Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [21 kolejka] Wisła Kraków - Lech Poznań - 9 marca, 20:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8623)

vote-for-mikey 06.03.2012 20:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tofik (Post 1227832)
A propo przypomina mi się taki mecz z Amiką właśnie, jeszcze za Kasperczaka na SS. Wtedy wyszliśmy 4-4-2 i mecz to było ogólne badanie się zakończone na 0:0. Można było zauważyć, że brakowało nam aktora który swoim niekonwencjonalnym zagraniem przechyli szalę. Jeśli Rumak tak ustawi drużynę jak wtedy Zieliński będą szachy i tylko w Meliksonie nadzieja. Ale poczekajmy, nowy trener Wronek w końcu pracował z Bakero może mają podobne spojrzenie na futbol :)

Gdzieś przeczytałem, że to i tak Koniu ustawiał drużynę i przeprowadzał odprawy, więc jest szansa, że będą grali dokładnie to samo ;)

Wojtas 07.03.2012 00:02

Trzeba grac szybko i do przodu

dosc zabawy,dosc piekna ,ma bys w koncu strzelanie bramek ,bo ilosc goli jaka dotychczas strzelislismy to wstyd

Probierz napewno cudow nie wymysli,ale z dobra defensywa i uwaznym kryciem jedynego zagrozenia ze strony Amiki czyli Rudnewa mysle ze jestesmy w stanie z nimi wygrac

U siebie w koncu musimy zaczac punktowac

Misiak 07.03.2012 09:01

Przyjeżdzamy po 3 punkty

Wisła 0
Lech 3

liczę na przełamanie Artjoma i dwie brameczki .

adas123 07.03.2012 09:49

Lech na to forum wchodzi też?jak Legie można przeboleć to może pyre wyibac?

i btw zebyście sie nie zesrali

Vashut 07.03.2012 10:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Misiak (Post 1227928)
Przyjeżdzamy po 3 punkty

Wisła 0
Lech 3

liczę na przełamanie Artjoma i dwie brameczki .

a ja liczę na przełamanie Genkova i mały hattrick
po co te prowokacje Poznaniaki? Zawsze w Krakowie dostawaliście straszny oklep, nie licząc dwóch-trzech sezonów z Lewandowskim

rasel1906 08.03.2012 14:03

1000 lecha i 600 cracovii. pozwolicie zeby na naszym stadionie bylo slyszalne "Wisla to stara k.." ? mam nadzieje ze nie , dlatego WSZYSCY NA STADION !!!

Elefant 08.03.2012 17:30

Jeżeli Probierzowi nie uda się na szybko poprawić naszej gry, w stosunku do tego co zaprezentowaliśmy z Lechią, to w ciemnych barwach to widzę.

I drugie podstawowe pytanie jest takie, na ile słabsza forma poznańskich w ostatnich meczach to rzeczywisty obraz ich możliwości a na ile było to zwalnianie trenera.

Do tego dochodzi ewentualna nieobecność Genkowa. Jak zagramy "na dzidę" to kto bedzie walczył o te górne piłki ? Probierz ma podobno jakiś plan. Zaczynam się bać.

Mecz niezwykle istotny zarówno w kontekście tabeli a także jako psychologiczna podbudowa przed dwumeczem o PP.

adas123 08.03.2012 17:49

Ja mam nadzieje,że na G będzie głośno,a nie tak jak ostatnio,że na górze sektora śpiewaliśmy w 10 osób.Tam potrzeba wg mnie kogoś do koordynacji,ale liczę że jutro motywacji starczy wszystkim i przekrzyczymy parchate pyry.Zajebiście ważny mecz pod każdym względem,jestem dobrej myśli mimo kontuzji i wierze ze Probierz naszym graczom zaszczepi walkę cały mecz i gryzienie trawy bez względu na wynik.

whistar 08.03.2012 17:53

Spierdalaj wronczaninie (???)

Cinek1906 08.03.2012 17:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Misiak (Post 1227928)
Przyjeżdzamy po 3 punkty

Wisła 0
Lech 3

liczę na przełamanie Artjoma i dwie brameczki .


chyba pomyliłeś strony pyrusie ; )

szprotson 08.03.2012 18:23

pamiętacie mecz po którym cały stadion śpiewał "CH** CI na imię Gajtkowski ...."
Bardzo bym chciał by jutro było identycznie.

Dariook 08.03.2012 18:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Misiak (Post 1227928)
Przyjeżdzamy po 3 punkty

Wisła 0
Lech 3

liczę na przełamanie Artjoma i dwie brameczki .

Masz farta że dzisiaj dzień kobiet!

Fiti 08.03.2012 18:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Misiak (Post 1227928)
Przyjeżdzamy po 3 punkty

Wisła 0
Lech 3

liczę na przełamanie Artjoma i dwie brameczki .

Przyjeżdzacie po 3 wyjedziecie z 0. :rotfl:

Zakład :D ?

thechris 08.03.2012 18:43

Tak naprawdę każdy wynik jest możliwy. Od 3:0 do 0:3. Najbardziej prawdopodobny jest jednak 0:0.

arti 08.03.2012 19:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tofik (Post 1227832)
A propo przypomina mi się taki mecz z Amiką właśnie, jeszcze za Kasperczaka na SS. Wtedy wyszliśmy 4-4-2 i mecz to było ogólne badanie się zakończone na 0:0. Można było zauważyć, że brakowało nam aktora który swoim niekonwencjonalnym zagraniem przechyli szalę. Jeśli Rumak tak ustawi drużynę jak wtedy Zieliński będą szachy i tylko w Meliksonie nadzieja. Ale poczekajmy, nowy trener Wronek w końcu pracował z Bakero może mają podobne spojrzenie na futbol :)

Ale to była zupełnie inna sytuacja. To 0-0 wydawało się być niezłym wynikiem dla nas i kroczkiem do mp. I tak by się skończyło gdyby nie J(eł)op.
A jutro ewentualny remis będzie de facto porażką dla obu drużyn. Dla nas będzie to kolejna strata 2 punktów i ograniczenie szans nawet na podium. Trzeba wygrać i koniec. Walka, rzucenie na szalę wszystkich umiejętności i zwycięstwo.

lizardsp1 08.03.2012 19:40

Uwaga!:)
Jeśli ktoś jest z Nowego Targu i wybiera się na mecz to informuję, że mam 3 miejsca wolne w samochodzie, jak coś to pisać na priv.
Pozdrawiam:)

River 08.03.2012 23:39

Nie no ....a znowu Małek-wałek bedzie nam sedziowal:evil:

Czyli beda dziac sie cuda:lol:

Wojtas 09.03.2012 00:21

Aj przypomnial mi sie meczyk jak otwierali obecna C a wtedy D

Jasiu Paulista szalał,Dolha miał pobrudzone majtki

fajne czasy

kazdy jutro daje z siebie 110%

Pomagamy pilkarzom ,potrzebuja nas !!

tommiyacht 09.03.2012 07:44

Panowie uwaga

o 20.00 pasy graja hokeja na grzegorzkach, bedzie sie konczyc podobnie jak nasz. ostroznie na miescie

fidello 09.03.2012 07:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 1228491)
Aj przypomnial mi sie meczyk jak otwierali obecna C a wtedy D

Jasiu Paulista szalał,Dolha miał pobrudzone majtki

fajne czasy

kazdy jutro daje z siebie 110%

Pomagamy pilkarzom ,potrzebuja nas !!

a mi 2000 chyba rok i "Kolejorz - druga liga, druga liga" :)

Gwiaździsty 09.03.2012 09:08

Ale Wam się chyba przeciwnik pomylił. To nie ten klub. Gramy z Amiką, z którą przy R22 były znacznie bardziej dramatyczne mecze. Nieistniejący już Lech prawie zawsze dostawał gładko w d...ę w Krakowie. Nie wspomnę już słynnego 8:0 czy innego 5:1.

Krotochwila 09.03.2012 11:02

Zrobił się z tego kluczowy mecz ligowy w sezonie. Pokonany już się w lidze nie podniesie. W obu klubach sięgnięto po ostatnie rezerwy mobilizacyjne (nowy trener), nic więcej w zanadrzu nie ma. Trzeba drużyne wesprzec, wszystkie ręce na pokład.

thechris 09.03.2012 12:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Misiak (Post 1227928)
Przyjeżdzamy po 3 punkty

Wisła 0
Lech 3

liczę na przełamanie Artjoma i dwie brameczki .

Małe przypomnienie z kim dziś gramy:

http://sport.onet.pl/pilka-nozna/eks...06,tabela.html

Drużyna Lecha Poznań nie otrzymała licencji na grę w kolejnym sezonie piłkarskiej ekstraklasy. Zgodnie z regulaminem rozgrywek drużyna została przesunięta na ostatnie miejsce w tabeli Orange Ekstraklasy.

Od sezonu 2005/2006 Lech został unicestwiony i mamy do czynienia z Amicą i to Amica jest naszym dzisiejszym rywalem.

mitmichael 09.03.2012 13:23

Lech ma problemy ze spotkaniami na wyjeździe a My ostatnio mielismy problemy u Siebie - zobaczymy kto dzisiaj przerwie złą passe a kto bedzie ciagnał ja dalej.

X-Ray 09.03.2012 13:45

A tak trochę z innej bajki kiedy wróci Radek Sobolewski?

JrQ- 09.03.2012 13:58

Dopiero do treningów wraca

tofik 09.03.2012 14:06

Spodziewacie się zmiany ustawienia na 451 w tym meczu ?
Ciężko bedze ustawić skład w systemie 442 jeśli wypadnie Melikson. Genkova nie ma na 100% więc ktoś musi go zastąpić w przodzie. Może to być Iliev, ale wtedy na prawej mamy wakat, za niego wejdzie Andraż, bo innego wyjścia nie ma. A na lewej wtedy kto ? Pewnie Pajić. I nikogo na zmianę ani na lewą obronę, ani na prawe skrzydło. Widać spore braki i że drużyna była jednak budowana pod 451..
Ale w moim przekonaniu nawet jak by nie było kogo z tej lawy wpuścić lepiej zagrać 442 niż 451.

Pareiko - Jovanović, Jaliens, Chavez, Diaz - Paljic, Wilk, Nunez, Kirm - Iliev, Biton
Skrzydła niestety koszmarne, raczej na poziom spadkowii a nie Wisły. Ciekawe co wymyśli mądra głowa trener.

szprotson 09.03.2012 14:08

mógłby ktoś wrzucić info nt. ilości kartek naszych grajków ???

E: bo spodziewam sie dzisiaj sporej ilości skoro następny mamy Bełchatów

RAFi89 09.03.2012 14:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1228595)
mógłby ktoś wrzucić info nt. ilości kartek naszych grajków ???

E: bo spodziewam sie dzisiaj sporej ilości skoro następny mamy Bełchatów

Jaliens, Diaz, Iliev i chyba jeszcze Paljic są zagrożeni.

MichaelMyers 09.03.2012 14:16

Genkov nie zagra więc jestem spokojny o zwycięstwo, bo z przodu wystawimy tym razem prawdziwego piłkarza.

Karas -raz na sezon to i naslabszym cos sie udaje, prawda jest taka, że Biton odkąd zaczął grać miał w ciągu kilku meczów więcej udanych zagrań w polu karnym niż Genkov przez rok.Genkov to mierny napastnik grając z nim na szpicy mamy tępe ostrze naszej włóczni, że tak to podsumuje.Jestem przekonany, że jego kontuzja będzie dla nas wzmocnieniem, zupełnie jak było w pierwszym przypadku.

mihaq 09.03.2012 14:41

To już pewne, że Melikson nie zagra w podstawowym składzie? Jak dla mnie Melikson na prawym skrzydle, Nunez szeroko na lewym skrzydle (z naciskiem na wspieranie Diaza w obronie). Iliev podwieszony napastnik, scinajacy do środka pola karnego z lewej strony (w ogóle zauważcie, że on strzela u nas tylko zawijając po długim rogu i właśnie takie wjazdy w pole karne królują w filmikach z jego kariery w Serbii). Na szpicy Dudu. Pytanie kto w środku lekko przed Wilkiem? Może Garguła, ale ja bym postawił na Irsaka. Irsak walczy, wraca się i ma bardzo dokładne wrzutki i loby za linie obrony (w razie czego zawsze może zostać zmieniony).

szprotson 09.03.2012 14:43

nie wiadomo, Pep Faster ma to do siebie ze potrafi mówic co innego by zaskoczyc przeciwnika.
Ciekawe czy Kirm zagra dzis na swojej ulubionej pozycji czyli zawieszony napastnik, fałszywy skrzydłowy i ślepy pomocnik

Lechista69 09.03.2012 14:58

Wiadomo ile będzie kibiców ?

prezes85 09.03.2012 15:01

Zagramy znów 442:

-----------------------Biton
-------------Melikson
--Kirm----------------------------Iliev
------------Nunez--Wilk
--Diaz--Chavez--Jaliens--Jovanovic
---------------Pareiko


Melikson biegał po kontuzji w poprzednim meczu więc dziś zagra. To ściema Probierza.

filip123 09.03.2012 15:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lechista69 (Post 1228616)
Wiadomo ile będzie kibiców ?

Sprzedanych 18 tys biletów , wiec bedzie ok. 20 tys.

karas1983 09.03.2012 15:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MichaelMyers (Post 1228601)
Genkov nie zagra więc jestem spokojny o zwycięstwo, bo z przodu wystawimy tym razem prawdziwego piłkarza.

Zapomniałeś już, kto strzelił dla Nas zwycięską bramkę w domowym meczu z Amikorzem na wiosnę?

http://ekstraklasa.tv/ekstraklasa/10...0__Genkow.html

Zachował się jak rasowy napastnik, albo raczej, prawdziwy piłkarz, nieprawdaż?:>

ardem99 09.03.2012 16:35

http://tsw.com.pl/news/Kaminski-Walc...elna-pule-1852
Kamiński z Lecha zapewnia, że grają o pełną pulę :D

Krotochwila 09.03.2012 16:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1228612)
nie wiadomo, Pep Faster ma to do siebie ze potrafi mówic co innego by zaskoczyc przeciwnika.

Prawda to. Ja bym się nawet widokiem Cwetana nie zdziwił.

szprotson 09.03.2012 16:56

Ceco Genkow na bank nie zagra, chodziło mi o Maora.

Fiti 09.03.2012 17:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamiński (Post 1228663)
Defensor "Kolejorza" zwraca głównie uwagę na Maora Meliksona.
- To na pewno świetny zawodnik, ale nie skupiamy się w czasie przygotowań do meczu tylko na nim. Maor Melikson to ważna postać w Wiśle. Jednak kiedy on nie zagra, to na pewno zastąpi go ktoś inny.

Jasnowidz ....a. :rotfl:


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:26.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl