![]() |
Cytat:
|
(+) nie wiem ile zarabia Iliev ale chocby mialbyc jokerem to nie wyobrazam sobie zebysmy go nie mieli na nowy sezon
a Kirm i tak jest cienki. Fuksiarska bramka i jeszcze bardziej fuksiarska asysta tego nie zmienią |
Przyzwoita gra ale fajerwerków nie było. Mimo wszystko coś drgnęło i możliwe, że wygramy wszystko do końca. Cieszy powrót Sobola.
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:04. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl