Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [12 kolejka] WISŁA KRAKÓW - ŚLĄSK WROCŁAW, 18 listopada godz. 17:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8910)

aNouc 18.11.2012 19:26

http://www.facebook.com/WislaHonor/p...63644680329384 : D

thechris 18.11.2012 19:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez przemek1902 (Post 1287184)

Nie chce mówić źle o tym meczu - niech już skaleczą tą rundę (i pewnie cały sezon). Bunoza po raz kolejny udowadnia, że to od niego powinno się ustalać pierwszą 11. Meliksonowi z przodu na dobrą sprawę nie miał kto pomóc - niech wybija się chłopak ponad stan, bo potrzebujemy jak wody 2 mln euro z tytułu jego transferu.

Z taką grą jaką serwuje Izraelczyk od 12 miesięcy to wątpię, żeby znalazł się frajer, który zapłaci za niego więcej niż 800 tys.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 1287166)
No nie wierze, mecz z Gilem w tle a my wygrywamy :D Patrzyłem na statystyki pomeczowe i mecz był na remis.

Ja patrzyłem na mecz i powinno być tak 1:3 lub 1:4 dla Śląska.

arti 18.11.2012 19:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Uran235 (Post 1287167)
Wypada tylko podziękować piłkarzom... Śląska. Jeżeli nie podłożyli się nam celowo, to to też są nieźli parodyści. Cetnarski nawet nie próbował dobijać karnego. Mecz do zapomnienia - dawno takiego szajsu nie widziałem, a co tydzień oglądam po kilka spotkań Ekstraklasy...

Był szajs, ale uważasz że choćby Lubin-GKS z piątku albo wczorajszy Jaga-Korona były lepsze??
Jeśli chcieli przegrać to po co było z tym czekać do 92m, mogli puścić jakąkolwiek akcję Wisły w 1 czy 2 połowie.
I druga obok 3 pkt świetna wiadomość: jeszcze tylko 270min tej nędzy pozostało do zimy!Jakoś wytrzymamy:)

rafkur 18.11.2012 19:41

Szajs był ani mniejszy ani większy niż zwykle. Był taki sam jak od początku sezonu na wszystkich stadionach eklasy. Zabrakło opakowania...

Sam mecz bez historii - Śląsk oddał co miał oddać.

fran23 18.11.2012 19:53

Kolejny beznadziejny mecz w wykonaniu Wisły.Śląsk honorowo oddał swoje punkty.Szydera świetna. Kapitan Sobolewski chyba nie zrozumiał ,że skandowanie jego nazwiska nie było kpiną.
Poprawa gry Wisły za Kulawika jest dokładnie taką samą iluzją jak chodzenie po Tamizie słynnego magika Dynamo.Nie dziwota ,że dużo ludzi daje się nabierać.
:alleluja:

Manson33 18.11.2012 19:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Baala (Post 1287178)
2.Szydery nie rozumiem. j

No to łopatą do głowy Ci wbiję:
oni szydzą z Wisły już dłuższy czas i chyba wystarczy lizania po fiutach.
Już sam Cupiał się tego wstydzi tylko nie wie jak z tego dna
się odbić.

Blaszczu16 18.11.2012 20:00

Na losach spotkania, raczej zaważyły tu indywidualne umiejętności Ilieva i partactwo Cetnarskiego, aniżeli podłożenie się/oddanie Śląska. Szczerze mówiąc, to śmieszne są takie dywagacje. Nie przyszło niektórym do głowy, że mogło nam się tak po prostu fuksnąć, a nie że zhandlowaliśmy mecz, czy tam niby odzyskaliśmy co daliśmy w maju?

Razi mnie najbardziej to, że oni chcą wejść do bramki z piłką. Brakuje takiego piłkarza jak Małecki. Chłopak nie p.i.e.r.d.o.l.i.ł. się. Jak była okazja do strzału to potrafił i z 40 metrów strzelać. To nic że niecelnie, ale na 10 takich strzałów zawsze coś wpadnie, a dziś co? Nasi chcą wejść w bramkę. Jedyny Sobol nie bał się uderzać z dystansu i był bliski powodzenia. Gdyby nie frajerstwo z ubiegłego tygodnia, na koncie byłoby już 17 pkt. Może jakoś jeszcze uciułamy troszkę punktów do końca rundy, a w przerwie liczę na jakieś konkretne ruchy ze strony Cupiała i może załapiemy się na Puchar UEFA.

Elefant 18.11.2012 20:07

E, no nie dość, że się ubawiłem na meczu, to jeszcze tutaj.
Proponuje omawianie aspektów piłkarskich tego spotkania jednak sobie darować.:-D
Zwycięstwo raczej fuksiarskie niż układane. Nie czekaliby do ostatniej akcji meczu.


Atmosfera OK. Klub jak i piłkarze mają w dupie kibiców i to zarówno tych fanatycznych jak i piknikowych.
Nie wiem skąd optymizm, że przy takiej grze i takiej atmosferze na trybunach będzie te mityczne 5 tys.

Bez nowego początku, raczej z nowym właścicielem, nic się nie zmieni.

medyk 18.11.2012 20:11

szkoda że nie było więcej szydery z kopacza rowów Garguły.

funkykoval 18.11.2012 20:14

Mecz - kupa, ale jak czytam, że Sląsk sie nam podłożył odwdzięczając za ostatni mecz sezonu, to chyba nie oglądaliście tych 2 drużyn paralityków. Gdyby mieli się podłożyć to jak kilka razy Melikosn wjeżdżał w pole karne, po prostu któryś mędrzec by wykosił i tyle..... Czekali do 93 minuty i pewnie liczyli, że akurat Iliewowi siądzie. Wystarczyło, żeby Kelemen nie bronił strzałów Boguskiego, SObola - nikt nie miałby pretensji...

Blaszczu16 18.11.2012 20:14

Najbardziej na szyderę zasłużyła fajtłapa Jovanović. Widzę, że Marco "świetnie" zastępuje Duńczyka na boku obrony.

INZAGHI 18.11.2012 20:16

Niestety nie widziałem bramki, jedynej bramki w dziewiętnastym moim sezonie na Wiśle. Wyszedłem minutę przed tym jak strzelił Iliev, gdyz miałem dość oglądania ustawionego meczu, a właściwie hańbiącej gry w ustawionym meczu naszych dzielnych chłopców. Nie dość że nikt naszym kopaczom nie przeszkadzał to oni sami wręcz przeszkadzali sobie w zdobyciu i tak zaprogramowanego gola. No a z przestrzelonym karnym przez Śląsk to już kpina.

Podobała mi sie szydera na zawodników, ale nie rozumiem dlaczego trybuny uwzięły się tak na Sikorskiego, inni bohaterowie, jak tfu Garguła tfu powinien byc obiektem drwin i szyderstw cały mecz. Sikorski jest cienki ale cienko zarabia, Garguła jest jeszcze cieńszy ale zarabia astronomiczne pieniądze. Poza tym Sikorski nie pcha sie przed mikrofon jak tfu Garguła i nie w....ia ludzi, którzy w poniedziałek idą do pracy z opuszczonymi glowami.

Zapomniano tu też o jeszcze jednym bohaterze, Panu Cupiale. To on uśmierca Wisłę od kilku sezonów. W tym roku poderżnął jej gardło Łysym narzędziem. Ja jak chce sie zabawić to wydaje swoją kasę. To samo robił Pan Cupiał. Ale ja w przeciwieństwie do niego nie żądam w następnych latach żeby np. organizator koncertu oddawał mi za bilet. Pan Cupiał dobrze sie bawił przez pierwszych siedem lat, za swoje pieniądze, to prawda. Ale teraz nie ma prawa odbierać pieniędzy skoro tak dobrze się bawił i niejednokrotnie czuł podniecenie ściskając prawicę prezesa Parmy, Schalke, Interu, Barcelony czy Realu. Czytałem przecież artykuły z wyjazdów w europejskich pucharów, jak na bankietach po meczach Pan Cupiał czuł się jak ryba w wodzie. Niech Bóg oceni go sprawiedliwie.

Poza tym ja też przez 19 lat oddałem troche kasy na klub, tzn bawiłem sie dobrze dzięki tym pieniądzom. Policzmy: 600zł na karnet w roku, średnio licząc, bo bywało że tylko bilety kupowałem. Przez 20 lat daje to 12.000zł nie licząc pucharów: UEFA, LM, PP, Pucharu Ligi, meczów towarzyskich, na 100 lecie klubu, czy innych. Ale przez myśl mi by nie przyszło by odbierać to teraz. Przecież dobrze sie bawiłem ogladając i kibicując Wiśle.

A gra w dzisiejszym meczu, gdy rywal nie przeszkadzał woła o pomstę do Nieba.

Grantar 18.11.2012 20:21

Oczywiście kibicowanie Wiśle polega na szyderstwach z jej zawodników w trakcie meczu ....
Najważniejsze jest wsparcie swoich kibiców.
Brawo !!!!! "kibice" Wisły ...

To dla mnie jest najsmutniejsze nawet nie to że nasi zagrali jeden z najgorszych meczy w rundzie ......
Przepraszam kibiców za słowo "nasi" ... :-(

fialo 18.11.2012 20:31

Hah jak ja kocham jak na tematy kibicowskie wypowiadają się ci, którzy na mecze nie chodzą. Nie uczęszczam do filharmonii, więc nie wypowiadam się na temat gry muzyków, także wam, kochani kibole sprzed sopcasta tudzież innego monitora, też proponuje :)

Piłkarzyki dostali to, na co ciężko pracowali przez prawie rok, ile można znosić takie plucie w twarz. Wilk podobno powiedział w przerwie, że sobie na to zasłużyli. Ma chłop racje. Szydera powinna być już wcześniej i jechanie z tymi patałachami.

WYŻSZY KONTRAKT DLA GARGUŁY!!

grzesiek632 18.11.2012 20:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Grantar (Post 1287202)
Oczywiście kibicowanie Wiśle polega na szyderstwach z jej zawodników w trakcie meczu ....
Najważniejsze jest wsparcie swoich kibiców.
Brawo !!!!! "kibice" Wisły ...

To dla mnie jest najsmutniejsze nawet nie to że nasi zagrali jeden z najgorszych meczy w rundzie ......
Przepraszam kibiców za słowo "nasi" ... :-(

Moim zdaniem kibice są tak samo rozpieszczeni jak piłkarze.. a wszystko determinuje brak sukcesów..
Aż strach pomyśleć co by było gdybyśmy kiedyś jeszcze (odpukać ) spadli ligę niżej.

silver03 18.11.2012 20:47

Szydera jak najbardziej słuszna.

staryprokocim 18.11.2012 20:47

labtec :,, piłkarze po końcowym gwizdku....odrazu zeszli do szatni.
a w pierwszej kolejności, szybko zbiegł kapitan....Radek Sobolewski.

My mamy cichy protest, a piłkarze na nas lachę kładą.... spoko.....fajnie jest..."


labtec a za co mają ci dziękować za szydere weź się chłopie zastanów 3 razy za nim znowu coś napiszesz.


arti 18.11.2012 20:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fialo (Post 1287204)
Hah jak ja kocham jak na tematy kibicowskie wypowiadają się ci, którzy na mecze nie chodzą. Nie uczęszczam do filharmonii, więc nie wypowiadam się na temat gry muzyków, także wam, kochani kibole sprzed sopcasta tudzież innego monitora, też proponuje :)

Piłkarzyki dostali to, na co ciężko pracowali przez prawie rok, ile można znosić takie plucie w twarz. Wilk podobno powiedział w przerwie, że sobie na to zasłużyli. Ma chłop racje. Szydera powinna być już wcześniej i jechanie z tymi patałachami.

WYŻSZY KONTRAKT DLA GARGUŁY!!

czemu bednarza nie bierzecie też na tapetę?

cpc 18.11.2012 20:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez grzesiek632 (Post 1287205)
Moim zdaniem kibice są tak samo rozpieszczeni jak piłkarze.. a wszystko determinuje brak sukcesów..
Aż strach pomyśleć co by było gdybyśmy kiedyś jeszcze (odpukać ) spadli ligę niżej.

Niestety się mylisz, bo ci którzy dzisiaj szydzili (rozumiem, że to również ci których zaliczyłeś do rozpieszczonych) to akurat po spadku Wisły nawet do IV ligi stawiliby się na meczu w tym samym składzie co dzisiaj + ci, którzy dzisiejszy mecz olali z wiadomych powodów - a na pewno kilka takich osób było.
Tu nie chodzi o miejsce w tabeli czy nawet słabsze wyniki, huj - zdarza się, tylko o to, że kopaczom już spora grupa ludzi na Wiśle zwyczajnie nie wierzy - nie wierzy w to, że się starają, że im zależy, że walczą itp...
Możesz na temat piłkarzy mieć inne zdanie ale uszanuj tym samym zdanie innych.

fialo 18.11.2012 20:56

Jak to nie ? "Jacek Bednarz do cholery, skąd Ty wziąłeś te panieny?". Pozniej rozkręcila się beka z Sikorem i ciezko to było zatrzymać ;)

calieri 18.11.2012 20:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez cpc (Post 1287210)
Niestety się mylisz, bo ci którzy dzisiaj szydzili (rozumiem, że to również ci których zaliczyłeś do rozpieszczonych) to akurat po spadku Wisły nawet do IV ligi stawiliby się na meczu w tym samym składzie co dzisiaj

Tylko po co? By znowu tak "dopingować" drużynę, za to że są w IV lidze i słabo grają? Na co tacy "wierni" kibice?

mariusz92abg 18.11.2012 20:57

Ja osobiście nie mam wyrobionego zdania na ten temat. Dziś niestety nie było mnie na meczu więc z grubsza nie jestem w temacie. Wydaje mi się jednak, że z perspektywy czasu ten "zimny prysznic" jakim zostali dziś oblani przez kibiców piłkarze wyjdzie na dobre i Wisełce i im samym. Nie dopuśćmy do zagłaskania piłkarzy. Chwalmy ich i krytykujmy kiedy na to zasłużą. Wiadomo, kibicowanie zobowiązuje do bycia z klubem i we wzlotach i w upadkach ale musi być jakieś zaangażowanie ze strony graczy, jakaś walka. W końcu ludzie poświęcają swój czas, pieniądze i nerwy dla Wisełki i oczekują czegoś w zamian. Jeśli nie wygranej to chociaż poświęcenia ze strony piłkarzy. Na meczu z Lechem zaangażowania ze strony graczy nie widziałem ale mimo to kibice oszczędzili drużynę. Tym razem najwyraźniej czara cierpliwości się przelała. Warty uwagi jest fakt, że z mistrzowskiej Wisły sprzed 2 sezonów (el. LM) zostało kilku graczy i ludzie nadal tak postrzegają ten zespół, porównują jego grę, wyniki...

piter116 18.11.2012 20:58

Trzeba podziękować Śląskowi za jakże ważne 3 pkt w walce o utrzymanie. Sztuką będzie roztrwonić 10 pkt przewagi nad strefą spadkową z tak grającym Podbeskidziem i Bełchatowem. Szacun dla Wilka za to co powiedział przed kamerami.

gaudi10 18.11.2012 21:02

A ja jestem ciekaw ile z tych szyderców chodziło jeszcze na 2 ligę albo i wcześniej. Podejrzewam że jakieś 20 może 30% teraźniejszego młyna. Jakoś przez to wychodzi mi że 70 - 80 % to są kibice sukcesu. I wiem że zdecydowana większość po prostu za późno się urodziła żeby takie rzeczy przeżywać.
Był stary , mały stadion to byli sami swoi a odkąd jest nowy to się porobiły podziały . To już nie jest ta sama Wiślacka Brać i przykro mi to pisać ale nie zapowiada się na poprawę tej sytuacji. Bo nikt nie dąży do tego od prezesa po kibiców. Obawiam się że popadniemy w marazm czy to piłkarsko czy kibicowsko. Bo lata tłuste właśnie się skończyły.
I obym się mylił !!!

piotrek06 18.11.2012 21:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez calieri (Post 1287213)
Tylko po co? By znowu tak "dopingować" drużynę, za to że są w IV lidze i słabo grają? Na co tacy "wierni" kibice?

Jesli pilkarz gra na poziomie czwartoligowym i zarabia na poziomie czwartoligowym to nie ma najmniejszego problemu ale jesli "piłkarz" gra na poziomie czwartoligowym a zarabia jak Garguła...:pala:

Agnus 18.11.2012 21:02

Myślę, że "beka" z Sikorskim była najgłupszym fragmentem tej szydery. Jestem za wyszydzaniem grania w stylu takim jak dziś, sama na meczu była zażenowana poziomem gry naszych parapiłkarzy. Jednak Sikorski jest jednym z najmniej winnych tego stanu rzeczy w Wiśle. Można było sobie przyśpiewki wymyślać o Gargule - ten to zasłużył na jazdę po nim przez cały mecz a nie biedny dwudziestoletni chłopak.

!!IRIVER!! 18.11.2012 21:02

Mam wrażenie, że jakiś najazd trolli z Kałuży na forum, bo taki wysyp prowokacyjnych wpisów, że olaboga ojojoj. :D

Voin 18.11.2012 21:04

Widzę że niektórzy sa tutaj mocno rąbnięci pisząc, że Cupiał uśmierca Wisłę. Chłopie, dzięki Cupiałowi Wisła jest marką i wielkim klubem! 7 mistrzostw w ostatnich dziesięciu latach, liga kompletnie przez nas zdominowana. To że przyszedł kryzys, to było do przewidzenia, bo w okół Cupiała gromadzili się luzie, którzy szkodzą Wiśle i przez złe zarządzanie nie dali się jej odpowiednio rozwijać. Ale Cupiał to nasz uzdrowiciel, człowiek, bez którego nie byłoby Wisły! Więc proszę cię o niekompromitowanie się.

A szydera jak najbardziej zasłużona. Wisła to klub z tradycjami, klub, którego piłkarze mają ZAPIERDALAĆ w każdym meczu, mają widzieć, że to dla nich honor że grają z Białą Gwiazdą na piersi. Jeśli tego nie robią, a kasują co miesiąc grubą kasę, me przychodzimy na mecze, a oni się opierdalają i szydzą z nas co mecz, to choć tej jeden raz my możemy zaszydzić z nich.

arti 18.11.2012 21:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fialo (Post 1287212)
Jak to nie ? "Jacek Bednarz do cholery, skąd Ty wziąłeś te panieny?". Pozniej rozkręcila się beka z Sikorem i ciezko to było zatrzymać ;)

poświęcacie mu o wiele za mało uwagi w stosunku do jego niezaprzeczalnych zasług...:)
Taki Sikor jest po prostu cienki i w dodatku skasowany psychicznie - dla mnie pytanie kto wpadł na to, że on powinien znaleźć się w Wiśle.
warto byłoby moim zdaniem skasować psychicznie i to mocno tego który sprowadził ostatnio tego i inne asy. niech idzie stąd natychmiast w p.zdu

WISŁAZWE 18.11.2012 21:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafalek (Post 1287157)
Mnie się ta szydera na trybunach nie podoba...

Cytat:

Pierwotnie napisane przez michal (Post 1287159)
Zamiast pokazac prawdziwa siłe Armii Białej Gwiazdy znizacie sie do poziomu pilkarzy... no comment


No już Panowie ulżyło?
A Wy co robiliście w godzinie meczu? Na forum pisaliście swoje ''żale'' jak to Kibice są źli?
Trzeba było się ruszyć na mecz wejść na G4 lub G5 i podejść do ludzi, którzy intonowali te jakże obraźliwe i wulgarne piosenki.

Zapomniałem za monitora przecież można powrzucać ;)


Przez szyderę mamy piłkarzy w dupie? A gdzie oni mieli kibiców jak przechodzili obok spotkań w Szczecinie, Gliwicach? Do Was chyba nie dociera, że nie chodzi o same zwycięstwa, efektowną grę i lidera. Przegrać zawsze można ale po walce, bez frajerstwa i po zostawieniu na boisku zdrowia, serca i sił. A nasi grajkowie w tej rundzie wyspecjalizowali się w udzielaniu wywiadów i obiecywaniu, że w następnym meczu powalczą i dadzą z siebie wszystko...

Nadal uważacie, że szydera była zła? To w jaki sposób Kibic może wyrazić swoje niezadowolenie?

Glazik 18.11.2012 21:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Blaszczu16 (Post 1287197)
Najbardziej na szyderę zasłużyła fajtłapa Jovanović. Widzę, że Marco "świetnie" zastępuje Duńczyka na boku obrony.

z tym chlopem nie wiem co sie dzieje przeciez pokazal ze potrafi grac ja przyszedl do Wisełki... teraz to jakis dramat..

calieri 18.11.2012 21:19

Wisłazwe, nie chodzi o to co śpeiwacie, ok chcecie takiej atmosfery na trybunach, proszę bardzo, tylko śmieszą mnie później takie wpisy: co za gnojki z piłkarzy, nie podeszli nie podzękowali. To zastanowić się trzeba, czego się tak naprawdę chce.

Niektórzy te 600 km mogą tylko raz czy dwa w roku przejechać, by być na meczu, bo koszt/rodzina/praca nie pozwala. Spokojnie więc z tym oskarżaniem. Ja będąc dziś na meczu więcej bym się wstydził, niż tym, że siedziałem przed kompem i oglądałem, wciaż mając nadzieję na dobry wynik Wisły, bo jakoś spadek z Ekstraklasy nie wydaje mi się wcale czymś dobrym.

Grantar 18.11.2012 21:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WISŁAZWE (Post 1287223)
No już Panowie ulżyło?

A tobie ulżyło na meczu ??

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WISŁAZWE (Post 1287223)
Nadal uważacie, że szydera była zła? To w jaki sposób Kibic może wyrazić swoje niezadowolenie?

Powiedz mi dlaczego więcej meczy wygrywają drużyny u siebie niż na wyjeździe ?
Bo lepiej znają trawę na boisku ?
Tu chodzi o doping który raczej nie polega na szydzeniu z własnych piłkarzy w trakcie meczu......
Sikorski chyba asiorem nie jest ale lepszy piłkarz po takim przyjęciu przez "swoich" potykałby się o własne nogi ...
A niezadowolenie można było wyrazić gwizdami po meczu a nawet .... w trakcie ...
To zupełnie co innego niż szydzenie .......

soQlABG 18.11.2012 21:24

Zgadzam się z 100 % !!!

riv 18.11.2012 21:25

Ten mecz otworzył mi oczy - Genkov jest ABSOLUTNIE bezużyteczny. Jak Garguła, który od dawna jest pierwszym hamulcowym drużyny. A Quioto to może w końcu wypadało by wystawić na nominalnej pozycji bo na skrzydle ewidentnie sobie nie radzi? Bo przecież Genkov i tak nic z przodu nie jest w stanie zrobić więc gorzej nie będzie a może chociaż jedna prostopadła piłka nie wyląduje w malinach, bo Bułgarowi nie chciało się do niej ruszyć/ma refleks jak moja 80 letnia babcia.

Co do szydery - dawno już sobie na to zasłużyli i tylko dzięki bece dało się ten mecz z trybun oglądać. A jak piłkarzyki-pajacyki się obraziły to niech najlepiej złożą do klubu podania o rozwiązaniu kontraktu, bo dla 'takiej dziczy' grać przecież nie będą! Gwarantuje, że klub by się na większość zgodził i jeszcze uszami klaskał z radości, że im z kontraktów paralityki schodzą. Wszystkich poza Chavezem, Pareiką, Bunozą, Wilkiem, młodymi i Meliksonem (na sprzedaż) WON!

NaprzódWisło 18.11.2012 21:25

Popieram zachowanie trybun. I tak kibice długo czekali z taką reakcją. Od 12 miesięcy słyszymy tylko że będzie lepiej a jest coraz gorzej. Piłkarze nigdy nie wpadli na pomysł żeby w ramach rekompensaty wyjść z własną inicjatywą i np przekazać po 10% miesięcznej pensji na cele charytatywne. Jedyne co potrafią to pieprzyć w tv jak to im szkoda kolejnego przegranego meczu. Moje jedyne zastrzeżenie jest takie że szydera za bardzo się skupiła na Sikorskim. Oczywiście nasz "hat-trick" zasługuje na takie komentarze, ale nie tylko on. Bednarzowi powinno się dostać 3x więcej.

ChG 18.11.2012 21:27

Skoro zawodnicy swoją postawą na boisku robią sobie jaja z kibiców, to Ci kibice mają takie samo prawo robić sobie jaja z nich.

WISŁAZWE 18.11.2012 21:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Grantar (Post 1287226)
A tobie ulżyło na meczu ??



Powiedz mi dlaczego więcej meczy wygrywają drużyny u siebie niż na wyjeździe ?
Bo lepiej znają trawę na boisku ?
Tu chodzi o doping który raczej nie polega na szydzeniu z własnych piłkarzy w trakcie meczu......
Sikorski chyba asiorem nie jest ale lepszy piłkarz po takim przyjęciu przez "swoich" potykałby się o własne nogi ...
A niezadowolenie można było wyrazić gwizdami po meczu a nawet .... w trakcie ...
To zupełnie co innego niż szydzenie .......



Proszę Cię. Zaczęlibyśmy gwizdać to teraz czytałbym, że zamiast gwizdania powinna być inna forma wyrażenia swojego niezadowolenia. Bo tak by było i nie raz nie dwa już to przerabialiśmy.

Doping dostawali za każdym razem gdy było on potrzebny, a co my w zamian otrzymaliśmy w tej rundzie?

dadek 18.11.2012 21:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WISŁAZWE (Post 1287223)

Nadal uważacie, że szydera była zła? To w jaki sposób Kibic może wyrazić swoje niezadowolenie?

W kontekscie pamiętnej historii z M.Pawełkiem większość z szydzących dziś to zwykli hipokryci. O ile wierzyć że chodzi faktycznie o ocenę klasy sportowej. W mojej opini nic to nie wniosło, w niczym nie pomogło...

piter116 18.11.2012 21:35

Cytat:

Do wszystkich tych, którzy użalają się nad piłkarzykami po dzisiejszej szyderce.
Po pierwsze - nikt przeciez nie wyzywał grajków od kurew i szmat tylko wszystko było robione z jajem. Zresztą nie o wszystkim wiecie, choćby o ostatniej sytuacji kiedy SKWK wręcz prosiło kazdego z kolei piłkarzy (bo każdy po kolei odmawiał szukając wręcz coraz śmieszniejszych wymówek) zeby znaleźć 5minut na spotkanie z najmłodszymi kibicami, by ci wręczyli maluchom prezenty i podpisali kilka autografów podczas osiedlowego turnieju, co z pewnością sprawiłoby wielką radość najmłodszym. I uwaga - kazdy znalazł jakąś wymówkę - szkoda wymieniać jakie, bo niektóre były wręcz komiczne. Prawie kazdy.. bo na szczęście nie doszło do kompromitacji, dzięki Czekajowi i Chrapkowi, którzy nie .......ili smutów i byli obecni. A umówmy się ze nie o takich piłkarzy z całym szacunkiem do nich maluchom chodziło co nie znaczy za na ich twarzach nie było uśmiechu. Stąd też zeby to miało jako tako ręce i nogi zapytano jedną z koszykarek i futsalowca Wisły czy mogliby przyjść i ich odpowiedz była krótka - żaden problem. Uwierzcie ze nie o wszystkim wiecie, a piłkarze nie są tacy biedni i pokrzywdzeni, jak niektórzy chcą nam wmówić. Mają w .... za uszami i nie tylko oni.
http://www.facebook.com/WislaHonor/p...63667510327101


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:59.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl