![]() |
Cytat:
śnieg nikomu nie przeszkadza - nie mówiąc o problemach z odpalaniem aut, z braku możliwości otwarcia okna w mieszkaniu bo piździ jak w kieleckim i do tego co najważniejsze - potworny smog nad miastem bo każdy komin grzeje na maksa przy minus 20 :) |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:29. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl