![]() |
Cytat:
|
Trzeba grac szybko i do przodu
dosc zabawy,dosc piekna ,ma bys w koncu strzelanie bramek ,bo ilosc goli jaka dotychczas strzelislismy to wstyd Probierz napewno cudow nie wymysli,ale z dobra defensywa i uwaznym kryciem jedynego zagrozenia ze strony Amiki czyli Rudnewa mysle ze jestesmy w stanie z nimi wygrac U siebie w koncu musimy zaczac punktowac |
Przyjeżdzamy po 3 punkty
Wisła 0 Lech 3 liczę na przełamanie Artjoma i dwie brameczki . |
Lech na to forum wchodzi też?jak Legie można przeboleć to może pyre wyibac?
i btw zebyście sie nie zesrali |
Cytat:
po co te prowokacje Poznaniaki? Zawsze w Krakowie dostawaliście straszny oklep, nie licząc dwóch-trzech sezonów z Lewandowskim |
1000 lecha i 600 cracovii. pozwolicie zeby na naszym stadionie bylo slyszalne "Wisla to stara k.." ? mam nadzieje ze nie , dlatego WSZYSCY NA STADION !!!
|
Jeżeli Probierzowi nie uda się na szybko poprawić naszej gry, w stosunku do tego co zaprezentowaliśmy z Lechią, to w ciemnych barwach to widzę.
I drugie podstawowe pytanie jest takie, na ile słabsza forma poznańskich w ostatnich meczach to rzeczywisty obraz ich możliwości a na ile było to zwalnianie trenera. Do tego dochodzi ewentualna nieobecność Genkowa. Jak zagramy "na dzidę" to kto bedzie walczył o te górne piłki ? Probierz ma podobno jakiś plan. Zaczynam się bać. Mecz niezwykle istotny zarówno w kontekście tabeli a także jako psychologiczna podbudowa przed dwumeczem o PP. |
Ja mam nadzieje,że na G będzie głośno,a nie tak jak ostatnio,że na górze sektora śpiewaliśmy w 10 osób.Tam potrzeba wg mnie kogoś do koordynacji,ale liczę że jutro motywacji starczy wszystkim i przekrzyczymy parchate pyry.Zajebiście ważny mecz pod każdym względem,jestem dobrej myśli mimo kontuzji i wierze ze Probierz naszym graczom zaszczepi walkę cały mecz i gryzienie trawy bez względu na wynik.
|
Spierdalaj wronczaninie (???)
|
Cytat:
chyba pomyliłeś strony pyrusie ; ) |
pamiętacie mecz po którym cały stadion śpiewał "CH** CI na imię Gajtkowski ...."
Bardzo bym chciał by jutro było identycznie. |
Cytat:
|
Cytat:
Zakład :D ? |
Tak naprawdę każdy wynik jest możliwy. Od 3:0 do 0:3. Najbardziej prawdopodobny jest jednak 0:0.
|
Cytat:
A jutro ewentualny remis będzie de facto porażką dla obu drużyn. Dla nas będzie to kolejna strata 2 punktów i ograniczenie szans nawet na podium. Trzeba wygrać i koniec. Walka, rzucenie na szalę wszystkich umiejętności i zwycięstwo. |
Uwaga!:)
Jeśli ktoś jest z Nowego Targu i wybiera się na mecz to informuję, że mam 3 miejsca wolne w samochodzie, jak coś to pisać na priv. Pozdrawiam:) |
Nie no ....a znowu Małek-wałek bedzie nam sedziowal:evil:
Czyli beda dziac sie cuda:lol: |
Aj przypomnial mi sie meczyk jak otwierali obecna C a wtedy D
Jasiu Paulista szalał,Dolha miał pobrudzone majtki fajne czasy kazdy jutro daje z siebie 110% Pomagamy pilkarzom ,potrzebuja nas !! |
Panowie uwaga
o 20.00 pasy graja hokeja na grzegorzkach, bedzie sie konczyc podobnie jak nasz. ostroznie na miescie |
Cytat:
|
Ale Wam się chyba przeciwnik pomylił. To nie ten klub. Gramy z Amiką, z którą przy R22 były znacznie bardziej dramatyczne mecze. Nieistniejący już Lech prawie zawsze dostawał gładko w d...ę w Krakowie. Nie wspomnę już słynnego 8:0 czy innego 5:1.
|
Zrobił się z tego kluczowy mecz ligowy w sezonie. Pokonany już się w lidze nie podniesie. W obu klubach sięgnięto po ostatnie rezerwy mobilizacyjne (nowy trener), nic więcej w zanadrzu nie ma. Trzeba drużyne wesprzec, wszystkie ręce na pokład.
|
Cytat:
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/eks...06,tabela.html Drużyna Lecha Poznań nie otrzymała licencji na grę w kolejnym sezonie piłkarskiej ekstraklasy. Zgodnie z regulaminem rozgrywek drużyna została przesunięta na ostatnie miejsce w tabeli Orange Ekstraklasy. Od sezonu 2005/2006 Lech został unicestwiony i mamy do czynienia z Amicą i to Amica jest naszym dzisiejszym rywalem. |
Lech ma problemy ze spotkaniami na wyjeździe a My ostatnio mielismy problemy u Siebie - zobaczymy kto dzisiaj przerwie złą passe a kto bedzie ciagnał ja dalej.
|
A tak trochę z innej bajki kiedy wróci Radek Sobolewski?
|
Dopiero do treningów wraca
|
Spodziewacie się zmiany ustawienia na 451 w tym meczu ?
Ciężko bedze ustawić skład w systemie 442 jeśli wypadnie Melikson. Genkova nie ma na 100% więc ktoś musi go zastąpić w przodzie. Może to być Iliev, ale wtedy na prawej mamy wakat, za niego wejdzie Andraż, bo innego wyjścia nie ma. A na lewej wtedy kto ? Pewnie Pajić. I nikogo na zmianę ani na lewą obronę, ani na prawe skrzydło. Widać spore braki i że drużyna była jednak budowana pod 451.. Ale w moim przekonaniu nawet jak by nie było kogo z tej lawy wpuścić lepiej zagrać 442 niż 451. Pareiko - Jovanović, Jaliens, Chavez, Diaz - Paljic, Wilk, Nunez, Kirm - Iliev, Biton Skrzydła niestety koszmarne, raczej na poziom spadkowii a nie Wisły. Ciekawe co wymyśli mądra głowa trener. |
mógłby ktoś wrzucić info nt. ilości kartek naszych grajków ???
E: bo spodziewam sie dzisiaj sporej ilości skoro następny mamy Bełchatów |
Cytat:
|
Genkov nie zagra więc jestem spokojny o zwycięstwo, bo z przodu wystawimy tym razem prawdziwego piłkarza.
Karas -raz na sezon to i naslabszym cos sie udaje, prawda jest taka, że Biton odkąd zaczął grać miał w ciągu kilku meczów więcej udanych zagrań w polu karnym niż Genkov przez rok.Genkov to mierny napastnik grając z nim na szpicy mamy tępe ostrze naszej włóczni, że tak to podsumuje.Jestem przekonany, że jego kontuzja będzie dla nas wzmocnieniem, zupełnie jak było w pierwszym przypadku. |
To już pewne, że Melikson nie zagra w podstawowym składzie? Jak dla mnie Melikson na prawym skrzydle, Nunez szeroko na lewym skrzydle (z naciskiem na wspieranie Diaza w obronie). Iliev podwieszony napastnik, scinajacy do środka pola karnego z lewej strony (w ogóle zauważcie, że on strzela u nas tylko zawijając po długim rogu i właśnie takie wjazdy w pole karne królują w filmikach z jego kariery w Serbii). Na szpicy Dudu. Pytanie kto w środku lekko przed Wilkiem? Może Garguła, ale ja bym postawił na Irsaka. Irsak walczy, wraca się i ma bardzo dokładne wrzutki i loby za linie obrony (w razie czego zawsze może zostać zmieniony).
|
nie wiadomo, Pep Faster ma to do siebie ze potrafi mówic co innego by zaskoczyc przeciwnika.
Ciekawe czy Kirm zagra dzis na swojej ulubionej pozycji czyli zawieszony napastnik, fałszywy skrzydłowy i ślepy pomocnik |
Wiadomo ile będzie kibiców ?
|
Zagramy znów 442:
-----------------------Biton -------------Melikson --Kirm----------------------------Iliev ------------Nunez--Wilk --Diaz--Chavez--Jaliens--Jovanovic ---------------Pareiko Melikson biegał po kontuzji w poprzednim meczu więc dziś zagra. To ściema Probierza. |
Cytat:
|
Cytat:
http://ekstraklasa.tv/ekstraklasa/10...0__Genkow.html Zachował się jak rasowy napastnik, albo raczej, prawdziwy piłkarz, nieprawdaż?:> |
http://tsw.com.pl/news/Kaminski-Walc...elna-pule-1852
Kamiński z Lecha zapewnia, że grają o pełną pulę :D |
Cytat:
|
Ceco Genkow na bank nie zagra, chodziło mi o Maora.
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:26. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl