Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [15 kolejka] Zagłębie Lubin - Wisła Kraków, 8 grudnia 2012, godz. 15:45 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8929)

christof20 08.12.2012 17:47

To już nawet nie cioty. To cioty do czwartej potęgi. Wcześniej napisałem, że powinni miec przygotowania na Syberii. Zmieniam zdanie - Syberia to dla nich zdecydowanie zbyt łagodne warunki.

edit: Nie wiecie, czy nasi kopacze wyjachali juz do Lubina ??

Mario Nh 08.12.2012 17:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Skipper (Post 1290240)
Nie "oni", tylko Cupiał.

Po imieniu.

Myślę, że jemu nalezy się szacunek za kase jaką władował. Bez Cupiała dalej byśmy się pałętali po 3 lidze.

Baala 08.12.2012 17:48

Nie ma niczego:
-brak boisk
-brak bazy
-brak młodzieży
-brak trenera
-brak pomysłu na funkcjonowanie
-brak scoutingu
-brak akademii
-brak piłkarzy
-brak ludzi kompetentnych w strukturach klubu

Jest tyko Bednarz który powinien mieć sądowy zakaz zbliżania się do Krakowa.

zim zum 08.12.2012 17:49

Serdecznie przepraszam, ale Pan Tomasz Kulawik cały czas twierdzi,ze "Buni" jest w świetnej formie, a Sikorski bardzo mocno trenuje i jest w optymalnej formie. Więc część winy spada tylko i wyłącznie na niego.

qchar90 08.12.2012 17:49

z Cupiałem jest nie możliwe postawić prawdziwe fundamenty gdyż on szybko zmienia zdanie, on co dwa lata zmienia koncepcja albo nawet częściej i to jest główny problem
a Bednarza to juz dawno nie powinno byc w klubie, nie rozumiem jak mozna bylo wpasc na pomysl zatrudnienia duetu Probierz and Bednarz, oni totalnie juz roz.......ili ta druzyne

Wiślak709 08.12.2012 17:50

K**wa, co sie z tym klubem dzieje?
Obroncy sie zachowuja jak 4latki we mgle, zero krycia, pilki Za Plecy, napastnicy zaglebia robili ich jak chcieli, zero organizacji, a co najwazniejze - zero zaangazowania:evil:
Wyj*bac te wszystkie gwiazdeczki zagramaniczne a na ich miejsce dac mlodych wychowankow , dla ktorych TEN KLUB "COS" ZNACZY. zostawic jedynia Sobola i Wilka bo tylko oni cvzuja przywiazanie do Wisły a reszta wek!
Kulawik nie jest tu winny - pod pustego to i saloman nie naleje.
tak wiec - Dac młodych, glodnych gry a gwiazdeczki co chca tylko kase doic wypieprzyc
.... Musialem gdzies te swoje zale wyrzucic. Dzieki za uwage.
pzdr

Daja`n 08.12.2012 17:51

Naszym klubem włada chyba Kononowicz bo na Reymonta nie ma już niczego!!!

thechris 08.12.2012 17:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Baldur80 (Post 1290218)
Ja piernicze ogladam i nie moge uwierzyc co sie stalo z ta Wisla!!!
Ja wiem ze w polskiej ekstraklasie wszystko moze sie zdazyc ale nigdy przenigdy bym sie nie spodziewalbym takiej degradacji w 2 sezony. Nie zamierzam byc wredny ale trzeba zaczac budowe zespolu od poczatku bo Wisla i jej kibice napewno nie zasluzyli na takie dno.

Ty lepiej plinuj swojej L-ki na swoim podwórku. Bo póki co macie 2 młodych z czego jeden na bank odejdzie i emeryta z Serbii. A reszta to podobne dno i syf jak w każdym klubie w ekstraklasie. Z taką grą jak teraz to pierwszej rundy nie przejdzie w LM i nawet w LE nie zagracie. Zresztą jak mogliście przegrać MP w zeszłym sezonie to teraz też możecie.

Co do Wisły to wynik lepszy niż gra. Powinno być 5:1. Nie było faulu w 90 min ale był wcześniej na Genkovie i wtedy powinien być karny dla Wisły. Jedyny przyzwoity piłkarz do bramkarz co ciekawe przy takim wyniku.

Nie wiem co się na weszlo uparli na Gargułę. Jak dla mnie to najlepszy piłkarz Wisły tej rundy. Najgorszy z piłkarzy to Melikson. Sabotażysta nr 1. Drugi najgorszy to Wilk. Nie liczę szrotu typu Jovanović czy Frederiksen. Dla mnie to nie są piłkarze. Może ping-pong, może krykiet... ale piłka nożna ich przerasta. Nie liczę też ambasadorów aka emerytów typu Głowacki i Sobolewski. Nie ma co się pastwić... a skoro się pchają na boisko to można im miejsca ustąpić tak jak się ustępuje starszym w tramwaju czy w autobusie. Dobry zwyczaj. Taki Szewczyk jeszcze zdąży się nagrać.

Tobi1906 08.12.2012 17:53

Na wiosnę wywalić wszystkich od piłkarzy po zarząd!

piter116 08.12.2012 17:54

Jestem ciekaw co oni robią na odprawach przedmeczowych o ile w ogóle coś takiego istnieje. Jak słyszę Kulawika na konferencji przed Górnikiem "Iwan, Mączyński i Kwiek podejdą do sobotniego meczu bardzo ambicjonalnie" czy Frederiksena "Szymon Pawłowski? Nie zwróciłem na niego uwagi" to zaczynam się zastanawiać.

Swoją drogą to trzeba mieć talent żeby znaleźć większego parodystę od Diaza i Paljicia. Wystarczyło tylko 5 miesięcy poszukiwań.

fialo 08.12.2012 17:55

Gdzie okładka z Faktu się pytam, czemu jeszcze nikt jej nie wrzucił ? :D

wiśnia 08.12.2012 17:55

Grają do dupy, bo pewnie mają nie płacone.Po co będą sie przemęczać, jak kasy i tak nie zobaczą.Czyja to wina? właściciela....Wujku Cupiale nie idz tą drogą, weż Jacusia z sobą i odejdzcie póki nie jest za póżno....

Skipper 08.12.2012 17:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mario Nh (Post 1290244)
Myślę, że jemu nalezy się szacunek za kase jaką władował. Bez Cupiała dalej byśmy się pałętali po 3 lidze.

Oczywiście że się należy, ale odpowiedzialność działa w obie strony. I jak zawdzięczamy mu ogromne sukcesy, tak samo na jego konto idzie obecny stan drużyny.

PlayLikeAPro 08.12.2012 17:57

Mecz udowodnił że to wina Parejki:/ Czepiliście się go po ostatnim meczu jak by to on był winien tej paranoi.
Wyszliśmy w "najlepszym" możliwym ustawieniu z Fretką w obronie , Miskiem w bramce i Sikorką w ataku.
Dobrze że Guła strzelił, przynajmniej statystyki sobie poprawił.

speedfashion 08.12.2012 17:57

Mam nadzieję, że był to ostatni mecz pana Meliksona w Wiśle. Swoją drogą: Kulawik, wystawiając taki skład, popełnił samobójstwo. To nie mogło się udać.

WISŁAZWE 08.12.2012 17:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zim zum (Post 1290246)
Serdecznie przepraszam, ale Pan Tomasz Kulawik cały czas twierdzi,ze "Buni" jest w świetnej formie, a Sikorski bardzo mocno trenuje i jest w optymalnej formie. Więc część winy spada tylko i wyłącznie na niego.

Propaganda trwa w najlepsze. Przed każdym meczem słyszymy w jakiej to formie jest Sikorski, jak ciężko pracują na treningach, że widać w nich sportową złość... Pierwszy gwizdek i naszym oczom ukazują się kopacze nie umiejący wymienić kilka celnych podań.

Może tej drużynie potrzebny jest psycholog..?
Genkov nie umie strzelać? Melikson nie umie celnie podać?

Coś się dzieje w ich głowach.

amauri1990 08.12.2012 17:58

Guła 4 bramki w sezonie, parę asyst, jest szansa że ktoś coś za niego zapłaci.

SWEET_83 08.12.2012 18:02

ahhhh dobrze ze ta runda sie skonczyła. Aż nie dało sie na to patrzeć.

River 08.12.2012 18:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mario Nh (Post 1290237)
Garguła na koniec mówi, że bramka na 4-0 ustawiła mecz. Hahahha:haha:

Jesli on tak powiedzial to ja nie wiem co on ma w glowie.:rotfl:


Patrzac na to co sie dzieje obecnie to mozna smialo stwierdzic, ze Maaskant z Valcxem dokonali wrecz cudu wygrywajac MP2011 i zachodzac tak daleko w LE (wespol z Kazkiem). Mieli o tyle szczescie, ze kilku kluczowych zawodnikow (jak Pareiko czy Melikson) byli w formie. Dzis zaden z nich nie jest, d o tego dochodza jacys polpilkarze i efekty sa takie jak widac. Zadziwiajacy zjazd w dol w przeciagu kilkunastu miesiecy, wrecz szokujacy.
Jednak to sie musialo predzej czy pozniej stac bo przy takiej polityce transferowej, finansowej i ogolnej wizji wlasciciela niczego dobrego to nie zapowiadalo.
Wisla to chyba jedyny profesjonalny (no wlasnie?) klub pilkarski na swiecie, w ktorym uwaza sie, ze szkolenie mlodziezy nie ma sensu itp.
Dlugo ta Wisla nie pociagnie...

mitmichael 08.12.2012 18:03

Wynik z Zagłebiem nie jest zadnym zaskoczeniem - szkoda, ze w obecnej Wisle graja pilkarze, ktorzy hanba zasłuzony dla polskiej ligi klub. Mam nadzieje, ze ktos w koncu przerwie ta farse, ktora ciagnie Jacek Bednarz. On tu chyba przyszedl tylko po to aby Wisłe pograzyc i zeby Legia miała jednego przeciwnika z głowy w walce o Mistrzostwo Polski. Nikt przy zdrowych zmysłach nie akceptuje decyzji trenera (w tym przypadku Probierza) odnosnie sciagniecia zawodnika, ktory ostatniego gola strzelił bardzo dawno temu (Sikorski). I jeszcze teraz ten Kamerunczyk co nie grał od 10 miesiey - Łysy Legionista niszczy Wisle Krakow, do czego to doszło.

tormenthor 08.12.2012 18:03

No cóż. Mamy Polaków w składzie, próbujemy grac krakowską piłkę, stawiamy na młodzież. Jest bosko!!! Ci co ,,zwalniali" Maaskanta powinni być zadowoleni. No i wreszcie kibice nie musieli oglądać Lameyów czy Jaliensów. Do tego zamiast Siwakowa, Nuneza czy Jirsaka po boisku biega chyba najsłabszy DM w lidze Czaruś Wilk. No i jeszcze PMSZ w postaci Kulawika robi miejsce w środku pola dla flagowego transferu Jacusia, czyli Łukaszka Garguły a Meliksona rzuca na skrzydło, gdzie traci on połowę swojej wartości.

Szkoda że nie dostaliśmy ze 6 : 0. Może by ktoś wreszcie zrozumiał, że idziemy na dno.

nesta 08.12.2012 18:04

Bardzo dobrze, ze taki wynik, a nie np 2-0 albo 2-1, bo by sie znowu w zimie wszystko rozeszło po kościach. A tak mamy piękne podsumowanie tego dziadostwa z tego roku.
Jedna uwaga, za ten burdel pretensje prosze kierować nie tylko do Bednarza, ale w równym lub większym stopniu rowniez do Cupiala. Wisła doszła do ściany, ten wynik jest tego odzwierciedleniem i teraz albo Cupial zrobi z tym porzadek albo naprawdę niech juz odejdzie z tego klubu. Ileż mozna..

zim zum 08.12.2012 18:05

Poczekajcie, bo zaraz Wilk powie, że bramkarz zagrał mecz życia (jak ten z Zabrza). A treneiro na konferencji powie, żeby nie winić chłopaków.

Grantar 08.12.2012 18:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tormenthor (Post 1290271)
No cóż. Mamy Polaków w składzie, próbujemy grac krakowską piłkę, stawiamy na młodzież. Jest bosko!!! Ci co ,,zwalniali" Maaskanta powinni być zadowoleni. No i wreszcie kibice nie musieli oglądać Lameyów czy Jaliensów. Do tego zamiast Siwakowa, Nuneza czy Jirsaka po boisku biega chyba najsłabszy DM w lidze Czaruś Wilk. No i jeszcze PMSZ w postaci Kulawika robi miejsce w środku pola dla flagowego transferu Jacusia, czyli Łukaszka Garguły a Meliksona rzuca na skrzydło, gdzie traci on połowę swojej wartości.

Szkoda że nie dostaliśmy ze 6 : 0. Może by ktoś wreszcie zrozumiał, że idziemy na dno.

Oczywiście wszystkiemu są winni Polacy bo są Polakami ....
Jakoś kolega nie zauważył że 1 bramkę zawalił ewidentnie Jovanovic
drugą bramkę zawalił Frederiksen a trzecią Chavez
Precz z Polakami !!

Pomijam że rzeczywiście ...
czas na zmiany ...

ENDRJU 82 08.12.2012 18:11

dobra, kto ostatni zamyka drzwi... ?

TymonPRO 08.12.2012 18:11

Czy wy też w trakcie meczu przy 4-0 chcieliscie zebysmy dostali kolejną ?

Zebysmy sie skompromitowali na tyle zeby doszlo wkoncu do rewolucji,przyznam szczerze że jeszcze nigdy jako kibic Wisły nie czułem takiego upokorzenia jak w tym sezonie,Levadia,Karabach przy tym nic nie znaczy


Wesołych Świąt panowie i rewolucji na nowy rok

PS: Nie wiem czym sobie zasłużyliśmy na te upokorzenia ale trzeba wierzyć że Cupiał w porę się obudzi i zwolni Łysego,a jego następca sprowadzi piłkarzy godnych tego klubu.

AYALA 08.12.2012 18:11

na zmrożonym boisku nasi mało zwrotni defensorzy kompletnie nie dali sobie rady

BBudowniczy 08.12.2012 18:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tormenthor (Post 1290271)
No cóż. Mamy Polaków w składzie, próbujemy grac krakowską piłkę, stawiamy na młodzież. Jest bosko!!!

Całe szczęście mieliśmy dzisiaj obronę złożoną tylko z młodych, utalentowanych Polaków :>

2. Marko Jovanović, 4. Osman Chávez, 3. Gordan Bunoza, 55. Jan Frederiksen

tofik 08.12.2012 18:12

Rewolucje w Wiśle działaja jakieś pół roku później znowu przychodzi marazm. Rewolucje dla samych rewolucji już przestały skutkować. Trzeba włączyć myślenie albo dać sobie spokój.

Wiślak709 08.12.2012 18:12

tak czy inaczej - tak sie dluzej nie da. trzeba to wszystko rozdupczyc i postawic nowe, od fudamentow.

Arked 08.12.2012 18:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 1290270)
Wynik z Zagłebiem nie jest zadnym zaskoczeniem - szkoda, ze w obecnej Wisle graja pilkarze, ktorzy hanba zasłuzony dla polskiej ligi klub. Mam nadzieje, ze ktos w koncu przerwie ta farse, ktora ciagnie Jacek Bednarz*.

*Bogusław Cupiał
Cytat:

On tu chyba przyszedl tylko po to aby Wisłe pograzyc i zeby Legia miała jednego przeciwnika z głowy w walce o Mistrzostwo Polski.
Powiedz mi, że żartujesz.
Cytat:

Nikt przy zdrowych zmysłach nie akceptuje decyzji trenera (w tym przypadku Probierza) odnosnie sciagniecia zawodnika, ktory ostatniego gola strzelił bardzo dawno temu (Sikorski). I jeszcze teraz ten Kamerunczyk co nie grał od 10 miesiey - Łysy Legionista niszczy Wisle Krakow, do czego to doszło.
Przy budżecie transferowym w granicach 0 złotych 0 groszy i problemach z opłaceniem obowiązujących kontraktów ciężko o pozyskanie dobrego piłkarza. Jest to praktycznie niemożliwe. Poza tym Cupiał zatrudnił Bendarza jako likwidatora czy tam gościa od łatania dziury budżetowej, a nie kogoś kto ma budować jakąkolwiek siłę sportową klubu.

INZAGHI 08.12.2012 18:13

Naprawdę lubię czytać niektore tematy bo forumowicze zawsze tu maja żarty najwyższych lotów. Wszyscy tu je.bią pilkarzy, trenera, Łysego, sprzataczke, rzecznika prasowego. A winny jest jeden.

Dziekujemy Panu Cupialowi za kasę którą władował, i dziękujemy za kasę którą zrabował, doprowadzając klub do stanu, w ktorym prawie wszystkie druzyny leją nas po mordzie. I Panie Cupial jest pan śmieszny, że najpierw Pan daje pieniądze i sie bawi piłką a później je odbiera, aż do ostatniej złotowki. Doprowadziłeś Pan do tego, że żaden gracz w Wisle nie jest wart nawet 200.000 Euro.

Bardzo dziękuję Sląskowi Wrocław, że sie upodlili puszczając nam mecz, bo bez tych trzech punktów wygladało by to jeszcze smutniej.

comek 08.12.2012 18:13

http://www.youtube.com/watch?v=DvNohdQQtis

ile było takich zagrań Meliksona w tej rundzie?
Niech zgadnę: 0???

River 08.12.2012 18:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nesta (Post 1290272)
Wisła doszła do ściany, ten wynik jest tego odzwierciedleniem i teraz albo Cupial zrobi z tym porzadek albo naprawdę niech juz odejdzie z tego klubu. Ileż mozna..

Cupial nic nie zrobi a jesli zrobi to tylko to, ze wrzuci do klubu kolejna bombe ktora wszystko roz.......i. Wszystkich wyjebie od pilkarzy po "gore" i zacznie budowac (na swoj sposob rzecz jasna) od nowa. Czyli pojdzie po kosztach i znow jakis super dyrektor sportowy czy .... wie kto nasciaga polpilkarzy i bedzie mydlil nam oczy o odrodzeniu Wisly. Cupial zadowolony zasiadzie w fotelu z cygarem i bedzie naiwnie wierzyl, ze wlasnie buduje Wielka Wisle.


Jesli ktos liczy, ze Cupial rzuci miliony, zatrudni odpowiednich ludzi i kupi wartosciowych pilkarzy dzieki ktorym Wisla znow bedzie bic sie o MP to jest niepowazny! Wisle za Cupiala nie czeka juz nic dobrego. Absolutnie. Wisla to teraz dla Cupiala jest zabawka, ktora jest juz troche zniszczona, ktora sie znudzil i nie warto poswiecac jej uwagi.
Najwieksza bolaczka Wisly obecnie jest... Cupial. Wielkie dzieki za to wszystko co zrobil dla Wisly, za te MP itd ale po osiagnieciu pewnego poziomu Wisla odbila sie od sufitu i idzie juz tylko w dol. Dojdzie do tego, ze Cupial zostawi Wisle tam gdzie ja zastal. Sory Bogus ale "trzeba wiedziec kiedy ze sceny zejsc niepokonanym". Chyba juz pora, dla wlasnego i dla Wisly dobra.

thechris 08.12.2012 18:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fialo (Post 1290256)
Gdzie okładka z Faktu się pytam, czemu jeszcze nikt jej nie wrzucił ? :D

Znudziło się kilkanaście kolejek temu. Wiele mecze wyglądało dokładnie tak samo. Po prostu rywalom Wisły udało się wpierdzielić jej miej goli. Mecz ze Zagłębiem niczym się nie różnił od tego z Piastem, Legią, Pogonią, Polonią itd... Legia chciała wygrać najmniejszym nakładem sił. Zagłebie i Piast chciał nastukać jak najwięcej goli. Ot, cała różnica. No i Piast ładował po poprzeczkach zamiast do siatki.

krzycho90tswns 08.12.2012 18:17

Serce sie kraje jak widze co sie dzieje z WISELKA lecz mimo to Kocham ten KLUB czy jest dobrze czy zle

TheGameLA 08.12.2012 18:18

zaorać w .....

Benan 08.12.2012 18:18

Brawo dla naszych!

wolfy 08.12.2012 18:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arked (Post 1290284)
Przy budżecie transferowym w granicach 0 złotych 0 groszy

Za wypożyczenie Quioto daliśmy 100 K euro.
Bez odbioru.

Grantar 08.12.2012 18:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ENDRJU 82 (Post 1290277)
dobra, kto ostatni zamyka drzwi... ?

Prawdziwi kibice nie pękają.
Może Cupiał sprzeda interes i kupi jakiś fanatyk Wisły.
Może sam coś zainwestuje ...
Może trzeba po prostu zbudować drużynę całkiem od nowa ...


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:07.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl