Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Ile macie na termometrze? Czyli luz blues w niebie same dziury... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8558)

Kocur 15.02.2012 16:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lacrima (Post 1217981)
Prze*ebany ten śnieg. Już wolałam -20. :/

sio !! ;)


śnieg nikomu nie przeszkadza - nie mówiąc o problemach z odpalaniem aut, z braku możliwości otwarcia okna w mieszkaniu bo piździ jak w kieleckim i do tego co najważniejsze - potworny smog nad miastem bo każdy komin grzeje na maksa przy minus 20 :)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:29.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl