![]() |
może by to jakoś przyśpieszył, bo żadnych postępów nie ma, tylko stoimy..
np. ja myślałem, że termin mija 5 sierpnia o 0:00 (w sensie że już minął), byłoby szybciej :) |
Match 22 - Xtreme vs Ave1906 13-14
Nie mamy Filmiku ale przeciwnik powiedział że acc wynik |
|
Dziś o 23;59 mija termin rozgrywania meczów I rundy! Na tą chwilę, mamy wyłonionych 26 uczestników fazy grupowej. Oto mecze które nie zostały rozegranie do tej pory: Match 5 - Damiano vs dyniel (możliwy w.o. dla Damiano) Match 6 - Ravers vs Poskramiacz Match 13 - Mila vs LanceTS (możliwy w.o. dla LanceTS) Match 18 - Tyskie vs Spartakus (możliwy w.o. dla Tyskie) Match 20 - TSW1906 vs gonzomt Match 24 - Gucio25 vs Ogin (możliwy w.o. dla Gucio25) Pogrubiłem pary od których uczestników nie miałem żadnej informacji o braku chęci gry przeciwnika albo prośby o przedłużenie terminu. Jeśli do północy nikt z tych pogrubionych par się nie odezwie to obaj gracze z pary zostają wyrzuceni z ligi. Co do par niepogrubionych, mam informacje że przeciwnik nie wykazuje chęci do gry, bądź przedłużyłem tam termin. Jutro rozpiszę fazę grupową. Pozdrawiam! |
Do Mili napisałem wiadomość, odpisał że może zagrać. Podałem potem numer gg, ale się od tego czasu nie odezwał.
|
Match 7 - Watts vs iwan149
15–1 iwan149 może potwierdzić ;) |
Potwierdzam
|
Match 21 - dawiss vs Schabek 1:13 (1-7,0-6)
dawiss może potwierdzić |
Damiano vs dyniel 3:0 w.o
Brak kontaktu z rywalem ;> |
Match 10 Błaszczu_WIŚLAK 9-17 Wiislakznh
http://haxballtube.com/watch/f27bfb5833 http://haxballtube.com/watch/a365824352 |
ABG 13:7 piter116
Piotr potwierdzi :D |
I potwierdza ;)
|
Cytat:
|
FAZA GRUPOWA JUŻ ROZPISANA, PODZIAŁ NA GRUPY, ROZPISKA I INFO W PIERWSZYM POŚCIE PROSZĘ O ROZGRYWANIE MECZY! |
Grupa C:
Adamek21 12-4 Kostek Drugi mecz Adamek21 3-8 Kostek Adamek później potwierdzi http://www.haxballtube.com/watch/4804c00c6b http://www.haxballtube.com/watch/f55177c65c http://www.haxballtube.com/watch/0c9ee5fcd7 http://www.haxballtube.com/watch/15074606be |
GR. A
kolejka 1 jaro1 - wislacki matii 1:11 kolejka 4 wislacki mati - jaro1 17:5 |
Potwierdzam. jeszcze raz dzięki i powodzenia :)
|
rywale z mojej grupy: piszcie na gg : 15886548
|
|
Rywale z grupy A, odpiszcie na pw kiedy Wam pasuje rozgrywać mecze
|
Grupa H
1 mecz sobolewski 5-2 Gucio25 i rewanż sobolewski 6-5 Gucio25 http://www.haxballtube.com/watch/c17ebc7005 |
Grupa B
1 kolejka: Wiislakznh 3-5 LanceTS 4 kolejka: Wiislakznh 3-4 LanceTS http://www.haxballtube.com/watch/8dee2e4c22 http://www.haxballtube.com/watch/92cc6d0915 dzięki za meczyk i powo dalej |
Syn kangura popatrz na priwa lub napisz do mnie na gg 4440885
|
Tabele są aktualizowane po każdym wysłanym mi wyniku, więc możecie na bieżąco sprawdzać :)
|
Cytat:
|
Jak znajdę video to wkleję, ale kaktus moze potwierdzic w razie czego
Gr. E kolejka 6. kaktus - kozuba 3-2 kolejka 3. kozuba - kaktus 4-5 |
|
http://www.haxballtube.com/watch/30ede63f01
Grupa F Kolejka 2. SuchyTSW- Grucha 3:24 Kolejka 5. Grucha- Suchy TSW 18:1 P.S: Sorki Suchy, przy zapisywaniu powtorki zjadlem literke, wybacz :) |
Grupa B:
Seba_kraków 5-25 Wiiślakznh 1 Połowa: http://www.haxballtube.com/watch/2d15ba3922 2 Połowa: http://www.haxballtube.com/watch/6e31696231 |
|
|
Grupa F:
I kolejka: Terje- Grucha 1:0 http://www.haxballtube.com/watch/3e88ec343e IV kolejka: Grucha- Terje 7:5 http://www.haxballtube.com/watch/3ef16ade1a |
LanceTS - Seba_Kraków 30-3
Seba_Kraków - LanceTS 4-28 Seba wrzuć nagrania :) Dzięki za gre i powodzenia. |
Witam.Jeśli jest ktoś kto nie przystępuje do rozgrywek lub jest jakies wolne miejsce to chętnie się przyłączę .
|
W tej chwili trudno powiedzieć, jeśli ktoś nie będzie rozgrywał meczów to może uda się wcisnąć Ciebie, ale nie obiecuję.
|
Gr. H
ABG 8:6 Tyskie Tyskie 3:8 ABG |
Gr. H
ABG 1:4 sobolewski sobolewski 8:0 ABG |
Cytat:
|
Adamek-Tominho 11-2
http://www.haxballtube.com/watch/683e1bc72e Adamek-Tominho 14-6 Niestety nie moge wstawić meczu nie wiem dlaczego,Tominho moze potwierdzić wynik |
Chętnie wskocze na miejsce kogos komu nie chce sie grać lub nie ma czasu
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:55. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl