Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Nie dla ACTA (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8542)

Hermond 23.01.2012 16:45

http://blog.gwiazdowski.pl/index.php...tent=1&id=1090
Dla wszystkich tych co nieprzeczytali ACTA, wypunktowane zagrożenia i inne "kwiatki" przez Gwiazdowskiego poparte cytatami z dokumentu. Tekst nie jest długi, raptem jedna strona. Przeczytać warto.

miśqu 23.01.2012 16:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pysio (Post 1211615)
ta ACTA ma też swoje plusy.. zmusi wszystkich użytkowników Internetu do zaprzestania piractwa.. w końcu zaczniemy kupować oryginalne programy/gry/filmy/muzykę.. ACTA wyeliminuje szarą strefę i w następstwie doprowadzi do obniżenia podatków w kraju..

tak to ja widzę..

może jeszcze ci szkoda tych gangów milionerów? Oni zarabiają nieziemiskie kwoty, a zwykłego obywatela robią przestępcą... oj jacy oni biedni. Wszystkie media, wytwórnie, banki są sterowane przez jedną mafię, a bastion nowej swobody obywatelskiej też ma być zakneblowany? Widzisz jakiekolwiek plusy? Dla kogo?

to już nie tylko chodzi o neta, koncerny przejmują wszystko!

Media - tv, gazety - wszystko sprzedawane do rąk kilku osób, już wcale nie jest śmieszna próba udupienia TV Trwam. Niektórym może się niepodobać, ale jako medium opłacane przez jego odbiorców jest niezależne i niewygodne, dlatego należy je udupić.

A inne koncerny? Najpierw farmaceutyczne, które doprowadziły do II WŚ, teraz naftowe doprowadzające do wojen. Banki też stają się jedną wielką światową korporacją, a najgorsze będą korporacje i patenty na żywność, to dopiero będzie dramat!

Najpierw UE, Unie na innych kontynentach a potem globalny rząd! Kryzys - kolejny pretekst do zaciśnienia eurokołchozu, do kolejnego ograniczania suwerenności krajów. Jeszcze my mamy ratować strefę Euro, dzięki temu że w niej nie byliśmy, dzięki temu że społeczeństwo nie popadło w panikę jakoś przechodzimy kryzys bez spektakularnych krachów, a mówią nam że mamy ratować strefe...

W USA bajka terroryzmu, u nas bajka kibolizmu do zwiększania inwigilacji, uprawnien policji, dozbrojenia jej, a lud ma to kupować.

Pare lat temu oglądając "Wezwanie do przebudzenia" bym to olał, ale to co się wyprawia w ostatnim roku na naszych oczach powoduje że chyba zaczne w to wierzyć. Zresztą zobaczcie sobie na Youtubie ten film, jest długi ma 16 części, ale po latach może sobie wspomnimy, że to była prawda.
Zaciekawił mnie tzw zakon iluminatów i ich symbole na dolarze amerykańskim, a przy okazji, że to ich środowisko odpowiada za wydarzenia w Norwegii... a nam kazą wierzyć w jakiegoś chrześcijańskiego nacjonalistę. Net to ostatni bastion gdzie możesz przeczytać, obejrzeć coś niezależnego. To, że popieram dostęp do filmów, meczów, muzyki itd to już inna kwestia, drugorzędna kwestia.

Dobrze zrobili z tymi stronami, przynajmniej o ACTA zrobiło się głośno. Tacy ludzie jak ja by nic o tym nie wiedzieli...

Wojtator 23.01.2012 18:17

w TVN24 Boni powiedział właśnie, że rząd podpisze acta.

Lemoniadowy Joe 23.01.2012 18:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez miśqu (Post 1211983)

A inne koncerny? Najpierw farmaceutyczne, które doprowadziły do II WŚ, teraz naftowe doprowadzające do wojen.

a cos bliżej na ten temat jakiś link bo nie łapie?

Glazik 23.01.2012 18:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtator (Post 1212005)
w TVN24 Boni powiedział właśnie, że rząd podpisze acta.

Ja Pierd*le co za czasy,co za rzad, co za historia.... wstyd mi za tych wszystkich baranow co przesiaduja na cieplych krzeselkach w Polskim Sejmie...
;/

mitmichael 23.01.2012 18:27

Komorowski grozi wprowadzeniem stanu wyjatkowego jezeli sytuacja w polskim internecie nie ulegnie zmianie .... LOL
http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/act...ow_223531.html

Glazik 23.01.2012 18:30

http://i41.tinypic.com/2epsqyx.jpg

''Michał Boni twierdzi, że ACTA nie zmieni nic w polskim prawie, a wokół tej umowy "narosło wiele niejasności" które rząd ma zamiar "wyjaśnić". Skoro ACTA rzeczywiście nic nie zmienia to... po co podpisywać ten dokument?''
dodatkowo zamota z lekami i ich refundacja
7 litrow paliwa 40zl <wow> CO TO QRWA MA BYC??!?!!!?!!! ja pyta... Wypie**ac z taka wladza...

SV_ 23.01.2012 18:48

http://webcache.googleusercontent.co...&ct=clnk&gl=pl

Kocur 23.01.2012 18:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Glazik (Post 1212014)
''Michał Boni twierdzi, że ACTA nie zmieni nic w polskim prawie

Kolejny minister kandydatem do przyszłorocznych The White Star Awards - kategoria "Błazen".
Aaa - jeśli do tego czasu w ogóle będzie można się zalogować :D

Arapaho 23.01.2012 18:58

Rudy premier dla kariery w UE - jak będzie trzeba odda Kraków Ukraińcom, Warszawę Moskalom, Gdańsk Niemcom więc co my tu gadu gadu o ograniczaniu praw w internecie. Do leków w tym roku pacjenci dopłacą 380 mln zł, apteki strajkują,koncesje gazu łupkowego sprzedane za grosze, szkoły podstawowe i średnie zamykane w całej Polsce, sponsoring rządu dla Agory (GW), Krytyki Politycznej i wszelkiej innej maści lewaków przy czystkach w TVP z prawicowych dziennikarzy, naloty na właściceli antyrzadowych stron (AntyKomor) i organizatorów antyrządowych demostracji (Staruch), największa ilośc podsłuchów zainstalowanych w ciągu ostatnich 20 lat, wyeliminowanie z multipleksów cyforowych jedynej TV powiedzmy prawicowej - przy 4 koncesjach dla Polsatu, 3 dla TVN, 2 dla ESKI, częśc Żołnierzy Wykletych nadal nie jest zrehabilitowana a SB-cy i WSI-owcy pobieraja solidne apanaże,analiza w MON wykazała że agresja Rosji na Polskę w skali takiej jak w Gruzji spowoduje że w kilkadziesiat godzin Ruscy byliby w Mińsku Mazowiecki a obrona Polski trwałaby góra kilka dni, Marynarka Wojenna praktycznie nie istnieje, Siły Powietrzne niecałe 100 samolotów braki symulatorów i kasy na ćwiczenia.
Władza może wszystko to i na wszystko sobie pozwala.Patrzą na sondaże a tam lemingi nadal głosuja na nich.Ktoś pisał że za niedługo każdy dostanie chipa w tyłek .I tak ludzie będzie.Chyba że zrobi sie rozpi....el

Kocur 23.01.2012 19:03

Dodam że jak to Komorowski podpisze, będzie można powiedzieć że są konsekwentni aż "do bulu" :rotfl:

888 23.01.2012 19:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arapaho (Post 1212027)
Rudy premier dla kariery w UE - jak będzie trzeba odda Kraków Ukraińcom, Warszawę Moskalom, Gdańsk Niemcom więc co my tu gadu gadu o ograniczaniu praw w internecie. Do leków w tym roku pacjenci dopłacą 380 mln zł, apteki strajkują,koncesje gazu łupkowego sprzedane za grosze, szkoły podstawowe i średnie zamykane w całej Polsce, sponsoring rządu dla Agory (GW), Krytyki Politycznej i wszelkiej innej maści lewaków przy czystkach w TVP z prawicowych dziennikarzy, naloty na właściceli antyrzadowych stron (AntyKomor) i organizatorów antyrządowych demostracji (Staruch), największa ilośc podsłuchów zainstalowanych w ciągu ostatnich 20 lat, wyeliminowanie z multipleksów cyforowych jedynej TV powiedzmy prawicowej - przy 4 koncesjach dla Polsatu, 3 dla TVN, 2 dla ESKI, częśc Żołnierzy Wykletych nadal nie jest zrehabilitowana a SB-cy i WSI-owcy pobieraja solidne apanaże,analiza w MON wykazała że agresja Rosji na Polskę w skali takiej jak w Gruzji spowoduje że w kilkadziesiat godzin Ruscy byliby w Mińsku Mazowiecki a obrona Polski trwałaby góra kilka dni, Marynarka Wojenna praktycznie nie istnieje, Siły Powietrzne niecałe 100 samolotów braki symulatorów i kasy na ćwiczenia.
Władza może wszystko to i na wszystko sobie pozwala.Patrzą na sondaże a tam lemingi nadal głosuja na nich.Ktoś pisał że za niedługo każdy dostanie chipa w tyłek .I tak ludzie będzie.Chyba że zrobi sie rozpi....el

Nie wspominając o obiecanych reformach i cięciu biurokracji. Ta ma się nadal dobrze, i wypłaca sobie horrendalne premie. Zabawa w "to jest kuwa moja piaskownica" trwa nadal!

Glazik 23.01.2012 19:10

NIE ZAPOMINAJCIE O TYM ZE OGLADAJAC WIDOMOSCI w NASZEJ TElEWIZJI (bez znaczenia kanał) ma sie ochote tylko i wylacznie wyrzygac na TV..
Robi sie ludzia kisiel z mozgu..
czuy ten Rudy pajac wogole mysli o swoich potomkach???

Arapaho 23.01.2012 19:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 888 (Post 1212031)
Nie wspominając o obiecanych reformach i cięciu biurokracji. Ta ma się nadal dobrze, i wypłaca sobie horrendalne premie. Zabawa w "to jest kuwa moja piaskownica" trwa nadal!

No przecież mamy reformy :> :VAt na 23%, składke rentową +1,5%, akcyzę na paliwo w górę,refundacja leków w dół a urzędników jest o 30 tyś więcej niż w 2007 roku. Jakby za Kaczyńskiego tak było to by już był skazany przez sądy kapturowe Michnika i Lisa na wygnanie z kraju z wilczym biletem za zamach na demokrację a tymczasem Rudy jak nie narty w Alpach to przelot śmigłowcem do Gdańska i meczyk z kumlpami w gałe

_ukoL 23.01.2012 19:49

Zatankuj do pełna, auto dostaniesz gratis.

Teqcontroller 23.01.2012 20:04

....a, co za pojebani ludzie, rząd, jakies reformy, czemu w tym kraju są takie matoły nosz ....a mac...

wolfy 23.01.2012 20:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Teqcontroller (Post 1212051)
....a, co za pojebani ludzie, rząd, jakies reformy, czemu w tym kraju są takie matoły nosz ....a mac...

Ktoś ich wybrał.
Ktoś na nich głosował.

Pablo84 23.01.2012 20:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 888 (Post 1212031)
Nie wspominając o obiecanych reformach i cięciu biurokracji. Ta ma się nadal dobrze, i wypłaca sobie horrendalne premie. Zabawa w "to jest kuwa moja piaskownica" trwa nadal!

Ciekawą sprawą jest tez dezorganizacja "Gromu"- naszej jedynek jednostki, którą mogliśmy się pochwalić....Studia skończyłem- ponoć nie najgorsze, młody jeszcze jestem, ale za chuja tego nie ogarniam.W tym kraju większe jest poruszenie, jak kapitan Wrona wyląduje na brzuchu, lub Hanka czy jak jej tam, wpadnie w kartony i się rozjebie, a te najważniejsze kwestie dla ludzi, giną w takim plastikowym gównie.
Tymczasem to "kibole" sa bezmózgą masą troglodytów którzy palą gwałcą mordują, a wg pewnej pani profesor, tylko piją piwo pod budką z piwem i uprawiają sex.
Widocznie w tej chwili w Polsce panują inne standardy "mądrości"

Dzimi 23.01.2012 20:14

Cytat:

Jutro oficjalny ogólnopolski protest przeciwko ACTA

Jutro protest przeciwko ACTA przyjmie bardziej oficjalny charakter - wiele stron zostanie wyłączonych, a w miastach odbędą się demonstracje.

O północy z poniedziałku na wtorek, najpopularniejsze polskie strony internetowe rozpoczną 24-godzinny protest. Niektóre z nich zostaną wyłączone na 24 godziny, natomiast pozostałe zmienią swoją szatę graficzną, zamieszczą banery informacyjne i zostaną całkowicie wyłączone jutro pomiędzy godziną 19 i 20. Do akcji przyłączyły się Allegro, Wikipedia, Dobreprogramy, Wykop, Demotywatory, JoeMonster i wiele innych. Liczba witryn cały czas rośnie. W wielu miastach zaplanowano oficjalne pikiety przed urzędami - demonstracje odbędą się w większości miast wojewódzkich, m.in. w Warszawie, Łodzi, Gdańsku, Krakowie i Poznaniu.

Tymczasem minister Michał Boni, po dzisiejszym spotkaniu z premierem Donaldem Tuskiem i ministrem kultury poinformował, że Polska podpisze ACTA zgodnie z wcześniejszymi planami w dniu 26 stycznia. Jak stwierdził - „Po dyskusji i analizie dokumentu ACTA stwierdzamy, że ta umowa w niczym nie zmieni - zgodnie z opiniami prawników - polskiego prawa, także tego dotyczącego internautów i funkcjonowania internetu”. Po co zatem podpisywać coś, co niczego nie zmieni?
Więcej informacji po linku w tytule newsa

hetzer 23.01.2012 20:18

Za ACTA glosowali (PE):


PiS:

Tadeusz Cymański, Marek Józef Gróbarczyk, Michał Tomasz Kamiński, Ryszard Antoni Legutko, Marek Henryk Migalski, Jacek Olgierd Kurski, Mirosław Piotrowski, Tomasz Piotr Poręba, Konrad Szymański, Zbigniew Ziobro

PO:

Małgorzata Handzlik, Jolanta Emilia Hibner, Danuta Maria Hübner, Danuta Jazłowiecka, Sidonia Elżbieta Jędrzejewska, Filip Kaczmarek, Jan Kozłowski, Krzysztof Lisek, Bogdan Kazimierz Marcinkiewicz, Jan Olbrycht, Jacek Saryusz-Wolski, Joanna Katarzyna Skrzydlewska, Bogusław Sonik, Jarosław Leszek Wałęsa, Paweł Zalewski, Artur Zasada, Tadeusz Zwiefka

PSL :

Andrzej Grzyb, Jarosław Kalinowski, Czesław Adam Siekierski

PRZECIW ACTA głosowali posłowie SLD i UP:

Lidia Joanna Geringer de Oedenberg, Bogusław Liberadzki, Wojciech Michał Olejniczak, Joanna Senyszyn, Marek Siwiec, Janusz Władysław Zemke, Adam Gierek

WSTRZYMALI SIĘ posłowie PO:

Rafał Trzaskowski, Lena Kolarska-Bobińska, Róża Thun

NIE GŁOSOWALI:

PiS:

Adam Bielan, Paweł Robert Kowal, Ryszard Czarnecki, Janusz Wojciechowski, Jacek Wołosowicz

PO:

Sławomir Witold Nitras, Elzbieta Katarzyna Łukacijewska, Piotr Borys, Jacek Protasiewicz, Jerzy Buzek


Przeciez oni WSZYSCY sa siebie warci. jak w opozycji to wolnosc, rownosc, braterstwo. a jak u zloba to spieprzaj dziadu. a wy sie ludzicie. ja tam nie ufam tym ....om jak psom.

888 23.01.2012 20:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pablo84 (Post 1212053)
Ciekawą sprawą jest tez dezorganizacja "Gromu"- naszej jedynek jednostki, którą mogliśmy się pochwalić....Studia skończyłem- ponoć nie najgorsze, młody jeszcze jestem, ale za chuja tego nie ogarniam.W tym kraju większe jest poruszenie, jak kapitan Wrona wyląduje na brzuchu, lub Hanka czy jak jej tam, wpadnie w kartony i się rozjebie, a te najważniejsze kwestie dla ludzi, giną w takim plastikowym gównie.
Tymczasem to "kibole" sa bezmózgą masą troglodytów którzy palą gwałcą mordują, a wg pewnej pani profesor, tylko piją piwo pod budką z piwem i uprawiają sex.
Widocznie w tej chwili w Polsce panują inne standardy "mądrości"

Są ludzie którym zależy na takiej a nie innej dezinformacji. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że media powinny być obiektywne - a nie są. Za dużo jest w tym wszystkim prywatnych interesów. Ludziom się wydaje, że są wolni i mają wybór...

Kocur 23.01.2012 20:41

Mamy wśród Wiślaków jakiegoś prawnika? To tak żeby nie płacić za usługę w kancelarii :)


Cytat:

Konstytucja RP

Art. 79.

1.. Każdy, czyje konstytucyjne wolności lub prawa zostały naruszone, ma prawo, na zasadach określonych w ustawie, wnieść skargę do Trybunału Konstytucyjnego w sprawie zgodności z Konstytucją ustawy lub innego aktu normatywnego, na podstawie którego sąd lub organ administracji publicznej orzekł ostatecznie o jego wolnościach lub prawach albo o jego obowiązkach określonych w Konstytucji.
Cytat:

.....Skarga musi odpowiadać warunkom formalnym pisma procesowego ustanowionym przez Kodeks postępowania cywilnego oraz ustawę o Trybunale Konstytucyjnym.

Ponadto winna zostać sporządzona i podpisana przez adwokata lub radcę prawnego, chyba, że składa ją, we własnej sprawie, sędzia, prokurator, notariusz albo profesor lub doktor habilitowany nauk prawnych.

Treścią skargi konstytucyjnej jest żądanie, by Trybunał Konstytucyjny uznał wskazany przepis prawa za niezgodny z Konstytucją. Termin wniesienia skargi do Trybunału wynosi 3 miesiące od dnia doręczenia skarżącemu prawomocnego wyroku, ostatecznej decyzji lub innego ostatecznego rozstrzygnięcia.

mitmichael 23.01.2012 20:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez hetzer (Post 1212057)
Za ACTA glosowali (PE):


PiS:

Tadeusz Cymański, Marek Józef Gróbarczyk, Michał Tomasz Kamiński, Ryszard Antoni Legutko, Marek Henryk Migalski, Jacek Olgierd Kurski, Mirosław Piotrowski, Tomasz Piotr Poręba, Konrad Szymański, Zbigniew Ziobro

Smieszna sytuacja bo dla Super Expressu wypowiadał sie Mariusz Błaszczak czyli przewodniczący Klubu Parlamentarnego Prawa i Sprawiedliwości i prawa reka oraz noga Jarosława Kaczynskiego, ze sa przeciwko ACTA a tutaj politycy z ich partii glosowali za. Myslałem, ze jak wszyscy to wszyscy - ale widocznie w PiS-ie inne układy

wolfy 23.01.2012 20:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 1212073)
Smieszna sytuacja bo dla Super Expressu wypowiadał sie Mariusz Błaszczak czyli przewodniczący Klubu Parlamentarnego Prawa i Sprawiedliwości i prawa reka oraz noga Jarosława Kaczynskiego, ze sa przeciwko ACTA a tutaj politycy z ich partii glosowali za. Myslałem, ze jak wszyscy to wszyscy - ale widocznie w PiS-ie inne układy

W PiS-ie to jeszcze do dziś nie wiedzą o co chodzi w ACTA. Podobnie zresztą jak w PO.
Czego wymagasz? Żeby wiedzieli nad czym głosują? Z choinki się urwałeś?!

Te matoły głosują z rozdzielnika. Dziś PO ze stron rządowych usuwało wzmianki o "sukcesie polskiej prezydencji - ACTA". Ci kretyni nie wiedzieli, że ktokolwiek się tym zainteresuje, inaczej przecież nie wystawialiby się tak bardzo na strzał.

W takich wypadkach pada zwykle pytanie: "Spisek, czy głupota"? Myślałem że spisek, a jednak nie...

Hermond 23.01.2012 20:56

Po co się ograniczać. Napiszmy ustwę o referendum i zrobimy sobie demokrację bezpośrednią. 100 000 podpisów w dobie facebooka to nie problem.

hunter 23.01.2012 20:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Hermond (Post 1212080)
Po co się ograniczać. Napiszmy ustwę o referendum i zrobimy sobie demokrację bezpośrednią. 100 000 podpisów w dobie facebooka to nie problem.

Że co? :lol:

Sami sobie ustawę wprowadzimy w życie?

snyrting 23.01.2012 21:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kocur (Post 1212067)
Mamy wśród Wiślaków jakiegoś prawnika? To tak żeby nie płacić za usługę w kancelarii :)

Cytat:

Każdy, czyje konstytucyjne wolności lub prawa zostały naruszone, ma prawo, na zasadach określonych w ustawie, wnieść skargę do Trybunału Konstytucyjnego w sprawie zgodności z Konstytucją ustawy lub innego aktu normatywnego, na podstawie którego sąd lub organ administracji publicznej orzekł ostatecznie o jego wolnościach lub prawach albo o jego obowiązkach określonych w Konstytucji
Z tą skargą konstytucyjną bym poczekał aż zrealizowane będą przesłanki tego przepisu. Zacząłbym od tego, że ten przepis jeszcze nie obowiązuje ;)

Poradę masz za darmo. Możesz ewentualnie wrzucić piątkę na oprawę, to będziemy kwita ;]

Cytat:

WSTRZYMALI SIĘ posłowie PO:

Rafał Trzaskowski, Lena Kolarska-Bobińska, Róża Thun
Prawdopodobnie jedyni, którzy wiedzieli nad czym głosują. Reszta dostała ściągę i szybko wciskała przycisk, bo musieli się jeszcze za kolegę podpisać na komisji co by nie stracić dietki...

felipe 23.01.2012 21:01

Dobrze , że punktujecie głosowanie PiSu. Może choć część tutejszego towarzystwa wzajemnej adoracji i kultu partii Kaczyńskiego zauważy to co każdy rozgarnięty człowiek zauważył już dawno - że to całe towarzystwo siebie warte - popierdzielą tu i ówdzie, a przychodzi co do czego to z podkulonym ogonem podpiszą co im Bruksela podsunie ... ACTA zostanie ratyfikowana przez tego, kto akurat jest u władzy. Tusk (czy jakiś pomagier) machnie ACTA, śp Kaczyński machnął TL, równie dobrze mogło byc odwrotnie, kwestia układu przy korycie.


Aha - nie głosowałem na PO.

hetzer 23.01.2012 21:08

ja mysle, ze oni wszyscy instynktownie wiedza, ze to jest pomysl, jak wziac ludzi za pyski i im sie to podoba. ale PiS w tej sytuacji moze sie odroznic od tej wstretnej PO i ugrac cos dla siebie. zreszta, to tak naprawde dalej jest POPiS, jedna banda. a Wy jak te muchy na lep: bo sie skrzydlo o zdzblo trawy urwalo, bo TVN klamie, bo Wyborcza chujowa, bo Rydzyk oszolom, bo Rywin, bo se cycki doprawil...
a boja sie swobodnego przeplywu informacji, myslenia, spoleczenstwa obywatelskiego i chca to ukatrupic jak sie jeszcze da. zreszta wystarczy popatrzec na to, jak glosowali w PE przedstawiciele z roznych krajow:

numer kraj procent glosow przeciwko
1 Finlandia 69%
2 Cypr 67%
3 Estonia 67%
4 Dania 62%
5 Malta 60%
6 Słowenia 57%
7 Czechy 55%
8 Austria 53%
9 Bułgaria 53%
10 Francja 53%
11 Niemcy 52%
12 Belgia 50%
13 Irlandia 50%
14 Litwa 50%
15 Luksemburg 50%
16 Holandia 48%
17 Hiszpania 48%
18 Słowacja 46%
19 Grecja 45%
20 Rumunia 45%
21 Szwecja 44%
22 Litwa 42%
23 Włochy 33%
24 Portugalia 27%
25 Wielka Brytania 21%
26 Polska 14%
27 Węgry 0%

wiecej- lepiej :) . fajnie wyszly Wegry, prawda? no to macie Budapeszt w Warszawie, ....a

wolfy 23.01.2012 21:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez felipe (Post 1212088)
Aha - nie głosowałem na PO.

PO jest teraz przy władzy i to ono musi dostać w cymbał.

Hermond 23.01.2012 21:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez hunter (Post 1212084)
Że co? :lol:

Sami sobie ustawę wprowadzimy w życie?

Nie, ale będą musieli się nią w trybie ustawowym (p)osłowie zająć. Nawet jak ją odrzucą to można ich zalewać ustawami. Nie mogą wiecznie ignorować głosu wyborców.

888 23.01.2012 21:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Hermond (Post 1212093)
Nie mogą wiecznie ignorować głosu wyborców.

buhahahaha:haha:

ItaloPolak 23.01.2012 21:24

No i co panowie, nasza prawica sprzedała się Amerykanom.Tak samo jak sp L. Kaczyński podpisał TL i przyznał się w Izraelu ze nasze Wojsko w Libanie i Iraku broni właśnie Izrael (http://www.youtube.com/watch?v=_6BamWu9czc) to i Tusk teraz uklęknął przed biznesmenami z USA. W cymbał powinna dostać mafia POPis. Nie sadziłem ze to kiedykolwiek powiem ale moim zdaniem za niedługo Janusz Palikot będzie Prezydentem lub Premierem Polski. Jarosław Kaczyński ma tylko jedno w głowie - Smoleńsk. Facet już dawno stracił kontakt z baza.

szprotson 23.01.2012 21:26

"Dajcie Polakom rządzić a sami się wykończą"

heoij 23.01.2012 21:29

https://fbcdn-profile-a.akamaihd.net...39939085_n.jpg
Zgromadzenie przeciwko ACTA w Krakowie 25 stycznia (środa) o godzinie 18.00.

Początek przy Sukiennicach pod ratuszem bliżej głowy Mitoraja.

https://www.facebook.com/events/215317315225357/

zapraszajcie i przesyłajcie dalej znajomym . . . :cenzura:

wolfy 23.01.2012 21:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ItaloPolak (Post 1212097)
W cymbał powinna dostać mafia POPis.

W tej chwili w cymbał musi dostać PO. W celach pedagogicznych, żeby się chujom nie wydawało że mogą wszystko przepchnąć, a w razie czego przypalić głupa.

Premier jak zwykle schował się w szafie. Boni przeprasza i bredzi że podpisują umowę tak dla hecy, Zdrojewski za to oburza się, bo przecież "konsultacje były". Były, fakt - z korporacjami.

Sama umowa to jedno, ale skandaliczna forma w jakiej próbuje się ją wprowadzić to coś o wiele gorszego.

Hermond 23.01.2012 21:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 888 (Post 1212096)
buhahahaha:haha:

Nie masz żadnego wpływu na polityków bo nie chcesz mieć. Na wybory pewnie nie chodzisz, maili nie piszesz. Ja już nie raz korespondowałem z politykami z mojego regionu. W sprawie ACTA pisałem w sobote do Gowina a dzisia Gowin w TV wypowiadał się że nie wszystko jest w porozumieniu jasne i precyzyjne...
Nie chodzi mi o to że to dzięki mnie. Ale wiem że takich maili dostał conajmniej kilkadziesiąt, głównie od swoich wyborców i dało mu to do myślenia.

wolfy 23.01.2012 22:09

Radzio chciał błysnąć. Strona msz-tu już nie działa.

:lol:

888 23.01.2012 22:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Hermond (Post 1212113)
Nie masz żadnego wpływu na polityków bo nie chcesz mieć. Na wybory pewnie nie chodzisz, maili nie piszesz. Ja już nie raz korespondowałem z politykami z mojego regionu. W sprawie ACTA pisałem w sobote do Gowina a dzisia Gowin w TV wypowiadał się że nie wszystko jest w porozumieniu jasne i precyzyjne...
Nie chodzi mi o to że to dzięki mnie. Ale wiem że takich maili dostał conajmniej kilkadziesiąt, głównie od swoich wyborców i dało mu to do myślenia.

Zapytam na początku, bo mam pewne wątpliwości, prowadzisz ze mną dyskusje czy bawisz się w wróżbitę Macieja?!
Wow! Super kolego, że gdy nagle politycy i inne mendy dobierają się do Twoich darmowych pobrań z sieci, wziąłeś sprawy w swoje ręce.
Jeśli będziesz miał okazje prowadzić korespondencje z panem Gowinem, "podziękuj" mu ode mnie, że raczył się po interwencji wyborców zainteresować problemem. I tak nic więcej nie zrobi. W ogóle miło z jego strony, że zrobił to teraz a nie np. za rok.
Jak to fajnie, że na świecie są ludzie którzy odwalą twoją robotę za ciebie. I przy okazji dobrze się zarobi, za nic!

Hermond 23.01.2012 22:40

Mi wcale nie chodzi o pobieranie chłamu z sieci a do potrzebnych programów mam dostęp na licencji studenckiej(może oboje przestańmy zgadywać). Stronę wcześniej dałem linka do opracowania Gwiazdowskiego jak chcesz wiedzieć o co tak naprawdę chodzi. A co do polityków to wystarczyłoby aby robili to co wyborcy chcą (nawet po interwencji wyborców). Koniec offtopa i prywaty


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:15.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl