Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [8 kolejka] Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok, sobota 20 października, 18:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8885)

thechris 20.10.2012 17:49

Gramy tak samo słabo jak zawsze. Jagiellonia równie słaba. Nie przypadkowo obie drużyny zajmują miejsca w dole tabeli.

Najsłabszy na boisku Iliev. Robią go jak 3-latka.

Uran235 20.10.2012 17:51

....a mać!!! Co ja pacze?! Przepraszam, ale jak pomyślę, że będę musiał to jeszcze raz dokładnie obejrzeć, to mi się żyć odechciewa. Niech to się już teraz skończy, niech nie wychodzą na drugą połowę - chociaż na czasie zaoszczędzę, bo ten mecz jest tak beznadziejny, że mi nawet nerwów nie szarga...

Zwitter 20.10.2012 18:00

Czy ja oglądam ten sam mecz? Bo jak dla mnie to gramy fajnie, tylko oczywiście nic z tego nie wychodzi. Ale nie ma porównania to z grą za Probierza.

silver03 20.10.2012 18:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zwitter (Post 1282788)
Czy ja oglądam ten sam mecz? Bo jak dla mnie to gramy fajnie, tylko oczywiście nic z tego nie wychodzi. Ale nie ma porównania to z grą za Probierza.

Mam dokładnie identyczne zdanie. I Sikor nawet coś tam gra jak na siebie.

ddii 20.10.2012 18:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez thechris (Post 1282785)
Gramy tak samo słabo jak zawsze. Jagiellonia równie słaba. Nie przypadkowo obie drużyny zajmują miejsca w dole tabeli.

Najsłabszy na boisku Iliev. Robią go jak 3-latka.

Odpuść sobie człowieku tego Ilieva ,bo pier.... smuty tylko. Jest kilku słabszych

mitmichael 20.10.2012 18:50

I koniec meczu, gra dobra jak nigdy jezeli chodzi o ostatni czas a wynik dalej do dupy. Jak nie z Jaga na własnym stadionie to juz nie wiem gdzie i z kim.

bebeto 20.10.2012 18:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ToTylkoJa (Post 1282658)
Czyli że działa na korzyść Wisły? Czepiać się sędziego, że może wypaczyć wyniku meczu, mimo tego że 5 ostatnich spotkań to zwycięstwa...Wisły, gdy sędziował Borski. Logiczne.

Czyli że jest waćpan idiotą . Z warszawy . Logiczne .

thechris 20.10.2012 18:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 1282792)
I koniec meczu, gra dobra jak nigdy jezeli chodzi o ostatni czas a wynik dalej do dupy. Jak nie z Jaga na własnym stadionie to juz nie wiem gdzie i z kim.

W sparingach w Niecieczy ;) Poza tym to dogoniliśmy Koronę :D

jakkfk 20.10.2012 19:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Uran235 (Post 1282786)
....a mać!!! Co ja pacze?! Przepraszam, ale jak pomyślę, że będę musiał to jeszcze raz dokładnie obejrzeć, to mi się żyć odechciewa. Niech to się już teraz skończy, niech nie wychodzą na drugą połowę - chociaż na czasie zaoszczędzę, bo ten mecz jest tak beznadziejny, że mi nawet nerwów nie szarga...

Słownik obejrzyj na początek. Potem naucz się wyrażać swoją opinie zamiast powtarzać to, co pieprzą komentatorzy. Nie czekaj aż zabije zegar na wieży Mariackiej, zrób to teraz.

Galonek 20.10.2012 19:13

Szkoda straconych punktów. Tym bardziej, że stworzyliśmy dzisiaj więcej sytuacji, niż w kilku ostatnich meczach razem wziętych. Pewnie jakbyśmy wykorzystali którąś z sytuacji i wygrali dzisiejszy mecz, to duża część osób całkowicie zmieniłaby swoją opinię o dzisiejszym meczu. A tak, przed nami kolejny tydzień płakania na forum.

Baala 20.10.2012 19:14

No Sikor grać w piłkę nie potrafi, ale przynajmniej walczył i biegał. Dał z siebie wszystko co mógł, lewa obrona, prawa pomoc :)

Garguła natomiast w drugiej połowie tylko przy marnowaniu stałych fragmentów gry widoczny. Tak w środku bezproduktywny, że Melikson musiał sie wracać strasznie głęboko, przez co zabrakło mu sił w końcówce by wykończyć okazje.

Całkiem dobrze boki obrony Jaliens-Bunoza i w defensywie jak i w ofensywie.

Jakis postęp może i jest, ale jak nie z Jagą u siebie to naprawdę nie wiem z kim my mamy zamiar wygrać. W lidze tylko Podbeskidzie gra od nas gorzej...

AS82 20.10.2012 19:15

Sikorski mial pilke meczową ,powinno być 1-0 dla Nas

arti 20.10.2012 19:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Uran235 (Post 1282786)
....a mać!!! Co ja pacze?! Przepraszam, ale jak pomyślę, że będę musiał to jeszcze raz dokładnie obejrzeć, to mi się żyć odechciewa. Niech to się już teraz skończy, niech nie wychodzą na drugą połowę - chociaż na czasie zaoszczędzę, bo ten mecz jest tak beznadziejny, że mi nawet nerwów nie szarga...

A czemu jeszcze raz dokładnie? Aa bo Ty piszesz analizy? Pi.rdol to! Zakochaj się/idź na .....i albo upij albo idź na rower. Co tu analizować i po co?:)

Uran235 20.10.2012 19:30

Pewnie, że byliśmy drużyną lepszą, mieliśmy bliżej do zwycięstwa... Tylko z kim? Z ekipą, która nie umiała linii spalonego utrzymać. Żeby obie drużyny rozgrywały swoje ataki wolniej, to piłkarze chyba musieliby się położyć. Tempo tego meczu było denne, składnych akcji jak na lekarstwo. Agresji, pressingu? ZERO. Mamy punkt i możemy się czuć jakimiś tam mentalnymi zwycięzcami, czy czymś w tym stylu (niektórzy lubią sobie takie teorie malować o niezasłużonych porażkach, niesprawiedliwych zwycięstwach itd.), ale fakt jest taki, że nie umieliśmy wkopać piłki do bramki drużyny, która ani się nie broniła, ani nie atakowała, tylko stała na murawie. Zremisowaliśmy u siebie z jedną z niewielu drużyn w lidze, które są w tej chwili od nas gorsze.

tofik 20.10.2012 19:37

Słabizna to mało powiedziane. Podziw dla tych, co za to płaca i idą na piknikowy sektor. Trzeba być hardkorem. Wasze cierpienia pewnie nie zostaną wynagrodzone :D

westersyl 20.10.2012 19:38

W takich meczach brakuje kogoś takiego jak Kirm który mógłby się znaleźć w dogodnej sytuacji i wpakować piłkę do bramki.
Również przydałby się ktoś taki jak Mały gdzie mógłby polecieć na wariata i coś by się z tego urodziło.
Za dużo trochę tej zabawy np ze strony Ilieva.

Sikorski dobrze wyglądał biegowo, generalnie jak na niego to jest spory postęp, szkoda że nie udało mi się strzelić gola.

Brakuje jednak napastnika, pazernego na gole egoisty, silnego psychicznie lutującego jak ma tylko piłkę pod nogą.

Ajax 20.10.2012 19:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Uran235 (Post 1282803)
Pewnie, że byliśmy drużyną lepszą, mieliśmy bliżej do zwycięstwa... Tylko z kim? Z ekipą, która nie umiała linii spalonego utrzymać. Żeby obie drużyny rozgrywały swoje ataki wolniej, to piłkarze chyba musieliby się położyć. Tempo tego meczu było denne, składnych akcji jak na lekarstwo. Agresji, pressingu? ZERO. Mamy punkt i możemy się czuć jakimiś tam mentalnymi zwycięzcami, czy czymś w tym stylu (niektórzy lubią sobie takie teorie malować o niezasłużonych porażkach, niesprawiedliwych zwycięstwach itd.), ale fakt jest taki, że nie umieliśmy wkopać piłki do bramki drużyny, która ani się nie broniła, ani nie atakowała, tylko stała na murawie. Zremisowaliśmy u siebie z jedną z niewielu drużyn w lidze, które są w tej chwili od nas gorsze.

Święte słowa, niestety nasz aktualny trener to kolejny "geniusz" zwolennik Krakowskiej piłki....
Czy Ci ludzie są ślepi z ostatnich 24 meczy w lidze wygraliśmy 7. Jak słyszę tego bełkotu o radości z gry w piłkę, ofensywnym graniu czy utalentowanych młodych polakach to mi się wymiotować chce.

Po 2 tygodniach Kulawik z tył młodych zdolnych wystawił 2 piłkarzy. I to obu ze względu na wakaty na pozycjach...

Jeśli nie zaczniemy grać z kontry nie utrzymamy się w lidze bo już graliśmy w tej rundzie z wszystkimi zespołami z którymi możemy cokolwiek ugrać.

funkykoval 20.10.2012 19:59

No cóż biorąc pod uwagę, iż praktycznie graliśmy w 10 bo Orbit wprawdzie dzisiaj chyba nie żuł, ale jedyne co potrafił zrobić to podać do obrońców. Zastanawiam się jak długo zajmie Kulawikowi dojście do wniosku, że z Garguły pożytku w Wiśle żadnego już nie będzie. Mam nadzieję, że krócej niż Probierzowi.

Jeżeli koledzy wyżej nie widzieli zdecydowanej różnicy pomiędzy grą Wisły dzisiaj z Jagiellonią a meczem z Piastem czy Pogonią, to znaczy że powinni pójść w końcu do tego lekarza od oczu. Jagiellonia owszem niczego wielkiego nie pokazała, ale zdecydowanie się broniła. Widać zdecydowany brak zawodników, mogących grać na skrzydłach do przodu (Kirm - Małecki), jeżeli ktoś twierdzi, iż Iliev był najsłabszym graczem meczu to znaczy, że próbuje sam dorobić sobie jakąś teorię. Przy Gargule każdy zawodnik Wisły był dzisiaj Bogiem. Wystawianie Orbita to szkodzenie klubowi i jeśli Kulawik szybko to zrozumie, to może coś z tego zespołu wykrzesze.

rafalek 20.10.2012 20:03

Ale nie rozumiesz, że jak się Gargułę wypierdzieli, to znów będzie bunt na pokładzie? Orbit będzie miał plac choćby miał grać na bramce..

syryls 20.10.2012 20:07

Meliksonowi brakuje szybkości, znów wrócę do Probierza, fatalnie przygotował zespół do sezonu. Melikson, Iliev, Genkov nie mają szybkości, siły. O tym Duńczyku nie wspominam, wszedł z mnóstwem sił i wybijał byle dalej... A później popisywał się dryblingiem... Pomoc OK. Postęp jest taki że stwarzamy sytuacje, ale nie ma kto ich wykończyć, wszyscy chcą rozgrywać to jest problem. Boguski też źle

kot 20.10.2012 20:11

Widzę, że coraz mniej chętnych do komentowania wydarzeń na Wiśle. Ustalila się frekwencja stadionowa na poziomie krakowskich możliwości. Ustabilizowała się też pozycja Bednarza, który w duecie łysych dokonał niemożliwego, czyli wspólnie z właścicielem, zadziwili samych siebie i żaden nie rozumie, co takiego spieprzył, a tym bardziej, że jest odpowiedzialny za ukatrupienie nadziei Wisły i to w sposób infantylny. Nawet w polskiej piłce, żarty z niej się skończyly. Kolejny, rewolucyjny atak na stabilny rozwój klubu, może zakończyć się spadkiem z ekstraklasy, choć nikt nie zagwarantuje, ze nie nastąpi to już tym razem. Aż chce się zaśpiewać klasyka podworkowych kapel "trzeba łysych pokryć papą ...... ".

Barti 20.10.2012 20:30

Za Gargułę, Kulawik ma u mnie grubą krechę. Rozumiem że była amnestia, rozumiem czystą kartę, ale jakim prawem Garguła wychodzi na II połowę??? Dla mnie to skandal tego meczu...

Lukasz 20.10.2012 20:45

Co tu komentować. Pamiętam co niektórzy upierali się że wolą Wisłę słabsza ale polską. Wisła słabsza już jest, pożegnanie obcokrajowców wkrótce. Ciekawe co dziś maja do powiedzenia. Sen się iści.

Gra suma summarum nie wyglądała źle, tylko co z tego? Jestem w stanie zrozumieć że remis z Jagą jakoś jest korzystny bo z nią walczyć będziemy o odbicie się od strefy spadkowej i utrzymanie. Pora skupić się na ciułaniu punktów więc każdy remis się przyda. Nawet u siebie.

Grantar 20.10.2012 20:47

Dzisiaj graliśmy w miarę poprawnie 2 połowę. Szału nie ma ale powinniśmy ten mecz wygrać. Byliśmy lepsi mimo że w pierwszej połowie rzeczywiście był spód dna ...

Poprawnie obrona, zwłaszcza Bunoza,
Słabiej Garguła (w 2 połowie można było o nim zapomnieć)
Wilk - jak zwykle czyścił ale do przodu nie kopał twórczo
Chrapek - podoba mi się ten gość ale z czasem gaśnie
Melikson - wiem że coraz mniej się podoba kibicom jego gra ale on nadal jest najlepszy
Illiev - czasem niepotrzebnie wstrzymuje akcje
Sikorski - pobija kolejne rekordy ... przez niego nie wpadły 2 bramki .. i ciężko mówić że to jego fatalne zagrania .. śmiem twierdzić nawet że grał nieźle ....ale zaczynam wierzyć w klątwę tego gościa .. może jakieś odczynianie zamówić .....
Genkov - może on jest lepszy od Sikorskiego ale co pokazał w tym meczu ?
Boguski - miał dwa dobre wejścia - niewiele brakowało a strzeliłby 2 bramki ..
Pereiko - o przewadze Wisły niech świadczy fakt że nie pamiętam żadnego strzału na naszą bramkę.
Frederiksen - po co on wszedł ? Bunoza się zmachał ?

bonawentura 20.10.2012 20:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Barti (Post 1282814)
Za Gargułę, Kulawik ma u mnie grubą krechę. Rozumiem że była amnestia, rozumiem czystą kartę, ale jakim prawem Garguła wychodzi na II połowę??? Dla mnie to skandal tego meczu...

Zgadzam się. Garguła to sabotaż moim zdaniem. Powinien przesunąć Meliksona do środka, wprowadzić Szewczyka. Inaczej tego na dzień dzisiejszy nie widzę.

Grantar 20.10.2012 20:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lukasz (Post 1282815)
Co tu komentować. Pamiętam co niektórzy upierali się że wolą Wisłę słabsza ale polską. Wisła słabsza już jest, pożegnanie obcokrajowców wkrótce. Ciekawe co dziś maja do powiedzenia. Sen się iści.

Jeśli uważasz że przegrywamy bo mamy Polaków w składzie to winszuje diagnozy ...
Porównaj składy Wisły (6) i Górnika (2) czy Lecha (5) ... drużyn które liderują ...
W nawiasach podałem ci ilość obcokrajowców w wyjściowych jedenastkach

muerte 20.10.2012 21:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Grantar (Post 1282818)
Jeśli uważasz że przegrywamy bo mamy Polaków w składzie to winszuje diagnozy ...
Porównaj składy Wisły (6) i Górnika (2) czy Lecha (5) ... drużyn które liderują ...
W nawiasach podałem ci ilość obcokrajowców w wyjściowych jedenastkach

Porównałeś jakość tych Polaków?

milosz 20.10.2012 21:04

Wygląda na to że mamy powtórkę z Moskala, czyli "krakowska piłka", tyle że w kiepskim wykonaniu i stąd nieskuteczną.

Na plus lepiej wyglądała obrona, na minus Garguła i jednak mimo ambitnej postawy Sikorski. Notabene uważam że miejsce dla Czekaja to ławka rezerwowa, na środku obrony w jego miejsce Bunoza, a na lewej obronie dałbym nieskutecznego w ataku ..Sikorskiego. Gość jest piłkarsko słaby ale waleczny i może by spróbować z niego zrobić LO. W ataku jednak jesteśmy skazani na Genkowa. Może więcej grać powinien Szewczyk, może Boguski, ale w gruncie rzeczy to poza Meliksonem, przy kiepskiej postawie Iliewa i Genkowa, a o innych juz nawet nie wspominając, to brakuje nam zwyczajnie jakości.

Hmm, co robić, w tym sezonie walczymy o środek tabeli, tak to na dziś wygląda i czas się z tym pogodzić, w kontekście MP sezon stracony, choć to dopiero jego początek. Jest jeszcze PP, a w czołówce pozostaje życzliwie patrzyć na zaprzyjaźniony z nami Śląsk i jak dla mnie Górnik Zabrze (ładne bramki w ostatniej kolejce po zespołowych akcjach), naszego Adama Nawałki, który pokazuje, że jest godną propozycją na szkoleniowca Wisły.

I jeszcze jedna uwaga:
Cytat:

Pierwotnie napisane przez bonawentura (Post 1282817)
Zgadzam się. Garguła to sabotaż moim zdaniem. Powinien przesunąć Meliksona do środka, wprowadzić Szewczyka. Inaczej tego na dzień dzisiejszy nie widzę.

Też tak uważam.

Grantar 20.10.2012 21:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez muerte (Post 1282819)
Porównałeś jakość tych Polaków?

No właśnie - piszmy o jakości a nie ... narodowości

muerte 20.10.2012 21:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Grantar (Post 1282821)
No właśnie - piszmy o jakości a nie ... narodowości

Tyle, że wybór w Polakach z umiejętnościami jest minimalny.

fialo 20.10.2012 21:24

To czemu zszedł z boiska najlepszy chyba do 60 min Chrapek, a nie Garguła pozostanie dla mnie nieodgadnioną tajemnicą. Na klepki Meliksona z Chrapkiem naprawdę było miło popatrzeć, ogólnie widać postep w grze.

Niestety, przez "wielookienkowe" zaniedbania ta drużyna nie ma nawet PÓŁ napastnika z prawdziwego zdarzenia. Bo to co sobą prezentują Genkov i Sikorski to jest tragedia. Nie obrona i nie pomoc jest najsłabsza tylko właśnie atak, priorytet na zimę to porządny, szybki napastnik z zmysłem do gry kombinacyjnej, nie kołek w stylu Genkova, ani totalna miernota jak Sikor. Nie będziemy zdobywać bramek z takimi asiorami w ataku, szkoda tylko, że marnuje się potencjał kreatywnych Meliksona, Chrapka czy Ilieva.

TheGameLA 20.10.2012 21:43

Bunoza dziś najlepszy na boisku moim zdaniem. Dobry w defensywie, ciągnął sporo akcji do przodu, wchodził w pole karne i próbował podawać dalej. Ładnie też dryblował co mnie zdziwiło.

Maor - Szarpie gre, ma pomysł, ale nie ma z km tego wykonać. Brakło szczęścia trochę a byłaby bramka.

Reszta słabej, lub bez oceny.

Adenalix 20.10.2012 22:51

Kilka słów ode mnie:

Zacznę od pierwszego "By the way"... Wyjątkowo przybyłem dziś na R22 spóźniony, w pośpiechu, w garniaku bo prosto z zajęć ze studentami. Przyjechałem furą z uczelni i nie było gdzie zaparkować (od lat parkuję w okolicach stadionu KS Zwierzyniecki). To wbrew pozorom było miłe uczucie. Pomyśleć: grają piach, trzynaste miejsce, a wystarczyły dwa tygodnie przerwy i znów wszyscy idziemy w nadziei, że nasze gwiazdy dadzą radę, albo przynajmniej nie dadzą dupy...

Druga rzecz to atmosfera. Parę razy miałem ciarki na plecach jak leciało "tak się bawią ludzie"... Genialne zaangażowanie.
Trzecia to wymiar sportowy. Mam duży niedosyt po dzisiejszym meczu, bo nawet średnią, ale charakterną drużynę poznaje się po tym, że jak ma przeciwnika na widelcu to go zjada, a myśmy mieli jakąś niestrawność...
Mam ponadto wrażenie, że obrona zagrała w optymalnym zestawieniem na ten sezon. Lepszych po prostu nie mamy. Najbardziej żałuję Chaveza i Jovanovicia i nigdy nie myślałem, że sam będę domagał się Jaliensa w składzie, ale takie są fakty. Jaliens, Czekaj, Głowacki, Bundoza to najlepszy wybór.
Po drugie w pomocy zrobiła się konkurencja. O ile nie ma kto na dzień dzisiejszy zastąpić Wilka, o tyle na pozostałych pozycjach jest dość tłoczno. Melikson, Szewczyk, Iliew, Boguski, Garguła, Chrapek to sześciu piłkarzy, a grać może tylko trzech. No i nie mamy napastnika, który byłby zimnokrwistym egzekutorem. W sumie w ogóle nie mamy napastnika. To jest nasza pierwsza potrzeba.
Dwóch najlepszych piłkarzy w dniu dzisiejszym to bez wątpienia Melikson i Bundoza. Obaj byli najlepsi na boisku. Nie zmienia tego fakt, iż Maor zmarnował sytuację w doliczonym czasie gry. Melikson jest klasą sam dla siebie. Niemal każde zagranie ce..... jego wysokie umiejętności.
Spróbowałbym Chrapka jako napastnika. Trzeba szukać rozwiązania. A Sikorskiemu trzeba dać do strzelenia karnego żeby się odblokował:-)
Myślę, że nie należy wykonywać teraz żadnych nerwowych ruchów. Jeśli poziom sportowy naszej gry można było określić jako 2/10, to w dzisiejszym meczu było jakieś 3,5/10. Trzeba dalej mocno pracować, żeby było 5/10 i więcej. Nie wolno popadać ani w zwątpienie ani w samozadowolenie z powodu kilku udanych akcji. Mieliśmy dzisiaj kilka razy długie minute takiej sportowej bezradności. Nie wiadomo jak odebrać piłkę, a jak już się uda to nie wiadomo jak ją rozegrać... Razi w oczy brak pewności siebie i pętająca nogi stawka punktowa.

I na koniec "By the way": brawa dla wszystkich, którzy pożegnali brawami Tomasza Frankowskiego. Niezależnie od wszystkiego po prostu mu się należało jak rzadko komu.

JrQ- 20.10.2012 22:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez westersyl (Post 1282806)
W takich meczach brakuje kogoś takiego jak Kirm który mógłby się znaleźć w dogodnej sytuacji i wpakować piłkę do bramki.
Również przydałby się ktoś taki jak Mały gdzie mógłby polecieć na wariata i coś by się z tego urodziło.
Za dużo trochę tej zabawy np ze strony Ilieva.

Sikorski dobrze wyglądał biegowo, generalnie jak na niego to jest spory postęp, szkoda że nie udało mi się strzelić gola.

Brakuje jednak napastnika, pazernego na gole egoisty, silnego psychicznie lutującego jak ma tylko piłkę pod nogą.

Tylko, że Kirm potrzebował takich sytuacji pięciu...
Swoją drogą dziwnie ewoluują Twoje poglądy.
Równie ciekawie jak Marszałka, haha.

Co do meczu słaby, mieliśmy jedną sytuację, podobnie jak z Lechią, gdybyśmy wykorzystali, to by było punkty, a tak jest punkt. Szkoda, bo Jaga była naprawdę słaba.

1q2 20.10.2012 23:02

No niestety, za stawianie na Gargułę to powinna być natychmiastowa kara śmierci, najlepiej poprzez nakaz oglądania meczów tego pseudo grajka
Bez kitu - gdyby ktoś mnie wystawił do składu Wisły, to gwarantuje że przez rok, gola bym też strzelił:D.
Mecz jak za czasów Maaskanta, zacznijmy od pozytywów.

Na pewno 0 z tyłu, gdzie to nie było 0 bo mieliśmy farta tylko dlatego że nie pozwoliliśmy na nic rywalom.
Bunoza na boku...jest to wyjście i muszę mu oddać że zagrał nieźle.
Sikorski...trochę przekornie po stronie plusów ale ten typ już chyba tak ma że nigdy w karierze nie strzeli już bramki.Dziś zmarnował 30 setkę z rzędu ale zdecydowanie wolę jego niż mr. Pada
Na plus na pewno też Melikson...Z kumatymi partnerami pewnie miał by ze 2 asysty , a że takich nie ma, nie ma niczego.
Mały plusik u Pareiki - zero pracy, tym bardziej plus za tą interwencję(co prawda po spalonym) - świetny refleks tym razem.
No i jakiś tam plus za to co najważniejsze, czyli stosunek stworzonych sytuacji do sytuacji przeciwnika.
Tak na moje to było to mniej więcej 4 do zera(w tym jedna setka). Nieźle, szczególnie że to jest klucz do sukcesu w futbolu.
Lepiej mieć 4 szanse przy zerze przeciwnika niż 10 przy 10 przeciwnika.
Na dziś 4 to było za mało, stąd 0-0.

Co do minusów, mimo iż było ich jednak więcej niż plusów, to krótko.
Ogólnie, ślamazarne te ataki, mało agresji, nie przycisnęliśmy Jagi, choć aż się prosiło o to.Ale to rzeczy znane.
Trza ciułać te punkty by przynajmniej spokojnie się utrzymać, na nic więcej niestety nie jest nas stać.
Zdanie o Chrapku, piszecie że się wyróżniał - przyznaje się bez bicia że nie śledziłem tego meczu bardzo uważnie i może stąd o tym że on w ogóle gra, dowiedziałem się 2 razy.Raz jak kopnął na bramkę pod koniec 1 połowy i drugi raz jak go zmieniali.

Wojtas 20.10.2012 23:16

Gra moze ciut lepsza niz ostatnimi czasy ,ale tylko nieznacznie.WIdac ze dzis duuzo walczyli i zagrali bardzo amibitnie.Jak Melikson nie strzelil w 90 minucie.......ma dziwna tendencje do podnoszenia pilki do gory ,zamiast po ziemi w bok,i dzis zrobil to samo,wystarczylo tylko uderzyc nisko...


Powiem ze bylem bardzo ciekawy frekewncjii ,jak to kibice chodza na zespol ktory jest w ogonie tabeli.I widze ze nie jest zle. 19 000 robi wrazenie ,jak gralismy lepiej i bylo kolorowo to bylo kolo 12 ,...widac haslo WIERNOSC zobowiazuje.
No i doping.Jak zobaczylem G na gniezdzie to humor od razu sie podniosl i dzis bylo naprawde porzadnie.

piter116 20.10.2012 23:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 1282835)
Gra moze ciut lepsza niz ostatnimi czasy ,ale tylko nieznacznie.WIdac ze dzis duuzo walczyli i zagrali bardzo amibitnie.Jak Melikson nie strzelil w 90 minucie.......ma dziwna tendencje do podnoszenia pilki do gory ,zamiast po ziemi w bok,i dzis zrobil to samo,wystarczylo tylko uderzyc nisko...


Powiem ze bylem bardzo ciekawy frekewncjii ,jak to kibice chodza na zespol ktory jest w ogonie tabeli.I widze ze nie jest zle. 19 000 robi wrazenie ,jak gralismy lepiej i bylo kolorowo to bylo kolo 12 ,...widac haslo WIERNOSC zobowiazuje.
No i doping.Jak zobaczylem G na gniezdzie to humor od razu sie podniosl i dzis bylo naprawde porzadnie.

Skończą się bilety za piątkę to wrócimy do 12 tysięcy.

thechris 20.10.2012 23:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AS82 (Post 1282799)
Sikorski mial pilke meczową ,powinno być 1-0 dla Nas

Jedną setkę to i Messi może zmarnować. Jedna setka w 90 minut nie oznacza, że powinno być 1-0. Jakby były ze 3 setki to okey... Wynik sprawiedliwy choć Wisłę się lepiej oglądało ale piłka nożna to nie łyżwy - tu się liczą konkrety a te przedstawiają się tak, że w pierwszej połowie strzałów celnych było 0 i po pierwszej połowie obie drużyny zasługiwały bardziej na odjęcie punktu niż możliwość jego sobie dopisania...


19 tys przy biletach za piątke oznacza, że nawet jakby studenci mieli darmową wejściówkę to by frekwencja nie dobiła zapewne do 25k... A gdzie tam 33...

Lysy 20.10.2012 23:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Grantar (Post 1282818)
Jeśli uważasz że przegrywamy bo mamy Polaków w składzie to winszuje diagnozy ...
Porównaj składy Wisły (6) i Górnika (2) czy Lecha (5) ... drużyn które liderują ...
W nawiasach podałem ci ilość obcokrajowców w wyjściowych jedenastkach


K.O.
Łukasz na deskach, zastanawia się "co się stało?!"

bonawentura 20.10.2012 23:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TheGameLA (Post 1282825)
Bunoza dziś najlepszy na boisku moim zdaniem. Dobry w defensywie, ciągnął sporo akcji do przodu, wchodził w pole karne i próbował podawać dalej. Ładnie też dryblował co mnie zdziwiło.

Maor - Szarpie gre, ma pomysł, ale nie ma z km tego wykonać. Brakło szczęścia trochę a byłaby bramka.

Reszta słabej, lub bez oceny.

Maor jest piekielnie eksploatowany. Ciężko tutaj cokolwiek powiedzieć, ale szczerze powiedziawszy lepiej by to on stał w środku pola razem z Chrapkiem i rozdzielał piłki. On też potrafi się cofnąć i wyprowadzić jakąś ładną akcję.

Szczerze powiedziawszy ustawienie Sikorskiego na szpicy było paradoksalnie słuszne. Jeśli Kulawik powtórzy ten manewr z Widzewem, to możemy doczekać się w końcu bramek.

Bunoza jest lepszy od Frederiksena - to fakt. Jednakowoż jako lewy obrońca on mi się nie podoba. Lepiej ustawić go na środku razem z Czekajem lub Głowackim. Mam nadzieję, że przyjdzie jakiś sensowny dyrektor sportowy, który sprowadzi piłkarza, który będzie grał na przyzwoitym poziomie na tej lewej obronie. Niestety, obecnie takiego zawodnika nie mamy.

Na prawej stronie - Jaliens - on w tym miejscu boiska jest bezproduktywny. Powinni dać szansę mimo wszystko Jovanovicowi na grę w tym ustawieniu. Tutaj również nie mamy sensownego piłkarza. A może tego dałoby się sprowadzić?

http://www.transfermarkt.de/de/erik-...ler_90354.html

Kolejny piłkarz, który gra fatalnie, to Cezary Wilk. Walki mu nie można odmówić, jednak spisuje się przeciętnie. Właśnie tutaj zamiast niego postawiłbym na Jaliensa. Jakkolwiek, biorąc pod uwagę fakt, że będziemy schodzić z jego pensji po sezonie, to potrzeba sprowadzenia lepszego defensywnego pomocnika niż Wilk.

Garguła - sabotaż, sabotaż i jeszcze raz sabotaż. Niestety, zakup Bednarza nie sprawdził się jeszcze właściwie nigdy. Jego gra nie wnosi nic ciekawego do drużyny. Nie potrzebujemy takiego zawodnika. To z nim najchętniej rozwiązałbym kontrakt i zeszedł z jego pensji.

I jeszcze dodajmy atak - Genkov gra całkiem nieźle, jest silny - pytanie jednak, czy w chwili obecnej jest on przydatny do zespołu? Niestety chyba jednak nie - nie mamy piłkarzy, którzy potrafiliby dobrze dośrodkować na jego głowę. Tutaj jest problem, bo Genkova na chwilę obecną nie da się z dobrym skutkiem wykorzystać. Mam nadzieję, że trener Kulawik poćwiczy stałe fragmenty - proponowałbym, by do stałych fragmentów wykorzystywać np. Szewczyka, który powinien już zabrać się solidnie za ich ćwiczenie.

Wiele jest mankamentów w grze. Przy takim zestawieniu wszystkich formacji powinniśmy lepiej wykorzystywać boki obrony i wyprowadzać stąd szybkie kontry - my próbujemy to robić środkiem. Niestety wychodzi to z marnym skutkiem.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:36.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl