Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [20 kolejka] Lechia Gdańsk- Wisła Kraków, 3 marca , sobota 18:00. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8613)

KosaPS 03.03.2012 18:13

Od kiedy u nas w składzie gra Roar Melikson??

Blade1x2 03.03.2012 18:16

Chyba od dzisiejszego meczu. Pewnie z Probierzem przyszedł. :rotfl:

Też Was denerwuje ten komentator? :-/

ślimak 03.03.2012 18:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marcin_fan (Post 1226719)
To sie doczekałeś, zagramy 4-4-2

Tak doczekalismy się. Mam nadzieje, ze spuścizna po Maaskancie odejdzie w niepamiec. Szkoda tylko Roara Meliksona...

A Garguła jest na ławce, czy się obśckuje z kolesiami z Kielc?

mic 03.03.2012 18:30

Dzida do przodu... to juz bylo...

Ten Durda to jakas masakra jest...

atomek21 03.03.2012 18:34

Wróciły (na razie) wyniki, a gra poszła się iebać.

Takiej Wisły nienawidzę oglądać. Nie wierzę, że z Probierzem kiedykolwiek (czyli po tym, jak uratuje ten sezon) wrócimy do ładnej gry.

Melex odejdzie w lecie, to przynajmniej nie będzie się musiał w tym dusić.

Znowu stajemy się wieśniakami z widłami. Zaczniemy się piąć w górę tabeli, ale po co nam to ratowanie pucharów jak przez bycie wieśniakami z widłami właśnie w tych pucharach nic nie zwojujemy? Dla zysków z 2 meczów w III rundzie eliminacji LM?

Dzida, dzida, dzida.

ślimak 03.03.2012 18:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez baton (Post 1226738)
Dzida do przodu... to juz bylo...

Milion podań w środku i 1 celny strzał też już był....

ENDRJU 82 03.03.2012 18:38

dalej pyta..
dalej chaotyczny biegany...

i te faule bezmyślne..

mic 03.03.2012 18:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ślimak (Post 1226740)
Milion podań w środku i 1 celny strzał też już był....

Lepiej sie nie odzywaj ;)

Jak narazie gramy wieksza pyte niz za Kazka... eh

2:0 z totalnej pyty...

Blade1x2 03.03.2012 18:41

Karny z kapelusza. :D

tommiyacht 03.03.2012 18:44

Kirm jest antypiłkarzem, bez kitu

robertos 03.03.2012 18:45

Gramy dwoma napadziorami to nowość i efekt jest ,chociaż ogólnie gra słaba ale cóż co mozna zrobić w 2(dwa) dni :)

mic 03.03.2012 18:47

Ciekawe czy zacznie sie nagonka na Wisle po tym karnym i w najblizszych 20 meczach za ewidentne kosy nie bedzie '11'?
---
1) Roar Melikson
2) Michal Prabierz
3) Żaliens

ja .......e...

Lysy 03.03.2012 18:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez baton (Post 1226742)
Lepiej sie nie odzywaj ;)

Jak narazie gramy wieksza pyte niz za Kazka... eh

2:0 z totalnej pyty...

Ah ci znawcy z forum :) Trener drugi dzień w klubie, a oni by oczekiwali, że zaczniemy pięknie grać :) Mamy miernych kopaczy i to jest fakt. Szacunek dla trenera, że w końcu zaczęli trenować stałe fragmenty.

konaar 03.03.2012 18:48

czy ten komentator właśnie powiedział 'Żaliens' czy mi się wydawało?

tommiyacht 03.03.2012 18:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez robertos (Post 1226745)
Gramy dwoma napadziorami to nowość i efekt jest ,chociaż ogólnie gra słaba ale cóż co mozna zrobić w 2(dwa) dni :)

moim zdaniem marnie to wygląda. poza karnym Biton człowiek widmo. Aha, dostal jeszcze z łokcia od Bajica

syryls 03.03.2012 18:51

Gra: Długie wybicia - strata - strzał byla jaki Lechii i tak w kółko
Bramki ze stałych fragmentów, a tak żadnych "setek". No drugi dzień jest ale coś musiało zostać po ładnej grze Kazia, Probierz powiedział w szatni grajcie pytę, bylebyście wygrali

mic 03.03.2012 18:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lysy (Post 1226747)
Ah ci znawcy z forum :) Trener drugi dzień w klubie, a oni by oczekiwali, że zaczniemy pięknie grać :) Mamy miernych kopaczy i to jest fakt. Szacunek dla trenera, że w końcu zaczęli trenować stałe fragmenty.

Czyli wg Ciebie, nagle w 2 dni oduczyli sie grac pilka (w sensie jakotakiego jej rozegrania)?
Aha, i w 2 dni nauczyli sie rozgrywac stale fragmenty nagle ?

Hipokryzja ;)

miki 03.03.2012 18:52

"Żaliens"...komentator zmiażdżył system

Markus 03.03.2012 18:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez konaar (Post 1226748)
czy ten komentator właśnie powiedział 'Żaliens' czy mi się wydawało?

Powiedział. Poziom komentarza żałosny. Tak słabego i stronniczego komentowania dawno nie słyszałem. Durda to kompromitacja.

Gra Wisły pozostawia sporo do życzenia. Szkoda kontuzji Maora (nie Roara wedle Durdy). Kirm znów udaje że gra, reszta stara się zrobić dobry wynik. Pareiko wyraźnie przy Primelu cofa się w rozwoju w grze na przedpolu. Najważniejsze, że na razie wygrywamy.

zgrybus 03.03.2012 18:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez syryls (Post 1226750)
Gra: Długie wybicia - strata - strzał byla jaki Lechii i tak w kółko
Bramki ze stałych fragmentów, a tak żadnych "setek". No drugi dzień jest ale coś musiało zostać po ładnej grze Kazia, Probierz powiedział w szatni grajcie pytę, bylebyście wygrali

Chcesz 3 punkty i przeciętną grę ? Czy może 70% utrzymywania się , kontrolowanie meczu i 0 punktów ?:)

johny96 03.03.2012 18:54

Hipokrytami jesteście Wy! .......eni znawcy za pięć groszy. Nic, kompletnie nic Wam nie pasuje!

silver03 03.03.2012 18:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez baton (Post 1226751)
Czyli wg Ciebie, nagle w 2 dni oduczyli sie grac pilka (w sensie jakotakiego jej rozegrania)?
Aha, i w 2 dni nauczyli sie rozgrywac stale fragmenty nagle ?

Hipokryzja ;)

Jakbyś nie zauważył to zmienili "trochę" ustawienie z czego może wynikać na razie kopanina. A stałe fragmenty gry to jednak coś innego :)

Lysy 03.03.2012 18:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez baton (Post 1226751)
Czyli wg Ciebie, nagle w 2 dni oduczyli sie grac pilka (w sensie jakotakiego jej rozegrania)?
Aha, i w 2 dni nauczyli sie rozgrywac stale fragmenty nagle ?

Tak, stały Fragment był ćwiczony, widać było powtarzalność, bo dwukrotnie to próbowali i w końcu wpadło. A co do jakości gry, to pojęcie względne. Jak Ci się podobała gra z Koroną Kielce , czy poprzednie spotkania to nie mamy o czym pisać. Wygrywamy 2:0 do przerwy, gdzie trener jest dwa dni z zespołem, a tu "znawcy" krytykują. Bez komentarza.

willow 03.03.2012 18:57

Ciekaw jestem, jaka jest wizja Probierza, bo na razie zauważyłem, że coraz częściej grają długą piłkę...
Kirm jak zwykle czyli pyta z bułą, Biton też kiepsko choć mocno jest pilnowany (2-3 zawodników przy nim), Bunoza przyprawia mnie o palpitację... w sumie ciężko jest wychwycić jakieś pozytywy no może oprócz tego, że grają dość agresywnie i szybko...

jaszczur90 03.03.2012 18:58

Ja nie rozumiem już tu ludzi...

wygrywamy mecz - źle
przegrywamy mecz - źle
remis - źle

czy trudno zrozumieć, że my potrzebujemy teraz żywcem 3 pkt w każdym meczu , a nie pięknej gry która nic nam nie daje. Klub potrzebuje min. zakwalifikowania się do europejskich pucharów, bo nie jest kolorowo u nas z pieniędzmi. Niestety ale póki co Wisła ma zamrożoną kasę od UEFA za europejskie puchary.

ciacho 03.03.2012 18:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zgrybus (Post 1226754)
Chcesz 3 punkty i przeciętną grę ? Czy może 70% utrzymywania się , kontrolowanie meczu i 0 punktów ?:)

Ja chcę 3 punkty i dobrą grę. Mogę chcieć czy nie? Bo to co prezentujemy do nawet do miana przeciętnej gry nie kandyduje. Ciesz się, że gramy beznadziejnie i mamy 3 punkty. Wolno ci oczywiście. Tylko zobaczymy jak często będzie się udawało Diazowi "machnąć" w piłkę i zrobić asystę i dostać karnego z kapelusza.

4FunNow 03.03.2012 18:59

Na dzień dzisiejszy liczy się jednak wynik, styl (może) przyjdzie z czasem.

ChG 03.03.2012 19:00

Wolę średnią grę i zwycięstwo niż robienie na siłę z zawodników Wisły piłkarzy Barcelony i klepanie w obronie, co oczywiście przynosiło porażki.

tofik 03.03.2012 19:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez willow (Post 1226758)
Ciekaw jestem, jaka jest wizja Probierza,

Przeciwnika nadziać na widły i byle 3 punkty

syryls 03.03.2012 19:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zgrybus (Post 1226754)
Chcesz 3 punkty i przeciętną grę ? Czy może 70% utrzymywania się , kontrolowanie meczu i 0 punktów ?:)

Pierwsze primo: jakoś chyba trzeba grać piłką ze słabą Lechią i przycisnąć ich, a nie żeby ona nas cisneła to nie ta strona. Po drugie primo nie znoszę beznadziejnej gry i to w ukochanym klubie

Dariook 03.03.2012 19:01

Za dużo podań góra, za mało dosrodkowan i rajdow liniami.
Ale to dopiero 2 dni w tym ustawieniu.
Bunoza i Kirm jak zawsze dno.

markowywislak 03.03.2012 19:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez atomek21 (Post 1226739)
Wróciły (na razie) wyniki, a gra poszła się iebać.

Takiej Wisły nienawidzę oglądać. Nie wierzę, że z Probierzem kiedykolwiek (czyli po tym, jak uratuje ten sezon) wrócimy do ładnej gry.

Melex odejdzie w lecie, to przynajmniej nie będzie się musiał w tym dusić.

Znowu stajemy się wieśniakami z widłami. Zaczniemy się piąć w górę tabeli, ale po co nam to ratowanie pucharów jak przez bycie wieśniakami z widłami właśnie w tych pucharach nic nie zwojujemy? Dla zysków z 2 meczów w III rundzie eliminacji LM?

Dzida, dzida, dzida.

wieśniak z widłami to ty jesteś.Wygrywamy mecz na wyjeździe a tobie źle.Prosze cie wolisz Wisłe która wygrywa czy która przegrywa oddają 2 strzały w 2 meczach?

atomek21 03.03.2012 19:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jaszczur90 (Post 1226759)

Klub potrzebuje min. zakwalifikowania się do europejskich pucharów, bo nie jest kolorowo u nas z pieniędzmi. Niestety ale póki co Wisła ma zamrożoną kasę od UEFA za europejskie puchary.

To trzeba było za wszelką cenę (nawet wyższej pensji) podpisać Probierza na pół roku z możliwością przedłużenia, a nie 1,5 roku. A po sezonie i zejściu z pensji Maaskanta, nowy zagraniczny trener i powrót do wizji stałego rozwoju. Choć... stały rozwój u nas?

ChG 03.03.2012 19:04

Jesteście niesamowici, NIGDY Wam się nie dogodzi, choćby Wisła wygrała Ligę Mistrzów, to i tak będzie: "AJ ZA DUŻO PODAŃ GÓRĄ I ZA MAŁO KLEPY NO BARCELONĄ TO MY NIE JESTEŚMY CUPIAŁ DAWAJ KASĘ PROBIERZ WON"

milosz 03.03.2012 19:04

A był tu taki ekspert co pisał że będzie 0-0, a remis to max. Reszta narzekaczy widać cierpi bo Wisła wygrywa do przerwy 2-0.


Karny prawidłowy, Iliew był kopnięty nogą w polu karnym , wręcz staranowany, więc karny prawidłowy.
Jaliens gra w tym roku dobrze i wynik też dobry, ważne tylko aby Melikson był gotów do gry w kolejnym meczu.

Wisła w niczym nie gra gorzej niż Legia z ŁKS-em i nasze 2-0 jest b. okay, czas na II połowę.

syryls 03.03.2012 19:05

Ale nie chodzi o to Lechia nas ciśnie to nie może być tak. Czy Korona nas cisneła, odp jest prosta bo nie. Druga połowa gra niewiele lepsza, jakiś postęp.

AgresywnyChomik 03.03.2012 19:08

Za schylkowego Maskantaa byla gra podobna ale wiekszosc chciala go zwolnic.... czyzby teraz wiekszosc uwazala ze gra nie ma znaczenia a liczy sie wynik?

milosz 03.03.2012 19:09

Gramy na wynik, na dziś 3 pkt są priorytetem.

Dajmy Probierzowi trochę popracować.

ChG 03.03.2012 19:11

Probierz w 2 treningi miał ustawić nową taktykę, stałe fragmenty gry, zachowania na boisku, zamiany pozycji i tak dalej, i tak dalej, taak.

Swoją drogą, to boisko średnio pozwala na granie "Barcelony".

johny96 03.03.2012 19:15

Genkov jest cienki jak dupa węża.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:37.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl