![]() |
Brawo Jaliens, brawo Maaskant, obaj do wywalenia w pilnym tempie.
|
Czuję niezłą burzę w klubie.
|
Szczerze...
Cieszy mnie wynik bo prowadzi lepsza druzyna... Zreszta coraz wiecej jest tych lepszych druzyn od Nas w lidze... Przestanmy juz pieprzyc o 2 letniej budowie zespolu itd,itp... Ostatni raz pamietam tak slabo Wisle w 2 lidze... |
Czego chcieć po drużynie która jest najsłabsza w erze Cupiała obrona to kpina Jaliens i Lamey to pseudo obroncy strach pomyśleć co sie stanie z nami w czwartek w meczu z Fulham.
|
jaki faul? wiem ze bramkarz jest nietykalny... ale jaliens wogole na bramkarz nie patrzyl i wyskoczyl w kierunku pilki, wystarczylo ze bramkarz by piastkowal..
|
z dupy bramka dla Wisly, gratuluje Panowie, gratuluje...
|
Bo bramkarz jest nietykalny, gdyby nie slabszy dzien sedziego (niepodytkowanie slusznego karnego dla Jagi) to by juz bylo po meczu.
|
Jeszcze bardziej to pokazuje jak slabym trenerem jest Maaskant... Wystarczy miec troche ofensywnych zawodnikow, i zupelnie inna gra !! Az sie milo patrzy jak Iliev z Gargula i Jirsakiem klepali... i trzeba grac na 2 napastnikow... !
Oczywiscie to nie zmienia ze nie nalezalo nam sie zwycisetwo, ale rowniez pokazalo jak pewne zmiany personalne potrafia zmienic obraz gry... Jak Garguly i Jirsaka nie bedzie w meczu z Fulham w pierwszym skladzie to masakra.. |
Niech Maaskant na kolejny mecz ligowy tylko spróbuje wyjść w ustawieniu z 2 defensywnymi pomocnikami.
Jaka w tym jest logika skoro jak stracimy bramkę to i tak musi wprowadzić dodatkowego gracza ofensywnego. Nie prościej od początku cisnąć ? |
Mam nadzieję, że Maskant w końcu przejrzy na oczy i zaczniemy grać w lidze bardziej ofensywnie. W środku Wilk, Jirsak i Garguła, w ataku Biton z Genkowem.
|
Cytat:
Tu akurat był faul, bo Jaliens swoim wejściem przeszkadzał w interwencji. |
O tym meczu trzeba napisać krótko.
Wypaczony wynik. Skandal. Wstyd mi naprawdę. W Maaskanta już nie wierzę. |
Szybki odbiór piłki kuleje niesamowicie w całym zespole. Zauważyłem taki paradoks, że im więcej naszych zawodników broni tym popełniamy większe błędy w obronie.
Na plus wejście Garguły. Chcę to potrafi. |
Dziwny mecz. Mixu czy te słowa o skandalu nie są za mocne? Możesz rozwinąć myśl?
|
Cytat:
|
Cytat:
transfery Jaliensa i Lameya niektórym przyciemniły cała resztę transferów . Mecz tragiczny w naszym wykonaniu , zdecydowanie się z tym zgadzam . Wielki chaos jest nie tylko w obronie , ale przede wszystkim w grze defensywnej i wyprowadzaniem piłki z własnej połowy . Wielka dziura pomiędzy obroną-pomocą , a atakiem . Inna sprawa że gdyby w tym meczu mógł grać Sobolewski , Melikson czy Jovanovic , już nasza gra wyglądała by o niebo inaczej . Nie usprawiedliwiając sędziego , to Ptak nawet bez pomocy Jaliensa raczej wpadłby z piłką do bramki . Jaliens akurat w tej sytuacji zrobił to co miał zrobić . |
Skandal bo to co odp***alał sędzia to woła pomstę do nieba. Chciałbym się cieszyć z 3 punktów, nawet nie wywalczonych dobrą grą ale nawet walką i zaangażowaniem. Ale po takim sędziowaniu , załamka. Chciałbym wierzyć że to były przypadkowe błędy. Wypaczony wynik
|
Cytat:
|
Dzisiaj świetna zmiana Garguły. Po raz pierwszy wziął na siebie ciężar gry i pomógł odmienić jej obraz.
|
Cytat:
Ogólnie sędzia nie w formie. Parę błędów popełnił, generalnie trzeba przyznać że na tym skorzystaliśmy, ale żeby zaraz skandal? |
Ptak został tak samo sfaulowany jak Pareiko w meczu z Odense. Suma szczęścia zawsze wychodzi na zero.
Co nie zmienia faktu, że gra wygląda... słabo. Cytat:
|
Antystenes już dawno pisal jak trzeba grać..
Cytat:
|
Oby ta końcówka meczu i wynik był bodźcem do progresu gry całej drużyny. Jak strzelona bramka w doliczonym czasie gry w ubiegłorocznych derbach.
|
Cytat:
Nie nasza wina. Dobrze, że potrafiliśmy jednak przycisnąć i strzelić dwie bramki więcej. |
Jaga juz w 30 sekundzie stworzyla setke i od tego momentu byla lepsza az do wiadomej 79 minuty - ciekaw jestem czy byl na stadionie ktos oprocz sedziego i jego asystenta kto nie widzial faulu na bramkarzu ? W naszych szeregach oprocz Lyczmanskiego (man of the match) podobalo mi sie gra Garguły.
A tak w ogole to gdyby nie ten bląd sędziego to nie byloby o czym pisać po tym spotkaniu - przecież wszystko już zostało powiedziane po naszych poprzednich meczach, a dzisiaj gralismy tradycyjną maskaantową pytę. Frekwencja mówi wszystko. |
Cytat:
Należał sie jeden karny Jagiellonii i jeden Wiśle, w bramkach prawidłowo zdobytych 2 - 1 dla Wisły, czyli zwycięstwo Wisły Z A S Ł U Ż O N E. W 15 minut Wisła zrobiła więcej niż rywal w 75 minut (w których był lepszy). Wisła gra słabo ale ma charakter, nie jak nasze żałosne internetowe płaczki które piszą bzdury że ta Wisła jest na poziomie II ligi .... Mamy 1 punkt straty do lidera, a pozycje w tabeli uzyskaliśmy na wstecznym biegu. Z Meliksonem i Jovanoviciem, a być może w ataku z Bitonem i Genkowem obok siebie wiosną mamy realne szanse na mistrzostwo i dużo lepszą grę. Powtórzę: ta drużyna ma charakter, choć gra wygląda słabo. Jednak przy kilku zmianach może być dużo lepiej ... i to jest obowiązek trenera aby je wprowadzić. Cytat:
|
Ja nie wiem po co tylu sędziów na boisku jak dwóch patrzyło się z bliska i żaden nie widział faulu na 1-1. Cieszyć się można jeśli gra byłaby przyzwoita a ja się cieszę tylko że Wisła nie przegrała mi znowu kasy. Wielu piłkarzy zagrało dziś mecz poniżej krytyki ale mnie zastanawia postawa Ilieva, on zaczyna grać dopiero jak Wisła przegrywa albo jak trener go zmiesza z błotem - tj brak zaangażowani a tego nie lubimy najbardziej. 2-1? Gdyby sędzia nam nie darował bramki to dalej podawaliby pomiędzy obrońcami a wilkiem przez 5 min
|
Cytat:
|
Cytat:
|
No coz wygralismy. Najbardziej mnie rozbawił komentarz kibica Gornika, ktory mial pretensje do sedziego a o bramce dla Gornika nie napisal nic. To jest dopiero obiektywnosc kibicowska
|
Wisła od dziś powinna grać 2 napastnikami, na szpicy Biton, za nim Genkov. I dawać się ogrywać Czekajowi i Brudowi, bo może być z nich w przyszłości pożytek. Wreszcie Garguła coś wniósł do gry i z tego się cieszę. Iliev zaczyna coś grać dopiero jak Wisła przegrywa i są nerwy. Na plus postawa Jirsaka. O obronie nie będę wspominał, bo wiadomo że bida z nędzą.
Gdyby sędzia gwizdał prawidłowo to i takk byłoby 2:1 dla Wisły + dla każdego po karnym. Więc wynik sprawiedliwy. |
Cytat:
Co do meczu który zagraliśmy mizernie : bramka na 1 - 1 - był faul , karny dla Jagi był ewidentny , karny dla Wisły po faulu na Gargule dla mnie też był ewidentny ! Nasz zawodnik wchodził na szybkości w pole karne , obrońca Jagi nie trafił w piłkę i zahaczył Łukasza powodując upadek . Czyli jest 2 do 1 w pomyłkach sędziowskich więc aż o takim stronniczym sędziowaniu jak tu niektórzy z Was piszą nie może być mowy. Jednak zgodzę się z tym że sędzia delikatnie mówiąc nie miał dnia... Oby kontuzja Bunozy nie okazała się groźna ale mam złe przeczucia , źle to wyglądało , mogła pójść noga . Z drugiej strony Stano też nie musiał z tym łokciem tak iść w Bunozę ... |
Cytat:
|
Trzeba się doczołgać do zimy, będąc jak najbliżej czołówki, a potem liczę na wzmocnienia w obronie (przede wszystkim).
O dzisiejszym meczu nie chce mi się pisać. |
Najbardziej mnie rozmieszył jeden komentarz - Takie sedziowanie tylko w POLSCE :rotfl: Widac, ze gosc nie oglada Premier League
|
Cytat:
Wilk - lepiej broni niz atakuje Nunez - lepiej broni niz atakuje Jirsak - lepiej broni niz atakuje Oczywiście w każdym przypadku proporcje są różnie rozrzucone. Powiedziałbym że obrona atak u Wilka to 90-10 u Nuneza 70-30, u Jirsaka 60-40, ale każdy z tych piłkarzy lepeij broni niż atakuje, a jak oni są ustawieni w taktyce to mnie już nie obchodzi. |
Cytat:
|
Tak jak wielu innych ja nie widze innej opcji - 4-4-2 z Genkovem i Bitonem w ataku bo dopiero jak razem wystepuja to cos zaczynamy grac. Nie nawidze taktyki 4-3-3 i 4-2-3-1. Akurat mam takiego pecha, ze podobnie gra i Wisla i Arsenal, ktoremu tez kibicuje.
|
Cytat:
10 znaków. |
Czytam i nie wierzę... Jirsak dobry mecz?!?!?! Ja p i e r d o l e za przeproszeniem.... Chłop jest tak beznadziejny że jak wchodzi w pierwszym składzie to gramy 10 na 11 aż do jego zmiany. Nie wnosi nic zarówno do obrony jak i do ataku. Przechodzi obok gry, 90% podań do tyłu. Najwyższy czas pożegnać tego chłopa bo już mam dość patrzenia jak odpuszcza walkę o piłkę w każdej stykowej sytuacji.
Kolejny geniusz pan Kirm... mister strata... totalny brak umiejętności gry tyłem. Jak dostaje piłke obrócony tyłem do bramki to można w ciemno powiedzieć że będzie strata. Generalnie dziś dla mnie przelała się czara goryczy. Stałem i nie wierzyłem w to co widzę. Haniebna gra całego zespołu. Obrona najśmieszniejsza na świecie. 30 sekunda i Paljic wystawia napastnikowi Jagi piłe na sam na sam. Pierdylion głupich strat jak choćby przy golu na 0:1. Wyprowadzamy piłke i podajemy do skrzydłowego Jagi... Dobrze że w końcu poleciał z trybun przekaz do pana Maskanta. Może ktoś mu przetłumaczy i chłop zrozumie swoję błędy. Bo jak nie to następnym razem sędzia już nie pomoże... To zwycięstwo nie cieszy wogóle... |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:01. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl