![]() |
poszło drugi raz (głosować można codziennie oczywiście) 1157 lidera mamy za chvja go nie oddamy ! smacznego !
|
gotowe
1173:) |
104 piwka przewagi :-p 1180 :D
|
woyteq zebrał już 1181 butelek i zajmuje 1 miejsce w rankingu!
Musi mieć 2razy więcej niż drugi! |
No i jeszcze raz ;d
|
Wrzuciłem ponownie. Może ktoś opisać zasady tego konkursu i co kolega woyteq wygra ? Bo jakoś nie moge znalezc
|
woyteq zebrał już 1190 butelek i zajmuje 1 miejsce w rankingu!
|
1206 butelek! Prowadzenie nadal.
|
woyteq zebrał już 1216 butelek i zajmuje 1 miejsce w rankingu!
|
1226 i pierwsze miejsce
|
woyteq zebrał już 1241 butelek i zajmuje 1 miejsce w rankingu
|
hop do góry!
klikać bo konkurencja nie śpi :D |
1285 butelek!
|
1295- 1 miejsce.
btw: szkoda, że ostatnia akcja "głosowania" w której mozna było wygrac 5000 zł na oprawy się nie udała. Ostatecznie przegralismy 200 głosami z Jagą. Szkoda, że sie wtedy nie zmobilizowalismy wszyscy. |
wrzucona i jest lider ;)
|
Podbijam temat, bo sprawa jest poważna i szczytna! Klikać! :)
|
17:03 - 1399 butelek, 1 miejsce.
|
woyteq zebrał już 1400 butelek i zajmuje 1 miejsce w rankingu!
|
woyteq zebrał już 1411 butelek i zajmuje 1 miejsce w rankingu!
|
Zagłosowałem - co mi szkodzi :)
1417 butelek - 1. miejsce |
Dobra dobra - on już wygrał :D (Graty) - moglibyście teraz mi coś wrzucić bo głosowac mozna tylko raz na dobe -> http://skrzynkawojaka.pl/4e79d7576f6c5/
|
Panowie, WOJNA! Jakiś typ, na pewno za cracovią! :lol: , zbliża się do naszego lidera! Nie można mu pozwolić go przegonić. Dziś kończy się konkurs. Zostało ok 50 głosów przewagi. Walczyć!
|
ej wrzucać mu głosy ,żeby chłopak wygrał!
|
1449
1 miejsce. Na zdrowie ! ;) |
Link dla przypomnienia:
http://skrzynkawojaka.pl/4e79ed7a2d75e/ Tamten konus musi mieć jakiegoś bota. |
głosować pany!!!
|
1459 i nadal pierwsze miejsce!
|
jeszcze troche
|
1473 i pewne pierwsze miejsce ;)
|
Dawajcie bo tylko 63 glosy przewagi. Do kiedy ten konkurs trwa?
|
Cytat:
|
woyteq zebrał już 1479 butelek
nadal pierwsze miejsce! |
Trwa do polnocy ale spokojnie temu Jarkowi zredukuja glosy bo wali glosy ze zmiennego IP tak jak poprzednicy co mieli po 3 tysiace butelek. Jeszcze kilka godzin temu tego jarka w ogole nie bylo w 10-tce takze spokojnie zredukuja mu glosy.
|
ode mnie również + jeden powodzenia.
|
I ode mnie poszedł powodzenia i smacznego
|
panowie zostalo 7 do 1500,nadal 1 miejsce i prawie 90 punktow przewagi
|
Wydaje mi się, że jesteśmy w domu. Mam nadzieję, że coś mi z tej skrzynki skapnie za zasługi. :)
|
Głos poszedł:) 103 głosy przewagi :) Na zdrowie!
|
Głosowanie zakończone. Teoretycznie jest sukces, ale poczekamy jeszcze na ogłoszenie wyników. Wielkie dzięki za pomoc w imieniu głównego zainteresowanego i własnym. Na zdrowie! :)
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:25. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl