Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Tuskobus w Krakowie-bądz czujny (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8303)

Ela 08.10.2011 11:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez HanysKce (Post 1174799)
żenujący dowcip sponsorowany przez posła pewnej opcji. :-/

Błyskotliwa akcja OZSK. Z humorem i na czasie.

Cytat:

Oświadczenie Fundacji Republikańskiej

OŚWIADCZENIE

W przeciągu dwóch ostatnich dni na antenie stacji telewizyjnej TVN 24 co najmniej dwukrotnie podano nieprawdziwe informacje dotyczące Fundacji Republikańskiej - w środę 5 października w programie „Szkło Kontaktowe” oraz w czwartek 6 października w programie „Tak jest”. Redaktorzy stacji stwierdzili, że Fundacja jest odpowiedzialna za finansowanie kibicowskiego happeningu „Tóskobus” i jest „organizatorem” happeningu. Fundacja wystąpi o sprostowanie tych nieprawdziwych informacji w trybie przewidzianym przez prawo prasowe.

Fundacja Republikańska oświadcza, iż wyłącznym organizatorem akcji „Tóskobus” jest Ogólnopolski Związek Stowarzyszeń Kibiców (OZSK). Fundacja aktywnie wspiera środowisko kibicowskie, jednak nie jest pomysłodawcą, nie finansuje, nie czerpie profitów, ani nie bierze odpowiedzialności za happening OZSK. W opinii Fundacji oddolne, obywatelskie zaangażowanie OZSK mające na celu zbieranie podpisów pod społecznym projektem ustawy, prowadzenie akcji profrekwencyjnej oraz promowanie dobrego wizerunku środowiska kibicowskiego, prowadzone w formie pogodnego happeningu, zasługuje na uznanie.

Fundacja Republikańska współpracuje z Ogólnopolskim Związkiem Stowarzyszeń Kibiców od maja 2011 r. Jedyne wspólne projekty Fundacji i środowiska kibców to „Kibice za bezpieczeństwem” (partner: OZSK) i „Rzecznik Praw Kibiców” (partner: SKLW). W ramach współpracy eksperci Fundacji przygotowali obywatelski projekt ustawy o zmianie ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych, która zakłada m.in. zakaz sprzedaży i spożywania alkoholu na stadionach. W akcję aktywnie włączyli się kibice z całej Polski i z własnej inicjatywy zbierają wymagane 100 tysięcy podpisów. Wolontariusz Fundacji administruje też witryną internetową akcji opublikowaną pod adresem: www.kibicezabezpieczenstwem.pl.

Fundacja Republikańska jest instytucją niezależną od podmiotów zewnętrznych, co ma również wymiar finansowy. Stałe koszty funkcjonowania Fundacji są finansowane przez ponad 100 darczyńców, osoby fizyczne dokonujące regularnych drobnych wpłat na utrzymanie prowadzonej działalności. Dbając o transparentność Fundacja publikuje merytoryczne sprawozdania z działalności, przekazywane do wiadomości m.in. naszych Darczyńców i instytucji partnerskich. Jedynym projektem dotowanym przez Fundację jest wydawany przez nią kwartalnik idei „Rzeczy Wspólne”.
http://media.republikanie.org/pr/195...epublikanskiej

rafkur 08.10.2011 12:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez orzeu (Post 1174488)
Tusk na Sadionie Narodowym.
Przyjechaly druzyny pilkarskie dzieci, z Orlikow. Takie zwykle przypadkowe spotkanie z dziecmi dzien przed wyborami.
Tusk pojawia sie na stadionie a spiker "drogie dzieci, i teraz dla pana premiera HIP! HIP! HURAA!!"
....a to juz nie Bialorus, to Korea Polnocna!

Czekam na komentarz Nalecza odnosnie politycznej pedofilii.


Przecież Nałęcz to ta sama klika. Żyjemy na Białorusi lub w Korei Płn. tyle, że ciut więcej kasy w obiegu i mimo wszystko trochę więcej można powiedzieć. Podobieństw jednak jest wiele.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:21.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl