Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [11 kolejka] Korona Kielce - Wisła Kraków, 11 listopada, 17:00. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8905)

djadam1 11.11.2012 18:56

Chavez dzisiaj grał niezłą piłkę. Dobrze wiedzieć, że chociaż jest jeden zastępca w środku obrony. A reszta drużyna poza Chrapkiem.... no coment

MMTS 11.11.2012 18:57

no cóż, 3 strzały celne, oby tak dalej frajerzy, taktyki zero, zero zaangażowania, grać przez prawie cały mecz jednego więcej i nie mieć jaj. Sobol wchodzi i puszcza w swojej strefie po 15 minutach człapania Żewłakowa !!!!!
do wy...bania 99% składu

ChG 11.11.2012 18:57

Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha.

gigant 11.11.2012 18:57

Tak kończą P I Z D Y.

arti 11.11.2012 18:57

Śmiechu warte jak zwykle w tym roku

Barti 11.11.2012 18:57

Meczu nie wygraliśmy dzięki beznadziejnym napastnikom których mamy w składzie. Bułgar musi odejść w zimie. Tyle w temacie.

Kamson 11.11.2012 18:58

frajerzy tysiąclecia :)

Heero 11.11.2012 18:58

Brawo ....a! Ja można, będąc drużyną zdecydowanie lepszą w pierwszej połowie, prowadząc 1:0 i mając przewagę nie przycisnąć od razu po przerwie i dobić przeciwnika, który nie ma żadnych argumentów w ofensywie?!

Savik 11.11.2012 18:58

Ja p.....e co za zmiany???
Sobolewski - ani jednego udanego zagrania - same straty.....
Szewczyk - zamiast uspokojenia - dwa idiotyczne faule i oslabiene zespołu....
Dno....

PabloTS 11.11.2012 18:58

Nie ma innego określenia jak FRAJERZY hańbiący nasz KLUB....na następnym meczu kumaci powinni dac im znac o tym kim są.....kużwa ja .......

cfa 11.11.2012 18:58

Nawet nie chce końcówki komentować. Kurcze przesłaby sędzia który tyle dał żeby Wisła wygrała, a oni remisują w takich żałosnych okolicznościach. No nie wiem jak to podsumować.

Ilonka 11.11.2012 18:59

Wyjebac wszystkich ;/ tyle. .......

yoda79 11.11.2012 19:01

Złamasy mentalne, dac się wyjebac przez 9 Kielczan, zdominowac jak drugoligowy zespół. Sikorski jest symbolem tej Wisły, Wisły opuszczonej przez Boga.
Spadnijmy, może to oczyści atmosferę.

irman 11.11.2012 19:02

Nie ma w tej lidze gorszej i bardziej pozbawionej charakteru drużyny niż my. Kto wie czy najlepszym rozwiązaniem nie byłby oczyszczający spadek. Chociaż tutaj nie ma nawet na czym odbudowywać. Tragedia.

ChG 11.11.2012 19:02

Tutaj nie pozostało nic innego, jak wbicie na trening i w odpowiedni sposób "przemówić" do tych skończonych nieudaczników. Co prawda trzeba by to zrobić w 15 językach, ale da się zrobić.

thechris 11.11.2012 19:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PabloTS (Post 1286054)
Nie ma innego określenia jak FRAJERZY hańbiący nasz KLUB....na następnym meczu kumaci powinni dac im znac o tym kim są.....kużwa ja .......

Od 13 miesięcy jest tak sama gra niektórzy są tu happy i widzą nawet postępy :D


Co do meczu to w drugiej połowie oceniam, że Korona zasłużyła na 3 punkty. Remis jest niesprawiedliwy. Po raz kolejny wynik lepszy niż gra...

Watts 11.11.2012 19:03

Naczelnym winnym dzisiejszego remisu jest Tomasz Kulawik. Nasz szkoleniowiec zapomina, że jesteśmy słabą drużyną i nie możemy wycofywać się jak posrani kiedy tylko wyszarpiemy bramkę, bo efekt będzie zupełnie odwrotny od oczekiwanego. Co mnie obchodzi ich kondycja, mogą nawet zemdleć na tym boisku, ale ma być walka do samego końca a nie wywieszanie białej flagi w połowie i dramatyczne zmiany, które tylko uwydatniają smród rzadkiego gówna z naszego obozu.

Kartka dla Szewczyka to oczywiście skandal, ale co to byłby za mecz bez babola półamatora z gwizdkiem.

Chavez na plus, mam nadzieję że utrzyma formę.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ChG (Post 1286060)
Tutaj nie pozostało nic innego, jak wbicie na trening i w odpowiedni sposób "przemówić" do tych skończonych nieudaczników. Co prawda trzeba by to zrobić w 15 językach, ale da się zrobić.

To wbij. A nie, zapomniałem, jesteś z drugiego końca Polski i w Krakowie byłeś tylko na wycieczce w podstawówce.

stawski 11.11.2012 19:03

ChG, idź pozdrów wiesz kogo...

Galonek 11.11.2012 19:04

Nie chcę nawet słuchać pomeczowego pier*****a o tym, że muszą się "zrehabilitować". WSTYD WSTYD I JESZCZE RAZ WSTYD!

rabi86 11.11.2012 19:05

Bardzo dobrze, że zremisowali, minimaliści. Miło się trzymało piłeczkę na swojej połowie ? Zamiast ruszyć na Koronę to ci podają od obrońcy do obrońcy. Nawet jakby wcześniej bramkę stracili, ale po atakach, niewykorzystanych sytuacjach, inaczej by to wyglądało. Widziałem jakąś obawę, brak chęci strzelenia drugiej bramki. Cóż, mamy piłkarzy frajerów.

speedfashion 11.11.2012 19:05

Dzisiaj największy żal można mieć do Kulawika. Nawet trzeba.

Pisanie, że Chrapek zagrał dobrze, a reszta zaprezentowała się tragicznie jest przejawem ślepoty (być może kurzej). Takiej samej, jaka dotknęła dzisiaj Kulawika. Doskonałe zmiany i rychło w czas.

mitmichael 11.11.2012 19:06

Niech sie ten sezon a przynajmniej runda jesienna skonczy jak najszybciej. Moze przerwa w rozgrywkach cos zmieni.

ooona 11.11.2012 19:08

Zdecydowanie zasługujemy na spadek!!!
Może wyszło by to patrząc perspektywicznie na lepsze.
Realnie rzec ujmując sądzę, że właśnie tak się stanie. Poza Bełchatowem jesteśmy obecnie najsłabszą drużyną w lidze.
Nie da się na tych amatorów patrzeć, wstyd to mało powiedziane. Mam dość. Starczy!

Blaszczu16 11.11.2012 19:08

Ten sezon jest tak beznadziejny, że już ten wynik nie robi na mnie dużego wrażenia.

Tominho 11.11.2012 19:09

Powinni wszystkich tych debili, którzy dziś grali wziąć przed kamerę C+ i żeby każdy z nich powiedział taką regułkę:

- Nazywam się (tu nazwisko każdego nieudacznika), dzisiaj pokazałem w której lidze powinienem grać. Jestem człowiekiem bez honoru i bez charakteru. Gram dla pieniędzy, mam w dupie to, czy klub utrzyma się w Ekstraklasie.

<Crasch> 11.11.2012 19:09

Co prawda oglądałem ten mecz 20 minut, ale jak się dowiedziałem że Kielce nie dają im wyjść z własnej połowy grając w 9.....Ku*** to jakaś kpina. Dno totalne. Połowa składu powinna zostać wy****** w zimie, najlepiej ci co przyszli w letnim okienku na czele z Bednarzem.

To co stało sie z tą drużyną w ciągu roku to niepojęte. A problemy zaczęły się dziać od zatrudnienia Bednarza.
Odkąd ten czlowiek został wice-prezesem to ta drużyna jedzie w dół. Przecież tych piłkarzy stać na o wiele lepszą gre.


Po zapoznaniu się z przebiegiem meczu, doszedłem do wniosku że w tej drużynie panuje minimalizm, te pseudo kopacze zadowalają się jedną bramką, ze słabą druzyną która grała w 9.

christof20 11.11.2012 19:09

Jak można stracić punkty, grając przez większość meczu w przewadze i stwarzając sobie sytuacje do podwyższenia wyniku. Totalne frajerstwo i tyle.
Nie można się przyczepić chyba tylko do Chaveza.

cfa 11.11.2012 19:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ChG (Post 1286060)
Tutaj nie pozostało nic innego, jak wbicie na trening i w odpowiedni sposób "przemówić" do tych skończonych nieudaczników. Co prawda trzeba by to zrobić w 15 językach, ale da się zrobić.

Tak i wymusić na nich naukę języka koniecznie ! Nie po to żeby mogli się porozumiewać między sobą, ale żeby ich przyszli pracodawcy żeby mogli im wydawać polecenia. Bo kurfa mać dobrze żeby woźny w szkole znał język. Ewentualnie mogliby trzeć chrzan, tam nie trzeba być komunikacyjnym ale czy się nadadzą do tego ?

Nie rozumiem zmian defensywny pomocnik za napastnika (pseudo ale zawsze). Dlaczego nie mogli dobić kielczan? Nie no sędzia liniowy też zabrał 2 sytuacje do strzelenia ... ale na litość boską grali z przewagą niby dwóch zawodników.

noWISjusz 11.11.2012 19:10

Gry obecnej Wisły poprostu nie da się oglądać Genkowy,Wilki i reszta motłochu szumnie przez niektórych nazywanych piłkarzami nalażało by zapakować i wysłać DHL-em w kosmos.

johny96 11.11.2012 19:12

Myślę, że jednak Bełchatów i Podbeskidzie nas uprzedzą. Natomiast, jeśli nic się nie zmieni, to za rok spadamy i to z hukiem.

aNouc 11.11.2012 19:12

Podsumowanie : )
http://www.facebook.com/photo.php?fb...levant_count=1

!!IRIVER!! 11.11.2012 19:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez <Crasch> (Post 1286074)
Co prawda oglądałem ten mecz 20 minut, ale jak się dowiedziałem że Kielce nie dają im wyjść z własnej połowy grając w 9.....Ku*** to jakaś kpina. Dno totalne. Połowa składu powinna zostać wy****** w zimie, najlepiej ci co przyszli w letnim okienku na czele z Bednarzem.

To co stało sie z tą drużyną w ciągu roku to niepojęte. A problemy zaczęły się dziać od zatrudnienia Bednarza.
Odkąd ten czlowiek został wice-prezesem to ta drużyna jedzie w dół. Przecież tych piłkarzy stać na o wiele lepszą gre.

Bez przesady, Łysy to zło w czystej postaci, ale źle z tym zespołem zaczęło się dziać od rewanżu w Nikozji, potem po zwolnieniu Maaskanta, a rozłożenia na łopatki dokonał Łysy.

Po dzisiejszym meczu Cupiał powinien roz.......ić ten jebany grajdołek, wszyscy powinni mieć obniżone pensje do minimalnej krajowej, bo na więcej nie zasługują i powinni zapierdalać po 8 godzin, od 8 do 16 od poniedziałku do piątku.

Nie postanie moja noga w tej rundzie na Reymonta, ani w przyszłej przy takim poziomie ignorancji swoich obowiązków przez tych .......onych najemników, nie będę tych jebanych pasożytów utrzymywał, w zamian za to by szargać swoje nerwy.

Elefant 11.11.2012 19:16

Jesteśmy dramatycznie słabi kondycyjnie i dlatego w każdym meczu nie możemy utrzymać naszej gry do końca.

Na dodatek mamy kilku ewidentnie bardzo słabych zawodników.

Sikorski - po co on wyszedł na boisko. Frederiksen - słaby.
Genkow - katastrofalna forma itd.

Cenny jeden punkt, na końcu sezonu może być bardzo przydatny. Przed meczem każdy by brał w ciemno.

Trzeba doczekać do końca sezonu, lepiej jesienią już nie będzie.

W tym roku raczej nie spadamy, za to w przyszłym "postawienie na młodych polaków" zapewne zakończy nasze ekstraklasowe przygody.

comek 11.11.2012 19:17

http://www.youtube.com/watch?v=7bMwMZTEwLE DOKŁADNIE!

armani199 11.11.2012 19:17

Dosyć ! Tym panom juz dziekujemy ! Chyba lepiej spaść i zacząć jakąś prace od podstaw niż kontynuować tą żałosną makabreskę w ekstraklasie !

63.5 Kg 11.11.2012 19:17

Dzisiejszy mecz jest podsumowaniem calkowitego upadku Wisły jako zespolu...

Watts 11.11.2012 19:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez !!IRIVER!! (Post 1286081)
Po dzisiejszym meczu Cupiał powinien roz.......ić ten jebany grajdołek, wszyscy powinni mieć obniżone pensje do minimalnej krajowej, bo na więcej nie zasługują i powinni zapierdalać po 8 godzin, od 8 do 16 od poniedziałku do piątku.

Ale przecież to się dzieje. Cupiała przypuszczalnie byłoby stać na utrzymanie dwóch albo trzech obecnych "Wiseł"; sugerujesz, że te wszystkie ceregiele z zapaścią finansową to nie kit? Akcja pt. zemsta po Nikozji trwa i trwać będzie nadal, bo koło się zamknie, garstka chujowawych piłkarzy którym w dodatku nieregularnie się płaci nie wygrają mistrzostwa ot tak. A zanim Cupiał wyciągnie łaskawie rękę w geście pojednania (tylko do kogo, skoro wróg jest wyimaginowany, a kablowy gniew nie ma nawet konkretnego adresata?), może już być po herbacie.

Adenalix 11.11.2012 19:20

Drodzy piłkarze Wisły, jeśli zdarza się Wam wchodzić na forum Wisły i czytać posty, to chciałem Wam napisać, że Wasza gra w tym sezonie jest jak mecz z Koroną. Chropowata i toporna, odarta z jakiejkolwiek finezji. Idzie Wam jak ....ie w deszcz a jak już się uda osiągnąć niewielką przewagę, sami prosicie się o klapsa. Jesteście gwiazdorami, każdy w tej lidze potrafi Wam dowalić, gracie jak frajerzy. Frajerstwo to nie potencjał sportowy. To stan umysłu, a Wy osiągnęliście w nim czarny pas.

Na nic nie liczę w tym sezonie poza utrzymaniem. A Wy jeśli uznacie, że spadek jest niemożliwy podobnie, jak to, że Korona może zremisować ten mecz, to spadniecie i będziecie zapamiętani na wieki. Prosiliście się przez pół godziny o gola, pozwalając słabej Koronie na wiele. Do końca musieliśmy drżeć o wynik i nieważne, że główny się pogubił, a liniowy jest ślepy jak kret. Powinniście dzisiaj ruchnąć farmerów z "windy city" jak złoto.
Kilka dodatkowych reminiscencji: Genkova żeby strzelił gola trzeba nabić w głowę. Sikorski może grać tydzień bez przerwy i tak nie strzeli gola. Fredriksen po prostu jest za słaby nawet na frajerską Wisłę.
I proszę drodzy piłkarze Wisły, nie mówcie wciąż dookoła: niech ten sezon już się skończy. Macie zapierdalać w każdym meczu i grać na maksa niezależnie od tego czy jest 0-3 czy 3-0.
Ja mam wiele pretensji o ten mecz do Kulawika. Zagraliśmy nieźle jak na nas w pierwszej połowie, a w przerwie widać było głaskanie się po główce bo nasi zagrali jakby każdy dostał relanium w czopku. Fatalna taktyka na tle biegającej i walczącej korony.

Blaszczu16 11.11.2012 19:24

Warto odnotować, że kolejny raz zawalił Fredriksen. Wiem, wiem, zawodnicy ofensywni partaczyli jak tylko mogli, ale Korzyma odpuścił Jan "Drewienko" Fredriksen. Dawno tak żałosnego piłkarza nie widziałem.

armani199 11.11.2012 19:26

Te transparenty "motywacyjne" z hali podczas ostatniego meczu koszykarek Wisły z Pabianicami należy pokazać naszym marnym pilkarzom podczas meczu w Krakowie. Tym co "pokazali" w Kielcach bardziej w sumie zasluguja na to niż koszykarki !


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:33.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl