![]() |
Cytat:
|
Jak widzę Kirma na boisku to mam wrażenie że jest na tajnym kontrakcie u Filipiaka.Chyba się u nas najlepiej nie czuje, kontrakt poprawia humor.
|
Kapitanem powinien być ktoś kto daje z siebie wszystko i walczy. Kapitan ma dawać przykład a nie służyć jedynie do dyskusji z sędziami, którzy i tak robią co chcą i mają go w d...
|
Nunez, Kirm, Gargula,Lamey, Palic ( choc akurat dzis nawet jak na niego zle nie bylo - ale oceniam caly sezon) Diaz, Jirsak, Maly to po prostu bardzo slabi zawodnicy - to taki szrot i nic poza tym ...i nie byloby w tym nic nienormalnego bo Wisla to nie Real ani Barca ze ma samych dobrych zawodnikow ... ale jak tacy slabi zawodnicy moga zarabiac takie pieniadze ??? przeciez kazdy z nich ( oprocz Malego ) dostaje kase w granicach 80 -100 tys euro ....... mysle ze za 80 -100 tys zl przecietni polscy zawodnicy by zapierdalali jak meserszmity - a ze nie maja umiejetnosci ??? niczym by nie roznili sie od wyzej wymienionych panow .... poziom by byl taki sam - tylko troche wiecej walki ....... i jeszcze jedna aluzja do Malego .... kolejny raz - a obserwuje to juz od dawna - zauwazylem ze ten koles nie ma zielonego pojecia na czym polega gra w lini i trzymanie lini spalonego - zauwazcie to - maly ma takie spalone ze chyba juniorzy sie wiecej pilnuja w tych sprawach .... i jeszcze jedno pytanie : czy ktos wie jak naprawde wyglada sprawa z mlodym Cleberem ? i jak wyglada wogole jego forma na tle Naszych Mlodych Gniewnych ????
|
co chcesz od Diaza????? na wiosne naprawdę gra solidnie i wiele razy nam ratował dupe
|
Cytat:
byc moze - po prostu slaby zawodnik kilka razy ratowal dupe bardzo slabej druzynie ... i co ? mam przez te kilka razy myslec o tym zawodniku ze jest Ok - ma odpowiednia pensje co do swojej efektywnosci ??naprawde juz tak niewiele potrzeba zeby zawodnika nazwac godnym reprezentowania Bialej Gwiazdy ???? kurde- ale to sie pozmienialo szybko :mysli: |
Cytat:
Co do Kirma zgadzam się i tyle, nic poza tym. stonujcie, bo nasza gra wyglądała zupełnie dobrze pomimo 120 minut z Ruchem. |
Cytat:
|
Cytat:
Nie dla Kapitana Garguły zdecydowne tak dla Sergieja |
Cytat:
Jasne, Diaz wirtuozem nie jest, ale jako zapchajdziura mogący grać niemal wszędzie w obronie i środku pomocy jest zupełnie ok. Wisła jest Wisłą, a nie Realem i póki co takimi graczami gardzić nie możemy. A i do jego zaangażowania nie można się przyczepić. Absolutnie piłkarz na miarę dzisiejszej Wisły. |
Wisła wygrała!!! dla forumowiczów to źle, bo padli w 60 minucie.Tylko niektórzy zapominają że kilka dni wcześniej grali 120 minut w PP z wymagającym rywalem.
Dla was z perspektywy tV to źle wyglądało ale dla mnie to wyglądało Nawet fajnie i cieszą 3 punkty. |
Cytat:
masz racje - zapchajdziura na miare dzisiejszej Wisly - czyli druzyny srodka tabeli z ktora wygrywa lub remisuje juz PRAWIE kazdy w tej lidze ....nie o takiej Wisle marze - nie takiej Wisly chce ...wybacz ze po prostu wymagam jako kibic klubu ...no chyba ze juz mamy taka Wisle od ktorej juz nie mozna nawet wymagac czegokolwiek ... a w czasach gdy Diaz wygrywal z Wisla MP gral "troche" lepiej ...wcale nie odbieram rangi zwyciestwa ( WKONCU ) Wisly w lidze ...po prostu ten slaby seszon sie juz konczy i czas zaczac go podsumowywac ....wymienilem zawodnikow ktorzy sa po prostu za slabi na gre w Wisle- a przy tym zarabiaja krocie w porownanu do wlasnych umiejetnosci ....3 pkt ciesza - to oczywiste- zwlaszcza w sytuacji gdy zwyciestwo nad LKSem pomaga ( narazie) gdańskiej Lechii .....ale opisujac tamtych zawodnikow mam na mysli caly sezon - a nie pojedyjncze- zadkie - dobre mecze w ich wykonaniu |
Cytat:
|
Gdyby ktoś nie s.......ił przygotowań do rundy, to pewnie wytrzymywaliby po 90 minut grając co trzy dni.. teraz lepiej się cieszyć z tego że wreszcie w dwóch kolejnych meczach strzeliliśmy parę bramek i przeprowadzili kilka kolejnych ciekawych akcji.
|
Ogolnie Wisłę fajnie sie dzis ogldalo. jakies wymiany byly, jakas gra z pierwszej pilki. Genow bardzo ladnie, nie wiem czemu czesciej gral Bitan zamiast niego.. chociaz w mojej opinii obaj powinni grac w pierwszej 11.
Nunez, czlowiek-pechowiec, powinnismy sie go pozbyc. Małecki - dzisaj kiepska zmiana, wszystko tracil, ale on slabe wystepy przeplata dobrymi wiec nastepny mecz powinien byc dobry ;). niestety nasi zawodnicy gdy prowadza tracą konentracje stad te dwie bramki, dobrze, że na dwoch sie skonczylo. wystep Wisły ocenia na 5/10 bo rywal z niskiej polki, a mimo to strzelil nam dwie bramki.. |
Nawet jakby wygrywali do końca sezonu po 5-0 w zajebistym stylu to marudy będą narzekać że źle, bo jakby grali tak wcześniej to byśmy mistrza zdobyli i jeszcze by się bardziej obrażali na Małeckiego pisząc że jest szrotem bo im kiełbasa w gardle stanęła.
Wiadome że ocena zawodników jest jak najbardziej naturalna, ale ktoś tu się chyba zbyt daleko zapędza. Genkov tak jechany w końcu dostaje podania i strzela, bo wcześniej sam sobie miał stwarzać okazje.Kirm jest grzeczny i stoi z boku to zero praktycznie tematu, 73 kilowa kula u nogi Wisły. |
Chciałem tylko zauważyć, że w drugim meczu z rzędu bez Wilka, Wisła strzeliła 3 gole ;D Mam nadzieję, że to przypadek i nie okaże się, że Czarek jest hamulcem do ofensywnej gry Wisły.
|
Chciałem tylko zauważyć, że w drugim meczu z rzędu bez Wilka, Wisła strzeliła 3 gole ;D Mam nadzieję, że to przypadek i nie okaże się, że Czarek jest hamulcem do ofensywnej gry Wisły.
|
Czy zauważyliście że Kirm miał dziś dwie asysty :-)
|
Cytat:
|
Cytat:
1 bramka asysta Nuneza 2 bramka as. Kirma 3 bramka as. Paljicia |
|
Cytat:
|
Cytat:
Pełna zgoda z opisem. Dodam tylko, że Wisła wygrała kolejny mecz bez Wilka na boisku. Jak widać jeden piłkarz na boisku, zamiast Wilka, który potrafi grac w piłkę to duże wzmocnienie. Oprócz Wilka jeszcze do wymiany niepotrafiący grać Kirm i Garguła i wreszcie Wisła zacznie grać 11 na 11 a nie w ósemkę. |
Z Wilkiem poza pierwszym składem to ja rozumiem jakiś żart? Co do Ilieva zdjętego w trakcie meczu to trzeba sobie otwarcie powiedzieć, że grając jeden meczy tygodniowo Ivica wytrzymuje 60 minut. Dlatego uważam, że jest przepłacanym piłkarzem, choć w 60 minut robi więcej niż Kirm w trzy mecze. Kirm ma po prostu bieganie, może po dwóch meczach z rzędu wrócić biegiem do domu, a po Ivice trzeba by zamówić helikopter żeby go zabrać wprost z boiska.
Inna sprawa mnie nurtuje: dlaczego Pajlic po dwóch sezonach w Wiśle, (mieszkania w Polsce, gdzie musisz iść do sklepu, załatwić sprawę administracyjną, zawieźć dziecko do przedszkola itd.) nadal udziela wywiadów w języku angielskim? To samo Kirm, który jest tu jeszcze dłużej? To moim zdaniem pokazuje jak poważnie Panowie traktują przystanek w Polsce na drodze ich futbolowej kariery. |
A ja sie zastanawiam co takiego musza jeszcze zrobic (albo nie zrobic) Gargula i Kirm, zeby Probierz w koncu zauwazyl , ze "sabotuja" nasza gre?
Zwlaszcza Gargula, ktory wczoraj robil wszystko, zeby tylko nic nie robic. |
Cytat:
To, że ostatnie dwa mecze Wisły były najlepsze w tym roku i obydwa bez Wilka w składzie to może jest przypadek... a może nie. W każdym razie piłkarsko Wilk daje drużynie jedno wielki NIC. Na pozycji przecinaka można postawić Bruda i na jedno wyjdzie. Zresztą przy takim braku postępów w grze Wilka na przestrzeni sezonu to wolałbym oglądać Bruda bo może on się jakoś jeszcze rozwinie. |
Jednak porównywanie Czarka do Bruda jest niesprawiedliwe.
Niemniej jednak, pomimo tego, że Czarek zostawia w ch*j i trochę serca na boisku, to jest on obiektywnie patrząc bardzo przeciętnym piłkarzem. Zaczęliśmy wszystko przegrywać odkąd Radek złapał kontuzję. Wilk gra mega defensywnie. |
bardzo dobry mecz do strzelenia przez ŁKS bramki. Widać było ze po trzeciej nasi odpuscili juz pressing a ŁKS to wykorzystał.
Nie od dziś wiadome jest że nie mamy obrony i w końcu znalazł sie trener który zaryzykował i ustawił nas wysoko by po prostu atakować a nie bronić się! Nunez i Kirm, tym dwóm jakbym mógł strzeliłbym w kolano.Nunezowi za jego głupotę, fajnie ze zrobi crossa ale jego nonszalancja mnie totalnie rozpierdala. Andrażowi za to że jest fenomenem. Każde jego zagranie jest złe, jak wydaje sie ze akcji nie da sie s.......ić, on i tak ja s.......i. Fajnie ze zaliczył asystę, ale najpierw trzeba podziękować frajerowi z ŁKS który dostał dziurę. |
Wezcie poprawke z kim my gralismy.
|
Mimo wszystko Kirm jest jednym z nielicznych w naszej drużynie który jest przygotowany na grę przez 90 minut. Gdyby potrafił w odpowiednim momencie podjąć odpowiednią decyzję o podaniu/strzale, to mielibyśmy z niego pożytek.
|
Maciuś graliśmy z ŁKS ale to tylko wiedział Małecki,Garguła i Czekaj. Dla reszty to był kolejny przeciwnik po prostu, co z tego ze w ogole nie mieli przygotowań i grają za darmo, nasi pracownicy takimi detalimi sie przeciez nie interesują, najważniejsze dograć do końca sezonu jak mówił Kirm.
|
co nie zmienia faktu że jak sie nie widzi perspektyw to ciężko o pełną mobilizacje a w tej lidze trzeba walczyć od 1 do 90 min., no i to czy im nie brakuje najzwyczajniej sil tez jest zastanawiające bo ci najemnicy moim zdaniem walczą na boisku
człowiek tez pracuje i chyba wie jak to czasem wygląda :( Cytat:
|
dobra jeszcze raz apeluje. nie podniecać się ostatnimi dwoma meczami i nie wyciągać pochopnych wniosków. za tydzień podbeskidzie i wszystko wróci do normy.
|
Cytat:
Patrzac na gre obronna, ale zwlaszcza na statystyki.... to liczac ze dzis Lech straci przynajmniej 1 bramke, to dalej mam 2 najlepsza obrone po Legii! W lidze w zadnym meczu chyba nie stracilismy wiecej niz 2 bramek. W pucharach? Ok dwa mecze z Fulham i Twente gdzie po 4 bramki stracilismy, no ale w tym Jaliensa duza zasluga byla ktory, zwlaszcza w meczu z Twente albo sprzedal albo odpuscil (3 bramki ewidentnie na jego konto). A oprocz tego naprawde nasza defensywa daje rade. Problemem jest ofensywa, nawet po strzeleniu 3 bramek LKSowi to dalej nawet nie mamy sredniej 1 bramki na mecz!! To jest poprostu katastrofa. Nasza gra ofensywna dopiero cos sie ruszyla, ale to ogolnie katastrofa! W zadnym meczu wtym sezonie 4 bramek nie strzelilismy, ba moze w 3 meczach po 3 bramki strzelismy, no ale i tak wygrana roznica 2 bramek to tez 2-3 mecze. Jesli chodzi o ilosc bramek strzelonych, to chyba nawet jak Wisla spadala to miala wiecej. Nawet w sezonie w ktorym na 8 miejscu bylismy, strzelilismy 41 bramek, a w tym ciezko bedzie dojsc do 30.. |
Cytat:
|
Cytat:
Iliev 1 gol, 2 asysty + gol ze Skonto Kirm 3 gole, 3 asysty (albo 2 nie jestem pewien), + 2 gole w fazie grupowej LE |
A ile Iliev miał otwierających podań, takich jak wczoraj do Kirma? Albo kapitalnych dośrodkowań, których napastnicy nie wykorzystali?
|
Cytat:
Iliev 41 meczów 3 bramki 5 asyst Melikson 28 meczów 3 bramki 5 asyst Kirm 37 meczów 5 bramek 4 asysty Garguła 33 meczów 1 bramka 4 asysty więc w klasyfikacji kanadyjskiej Kirm 9 Iliev i Melikson po 8 ale to Kirm jest sabotażystą ;) |
Ja wczoraj wyjątkowo zasiadłem sobie na trybunie B i skupiłem się tylko na meczu i grze naszych zawodników i potwierdzam. Tak to Kirm jest sabotażystą
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:38. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl