![]() |
Cytat:
Myślisz prymitywnymi schematami kiboli - zastanów się biorąc pod uwagę nieco szerszy horyzont, a potem się wypowiadaj - mniejsza szansa kompromitacji :) |
Cytat:
Polska Polska Kibolska! |
Cytat:
Wracaj do siebie na forum. |
Cytat:
Odpowiem ci tak...To, że masz więcej postów nie znaczy ze jestes bardziej kumaty:rotfl: |
Bez napletkowcy zrobia wszytsko zeby z nami wygrac ,bo to mecz na ktory spinaja sie najbardziej.Nie ma juz Boukhariego i jego Allah Akbar z 94 minuty ,ale mam nadzieje ze i tym razem te derby beda nasze:)derby jak to derby maja swoje prawa ,jednak wygrac z tak słaba Cracovia powinnismy.
|
był już Allah Akbar Boukhariego, była brama Meliksona, czuje że teraz czas na "ichniejszego" Dudu:lol:. Chociaż z racji grania na tesco arena idealny do w.......u byłby Mały :D
|
Cytat:
Bo to jest, widzisz, kwestia smaku i dobrego wychowania. Możesz iść łatwą drogą, jak śpiewał Sinatra, ale możesz spróbować tej trudniejszej, na której pozostajesz sobą i zawsze trzymasz poziom, nawet obcując z buractwem. Tym w dużej mierze różnimy się od klubu z ulicy Kałuży. Dla nich, nienawiść do nas, jest podstawowym składnikiem sensu istnienia. A my ich tylko nie lubimy. Czy istnieją, czy nie, nie ma dla nas aż tak wielkiego znaczenia. Oczywiście, zawsze milej, gdy znajdują się w odpowiedniej dla siebie klasie rozgrywkowej. Reasumując- trzymaj poziom i nazwy klubów, nawet nielubianych, pisz poprawnie. |
Przyjaciół trzymam blisko, ale wrogów jeszcze bliżej. Od 12 w piątek na żywo transmisja konferencji trenera cracovii http://www.malopolskatv.pl/konferenc...rbami-krakowa/
|
Cytat:
|
Cytat:
A co do meczu - o tyle mam obawy że poprzez kontuzje najpewniej zagrają ci co ostatnio a oni delikatnie mówiąc są...delikatni.Trza zadziorów na środku a nie przewracających się pod byle pretekstem Garguły,Kirma,Nunez czy Ilieva To może być bitwa bardziej fizyczna niż techniczna i możemy ją przegrać.No ale oczywiście liczę na wygraną.Są 2 mecze w roku w których porażka nie wchodzi w grę.W niedziele jest pierwszy z nich |
Sporo o derbach na Małopolska.TV. Rzecznik Cracovii mówi że będzie komplet a jeden z ekspertów - że wynik zalezy od Wisły. Planują konferencję na żywo przed derbami. Jutro o godz.12. Link to http://www.malopolskatv.pl
|
8 tys. sprzedanych biletów... Jeszcze trochę im zostało
|
http://krakow.gazeta.pl/krakow/1,357...uz_nie_ma.html
Szaleństwo, po prostu szaleństwo. Słuchajcie: może być nawet komplet. Całe 15 tys. widzów! |
Cytat:
|
Cytat:
..a to wszysttko za 5 zł brutto...... |
Mysle, ze wygramy po stalym fragmencie gry i bramce Q (pilka nozna lubi takie paradoksy) :D
|
Oby nie. Lepiej żeby Q nie zagrał w tym meczu... Liczę na powtórkę z zeszłego roku, czyli pyta przez 90 minut i wturlanie bramki w 90 minucie :) Oczywiście dla Nas :D
|
Poszperałem sobie trochę w statystykach i oto co mi wyszło:
Od momentu awansu parchów do Ekstraklasy rozegraliśmy z nimi ogółem 14 meczów w lidze. Budujące jest to, że od tego momentu, grając u nich w kurniku jeszcze nie przegraliśmy, mamy bilans: 3-4-0 (Z-R-P), w bramkach 7-4. U siebie 5-1-1, bramki 13-3. Zatem w ogóle, od sezonu 2004/2005 przegraliśmy z nimi raz, w sezonie 09/10 u siebie. Różnie układała się nasza gra na przestrzeni tych kilku lat, były i mistrzostwa z rzędu, było i 8 miejsce. Ale było coś co nie ulegało zmianie - status niepokonanego na tesco arena. My gramy jak gramy, jak chcemy to potrafimy, oni grają totalną pytę, nie wyobrażam sobie innego wyniku jak solidnego wpierd..u, 3-0 było idealne. |
Craxa dzi*ko derby blisko!
|
Cytat:
Gwoli ścisłości u siebie też nie przegraliśmy w tym okresie, chyba że za "u siebie" należy rozumieć obiekt w Sosnowcu. |
Za pomocą neta ich nie zmobilizujecie, chcąc dołożyć cegiełkę od siebie i dać do zrozumienia naszym o co gramy w derbach to :
Cytat:
SKWK |
Międzynarodowe derby Krakowa. Zniesmaczony Iwan
http://www.gazetakrakowska.pl/sport/...iwan,id,t.html W derbach wystąpią piłkarze z 15 państw. W sumie to się nawet nie dziwię Iwanowi. To już jakieś jaja. |
|
Cytat:
|
niech ktoś policzy ilu cudzoziemców bylo w ostatnim derby Mediolanu
|
Cytat:
|
Nie trzeba być Polakiem, zeby rozumieć pojęcie derby...
Petrescu w Wiśle do Polaków: Nie jesteście na plaży, to jest pie***ony mecz derbowy! (oryg: "We play fucking derby game") |
http://www.youtube.com/watch?v=8OqGd...eature=related
A Ja myślę że obcokrajowcy rozumieją co to derby, to tylko kwestia indywidualnego podejścia, kwestia charakteru konkretnego piłkarza. Co nie zmienia faktu, że o polską tożsamość klubu dbać by należało (w tym o polaków w kadrze), ale w granicach określonych jakością sportową, czyli w granicach rozsądku, z resztą ten przydatny zawsze. |
a co wy myślicie, że przychodzi jakiś koleś z zagranicy i ma na wszystko wyjebane?
naiwni jesteście, każdy kto tu przychodzi utożsamia się z drużyną i chce wygrywać równie dobrze można powiedzieć, że przyjdzie jakiś piłkarz z innego krańca Polski i ma na to wyjebane jak tam liczę na Serbów bardzo - Jovanovicia i Ilieva, co jak co, ale oni walkę mają we krwi |
Cytat:
Jakie będzie podejście do meczu zobaczymy na meczu. |
Cytat:
|
Pasieka przed Derbami [video):
http://kiks.tv/2011/11/trener-cracov...wac-atmosfery/ |
Do tej pory stałem po stronie Maaskanta, ale jak w derbach przegramy to też zmienię zdanie...
Mój skład na derby : Pareiko - Jovanovic, Diaz, Chavez, Nunez - Iliev, Wilk,Jirsak,Garguła,Kirm - Biton Jak oni tego nie wygrają to wszyscy do wywalenia. Cracovia na ostatnim miejscu, ze słabym trenerem więc wygrana obowiązkowa... |
Ci co tak gadaja, ze w Wisle malo polakow to sa tak na prawde 100 lat za murzynami bo to teraz normalka. Arsenal jest tego dobrym przykładem a jeszcze lepszym APOEL. Myslicie, ze z samymi marnymi cypryjczykami w składzie byliby w tym samym momencie co sa? Nie - Legii sie udaje na razie.
|
Cytat:
|
Jesteś, bo ty i gros podobnych ludzi chyba nigdy nei zrozumie, jakie są kryteria wzmacniania tego zespołu. Ściągamy piłkarzy na naszą kieszeń i takich którzy coś wniosą do tego zespołu, a (...) nigdy nie pojmą że dla SV i RM to ma zerowe znaczenie czy ktoś jest Polakiem czy Chińczykiem, byleby wniósł coś do zespołu i kosztował niewiele. Sądzę że niewiele znasz się na piłce i na prowadzeniu profesjonalnego zespołu z ambicjami, więc (...).
Organizujcie (....). zbiórki na polskich piłkarzy, proszę was bardzo, wydawajcie sobie kilkaset tysięcy euro albo nawet milion (jak se np. takie Zagłębie Lubin zażyczy za jakiegoś Pawłowskiego) to wasze (.......) ego będzie połechtane, niezależnie od wyników sportowych. Krew mnie zalewa jak czytam (...) , którym się wydaje że paszporty grają i jak będziemy mieli 11 kolesi z Bieżanowa w składzie to wygramy LM. A ty wstaw sobie z powrotem "14/88" do podpisu, bo teraz ludzie już nie wiedzą od razu że mają do czynienia z (...). |
Przestańcie się spierać o jakieś pierdoły bo to jest temat o DERBACH, o najważniejszym wydarzeniu w tym półroczu
... ciach... (ano właśnie.... piszmy o meczu a nie o glupotach) A piłkarze mam nadzieję, że wiedzą co to za mecz i że MUSZĄ go wygrać. Chociaż jestem jakoś dziwnie spokojny, bo jak zagrają tak jak z Fulham, to powinno być dobrze ! |
Rozumieć czym są derby, a czuć je, to dwie różne sprawy. Obcokrajowcy rozumieją to słowo i wiedzą, że dla kibiców ten mecz jest dużo ważniejszy od zwykłego, ale nie sądzę, żeby dla nich samych to było coś wyjątkowego.
|
Diaz może będzie lekarstwem na grę w środku obrony...
Może wygramy dzięki niemu trochę główek :D |
Jeśli nie wygramy tego meczu - będę pierwszym wrogiem złotoustego Roberta. Mogę wybaczyć lanie jakie zbieramy w Europie (nie przegrane, ale rozmiary po 4-1) ale remis albo porażka z Parchactwem nam nie przystoi. Wiem że to będzie ciężki mecz. My zmęczeni podróżami, ale to chyba nasza zgraja stranierosów z najodleglejszych zakątków globu wie, że tego meczu nie może przegrać - a musimy wygrać. I na to liczę:)
Styl, gra, rozmiary zwycięstwa - drugorzędna sprawa. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:09. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl