![]() |
Zastanawia mnie jaki skład wybiegnie na mecz z Widzewem, ponieważ kontuzja Czekaja i brak Nuneza wywołać muszą pewne roszady. Kontuzja Sobolewskiego powoduje, że Wisła posiada obecnie 2 defensywnych pomocników-Wilka i Bruda. Ten drugi jak dotąd nie zachwyca, więc jest pewien problem......
W ramach czysto akademickiej dyskusji jestem ciekawy czy możliwy jest następujący wariant: Pareiko-Paljić, Chavez,Jovanovic, Lamey-Diaz,Wilk, Garguła, Małecki, Iliev-Biton czyli Jovanovic w miejsce Diaza na stopera, a Diaz w miejsce Nuneza jako defensywny pomocnik no i Iliev za Kirma, Andrazowi troszkę posiedzenie na rezerwie może by pomogło. |
Cytat:
U siebie gramy ze sredniakiem i na 2 def pomocnikow? bez przesady... Pareiko - Jovanovic, Chavez, Bunoza, Diaz - Wilk, Melikson, Gargula - Malecki, Genkov, Iiliev Zmiany Jirsak za Meliksona ok 60 min - stopniowo niech sie go wprowadza Boguski (on faktycznie kontuzjowany? po meczu Kazek mowil tylko ze go musza oszczedzac) za Iilieva ok 70 min Biton za Genkova ok 75 Gladkie 3:0 |
Cytat:
Ja bym zamiast Paljicia na lewej obronie wystawił kogoś z MESA. |
Chyba z NASA.
A co z tym Dzalamidze? Jak na 18lat to nieźle sobie poczynal. |
Dzalamidze juz w Widzewie nie zagra bo podpisal kontrakt z Jaga.
|
Heh no to ładnie. Szkoda że ktoś od nas nie pomyślał...
Pewnie jeszcze za darmo. |
Nie za darmo poszedl cos musza zaplacic. Widzew mial opcje pierwokupu z czego nie skorzystal
|
300 tys. Euro bodajże.
|
A po co nam gość, który poza robieniem wiatru nie daje nic drużynie? Oglądałem jego pare występów i robi więcej złego niż dobrego.
I nie za darmo, trzeba go było wykupić z jego poprzedniego klubu. |
No to dobry interes zrobili. Napewno coś się im zwróci, młody z dobra technika za 300 jak znalazł.
|
Skład:
Pareiko Jovanovic - Chavez - Diaz- Paljić Wilk Iliev/Boguski Garguła, Melikson, Małecki, Biton / Genkov (po połowie) Nie wiem tylko czy Meleks pociągnie cały mecz... |
Z punktu widzenia frekwencji to lepsza niedziela od poniedziałku ,ale boje sie ze nasi pilkarze beda zmeczeni po meczu z Odense, tymbardziej ,że Widzew to druzyna bazujaca podobnie jak Górnik na wybieganiu
|
Cytat:
|
Myślę, że dlatego Kirm grał od początku w Danii i Kaziu ściągnął go dopiero pod koniec meczu, bo chciał oszczędzać Ilieva na Widzew wiedząc, że będą tylko dwa dni odpoczynku między meczami.
|
Cytat:
Za taka kasę, to powinni codziennie tyle biegać. |
Cytat:
Czylim oczywiście to moja teoria: Pareiko-Paljic-Bunoza-(Czekaj albo Chavez, jeśli zdrowi)-Jovanovic-Wilk-Jirsak-Brud-Iliev-Małecki-Genkov Garguła - wydaję mi się że przebiegł najwięcej w meczu z Odense, latał z jednej strony na drugą, moim zdaniem powinien odpocząć. |
Cytat:
Pareiko > Kurto/Jovanić Jovanović > Lamey Czekaj > Bunoza Diaz = Chavez Paljić ..... ? Wilk > Brud Nunez ..... ? (Jirsak?) Melikson > Garguła Małecki > Kirm Iliev > Boguski Biton > Genkow Nie widzę tej drugiej jedenastki, równie silnej tym bardziej ;) nie liczę dłużej kontuzjowanego Sobolewskiego. z Widzewem IMHO: Pareiko - Jovanović, Czekaj*, Diaz, Paljić - Iliev, Melikson, Wilk, Garguła, Małecki - Biton * - jeśli będzie zdrowy ofc :) |
Lamey to jest poziome ekstraklasy, natomiast Jovanovic może być gwiazdą.
Brud, dobra mobilizacja to zagra dobrze, w pierwszym meczu z Koroną nieźle zagrał. Nie można porównywać Genkova a Bitona to równi zawodnicy o innej charakterystyce, jeden odgrywający drugi lis pola karnego. Boguski zawsze gra na tym samym poziomie natomiast Iliev czasem błyśnie czasem nie. Nie chce mi się dalej pisać, ale tak chcieliście stawiać na polaków. |
Lamey na poziomie ekstraklasy czyli chujowy. Jovanovic na razie gwiazdą jest na tym forum bo więcej o nim piszą niż gra.
Brud? hehe Genkow więcej walczy na boisku co przekłada się na okazję dla wchodzących pomocników, natomiast Biton z meczu na mecz coraz częściej pokazuje się partnerom w na całej szerokości boiska, nie czeka jedynie przed polem karnym. Iliev, czasami błyśnie czasami nie? Z kim ma grać jak wokół siebie miał do tej pory kołków? Wróci Melikson, Mały to zobaczycie co Iliev potrafi. A Boguski, do tej pory zagrał 3 mecze(?) zbytnio nie szalał w tych meczach, Serb zjada go na śniadanie. |
Cytat:
2. Brud jest słaby, przykro mi. 3. Najlepszym porównaniem Bitona z Genkowem jest statystyka, jak db pamietam: 13-1 :> 4. Jak uważasz, że Iliev jest słabszy od Boguskiego to nie mam pytań 5. Chcielibyśmy stawiać na Polaków, ale aktualnie dobrych Polaków w kadrze nie mamy za wielu. Najwięcej moglibyśmy mieć, bez negatywnego wpływu na jakość drużyny, na boisku jednocześnie pięciu - Sobolewski, Wilk, Małecki, Garguła i Czekaj, pod warunkiem że Sobolewski i Czekaj byliby zdrowi. |
Kto wystawił Nuneza w "konkursie o Wisle" w składzie na mecz badz jako zmiennika to niech sobie go wywali bo nie moze zagrac za 4 zołta kartke - tez o tym zapomnialem. Sadze, ze zastapi go Jirsak a najbardziej mnie ciekawi czy znowu Kaziu dokona zmian jak po Slasku
|
Podsumowując, nie ważne w jakim składzie i jak należy ten mecz WYGRAĆ za wszelką cene. Jeśli mamy mysleć o obronie tytułu dwa zwycięstwa w dwóch meczach u siebie NIEZBĘDNE. Potem spokojnie przepracować okres przygotowawczy, kogoś dokupić, uspokoić zawirowania na ławce trenerskiej i na wiosne ruszamy pełną parą.
|
Pytanie kwestii formalnej: zakupiłem znajomemu bilet na jego kartę kibica, jednak prawdopodobnie nie będzie mia przy sobie "papierowej" wersji, którą otrzymuje się wraz z zakupem biletu (tylko kartę kibica). Czy będzie to jakiś problem? Jest ona obowiązkowa przy wejściu na stadion?
|
Cytat:
|
Dżalamidze jest jeszcze nieogarnięty. Sezon-dwa i zobaczymy co z niego będzie :). Na razie to duże ryzyko.
|
Może i off ale czy można w niedziele miśki przynosić?
|
Cytat:
|
Trochę sie obawiam tego meczu, to znaczy głównie tego, że może on mieć przebieg taki jak z Górnikiem czy PBB. Atakujemy, atakujemy, atakujemy a oni strzelaja bramkę z niczego.
Nie obawiam sie tak bardzo zmęczenia, wyjdzie pewnie Iliew, Genkow i być może Maor. A oni nie grali w Danii. Problem jest, że skład może być przyczyn obiektywnych znów pomieszany a ofensywni dawno ze sobą nie grali. A to może przełożyć się na brak tego "ostatniego podania". Pewnie znów będziemy museli liczyć na indywidualny błysk któregoś z naszych. Mam jednak nadzieję, że dostaniemy jakiś fajny prezent na Mikołaja :-D. |
Czy kibice Widzewa będą na meczu ?
|
Oficjalnie nie.
|
Śląsk i Legia mogą potracić punkty, trzeba wygrać i strata naprawdę nie będzie wielka!
PS: Poza tym mam Wisłę grubo na kuponie, więc do dzieła Panowie :D |
Ostatnie 2 spotkania poprawiły mi nieco humor. Owszem Odense jest bez formy, ale wygrana na wyjeździe w Europie ? Ostatnimi czasy nie przychodziło to łatwo. Mam nadzieję, że już do końca rundy tylko takie pozytywne niespodzianki nas czekaja.
Pytanie jak sobie poradzą z Widzewem. Ci raczej atakować nie będa chcieli. Prędzej głeboka defensywa i liczenie na nasze głupie straty w rozegraniu z czego może pójść dobra dla nich kontra. Jak się uda pograć w piłkę z tak nastawionym przeciwnikiem, będzie świetnie. |
Zupełnie inny mecz od dwóch poprzednich. Tu będziemy musieli zdominować rywala na cały mecz, a nie tak jak ze Śląskiem i Odense zagrać z kontru podchodząc mocno pressingiem do przodu. Posiadanie piłki będzie gdzieś 70% dla nas i ciekawe co z tym zrobimy. Widzem na dodatek jak na naszą ligę bardzo dobrze broni. Także bardziej obawiam się tego meczu niż tego we Wrocławiu, pocieszające jestże Widzew ostatnio wygrał w Poznaniu, a drużyny tej marki rzadko kiedy odnoszą dwa zwycięstwa z rzędu na wyjeździe.
Mecz trzeba koniecznie wygrać jeśli się uda wygrać dwa mecze do końca roku u siebie to kończymy przed przerwą zimową na trzecim miejscu. Jakakolwiek strata punktów w tych meczach będzie katastrofą. |
Cytat:
|
granie co trzy dni nie jest żadną barierą :P
luzik |
Cytat:
Ze Śląskiem i Odense, które grały w piłkę poradziliśmy sobie. Z Podbeskidziem, Górnikiem i Cracovią grającymi antyfutbol nie daliśmy rady. Widzew na pewno nie będzie grał w piłkę. Zagra antyfutbol jak z Lechem. Nie dopisujcie sobie trzech punktów za szybko. Obym chociaż raz się na tym forum pomylił... :P |
Wazny mecz ,musimy w nim zdobyc 3 pkt ,niewazne jak.
Wiadomo ze WIdzew ustawi autobus,napewno nie pojda na otwrta gre ,grunt to strzlelic im pierwsza bramke.A pozniej to juz pojdzie, WSZYSCY NA MECZ! |
Cytat:
Ja na przykład nigdy nie chciałem większej ilości Polaków w składzie, bo zdaję sobie sprawę, że to w gruncie rzeczy słabi zawodnicy. Zawsze całkowicie popierałem politykę Valckxa stawiania na obcokrajowców. Więc proszę bez tego typu błednych uogólnień. |
O jaaaaa :)
Stępiński wszedł. Jeszcze rok temu w IV lidze strzelał bramki w mojej rodzinnej Pogoni :) |
Cenne 3 pkt po marnym meczu.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:30. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl