Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [22 kolejka] PGE GKS Bełchatów - Wisła Kraków 17.03.12r. godz. 15:45. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8636)

Kamson 17.03.2012 17:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1231491)
Probierz... wypad... i to natychmiast

Maaskant, Vaalckx wróccie

A może tak dla odmiany wypie*dolimy w końcu ten międzynarodowy szrot nazywany piłkarzami zamiast zmieniać trenerów?

vabanq 17.03.2012 17:38

s....ysyn .......ony sedzina, tyle w temacie

dynek.pl 17.03.2012 17:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1231491)
Probierz... wypad... i to natychmiast

Maaskant, Vaalckx wróccie

Maaskant ? po cholere
a w czym one jest lepszy od Probierza niby ?
nawet osiągnięcia mają mnie więcej takie same

szkoda bramki Chaveza ale od razu mi się przypomniały prezenty sędziowskiego z jesieni dla nas - suma zawsze musi wyjśc na zero

rabi86 17.03.2012 17:39

Leci Nuniez po piłkę na aucie i zamiast wrzucać w pole karne do do Paljica podaje. Nóż się w ręce otwiera. Ale już widać, że po zejściu Garguły coś się zaczęło dziać. Ustawienie na dwóch napastników jest jednak dla nas stworzona.

Sami obcokrajowcy, ale tak od 60 min zapieprzali aż miło.

rasel1906 17.03.2012 17:39

nie wiem czy odnotowaliscie po zejsciu garguly na boisku zagralo 11 obcokrajowcow krakowska pogon normalnie

qchar90 17.03.2012 17:40

no Genkov ładnie sie pokazal, bramka i asysta

Watts 17.03.2012 17:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamson (Post 1231507)
A może tak dla odmiany wypie*dolimy w końcu ten międzynarodowy szrot nazywany piłkarzami zamiast zmieniać trenerów?

Polski gwiazdor Garguła za to dzisiaj wylał cysternę potu na boisku. :P

bebeto 17.03.2012 17:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez qchar90 (Post 1231512)
no Genkov ładnie sie pokazal, bramka i asysta

Jak dla mnie to dwie bramki i asysta. Gdzie tam był niby faul ???? To są szachy czy piłka nożna...Oyebali nas z 2 bramek !!!!!!

adas123 17.03.2012 17:44

Ja jak widze mordy Piaseckiego czy tego chuja z lublina chyba Gila to mnie telepie.Probierza zostawić,wyjebać bande nierobów z Garguła na czele.

jcts 17.03.2012 17:45

Gra z meczu na mecz coraz lepsza, dzisiaj przez 60 min. dominowaliśmy mimo takich dużych osłabień.
Mecz mógł się podobać, w porównaniu do wczorajszych derbów Warszawy to ten mecz był jak Gran Derbi :D
Mimo coraz lepszej gry, pozostanie walka o maksymalnie 2 miejsce. Nawet mimo że wydaje mi się że w tej chwili gramy lepiej od Legii to już nie ma żadnych szans na dogonienie jej. Wracając do meczu to, na +:
- Genkov
- Jaliens
- no i ku nieszczęściu wielu ekspertów z tego forum Kirm który ciągnął gre, zdecydowanie lepiej prezentował się niż ten wychwalany przez Was Iliev. Paljić też całkiem niezła druga połówka.

Na minus:
- Nunez, za dużo strat dziś
- Garguła ni to pomocnik ni napastnik dzisiaj, do tego zmarnowana setka w I połowie
- no i Chavez, za to co zrobił przy bramce, żeby Buzała zrobił z kogoś wiatrak?

JrQ- 17.03.2012 17:45

sedzia pojmylil Diaza z Chavezem, gdyby Junior nie stal na spalonym, nie byloby gwizdka...

Daja`n 17.03.2012 17:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1231491)
Probierz... wypad... i to natychmiast

Maaskant, Vaalckx wróccie

A co masz do Probierza?Co on jest winien że pół zespołu jest kontuzjowane,Małeckiemu odbiło a B.Cupiał oszczędza na czym tylko się da?

Wiślak709 17.03.2012 17:47

To, co robi nasza obrona to juz k..wa nie jest smieszne, chodza jak te dziewice zamiast za....dalac na tym boisku. Chavez dal sie zrobic Buzale jak junior.
Czemu nie gra Czekaj tylko jakies gwiazdeczki co maja ten klub głeboko w d.pie?
Tak samo Nunez, co ten czlowiek robi na boisku? To juz lepiej jakiegos juniora z ME dac, niech sie ogrywa.
I czemu do ciezkiego ch.ja nie gramy oed poczatku dwoma napastnikami? Czego sie boimy? Jak wszedl Genkow od razy gra sie ozywila.

Szkoda gadac, wyj..aćte zagraniczne gwiazdy na zbity ryj, zostawic Genowa,Bitona,Meliksona( mam nadzieje, że nikogo nie pominalem) i zbudowac nowy zespol, oparty na Polakach.

ypeeh 17.03.2012 17:47

Dajcie spokój Gargule, przecież to nie jest robot! Stara się, ale nie wychodzi, może w następnym meczu będzie lepiej? :) Bardzo ładnie cisnęliśmy dokładnie od zejścia Garguły, słabe ogniwo zostało zidentyfikowane.

mitmichael 17.03.2012 17:48

Z Ruchem juz tak zagrac nie bedzie mozna bo Oni to nie Bełchatow i jak beda prowadzic tak latwo nie dadza sobie wydrzec 3 punktow. Dzisiaj pozytywnie zaskoczył mnie Kirm ale tylko i wyłacznie w 1 polowie - potem gral swoje, czasami miał przebłyski i to tyle.

tommiyacht 17.03.2012 17:48

Kirm dzis na + mimo że drybler z niego żaden

na Ruch bez Dragan i Nuneza

pozowski 17.03.2012 17:49

Piłkarze Wisły zaczęli grać zaraz po zejściu Garguły. Najgorszy piłkarz na placu wliczając drwali z defensywy Bełchatowa. Jak Wisła ma się opierać na takich Polakach to ja wolę jak w drugiej połowie 11 obcokrajowców. Gość bez ambicji i woli walki, jak by się dało to przeczłapałby cały mecz.

Dobry mecz Jaliensa, Genkova i końcówka Bitona.

pozowski 17.03.2012 17:51

Do usunięcia

El'kabat 17.03.2012 17:52

Znowu wracamy chyba do czasów świetności naszej obrony i zaczyna się kto strzeli więcej ? My czy oni...
Przyłącze sie do ocen,dobrze dzis Genkov i Biton w koncowce.
Maja teraz tydzien na to,zeby sie zabrac za robote bo z taka gra jak dzis to dostaniemy łomot od Ruchu.

FraMat 17.03.2012 17:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamson (Post 1231507)
A może tak dla odmiany wypie*dolimy w końcu ten międzynarodowy szrot nazywany piłkarzami zamiast zmieniać trenerów?

ten międzynarodowy szrot pod wodzą Maaskanta i Moskala grał bardzo dobrą piłkę, natomiast miał po prostu wiele pecha przegywając po przypadkowych bramkach przeciwnika.
Jak na razie to za Probierza cofamy się w konstruowaniu nowoczesnej gry i to o lata

Fiti 17.03.2012 17:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jcts (Post 1231519)
Gra z meczu na mecz coraz lepsza, dzisiaj przez 60 min. dominowaliśmy mimo takich dużych osłabień.
Mecz mógł się podobać, w porównaniu do wczorajszych derbów Warszawy to ten mecz był jak Gran Derbi :D
Mimo coraz lepszej gry, pozostanie walka o maksymalnie 2 miejsce. Nawet mimo że wydaje mi się że w tej chwili gramy lepiej od Legii to już nie ma żadnych szans na dogonienie jej. Wracając do meczu to, na +:
- Genkov
- Jaliens
- no i ku nieszczęściu wielu ekspertów z tego forum Kirm który ciągnął gre, zdecydowanie lepiej prezentował się niż ten wychwalany przez Was Iliev. Paljić też całkiem niezła druga połówka.

Na minus:
- Nunez, za dużo strat dziś
- Garguła ni to pomocnik ni napastnik dzisiaj, do tego zmarnowana setka w I połowie
- no i Chavez, za to co zrobił przy bramce, żeby Buzała zrobił z kogoś wiatrak?

Na minus:
- sędzia zasrany debil, oskubał nas z 2 bramek...

radek2323 17.03.2012 17:53

To jest jeszcze nic poczekajcie jak przyjada Pazdany Cwielagi bedzie jeszcze gorzej

Baala 17.03.2012 17:53

Macie ku..a płaczki :haha:

Gdyby nie sędzia p.zdda to byłoby 2-4 dla nas. Niech mi teraz ktoś przypomni kiedy tak walczylismy po straceniu dwoch goli czy nawet po straceniu jednej. Chyba za Skorzy bo za Maaskanta gdy tracilismy gola to oznaczało, że już strzału na bramke nie oddamy.

Dobrze ze Probierz szybko zmiany wykonał.

Remis z perspektywy tabeli dobry nie jest, ale z perspektywy że w Bełchatowie ostatni raz wygraliśmy w 2007. oraz że przegrywaliśmy 0-2. To wynik jak i gra w drugiej połowie świetna. Szkoda tylko tego kretyna z gwizdkiem, bo powinniśmy wygrać. Chavez na spalonym nie był, a Genkov na pewno tam reka nie odpychał tylko wejście bark w bark.

bezjar 17.03.2012 17:53

Bełchatów vs. Wisła
 
Kurczę mam już dość tego co się dzieje na boisku następny mecz w którym Wisła ledwie co zremisowała, no to są jakieś jaja kur.. m..!!! jedyne co się Im udało to wygrana z Lechią bo o meczu pucharowym nie wspomnę bo to mieli więcej szczęścia niż rozumu i techniki, już lepiej grają dzieciaki na boisku szkolnym. Panie Probierz pan tego nie widzi co tam się dzieje!!! Już wiem że we wtorek znając Ich to przegrają Z Lechem bo to co pokazują na boisku to nadają się do podawania piłek zwłaszcza że zarabiają nie małe pieniądze.

Krotochwila 17.03.2012 17:54

Mecz kuriozum. Sędzia kuriozum, rozdający zółte karki i faule jakby gwizdał lidze kobiecej. Dramat.
Jeśli Probierz ściąga Gargułę nawet w takiej sytuacji kadrowej jaką mamy i w momencie kiedy zespół przegrywa, to oznacza to, że pobłażania dla poziomu zaangażowania i agresji w grze Łukasz Lwie Serca nie będzie. I to jest jakiś pozytyw.

Na plus Jaliens, Diaz, Kirm, Biton i Genkov.
Na minus Chavez, Jirsak, Garguła, Nunez.
Reszta nijaka.

rasel1906 17.03.2012 17:54

powiem tylko tyle po tym co dzisiaj zobaczylem wywiezienie za tydzien nawet remisu z chorzowa bedzie cudem

AS82 17.03.2012 17:54

Remis ktory napawde nam nic nie daje . Ruch jak jutro wygra z Podbeskidziem odjzezdza na 7 pkt . Nie daj Boze przegrywamy z nimi za tydzien w Chorzowie i o pucharach poprzez lige można definitywnie zapomniec..

FraMat 17.03.2012 17:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dynek.pl (Post 1231509)
Maaskant ? po cholere
a w czym one jest lepszy od Probierza niby ?

:haha:
Probierz to dyletant i bufon nie mający pojęcia o piłce.
No, ale za to świetnie motywuje. To, że nowoczesna piłka to dla niego czarna magia nie ma znaczenia

wolfy 17.03.2012 17:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Fiti (Post 1231533)
Na minus:
- sędzia zasrany debil, oskubał nas z 2 bramek...

Z jednej. "Faul" Genkova to jakieś jaja, ale spalony przy pierwszej bramce był. Minimalny, ale mógł odgwizdać. Tak więc popełnił trzy błędy bramkowe, z czego jeden na naszą korzyść:haha:

Ale sędzia sędzią, każdy chyba widział jaką padlinę dziś graliśmy?

FraMat - z dynkiem dyskutujesz? Nie szkoda Ci czasu?


Pytanie - czy Probierz dotrwa do końca sezonu?

Baala 17.03.2012 17:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1231532)
ten międzynarodowy szrot pod wodzą Maaskanta i Moskala grał bardzo dobrą piłkę, natomiast miał po prostu wiele pecha przegywając po przypadkowych bramkach przeciwnika.
Jak na razie to za Probierza cofamy się w konstruowaniu nowoczesnej gry i to o lata

Dla mnie to ty żyjesz w jakieś innej rzeczywistości. Dziś przypomniały mi się ostatnie derby, gdzie nawet Holenderscy dziennikarze którzy przyjechali zobaczyć jak piękny Robert sobie radzi byli w szoku że mistrz Polski po stracie gola nie potrafi nawet na minute przycisnąć ostatnią drużynę w tabeli...

Waldonis 17.03.2012 17:59

Witam w swoim pierwszym poście na tym forum :)
czytam fora wszelakie , różnych klubów , rzadko głos zabieram ( wolę czytać i obserwować ) ale co mnie zastanawia od dłuższego czasu oglądając mecze naszej Ekstraklasy to to że jest to jeden wielki handel ! wszystko jest tutaj ustawione od dołu do góry , każdy wie z kim i kiedy ma wygrać a kiedy przegrać : oglądając wczorajsze derby Warszawy ( choć to raczej nie były derby ale mniejsza z tym ) było czuć aż nadto ze nikt tego meczu nie wygra , piłkarze wręcz symulowali grę by tak się stało i stało się , drugi wczorajszy mecz Zagłębia z Widzewem sytuacja analogiczna z tym że Zagłębie miało wygrać i wygrało wszak Widzew w drugiej połowie nawet nie zamierzał wychodzić ze swojej połowy a potrafi grać przecież ładnie z kontry , dzisiejsze spotkanie GKS'u i Wisły śmierdzi na odległość , ten sam Bełchatów nie potrafił strzelić celnie w meczu z Widzewem a dzisiaj zapierdzielał jak nakręcony ( już w to wierze hahaha ) , Wisła powinna wygrać ale sędzia pomógł nie strzelić i mamy co mamy uśmiechnięte buzie piłkarzyków ( patrz Chavez ) itd itd powiem szczerze że najbardziej oszkodowani w tym procederze są kibice którzy się łudzą , że to prawdziwa sportowa rywalizacja w moim odczuciu tak nie jest pozdrawiam wszystkich kibiców niezależnie od tego jakie barwy kochają

Heero 17.03.2012 18:00

Wszyscy tak na Chaveza najeżdżają (zresztą słusznie, dać się ograć Buzale... litości, Buzale?! Przecież na miasteczku AGH grają lepsi od niego) ale gdyby w obronie grał jeszcze Bunoza, to pewnie bramka by nie padłe, bo Gordan przynajmniej by próbował zaatakować piłkę... ale wtedy parę stoperów uzupełniał pozorant Kew "Piłka mnie parzy" Jaliens, to tak to się musiało skończyć.

Mimo tego, wygraną zabrał nam niejaki Piasecki, który nie uznał prawidłowej bramki Chaveza i Genkova, sypał na lewo i prawo żółtymi kartkami za lekkie faule, ale jaj, żeby wyrzucić Lacicia, Bożoka i Diaza to już nie miał. Zresztą odgwizdał 47 fauli, z których połowa to walka bark w bark.

radek2323 17.03.2012 18:09

Wolfy obstawiam ze Probierz maks do Wrzesnia.

Krotochwila 17.03.2012 18:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JrQ- (Post 1231520)
sedzia pojmylil Diaza z Chavezem, gdyby Junior nie stal na spalonym, nie byloby gwizdka...

Bo przecież dla polskiego sędziego wszyscy murzyni wyglądają jednakowo.

Elefant 17.03.2012 18:13

Remis jak porażka.

Pierwsza połowa, powrót do póżnego Skorży. Dzida, gra górą, trzech prostych podań nie umieli wykonać. No i ta nonszlancja przy straconych bramkach.

W drugiej nieco i to tylko momentami przypomnieli sobie jak sie gra obecnie w piłke nożną. Dobrze,że mieliśmy na boisku jedenastu obcokrajowców. Przynajmniej przypomnieli sobie o jakiś resztkach profesjonalizmu. Zaoszczędzono nam machania rękami, bezsensownych rajdów i opieprzania innych po własnym nieprawidłowym zagraniu.

Mecz dwóch średniaków ligowych - tabela nie kłamie.

3żyk 17.03.2012 18:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1231543)
spalony przy pierwszej bramce był. Minimalny, ale mógł odgwizdać.

Bynajmniej. Perspektywa to suka. Patrz na pasy na trawie.

tofik 17.03.2012 18:19

Drużyna słaba ale pokazała charakter. Nie rozumiem zarzutów, że się nie starają. Po prostu nie są tacy mocni jak drużyny Skorży czy Kasperczaka, a przeciwnicy też nie próżnują i nawet doł tabeli przynajmniej w obronie sie ogarnął.

murray 17.03.2012 18:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Heero (Post 1231548)
Mimo tego, wygraną zabrał nam niejaki Piasecki, który nie uznał prawidłowej bramki Chaveza i Genkova, sypał na lewo i prawo żółtymi kartkami za lekkie faule, ale jaj, żeby wyrzucić Lacicia, Bożoka i Diaza to już nie miał. Zresztą odgwizdał 47 fauli, z których połowa to walka bark w bark.

Gdyby Genkow odepchnął gościa w środku boiska, to faulu by nie odgwizdał, tak samo w polu karnym. Zobaczylibyśmy tylko jak Piasecki zamaszystym ruchem obydwu rąk przecina powietrze jak żyto w żniwa.

Rob_Zombie 17.03.2012 18:44

Można już gdzieś obejrzeć bramki?

Zohan 17.03.2012 18:46

Moim zdaniem potrzebny jest Małecki, choćby właśnie w takich chwilach, gdy nie ma połowy zespołu, bo mają kontuzję. Jest zdrowy Mały, który by (myślę) coś pokazał i grę pociągnął do przodu, ale nie, on ma karę. Mamy dwóch skrzydłowych: Kirma, który ostatnio gra bardzo słabo (dzisiaj było już dobrze) i Ilieva, który ma słabą kondychę, słabo strzela ale przeważnie robi magię i ciągnie grę (dzisiaj grał do dupy). Nie mają z kim się "bić" o miejsce w składzie i to nie wychodzi na dobre (tak było z Jaliensem za Maaskanta). Melikson, Guła to nie skrzydłowi, oni powinni grać na środku. Potrzebujemy Małeckiego!

Co do akcji, w której straciliśmy pierwszą bramkę to duże zjebki też dla Jaliensa. Piłka leciała mu koło nogi, wystarczyło troszeczkę wystawić tą nogę, a strzał byłby zablokowany. Katastrofa. Przecież nie był on tak już wyciągnięty, żeby nie mógł tej nogi wyciągnąć. On sobie tam szedł.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:59.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl