Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [24 kolejka] Wisła Kraków - Legia Warszawa, 30 marca 2012, 20:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8667)

tofik 30.03.2012 10:53

Zapowiada się pyta bo Skorża uwielbia swój antyfutbol i 3 def midów a my gramy słabiznę w ofensywie, oni nie chcą ale muszą, my chcemy, ale nie możemy :)
Taki mecz tylko na stadionie więc polecam każdemu kto jeszcze ma możliwość żeby się wybral dla atmosfery, przed tv się tylko wkurzy i będzie marudził później :)

skeba 30.03.2012 12:31

Mecz na remis 0:0, ale marzy mi się 1-0 po bramce Małeckiego, który wyskoczy na trybunę, na której będą kibice eLki i pokaże im W (jak swego czasu Zienczuk)

Eternit 30.03.2012 12:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Chrisman (Post 1235409)
ostatni raz Legia wygrała na Wiśle w 1997

Dodaj, że Ci chodzi o ligę. Bo ogólnie to ostatni raz wygrali na R22 w 2008 w pucharze ekstraklasy.

pysio 30.03.2012 12:47

wiecie może ile już sprzedano biletów? chciałbym w końcu zobaczyć pełny stadion w telewizji, bo jeszcze chyba nigdy z tego co pamiętam nie było u nas kompletu!

Do Boju Wiślacy! Na mecz! Wszyscy na stadion!

KOMINEK 30.03.2012 13:06

A na Hutniku czasem 1:0 nie przegraliśmy

Charlie 30.03.2012 13:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KOMINEK (Post 1235488)
A na Hutniku czasem 1:0 nie przegraliśmy

Nie, ale za to przegraliśmy w Sosnowcu. Przy Reymonta jednak w lidze nie pokonali nas od 15 lat i oby dziś była kontynuacja tej passy.

karas1983 30.03.2012 13:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pablo84 (Post 1235359)
Faworytem w aktualnej sytuacji faworytem jest drużyna z białymi koszulkami, czy to się Wam podoba czy nie.Jeśli stracą tu punkty, będzie to niespodzianka

No właśnie. My możemy, Legia musi. Tutaj upatruję Naszej szansy.

Chociaż mecz zapowiada się tragiczny...

chimba 30.03.2012 13:39

Po tym co zobaczylem z Ruchem jestem zlej mysli ale moze bedzie cud.

szprotson 30.03.2012 15:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez chimba (Post 1235501)
Po tym co zobaczylem z Ruchem jestem zlej mysli ale moze bedzie cud.

Po burzy słońce wychodzi zza chmur, i na Reymonta zaświeci znów
O jednym marzę, o jednym wciąż śnię,
Mistrzem będzie Wisełka, na pewno to wiem.

przemek1902 30.03.2012 15:33

Według mnie optymalne zestawienie na dziś to:
Pareiko – Nunez, Chavez, Czekaj, Jovanović – Kirm, Wilk, Garguła, Melikson, Małecki - Genkow

Ciekawi mnie tylko fakt, czy Probierz Stanka np.nie wstawi na lewą obronę, wtedy w środku Garguła wróciłby na ławkę. Oby przesunięcie młodzieżowców do 1 składu podziałało na wyobraźnię niektórych i wzniosą się na wyżyny. To nie jest mecz z serii "już niedługo wakacje" tylko poezja i mordobicie na boisku. Mam nadzieje, ze zgodnie ze słowami Probierza nie trzeba naszych miszczów motywować do tak ważnego pojedynku.

mitmichael 30.03.2012 16:43

Z Lechem gralismy defensywnie wiec pewnie i z Legia tez tak bedzie - wiec twoj układ by najbardziej pasował do dzisiejszego spotkania tylko jakos nie wierze zeby Nuneza wystawił na prawa obrone - juz predzej do srodka za Gargułe.

prezes85 30.03.2012 16:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez przemek1902 (Post 1235541)
Według mnie optymalne zestawienie na dziś to:
Pareiko – Nunez, Chavez, Czekaj, Jovanović – Kirm, Wilk, Garguła, Melikson, Małecki - Genkow

Ciekawi mnie tylko fakt, czy Probierz Stanka np.nie wstawi na lewą obronę, wtedy w środku Garguła wróciłby na ławkę. Oby przesunięcie młodzieżowców do 1 składu podziałało na wyobraźnię niektórych i wzniosą się na wyżyny. To nie jest mecz z serii "już niedługo wakacje" tylko poezja i mordobicie na boisku. Mam nadzieje, ze zgodnie ze słowami Probierza nie trzeba naszych miszczów motywować do tak ważnego pojedynku.


Najlepsze ustawienie to:

------------Biton--Genkov
--Garguła--------------------Melikson
--------------Nunez--Wilk
---Bunoza--Czekaj--Chavez--Jovanovic
-----------------Pareiko

Ewentualnie Małecki za Bitona w ataku jak Biton jest bez formy.

WiślakMyślenice 30.03.2012 17:12

Pan powyżej chyba meczu w Chorzowie nie oglądał (Melikson na skrzydle). Linia defensywna ciekawie ustawiona.

Nuneza bym sprawdził na lewym skrzydle, na prawej Małecki.

Dwóch napastników jak najbardziej TAK!

pysio 30.03.2012 17:36

[QUOTE=WiślakMyślenice;1235583 Linia defensywna ciekawie ustawiona.
[/QUOTE]

Bunoza nie może zagrać z powodu głupkowatej czerwonej kartki.

mihaq 30.03.2012 17:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez prezes85 (Post 1235574)
Najlepsze ustawienie to:

------------Biton--Genkov
--Garguła--------------------Melikson
--------------Nunez--Wilk
---Bunoza--Czekaj--Chavez--Jovanovic
-----------------Pareiko

Ewentualnie Małecki za Bitona w ataku jak Biton jest bez formy.

Bunoza pauzuje za czerwień. Na LO pewnie zagra Paljic, ewentualnie Nunez.

przemek1902 30.03.2012 18:03

Stanowcze nie dla Meliksona na skrzydle, wolę go właśnie w środku.
Co do Bunozy to dokładnie jak panowie wcześniej wspomnieli - Diaz i Bunoza pauzują za czerwone kartki.

kacpaw91 30.03.2012 18:25

Co wy wszyscy widzicie w Nunezie? Ja już wolę Tomka Jirsaka.

Marcin_fan 30.03.2012 18:26

Z fejsa..
Wisła zagra w składzie: Pareiko - Jovanović, Chavez, Czekaj, Nunez - Wilk, Brud - Małecki, Garguła, Melikson - Genkov

Pablo84 30.03.2012 18:29

Dobra, trzeba wychodzić powolutku.

Edit:
Jaki ....a Brud....?Probierz, wypier***

63.5 Kg 30.03.2012 18:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pablo84 (Post 1235598)
Dobra, trzeba wychodzić powolutku.

Edit:
Jaki ....a Brud....?Probierz, wypier***

Sraki ....gorszy nie bedzie niz gwiazdy...

prezes85 30.03.2012 18:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WiślakMyślenice (Post 1235583)
Pan powyżej chyba meczu w Chorzowie nie oglądał (Melikson na skrzydle). Linia defensywna ciekawie ustawiona.

Nuneza bym sprawdził na lewym skrzydle, na prawej Małecki.

Dwóch napastników jak najbardziej TAK!


Cały czas twierdze że się w Chorzowie podłożyliśmy, a wygramy w PP.

kacpaw91 30.03.2012 18:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 63.5 Kg (Post 1235599)
Sraki ....gorszy nie bedzie niz gwiazdy...

Mnie bardziej niepokoi Garguła. Ile trzeba meczów zagrać słabo, aby wylądować w rezerwach.

przemek1902 30.03.2012 18:42

Czyli jednak Nunez na lewej. Zgodnie z prognozami gramy defensywnie. Pomyłkę tylko zaliczyłem z Brudem, ale chyba tak jak większość z nas sie go nie spodziewalismy w 1 skladzie.

GO! GO! ;-)

Ajax 30.03.2012 18:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kacpaw91 (Post 1235601)
Mnie bardziej niepokoi Garguła. Ile trzeba meczów zagrać słabo, aby wylądować w rezerwach.

Większość meczy u Moskala grał dobrze.

mitmichael 30.03.2012 19:26

No to walczymy skoro 5ciu Polakow - innego wyjscia nie ma

ziuk_NYC 30.03.2012 19:31

czy Wam ludzie w domach tez tak tnie kazda transmisje z netu ? czy tylko mi bo siedze w kafejce i jest slabe lacze ? ma ktos linka do dobrej transmisji zeby wyprobowac ?
dziekuje
ziuk_NYC

Krolik 30.03.2012 19:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ziuk_NYC (Post 1235611)
czy Wam ludzie w domach tez tak tnie kazda transmisje z netu ? czy tylko mi bo siedze w kafejce i jest slabe lacze ? ma ktos linka do dobrej transmisji zeby wyprobowac ?
dziekuje
ziuk_NYC

www.weeb.tv HD z C+ , zero przycinki.....

arrosmay 30.03.2012 20:27

Ej ludzie, może ktoś napisać napis z naszej oprawy? Byłbym bardzo wdzięczny, ponieważ na C+ nie pokazali dokładnie, dzięki z góry :)

ghost_ 30.03.2012 21:13

Dajcie spokój, Ruch się po nas rozjedzie w PP...

mitmichael 30.03.2012 21:16

Jak tego nie wygramy to tylko isc i powiesic sie na sznurku

Teqcontroller 30.03.2012 21:25

No i wylądowali to dole żesz ....a. szkoda gadać

Dropson 30.03.2012 21:25

Nie rozumiem jak piłkarz na tym poziomie nie umie piłki dośrodkować :lol:

tomasz_19 30.03.2012 21:25

jak ja się ciesze, że połowa tych paralityków opuści Wisłę w czerwcu... niech wezmą ze sobą jeszcze Probierza i Bednarza...

warszawiak&vendeta 30.03.2012 21:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez christof20 (Post 1234089)
Bardziej niż nad wynikiem, zastanawiam się ile razy nas sędzia w tym meczu przekręci. Chociaż, jeśli nadal będziemy grać taką padakę, to może nawet nie będzie musiał...

No i jak tam, przekręcili Was?
W tym sezonie, to Wy zyskaliście pare punktów na błędach sędziów, więc bez urazy, ale zabawnie to brzmi.

Co do meczu, to zgodnie z oczekiwaniami, bo czego się można było spodziewać po drużynach, które nie potrafią skonstruować jednej skłądnej akcji.

batix 30.03.2012 21:26

żenada:( szkoda słów

thechris 30.03.2012 21:27

Żenujące. Jeszcze 2 godziny grania 11 na 9 i dalej byłoby 0:0. Cieszę się, że nie poszedłem na mecz.

bridgeburner 30.03.2012 21:27

5 ostatnich meczów u siebie i 1 gol
maskra jakas
wszyscy tu sie w zasadie nadaja do wyper.dolenia

Aleks 30.03.2012 21:28

To nie wina Probierza, że macie w składzie paralityków. Dokończcie ten sezon. Wyjebcie prawie cały skład, zostawiając paru zawodników. i niech Probierz układa na nowo zespół. W Białymstoku przy małych środkach piniężnych potrafił, w Wiśle moim zdaniem też.

zgrybus 30.03.2012 21:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez thechris (Post 1235624)
Żenujące. Jeszcze 2 godziny grania 11 na 9 i dalej byłoby 0:0. Cieszę się, że nie poszedłem na mecz.

I ty jesteś kibicem Wisły? Sukces , sukces tylko wtedy zawitasz :shock:

czesiu 30.03.2012 21:28

Probierz robi wioche w Krakowie, remis w tych okolicznościach to jak przegrać 0:2


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:56.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl