Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   skrzynka piwa (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8314)

jaro1985r 02.10.2011 12:18

poszło drugi raz (głosować można codziennie oczywiście) 1157 lidera mamy za chvja go nie oddamy ! smacznego !

pozdi91 02.10.2011 14:02

gotowe

1173:)

Robbie92 02.10.2011 14:13

104 piwka przewagi :-p 1180 :D

LanceTS 02.10.2011 14:14

woyteq zebrał już 1181 butelek i zajmuje 1 miejsce w rankingu!

Musi mieć 2razy więcej niż drugi!

BartekA/J 02.10.2011 14:15

No i jeszcze raz ;d

Fiti 02.10.2011 14:26

Wrzuciłem ponownie. Może ktoś opisać zasady tego konkursu i co kolega woyteq wygra ? Bo jakoś nie moge znalezc

mario315 02.10.2011 14:29

woyteq zebrał już 1190 butelek i zajmuje 1 miejsce w rankingu!

WISŁAZWE 02.10.2011 15:01

1206 butelek! Prowadzenie nadal.

bunny 02.10.2011 15:42

woyteq zebrał już 1216 butelek i zajmuje 1 miejsce w rankingu!

yoda79 02.10.2011 16:53

1226 i pierwsze miejsce

pawlos33 02.10.2011 18:18

woyteq zebrał już 1241 butelek i zajmuje 1 miejsce w rankingu

usiu 03.10.2011 07:45

hop do góry!

klikać bo konkurencja nie śpi :D

WISŁAZWE 03.10.2011 07:49

1285 butelek!

frg 03.10.2011 08:25

1295- 1 miejsce.
btw: szkoda, że ostatnia akcja "głosowania" w której mozna było wygrac 5000 zł na oprawy się nie udała. Ostatecznie przegralismy 200 głosami z Jagą. Szkoda, że sie wtedy nie zmobilizowalismy wszyscy.

KoPer 03.10.2011 09:08

wrzucona i jest lider ;)

pan Dudi 04.10.2011 15:58

Podbijam temat, bo sprawa jest poważna i szczytna! Klikać! :)

WiślakMyślenice 04.10.2011 16:03

17:03 - 1399 butelek, 1 miejsce.

przemo 04.10.2011 16:05

woyteq zebrał już 1400 butelek i zajmuje 1 miejsce w rankingu!

Kamil17ABG 04.10.2011 16:31

woyteq zebrał już 1411 butelek i zajmuje 1 miejsce w rankingu!

Ar222 04.10.2011 16:48

Zagłosowałem - co mi szkodzi :)

1417 butelek - 1. miejsce

Salamanca 04.10.2011 17:26

Dobra dobra - on już wygrał :D (Graty) - moglibyście teraz mi coś wrzucić bo głosowac mozna tylko raz na dobe -> http://skrzynkawojaka.pl/4e79d7576f6c5/

pan Dudi 04.10.2011 20:45

Panowie, WOJNA! Jakiś typ, na pewno za cracovią! :lol: , zbliża się do naszego lidera! Nie można mu pozwolić go przegonić. Dziś kończy się konkurs. Zostało ok 50 głosów przewagi. Walczyć!

Chorynatrzykolory 04.10.2011 20:47

ej wrzucać mu głosy ,żeby chłopak wygrał!

TSWalos 04.10.2011 20:48

1449

1 miejsce. Na zdrowie ! ;)

pan Dudi 04.10.2011 20:49

Link dla przypomnienia:

http://skrzynkawojaka.pl/4e79ed7a2d75e/

Tamten konus musi mieć jakiegoś bota.

usiu 04.10.2011 20:53

głosować pany!!!

WISŁAZWE 04.10.2011 20:56

1459 i nadal pierwsze miejsce!

osB 04.10.2011 20:56

jeszcze troche

Elendil 04.10.2011 21:05

1473 i pewne pierwsze miejsce ;)

Jaroo1 04.10.2011 21:05

Dawajcie bo tylko 63 glosy przewagi. Do kiedy ten konkurs trwa?

WISŁAZWE 04.10.2011 21:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jaroo1 (Post 1173768)
Dawajcie bo tylko 63 glosy przewagi. Do kiedy ten konkurs trwa?

Do 4 października.

montypajton 04.10.2011 21:09

woyteq zebrał już 1479 butelek
nadal pierwsze miejsce!

Salamanca 04.10.2011 21:12

Trwa do polnocy ale spokojnie temu Jarkowi zredukuja glosy bo wali glosy ze zmiennego IP tak jak poprzednicy co mieli po 3 tysiace butelek. Jeszcze kilka godzin temu tego jarka w ogole nie bylo w 10-tce takze spokojnie zredukuja mu glosy.

Wiślak z Azorów 04.10.2011 21:12

ode mnie również + jeden powodzenia.

sergio 04.10.2011 21:18

I ode mnie poszedł powodzenia i smacznego

kriswisla 04.10.2011 21:24

panowie zostalo 7 do 1500,nadal 1 miejsce i prawie 90 punktow przewagi

pan Dudi 04.10.2011 21:54

Wydaje mi się, że jesteśmy w domu. Mam nadzieję, że coś mi z tej skrzynki skapnie za zasługi. :)

Lemonek 04.10.2011 22:02

Głos poszedł:) 103 głosy przewagi :) Na zdrowie!

pan Dudi 05.10.2011 09:03

Głosowanie zakończone. Teoretycznie jest sukces, ale poczekamy jeszcze na ogłoszenie wyników. Wielkie dzięki za pomoc w imieniu głównego zainteresowanego i własnym. Na zdrowie! :)

osB 05.10.2011 09:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pan Dudi (Post 1173854)
Głosowanie zakończone. Teoretycznie jest sukces, ale poczekamy jeszcze na ogłoszenie wyników. Wielkie dzięki za pomoc w imieniu głównego zainteresowanego i własnym. Na zdrowie! :)

ja rowniez dziekuje wszystkim i rowniez licze ze cos skapnie ;)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:25.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl