylko stwierdzam oczywistość, że o tegoż mistrza powinniśmy walczyć i to nie zamiast pucharu. Wyobraź sobie że pozwalają wygrać i to i to. Z kim mamy przegrać? Wiadomo ze możemy z każdym, ale z nikim nie musimy. Do zdobycia jeszcze 33 punkty, a krawaty nawet z Bełchatowem u siebie wygrać nie potrafią więc również mogą przegrać z każdym. |
Na ta chiwle najwazniejsza jest skutecznosc 2-0 do przodu i to sie liczy !
|
Cytat:
Druga sprawa - rozumiem też iż sędzia pomylił Wilka z Sobolewskim pokazując mu 'czerwona kartkę' dlatego aby Legia miała lżej? Jakiej jakości jest nasz sędzia międzynarodowy który myli zawodników? |
Cytat:
Z drugiej strony - lepszy on niż kolejny wynalazek Bednarza z gatunku Frederiksena. |
Cytat:
A wszędzie jest jednakowo mierny. Mógłby się przydać co najwyżej na głęboką rezerwę, na wypadek gdyby podstawowy zawodnik i jego zmiennik się połamali. |
jeśli chcecie Wisły silnej, to od następnego mecze radzę niektórym pójść na stadion (kupić bilet, kupić piwko, herbatę, kiełbachę, wrzucić 5-10 zł do puchy SKWK), a nie oglądać mecz w TV i komentować go na forum !
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
1 Karny był tak ewidentny że musiał pokazać, a że zrobił to z ciężkim sercem to chwycił się okazji. 2 Krętacze testują nową metodę rozmywania odpowiedzialności. Skutecznie? Dla debiutanta przekręcić Wisłę to klucz do kariery, założymy się? No i czy naprawdę myślisz, że pomylenie osoby to efekt braku wyszkolenia? |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Bo co tu pisać?
Kulawik nie pomylił Szczecina ze Staszowem; Genkow strzelił bramkę (cudem, bo cudem, ale strzelił); Małecki zanotował asystę i nikogo nie obraził; Jaliens zagrał przyzwoicie; Sikorski siedział na ławce; było zimno, to Kulawik nie odsłaniał koralików. Wynik też całkiem niezły. Oby jak najmniej takich meczów, naprawdę! |
Co do gry to jestem zadowolony na plus, jest coraz lepiej. Co do ilości kibiców nie ma co się wypowiadać, nawet taka aura jaka była wczoraj nie usprawiedliwia faktu, że było nas nieco ponad 11 tys.
Doping - średni, były lepsze i gorsze momenty, ale ja nie o tym. Rozumiem że zbliżamy się do standardów zachodnich, ale chciałbym zwrócić uwagę/pytanie, czemu podczas jak była inicjowana piosenka anty w trakcie meczu nagle gniazdowy kazał przerywać? Nie róbmy ze stadionu teatru, kilka razy można coś mocniejszego zaśpiewać, choćby dla ożywienia trybuny. |
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Cytat:
----------------------------------- A tak na poważnie to daj spokój - nikt nie lubi się kompromitować w tak debilny sposób. Żyjemy w takich czasach że liga jest produktem i bezczelne ustawianie wyników spowoduje spadek zainteresowania przedsięwzięciem. W PP jeszcze skłonny jestem uwierzyć ale w ustawienie wyniku w 'gównianym' meczu/meczach outsiderów nie. |
Cytat:
ja dla Wisły na ten mecz przyjechałem autem 578 km, można? można, jeśli nazywasz sie kibicem wisły, i to średnio kilka razy w roku, pozdrawiam |
Cytat:
Nasza liga jest po prostu mierna, ale Burligi na jej tle nie musimy się wstydzić. Tylko proszę, nie wyskakujcie z pucharami, bo na nie nadaje się może jeden Małecki. |
No cóż, ja od jakichś 9 lat jeżdżę na każdy mecz (kilka opuściłem ale pewnie góra z 4 się uzbierają).
Mieszkam w Katowicach. Patrzę na te puste trybuny co mecz i nie rozumiem. Nie rozumiem jak można być kibicem Wisły, mieszkać w Krakowie i siedzieć w domu podczas meczu. Oczywiście są wyjątkowe sytuacje, gdy jest się chorym na przykład albo kogoś na bilet nie stać. Jednak kupić bilet na mecz to nie jest majątek przecież, jeden wieczór w pubie i wyda się więcej. A co do chorób, są oczywiście poważne, które naprawdę unieruchamiają człowieka i nic się nie poradzi ale większość nie stanowi problemu. Na przykład w zeszłym roku na przełomie stycznia i lutego wylądowałem na pogotowiu z podejrzeniem zawału serca (na szczęście nie było to podczas meczu, bo by mnie żona na mecze nie chciała puszczać ;) ), potem na oddziale intensywnej opieki medycznej (oiom) potem na kardiologii gdzie miałem koronarografię. Całe szczęście wszystko potoczyło się dobrze, to było poinfekcyjne zapalenia mięśnia sercowego nie zawał i na pierwszy mecz po przerwie mogłem już przyjechać, choć szwy jeszcze ciągnęły. Więc ludzie, nie gadajcie, że się nie da bo za zimno, bo katar złapał, bo wieje. Jest nowy stadion, można się ogrzać w przerwie. Ci którzy przychodzą/przyjeżdżają komunikacją miejską lub jako pasażerowie mogą się napić piwa. Żyć nie umierać i nie ma wytłumaczenia dla zdrowego kibica Wisły, mieszkającego w Krakowie, którego stać na piwo w knajpie, w sytuacji w której na mecze nie chodzi. |
Cytat:
Ja na przykład tak mam czasami. Przepraszam, że nie rezygnuję z pracy. |
Niektórzy mogli też być poza Krakowem z przyczyn rodzinnych. Gdzie i kogo mam przeprosić?
Uważam że obecna frekwencja jak na to co prezentowała ostatnio Wisła jest świetna. Jest aż 11 tys. osób gotowych przyjść tylko dla niej, mimo mrozu, gry o nic i innych niedogodności. Resztę trzeba zachęcić wynikami, odpowiednim poziomem obsługi i marketingiem. Sorry, tak to funkcjonuje. Bardzo wiele robi w tym względzie SKWK zapraszając dzieci na stadion, organizując spotkania z piłkarzami etc. Dotychczasowe podejście klubu do ich inicjatyw można pozostawić bez komentarza... |
Cytat:
Nie napisałem, że była z góry zaplanowana. Strach sam z siebie mógł chcieć się podlizać, niemożliwe? Otóż jak najbardziej ... To że wszystko było dogadane to druga opcja, na ile go zawiesili? :) Oczywiście że będą, rozpoczęła się już seria, czyż nie? Jeden przekręt nie, ale pokazał, że potrafi ... Nigdzie nie ma szkoleń patrzenia na oczy, nie ma sędziów wyszkolonych i nie wyszkolonych, są uczciwi i krętacze. Co jest wart ten produkt, popatrz na frekwencję, ludzie nie są głupi. Część pewnie nie chodzi z obawy o zdrowie. |
wolfy, FraMat, zawsze czytam wasze posty z szacunkiem którym was dażę a dopierdalacie się do chłopaka który napisał wyżej prawdę, czytanie ze zrozumieniem
"mieszkać w Krakowie i siedzieć w domu" (nie w pracy, nie poza Krakowem) |
Cytat:
Dziś czytałem iż "Mocny alkohol ma być dostępny na stadionie". Czytaj onegdaj władza robiła nagonkę na kibiców przed EURO traktując ich jak bandytów (nie ważne czy słusznie czy nie). W skrócie i pomijając - było to jej na rękę. Tyle że teraz, po euro, powstał problem bo ludzie są zrażeni do stadionów a te za coś trzeba utrzymywać. Koszt przeważnie spoczywa na budżecie Państwa. Nie wiadomo co zrobić z narodowym, we Wrocławiu wpadli na pomysł iż będzie wódka na stadionie w dniach pozameczowych, w Krakowie Majchrowski musi rocznie dawać 7 baniek a końca negocjacji nie widać. Jest to bolesny finansowy problem. Do czego zmierzam - za chwile (jak nie już vide Boniek) będzie wszystkim zależało na kibicach czytaj: zależeć będzie na rentowności obiektów. I teraz pytanie - komu są/będą na rękę takie wielbłądy sędziowskie w meczach o pietruszkę? Legii/PZPN? I co na to TV? |
Jak to co na to media? Nie znasz?
"Błędy sędziego są wkalkulowane w piłkę nożną" |
Mysle ze jesteśmy na wczesnym etapie dbania wszystkich o produkt 'ekstraklasowy' - łącznie z sędziami. Nikomu nie są na rękę puste stadiony. Postawili idiotę za bramką aby podnieść jakość produktu to zbierają tego owoce.Takie jest moje zdanie.
|
Cytat:
- poziomu sportowego - poziomu obsługi (ochrona, Wiślacki Świat, czystość, catering etc.). O to musi zadbać klub, SKWK stara się mu pomóc jak może (czasami wbrew naszym genialnym działaczom), ale to jest biznes. Fanatycy są zawsze (do czasu aż jakiś mózg w klubie nie postara się o kolejny konflikt z kibicami) i tu już dużych rezerw nie widzę. Kiedyś stadion pękał w szwach ("Wisła jak Barcelona - cała w karnetach"), ale poziom sportowy był inny i cele były inne. |
Cytat:
|
Pogon słabiutka, ale ten Tandrowski to ciekawy grajek i widać, że wychowany w innej kulturze piłkarskiej.
|
No, ładnie się dawał wkręcać i to uderzenie w poprzeczke, inny Świat :)
|
Teraz przynajmniej ci co chodza to chodzą na Wisłe a nie na to bo fajnie gra,albo rywal przyjechal.
Na Podbeskidziu i Pogoni po 12 tys,ludzi ktorzy przyszli bo Wisle maja w sercu Jestem prawie pewnie ze z tym stadionem i starą Wisłą Kasperczaka bylo by pewnie po 30 tys ludzi,szkoda ze nie zrównalo sie to w czasie.I te12 tys to jest ilosc stała ,na Legie trzeba dodac sobie +8 tys i juz wiemy jaka bedzie frekwencja. |
Mam pytanie, kibice Pogoni wyszli w trakcie drugiej połowy meczu. Wiadomo coś na ten temat, jakiś protest czy po prostu sobie wyszli?
|
Chcieli zdążyć na wcześniejszy pociąg rejsowy do Szczecina.
|
Podbij na PW do WISŁAZWE on ma jakieś info :)
Edit: Za późno odpowiedziałem |
nie wiecie może kiedy powtórka tego meczu w C+?
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:32. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl