![]() |
czy coś się zmieniło w kwestii godzin treningów, czy niezmiennie są o 10:30?
|
Jak ktos gdzies na forum pisal czy treningi bd na glownym ? , to wlasnie taki trening sie odbywa ;]
|
o której są treningi pierwszej drużyny?
|
Cytat:
|
Słyszałem, że w ten piątek o 11 rano w M-cach na jubileusz CH Stara Cegielnia (popularny jan) ma grać Wisła z Dalinem i tu moje pytania: czy będzie organizowany jakiś doping? Wpuszczą w ogóle nas na s+adion? Nie kibicuję myślenickim klubom więc pytam. :-D
|
Wiecie może, o której w czwarek jest trening i i czy jest on zamknięty czy otwarty ??
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:54. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl