Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [14 kolejka] Wisła Kraków - Górnik Zabrze, 20 listopada, niedziela 17:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8393)

Oldpara 19.11.2011 12:47

Pisząc z perspektywy piknika o fanatycznej prowiniencji:

Jeśli do 70 ma być doping na maksa, a po 70 min "młyn" wyjdzie, to idea mi się podoba. Jest dużo lepsza niż np. 90 minut chvjni i zupełnego braku dopingu. Dlaczego tak myślę?:

- jak młyn będzie kibicować 70 min,a potem wyjdzie, to i pikniki, i piłkarze poczują tą gignatyczna różnice. A to chodzi. Jak nie ma w ogóle dopingu, to nie czuć różnicy, tylko czuć gówno.

- 70 min kibicowania, to jednak pomoc drużynie. Jak sie sprężą to mecz do tego czasu powinien być rozstrzygnięty. Kibice nie działają więc całkowicie wbrew drużynie.

- jak fanatycy wyjdą, a piniki zostaną, to przynajmniej nie będzie kwasu jaki czasem pomiędzy tymi grupami w momentach protestów powstaje. Dobry sposób, żeby ograniczyć głupie gwizdy, buczenie i inne niepotrzebne rozłamy wśród kibiców

- generalnie akcja wyjścia całego "C" dobrze wpłynie na ogranizacje i dyscypline w "młynie" a to ważne

- kibice Górnika sobie pewnie odbiją przez te ostatnie 20 minut, ale za to przez 70 będą tłamszeni i to bedzie chyba widać na stadionie i w TV. Dużo lepiej, niż gdyby mieli czuć się jak u siebie przez cały mecz.


Reasumując, jeśli już prostest, to ta forma jest na prawdę OK, i gratuluje decydentom pomysłu. Inne formy - buczenie na pikników, jakieś dupne transparenty, w ogóle rezygnacja z dopingu są dużo gorsze.

P.S. Mam nadzieje, że dobrze doczytałem, ze protest ma polegać na wyjście młyna w 70 minucie ale do tej pory będą kibicować :) Jak to ma inaczej wyglądać, to pewnie sie z tym postem wygłupiłem, a nie chciało mi sie przeprowadzać śledztwa.

Marcin_fan 19.11.2011 13:11

Moje skromne zdanie jest takie samo jak poprzednika

skeba 19.11.2011 13:25

Cytat:

jak młyn będzie kibicować 70 min,a potem wyjdzie, to i pikniki, i piłkarze poczują tą gignatyczna różnice. A to chodzi. Jak nie ma w ogóle dopingu, to nie czuć różnicy, tylko czuć gówno.
popieram 100%

wolfy 19.11.2011 13:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Oldpara (Post 1192946)
Reasumując, jeśli już prostest, to ta forma jest na prawdę OK, i gratuluje decydentom pomysłu. Inne formy - buczenie na pikników, jakieś dupne transparenty, w ogóle rezygnacja z dopingu są dużo gorsze.

Wreszcie jakiś głos rozsądku.

Nie ma sensu użerać się, nieco młyn robi swoje.

EDIT: no i jeszcze 1q2 :)

jerry.lii.lewis 19.11.2011 14:17

To może ktoś w końcu napisze na jaki konkretnie temat jest protest. Do kogo kierowany, jakie postulaty konkretne.
Poza formą powinna być jeszcze treść.
Inaczej to takie "precz z preczem".

Adam.M79 19.11.2011 19:45

To ma być protest przeciw przegranym derbom? Zbyt dużej liczbie obcokrajowców? Zbyt małej liczbie wychowanków? Wszystkiemu naraz? Przecież to bez sensu. Bo jak zdobywaliśmy MP to proporcje nie były inne i jakoś wtedy nikt nie protestował. Z artykułu na SKWK : "Nie zbuduje się Wielkiej Wisły na ludziach, dla których każdy następny mecz jest po prostu zwykłym spotkaniem - po prostu pracą jaką należy wykonać, aby otrzymać wypłatę". A jest jakiś pomysł skąd wziąć takich dla których mecz nie będzie tylko pracą? Bo wyniki ME pokazują, że na naszą młodzież to średnio można liczyć. Po prostu trzeba brać na tyle dobrych i profesjonalnych, aby tą swoją pracę Ci najemnicy wykonywali na tyle dobrze, aby efekty były na miarę oczekiwań kibiców. Nam nie powinni przeszkadzać obcokrajowcy w składzie, tylko słabi piłkarze. A tych trzeba wymienić nie na Polaków czy obcokrajowców tylko na graczy LEPSZYCH. Jeśli to wyjście ma być "karą" dla piłkarzy za derby, to ok (choć wielu w tym meczu grało dobrze i walczyło, a gdyby do siatki wpadło to co powinno to nie byłoby w ogóle tematu), ale jeśli to wyjście ma być głosem w polityce transferowej, to całkiem bez sensu.

Elefant 19.11.2011 21:07

Największą zagadką tego meczu jest to ile misiów zbierzemy.:-D

No i takie dwa drobiazgi. Jak Kaziu zestawi obronę i czy będą większe zmiany w ustawieniu drużyny.

Jeżeli w ogóle mamy jeszcze coś ugrać w lidze w tym sezonie mecz trzeba wygrać.

Protest. Spokojnie, tyle już ich było...To co napisał Oldpara jest w zasadzie OK.

KOALIK 19.11.2011 22:39

Mam nadzieję, że nie będzie żadnych nacisków i Kazek wystawi skład z Czekajem, Jovanoviciem, Brudem, a nie z Jaliensem, Lameyem, czy Kirmem.

Lato50 19.11.2011 22:44

Mam nadzieję , że jutro się przebudzimy i zwycięstwo będzie wysokie. Stawiam 3-0 dla Wisełki :)
bramki: Bitonx2, Iliev

ABG!!!

rafkur 19.11.2011 22:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MatMario (Post 1192893)
I jeszcze kilku z poprzedniej strony, rozumiem że maskotki dla dzieciaków już kupione i czekają aby je jutro przekazać na meczu?

Czy to może też idiotyczny pomysł i Wy się nie bawicie?

Tak, maskotkę kupiłem. Tak, uważam ten protest a właściwie jego formę i czas za średnio trafiony.

1q2 19.11.2011 22:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jerry.lii.lewis (Post 1192994)
To może ktoś w końcu napisze na jaki konkretnie temat jest protest. Do kogo kierowany, jakie postulaty konkretne.
Poza formą powinna być jeszcze treść.
Inaczej to takie "precz z preczem".

Wyjście w 70 minucie ma oznaczać w....ienie za derbowy wynik a postulat jest taki że za pół roku nie ma takiej opcji by to się miało powtórzyć;)
I jeśli miałbym oceniać jego formę to podoba mi się.Drużyna a szczególnie trener - będą mieli wsparcie ale już nie tak bezgraniczne jak dotąd
Te 20 minut to przecież tylko symboliczne działanie i proponuje tak do tego podejść a nie ciśnieniować się.

Wojtas 20.11.2011 00:17

Panowie 70 minut jedziemy z dopingiem i pomagamy pilkarzom.A w 70 minucie wychodzimy ,zeby cos im uswiadomic-co? moze sami do tego dojdą.

RYBA 20.11.2011 08:42

panowie a wiemy cos juz odnosnie tych zapisow do Danii i Wroclawia ?

Davss875 20.11.2011 10:44

Moj skład;
Jovanic

Jovanovic, Czekaj, Chavez, Bunoza

Iliev, Garguła, Brud, Boguski

Genkov, Biton

mitmichael 20.11.2011 10:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Davss875 (Post 1193331)
Moj skład;
Jovanic

Jovanovic, Czekaj, Chavez, Bunoza

Iliev, Garguła, Brud, Boguski

Genkov, Biton

No ciekawe czy Kazik zdecyduje sie na gre 2 napastnikami - moze lepiej widzi, ze w takim ustawieniu prezentujemy sie znacznie lepiej

Charlie 20.11.2011 11:18

Na pewno nie zdecyduje się na grę dwoma napastnikami z prostego względu - nie gra ani Sobol, ani Wilk, a nie da się zgrać dwójką z przodu jeśli nie zabezpieczyło się odpowiednio środka pola.

willow 20.11.2011 11:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Davss875 (Post 1193331)
Moj skład;
Jovanic

Jovanovic, Czekaj, Chavez, Bunoza

Iliev, Garguła, Brud, Boguski

Genkov, Biton


Który z nich jako defensywny pomocnik?

dawiss 20.11.2011 11:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Davss875 (Post 1193331)
Moj skład;
Jovanic

Jovanovic, Czekaj, Chavez, Bunoza

Iliev, Garguła, Brud, Boguski

Genkov, Biton

Dlatego Ty siedziesz przed komputerem, a na lawce trener.

Trzeba byc slepym, zeby swiadomie oslabiac zespol... Tylko po to zeby grali Polacy.

matkur 20.11.2011 11:27

I tak Jaliens zagra, przecież nie wystawi Czekaja, jestem tego pewien. Osobiście chciałbym Chavez-Bunoza
Naszym zawodnikom brakuje przygotowania fizycznego, odstajemy na szybkości, zawsze jesteśmy spóźnieni. Bahr powinien polecieć za to.

cinekw 20.11.2011 11:27

Dla mnie Pareiko - Jovanovic,Bunoza,Chavez,Diaz - Nunez - Jirsak,Gargula - Kirm, Iliev - Biton.

KRIS22 20.11.2011 11:28

Co do dzisiejszego meczu to liczy sie tylko jedno zwycięstwo i 3 punkty które są nam niezbędnie potrzebne Śląsk z Legią odjechali i musimy zacząć gonić bo jak tak dalej pójdzie to nawet w pucharach nie zagramy za rok.

Squirtle88 20.11.2011 11:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dawiss (Post 1193346)
Dlatego Ty siedziesz przed komputerem, a na lawce trener.

Trzeba byc slepym, zeby swiadomie oslabiac zespol... Tylko po to zeby grali Polacy.

Najpierw dałbyś szansę zagrać takiemu składowi , a potem komentuj znawco .

willow 20.11.2011 11:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wislakbgc (Post 1193356)
Najpierw dałbyś szansę zagrać takiemu składowi , a potem komentuj znawco .

Od dawania szansy są sparingi. Znawco.
Tu się gra o punkty.

jendrus 20.11.2011 11:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 1193282)
Panowie 70 minut jedziemy z dopingiem i pomagamy pilkarzom.A w 70 minucie wychodzimy ,zeby cos im uswiadomic-co? moze sami do tego dojdą.


Wyjśćie ze stadionu będzie tak żałosne że każdy klub się będzie z nas śmiał... Czy to Legia czy Amica albo inne... Gdzie jedność ?? jak była dawniej??:evil:

Wisła na dobra i na złe??

WISŁA ZAWSZE ODRADZA SIĘ JAK FENIKS Z POPIOŁÓW...
rok temu też nie było za ciekawie...

Fiti 20.11.2011 12:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez cinekw (Post 1193349)
Dla mnie Pareiko - Jovanovic,Bunoza,Chavez,Diaz - Nunez - Jirsak,Gargula - Kirm, Iliev - Biton.

Dokładnie! Najlepsze ustawienie jakim możemy dziś wyjść. Nie można grać na 2 napastników jeśli się nie ma 2 defensywnych pomocników, jak to napisał Charlie, a my dziś nie mamy 2 defensywnych pomocników. Obyśmy wyszli takim ustawieniem.

Krav 20.11.2011 12:58

zamiast Bunozy Czekaj i dla mnie będzie gitara. Na prawdę nie wiem kiedy będzie lepsza okazja, żeby sprawdzać, czy ten chłopak się nadaje czy nie. Tylko niech nikt mi nie wyjeżdza z arg. że dziś liczą się 3 pkt i nie ma czasu na "dawanie szans" bo równie dobrze można to samo odnieść do Bunozy.

Fiti 20.11.2011 13:08

Czytam forum górnika i prognozy mają strasznie dla siebie pesymistyczne.
Ktoś pisze że dobrym wynikiem dla nich będzie 2-0 dla nas :)
Ktoś kto pisze że Górnik wygra jest raczej wyśmiewany, i nie brany na poważnie.
Oby ich prognozy się sprawdziły...

Aero 20.11.2011 13:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Fiti (Post 1193372)
Dokładnie! Najlepsze ustawienie jakim możemy dziś wyjść. Nie można grać na 2 napastników jeśli się nie ma 2 defensywnych pomocników, jak to napisał Charlie, a my dziś nie mamy 2 defensywnych pomocników. Obyśmy wyszli takim ustawieniem.

Bzdury, 4-4-2 z dwoma defensywnymi pomocnikami jest samobójstwem i tym, co obserwowaliśmy dotychczas - bezproduktywnym klepaniem piłki. Środek Jirsak, Garguła byłby naprawdę optymalny.

Fiti 20.11.2011 13:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Aero (Post 1193397)
Bzdury, 4-4-2 z dwoma defensywnymi pomocnikami jest samobójstwem i tym, co obserwowaliśmy dotychczas - bezproduktywnym klepaniem piłki. Środek Jirsak, Garguła byłby naprawdę optymalny.

Ale kto by bronił ? Nasz As Jaliens ? Czy zastępujący go "młody talent" Czekaj? Czy może Chavez SAM będzie bronił? Chyba że waleczni Jirsak, a szczególnie Garguła będą dziś odpowiedzialni za walkę i odbiory w środku pola. A za to że nikt z wyżej wymienionych nie bedzie miał wsparcia, z przodu postoi sobie nie sam Biton, a i Genkov.

CMSNero 20.11.2011 13:50

Pereiko - Jova-Jalins-Chevez-Diaz - Nunez - Gargula-Jirsak - Iliev-Pajlic - Dudu

Pereiko - Jova-Jalins-Chevez-Diaz - Nunez-Gargula - Iliev-Pajlic - Dudu-Genkow

Charlie 20.11.2011 13:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Aero (Post 1193397)
Bzdury, 4-4-2 z dwoma defensywnymi pomocnikami jest samobójstwem i tym, co obserwowaliśmy dotychczas - bezproduktywnym klepaniem piłki. Środek Jirsak, Garguła byłby naprawdę optymalny.

Samobójstwem jest gra bez środka pola. 4-4-2 bez DPŚ można sobie grać w PESie, w normalnym meczu zostalibyśmy zmiażdżeni, bo ani Jirsak, ani tym bardziej Garguła nie są asami odbioru.

KOALIK 20.11.2011 14:04

Decyzja o przyznaniu opaski kapitana Gargule jest zwykłym skandalem. Gracz, któremu nie chce się grać w piłkę, a umie pobierać ponad 100 tys. miesięcznie za pasożytnictwo ma być kapitanem? Szkoda słów.

Daif1906 20.11.2011 14:19

Chciałbym zeby Kaziu zagrał 2 napastnikami,zeby Wisla grala Krakowskie futbol...skrzydlami,prostopadle pilki,klepa!Moskal!Kazimierz!Nie rusz Kazika bo zginiesz:D
Chyba jednak formacja sie nie zmieni.

neq. 20.11.2011 14:42

idźcie już lepiej wszyscy na stadion a nie takie głupoty tutaj wymyślać....krakowski futbol....dwóch napastników.... i stałoby tych 2 napastników, a Górnik by robił tornado w środku bo nie mamy defensywnego pomocnika a Garguła i Jirsak odstawiają nogi ;) i grając ofensywnie dostalibyśmy z 3-0 :]
Jestem jaknajbardziej zwolennikiem ustawienie 4-4-2, ale wówczas, gdy będziemy mieli kogo wstawić do śrdoka, dziękuje dobranoc :)

Dzisiaj liczy się wynik...

someonewisp 20.11.2011 14:43

@KOALIK: Ale u nas się przyjęło ostatnio, że kapitanem ma być polak. Sobolewski -> Wilk, teraz obaj nie mogą zagrać w meczu z Górnikiem i trzeba awaryjnie wybrać 3 kapitana. Tu jest problem bo w 11 jedenastce mogą wyjść: Garguła, Czekaj, Brud, Boguski - nie wiem czy nadal jest kontuzjowany- i to chyba tyle. Sam widzisz, że Garguła to jedyny wybór...

El'kabat 20.11.2011 14:43

Mysle ze jedyna zmiana jaka bedzie to Bunoza za Jaliensa. Małecki pewnie wejdzie kolo 60-70 minuty
Obstawiam 3-1
Niech juz Mały i Meleks wracaja,zeby ten kaleka Garguła nie biegał po boiskach ekstraklasy

Daif1906 20.11.2011 14:46

Dzisiaj ze wzgledow na zawieszenia i kontuzje watpie zeby 2 napastnikami grali,we wczesniejszym poscie bardziej chodzilo mi o przyszlosc.
do 70 min dajemy z sb wszystko!Ma byc koooooooooooorba!
Fajnie by bylo gdyby w 70 min jak zaczniemy schodzic poszlo:Kilka sekund dla gornika!

MatMario 20.11.2011 14:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 1q2 (Post 1193249)
Wyjście w 70 minucie ma oznaczać w....ienie za derbowy wynik a postulat jest taki że za pół roku nie ma takiej opcji by to się miało powtórzyć;)
I jeśli miałbym oceniać jego formę to podoba mi się.Drużyna a szczególnie trener - będą mieli wsparcie ale już nie tak bezgraniczne jak dotąd
Te 20 minut to przecież tylko symboliczne działanie i proponuje tak do tego podejść a nie ciśnieniować się.

Jeszcze mnie taka refleksja naszła że jak w tej 70 minucie będzie w plecy to cały stadion zaprotestuje...

Daif1906 20.11.2011 14:51

E nie wyjdzie

whistar 20.11.2011 15:18

Teraz i tak za późno ale na przyszłość chyba lepiej ZACZĄĆ mecz bez dopingu ale za to dopingowac do końca.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:24.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl