![]() |
Macie posiadanie jak za Moskala:D czyli Probierz=Moskal ;)
|
Kirm i Uryga to byli jedyni, coś grali tzn. nie popełniali dziś rażących błędów, więc nie wiem skąd ta jazda po nich. Pareiko jak zawsze dobrze, a reszta też jak zawsze, ale dramatycznie.
|
Niestety ale jest tak jak powtarzali to wielokrotnie komentatorzy. Dochodzimy pod pole karne i koniec. Nasza ofensywa nie istnieje po strzeleniu nam bramki.
Zero pomysłu na kombinacyjną gre. Zero dobrych wrzutek czy z narożnika, czy wolnego czy z akcji. Brak wypracowywania tak samo rzutów wolnych. Brak zawodnika który byłby zdolny stworzyć zagrożenie dobrze wykonując rzut wolny. Zero indywidualnych akcji takich jak Pajlic w koncowce(czemu Biton nie może chociaż raz na mecz stworzyć czegoś takiego jak z Twente na wyjeździe?) Zero (celnych/stwarzających zagrożenie) strzałów z dystansu. Zero (no może dzisiaj jedno) niebezpiecznych prostopadłych podań. Więc ja się pytam z czym do ludzi? I to nie ma już znaczenia czy to są grajkowie zagraniczni czy Polacy. A o panu Andrażu przez grzeczność nie wspomne... Nie jednak musze. Jak posłał piłe w powietrze po świetnym podaniu Meliksona to myślałem że wyjde z siebie i stane obok po czym zrobie to jeszcze raz i we troje pojade mu nakopać osobiście... |
Jak tam gral Alan Uryga? W ME on sobie slabo radzi, a ostatnio z Legia zagral katastrofalnie...
|
Z pustego Salomon nie naleje. To sie tyczyło Moskala i Probierza.
Temu drugiemu została powierzona budowa nowej Wisły. A póki co jakoś trzeba pograć tymi łamagami bez ambicji. |
tutaj juz nawet nie ma co się denerwować , jest po prostu żal patrzeć na to wszystko na boisku. Serce się kraja .
najbardziej żal po tym meczu Wilka , Pareiki i Urygi . Poza tym że zostawili wiele zdrowia to nie można mieć większych zarzutw do ich gry ( poza zachowaniem Wilka przy bramce ) Szczególnie nasz najmłodszy gracz pokazał jak można walczyc na boisku, notował odbiory w środkowej strefie , a co najważniejsze nie popełnił w całym meczu zadnego większego błędu . Co też najciekawsze stwarzał największe zagrożenie przy stałych fragmentach dla Wisły . Brawa dla tego chłopaka . Powinien dostać szanse w kolejnym meczu . Nie dał plamy Może nie u wszystkich , ale dzisiaj widać było namiastki ambicji u naszych graczy . Widać ją było nawet u Paljica czy Lameya , ale i tak czas tych "piłkarzy" w Wiśle dobiegł końca . |
Przestańcie się w końcu czepiać. Grali prawie sami obcokrajowcy typu Lamey, Paljic, Jaliens - źle. Dali do składu Polaków takich jak Brud, Czekaj, Uryga - również źle. Nie tyczy się to dzisiejszego meczu tylko ogólnie. Gra to padaka, potwierdzam ale odnośnie składu - POLAKOWI NIE DOGODZISZ. Prawda jest taka, że teraz liga poszła się jeb... i jedyne co zostaje to puchar a dopiero w przyszłym sezonie nie duże przemeblowania i walczymy o ligę!
|
Cytat:
|
To nie jest drużyna tylko 11 kopaczy, każdy gra swój mecz.
|
Cytat:
|
Brud - chłopak powinien pomyśleć o jakimś liceum, potem ewentualnie studiach, bo do gry w piłkę w ogóle się nie nadaje.
Jirsak - najwyższa pora zacząć pakować bagaż i kupić bilet w jedną stronę do Pragi. Czeskiej Pragi. Biton - słaby piłkarz, bez techniki, bez przyjęcia, bez dryblingu. Czasem coś strzelił. Uryga - przyzwoity występ. Przynajmniej porusza się jak piłkarz w przeciwieństwie do Czekaja, który na boisku spędza maksymalnie 45 min, a potem albo łapie czerwień, albo kontuzję. Pareiko - dobry występ, ale przy bramce mógł się lepiej zachowac. Lamey - co ten zawodnik robi na boisku? Ani nie gra w obronie, ani w pomocy. Wilk - walczak i... walczak. W ostateczności w drużynie może być jeden taki przecinak, ale nie podzielam zachwytów nad jego grą. Diaz - przyzwoity, ale chaotyczny. W ostateczności może być. Małecki - szkoda słów. Kirm - biega i... tyle. Paljic - uczy się od Kirma. Również biega. Wypada złożyć naszemu dyrektorowi sportowemu gratulacje za pasmo sukcesów. Za świetne transfery, dobre wypożyczenia, zrównoważony budżet, dobrze wynegocjowane kontrakty. W ostatnich latach do Wisły trafiło 3 przyzwoitych piłkarzy: Pareiko, Meliskon i może Genkow. Reszta to piłkarski szrot, który wygenerował nam 8 mln deficytu, niewiele dając w zamian. Oczywiście można opowiadać o mistrzostwie i o 3 min brakujących do LM. Ale to jest tylko złudzenie. Mistrzostwo zdobyliśmy w kiepskim stylu, po kiepskiej grze w jeszcze gorszej lidze. W kwalifikacjach do LM przyzwoicie zagraliśmy 2 mecze: z Litexem u siebie i Apoelem również u siebie. LE to była kompromitacja w połowie spotkań, a w szczególności w pierwszym meczu z Odense. Popisów z Belgami nie ma nawet co komentować. |
No szykuja sie zniany i dobrze a my swoje czy wygrywasz czy nie ja i tak kocham cie w sercu moin WISLA, byle w derbach nie obskoczyli reszta mnie wali.Miejmy nadzieje na lepszy przyszly sezon i mistrza we Wroclawiu oraz ostra bibe w ostatnim meczu sezonu.Nara
|
Jakim cudem Maaskant zrobił mistrzostwo tymi piłkarzami? Teraz trzeba mu podziękować za zdobycie wystarczającej ilości punktów, które zapewniły nam utrzymanie.
|
Cytat:
Co do szczegółu - nie jest to strajk włoski - strajk włoski nam by się przydał bo oznacza on bezkompromisowe przykładanie się do wykonywanych obowiązków. W przypadku piłkarzy nie da się tego chyba wykonać. Opierdalają się chłopaki, słońce zaświeciło, idzie wiosna - w galeriach nowe kolekcje ciuchów:haha: Swoją drogą nie ma dyscyplinarnych posunięć w klubie żadnych? Moskalewicza swego czasu posuwali na prawo i lewo za byle gówno a teraz? Śmiech na sali. Może niech umocnią wały na Wiśle zamiast siłowni? |
Kiedy Kirmowi kończy sie kontrakt? Co on ma w sobie takiego że gra za każdego trenera ?? Bo on gra gorzej od Łoba !!
|
Cytat:
Tabelka z ostatnich 9 kolejek: 13. Wisła Kraków 9 7 14. Cracovia 9 7 15. Lechia Gdańsk 8 7 16. Łódzki KS 8 6 Tabela za okres: 7 grudnia 2011 - 30 czerwca 2012 ŁKS i Lechia grają u siebie. Wisła ma szanse spać na ostatnie miejsce w 9. ostatnich kolejkach (ex aequo z Cracovią). Dziewięć kolejek to prawie 1/3 sezonu więc nie jest to jakiś krótki okres... Wypada podziękować Maaskanatowi za nabicie punktów, które pozwolą na w miarę spokojne utrzymanie w lidze. Cytat:
Biton coś tam potrafi ale widać, że już jest myślami na wakacjach. |
Cytat:
|
@ konrad123
chyba o ekstraklasę. Ja chciałem tylko wyrazić podziw dla kibiców, którzy, chociaż są święta, pojechali do Białegostoku. Przynajmniej oni godnie zaprezentowali godnie Wisłę Kraków. Aha, komentatorzy byli bardzo przykrzy dzisiaj. "Grzesiu Rasiak", "sędzia nie musiał gwizdnąć" - itp. Czemu się tutaj dziwić? To oni w największej mierze napędzali nagonkę na "niepolską Wisłę". Wszak ich koledzy u nas nie grają, nie sprzedają nam zawodników (z uwzględnieniem wielkiej prowizji dla siebie), nie siedzą w zarządzie. Nie martwcie się, to wszystko wróci! Na koniec dodam, że wbrew niektórym wyjdzie na to, że Maaskant odniósł dwa sukcesy z rzędu z tą drużyną. Najpierw wygrał mistrzostwo, a później zapewnił jej utrzymanie. :) |
"Zgodnie z art. 114 K.p. pracownik, który wskutek niewykonania lub nienależytego wykonania obowiązków pracowniczych ze swej winy wyrządził pracodawcy szkodę, ponosi odpowiedzialność materialną według zasad określonych w przepisach niniejszego rozdziału. (..)Nawet jeżeli wyrządzona szkoda była nieumyślna pracowni ponosi odpowiedzialność do wysokości trzykrotności swojego wynagrodzenia, w przypadku winy umyślnej pracownik będzie musiał zrekompensować szkodę w całej wysokości. "
|
Cytat:
|
Ja sie nie dziwie, ze na Euro nie bedzie polskich sedziow jak mamy takich partaczy-amatorow w ekstraklasie. Piasecki powinien za dzisiejszy mecz powedrowac do 1 ligi tak jak wysłali tego co Nam pomogł z ŁKS-em. Wtedy to była afera na wysoka skale, teraz wszystko szybko zostanie rozwiane
|
Znowu napiszę, żebyście sie nie załamywali. Dostaniecie to, po czym rozpieprzyliście ten klub jesienią. Usuwani piłkarze zagraniczni, wygraja Wam dla nich ostatni a dla Was jedyny mecz, na którym Wam w życiu zależy i sezon będzie uratowany. Wydaje się, że Pasy nie wygrają wszystkich meczów do końca ligi i raczej spadną, a Wisła mimo prawdopodobnie przegrania wszystkich meczów do końca sezonu, za wyjątkiem tego, na którym tak bardzo zależało i zależeć będzie zawsze, Cupiałowi i kibicom kumatym, raczej nie zdoła spaść razem z Cracovią. Wszystkiemu winien jest Maaskant, który nagromadził tak dużo punktów, zanim go wywalono za Cracovię, że Moskal razem z Probierzem, mimo rekordu w przegrywaniu meczów, nie są w stanie spaść razem z Cracovią. Cały przyszły sezon, Wisła będzie grać bez derbów, ku rozpaczy Wisły i Anty Wisły i to przez Maaskanta oraz jego ekipę. Tak więc, mam wrażenie, że na ostatnich póki co derbach, stadion osiągnie rekord frekwencji i po raz pierwszy w swej nowej historii, wypełni się po brzegi. Albo Filipiak awansuje za rok ponownie do Ekstraklasy, albo Cupiał uczyni wszystko, aby młodzi zdolni Polacy, doprowadzili do derbów w 1 lidze już za rok i zmazali plamę holenderską. Tak więc, głowa do góry. Prędzej czy później jesteśmy na derby skazani, bo bez nich nie ma sensu grać w piłke w Krakowie i tym bardziej, robić jakiekolwiek rewolucje. :haha:
|
Tabela wiosny
1. Korona Kielce 7 16 2. Górnik Zabrze 8 15 3. Legia Warszawa 8 15 4. Ruch Chorzów 8 15 5. Zagłębie Lubin 7 14 6. Polonia Warszawa 8 10 7. Jagiellonia Białystok 8 10 8. Podbeskidzie Bielsko-Biała8 10 9. Lech Poznań 7 10 10. GKS Bełchatów 8 9 11. Śląsk Wrocław 8 8 12. Wisła Kraków 8 7 13. Widzew Łódź 7 7 14 Lechia Gdańsk 7 7 15. Cracovia 8 6 16. Łódzki KS 7 6 |
A tam, przyczepiliście się tego Kirma. Dzisiaj i tak przy Małeckim, Brudzie czy Bitonie był niemal bogiem.
|
Cytat:
Swoja drogą jakby były wejściówki za free to na derbach nie spodziewałbym się więcej niż 20 tys... Pamiętam, że rok temu jak Wisła zapewniała sobie matematycznie MP właśnie w derbach z Pasami to było luźno na trybunach a co dopiero teraz ;) |
aktualnie nasza druzyna nie istnieje , to zlepek kopaczy ktorzy nie potrafia stworzyc zadnej skladnej akcji, Jaga nie grala dzis kompletnie nic a bez wiekszych problemow nas pyknela,
co do zawodnikow to Pareiko kolejny raz uchronil nas od totalnej kompromitacji, Uryga i Diaz na plus, Lamey i Pajlic mizeria, grali tak zeby sie nie przemeczyc czyli do najblizszego i niech ten cos zrobi, pomoc i atak praktycznie nie istnieje, Małecki totalne zero, zadnego udanego dryblingu czy dosrodkowania, strzela z 40m ledwo dokopujac do bramki, Kirm probowal szarpac ale jak to Kirm, dryblingu zero,strzalu zero,pomyslunku zero,przyjecia nawet nie komentuje, Jirsak jak zawsze tylko do najblizszego, Brud kolejna zapchajdziura, gra tylko do najbliszego, gra na alibi do tego slaby w odbiorze, malo agresywny, Wilk przy nim to profesor, z kolei Wilk jak zwykle ambitny, jemu akurat nie mam nic do zarzucenia, Biton tez kompletne zero, ani nie cofnie sie po pilke aby troche rozegrac ani zadnego dryblingu nic, z taka gra to i nawet z ŁKSem bedzie mega ciezko, bo pamietam jak grali odwaznie na Legii, sezon ogolnie stracony, oby cos sie zmienilo. |
Coś na pokrzepienie serca
http://www.youtube.com/watch?v=zOdgCR6VeWo |
Dzisiaj każdy z nas nauczy się troszeczkę pokory. Mecz, w którym nie to, że Jagiellonia była lepsza, tak jak w każdym innym meczu, w którym Wisła przegrała zwłaszcza u siebie z Korona, Polonia, Lechia Górnik nie znaczy, że oni byli lepsi a my słabi. Nie! Nie o to chodzi! Tylko o to, że każdy ten mecz Wisła miała przegrać i przegrała. Tak samo przegra kolejne mecze... i kolejne i kolejne... a wy będziecie płakać i po raz kolejny już raz z kolei pisać, co byście nie zmienili, kogo nie zwolnili, w co nie zainwestowali, kogo sprowadzili, bedziecie porównywać kto jest lepszy, kto gorszy, co by Wisła z 2003 roku z tą nie zrobiła a potem będą kolejne porażki i kolejne a wy dalej w rytm muzyki będziecie pisali to samo.
Sytuacja jest taka, że Wisła dostaje brutalnie mówiąc po mordzie za swoje grzechy i dostajemy też my kibice przy okazji, ale my też nie jesteśmy bez winy. Dlatego radze sytuacje przyjąć z pokorą, pogodzić się z obecnym stanem rzeczy jeśli ktoś nie chce skończyć w wariatkowie. Dajcie spokój już tym biednym piłkarzom, tym trenerom, Valksowi itd... Zrozumcie tak jest i tak musi być... Nic się nie układa, bo się ułożyć w chwili obecnej nie może. "Odpokutujemy", zaczniemy wygrywać i wtedy Probierz(albo kazdy innny ktory przyjdzie) będzie w tedy super, zagraniczni będą cacy, Polacy też i będzie lux. W tym sezonie wygramy tylko w derbach i we wtorek, pamiętajcie :D |
Cytat:
|
Cytat:
Reszty nie skomentuję. Nie chcę mi się. |
Cytat:
wyjdź! |
Alan Uryga to jedyny pozytyw dzisiejszego meczu...
|
Cytat:
Meliksona, a reszta to ... |
Cytat:
|
Cieszy występ Urygi.Probierz musi mu dać szanse z Ruchem zagrać.Dzisiaj walczył i podejmował ryzyko w odbiorze i przede wszystkim nie popełnił błędu.
Wilk walczy widać że ma Wisłę w sercu. Małecki to jest piłkarz dno i tyle.Pajac boiskowy już w 2 minucie mógł podać do Bitona który wychodził sam na sam. Paljic i Kirm biegali.....tylko biegali. Pareiko wiadomo szacunek Reszta bez komentarza nic nie pokazali....sory pokazali że mają w D u pie Nasz Klub |
Ładna bramka Makuszewskiego, ciekawy piłkarz.
|
Cytat:
|
Skoro i tak płacimy Maaskantowi, to może by tak wrócił? :lol:
|
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:11. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl