Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Kiedy są treningi pierwszej drużyny Wisły Kraków? (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=845)

willow 01.09.2010 08:50

czy coś się zmieniło w kwestii godzin treningów, czy niezmiennie są o 10:30?

Cfaniak 15.09.2010 11:06

Jak ktos gdzies na forum pisal czy treningi bd na glownym ? , to wlasnie taki trening sie odbywa ;]

KubuS 20.09.2010 08:27

o której są treningi pierwszej drużyny?

Semper Fidelis 1985 20.09.2010 08:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KubuS (Post 983411)
o której są treningi pierwszej drużyny?

10:30 jak zwykle , chyba ze dzis bedzie inaczej bo jutro gramy PP

WiślakMyślenice 20.09.2010 13:11

Słyszałem, że w ten piątek o 11 rano w M-cach na jubileusz CH Stara Cegielnia (popularny jan) ma grać Wisła z Dalinem i tu moje pytania: czy będzie organizowany jakiś doping? Wpuszczą w ogóle nas na s+adion? Nie kibicuję myślenickim klubom więc pytam. :-D

KOMINEK 09.11.2010 14:13

Wiecie może, o której w czwarek jest trening i i czy jest on zamknięty czy otwarty ??


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:54.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl