Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [23 kolejka] Ruch Chorzów - Wisła Kraków, niedziela 25 marca, 17:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8655)

|el0|ManoeL 25.03.2012 17:55

ja pierdo.e...ci sedziowie sa po.ebani...zal patrzec na ich sedziowanie :/ kartki i karny z h.ja wyciagniete......pzpn pzpn jeb.c jeb.c pzpn!!!!

63.5 Kg 25.03.2012 17:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Filippo (Post 1233612)
No własnie..skoncz pieprzyc. Ewidentny karny? A za co, skoro Wilk nawet nie dotknął Zienczuka, ba został przez niego kopnięty :D Smiech na sali... Czerwona kartka tez ewidentna? Yhym...Tiaaa...

Otworz oczy czlowieku....90 minut czasu bylo zeby strzelac bramki a nie plakac jacy to wszyscy sa zli dla Wisły...
Jestesmy bardzo slabym zespolem w bardzo slabej lidze i niech to moze dotzre do ciebie ze na chwile obecna zespol pokroju Ruchu Chorzów jest zespolem od Nas duzo lepszym.

TymonPRO 25.03.2012 17:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sportnh (Post 1233618)
to co powiesz o Kirmie:D:D:D:D

hahahahahahaha kirm co za mecz


O właśnie i ta łamga,kupił sobie buty jak C.Ronaldo,pewnie myśli że ma taki sam drybling bo co chwila by się kiwał

PS:
Graliśmy katastrofalnie ale jeszcze jedno
Sędzia chu.

qchar90 25.03.2012 17:56

Pareiko uchronil nas przed blamazem.
ale znajac zycie to Bednarz nie dogada sie z Pareiko w sprawie przedluzenia kontraktu i bedzie dupa
Gargula biegal? no ....a mac, on byl nie widoczny

Daja`n 25.03.2012 17:56

W tym meczu widziałem trzy dna.Pierwsze dno to gra naszej Wisełki,drugie dno to sędziowanie a trzecie dno to komentatorzy w C+!!!

7 kotów 25.03.2012 17:56

Odkąd przyszedł Probierz spadło nam posiadanie pilki w meczu. Teraz cudem utrzymujemy sie 40-45%.
To ma przelozenie na stwarzane sytuacje.

Wisla gra tak jak grala Jagiellonia czy ŁKS. Czyli chujowo.

kono 25.03.2012 17:56

Żenada, rozgonić tą zbieraninę czym prędzej.

michalekzet 25.03.2012 17:56

nie wiem skąd u niektórych optymizm przed tym meczem i przed PP, że niby dzięki niemu uda nam się wejść do LE.
Fakty:
- MAMY 22 STRZELONE GOLE
- mniej od nas mają tylko 4 drużyny :) craxa, LKS, lechia i widzew - niezle towarzystwo
- mamy najgorszych graczy ever,
- w składzie gra zazwyczaj jeden Polak,
- na ratowanie wyniku wchodzi małecki :)

Wisła z czasów I smudy lub kasperczaka pojechalaby z obecna Wisłą 6:0 do przerwy

tofik 25.03.2012 17:57

Zbieramy plony beznadziejnej, oszczędnościowo - dziadowskiej polityki właściciela. Nie można wiecznie sprzedawac najlepszych piłkarzy, sprowadzać byle kogo w to miejsce i liczyć na dobrą grę i wyniki na tym samym poziomie.

thechris 25.03.2012 17:57

Dobrze, że Maaskant trochę uciułał punkcików bo by były problemy.

medyk 25.03.2012 17:57

Diaz to jest poniżej dna Branco był lepszy !!

TymonPRO 25.03.2012 17:58

Myślałem że za Probierza nie będzie gorzej niż było ale jednak jeszcze gorzej być mogło

Za Masskanta słaby styl ale były wyniki
Za Kazia Moskala fajny styl,brak wyników
Za Probierza katastrofalny styl i słabe wyniki

Nowy trener to tylko kwestia czasu


Dłużej nie wytrzymam patrzeć na grę Juniora Diaza i Kirma

Krotochwila 25.03.2012 17:59

Żenujące. Bardzo, bardzo żenujące. W walce o MP trzymam kciuki za Niebieskich, fajna zespołowa piłka.
Na plus jedynie Pareiko i Wilk, reszta po prostu dramatyczna. Kartki prawidłowe, rzut karny z dupy.

Zwitter 25.03.2012 18:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 7 kotów (Post 1233629)
Odkąd przyszedł Probierz spadło nam posiadanie pilki w meczu. Teraz cudem utrzymujemy sie 40-45%.
To ma przelozenie na stwarzane sytuacje.

Za Kazia mieliśmy posiadanie piłki Barcelony a sytuacji w meczu tyle co dziś.

Wasiu 25.03.2012 18:00

Czerwona dla Bunozy ewidentna. Ten faul to bylo podsumowanie calej jego gry w Wisle. Jedyne co facet potrafi zrobic to bezmyslnie faulowac w obrebie pola karnego. Ile my juz przez to bramek stracilismy to glowa mala.
Karny mogl gwiazdac, mogl nie gwizdac. Gwizdnal i nikt nie ma prawa miec pretensji.
Chavez wogole przerwy nie powinien doczekac.
Zreszta o czym my mowimy jak nie mie oddalismy ani jednego celnego strzalu na bramke. Banda patalachow na czele z antypilkarzem Kirmem.

PODpalacz 25.03.2012 18:01

Ruch rozbił za deptał ośmieszył zniszczył grajków Wisły.

adas123 25.03.2012 18:01

Pyta totalna pod każdym względem.Ruch był lepszy i przed karnym i przed kartką co nie zmienia faktu,że nie wiadomo co by było gdyby ten s....iel nie przekręcił kolejnego po Bełchatowie meczu Wisły.Nie ma co jednak bronić nikogo bo brak umiejętności pomysłu i ZAANGAŻOWANIA jest niesamowity i nie wiem czy 80% z obecnych zawoników jest godna nosić koszulke z Białą Gwiazdą.Bo słabą grę można czasem wybaczyć ale brak walki to już niebardzo.Wy.......ić wszystkich i ....

BigLeb 25.03.2012 18:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TymonPRO (Post 1233614)
Junior Diaz man of the match,wypierdalaj oficjalnie
Każdy jego mecz to porażka


Wstyd i hańba,to nie jest Wisła Kraków to jest pseudo twór

PS:Brawo dla Pareiki i Małego za ambicję

BRAWO ZA TAKTYKĘ DLA TRENERA

Czy Ty jesteś normalny inaczej? Co Małecki pokazał dzisiaj? 3 razy piłkę dotknął?

Elendil 25.03.2012 18:02

Skoro mówi się, że drużyną trzeba budować od tyłu, to jest dobrze - Pareiko niech broni u nas jeszcze ze trzy lata. Świetnie umiejętności, wspaniały charakter. Dziś powinno być 5:0 i tylko dzięki niemu uniknęliśmy kompromitacji.

To jedyny plus tego meczu.

Czy na pewno pozostali zawodnicy w czerwonych koszulkach to byli zawodnicy pierwszego zespołu Wisły?

Może w końcu ludzie przestaną się łudzić, że taka gra to wina Skorży/Kasperczaka/Maaskanta/Moskala/Probierza. Tutaj 3/4 składu nie nadaje się do gry o mistrzostwo.

Cóż, po sezonie na pewno będzie rewolucja. Ale czy podniesiemy się tak jak w 2007/2008? Oby tak, ob w końcu była to drużyna, a nie kilkunastu człapiących facetów.

thechris 25.03.2012 18:02

Mnie tylko martwi, że Ruch z taką słabą skutecznością może gdzieś pogubić punkty. Dziś powinni lekko wygrać 4:0 przy takim słabym przeciwniku i dość sprzyjającym sędziowaniu.

medyk 25.03.2012 18:02

nie będzie polaków nie będzie drużyny

mitmichael 25.03.2012 18:03

Karny, ktorego byc nie powinno, czerwona w 100% zasluzona - tylko tyle mozna powiedziec o tym spotkaniu

TymonPRO 25.03.2012 18:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez BigLeb (Post 1233644)
Czy Ty jesteś normalny inaczej? Co Małecki pokazał dzisiaj? 3 razy piłkę dotknął?

Daruj sobie gówniarzu takie teksty,Małecki zrobił przez te parę minut więcej niż jego koledzy z pomocy przez cały mecz,nie wiem jak Kirm może grać w 1 składzie takiego klubu

jerry.lii.lewis 25.03.2012 18:03

Poza Pareiką i Wilkiem nic pozytywnego. Czy karny był czy nie - nie ma znaczenia bo przegraliśmy zasłużenie, a mogliśmy dostać kilka więcej gdyby nie Sergiej.
Okropna gra, 5 strzałów 1 celny - tak nie da się nie przegrywać.

7 kotów 25.03.2012 18:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zwitter (Post 1233639)
Za Kazia mieliśmy posiadanie piłki Barcelony a sytuacji w meczu tyle co dziś.

Tak, ale przy niemal ciągłym posiadaniu piłki mozna bylo miec nadzieje na skonstruowanie czegos.
A przy takiej grze szans na to nie ma.
Ruch stwarzal sytuacje bo nie potrafilismy zagrac wiecej niz 5 podan pod rzad.

christof20 25.03.2012 18:04

Sędzia założył dzisiaj niewłaściwą koszulkę. Powinien miec niebieską. Karny z dupy, czerwona kartka dla Bunozy chyba też.
Inna sprawa, że nasi grali fatalnie. Mnóstwo niedokładności, niepotrzebnych strat, mało walki, katastrofalny styl.
Pareiko - man of the match.

filemon 25.03.2012 18:04

"Zgadza się, no, jesteśmy dziadami. Niech Pan zapyta Diaza, niech Pan zapyta Bunozę, niech Pan zapyta tych innych, ku*wa, naszych chłopaków, co ku*wa zrobili. Co ku*wa, jak jedziemy, żeby podać – nie, Panie, nie chce mi się, bo jestem tak zdenerwowany, że po prostu mnie rozsadza i nie mogę powstrzymać emocji. Ale takie ku*wa zagrania, jak my prezentujemy, to się nie mieści w pale, żeby ku*wa... I ten tytuł nam się nie należał, a po tym co dzisiaj tutaj było. I brawo dla Chorzowa.
Zasłużenie, proszę Pana, bo my nie umiemy grać w piłkę. Zasłużenie, no nam się nie należy pierwsze miejsce. My jesteśmy beznadziejni, ku*wa, i tylko tyle mam do powiedzenia. Dziękuję bardzo."
idealny komentarz.

mihaq 25.03.2012 18:05

Genkov to zawodnik, któremu się chce biegać nawet do straconych piłek, pojedynczy pressing tego zawodnika dawał nam przez większość czasu tego meczu jakąś możliwość pozostawania na połowie przeciwnika, bo pod jego presją np. Ruch wybijał w aut zamiast spokojnie rozgrywać. Wielki szacun dla niego, chcę żeby został w tym klubie, bo jeśli będzie prezentował takie zaangażowanie, to ważne bramki też będzie strzelał, o ile będzie otoczony lepszymi zawodnikami.

Co do Małeckiego, nie wiem, jest jak jest, kontrowersyjny powrót, ale widać było, że w dyspozycji jest lepszej niż ostatnio. Dobre panowanie nad piłką, szukanie partnerów, pokazywanie się do gry, niekonwencjonalny w kontekście naszej gry w tym meczu przerzut na drugie skrzydło i fajna, skuteczna kiwka wtedy kiedy było to potrzebne.

Pareiko, bravo. Diaz kaleka, zero wyczucia, czytania gry i stąd faule. Garguła nie mógł doczekać się końcowego gwizkda, jeszcze nie zdążył do końca wybrzmieć, a on już wylądował w objęciach niebieskich. Co on ma w głowie? Żal mi Wilka, co on musi czuć kiedy widzi takie kalectwo jak to Diaza...

Filippo 25.03.2012 18:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 63.5 Kg (Post 1233624)
Otworz oczy czlowieku....90 minut czasu bylo zeby strzelac bramki a nie plakac jacy to wszyscy sa zli dla Wisły...
Jestesmy bardzo slabym zespolem w bardzo slabej lidze i niech to moze dotzre do ciebie ze na chwile obecna zespol pokroju Ruchu Chorzów jest zespolem od Nas duzo lepszym.

Sam otwórz oczy, nie zmieniaj tematu i nie pieprz o placzach. Karnego nie było , czerwona kartka niesłuszna, podobnie jak większość innych, zółtych które otrzymaliśmy. Stronniczość sędziego JAK ZA DAWNYCH, DOBRYCH CZASÓW W WODZISŁAWIU LUB WRONKACH.

Jak nie zauwazyles to sam sie zastanow nad swoim wzrokiem. A i nie zawsze wygrywa lepszy, czasami wygrywa słabszy jak chociazby Lech ze Sląskiem.

AS82 25.03.2012 18:05

Ruch zagrał dziś jak profesor z marnym uczniakiem . Żeby aktualny Mistrz Polski ,choć nie wiem jak słabo grajacy, nie potrafił stworzyc nawet pol akcji przez 90 minut to jest hańba .

TymonPRO 25.03.2012 18:06

W tej lidze wszyscy robili wszystko żebyśmy zostali mistrzami kolejny raz a my zrobiliśmy wszystko żeby go nie zdobyć


PS:Gdyby nie Pareiko to spokojnie z 3:0

ciacho 25.03.2012 18:07

Probierz dzisiaj zniszczył system zdejmując po 45 minutach jedynego zawodnika, który mógłby czymś błysnąć.

kola12 25.03.2012 18:07

jak nazywała się ta k...wa co sprawozdawała na C+???

Adriss 25.03.2012 18:07

człowieku nie idziesz tam meczu ogladac tylko zrobic pieklo żeby pokazać chloptasiom ze stolycy ja ksie dopinguje

qchar90 25.03.2012 18:07

trzeba bylo zostawic Maaskanta, nawarzyl sam sobie piwa, to powinien go wypic
ale nie lepiej placic Maaskantowi Probierzowie, jak wynikow nie bylo, tak nadal nie ma

thechris 25.03.2012 18:08

Weszło: Ani jeden zawodnik "Białej Gwiazdy" nie zagrał na poziomie chociażby drugoligowym. Absolutne dno. (...) Oczywiście w poprzedniej notce pominęliśmy bramkarza Pareikę, bo to był jedyny zawodnik Wisły, który dzisiaj uczciwie wykonywał swój zawód. Cała reszta symulowała grę.

Z taką grą niestety Arka nas pojedzie jak Karabach. Nawet jeśli to na nią trafimy.

Ogryzek 25.03.2012 18:08

Był to bardzo słaby mecz. Dodatkowo nasi kopacze na tle Ruchu wyglądali bardzo słabo fizycznie!
Zastanawia mnie jedno - w każdym prawie wywiadzie Probierz dziękuje Moskalowi ze tak dobrze przygotował Wisłę do sezonu.... to jakaś zasłona dymna czy co? W żadnym meczu fizycznie nie byliśmy lepsi od rywali (czasami równorzędni). Dobrze fizycznie to wyglądają Ruch czy Korona. Ale My? Za co dziękuje Probierz.... Moskalowi? Ma wyrzuty sumienia że zajął jego miejsce?

Moje oceny (0-10):

Pareiko - 8 - Gdyby nie on byłby pogrom
Jovanović - 3 Słabo oj słabo. W tyłach ogrywany z przodu nie istniał
Chavez 2 - Słabizna większa niż u Jovanovica.
Diaz - 1 słaby słaby słaby
Bunoza 2 - dostałby trochę wyższą notę ale czerwona kartka
Kirm - 2 - słabizna przeokrutna. Tylko punkty za bieganie
Melikson 3 - słaby strasznie (jak na niego)
Wilk - 3 - biegał. Punkty za bieganie minus jeden za karnego)
Nunez 2 - ależ słaby był.... co tu pisać?
Genkov 4 - przynajmniej walczył nasz defensywny napastnik
Biton - 2 - grał? Podobno tak
Garguła - 3 - biegał. jak na niego to +
Małecki 3 - biegał, coś tam chciał zrobić
Iliev - 2 - grał? Nie widziałem

Wg mnie wyglądaliśmy bardzo blado fizycznie. Ruch szybkościowo nas zniszczył! Jak nie ma szybkości i siły to tak to musi wyglądać. Zderzenie szybkiego atlety (Ruch) z starszym panem z brzuszkiem (Wisła)

Wbrew pozorom nasi kopacze (szrotoidy z międzynarodowego zaciągu) chcieli grać, ale wyglądali jakby im ktoś prąd odłączył....

jerry.lii.lewis 25.03.2012 18:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TymonPRO (Post 1233651)
Daruj sobie gówniarzu takie teksty,Małecki zrobił przez te parę minut więcej niż jego koledzy z pomocy przez cały mecz,nie wiem jak Kirm może grać w 1 składzie takiego klubu

Hehe, wygląda, że dla niektórych jakby koszulkę Małeckiego zawiesić na bramce to już zasługi Patryczka rosną :haha: - nic nie zrobił. Tyle go było widać co i resztę - jedna z koszulek czerwonych.

speedfashion 25.03.2012 18:09

Kilka moich refleksji (oczywiście mam pełną świadomość tego, że byliśmy słabsi):
1. Chavez porusza się po boisku jak mały piesek - nieświadomie. On chyba bardziej pomaga przeciwnikowi i przeszkadza naszym niż na odwrót.
2. Biton i Melikson powinni wypierdalać stąd w tempie ekspresowym. Obydwoje odstawiają żałosny show reżyserowany przez Dahana - "Kup nas".
3. Nunez - z taka panienką w środku pola trudno nie dawać się wyruchać innym.
4. Kirm - ...
5. Jovanovic - co w nim takiego dobrego? Gość jest katastrofalnie słaby.

6. Nasz trener chyba pogubił notatki. Wyszliśmy na ten mecz z taktyką zupełnie niedobraną do rywala, jakim jest Ruch. Efekty - stracona pierwsza połowa i przegrana druga (bo trzeba było ściągnąć i Meliksona, i Bitona).

7. Patryk Małecki - wniósł sporo ożywienia, zaliczył udany przerzut (tak, w tym meczu to bardzo dużo). Pitolcie sobie dalej, jaki to on niegrzeczny, jak nie szanuje kibiców itp., ale jest niezbędny tej drużynie.

8. Komentatorzy w C+ - nawet moja mama (mająca z piłką niewiele wspólnego) śmiała się z ich .......enia.

9. Sędziowanie - skandal i żenada. Niemal każda sytuacja stykowa na korzyść Ruchu.

Wszystko to nie zmienia faktu, że zagraliśmy żałosny mecz. Może nawet najgorszy od kiedy pamiętam. Przykro na to patrzeć. Jednak w piątek przyjeżdża Legia, to "kibiców" nie braknie (nawet MAŁECKI ich NIE ODSTRASZY). Później będzie ŁKS, to może się 10k uzbiera. Zarząd wymyśli jakąś aferę z Patrykiem, że niby on zabronił chodzić. ;)

SWEET_83 25.03.2012 18:09

ehhh szkoda komentować ten mecz. ŻENADA i 1000000000000000 ton mułu !!!!!!!!!!!!!


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:08.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl