Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Imię dla dziewczynki. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8253)

szczepans21 27.08.2011 06:52

Anastazja :)

7 kotów 27.08.2011 06:54

Caoimhe lub Sinead.

AOT 27.08.2011 07:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 7 kotów (Post 1156246)
Caoimhe lub Sinead.

jak to sie czyta?!

picasso 27.08.2011 12:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lacrima (Post 1156220)
A ja wiem. :)
Sasza to zdrobnienie od imienia Aleksandra (lub Aleksander).

brawo z tym,że to imię meskie więc Aleksander.

Lacrima 27.08.2011 12:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez picasso (Post 1156389)
brawo z tym,że to imię meskie więc Aleksander.

A nie jest tak, że to zdrobnienie zarówno od wersji żeńskiej, jak i męskiej?

Proud 27.08.2011 13:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lacrima (Post 1156391)
A nie jest tak, że to zdrobnienie zarówno od wersji żeńskiej, jak i męskiej?

Chyba tak. :-)

Fajny temat Konrad. założyłeś :D

Lepszy jak Polityka transferowa, Wisła Kraków w pucharach i inne z piłkarskiego :D

7 kotów 27.08.2011 15:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AOT (Post 1156264)
jak to sie czyta?!

Kiiwa.
10znakow.

Tabor1906 28.08.2011 14:11

Oliwka - piękne imię, niestety zbyt popularne się robi... Ewelina i Madzia oraz Mariola też ładnie brzmią.

panew 02.09.2011 11:20

a ją swojemu synowi dam na imię Dziewogrzmot - po ojcu:)

panew 02.09.2011 11:37

a ją swojemu synowi dam na imię Dziewogrzmot - po ojcu:)

Małolat. 02.09.2011 17:15

poprostu Wisła a nie żadna Wisława

Prezydentowa 03.09.2011 17:08

Uwielbiam imię Julia (może dlatego, że jestem jego nosicielką "na drugie"), ale teraz co druga dziewczynka to Julka. Albo Oliwia - z tym, że Oliwia to paskudne imię. Tak jak wszystkie te wymyślane. Najpiękniejsze imiona na świecie to Lidia i Beata. Polecam!
A chyba jedynym "obcym" imieniem, które mi się podoba jest Nadia (choć w rzeczywistości to skrót od Nadieżda :-/). Moja koleżanka dała tak na imię córce, brzmi fajnie.

przemek1902 03.09.2011 17:11

Weronika ;-)

upr 03.09.2011 17:33

Montezuma.

RAPH 03.09.2011 18:53

Może św. Seksburga albo ktoś z jej rodzinki - Etelburga, Edeldreda, . Ermenhilda lub i Erkongota.

mzzzzz 03.09.2011 18:56

Mi podoba się Laura

Above 03.09.2011 20:26

Natasza - dobre imię ale chyba dla psa (suki).

La Furia Dell' Est 03.09.2011 20:43

A moja córa to Ala dla znajomych Alicja w dokumentach;)..żeby nie było O.T- jak pisałem wcześniej,skoro ma być radziecki akcent-to MI-Lena;)

majson 04.09.2011 22:41

Emilka zdecydowanie :)

karmel1906 05.09.2011 01:18

7 kotow polecial z Irlandzka, ale powiem szczerze, ze niektore imiona maja ladne np Siobhan, (Sziwon) lub Niamh (Nimf), ale trzeba odwagi jednak dac takie imie, wyobrazcie sobie urzedy w Polsce i literowanie za kazdym razem....

Mnie osobiscie dzis zadzwonilo i jak u jak sie okaze ze corka to bedzie Nelly,

harimata 05.09.2011 19:47

Małgosia, Monika, Julia i Sara to moje ulubione :) Ale może dlatego,że jedna jest moją dziewczyną druga byłą dziewczyną, siostrą i przyjaciółką i wszystkie są nieziemsko ładne :)

BartekA/J 05.09.2011 20:14

Ola<3 albo helga...;d

jurukuru 05.09.2011 20:55

Ania, Marzena, Karolina, Andżelika.....:)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:50.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl