![]() |
Chavez dzisiaj grał niezłą piłkę. Dobrze wiedzieć, że chociaż jest jeden zastępca w środku obrony. A reszta drużyna poza Chrapkiem.... no coment
|
no cóż, 3 strzały celne, oby tak dalej frajerzy, taktyki zero, zero zaangażowania, grać przez prawie cały mecz jednego więcej i nie mieć jaj. Sobol wchodzi i puszcza w swojej strefie po 15 minutach człapania Żewłakowa !!!!!
do wy...bania 99% składu |
Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha.
|
Tak kończą P I Z D Y.
|
Śmiechu warte jak zwykle w tym roku
|
Meczu nie wygraliśmy dzięki beznadziejnym napastnikom których mamy w składzie. Bułgar musi odejść w zimie. Tyle w temacie.
|
frajerzy tysiąclecia :)
|
Brawo ....a! Ja można, będąc drużyną zdecydowanie lepszą w pierwszej połowie, prowadząc 1:0 i mając przewagę nie przycisnąć od razu po przerwie i dobić przeciwnika, który nie ma żadnych argumentów w ofensywie?!
|
Ja p.....e co za zmiany???
Sobolewski - ani jednego udanego zagrania - same straty..... Szewczyk - zamiast uspokojenia - dwa idiotyczne faule i oslabiene zespołu.... Dno.... |
Nie ma innego określenia jak FRAJERZY hańbiący nasz KLUB....na następnym meczu kumaci powinni dac im znac o tym kim są.....kużwa ja .......
|
Nawet nie chce końcówki komentować. Kurcze przesłaby sędzia który tyle dał żeby Wisła wygrała, a oni remisują w takich żałosnych okolicznościach. No nie wiem jak to podsumować.
|
Wyjebac wszystkich ;/ tyle. .......
|
Złamasy mentalne, dac się wyjebac przez 9 Kielczan, zdominowac jak drugoligowy zespół. Sikorski jest symbolem tej Wisły, Wisły opuszczonej przez Boga.
Spadnijmy, może to oczyści atmosferę. |
Nie ma w tej lidze gorszej i bardziej pozbawionej charakteru drużyny niż my. Kto wie czy najlepszym rozwiązaniem nie byłby oczyszczający spadek. Chociaż tutaj nie ma nawet na czym odbudowywać. Tragedia.
|
Tutaj nie pozostało nic innego, jak wbicie na trening i w odpowiedni sposób "przemówić" do tych skończonych nieudaczników. Co prawda trzeba by to zrobić w 15 językach, ale da się zrobić.
|
Cytat:
Co do meczu to w drugiej połowie oceniam, że Korona zasłużyła na 3 punkty. Remis jest niesprawiedliwy. Po raz kolejny wynik lepszy niż gra... |
Naczelnym winnym dzisiejszego remisu jest Tomasz Kulawik. Nasz szkoleniowiec zapomina, że jesteśmy słabą drużyną i nie możemy wycofywać się jak posrani kiedy tylko wyszarpiemy bramkę, bo efekt będzie zupełnie odwrotny od oczekiwanego. Co mnie obchodzi ich kondycja, mogą nawet zemdleć na tym boisku, ale ma być walka do samego końca a nie wywieszanie białej flagi w połowie i dramatyczne zmiany, które tylko uwydatniają smród rzadkiego gówna z naszego obozu.
Kartka dla Szewczyka to oczywiście skandal, ale co to byłby za mecz bez babola półamatora z gwizdkiem. Chavez na plus, mam nadzieję że utrzyma formę. Cytat:
|
ChG, idź pozdrów wiesz kogo...
|
Nie chcę nawet słuchać pomeczowego pier*****a o tym, że muszą się "zrehabilitować". WSTYD WSTYD I JESZCZE RAZ WSTYD!
|
Bardzo dobrze, że zremisowali, minimaliści. Miło się trzymało piłeczkę na swojej połowie ? Zamiast ruszyć na Koronę to ci podają od obrońcy do obrońcy. Nawet jakby wcześniej bramkę stracili, ale po atakach, niewykorzystanych sytuacjach, inaczej by to wyglądało. Widziałem jakąś obawę, brak chęci strzelenia drugiej bramki. Cóż, mamy piłkarzy frajerów.
|
Dzisiaj największy żal można mieć do Kulawika. Nawet trzeba.
Pisanie, że Chrapek zagrał dobrze, a reszta zaprezentowała się tragicznie jest przejawem ślepoty (być może kurzej). Takiej samej, jaka dotknęła dzisiaj Kulawika. Doskonałe zmiany i rychło w czas. |
Niech sie ten sezon a przynajmniej runda jesienna skonczy jak najszybciej. Moze przerwa w rozgrywkach cos zmieni.
|
Zdecydowanie zasługujemy na spadek!!!
Może wyszło by to patrząc perspektywicznie na lepsze. Realnie rzec ujmując sądzę, że właśnie tak się stanie. Poza Bełchatowem jesteśmy obecnie najsłabszą drużyną w lidze. Nie da się na tych amatorów patrzeć, wstyd to mało powiedziane. Mam dość. Starczy! |
Ten sezon jest tak beznadziejny, że już ten wynik nie robi na mnie dużego wrażenia.
|
Powinni wszystkich tych debili, którzy dziś grali wziąć przed kamerę C+ i żeby każdy z nich powiedział taką regułkę:
- Nazywam się (tu nazwisko każdego nieudacznika), dzisiaj pokazałem w której lidze powinienem grać. Jestem człowiekiem bez honoru i bez charakteru. Gram dla pieniędzy, mam w dupie to, czy klub utrzyma się w Ekstraklasie. |
Co prawda oglądałem ten mecz 20 minut, ale jak się dowiedziałem że Kielce nie dają im wyjść z własnej połowy grając w 9.....Ku*** to jakaś kpina. Dno totalne. Połowa składu powinna zostać wy****** w zimie, najlepiej ci co przyszli w letnim okienku na czele z Bednarzem.
To co stało sie z tą drużyną w ciągu roku to niepojęte. A problemy zaczęły się dziać od zatrudnienia Bednarza. Odkąd ten czlowiek został wice-prezesem to ta drużyna jedzie w dół. Przecież tych piłkarzy stać na o wiele lepszą gre. Po zapoznaniu się z przebiegiem meczu, doszedłem do wniosku że w tej drużynie panuje minimalizm, te pseudo kopacze zadowalają się jedną bramką, ze słabą druzyną która grała w 9. |
Jak można stracić punkty, grając przez większość meczu w przewadze i stwarzając sobie sytuacje do podwyższenia wyniku. Totalne frajerstwo i tyle.
Nie można się przyczepić chyba tylko do Chaveza. |
Cytat:
Nie rozumiem zmian defensywny pomocnik za napastnika (pseudo ale zawsze). Dlaczego nie mogli dobić kielczan? Nie no sędzia liniowy też zabrał 2 sytuacje do strzelenia ... ale na litość boską grali z przewagą niby dwóch zawodników. |
Gry obecnej Wisły poprostu nie da się oglądać Genkowy,Wilki i reszta motłochu szumnie przez niektórych nazywanych piłkarzami nalażało by zapakować i wysłać DHL-em w kosmos.
|
Myślę, że jednak Bełchatów i Podbeskidzie nas uprzedzą. Natomiast, jeśli nic się nie zmieni, to za rok spadamy i to z hukiem.
|
Podsumowanie : )
http://www.facebook.com/photo.php?fb...levant_count=1 |
Cytat:
Po dzisiejszym meczu Cupiał powinien roz.......ić ten jebany grajdołek, wszyscy powinni mieć obniżone pensje do minimalnej krajowej, bo na więcej nie zasługują i powinni zapierdalać po 8 godzin, od 8 do 16 od poniedziałku do piątku. Nie postanie moja noga w tej rundzie na Reymonta, ani w przyszłej przy takim poziomie ignorancji swoich obowiązków przez tych .......onych najemników, nie będę tych jebanych pasożytów utrzymywał, w zamian za to by szargać swoje nerwy. |
Jesteśmy dramatycznie słabi kondycyjnie i dlatego w każdym meczu nie możemy utrzymać naszej gry do końca.
Na dodatek mamy kilku ewidentnie bardzo słabych zawodników. Sikorski - po co on wyszedł na boisko. Frederiksen - słaby. Genkow - katastrofalna forma itd. Cenny jeden punkt, na końcu sezonu może być bardzo przydatny. Przed meczem każdy by brał w ciemno. Trzeba doczekać do końca sezonu, lepiej jesienią już nie będzie. W tym roku raczej nie spadamy, za to w przyszłym "postawienie na młodych polaków" zapewne zakończy nasze ekstraklasowe przygody. |
http://www.youtube.com/watch?v=7bMwMZTEwLE DOKŁADNIE!
|
Dosyć ! Tym panom juz dziekujemy ! Chyba lepiej spaść i zacząć jakąś prace od podstaw niż kontynuować tą żałosną makabreskę w ekstraklasie !
|
Dzisiejszy mecz jest podsumowaniem calkowitego upadku Wisły jako zespolu...
|
Cytat:
|
Drodzy piłkarze Wisły, jeśli zdarza się Wam wchodzić na forum Wisły i czytać posty, to chciałem Wam napisać, że Wasza gra w tym sezonie jest jak mecz z Koroną. Chropowata i toporna, odarta z jakiejkolwiek finezji. Idzie Wam jak ....ie w deszcz a jak już się uda osiągnąć niewielką przewagę, sami prosicie się o klapsa. Jesteście gwiazdorami, każdy w tej lidze potrafi Wam dowalić, gracie jak frajerzy. Frajerstwo to nie potencjał sportowy. To stan umysłu, a Wy osiągnęliście w nim czarny pas.
Na nic nie liczę w tym sezonie poza utrzymaniem. A Wy jeśli uznacie, że spadek jest niemożliwy podobnie, jak to, że Korona może zremisować ten mecz, to spadniecie i będziecie zapamiętani na wieki. Prosiliście się przez pół godziny o gola, pozwalając słabej Koronie na wiele. Do końca musieliśmy drżeć o wynik i nieważne, że główny się pogubił, a liniowy jest ślepy jak kret. Powinniście dzisiaj ruchnąć farmerów z "windy city" jak złoto. Kilka dodatkowych reminiscencji: Genkova żeby strzelił gola trzeba nabić w głowę. Sikorski może grać tydzień bez przerwy i tak nie strzeli gola. Fredriksen po prostu jest za słaby nawet na frajerską Wisłę. I proszę drodzy piłkarze Wisły, nie mówcie wciąż dookoła: niech ten sezon już się skończy. Macie zapierdalać w każdym meczu i grać na maksa niezależnie od tego czy jest 0-3 czy 3-0. Ja mam wiele pretensji o ten mecz do Kulawika. Zagraliśmy nieźle jak na nas w pierwszej połowie, a w przerwie widać było głaskanie się po główce bo nasi zagrali jakby każdy dostał relanium w czopku. Fatalna taktyka na tle biegającej i walczącej korony. |
Warto odnotować, że kolejny raz zawalił Fredriksen. Wiem, wiem, zawodnicy ofensywni partaczyli jak tylko mogli, ale Korzyma odpuścił Jan "Drewienko" Fredriksen. Dawno tak żałosnego piłkarza nie widziałem.
|
Te transparenty "motywacyjne" z hali podczas ostatniego meczu koszykarek Wisły z Pabianicami należy pokazać naszym marnym pilkarzom podczas meczu w Krakowie. Tym co "pokazali" w Kielcach bardziej w sumie zasluguja na to niż koszykarki !
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:33. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl