Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [27 kolejka] Podbeskidzie - Wisła Kraków, sobota 21 kwietnia, 18:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8700)

Maras 22.04.2012 12:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Japycz (Post 1242605)
Może mi ktoś powiedzieć gdzie mogę oglądnąć powtórkę tego spotkania? Nie chodzi mi o mały skrót tylko pełne 90 minut.

Dzięki

26.04 (CZWARTEK) godz.13.30 CANAL+GOL

tommiyacht 22.04.2012 12:25

(+) nie wiem ile zarabia Iliev ale chocby mialbyc jokerem to nie wyobrazam sobie zebysmy go nie mieli na nowy sezon

a Kirm i tak jest cienki. Fuksiarska bramka i jeszcze bardziej fuksiarska asysta tego nie zmienią

Jagul 22.04.2012 19:21

Przyzwoita gra ale fajerwerków nie było. Mimo wszystko coś drgnęło i możliwe, że wygramy wszystko do końca. Cieszy powrót Sobola.

wolfy 22.04.2012 20:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Elefant (Post 1242600)
Fajnie, że wygraliśmy. W końcu pierwsze zwycięstwo z PBB.

No i w zasadzie tyle o tym meczu można by napisać.

Nie no, chyba po raz pierwszy tak zdominowaliśmy przeciwnika, do tego na wyjeździe. PBB odkąd ma utrzymanie nie gra już z takim zębem, ale z drugiej strony - u nas tez nic godnego uwagi nie pokazało.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:04.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl