Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   HaxBall - LIGA 1v1 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8800)

Gucio25 04.08.2012 23:05

może by to jakoś przyśpieszył, bo żadnych postępów nie ma, tylko stoimy..

np. ja myślałem, że termin mija 5 sierpnia o 0:00 (w sensie że już minął), byłoby szybciej :)

Ave 1906 05.08.2012 09:57

Match 22 - Xtreme vs Ave1906 13-14
Nie mamy Filmiku ale przeciwnik powiedział że acc wynik

Adamek21 05.08.2012 11:15

Adamek21 vs Mari339

13:1

http://www.haxballtube.com/watch/3fdc6cc3d6

jcts 05.08.2012 11:42

Dziś o 23;59 mija termin rozgrywania meczów I rundy!

Na tą chwilę, mamy wyłonionych 26 uczestników fazy grupowej.
Oto mecze które nie zostały rozegranie do tej pory:

Match 5 - Damiano vs dyniel (możliwy w.o. dla Damiano)
Match 6 - Ravers vs Poskramiacz
Match 13 - Mila vs LanceTS (możliwy w.o. dla LanceTS)
Match 18 - Tyskie vs Spartakus (możliwy w.o. dla Tyskie)
Match 20 - TSW1906 vs gonzomt
Match 24 - Gucio25 vs Ogin (możliwy w.o. dla Gucio25)

Pogrubiłem pary od których uczestników nie miałem żadnej informacji o braku chęci gry przeciwnika albo prośby o przedłużenie terminu. Jeśli do północy nikt z tych pogrubionych par się nie odezwie to obaj gracze z pary zostają wyrzuceni z ligi. Co do par niepogrubionych, mam informacje że przeciwnik nie wykazuje chęci do gry, bądź przedłużyłem tam termin.

Jutro rozpiszę fazę grupową.

Pozdrawiam!

LanceTS 05.08.2012 12:28

Do Mili napisałem wiadomość, odpisał że może zagrać. Podałem potem numer gg, ale się od tego czasu nie odezwał.

Watts 05.08.2012 13:25

Match 7 - Watts vs iwan149

15–1

iwan149 może potwierdzić ;)

iwan149 05.08.2012 16:34

Potwierdzam

Schabek 05.08.2012 17:23

Match 21 - dawiss vs Schabek 1:13 (1-7,0-6)

dawiss może potwierdzić

Fifiorek 05.08.2012 18:42

Damiano vs dyniel 3:0 w.o
Brak kontaktu z rywalem ;>

Błaszczu_WIŚLAK 05.08.2012 20:58

Match 10 Błaszczu_WIŚLAK 9-17 Wiislakznh

http://haxballtube.com/watch/f27bfb5833
http://haxballtube.com/watch/a365824352

asmistrz 05.08.2012 21:10

ABG 13:7 piter116
Piotr potwierdzi :D

piter116 05.08.2012 21:12

I potwierdza ;)

Wiislakznh 05.08.2012 22:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Błaszczu_WIŚLAK (Post 1266840)

potwierdzam, dz za meczyk :)

jcts 06.08.2012 11:37

FAZA GRUPOWA JUŻ ROZPISANA, PODZIAŁ NA GRUPY, ROZPISKA I INFO W PIERWSZYM POŚCIE PROSZĘ O ROZGRYWANIE MECZY!


koscior 06.08.2012 15:42

Grupa C:

Adamek21 12-4 Kostek

Drugi mecz

Adamek21 3-8 Kostek

Adamek później potwierdzi

http://www.haxballtube.com/watch/4804c00c6b
http://www.haxballtube.com/watch/f55177c65c
http://www.haxballtube.com/watch/0c9ee5fcd7
http://www.haxballtube.com/watch/15074606be

Jaroo1 06.08.2012 20:02

GR. A
kolejka 1
jaro1 - wislacki matii 1:11

kolejka 4
wislacki mati - jaro1 17:5

wislacki mati 06.08.2012 20:29

Potwierdzam. jeszcze raz dzięki i powodzenia :)

Wiislakznh 06.08.2012 20:35

rywale z mojej grupy: piszcie na gg : 15886548

koscior 06.08.2012 22:17

Grupa C:

Kostek 18-4 Tominho

Tominho 3-11 Kostek

http://www.haxballtube.com/watch/34cbe64871

wislacki mati 06.08.2012 22:27

Rywale z grupy A, odpiszcie na pw kiedy Wam pasuje rozgrywać mecze

BARIKORB 07.08.2012 00:12

Grupa H
1 mecz sobolewski 5-2 Gucio25
i rewanż sobolewski 6-5 Gucio25
http://www.haxballtube.com/watch/c17ebc7005

Wiislakznh 07.08.2012 00:30

Grupa B
1 kolejka: Wiislakznh 3-5 LanceTS
4 kolejka: Wiislakznh 3-4 LanceTS

http://www.haxballtube.com/watch/8dee2e4c22
http://www.haxballtube.com/watch/92cc6d0915

dzięki za meczyk i powo dalej

koscior 07.08.2012 11:08

Syn kangura popatrz na priwa lub napisz do mnie na gg 4440885

jcts 07.08.2012 11:13

Tabele są aktualizowane po każdym wysłanym mi wyniku, więc możecie na bieżąco sprawdzać :)

LanceTS 07.08.2012 11:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wiislakznh (Post 1267099)
Grupa B
1 kolejka: Wiislakznh 3-5 LanceTS
4 kolejka: Wiislakznh 3-4 LanceTS

http://www.haxballtube.com/watch/8dee2e4c22
http://www.haxballtube.com/watch/92cc6d0915

dzięki za meczyk i powo dalej

Dzieki również i pozdrawiam. Pozostali panowie z grupy B, odezwijcie się na priv.

1906ts 07.08.2012 11:37

Jak znajdę video to wkleję, ale kaktus moze potwierdzic w razie czego
Gr. E
kolejka 6. kaktus - kozuba 3-2
kolejka 3. kozuba - kaktus 4-5

Gucio25 07.08.2012 13:51

Gr. H
Gucio25 - Tyskie 7-7
Tyskie - Gucio25 10-6
http://haxballtube.com/watch/4633f9e3a6

Grucha 07.08.2012 13:56

http://www.haxballtube.com/watch/30ede63f01
Grupa F
Kolejka 2.
SuchyTSW- Grucha 3:24

Kolejka 5.
Grucha- Suchy TSW 18:1

P.S: Sorki Suchy, przy zapisywaniu powtorki zjadlem literke, wybacz :)

Seba_kraków 07.08.2012 19:47

Grupa B:

Seba_kraków 5-25 Wiiślakznh

1 Połowa: http://www.haxballtube.com/watch/2d15ba3922
2 Połowa: http://www.haxballtube.com/watch/6e31696231

BARIKORB 07.08.2012 21:22

Gr. H
sobolewski - Tyskie 7-0
Tyskie - sobolewski 2-5
http://www.haxballtube.com/watch/ccf7af5a7a

Seba_kraków 07.08.2012 22:29

Gr.B

WiiślakzNH 24-0 Seba_Kraków

Mecz: http://www.haxballtube.com/watch/d6565f6dca

Grucha 07.08.2012 22:55

Grupa F:
I kolejka: Terje- Grucha 1:0
http://www.haxballtube.com/watch/3e88ec343e

IV kolejka: Grucha- Terje 7:5
http://www.haxballtube.com/watch/3ef16ade1a

LanceTS 08.08.2012 00:47

LanceTS - Seba_Kraków 30-3
Seba_Kraków - LanceTS 4-28

Seba wrzuć nagrania :)

Dzięki za gre i powodzenia.

krysztal 08.08.2012 11:37

Witam.Jeśli jest ktoś kto nie przystępuje do rozgrywek lub jest jakies wolne miejsce to chętnie się przyłączę .

jcts 08.08.2012 11:47

W tej chwili trudno powiedzieć, jeśli ktoś nie będzie rozgrywał meczów to może uda się wcisnąć Ciebie, ale nie obiecuję.

asmistrz 08.08.2012 16:26

Gr. H
ABG 8:6 Tyskie
Tyskie 3:8 ABG

BARIKORB 08.08.2012 17:01

Gr. H
ABG 1:4 sobolewski
sobolewski 8:0 ABG

asmistrz 08.08.2012 17:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez BARIKORB (Post 1267433)
Gr. H
ABG 1:4 sobolewski
sobolewski 8:0 ABG

Niestety potwierdzam :-D

Adamek21 09.08.2012 12:51

Adamek-Tominho 11-2

http://www.haxballtube.com/watch/683e1bc72e

Adamek-Tominho 14-6

Niestety nie moge wstawić meczu nie wiem dlaczego,Tominho moze potwierdzić wynik

krysztal 10.08.2012 15:58

Chętnie wskocze na miejsce kogos komu nie chce sie grać lub nie ma czasu


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:55.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl