![]() |
Od kiedy u nas w składzie gra Roar Melikson??
|
Chyba od dzisiejszego meczu. Pewnie z Probierzem przyszedł. :rotfl:
Też Was denerwuje ten komentator? :-/ |
Cytat:
A Garguła jest na ławce, czy się obśckuje z kolesiami z Kielc? |
Dzida do przodu... to juz bylo...
Ten Durda to jakas masakra jest... |
Wróciły (na razie) wyniki, a gra poszła się iebać.
Takiej Wisły nienawidzę oglądać. Nie wierzę, że z Probierzem kiedykolwiek (czyli po tym, jak uratuje ten sezon) wrócimy do ładnej gry. Melex odejdzie w lecie, to przynajmniej nie będzie się musiał w tym dusić. Znowu stajemy się wieśniakami z widłami. Zaczniemy się piąć w górę tabeli, ale po co nam to ratowanie pucharów jak przez bycie wieśniakami z widłami właśnie w tych pucharach nic nie zwojujemy? Dla zysków z 2 meczów w III rundzie eliminacji LM? Dzida, dzida, dzida. |
Cytat:
|
dalej pyta..
dalej chaotyczny biegany... i te faule bezmyślne.. |
Cytat:
Jak narazie gramy wieksza pyte niz za Kazka... eh 2:0 z totalnej pyty... |
Karny z kapelusza. :D
|
Kirm jest antypiłkarzem, bez kitu
|
Gramy dwoma napadziorami to nowość i efekt jest ,chociaż ogólnie gra słaba ale cóż co mozna zrobić w 2(dwa) dni :)
|
Ciekawe czy zacznie sie nagonka na Wisle po tym karnym i w najblizszych 20 meczach za ewidentne kosy nie bedzie '11'?
--- 1) Roar Melikson 2) Michal Prabierz 3) Żaliens ja .......e... |
Cytat:
|
czy ten komentator właśnie powiedział 'Żaliens' czy mi się wydawało?
|
Cytat:
|
Gra: Długie wybicia - strata - strzał byla jaki Lechii i tak w kółko
Bramki ze stałych fragmentów, a tak żadnych "setek". No drugi dzień jest ale coś musiało zostać po ładnej grze Kazia, Probierz powiedział w szatni grajcie pytę, bylebyście wygrali |
Cytat:
Aha, i w 2 dni nauczyli sie rozgrywac stale fragmenty nagle ? Hipokryzja ;) |
"Żaliens"...komentator zmiażdżył system
|
Cytat:
Gra Wisły pozostawia sporo do życzenia. Szkoda kontuzji Maora (nie Roara wedle Durdy). Kirm znów udaje że gra, reszta stara się zrobić dobry wynik. Pareiko wyraźnie przy Primelu cofa się w rozwoju w grze na przedpolu. Najważniejsze, że na razie wygrywamy. |
Cytat:
|
Hipokrytami jesteście Wy! .......eni znawcy za pięć groszy. Nic, kompletnie nic Wam nie pasuje!
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Ciekaw jestem, jaka jest wizja Probierza, bo na razie zauważyłem, że coraz częściej grają długą piłkę...
Kirm jak zwykle czyli pyta z bułą, Biton też kiepsko choć mocno jest pilnowany (2-3 zawodników przy nim), Bunoza przyprawia mnie o palpitację... w sumie ciężko jest wychwycić jakieś pozytywy no może oprócz tego, że grają dość agresywnie i szybko... |
Ja nie rozumiem już tu ludzi...
wygrywamy mecz - źle przegrywamy mecz - źle remis - źle czy trudno zrozumieć, że my potrzebujemy teraz żywcem 3 pkt w każdym meczu , a nie pięknej gry która nic nam nie daje. Klub potrzebuje min. zakwalifikowania się do europejskich pucharów, bo nie jest kolorowo u nas z pieniędzmi. Niestety ale póki co Wisła ma zamrożoną kasę od UEFA za europejskie puchary. |
Cytat:
|
Na dzień dzisiejszy liczy się jednak wynik, styl (może) przyjdzie z czasem.
|
Wolę średnią grę i zwycięstwo niż robienie na siłę z zawodników Wisły piłkarzy Barcelony i klepanie w obronie, co oczywiście przynosiło porażki.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Za dużo podań góra, za mało dosrodkowan i rajdow liniami.
Ale to dopiero 2 dni w tym ustawieniu. Bunoza i Kirm jak zawsze dno. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Jesteście niesamowici, NIGDY Wam się nie dogodzi, choćby Wisła wygrała Ligę Mistrzów, to i tak będzie: "AJ ZA DUŻO PODAŃ GÓRĄ I ZA MAŁO KLEPY NO BARCELONĄ TO MY NIE JESTEŚMY CUPIAŁ DAWAJ KASĘ PROBIERZ WON"
|
A był tu taki ekspert co pisał że będzie 0-0, a remis to max. Reszta narzekaczy widać cierpi bo Wisła wygrywa do przerwy 2-0.
Karny prawidłowy, Iliew był kopnięty nogą w polu karnym , wręcz staranowany, więc karny prawidłowy. Jaliens gra w tym roku dobrze i wynik też dobry, ważne tylko aby Melikson był gotów do gry w kolejnym meczu. Wisła w niczym nie gra gorzej niż Legia z ŁKS-em i nasze 2-0 jest b. okay, czas na II połowę. |
Ale nie chodzi o to Lechia nas ciśnie to nie może być tak. Czy Korona nas cisneła, odp jest prosta bo nie. Druga połowa gra niewiele lepsza, jakiś postęp.
|
Za schylkowego Maskantaa byla gra podobna ale wiekszosc chciala go zwolnic.... czyzby teraz wiekszosc uwazala ze gra nie ma znaczenia a liczy sie wynik?
|
Gramy na wynik, na dziś 3 pkt są priorytetem.
Dajmy Probierzowi trochę popracować. |
Probierz w 2 treningi miał ustawić nową taktykę, stałe fragmenty gry, zachowania na boisku, zamiany pozycji i tak dalej, i tak dalej, taak.
Swoją drogą, to boisko średnio pozwala na granie "Barcelony". |
Genkov jest cienki jak dupa węża.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:37. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl