Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [19 kolejka] 2012-02-26 17:00 Wisła Kraków Korona Kielce (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8609)

rafkur 26.02.2012 09:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez palikot (Post 1223668)
Prawdziwi kibce chodzą tylko... na Apoel, Litex, Liege i Legie ;)


Pierdzielisz, jeszcze na Derby chodzą :rotfl:

Ja osobiście lubię takie mecze gdzie jest mniej kibiców. Zazwyczaj jest fajniejsza atmosfera. Nie zmienia to faktu, że klub powinien bardziej się postarać z zapełnianiem stadionu bo to jest problem klubu a nie nasz kibiców.

adas123 26.02.2012 09:30

Mam podobne odczucia,w zeszłej rundzie super bawiłem sie na poniedziałkowym Bełchatowie np.Dzisiaj liczę na spokojne 2 0,mam nadzieje,że nasi wyjdą cało z tej kopaniny jaką Korona pewnie odstawi.Takim małym OT,kupiłem karnet na G i stwierdzam,że tej trybunie ciężko się włączyć do dopingu,bo słabo cokolwiek słychać,zwłaszcza jak goście są dość głosni i walą w bęben(Apoel,SL),wartałoby myśle coś z tym zrobić.

willow 26.02.2012 09:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafkur (Post 1223679)
Pierdzielisz, jeszcze na Derby chodzą :rotfl:

Ja osobiście lubię takie mecze gdzie jest mniej kibiców. Zazwyczaj jest fajniejsza atmosfera. Nie zmienia to faktu, że klub powinien bardziej się postarać z zapełnianiem stadionu bo to jest problem klubu a nie nasz kibiców.

No nie do końca.
Co to znaczy, że to nie nasz problem, tylko klubu?
Mają Ci dorożkę podstawić pod dom, z szampanem i orkiestrą?
Albo Ci zaproszenia wysyłać przez posłańca?
To jest NASZ problem. Klub może dołożyć swoją cegiełkę poprzez odpowiednią infrastrukturę, a drużyna poprzez ambitną grę, ale bez przesady... Jak można napisać, że to nie nasz problem...

rafkur 26.02.2012 10:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez willow (Post 1223682)
No nie do końca.
Co to znaczy, że to nie nasz problem, tylko klubu?
Mają Ci dorożkę podstawić pod dom, z szampanem i orkiestrą?
Albo Ci zaproszenia wysyłać przez posłańca?
To jest NASZ problem. Klub może dołożyć swoją cegiełkę poprzez odpowiednią infrastrukturę, a drużyna poprzez ambitną grę, ale bez przesady... Jak można napisać, że to nie nasz problem...

A niby czemu ma to być mój problem? Ja na mecz sobie idę i mam gdzieś ilu siedzi/stoi obok. Bez względu na przeciwnika. Będzie mniej ludzi, będę miał wygodniej. Będę chciał stać na E to sobie będę stał. Będę chciał siedzieć to sobie będę siedział mając do wyboru 50 wolnych krzesełek obok. Na C jeżeli będę chciał się bawić nie będę przeszkadzał oglądać mecz tatusiowi z trójką ośmiolatków. Doping zazwyczaj bywa lepszy jak przychodzą tylko stali bywalcy. Na E nie ma kosmitów oczekujących, że zobaczą Messiego, którzy się dziwią że on jednak nie zagrał. Na C nie ma Dżastinów, którzy przyszli zrobić sobie słitfocie. Bardzo lubię takie mecze na stadionie.
Jest to problem klubu tylko i wyłącznie. To klub zbiera kasę za bilety nie ja. Jeżeli klub nie potrafi przyciągnąć kibiców to nie jest mój problem. Ewentualny argument, że mogą podnieść ceny biletów też do mnie nie trafia. Wtedy będą mieli jeszcze mniej osób na trybunach. Trzeba się bardziej wysilić żeby zarobić na kibicach.
Ok, w telewizji stadion pewnie fajniej wygląda jak jest pełny. Tylko, że ja w zasadzie nie bardzo wiem jak nasz stadion wygląda w TV podczas meczu.

PS W jednym się z naszym "ulubieńcem" zgadzam - wolę 5 tys wiernych niż 20 tys przypadkowych. Oczywiście nie zmienia to faktu, że ja tak sobie mogę powiedzieć a on nie miał prawa, ale co do zasady się zgadzam.

Karherop 26.02.2012 10:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafkur (Post 1223687)
A niby czemu ma to być mój problem? Ja na mecz sobie idę i mam gdzieś ilu siedzi/stoi obok. Bez względu na przeciwnika. Będzie mniej ludzi, będę miał wygodniej. Będę chciał stać na E to sobie będę stał. Będę chciał siedzieć to sobie będę siedział mając do wyboru 50 wolnych krzesełek obok. Na C jeżeli będę chciał się bawić nie będę przeszkadzał oglądać mecz tatusiowi z trójką ośmiolatków. Doping zazwyczaj bywa lepszy jak przychodzą tylko stali bywalcy. Na E nie ma kosmitów oczekujących, że zobaczą Messiego, którzy się dziwią że on jednak nie zagrał. Na C nie ma Dżastinów, którzy przyszli zrobić sobie słitfocie. Bardzo lubię takie mecze na stadionie.
Jest to problem klubu tylko i wyłącznie. To klub zbiera kasę za bilety nie ja. Jeżeli klub nie potrafi przyciągnąć kibiców to nie jest mój problem.

Brakuje żebys napisał : Kibice nie chodzcie na mecze , chce miec więcej wolnego miejsca wokół siebie!

To jest problem "klubu " a nie kibiców . Takie stwierdzenie podważa wszystkie ideologie kibicowskie mówiące 'klub to my , Wisła to my " . Nie chcę tutaj juz dzielic czy tak mówią kibole czy kibice , fan Wisły jest jeden . Jeśli nie obchodzi Cię dobro kulu to jaki z Ciebie kibic ? Swoją drogą Małecki by się takich słów nie powstydził .

rafkur 26.02.2012 10:23

Panie Karherop - właśnie to dopisałem w PS w poście wyżej. Z mojego punktu widzenia wygląda to dokładnie tak samo jak u pana Małeckiego. Tak jak napisałem - subtelna różnica polega na tym, że mnie wolno powiedzieć coś takiego a jemu nie i słusznie min za to go wypierd...

Czy ktoś wierzy w to, że stadion kiedyś wypełni się fanatykami? Ja nie. Dlatego właśnie te +- 12-15 tys stałych bywalców wystarczy mi do szczęścia.


Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1223688)
. Takie stwierdzenie podważa wszystkie ideologie kibicowskie mówiące 'klub to my , Wisła to my "

Wiesz ja również w życiu prywatnym wolę mieć koło siebie jednego prawdziwego przyjaciela niż dwudziestu wieszających się na mnie bo np mam kasę ( w przypadku klubu = robię wynik). Dla mnie ilość nie przeradza się w jakość.
Powtarzam i będę powtarzał - słaba frekwencja to problem klubu a nie kibiców. Żeby zarabiać kasę (w tym przypadku na biletach) zawsze trzeba najpierw coś zainwestować. Nie zawsze chodzi tu o pieniądze chociaż przeważnie. Kibice z C nie potrzebują transferów, których życzą sobie kibice z E. Im wystarczy to, że klub stanie czasami po ich stronie i np nie pozwoli zerwać baneru odwołującego się do spraw kardynalnych.

ghost_ 26.02.2012 10:43

Jeżeli klub nie potrafi załatwić tak ELEMENTARNEJ rzeczy jak sprzedaż biletów przez internet, to tak, jest to wina i problem klubu, nie kibiców, bo stali bywalcy i tak przyjdą. Tylko że sensem posiadania takiego sporego stadionu jest to, żeby go zapełniać również tymi kibicami, których trzeba zachęcać. A od marketingu jest KLUB.

A co do meczu, bo jedziemy offtopem, to będzie ciężko - Korona nieprzypadkowo ma tyle punktów co my, na pewno zagra ostro, a jak wyglądał nasz ostatni mecz z Polonią to wiemy. Mimo wszystko, większość atutów po naszej stronie. Wygrać TRZEBA ;)

BieżanówStary 26.02.2012 11:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez willow (Post 1223682)
No nie do końca.
Co to znaczy, że to nie nasz problem, tylko klubu?
Mają Ci dorożkę podstawić pod dom, z szampanem i orkiestrą?
Albo Ci zaproszenia wysyłać przez posłańca?
To jest NASZ problem. Klub może dołożyć swoją cegiełkę poprzez odpowiednią infrastrukturę, a drużyna poprzez ambitną grę, ale bez przesady... Jak można napisać, że to nie nasz problem...

Problem pod względem finansowym. zapełnienie stadionu w komplecie jest podstawą do podniesienia budżetu , a co za tym idzie rozwoju klubu.

WISŁAZWE 26.02.2012 12:39

Do końca pozostało nam 12 spotkań do końca rundy, jeżeli nadal chcemy się realnie włączyć w walkę o mistrzostwo, czy puchary w nowym sezonie, to ten mecz należy wygrać.

Czeka nas ciężkie spotkanie, zresztą z Koroną zawsze się nam ciężko grało, do tej pory grali z nami bardzo agresywnie i momentami dość chamsko, więc na Meliksona bym zbytnio dziś nie liczył - bo znając życie, gracze Korony będą go chcieli zniechęcić do gry. Musimy ich czymś zaskoczyć, pytanie tylko czym ?

Nadal mamy problem z wykończeniem akcji pod bramką przeciwnika, liczę że dziś Kazek da pograć od pierwszych minut Bitonowi, bo Genkov może i więcej daje drużynie, jest waleczny ale nie ma go pod bramką właśnie w tym momencie co ma być.

Ciekawe, czy Iliev zagra od początku czy może wejdzie w drugiej połowie w roli jokera.
Chciałbym się mylić co do dzisiejszego meczu, ale pewnie będzie wymęczone 1-0. Ważne żebyśmy nie stracili pierwsi bramki, bo znowu trzeba będzie gonić wynik a to może być ciężkie, jak się Korona ograniczy do grania z kontry i wybijania piłek jak Podbeskidzie.

Liczę na przebłysk Ilieva i Bitona... Wstyd żeby Bielsko było wyżej w tabeli niż My.

Skromne, wymęczone 1-0.

markowywislak 26.02.2012 12:45

Krótko-strata punktów Mistrza nie ma.
Wygrana w walce o mistrza sie liczymy
liczymy tez na remis Sląska z ległą

wolfy 26.02.2012 14:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafkur (Post 1223690)
Wiesz ja również w życiu prywatnym wolę mieć koło siebie jednego prawdziwego przyjaciela niż dwudziestu wieszających się na mnie bo np mam kasę ( w przypadku klubu = robię wynik). Dla mnie ilość nie przeradza się w jakość.
Powtarzam i będę powtarzał - słaba frekwencja to problem klubu a nie kibiców. Żeby zarabiać kasę (w tym przypadku na biletach) zawsze trzeba najpierw coś zainwestować. Nie zawsze chodzi tu o pieniądze chociaż przeważnie. Kibice z C nie potrzebują transferów, których życzą sobie kibice z E. Im wystarczy to, że klub stanie czasami po ich stronie i np nie pozwoli zerwać baneru odwołującego się do spraw kardynalnych.

Może wam się to nie podobać, ale kolega ma rację. Fanatycy i kibice związani z Wisła przyjdą zawsze, tyle że tych jest góra kilkanaście tysięcy. Resztę trzeba przyciągnąć wynikami sportowymi, ale przede wszystkim marketingiem. Dobrym przykładem jest tu zakup biletów (tylko na miejscu + gotówka), o czym wspominano nie raz. Skoro klub ma oficjalnie gdzieś pikników, to pikniki wydadzą swoje pieniądze gdzie indziej.

Basałaj pokazał, że mentalnie reprezentuje PRL. Brak szacunku dla ludzi którzy płacą za bilety, bezczelność ale przede wszystkim - brak pomysłu.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez willow (Post 1223682)
No nie do końca.
Co to znaczy, że to nie nasz problem, tylko klubu?
Mają Ci dorożkę podstawić pod dom, z szampanem i orkiestrą?

OK, wielki biznesmenie: to klub na tym zarabia więc w jego interesie jest podejmowania działań marketingowych, dbanie o poziom obsługi klienta. Co mogą zrobić kibice? Przyprowadzić rodziny, kolegów - ale Ci jak zobaczą że traktuje się ich bez szacunku, że po bilety trzeba swoje odstać etc. wcale nie muszą chcieć wrócić. Sprawdź sobie ile akcji charytatywnych robi SKWK, co mogą zrobić więcej żeby promować klub? Drukować własne plakaty?
W temacie "Aktualni pracownicy Wisły..." rav bardzo mądrze napisał na ten temat.
Przyciąganie pikników jest problemem klubu, bo samymi fanatykami obiektu się nie zapełni nawet w połowie.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zgrybus (Post 1223784)
Wierzcie mi , ale jest wiele kibiców na E którzy są oddani Wiśle i też nie potrzebują transferów. Dziwnie że podałeś ten oto przykład... Wiadomo że zawsze znajdzie się ktoś obcy , ale nie uogólniajcie. Do tego w dzisiejszym kraju 50 zł za bilet = 200 zł na miesiąc . Nie jest to wielka kwota , ale zależy jak kto zarabia i oczywiście dlatego wiele ludzi wybiera dziwnym trafem C ... Dużo już przenosi się na G lub narożniki gdzie obecnie sam stacjonuje.

OK, jasne, ale tych ludzi i tak będzie za mało. Klub musi przyciągnąć ludzi, którzy z Wisłą nie są mocno związani. Musi stworzyć modę na Wisłę. Tak to działa na całym świecie.

zgrybus 26.02.2012 14:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1223783)
Może wam się to nie podobać, ale kolega ma rację. Fanatycy i kibice związani z Wisła przyjdą zawsze, tyle że tych jest góra kilkanaście tysięcy. Resztę trzeba przyciągnąć wynikami sportowymi, ale przede wszystkim marketingiem. Dobrym przykładem jest tu zakup biletów (tylko na miejscu + gotówka), o czym wspominano nie raz. Skoro klub ma oficjalnie gdzieś pikników, to pikniki wydadzą swoje pieniądze gdzie indziej.

Basałaj pokazał, że mentalnie reprezentuje PRL. Brak szacunku dla ludzi którzy płacą za bilety, bezczelność ale przede wszystkim - brak pomysłu.

Wierzcie mi , ale jest wiele kibiców na E którzy są oddani Wiśle i też nie potrzebują transferów. Dziwnie że podałeś ten oto przykład... Wiadomo że zawsze znajdzie się ktoś obcy , ale nie uogólniajcie. Do tego w dzisiejszym kraju 50 zł za bilet = 200 zł na miesiąc . Nie jest to wielka kwota , ale zależy jak kto zarabia i oczywiście dlatego wiele ludzi wybiera dziwnym trafem C ... Dużo już przenosi się na G lub narożniki gdzie obecnie sam stacjonuje.

rafkur 26.02.2012 15:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zgrybus (Post 1223784)
Wierzcie mi , ale jest wiele kibiców na E którzy są oddani Wiśle i też nie potrzebują transferów. Dziwnie że podałeś ten oto przykład... Wiadomo że zawsze znajdzie się ktoś obcy , ale nie uogólniajcie. Do tego w dzisiejszym kraju 50 zł za bilet = 200 zł na miesiąc . Nie jest to wielka kwota , ale zależy jak kto zarabia i oczywiście dlatego wiele ludzi wybiera dziwnym trafem C ... Dużo już przenosi się na G lub narożniki gdzie obecnie sam stacjonuje.

Uczepiliście się tych transferów oczekiwanych na E jak mucha odchodów. Nie taki był sens mojej wypowiedzi. Na potrzeby tych którzy nie zrozumieli tłumaczę: masz trzech kibiców - każdy z nich oczekuje czegoś innego. Klub w miarę możliwości ma się starać żeby to "coś" im zapewnić jeżeli chce mieć komplet czyli większą kasę na koncie.
A teraz powoli się zbieram na R22 i mam nadzieję, że koło 20 jeżeli coś napiszę to będą to pochwały dla naszych czego sobie i Wam życzę.

Don Donson 26.02.2012 15:31

Dziwnie to zabrzmi, ale ja lubię jak od czasu do czasu na Wiśle się przerzedzi. Oczyszcza to atmosferę z wybujałych oczekiwań i ludzie zaczynają chodzić po ziemi.

Co do tzw" Strategii Marketingowej Klubu" - zaznaczam, że słowo strategia odnosi się to czasokresu ok 3 minimum do 5 lat - to ona musi mieć twarze. Miała Twarze Maeliksona. Małeckiego i niestety niewypalonych transferów "depresyjnych Holendrów". Więc jeżeli chciał klub na tym jechać to musi alternatywę wymyślić:rotfl:

Ja już podkreślałem to nieraz, że nie jest dla mnie sztuką kibicować z Krynicy czy Nowego Sącza Wiśle, bo jest się na meczu incydentalnie. Owszem może jest kilku fanatyków spoza Krakowa i sąsiedztwa, ale to tylko potwierdza regułę - Klub jest z Krakowa i na kibicach z miasta trzeba się skupić. Ja nawet nie mam pretensji do ludzi spoza miasta że nie chodzą, wolałbym dokonać eksperymentu "za 5 pln" - wtedy bym wiedział czy jest o co w ogóle walczyć.

Uwielbiam Januszy, którzy przychodzą na Legię i opowiadają jak im wkroimy a w drugiej połowie nadziewają na pal połowę naszego składu. Uważam, że większe prawo do tego ma człowiek, który chodzi długo i może pokręcić nosem. Jest to tylko subiektywna uwaga.

A teraz kończę i spadam na mecz:)

PS: qrde - mój post chyba nie wniósł zbyt wiele - taka intelektualna sraczka...

Barti 26.02.2012 15:37

Śląsk przegrywa z Legią 0:3 i gra w dziesiątkę. My musimy wygrać z Koroną, i to pewnie, żeby pokazać że nadal się liczymy. Chciałbym żeby dzisiaj było 3:0 dla nas. Teraz szybko na stadion.

Mocny 26.02.2012 16:21

no to Legia pokazala jak prawidlowo zareagować na odpadniecie z LE !!!!!

Zwierze 26.02.2012 16:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mocny (Post 1223838)
no to Legia pokazala jak prawidlowo zareagować na odpadniecie z LE !!!!!

Nie ten temat, ale to Pietrasiak pokazał:)

krowczax 26.02.2012 16:31

Dzisiaj podoba mi się wystawienie przez Moskala Lameya na lewej obronie. Myślę, że gorzej niż Diaz albo Paljic nie zagra tam :D

Mocny 26.02.2012 16:34

skad znacie sklad ?

kornd 26.02.2012 16:34

W końcu Moskal poszedł po rozum do głowy i wystawił Bitona w pierwszym składzie- tylko czemu tak późno?

ghost_ 26.02.2012 16:35

Może coś przegapiłem, ale czemu Ilieva nie ma nawet na ławce wg relacji na oficjalnej? uraz?

krowczax 26.02.2012 16:37

@Mocny

live.wisla.krakow.pl, oficjalna, więc jestem pewny informacji

Ciastek1 26.02.2012 16:44

Chyba nikt nie ma wątpliwości jaka będzie jakość transmisji meczu Wisły . Wejście na antenę , 3 słowa Mirka Szymkowiaka i ... bach napis Przepraszamy za usterki.

W dupie mam wasze przeprosiny .Ciekawe jak będą się tłumaczyć w lidze plus extra.Podejrzewam , że nawet nie wspomną o tym jak Canal plus dał dupy .

ghost_ 26.02.2012 16:48

Moskal mi odpowiedział, Iliev jest chory. Szkoda, bo w Kirma nie wierzę kompletnie...

Ciastek1 26.02.2012 16:50

Nie wiecie co się dzieje z Konradem Gołosiem ? Właśnie wypowiadał się na temat Patryka Małeckiego i wygląda bardzo marnie .Szkoda chłopaka - zawsze miał serducho do walki.

vaazon 26.02.2012 16:51

Moskal zaplusował składem. Nunez będzie miał czas przemyśleć swoje wybryki na ławce. Paljic jest w katastrofalnej formie od początku sezonu, a kiedy Diaz pauzuje za kartki, to właśnie Lamey staje się naszą ostatnią deską ratunku. Sam deklarował, że może grać na obu stronach, chociaż preferuje grę na prawej.

Biton w końcu od 1 minuty. Należała mu się szansa. Obstawiam 2:0 dla nas.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ciastek1 (Post 1223851)
Nie wiecie co się dzieje z Konradem Gołosiem ? Właśnie wypowiadał się na temat Patryka Małeckiego i wygląda bardzo marnie .Szkoda chłopaka - zawsze miał serducho do walki.

Dawno temu zakończył karierę, a teraz chyba pełni rolę trenera czy coś.

Ciastek1 26.02.2012 16:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez vaazon (Post 1223852)
Moskal zaplusował składem. Nunez będzie miał czas przemyśleć swoje wybryki na ławce. Paljic jest w katastrofalnej formie od początku sezonu, a kiedy Diaz pauzuje za kartki, to właśnie Lamey staje się naszą ostatnią deską ratunku. Sam deklarował, że może grać na obu stronach, chociaż preferuje grę na prawej.

Biton w końcu od 1 minuty. Należała mu się szansa. Obstawiam 2:0 dla nas.



Dawno temu zakończył karierę, a teraz chyba pełni rolę trenera czy coś.

O zakończeniu przez niego kariery doskonale wiem ,jestem ciekaw co robi właśnie po zakończeniu przygody z nożna .

Dobra informacja - Biton od 1 minuty .Genkow faktycznie walczy ale dzisiaj nie potrzeba nam 3 defensywnych pomocników a napastnika z prawdziwego zdarzenia .

mitmichael 26.02.2012 17:00

Zaczynamy zabawe - trzeba to wygrac, w koncu mecz na wlasnym stadionie

krowczax 26.02.2012 17:23

Cholera, czasami prosi się o strzał sprzed 16, a my wciąż próbujemy chyba wejść z piłką do bramki.

Boruc 26.02.2012 17:47

Krytykowany na tym forum Jirsak świetnie odciąża Czarka w odbiorze piłki.
Kontrolujemy grę, nie pozwalamy Koronie na wiele, ale znów za mało sytuacji (0 celnych strzałów...)
Oby Korona, chociaż jest dobrze przygotowana, opadła z sił w końcówce meczu i będziemy mieli więcej miejsca.
Kolejny mecz Jaliensa na solidnym poziomie, choć nie miał wiele pracy.

Myślę podobnie do Moskala - podczas meczu z Odense (2:1), zrobił dokładnie takie zmiany jakich oczekiwałem, a dziś wystawia Bitona i Jaliensa :D. Szkoda że nie ma dziś Ivicy, bo mógłby nam pomóc.

Ciastek1 26.02.2012 17:50

Kirm - człowiek widmo .Garguła jakby śniadanie nie zjadł bo co podanie na klepkę to za lekko .Póki co najlepsi na boisku Lamey i Jirsak .

Mocny 26.02.2012 17:52

najlepszy na boisku chyba Jirsak
najgorszy bez dwoch zdan Kirm

pozytywnie Lamey

Adenalix 26.02.2012 17:58

My nie potrafimy zrobić akcji z drużyną, która podostrzy grę, zagra pressingiem lub z asekuracją. Nie ma u nas zmiany tempa gry, płynności, przyspieszenia...

Po drugie aż się prosi nie pchać środkiem tylko zmieniać skrzydła, strony. Jak tylo zrobiliśmy 1-2 akcje skrzydłami to coś się działo. Tylko bez skrzydłowych jestesmy skazani na dość schemtyczną grę. Stąd 0 strzałów na bramkę w Liege i po 45 minutach w Kielcach.

Boruc 26.02.2012 17:59

Mając w składzie Bitona musimy bardziej rozciągać grę i częściej dośrodkowywać. Biton bardzo często dochodzi do takich piłek i dobrze uderza. A najlepiej u nas dośrodkowuje Maor, który musi być wszędzie :D

Ciastek1 26.02.2012 17:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mocny (Post 1223863)
najlepszy na boisku chyba Jirsak
najgorszy bez dwoch zdan Kirm

pozytywnie Lamey

Chyba inny mecz oglądamy .Jirsak ładnie gra z klepy przez co Wisła ma jako takie akcje z przodu .

Boruc 26.02.2012 18:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ciastek1 (Post 1223867)
Chyba inny mecz oglądamy .Jirsak ładnie gra z klepy przez co Wisła ma jako takie akcje z przodu .

On napisał, że Jirsak jest NAJLEPSZY na boisku...Więc? ;]

krowczax 26.02.2012 18:06

Czekaj... no debil po prostu.

johny96 26.02.2012 18:07

Przepraszam, ale Czekaj jest idiotą.
Bez odbioru.

Boruc 26.02.2012 18:08

Nie no bez jaj...4 mecze 3 czerwa...

ciacho 26.02.2012 18:08

Czy gracze pokroju Nuneza czy Czekaja maja w głowie siano czy trociny?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:53.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl