Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła Kraków w Pucharze Polski 2012/13 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8799)

MichaelMyers 12.08.2012 02:12

ok, w lidze mu sie nie chcialo, ale w pucharach Stilic nalezal do najlepszych na boisku, Kriwiets strzelil gola, ktory dal im mistrzostwo, Rudniew wiadomo miazdzyl ta lige, stracili tych pilkarzy w momencie kiedy grali w pucharach, majac swietny wspolczynnik.

Skasowali ponad 3 ml euro za Rudniewa i nie kupili napastnika, ja tu nie widze logicznego planu, a sezon ktory uratowali juz zmarnowali zanim sie zaczal.Moim zdaniem Rutkowski chce wyciagnac ze sprzedazy ile sie da, czy usunac z kadry pilkarzy, ktorzy najwiecej zarabiaja i wcale nie mysli zeby wydawac.

Scautingiem to oni juz dawno sie chwala, tylko nikt tego scautingu nie widzial, nie sadzisz, ze gdyby taki istnial, to mieli by juz ze dwoch dobrych napastnikow, a nie negocjowali miesiac Saidiego, po czym sie okazalo, ze ma kontuzje?

My nie mamy koncepcji, ale przynajmniej mamy Meliksona i tego Genkova, ktory przy ich obsadzie ataku i tak wyglada jak profesor, byloby swietnie gdyby zakontraktowali Brozka, ale Bednarz pewnie jeszcze sie nie dowiedzial, ze rozwiazal kontrakt.W poniedzialek kupi Wyborcza, to sobie przeczyta;)

Pamietam jak Slask w scauting inwestowal, wyslali jakis gosci do ameryki poludniowej na jakies mistrzostwa, wrocili z nazwiskami, a pozniej sie okazalo, ze ci goscie kosztuja po kilka milionow euro a oni mieli 200tys, skonczylo sie na Cwielagu.Tyle sa warte nasze scautingi.Tylko Wisla z Valcxem miala cos w tym stylu, ale i tak nie bylo kasy, wiec skonczylo sie na Meliksonie, Genkovie, Bitonie i Ilievie, a reszta lapanka.

Dariook 12.08.2012 02:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kurz (Post 1268255)
Po dzisiejszym meczu wiemy jedno. Jest dokładnie tak samo jak w poprzednim sezonie. Tzn. jakoś będzie, jeśli ktoś zdecyduje się na otwartą grę z nami (ewentualnie zabraknie mu sił) i będzie tragedia, jeśli to my będziemy musieli bić głową w mur. Wszyscy piłkarze, którzy zawodzili, jednomyślnie zawodzą nadal, a Maor... Maor jest jeden. Prawdę mówiąc, sam jestem ciekaw, ile uda się w tej konfiguracji uciągnąć.
I jednocześnie chciałbym podziękować Jackowi Bednarzowi za transfer Daniela Sikorskiego...

Mam dokladnie takie same odczucia.
My dziekujmy bogu ze jeszcze nie znalazl sie chetny na Maora gdyz bez niego bedzie bardzo ciezko.
Chlopak juz nie tyle co robi roznice, na naszych boiskach co od jego dyspozycji jest uzelezniona nasza koncepcja gry. Na tle naszych grajkow on wydaje sie byc kims z innej bajki ,, jego gra czy poruszanie sie na boisku nie jest tak naprawde czyms wyjatkowym , jednak gdy patrzysz na to co sie dzieje na boisku nasowa siie pytanie:
To on taki magiczny czy reszta taka hujowa? Niesety ale nie ma sie co oklamywac I trzeba zagladnac prawdzie w oczy. Z roku na rok nasza druzyna jak I cala liga stacza sie w dol ii nie zapowiada sie by bylo lepiej.
Nie jest I nie bedzie leiej bo I po co? Czyz nie walczymy o pudlo? Wiec mimo takiego slabego skladu jakim obecnie dysponujemy to dalej liczymy seie na naszym podworku.
To nie jest zasluga Probierza, Lysego czy innego magica tylko takie sa progi na dzien dzisiejszy.
Ja nie wierze w zadne slowo Probierza czy innego specjalisty bo wiem ze poprostu klamie nie tyle co z braku wiedzy co dbania o swoj tylek.
Oni nie wiedza dlaczego wygrali czy przegralii bo nie ma wyciagania wnioskow , sa tylko gwizdy przy linii a naprawde nic z tego nie wynika.

Pilkarz nr 10, zamiast rozgrywac to biega raz w gore raz w dol. Jesli mamy pilke to on zasowa z atakiem, jesli tracimy to zawraca do nas na pole.
Nawet smiesnie to wyglada ! Tylko po huj? Po co on biega? Pownien grac do zawodnika , wychodzic I domagac sie podan I starac sie twozyc gre a nie zasilac inne formacje.
Tylko skoro sam Probierz tego nie dostrzega to dlaczego mamy jego o to winic. Polecam ogladnac mecz powtorkowy I skupic sie tylko na grze 10...jesli trener tego nie wîdzi to nie mam pytan.

Bobek90 12.08.2012 05:19

MichaelMyers

Cytat:

ok, w lidze mu sie nie chcialo, ale w pucharach Stilic nalezal do najlepszych na boisku, Kriwiets strzelil gola, ktory dal im mistrzostwo, Rudniew wiadomo miazdzyl ta lige, stracili tych pilkarzy w momencie kiedy grali w pucharach, majac swietny wspolczynnik.
Przesadzasz z tym Stiliciem. O jego klasie swiadzczy to ze nie poszedl do Bundesligi (jak Peszko, Lewandowski czy Rudnievs) tylko do slabego ukrainskiego klubu. A nie trzeba bylo za niego placic nawet centa! Lech od poltora roku probowal go sprzedac i... chetnych nie bylo. Taki on swietny byl.
Poza tym... jaki jest sens miec grajka ktory stara sie tylko w pucharach?

Kriwiec od kilkunastu miesiecy gral totalna kaszane i tego nie zmieni gol strzelony 2 lata wczesniej. O jego klasie niech swiadczy fakt ze... chcieli go tylko w Chinach. Jeszcze gorzej niz Stilic...


Cytat:

Moim zdaniem Rutkowski chce wyciagnac ze sprzedazy ile sie da, czy usunac z kadry pilkarzy, ktorzy najwiecej zarabiaja i wcale nie mysli zeby wydawac.
No jasne ze tak. Przeciesz Rutkowski od zawsze powtarzal ze Lech ma byc samowystarczalny. Slowem, Rutkowski Lechowi nie dal nawet centa.

Akurat to ze normalizuja place to dobra rzecz. 400 tys euro dla Murawskiego czy Arboledy to chore jest. Wlasnie takimi kontraktami przejedli sukces z 2010 roku. I wlasnie dlatego nie przedluzono kontraktu ze Stilicem, Wojtkowiakiem czy Kikutem. Chcieli dobrze zarabiac, i nie uzalezniac nadto zarobkow od postawy na boisku (wynikow).
Akurat w tym wzgledzie Rutkowski bardzo dobrze robi.

W kwestii napastnika juz odprawiaja amatorke. W zasadzie robia to samo co w 2010 roku. Wtedy Rutkowski klocil sie doslownie o centy i przez to Rudnevs nie zdazyl na el.LM, a Lech odpadl. Nie zdziwilbym sie jakby teraz bylo podobnie. Pytanie teraz takie; odpadniecie z LE zmienia plany w kwestii transferow czy nie?

Cytat:

Scautingiem to oni juz dawno sie chwala, tylko nikt tego scautingu nie widzial, nie sadzisz, ze gdyby taki istnial, to mieli by juz ze dwoch dobrych napastnikow, a nie negocjowali miesiac Saidiego, po czym sie okazalo, ze ma kontuzje?
Sadze ze jakis scauting maja, w koncu na chybil trafil Rudnevsow, Lovrencsicsow czy Tonevow chyba nie szukaja. Ale sadze tez ze jest to baaaardzo sredni scauting.

Cytat:

Pamietam jak Slask w scauting inwestowal, wyslali jakis gosci do ameryki poludniowej na jakies mistrzostwa, wrocili z nazwiskami, a pozniej sie okazalo, ze ci goscie kosztuja po kilka milionow euro a oni mieli 200tys, skonczylo sie na Cwielagu.
Scauting to sie buduje przez lata, a nie przez miesiac, wysylajac kilku facetow na wycieczke. I co oni mysleli? Ze, jak wczesniej Antoni Ptak, za paczke gruszek sprowadza kontener latynosow? To jest amatorka a nie budowa scautingu.

jacekbum 12.08.2012 07:27

A ja proponuję nie robić po tym meczu z Meliksona zbawcy który zapewni nam mistrzostwo.Zagrać dobre zawody z 3 ligowcem to jedno a powtarzać to regularnie w lidze to już inna sprawa.Pompujecie balonik a pózniej gdy Meliksona dobrze przypilnuje taki Bełchatów czy Korona to będą płacze jakim to rozczarowaniem jest Melikson i znowu kilka stron o tym jak Meliksonowi nie chce się grać w polskiej lidze. Poprzednie runda pokazała,że Melikson dobrze przypilnowany nie może sobie pograć na wysokim poziomie.

syryls 12.08.2012 07:58

Bo trzeba mieć zmennika/alternatywę na jego pozycje, Garguła jest za słaby a Chrapka Probierz będzie się bał wpuścić pomimo że jest lepszy od Łukasza G.

arrosmay 12.08.2012 08:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez syryls (Post 1268275)
Bo trzeba mieć zmennika/alternatywę na jego pozycje, Garguła jest za słaby a Chrapka Probierz będzie się bał wpuścić pomimo że jest lepszy od Łukasza G.

Skończ pieprzyć. Chrapek złapał kontuzje przed meczem oO

syryls 12.08.2012 08:33

To się naucz czytać:
Cytat:

a Chrapka Probierz będzie się bał wpuścić pomimo że jest lepszy od Łukasza G.

Kamyk 12.08.2012 09:06

Nie pier.olcie Panowie. Garguła na prawdę zaczyna grać dobrą piłkę wreszcie od czasu kontuzji. Będzie z niego pożytek.

Kew Jaliens - jak na moje oko bardzo pozytywny występ.
Daniel Sikorski - Szkoda słów na tego patałacha, ja bym lepiej zagrał.
Gordan Bunoza - Typowy środkowy obrońca. Typ Czekaja ale lepsza koordynacja, na lewej stronie średniak.
Cwetan Genkov - 3 brameczki a mogło być nawet 5. Czuję, że w tym sezonie grając 4-4-2 z Quioto będą dobrym duetem.

Drozd 12.08.2012 09:16

Wnioski z tego meczu są mało optymistyczne, ale miejmy nadzieję że zawodnicy sami coś wykombinują bo myśl naszego trenera nie starcza na trzecią ligę. Czy tylko ja mam wrażenie że Garguła ma sylwetkę oldboja?

Mati_ 12.08.2012 09:17

Powiem tak, chyba większość z Was chciałaby, żeby Wisła wygrała 10-0 i aby Luboński miał 20% posiadania piłki.

Zobaczcie jednak, że ten Luboński ograł kilka dni temu GKS Katowice w dobrym stylu. Ktoś może powiedzieć, że oni grają w 3 lidze, ale chłopaki walczą i może jak będą mieć finanse to w przeciągu 2-3 sezonów bedą grać na zapleczu T-mobile.

3-1 z Piastem, 5-0 z Lubońskim i ciągle narzekania. Jeszcze dwa miesiące temu mieliśmy dramat - wszem i wobec ogłaszano, że nadchodzą ciężkie czasy dla Wisły. Ja tych cięzkich czasów nie widze. Przeciwnie, takim składem i całkiem niezłą grą jestesmy obok Legii kandydatem do mistrzostwa.

tofik 12.08.2012 09:23

A co to niby jest Piast czy jakiś tam GKS Katowice ? Przecież nawet bycie mistrzem kraju nie oznacza, że drużyna potrafi grac w piłkę.Nie wszystkich zadowala suchy wynik. Kibice oczekują gry, z której można być zadowolonym. Wtedy i wyniki będą dobre i w pucharach nie będzie kompromitacji.

Drozd 12.08.2012 10:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mati_ (Post 1268288)
Powiem tak, chyba większość z Was chciałaby, żeby Wisła wygrała 10-0 i aby Luboński miał 20% posiadania piłki.

Zobaczcie jednak, że ten Luboński ograł kilka dni temu GKS Katowice w dobrym stylu. Ktoś może powiedzieć, że oni grają w 3 lidze, ale chłopaki walczą i może jak będą mieć finanse to w przeciągu 2-3 sezonów bedą grać na zapleczu T-mobile.

3-1 z Piastem, 5-0 z Lubońskim i ciągle narzekania. Jeszcze dwa miesiące temu mieliśmy dramat - wszem i wobec ogłaszano, że nadchodzą ciężkie czasy dla Wisły. Ja tych cięzkich czasów nie widze. Przeciwnie, takim składem i całkiem niezłą grą jestesmy obok Legii kandydatem do mistrzostwa.

Ja bym chciał żeby było wiadomo o co w naszej grze chodzi, żebyśmy swoją grą potrafili zmusić przeciwnika o błędu. A tu przez pół meczu nie potrafimy oddać strzału z trzecioligowcem. Można zatem przypuszczać że zbiorę 11 kumpli z osiedla i póki będziemy mieli siły biegać to Wisła nam bramki nie strzeli. Przepraszam ale moim zdaniem to jest żenada.

A tłumaczenie ze przecież graliśmy już prawie z pierwszoligowcem jeszcze tą żenadę pogłębia. Kolega ciężkich czasów nie widzi? A poprzednia runda to co było?

shaggy 12.08.2012 10:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mati_ (Post 1268288)
Powiem tak, chyba większość z Was chciałaby, żeby Wisła wygrała 10-0 i aby Luboński miał 20% posiadania piłki.

Zobaczcie jednak, że ten Luboński ograł kilka dni temu GKS Katowice w dobrym stylu. Ktoś może powiedzieć, że oni grają w 3 lidze, ale chłopaki walczą i może jak będą mieć finanse to w przeciągu 2-3 sezonów bedą grać na zapleczu T-mobile.

3-1 z Piastem, 5-0 z Lubońskim i ciągle narzekania. Jeszcze dwa miesiące temu mieliśmy dramat - wszem i wobec ogłaszano, że nadchodzą ciężkie czasy dla Wisły. Ja tych cięzkich czasów nie widze. Przeciwnie, takim składem i całkiem niezłą grą jestesmy obok Legii kandydatem do mistrzostwa.

Nie masz racji Mati bo nawet gdybysmy wygrali 10-0 i tak grono malkontentow i internetowych trenerow wylewaloby swoje zale. W tamtym roku ograllismy Limanovie ledwie 2-1 (poznie wiadomo vo) wtedy pisano ze takie mecze powinnismy wygrywac po 5-0, wczoraj wygralismy i to samo grono znowu niezadowlone. Nie wymagam zachwycania sie nad wczorajszym meczem bo nie ma nad czym ale przeginanie w druga strone z marudzeniem tez jest smieszne.
Nagle wielu jest zaskoczonych ze Gargula Sikorski czy Jaliens zagrali slabo... A jak mieli zagrac skoro od roku dwoch graja na takim poziomie?

Ja zawsze staram sie szukac pozytywow nawet jak jest ich malo i dazenia do lepszego - nie cierpie zrzedzenia i plakania.
1) Melikson zagrał świetnie - malkontent juz sie martwi co bedzie jak zlapie kontuzje
2) Genkov zrobil co do niego nalezalo - malkontent powie ze za duzo pudlowal
3) Sikorski podmeczyl rywala Quito to swietnie wykorzystal oby tak w ludze
4) na obecna chwile w obronie gramy 4 stoperami, kazdy mecz zagrany na zero z tylu trzeba przyjmowac z pocalowaniem reki
5) Boguski daje nadzieje ze moze ten sezon bedzie w koncu takim w ktorym dolozy cegielke do sukcesu zepolu

Cały post z lekkim sarkazmem, pierwsze koty za ploty, forma ma rosnac wiec tzreba zaufac tym ktorzy za to odpowiadaja.

TKM 12.08.2012 12:02

Mecz na niskim poziomie. Jak dla mnie Probierz nic nie pokazał (tzn. pokazał to co rok temu). Ewidentny brak Makanta czy Moskala. Za ich kadencji Wisła grala piłkę z głową i miała wyniki. A to co ? Tyko kopanina.

Jak dla mnie ratunkiem jest powrót Moskala. Ma wyniki i pomysł na zespół (ew. Maskant ale wolałbym Polaka).

krowczax 12.08.2012 12:35

@up

Co miał Probierz, kurczę, pokazać ? Rabonę z 60 metrów ?

zgrybus 12.08.2012 12:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TKM (Post 1268330)
Mecz na niskim poziomie. Jak dla mnie Probierz nic nie pokazał (tzn. pokazał to co rok temu). Ewidentny brak Makanta czy Moskala. Za ich kadencji Wisła grala piłkę z głową i miała wyniki. A to co ? Tyko kopanina.

Jak dla mnie ratunkiem jest powrót Moskala. Ma wyniki i pomysł na zespół (ew. Maskant ale wolałbym Polaka).

Dobranoc.:lol:

fanfan 12.08.2012 13:19

Też pozwolę sobie na podsumowanie tego meczu i występu naszych piłkarzy :
Pareiko - nie miał jakoś strasznie dużo pracy , nie zawalił niczego aczkolwiek ten mocny strzał powinien wybić a piłka przeszła mu po rękach na słupek i mieliśmy trochę szczęścia ale trzeba przyznać ,że bomba była konkretna.
Jaliens - :) ma bardzo dużą szansę (nieoczekiwanie) na grę w pierwszym składzie w tym sezonie na prawej obronie ale jeśli taki poziom będzie prezentował to może o tym zapomnieć i zaprzyjaźniać się powoli z ławką albo trybunami.
Chavez - solidnie , bez większych błędów , mocno poturbowany, przez to jakim jest człowiekiem nie rewanżował się rywalowi a powinien poskrobać go oczywiście uważając żeby nie dostać czerwieni . Oby zmiana nie była spowodowana jakąś poważniejszą kontuzją.
Głowacki - również solidnie , podobało mi się szybkie przenoszenie ciężaru z jednej strony na drugą i ogólnie wyprowadzanie piłki .
Bunoza - ma ciąg do przodu tak jak powinien mieć każdy boczny obrońca , praktycznie w każdej akcji swoją stroną szedł do przodu i wyglądało to obiecująco , jednak ze względu na spory wzrost ma słabą zwrotność i dynamikę co dyskwalifikuje go jako dobrej klasy bocznego obrońcę , środek obrony czeka , nie jest bez szans w rywalizacji z Głową i Osmanem .
Wilk - ambicja walka i tyle , w grze do przodu fatalnie , również źle się ustawiał w defensywie , czasami nie było go tam gdzie powinien być , słaby mecz .
Garguła - w pierwszej połowie jeden ze słabszych , w drugiej troszkę lepiej , w tej połówce był bardziej aktywny i sporo biegał od jednego pola karnego po drugie i błagam niech On nie wykonuje już stałych fragmentów gry !!!
Melikson - co tu dużo mówić , spory udział przy każdej bramce , kilka razy mocno sponiewierany na co pozwolił sędzia aczkolwiek nasza gra nie może opierać się na jednym piłkarzu ! To nigdy nie przyniesie dobrych rezultatów . Kiedyś jak słabiej zagrał Uche był Kosa , jak nie on Żuraw pokazał klase , Franek zawsze błysnął , później Szymek brał ciężar gry na siebie a teraz to tak wygląda że wszyscy patrzą w stronę Meliksona. Słabszy dzień "Majora" albo kontuzja i nie istniejemy .
Iliev - słabszy mecz który pewnie jest spowodowany urazem z którym prawdopodobnie zmagał się od pierwszych minut gdzie wypadł przy dośrodkowaniu spod linii końcowej na ludzi siedzących tuż za linią końcową i ich sprzęt . Oby był tylko poobijany ponieważ On jako jedyny może nieco odciążyć Meliksona z kreowania naszej gry.
Genkov - może zaskoczę ale przeciętny mecz , walczył ,strzelił 3 bramki ale tak naprawdę powinien strzelić z dwie więcej .
Sikorski - :) ciężko po tym meczu cokolwiek powiedzieć , kilka razu w polu karny nie skleił piłki jak powinien i ogólnie mało widoczny i kreatywny ale ja jeszcze poczekam na kolejne mecze choć z grupy napastników Polonii ( Cani , Dwaliszfili czy jak mu tam , Teodorczyk, Wszołek , Sikorski ) nigdy nie wybrałbym tego ostatniego z całym szacunkiem .
Quioto - jeden z lepszych , miał udział raz większy raz mniejszy przy czterech bramkach , rozruszał naszą grę , dobrze się pokazywał na pozycji , był aktywny w przeciwieństwie do naszego Beckhama :) , grał przeważnie prawą nogą a myślałem ,że jest lewonożny .
Sobol - zrobił to co do niego należało , nie popełnił jakiegoś błędu ale bez wątpienia środek pola jest dla niego a patrząc na grę Czarka w tym meczu ma spore szanse na powrót do pierwszego składu o ile zdrowie pozwoli i zakładając że nadal będziemy grali na jednego defensywnego i jednego bardziej ofensywnego .
Boguski - pozytywnie , pokazał kilka razy jakość , brakuje mu jeszcze czucia piłki ale po tym meczu można być ciut większym optymistą jeśli chodzi o tego zawodnika i oby kontuzje Go omijały a pozycja mediapunta czeka.

Grantar 12.08.2012 14:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fanfan (Post 1268361)
.....

Generalnie zgadzam się z twoimi ocenami jednak ocenianie Boguskiego i Quioto jest obarczone tym że weszli na przeciwników którzy już ledwo biegali.
Tak na marginesie to dobre zwłaszcza dla Boguskiego któremu ta bramki pozwoli uwierzyć w siebie.
W tym kontekście pecha miał Sikorski .......

Drozd 12.08.2012 15:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krowczax (Post 1268348)
@up

Co miał Probierz, kurczę, pokazać ? Rabonę z 60 metrów ?

Jak to co? Wyniki swojej pracy na stanowisku trenera. Nie ma chyba lepszej okazji niż mecz z trzecioligowcem? A przepraszam, to nie wina Probierza że przez 45 minut nie oddajemy strzału. Za to winę ponosi wstrętny Luboński KS. Zamiast grać normalnie to unieśli się ambicją i sprawili że do przerwy wielka Wisła nie zrobiła sztycha, co za zaścianek.


Cytat:

Pierwotnie napisane przez zgrybus (Post 1268349)
Dobranoc.:lol:

Najbardziej żenującą jest sytuacja kiedy braki intelektualne ktoś próbuje przykryć jeszcze bardziej ułomnym poczuciem humoru. :lol:

Łorio 12.08.2012 15:19

jeśli Quioto będzie się prezentował tak w lidze jak w meczu PP to może być objawieniem sezonu.

TKM 12.08.2012 15:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1268388)
Jak to co? Wyniki swojej pracy na stanowisku trenera. Nie ma chyba lepszej okazji niż mecz z trzecioligowcem? A przepraszam, to nie wina Probierza że przez 45 minut nie oddajemy strzału. Za to winę ponosi wstrętny Luboński KS. Zamiast grać normalnie to unieśli się ambicją i sprawili że do przerwy wielka Wisła nie zrobiła sztycha, co za zaścianek.




Najbardziej żenującą jest sytuacja kiedy braki intelektualne ktoś próbuje przykryć jeszcze bardziej ułomnym poczuciem humoru. :lol:

Ubodło Cię ? Widocznie wziołeś to do siebie. Wyrazy współczucia.

Drozd 12.08.2012 15:40

Mnie? A niby dlaczego? Cieszę się przecież tak jak Ty, że nie potrafimy oddać strzału z trzecioligowcem. Więc jeżeli masz ochotę komuś współczuć to marsz przed lustro.

jaro1985r 12.08.2012 15:46

kiedy losowanie i o której?

TKM 12.08.2012 15:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1268401)
Mnie? A niby dlaczego? Cieszę się przecież tak jak Ty, że nie potrafimy oddać strzału z trzecioligowcem. Więc jeżeli masz ochotę komuś współczuć to marsz przed lustro.

Ja mam iść ? Przecież czytając twoje wpisy i połowy Tobie podobnych (i to literalnie) wynika z tego że:
- Łysy to sprzedajna ... z Legii. Na niczym się nie zna i chce zniszczyć Wisłe.
- Cupiał robi skok na kasę z UEFA i tranferów i za tą kasę plażuje się w ciepłych krajach zamiast inwestować w klub.-
- Probierz to weufista który nie ma pojęcia o noweczesnej piłce.
- KAŻDY zawodnik to padałach. Nawet Meriksonowi się nie chce.

Taki jesteś. Płaczliwy, żałośliwy, wszystko jest źle a Ty to zrobilibyś najlepiej. Krytykujesz wszystko i wszystkich. Ty a połowa Tobie podobnych miałaby problem żeby trafić na stadion.

Sialalalala 12.08.2012 16:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TKM (Post 1268406)
Ty a połowa Tobie podobnych miałaby problem żeby trafić na stadion.

zależy, który stadion ?

Kocur 12.08.2012 16:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Sialalalala (Post 1268408)
zależy, który stadion ?


dla TKM nie ma znaczenia - jest kibicem piłki nożnej ;)

fanfan 12.08.2012 18:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jaro1985r (Post 1268403)
kiedy losowanie i o której?

:lol: Jakie losowanie ...

Kamson 12.08.2012 18:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fanfan (Post 1268451)
:lol: Jakie losowanie ...

Pucharu Polski?

TKM 12.08.2012 18:46

Jasne. Fajnie się pośmiać. Eksperci ... z poziomu TV. Gratuluję dobrego samopoczucia :)

fanfan 12.08.2012 19:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamson (Post 1268452)
Pucharu Polski?

Wybacz ale nie nazwałbym tego losowaniem ...

Drozd 12.08.2012 22:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TKM (Post 1268406)
Ja mam iść ? Przecież czytając twoje wpisy i połowy Tobie podobnych (i to literalnie) wynika z tego że:
- Łysy to sprzedajna ... z Legii. Na niczym się nie zna i chce zniszczyć Wisłe.
- Cupiał robi skok na kasę z UEFA i tranferów i za tą kasę plażuje się w ciepłych krajach zamiast inwestować w klub.-
- Probierz to weufista który nie ma pojęcia o noweczesnej piłce.
- KAŻDY zawodnik to padałach. Nawet Meriksonowi się nie chce.

Taki jesteś. Płaczliwy, żałośliwy, wszystko jest źle a Ty to zrobilibyś najlepiej. Krytykujesz wszystko i wszystkich. Ty a połowa Tobie podobnych miałaby problem żeby trafić na stadion.


Nie wszystko i nie wszystkich. Moja wina, że nie ma za bardzo co chwalić? Oczywiście można się cieszyć że 5:0, zapomnieć że z amatorską drużyną, że do 60 minuty nie było za bardzo okazji itd.

Łysy z tego co kojarzę jest prawnikiem i na piłce zna się pewnie lepiej niż Probierz. No i z Ruchu chyba.

Cupiał może sobie robić skok na co chce, włożył kasę to chce coś wyjąć. Niestety ktoś go okłamał ze można to zrobić na wariackich papierach.

Probierza sam ocenisz po kilku meczach :), ja jego charakterystyczną rękę zauważyłem w meczu z Lechią na wyjeździe.

Nikomu się nie chce jak wszyscy w koło, że tak to brzydko określę, olewają, a tak wyglądała gra odkąd odpadliśmy z pucharów. Jest tak dlatego że nikt nie wie o co chodzi nie ma planu, jak się uda. Jedyne co ma szanse to kontra, to jest gra? I jak mi się takie coś nie podoba to jestem płaczliwy? To nie jest okręgówka do ch...

jerry.lii.lewis 15.08.2012 10:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez shaggy (Post 1268311)
Nie masz racji Mati bo nawet gdybysmy wygrali 10-0 i tak grono malkontentow i internetowych trenerow wylewaloby swoje zale.

Trochę w tym prawdy ale z drugiej strony nie ma czym się podniecać. Wiślacy zrobili co mieli zrobić - 5:0 z trzecioligowcem to wynik z zakresu przewidywalnych - ani pogrom ani kompromitacja.
Czyli cieszyć się trzeba z wygranej ale ani do zachwytów i wielkich nadziei ani powodów do płaczu i załamki nie ma.

pawelek 17.08.2012 20:43

juz we wtorek losowanie pucharu polski swietnie byloby trafic na craxe mecz na WISEŁCE atmosfera zajebista 25 tys kibiców fanatyczny z wygranej WISELKI

WISŁAZWE 17.08.2012 20:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pawelek (Post 1269636)
juz we wtorek losowanie pucharu polski swietnie byloby trafic na craxe mecz na WISEŁCE atmosfera zajebista 25 tys kibiców fanatyczny z wygranej WISELKI


Mecz w Kauflandzie...

markowywislak 17.08.2012 21:21

pasuje trafić i przejść do następnej rundy, a tam dopiero trafić na przerzutów.Wtedy są dwa mecze. Tylko jest jeden problem... przerzuty muszą tam awansować a to już jest wielki problem.

Manhunt 18.08.2012 07:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pawelek (Post 1269636)
juz we wtorek losowanie pucharu polski swietnie byloby trafic na craxe mecz na WISEŁCE atmosfera zajebista 25 tys kibiców fanatyczny z wygranej WISELKI

Na cracovie najlepiej trafić w późniejszej fazie gdzie jest dwumecz

bukaj22 18.08.2012 08:42

Przyznam szczerze , że byłem na meczu w Luboniu i , to co zobaczyłem zszokowało mnie zupełnie.
Gdybym przyszedł na ten mecz i nie wiedział za bardzo kto jest w jakich koszulkach , to po pierwszej połowie bym pomyślał , że Ci w niebieskich , to Wisła a Ci w czerwonych Luboński. Dramatyczna pierwsza połowa Wisły i nie ma na to wytłumaczenia , że ciężkie przygotowania , trema i deszcz. W Lubońskim grali młodzi chłopcy w dodatku na co dzień pracujący i grający w piłkę przy okazji a mimo tego robili z Wisła co chcieli. Normalnie przecierałem oczy ze zdumienia. Pal licho , gdyby w Wiśle grali jacyś juniorzy , ale grał pierwszy skład. Ludzie , którzy grali w pucharach i nawet w nich wygrywali. Oczywiście w drugiej połowie Luboński stracił siły i przegrał wysoko , ale takim podejściem jakie zaprezentowała Wisła daleko się nie zajedzie.

Żeby nie było , ze się wymądrzam , to Lech odpadł w kompromitującym stylu z Grudziądzem i na miejscu prezesa nie wypłacił bym im pensji do końca rundy no ale cóż... Nie można tak grać w piłkę , bo taką postawą Ci marni kopacze śmieją się nam w twarz a my płacimy za te ich popisy wcale nie małe pieniądze i póki będziemy je płacić wszyscy będziemy tkwić w tym marazmie... Prezes szczęśliwy , bo kabza pełna piłkarze szczęśliwi , bo niczego nie umieją a zarabiają fortunę. I tak sobie oglądamy kolejne porażki i jesteśmy tym trzecim czy czwartym światem...

Gdybym miał grać tak jak kopacze w w/w meczach skończył bym karierę , bo wstyd , by mi było się tak kompromitować przed rodziną znajomymi i samym sobą no i kibicami... , ale do tego trzeba mieć jaja a nasi kopacze nawet tego nie mają...

Kamcio019 20.08.2012 16:11

Bedzie losowanie jutro w tv?

WiślakMyślenice 20.08.2012 16:35

Cytat:

Na cracovie najlepiej trafić w późniejszej fazie gdzie jest dwumecz
O tak! I przerobić znaną pieśń:

"Tu są waaasze okoliiiiceee,
tu jest wasze miejsce
W PIERWSZEJ LIIIDZE."

;]

Squirtle88 20.08.2012 17:24

Jak trafimy na koronę to w PP też nas mogą nie wpuścić do Kielc ?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:01.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl