Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [25 kolejka]Jagiellonia Białystok-Wisła Kraków,7 kwietnia 2012,18.00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8675)

Tasio1906 07.04.2012 19:08

Macie posiadanie jak za Moskala:D czyli Probierz=Moskal ;)

rafil 07.04.2012 19:08

Kirm i Uryga to byli jedyni, coś grali tzn. nie popełniali dziś rażących błędów, więc nie wiem skąd ta jazda po nich. Pareiko jak zawsze dobrze, a reszta też jak zawsze, ale dramatycznie.

bellic88 07.04.2012 19:10

Niestety ale jest tak jak powtarzali to wielokrotnie komentatorzy. Dochodzimy pod pole karne i koniec. Nasza ofensywa nie istnieje po strzeleniu nam bramki.
Zero pomysłu na kombinacyjną gre.
Zero dobrych wrzutek czy z narożnika, czy wolnego czy z akcji.
Brak wypracowywania tak samo rzutów wolnych.
Brak zawodnika który byłby zdolny stworzyć zagrożenie dobrze wykonując rzut wolny.
Zero indywidualnych akcji takich jak Pajlic w koncowce(czemu Biton nie może chociaż raz na mecz stworzyć czegoś takiego jak z Twente na wyjeździe?)
Zero (celnych/stwarzających zagrożenie) strzałów z dystansu.
Zero (no może dzisiaj jedno) niebezpiecznych prostopadłych podań.

Więc ja się pytam z czym do ludzi? I to nie ma już znaczenia czy to są grajkowie zagraniczni czy Polacy.

A o panu Andrażu przez grzeczność nie wspomne...


Nie jednak musze. Jak posłał piłe w powietrze po świetnym podaniu Meliksona to myślałem że wyjde z siebie i stane obok po czym zrobie to jeszcze raz i we troje pojade mu nakopać osobiście...

GaoFeng 07.04.2012 19:10

Jak tam gral Alan Uryga? W ME on sobie slabo radzi, a ostatnio z Legia zagral katastrofalnie...

Mario Nh 07.04.2012 19:11

Z pustego Salomon nie naleje. To sie tyczyło Moskala i Probierza.
Temu drugiemu została powierzona budowa nowej Wisły.
A póki co jakoś trzeba pograć tymi łamagami bez ambicji.

Karherop 07.04.2012 19:11

tutaj juz nawet nie ma co się denerwować , jest po prostu żal patrzeć na to wszystko na boisku. Serce się kraja .

najbardziej żal po tym meczu Wilka , Pareiki i Urygi . Poza tym że zostawili wiele zdrowia to nie można mieć większych zarzutw do ich gry ( poza zachowaniem Wilka przy bramce )

Szczególnie nasz najmłodszy gracz pokazał jak można walczyc na boisku, notował odbiory w środkowej strefie , a co najważniejsze nie popełnił w całym meczu zadnego większego błędu . Co też najciekawsze stwarzał największe zagrożenie przy stałych fragmentach dla Wisły . Brawa dla tego chłopaka . Powinien dostać szanse w kolejnym meczu . Nie dał plamy

Może nie u wszystkich , ale dzisiaj widać było namiastki ambicji u naszych graczy . Widać ją było nawet u Paljica czy Lameya , ale i tak czas tych "piłkarzy" w Wiśle dobiegł końca .

konrad123 07.04.2012 19:11

Przestańcie się w końcu czepiać. Grali prawie sami obcokrajowcy typu Lamey, Paljic, Jaliens - źle. Dali do składu Polaków takich jak Brud, Czekaj, Uryga - również źle. Nie tyczy się to dzisiejszego meczu tylko ogólnie. Gra to padaka, potwierdzam ale odnośnie składu - POLAKOWI NIE DOGODZISZ. Prawda jest taka, że teraz liga poszła się jeb... i jedyne co zostaje to puchar a dopiero w przyszłym sezonie nie duże przemeblowania i walczymy o ligę!

Mario Nh 07.04.2012 19:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafil (Post 1238554)
Kirm i Uryga to byli jedyni, coś grali tzn. nie popełniali dziś rażących błędów, więc nie wiem skąd ta jazda po nich. Pareiko jak zawsze dobrze, a reszta też jak zawsze, ale dramatycznie.

Nie umie podawać strzelać dośrodkowywać. :haha:

John1906 07.04.2012 19:13

To nie jest drużyna tylko 11 kopaczy, każdy gra swój mecz.

lorddavy 07.04.2012 19:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez willow (Post 1238534)
Bo lud chciał Polaków?
To dostał lud Polaków...
Macie przedsmak Wisły anno Domini 2012/2013, z "młodymi zdolnymi Polakami" w składzie i polską myślą szkoleniową.

Po co odwracasz kota ogonem? Gdzie ci młodzi zdolni? 22 letni Brud, no k.urwa prosze cie.

kkbm 07.04.2012 19:13

Brud - chłopak powinien pomyśleć o jakimś liceum, potem ewentualnie studiach, bo do gry w piłkę w ogóle się nie nadaje.
Jirsak - najwyższa pora zacząć pakować bagaż i kupić bilet w jedną stronę do Pragi. Czeskiej Pragi.
Biton - słaby piłkarz, bez techniki, bez przyjęcia, bez dryblingu. Czasem coś strzelił.
Uryga - przyzwoity występ. Przynajmniej porusza się jak piłkarz w przeciwieństwie do Czekaja, który na boisku spędza maksymalnie 45 min, a potem albo łapie czerwień, albo kontuzję.
Pareiko - dobry występ, ale przy bramce mógł się lepiej zachowac.
Lamey - co ten zawodnik robi na boisku? Ani nie gra w obronie, ani w pomocy.
Wilk - walczak i... walczak. W ostateczności w drużynie może być jeden taki przecinak, ale nie podzielam zachwytów nad jego grą.
Diaz - przyzwoity, ale chaotyczny. W ostateczności może być.
Małecki - szkoda słów.
Kirm - biega i... tyle.
Paljic - uczy się od Kirma. Również biega.

Wypada złożyć naszemu dyrektorowi sportowemu gratulacje za pasmo sukcesów. Za świetne transfery, dobre wypożyczenia, zrównoważony budżet, dobrze wynegocjowane kontrakty.

W ostatnich latach do Wisły trafiło 3 przyzwoitych piłkarzy: Pareiko, Meliskon i może Genkow. Reszta to piłkarski szrot, który wygenerował nam 8 mln deficytu, niewiele dając w zamian.
Oczywiście można opowiadać o mistrzostwie i o 3 min brakujących do LM. Ale to jest tylko złudzenie. Mistrzostwo zdobyliśmy w kiepskim stylu, po kiepskiej grze w jeszcze gorszej lidze.
W kwalifikacjach do LM przyzwoicie zagraliśmy 2 mecze: z Litexem u siebie i Apoelem również u siebie.
LE to była kompromitacja w połowie spotkań, a w szczególności w pierwszym meczu z Odense.
Popisów z Belgami nie ma nawet co komentować.

rakieta 07.04.2012 19:14

No szykuja sie zniany i dobrze a my swoje czy wygrywasz czy nie ja i tak kocham cie w sercu moin WISLA, byle w derbach nie obskoczyli reszta mnie wali.Miejmy nadzieje na lepszy przyszly sezon i mistrza we Wroclawiu oraz ostra bibe w ostatnim meczu sezonu.Nara

gigant 07.04.2012 19:15

Jakim cudem Maaskant zrobił mistrzostwo tymi piłkarzami? Teraz trzeba mu podziękować za zdobycie wystarczającej ilości punktów, które zapewniły nam utrzymanie.

Don Donson 07.04.2012 19:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 1238550)
Mógłbyś nie przeginać!

Jakich Polaków? Piłkarzy z ME a nie Polaków. Jak przyjdą ci mityczni Polacy jak Makuszewski, Pazdan, Brożek itd czy inni to wtedy ocenimy ich grę albo się powyzywasz. Na razie nasze stranierosy serwują nam strajk włoski i olewają grę poza Pareiko. Więc co ma Probierz robić? Daje pograć piłkarzom ME. A wiadomo że to nie ten poziom. I nie ci piłkarze jak Brud będą wiodącymi pozstaciami w przyszłym sezonie

Co do zasady zgodzę się z Tobą - strajkują.
Co do szczegółu - nie jest to strajk włoski - strajk włoski nam by się przydał bo oznacza on bezkompromisowe przykładanie się do wykonywanych obowiązków. W przypadku piłkarzy nie da się tego chyba wykonać.

Opierdalają się chłopaki, słońce zaświeciło, idzie wiosna - w galeriach nowe kolekcje ciuchów:haha:
Swoją drogą nie ma dyscyplinarnych posunięć w klubie żadnych? Moskalewicza swego czasu posuwali na prawo i lewo za byle gówno a teraz? Śmiech na sali. Może niech umocnią wały na Wiśle zamiast siłowni?

TSWojtas 07.04.2012 19:15

Kiedy Kirmowi kończy sie kontrakt? Co on ma w sobie takiego że gra za każdego trenera ?? Bo on gra gorzej od Łoba !!

thechris 07.04.2012 19:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafil (Post 1238554)
Kirm i Uryga to byli jedyni, coś grali tzn. nie popełniali dziś rażących błędów, więc nie wiem skąd ta jazda po nich. Pareiko jak zawsze dobrze, a reszta też jak zawsze, ale dramatycznie.

Moskal? Jedyny trener w Europie który broni bramkowego remisu z własnego stadionu w pucharach ;)

Tabelka z ostatnich 9 kolejek:

13. Wisła Kraków 9 7
14. Cracovia 9 7
15. Lechia Gdańsk 8 7
16. Łódzki KS 8 6

Tabela za okres: 7 grudnia 2011 - 30 czerwca 2012

ŁKS i Lechia grają u siebie. Wisła ma szanse spać na ostatnie miejsce w 9. ostatnich kolejkach (ex aequo z Cracovią). Dziewięć kolejek to prawie 1/3 sezonu więc nie jest to jakiś krótki okres...

Wypada podziękować Maaskanatowi za nabicie punktów, które pozwolą na w miarę spokojne utrzymanie w lidze.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kkbm (Post 1238563)
Brud - chłopak powinien pomyśleć o jakimś liceum, potem ewentualnie studiach, bo do gry w piłkę w ogóle się nie nadaje
Jirsak - najwyższa pora zacząć pakować bagaż i kupić bilet w jedną stronę do Pragi. Czeskiej Pragi.
Biton - słaby piłkarz, bez techniki, bez przyjęcia, bez dryblingu. Czasem coś strzeli.
Uryga - przyzwoity występ. Przynajmniej biega jak piłkarz w przeciwieństwie do Czekaja, który na boisku spędza maksymalnie 45 min, a potem albo łapie czerwień, albo kontuzję.
Pareiko - dobry występ, ale przy bramce mógł się lepiej zachowac.
Lamey - co ten zawodnik robi na boisku? Ani nie gra w obronie, ani w pomocy.
Wilk - walczak i... walczak. W ostateczności na boisku może być jeden taki przecinak, ale nie podzielam zachwytów nad jego grą.
Diaz - przyzwoity, ale chaotyczny. W ostateczności może być.
Małecki - szkoda słów.
Kirm - biega i... tyle.
Paljic - uczy się od Kirma. Również biega.

Pełna zgoda, szczególnie z Wilkiem. W polskiej lidze się przydaje taki jeden kosiarz w drużynie. W poważnej piłce taki zawodnik bez techniki jest zupełnie zbędny.

Biton coś tam potrafi ale widać, że już jest myślami na wakacjach.

kriswisla 07.04.2012 19:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ajax (Post 1238549)
Bo gawiedź nasłuchała się o krakowskiej piłce i chciała zamiany. A Maaskant chyba po meczu ze Śląskiem w zeszłym sezonie pojął że ma bandę łamag i wycisnął z nich 200%

Hehehe śmiać mi się chciało jak czytałem te bzdury o stylu gry itp a dziś mi się chce płakać.

Ale Gawiedzi nie martwcie się dostaniecie wszystko czego chcieliście Polaków i posiadania piłki tylko czemu nie ma radowania się?

mecz ze Sląskiem to juz Moskal prowadził:-/

speedfashion 07.04.2012 19:17

@ konrad123

chyba o ekstraklasę.

Ja chciałem tylko wyrazić podziw dla kibiców, którzy, chociaż są święta, pojechali do Białegostoku. Przynajmniej oni godnie zaprezentowali godnie Wisłę Kraków.

Aha, komentatorzy byli bardzo przykrzy dzisiaj. "Grzesiu Rasiak", "sędzia nie musiał gwizdnąć" - itp. Czemu się tutaj dziwić? To oni w największej mierze napędzali nagonkę na "niepolską Wisłę". Wszak ich koledzy u nas nie grają, nie sprzedają nam zawodników (z uwzględnieniem wielkiej prowizji dla siebie), nie siedzą w zarządzie. Nie martwcie się, to wszystko wróci!

Na koniec dodam, że wbrew niektórym wyjdzie na to, że Maaskant odniósł dwa sukcesy z rzędu z tą drużyną. Najpierw wygrał mistrzostwo, a później zapewnił jej utrzymanie. :)

maqz 07.04.2012 19:18

"Zgodnie z art. 114 K.p. pracownik, który wskutek niewykonania lub nienależytego wykonania obowiązków pracowniczych ze swej winy wyrządził pracodawcy szkodę, ponosi odpowiedzialność materialną według zasad określonych w przepisach niniejszego rozdziału. (..)Nawet jeżeli wyrządzona szkoda była nieumyślna pracowni ponosi odpowiedzialność do wysokości trzykrotności swojego wynagrodzenia, w przypadku winy umyślnej pracownik będzie musiał zrekompensować szkodę w całej wysokości. "

rafil 07.04.2012 19:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mario Nh (Post 1238560)
Nie umie podawać strzelać dośrodkowywać. :haha:

Ale to nic nowego, a dziś do swojej mizerii dołożył choć trochę biegania, co w jego wypadku jest nowością :lol:

mitmichael 07.04.2012 19:18

Ja sie nie dziwie, ze na Euro nie bedzie polskich sedziow jak mamy takich partaczy-amatorow w ekstraklasie. Piasecki powinien za dzisiejszy mecz powedrowac do 1 ligi tak jak wysłali tego co Nam pomogł z ŁKS-em. Wtedy to była afera na wysoka skale, teraz wszystko szybko zostanie rozwiane

kot 07.04.2012 19:22

Znowu napiszę, żebyście sie nie załamywali. Dostaniecie to, po czym rozpieprzyliście ten klub jesienią. Usuwani piłkarze zagraniczni, wygraja Wam dla nich ostatni a dla Was jedyny mecz, na którym Wam w życiu zależy i sezon będzie uratowany. Wydaje się, że Pasy nie wygrają wszystkich meczów do końca ligi i raczej spadną, a Wisła mimo prawdopodobnie przegrania wszystkich meczów do końca sezonu, za wyjątkiem tego, na którym tak bardzo zależało i zależeć będzie zawsze, Cupiałowi i kibicom kumatym, raczej nie zdoła spaść razem z Cracovią. Wszystkiemu winien jest Maaskant, który nagromadził tak dużo punktów, zanim go wywalono za Cracovię, że Moskal razem z Probierzem, mimo rekordu w przegrywaniu meczów, nie są w stanie spaść razem z Cracovią. Cały przyszły sezon, Wisła będzie grać bez derbów, ku rozpaczy Wisły i Anty Wisły i to przez Maaskanta oraz jego ekipę. Tak więc, mam wrażenie, że na ostatnich póki co derbach, stadion osiągnie rekord frekwencji i po raz pierwszy w swej nowej historii, wypełni się po brzegi. Albo Filipiak awansuje za rok ponownie do Ekstraklasy, albo Cupiał uczyni wszystko, aby młodzi zdolni Polacy, doprowadzili do derbów w 1 lidze już za rok i zmazali plamę holenderską. Tak więc, głowa do góry. Prędzej czy później jesteśmy na derby skazani, bo bez nich nie ma sensu grać w piłke w Krakowie i tym bardziej, robić jakiekolwiek rewolucje. :haha:

BigLeb 07.04.2012 19:22

Tabela wiosny
1. Korona Kielce 7 16
2. Górnik Zabrze 8 15
3. Legia Warszawa 8 15
4. Ruch Chorzów 8 15
5. Zagłębie Lubin 7 14
6. Polonia Warszawa 8 10
7. Jagiellonia Białystok 8 10
8. Podbeskidzie Bielsko-Biała8 10
9. Lech Poznań 7 10
10. GKS Bełchatów 8 9
11. Śląsk Wrocław 8 8
12. Wisła Kraków 8 7
13. Widzew Łódź 7 7
14 Lechia Gdańsk 7 7
15. Cracovia 8 6
16. Łódzki KS 7 6

Rob_Zombie 07.04.2012 19:27

A tam, przyczepiliście się tego Kirma. Dzisiaj i tak przy Małeckim, Brudzie czy Bitonie był niemal bogiem.

thechris 07.04.2012 19:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kot (Post 1238576)
Znowu napiszę, żebyście sie nie załamywali. Dostaniecie to, po czym rozpieprzyliście ten klub jesienią. Usuwani piłkarze zagraniczni, wygraja Wam dla nich ostatni a dla Was jedyny mecz, na którym Wam w życiu zależy i sezon będzie uratowany. Wydaje się, że Pasy nie wygrają wszystkich meczów do końca ligi i raczej spadną, a Wisła mimo prawdopodobnie przegrania wszystkich meczów do końca sezonu, za wyjątkiem tego, na którym tak bardzo zależało i zależeć będzie zawsze, Cupiałowi i kibicom kumatym, raczej nie zdoła spaść razem z Cracovią. Wszystkiemu winien jest Maaskant, który nagromadził tak dużo punktów, zanim go wywalono za Cracovię, że Moskal razem z Probierzem, mimo rekordu w przegrywaniu meczów, nie są w stanie spaść razem z Cracovią. Cały przyszły sezon, Wisła będzie grać bez derbów, ku rozpaczy Wisły i Anty Wisły i to przez Maaskanta oraz jego ekipę. Tak więc, mam wrażenie, że na ostatnich póki co derbach, stadion osiągnie rekord frekwencji i po raz pierwszy w swej nowej historii, wypełni się po brzegi. Albo Filipiak awansuje za rok ponownie do Ekstraklasy, albo Cupiał uczyni wszystko, aby młodzi zdolni Polacy, doprowadzili do derbów w 1 lidze już za rok i zmazali plamę holenderską. Tak więc, głowa do góry. Prędzej czy później jesteśmy na derby skazani, bo bez nich nie ma sensu grać w piłke w Krakowie i tym bardziej, robić jakiekolwiek rewolucje. :haha:

:haha::haha: To było mocne :D

Swoja drogą jakby były wejściówki za free to na derbach nie spodziewałbym się więcej niż 20 tys...
Pamiętam, że rok temu jak Wisła zapewniała sobie matematycznie MP właśnie w derbach z Pasami to było luźno na trybunach a co dopiero teraz ;)

del 07.04.2012 19:28

aktualnie nasza druzyna nie istnieje , to zlepek kopaczy ktorzy nie potrafia stworzyc zadnej skladnej akcji, Jaga nie grala dzis kompletnie nic a bez wiekszych problemow nas pyknela,
co do zawodnikow to Pareiko kolejny raz uchronil nas od totalnej kompromitacji, Uryga i Diaz na plus, Lamey i Pajlic mizeria, grali tak zeby sie nie przemeczyc czyli do najblizszego i niech ten cos zrobi,
pomoc i atak praktycznie nie istnieje, Małecki totalne zero, zadnego udanego dryblingu czy dosrodkowania, strzela z 40m ledwo dokopujac do bramki, Kirm probowal szarpac ale jak to Kirm,
dryblingu zero,strzalu zero,pomyslunku zero,przyjecia nawet nie komentuje, Jirsak jak zawsze tylko do najblizszego, Brud kolejna zapchajdziura, gra tylko do najbliszego, gra na alibi do tego slaby w odbiorze, malo agresywny,
Wilk przy nim to profesor, z kolei Wilk jak zwykle ambitny, jemu akurat nie mam nic do zarzucenia, Biton tez kompletne zero, ani nie cofnie sie po pilke aby troche rozegrac ani zadnego dryblingu nic,
z taka gra to i nawet z ŁKSem bedzie mega ciezko, bo pamietam jak grali odwaznie na Legii, sezon ogolnie stracony, oby cos sie zmienilo.

aNouc 07.04.2012 19:28

Coś na pokrzepienie serca
http://www.youtube.com/watch?v=zOdgCR6VeWo

palikot 07.04.2012 19:30

Dzisiaj każdy z nas nauczy się troszeczkę pokory. Mecz, w którym nie to, że Jagiellonia była lepsza, tak jak w każdym innym meczu, w którym Wisła przegrała zwłaszcza u siebie z Korona, Polonia, Lechia Górnik nie znaczy, że oni byli lepsi a my słabi. Nie! Nie o to chodzi! Tylko o to, że każdy ten mecz Wisła miała przegrać i przegrała. Tak samo przegra kolejne mecze... i kolejne i kolejne... a wy będziecie płakać i po raz kolejny już raz z kolei pisać, co byście nie zmienili, kogo nie zwolnili, w co nie zainwestowali, kogo sprowadzili, bedziecie porównywać kto jest lepszy, kto gorszy, co by Wisła z 2003 roku z tą nie zrobiła a potem będą kolejne porażki i kolejne a wy dalej w rytm muzyki będziecie pisali to samo.
Sytuacja jest taka, że Wisła dostaje brutalnie mówiąc po mordzie za swoje grzechy i dostajemy też my kibice przy okazji, ale my też nie jesteśmy bez winy. Dlatego radze sytuacje przyjąć z pokorą, pogodzić się z obecnym stanem rzeczy jeśli ktoś nie chce skończyć w wariatkowie.
Dajcie spokój już tym biednym piłkarzom, tym trenerom, Valksowi itd... Zrozumcie tak jest i tak musi być... Nic się nie układa, bo się ułożyć w chwili obecnej nie może. "Odpokutujemy", zaczniemy wygrywać i wtedy Probierz(albo kazdy innny ktory przyjdzie) będzie w tedy super, zagraniczni będą cacy, Polacy też i będzie lux.

W tym sezonie wygramy tylko w derbach i we wtorek, pamiętajcie :D

Kurz 07.04.2012 19:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez del (Post 1238582)
Wilk przy nim to profesor, z kolei Wilk jak zwykle ambitny, jemu akurat nie mam nic do zarzucenia, Biton tez kompletne zero, ani nie cofnie sie po pilke aby troche rozegrac ani zadnego dryblingu nic,
z taka gra to i nawet z ŁKSem bedzie mega ciezko, bo pamietam jak grali odwaznie na Legii, sezon ogolnie stracony, oby cos sie zmienilo.

Na pewno coś się zmieni. Idą oszczędności. Niektóre ptaszki już nawet ćwierkają, ze w następnym sezonie postawiono przed drużyną bardziej realistyczne cele... nie musimy walczyć o mistrzostwo. Pytanie czy miejsce 8-12 będzie satysfakcjonujące.

willow 07.04.2012 19:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 1238550)
Mógłbyś nie przeginać!

Jakich Polaków? Piłkarzy z ME a nie Polaków. Jak przyjdą ci mityczni Polacy jak Makuszewski, Pazdan, Brożek itd czy inni to wtedy ocenimy ich grę albo się powyzywasz. Na razie nasze stranierosy serwują nam strajk włoski i olewają grę poza Pareiko. Więc co ma Probierz robić? Daje pograć piłkarzom ME. A wiadomo że to nie ten poziom. I nie ci piłkarze jak Brud będą wiodącymi pozstaciami w przyszłym sezonie

Znasz definicję strajku włoskiego? Chyba nie, bo byś bzdur nie pisał. Odsyłam do wikipedii.
Reszty nie skomentuję. Nie chcę mi się.

markowywislak 07.04.2012 19:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kkbm (Post 1238563)
Brud - chłopak powinien pomyśleć o jakimś liceum, potem ewentualnie studiach, bo do gry w piłkę w ogóle się nie nadaje.
Jirsak - najwyższa pora zacząć pakować bagaż i kupić bilet w jedną stronę do Pragi. Czeskiej Pragi.
Biton - słaby piłkarz, bez techniki, bez przyjęcia, bez dryblingu. Czasem coś strzelił.
Uryga - przyzwoity występ. Przynajmniej porusza się jak piłkarz w przeciwieństwie do Czekaja, który na boisku spędza maksymalnie 45 min, a potem albo łapie czerwień, albo kontuzję.
Pareiko - dobry występ, ale przy bramce mógł się lepiej zachowac.
Lamey - co ten zawodnik robi na boisku? Ani nie gra w obronie, ani w pomocy.
Wilk - walczak i... walczak. W ostateczności w drużynie może być jeden taki przecinak, ale nie podzielam zachwytów nad jego grą.
Diaz - przyzwoity, ale chaotyczny. W ostateczności może być.
Małecki - szkoda słów.
Kirm - biega i... tyle.
Paljic - uczy się od Kirma. Również biega.

Wypada złożyć naszemu dyrektorowi sportowemu gratulacje za pasmo sukcesów. Za świetne transfery, dobre wypożyczenia, zrównoważony budżet, dobrze wynegocjowane kontrakty.

W ostatnich latach do Wisły trafiło 3 przyzwoitych piłkarzy: Pareiko, Meliskon i może Genkow. Reszta to piłkarski szrot, który wygenerował nam 8 mln deficytu, niewiele dając w zamian.
Oczywiście można opowiadać o mistrzostwie i o 3 min brakujących do LM. Ale to jest tylko złudzenie. Mistrzostwo zdobyliśmy w kiepskim stylu, po kiepskiej grze w jeszcze gorszej lidze.
W kwalifikacjach do LM przyzwoicie zagraliśmy 2 mecze: z Litexem u siebie i Apoelem również u siebie.
LE to była kompromitacja w połowie spotkań, a w szczególności w pierwszym meczu z Odense.
Popisów z Belgami nie ma nawet co komentować.

a np Błaszczykowski to nie jest przyzwoity piłkarz??
wyjdź!

marcin19876 07.04.2012 19:36

Alan Uryga to jedyny pozytyw dzisiejszego meczu...

anthony09 07.04.2012 19:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kkbm (Post 1238563)
Brud - chłopak powinien pomyśleć o jakimś liceum, potem ewentualnie studiach, bo do gry w piłkę w ogóle się nie nadaje.
Jirsak - najwyższa pora zacząć pakować bagaż i kupić bilet w jedną stronę do Pragi. Czeskiej Pragi.
Biton - słaby piłkarz, bez techniki, bez przyjęcia, bez dryblingu. Czasem coś strzelił.
Uryga - przyzwoity występ. Przynajmniej porusza się jak piłkarz w przeciwieństwie do Czekaja, który na boisku spędza maksymalnie 45 min, a potem albo łapie czerwień, albo kontuzję.
Pareiko - dobry występ, ale przy bramce mógł się lepiej zachowac.
Lamey - co ten zawodnik robi na boisku? Ani nie gra w obronie, ani w pomocy.
Wilk - walczak i... walczak. W ostateczności w drużynie może być jeden taki przecinak, ale nie podzielam zachwytów nad jego grą.
Diaz - przyzwoity, ale chaotyczny. W ostateczności może być.
Małecki - szkoda słów.
Kirm - biega i... tyle.
Paljic - uczy się od Kirma. Również biega.

Wypada złożyć naszemu dyrektorowi sportowemu gratulacje za pasmo sukcesów. Za świetne transfery, dobre wypożyczenia, zrównoważony budżet, dobrze wynegocjowane kontrakty.

W ostatnich latach do Wisły trafiło 3 przyzwoitych piłkarzy: Pareiko, Meliskon i może Genkow. Reszta to piłkarski szrot, który wygenerował nam 8 mln deficytu, niewiele dając w zamian.
Oczywiście można opowiadać o mistrzostwie i o 3 min brakujących do LM. Ale to jest tylko złudzenie. Mistrzostwo zdobyliśmy w kiepskim stylu, po kiepskiej grze w jeszcze gorszej lidze.
W kwalifikacjach do LM przyzwoicie zagraliśmy 2 mecze: z Litexem u siebie i Apoelem również u siebie.
LE to była kompromitacja w połowie spotkań, a w szczególności w pierwszym meczu z Odense.
Popisów z Belgami nie ma nawet co komentować.

Zgadzam się z tobą bardzo dobrze ! My w kadrze mamy jednego zawodnika na odpowiednim poziomie ... :
Meliksona, a reszta to ...

Edson 07.04.2012 19:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez thechris (Post 1238581)
:haha::haha: To było mocne :D

Swoja drogą jakby były wejściówki za free to na derbach nie spodziewałbym się więcej niż 20 tys...
Pamiętam, że rok temu jak Wisła zapewniała sobie matematycznie MP właśnie w derbach z Pasami to było luźno na trybunach a co dopiero teraz ;)

LUŹNO?! 17 500/18 000 pojemności ówczesnej?! Gdzie Ty tam znalazłeś luz? No chyba, że na waleta wbiłeś na zamknięty wtedy sektor C, B, A lub H.

markowywislak 07.04.2012 19:42

Cieszy występ Urygi.Probierz musi mu dać szanse z Ruchem zagrać.Dzisiaj walczył i podejmował ryzyko w odbiorze i przede wszystkim nie popełnił błędu.
Wilk walczy widać że ma Wisłę w sercu.
Małecki to jest piłkarz dno i tyle.Pajac boiskowy już w 2 minucie mógł podać do Bitona który wychodził sam na sam.
Paljic i Kirm biegali.....tylko biegali.
Pareiko wiadomo szacunek
Reszta bez komentarza nic nie pokazali....sory pokazali że mają w D u pie Nasz Klub

tofik 07.04.2012 19:42

Ładna bramka Makuszewskiego, ciekawy piłkarz.

Paweł 07.04.2012 19:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez markowywislak (Post 1238597)
Cieszy występ Urygi.Probierz musi mu dać szanse z Ruchem zagrać.Dzisiaj walczył i podejmował ryzyko w odbiorze i przede wszystkim nie popełnił błędu.
Wilk walczy widać że ma Wisłę w sercu.
Małecki to jest piłkarz dno i tyle.Pajac boiskowy już w 2 minucie mógł podać do Bitona który wychodził sam na sam.
Paljic i Kirm biegali.....tylko biegali.
Pareiko wiadomo szacunek
Reszta bez komentarza nic nie pokazali....sory pokazali że mają w D u pie Nasz Klub

z pewnością ...

dj_ibutti 07.04.2012 19:46

Skoro i tak płacimy Maaskantowi, to może by tak wrócił? :lol:

BigLeb 07.04.2012 19:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez markowywislak (Post 1238597)
Wilk walczy widać że ma Wisłę w sercu.

Wilk to chyba Warszawiak i nie ukrywa chęci wyjazdu, na pewno ma ambicję, poczucie honoru i własnej wartości. Widzę, że jesteś kolejnym, który wierzy w mityczne "wartości".

thechris 07.04.2012 19:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Edson (Post 1238595)
LUŹNO?! 17 500/18 000 pojemności ówczesnej?! Gdzie Ty tam znalazłeś luz? No chyba, że na waleta wbiłeś na zamknięty wtedy sektor C, B, A lub H.

W narożniku w którym byłem było jakieś 40% zapełnienia. Na waleta za jedyne 50zł.


Cytat:

Pierwotnie napisane przez markowywislak (Post 1238597)
Cieszy występ Urygi.Probierz musi mu dać szanse z Ruchem zagrać.Dzisiaj walczył i podejmował ryzyko w odbiorze i przede wszystkim nie popełnił błędu.
Wilk walczy widać że ma Wisłę w sercu.
Małecki to jest piłkarz dno i tyle.Pajac boiskowy już w 2 minucie mógł podać do Bitona który wychodził sam na sam.
Paljic i Kirm biegali.....tylko biegali.
Pareiko wiadomo szacunek
Reszta bez komentarza nic nie pokazali....sory pokazali że mają w D u pie Nasz Klub

Tylko od samej walki niestety nie ma punktów. Potrzeba jeszcze troszkę umiejętności a tych Wilk zbyt wiele nie ma.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dj_ibutti (Post 1238601)
Skoro i tak płacimy Maaskantowi, to może by tak wrócił? :lol:

Akurat na derby ;) Tylko w aktualnej sytuacji porażka z Cracovią jest bardziej prawdopodobna niż wtedy...


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:11.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl