![]() |
ja pierdo.e...ci sedziowie sa po.ebani...zal patrzec na ich sedziowanie :/ kartki i karny z h.ja wyciagniete......pzpn pzpn jeb.c jeb.c pzpn!!!!
|
Cytat:
Jestesmy bardzo slabym zespolem w bardzo slabej lidze i niech to moze dotzre do ciebie ze na chwile obecna zespol pokroju Ruchu Chorzów jest zespolem od Nas duzo lepszym. |
Cytat:
O właśnie i ta łamga,kupił sobie buty jak C.Ronaldo,pewnie myśli że ma taki sam drybling bo co chwila by się kiwał PS: Graliśmy katastrofalnie ale jeszcze jedno Sędzia chu. |
Pareiko uchronil nas przed blamazem.
ale znajac zycie to Bednarz nie dogada sie z Pareiko w sprawie przedluzenia kontraktu i bedzie dupa Gargula biegal? no ....a mac, on byl nie widoczny |
W tym meczu widziałem trzy dna.Pierwsze dno to gra naszej Wisełki,drugie dno to sędziowanie a trzecie dno to komentatorzy w C+!!!
|
Odkąd przyszedł Probierz spadło nam posiadanie pilki w meczu. Teraz cudem utrzymujemy sie 40-45%.
To ma przelozenie na stwarzane sytuacje. Wisla gra tak jak grala Jagiellonia czy ŁKS. Czyli chujowo. |
Żenada, rozgonić tą zbieraninę czym prędzej.
|
nie wiem skąd u niektórych optymizm przed tym meczem i przed PP, że niby dzięki niemu uda nam się wejść do LE.
Fakty: - MAMY 22 STRZELONE GOLE - mniej od nas mają tylko 4 drużyny :) craxa, LKS, lechia i widzew - niezle towarzystwo - mamy najgorszych graczy ever, - w składzie gra zazwyczaj jeden Polak, - na ratowanie wyniku wchodzi małecki :) Wisła z czasów I smudy lub kasperczaka pojechalaby z obecna Wisłą 6:0 do przerwy |
Zbieramy plony beznadziejnej, oszczędnościowo - dziadowskiej polityki właściciela. Nie można wiecznie sprzedawac najlepszych piłkarzy, sprowadzać byle kogo w to miejsce i liczyć na dobrą grę i wyniki na tym samym poziomie.
|
Dobrze, że Maaskant trochę uciułał punkcików bo by były problemy.
|
Diaz to jest poniżej dna Branco był lepszy !!
|
Myślałem że za Probierza nie będzie gorzej niż było ale jednak jeszcze gorzej być mogło
Za Masskanta słaby styl ale były wyniki Za Kazia Moskala fajny styl,brak wyników Za Probierza katastrofalny styl i słabe wyniki Nowy trener to tylko kwestia czasu Dłużej nie wytrzymam patrzeć na grę Juniora Diaza i Kirma |
Żenujące. Bardzo, bardzo żenujące. W walce o MP trzymam kciuki za Niebieskich, fajna zespołowa piłka.
Na plus jedynie Pareiko i Wilk, reszta po prostu dramatyczna. Kartki prawidłowe, rzut karny z dupy. |
Cytat:
|
Czerwona dla Bunozy ewidentna. Ten faul to bylo podsumowanie calej jego gry w Wisle. Jedyne co facet potrafi zrobic to bezmyslnie faulowac w obrebie pola karnego. Ile my juz przez to bramek stracilismy to glowa mala.
Karny mogl gwiazdac, mogl nie gwizdac. Gwizdnal i nikt nie ma prawa miec pretensji. Chavez wogole przerwy nie powinien doczekac. Zreszta o czym my mowimy jak nie mie oddalismy ani jednego celnego strzalu na bramke. Banda patalachow na czele z antypilkarzem Kirmem. |
Ruch rozbił za deptał ośmieszył zniszczył grajków Wisły.
|
Pyta totalna pod każdym względem.Ruch był lepszy i przed karnym i przed kartką co nie zmienia faktu,że nie wiadomo co by było gdyby ten s....iel nie przekręcił kolejnego po Bełchatowie meczu Wisły.Nie ma co jednak bronić nikogo bo brak umiejętności pomysłu i ZAANGAŻOWANIA jest niesamowity i nie wiem czy 80% z obecnych zawoników jest godna nosić koszulke z Białą Gwiazdą.Bo słabą grę można czasem wybaczyć ale brak walki to już niebardzo.Wy.......ić wszystkich i ....
|
Cytat:
|
Skoro mówi się, że drużyną trzeba budować od tyłu, to jest dobrze - Pareiko niech broni u nas jeszcze ze trzy lata. Świetnie umiejętności, wspaniały charakter. Dziś powinno być 5:0 i tylko dzięki niemu uniknęliśmy kompromitacji.
To jedyny plus tego meczu. Czy na pewno pozostali zawodnicy w czerwonych koszulkach to byli zawodnicy pierwszego zespołu Wisły? Może w końcu ludzie przestaną się łudzić, że taka gra to wina Skorży/Kasperczaka/Maaskanta/Moskala/Probierza. Tutaj 3/4 składu nie nadaje się do gry o mistrzostwo. Cóż, po sezonie na pewno będzie rewolucja. Ale czy podniesiemy się tak jak w 2007/2008? Oby tak, ob w końcu była to drużyna, a nie kilkunastu człapiących facetów. |
Mnie tylko martwi, że Ruch z taką słabą skutecznością może gdzieś pogubić punkty. Dziś powinni lekko wygrać 4:0 przy takim słabym przeciwniku i dość sprzyjającym sędziowaniu.
|
nie będzie polaków nie będzie drużyny
|
Karny, ktorego byc nie powinno, czerwona w 100% zasluzona - tylko tyle mozna powiedziec o tym spotkaniu
|
Cytat:
|
Poza Pareiką i Wilkiem nic pozytywnego. Czy karny był czy nie - nie ma znaczenia bo przegraliśmy zasłużenie, a mogliśmy dostać kilka więcej gdyby nie Sergiej.
Okropna gra, 5 strzałów 1 celny - tak nie da się nie przegrywać. |
Cytat:
A przy takiej grze szans na to nie ma. Ruch stwarzal sytuacje bo nie potrafilismy zagrac wiecej niz 5 podan pod rzad. |
Sędzia założył dzisiaj niewłaściwą koszulkę. Powinien miec niebieską. Karny z dupy, czerwona kartka dla Bunozy chyba też.
Inna sprawa, że nasi grali fatalnie. Mnóstwo niedokładności, niepotrzebnych strat, mało walki, katastrofalny styl. Pareiko - man of the match. |
"Zgadza się, no, jesteśmy dziadami. Niech Pan zapyta Diaza, niech Pan zapyta Bunozę, niech Pan zapyta tych innych, ku*wa, naszych chłopaków, co ku*wa zrobili. Co ku*wa, jak jedziemy, żeby podać – nie, Panie, nie chce mi się, bo jestem tak zdenerwowany, że po prostu mnie rozsadza i nie mogę powstrzymać emocji. Ale takie ku*wa zagrania, jak my prezentujemy, to się nie mieści w pale, żeby ku*wa... I ten tytuł nam się nie należał, a po tym co dzisiaj tutaj było. I brawo dla Chorzowa.
Zasłużenie, proszę Pana, bo my nie umiemy grać w piłkę. Zasłużenie, no nam się nie należy pierwsze miejsce. My jesteśmy beznadziejni, ku*wa, i tylko tyle mam do powiedzenia. Dziękuję bardzo." idealny komentarz. |
Genkov to zawodnik, któremu się chce biegać nawet do straconych piłek, pojedynczy pressing tego zawodnika dawał nam przez większość czasu tego meczu jakąś możliwość pozostawania na połowie przeciwnika, bo pod jego presją np. Ruch wybijał w aut zamiast spokojnie rozgrywać. Wielki szacun dla niego, chcę żeby został w tym klubie, bo jeśli będzie prezentował takie zaangażowanie, to ważne bramki też będzie strzelał, o ile będzie otoczony lepszymi zawodnikami.
Co do Małeckiego, nie wiem, jest jak jest, kontrowersyjny powrót, ale widać było, że w dyspozycji jest lepszej niż ostatnio. Dobre panowanie nad piłką, szukanie partnerów, pokazywanie się do gry, niekonwencjonalny w kontekście naszej gry w tym meczu przerzut na drugie skrzydło i fajna, skuteczna kiwka wtedy kiedy było to potrzebne. Pareiko, bravo. Diaz kaleka, zero wyczucia, czytania gry i stąd faule. Garguła nie mógł doczekać się końcowego gwizkda, jeszcze nie zdążył do końca wybrzmieć, a on już wylądował w objęciach niebieskich. Co on ma w głowie? Żal mi Wilka, co on musi czuć kiedy widzi takie kalectwo jak to Diaza... |
Cytat:
Jak nie zauwazyles to sam sie zastanow nad swoim wzrokiem. A i nie zawsze wygrywa lepszy, czasami wygrywa słabszy jak chociazby Lech ze Sląskiem. |
Ruch zagrał dziś jak profesor z marnym uczniakiem . Żeby aktualny Mistrz Polski ,choć nie wiem jak słabo grajacy, nie potrafił stworzyc nawet pol akcji przez 90 minut to jest hańba .
|
W tej lidze wszyscy robili wszystko żebyśmy zostali mistrzami kolejny raz a my zrobiliśmy wszystko żeby go nie zdobyć
PS:Gdyby nie Pareiko to spokojnie z 3:0 |
Probierz dzisiaj zniszczył system zdejmując po 45 minutach jedynego zawodnika, który mógłby czymś błysnąć.
|
jak nazywała się ta k...wa co sprawozdawała na C+???
|
człowieku nie idziesz tam meczu ogladac tylko zrobic pieklo żeby pokazać chloptasiom ze stolycy ja ksie dopinguje
|
trzeba bylo zostawic Maaskanta, nawarzyl sam sobie piwa, to powinien go wypic
ale nie lepiej placic Maaskantowi Probierzowie, jak wynikow nie bylo, tak nadal nie ma |
Weszło: Ani jeden zawodnik "Białej Gwiazdy" nie zagrał na poziomie chociażby drugoligowym. Absolutne dno. (...) Oczywiście w poprzedniej notce pominęliśmy bramkarza Pareikę, bo to był jedyny zawodnik Wisły, który dzisiaj uczciwie wykonywał swój zawód. Cała reszta symulowała grę.
Z taką grą niestety Arka nas pojedzie jak Karabach. Nawet jeśli to na nią trafimy. |
Był to bardzo słaby mecz. Dodatkowo nasi kopacze na tle Ruchu wyglądali bardzo słabo fizycznie!
Zastanawia mnie jedno - w każdym prawie wywiadzie Probierz dziękuje Moskalowi ze tak dobrze przygotował Wisłę do sezonu.... to jakaś zasłona dymna czy co? W żadnym meczu fizycznie nie byliśmy lepsi od rywali (czasami równorzędni). Dobrze fizycznie to wyglądają Ruch czy Korona. Ale My? Za co dziękuje Probierz.... Moskalowi? Ma wyrzuty sumienia że zajął jego miejsce? Moje oceny (0-10): Pareiko - 8 - Gdyby nie on byłby pogrom Jovanović - 3 Słabo oj słabo. W tyłach ogrywany z przodu nie istniał Chavez 2 - Słabizna większa niż u Jovanovica. Diaz - 1 słaby słaby słaby Bunoza 2 - dostałby trochę wyższą notę ale czerwona kartka Kirm - 2 - słabizna przeokrutna. Tylko punkty za bieganie Melikson 3 - słaby strasznie (jak na niego) Wilk - 3 - biegał. Punkty za bieganie minus jeden za karnego) Nunez 2 - ależ słaby był.... co tu pisać? Genkov 4 - przynajmniej walczył nasz defensywny napastnik Biton - 2 - grał? Podobno tak Garguła - 3 - biegał. jak na niego to + Małecki 3 - biegał, coś tam chciał zrobić Iliev - 2 - grał? Nie widziałem Wg mnie wyglądaliśmy bardzo blado fizycznie. Ruch szybkościowo nas zniszczył! Jak nie ma szybkości i siły to tak to musi wyglądać. Zderzenie szybkiego atlety (Ruch) z starszym panem z brzuszkiem (Wisła) Wbrew pozorom nasi kopacze (szrotoidy z międzynarodowego zaciągu) chcieli grać, ale wyglądali jakby im ktoś prąd odłączył.... |
Cytat:
|
Kilka moich refleksji (oczywiście mam pełną świadomość tego, że byliśmy słabsi):
1. Chavez porusza się po boisku jak mały piesek - nieświadomie. On chyba bardziej pomaga przeciwnikowi i przeszkadza naszym niż na odwrót. 2. Biton i Melikson powinni wypierdalać stąd w tempie ekspresowym. Obydwoje odstawiają żałosny show reżyserowany przez Dahana - "Kup nas". 3. Nunez - z taka panienką w środku pola trudno nie dawać się wyruchać innym. 4. Kirm - ... 5. Jovanovic - co w nim takiego dobrego? Gość jest katastrofalnie słaby. 6. Nasz trener chyba pogubił notatki. Wyszliśmy na ten mecz z taktyką zupełnie niedobraną do rywala, jakim jest Ruch. Efekty - stracona pierwsza połowa i przegrana druga (bo trzeba było ściągnąć i Meliksona, i Bitona). 7. Patryk Małecki - wniósł sporo ożywienia, zaliczył udany przerzut (tak, w tym meczu to bardzo dużo). Pitolcie sobie dalej, jaki to on niegrzeczny, jak nie szanuje kibiców itp., ale jest niezbędny tej drużynie. 8. Komentatorzy w C+ - nawet moja mama (mająca z piłką niewiele wspólnego) śmiała się z ich .......enia. 9. Sędziowanie - skandal i żenada. Niemal każda sytuacja stykowa na korzyść Ruchu. Wszystko to nie zmienia faktu, że zagraliśmy żałosny mecz. Może nawet najgorszy od kiedy pamiętam. Przykro na to patrzeć. Jednak w piątek przyjeżdża Legia, to "kibiców" nie braknie (nawet MAŁECKI ich NIE ODSTRASZY). Później będzie ŁKS, to może się 10k uzbiera. Zarząd wymyśli jakąś aferę z Patrykiem, że niby on zabronił chodzić. ;) |
ehhh szkoda komentować ten mecz. ŻENADA i 1000000000000000 ton mułu !!!!!!!!!!!!!
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:08. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl