Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [4 Kolejka] Korona Kielce - Wisła Kraków, 20 sierpnia , sobota godz. 18 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8238)

mitmichael 19.08.2011 14:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez joshi (Post 1150016)
tu już nie trzeba gdybać czy przewidywać, bo trener zapowiedział że wystawi rezerwowy skład.

Jovanovic zawieszony, Lamey kontuzjowany (na Apoel podobno ma byc gotowy), Sobolewski, Jaliens i Melikson w ogole nie pojechali do Kielc

szprotson 19.08.2011 14:56

Pareiko-Paljic,Chavez,Bunoza,Kirm- Wilk,Nunez,Garguła-Iliev,Małecki,Biton

Dean 19.08.2011 14:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafal777 (Post 1150038)
A gdzie jest powiedziane, że jak się wystawi rezerwy z Koroną to awansujemy do LM? Engel przełozyl mecz ligowe przed PAO i dostalismy 4:1. W piłkę trzeba grać a nie kalkulować.

Powinno być 2:2 po bramce Penksy.

fanfan 19.08.2011 15:14

Ale Wy robicie problem z niczego . Nikt nie mówił ,że olewamy teraz MP , nikt nie powiedział że Koronie odpuścimy w tą sobotę, jedziemy tam powalczyć a to że nie w najmocniejszym składzie to akurat jest to zrozumiałe . Nie po to budowaliśmy szeroką , mocną kadrę by na siłę grać jedną 11 . Przed tym wtorkowym meczem naprawdę warto dać odpocząć paru zawodnikom . Weźcie pod uwagę że rozegramy 3 mecze w ciągu 7 dni . Czasami jak się gra w pucharach terminarz tak jest poukładany ,że gra się 3 mecze w ciągu ,np. 9 dni ,wtedy nie ma większych problemów z regeneracją ale w tym pierwszym przypadku zwłaszcza że mecze są arcyważne decyzja trenera jest w pełni uzasadniona . Chciałbym tez zwrócić uwagę ,że meczów grupowych nie gra się co tydzień tak jak meczów kwalifikacji do europejskich pucharów i te 6 meczów zostanie rozłożonych na całą rundę więc powinniśmy grać mocnym składem w obu rozgrywkach a i na nieco odpoczynku wtedy znajdzie się czas .

Marszałek 19.08.2011 15:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wislakbgc (Post 1149815)
Ale MP jest potrzebne Legii , czy chociażby Lechowi , i gdy jeden z tych klubów za rok wszedł by do LM to odskoczyłby nam na lata świetlne , bo w obu klubach jest o wiele bardziej profesjonalne zarządzanie niż u nas(może teraz tego nie widać ale zobaczycie w najbliższym czasie) ...a sądzę że taka Legia wygra ze Śląskiem czyli będzie miała 9 pkt ... żeby nie było tylko tak że nie będziemy mieli o co grać w lidze na wiosnę ...

1. Nie wiem jakie jest zarządzanie w Legii ale z tego co udaje się zauważyć,chociażby przy podpisywaniu zawodników, których trener nie akceptuje ,jest to z Twojej strony dość odważne stwierdzenie. W Poznaniu nie wiele lepiej. Ubiparipy,właściciel mówiący o oszczędzaniu na odżywkach. W sumie Valcx i nasz scauting blado mogą przy tym wypadać. Tak z ciekości pytam,na czym polega ich przewaga?
2. Porównanie Amiki do naszej sytuacji także wydaje się bezsensowne,gdyż dysponowali oni tylko 13 zawodnikami. My mamy przynajmniej na poziomie ligowym spokojnie dwa składy skompletowane.
3. Oni mogą nam odskoczyć na lata świetlne,ale my nie:)też,czemu?

Barton1906 o co chodzi Ci z tym Bitonem,że siedzi na ławie?3 mecze i3 bramki, w czym rzecz.

A co do wypowiedzi ich trenera. To niech facet zdaje sobie sprawę,że to co prezentują, jest do wykonania przez każdego,i aby nie było tak,że ktoś wjedzie w jakiegoś kopacza Korony i chłop o kopaniu piłki będzie mógł zapomnieć. I niech sobie ten gość, mieniący się trenerem, zdaje sprawę,że to jego sumienie będzie tym obciążone,przez stosowanie takiej a nie innej taktyki. Każdy może jeździć po murawie i ciąć równo z nią,ale tego nie robi,bo nie na tym polega futbol,a krzywdę można sobie zrobić. Jeśli ten facet myśli,że jest to wspaniała taktyka,to znaczy,że nie nadaje się na żadnego trenera.
I to nie tylko na poziomie E klasy,ale i niżej do trampkarzy włącznie. Gość znikąd i chce zabłysnać,ą że nie ma czym. Chyba,że wylotem z Odry,rozumiecie, z Odry! za serię 4 porażek.

blanco 19.08.2011 15:42

Kretynizm tych co sapią do Maaskanta o to,że kładzie lachę na mecz ze Scyzorami jest dla mnie nie do pomyślenia.
We wtorek czeka nas najważniejszy rewanż w erze Cupiała, a pseudoznawcy żądają byśmy opadli z sił w 30 min. meczu na Cyprze,a drwale z Korony wyładowali swoje kompleksy na naszych najlepszych zawodników.
Kolejek będzie jeszcze 26 a szansa na CL może być OSTATNIA !!
Bez odbioru

JrQ- 19.08.2011 16:12

nie chodzi nawet o zmęczenie, po prostu w Kielcach same drwale, mogli by któremuś z naszych coś zrobić i by był problem, też nie jestem za odpuszczaniem ligi, ale gramy z Koroną, która nie przebiera w środkach

a tak poza tym to i tak nasza druga jedenastka jest 2x silniejsza od ich pierwszej

Zwitter 19.08.2011 16:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JrQ- (Post 1150075)
a tak poza tym to i tak nasza druga jedenastka jest 2x silniejsza od ich pierwszej

Więc niech to jutro udowodnią na boisku.

Edson 19.08.2011 16:33

Ja akurat rozumiem Maaskanta, że z Koroną nie wystawi najmocniejszego składu. Po meczu tej wiosny w Kielcach stwierdził, że ten zespół jest zdecydowanym liderem ekstraklasy jeśli chodzi o ilość drwali w pierwszym składzie i normalnie cud, że nikt z naszych nie nabawił się wtedy poważnej kontuzji. Akurat ryzyko urazu w meczach z żydami i koroną jest ogromne, bo to jedyne zespoły ekstraklasy, które właśnie na Wisłę się najbardziej napinają zarówno pod względem piłkarskim jak i kibicowskim. Na 99% korona będzie kończyć to spotkanie w osłabieniu i jeśli przez czerwień nikt z wiślaków nie będzie opuszczał boiska na noszach to o wygraną jestem spokojny.

wolfy 19.08.2011 16:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Rob_Zombie (Post 1149927)
A to jest jakaś taka zależność? Jedno drugiemu przeszkadza? To nie są dzieci, gra co 3-4 dni jest normą w europie. Odpuszczanie ligi jest głupotą i tyle.

Nie, ....a, nie ma zależności. Nawet .... z tym, że Korona to drwale i przy normalnym sędziowaniu to powinni kończyć mecze w siódemkę. Załóżmy, że nie będzie kontuzji (odważne założenie, skoro polują na nogi).

Trzy dni później czeka nas mecz na wyjeździe z bardzo silną drużyną, przy wysokiej temperaturze i wilgotności powietrza. Trzy dni. Do tego oczywiście lot samolotem.

Gra co trzy dni jest normą przy rotacji w składzie. Co zresztą zapowiedział Maaskant.


Ja wiem, że cokolwiek zrobi trener zaraz znajdzie się dwudziestu geniuszy wiedzących lepiej, ale teraz to już rzeczywiście błysnąłeś.

Wolę Kowalskiego oglądać w Kielcach, niż w Nikozji. Tyle w temacie.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wislakbgc (Post 1150036)
jak dla mnie lepiej przegrać z Levadią a potem wygrać 8 meczów ligowych w tym z Koroną , Cracovią , Lechem i Legią ... mnie by to bardziej ucieszyło :-P

A to dla tego, że albo:
a) gówno wiesz o realiach wiślackich
b) jesteś krypto-pasem i źle nam życzysz.

Niektórzy z nas mają dość nieustannego roz.......u w klubie, a do takiego zawsze dochodzi po kompromitacji w pucharach. Przydałyby się nam i pieniądze, i stabilizacja, inaczej nie będzie ani wygranych w lidze, ani pucharów. Takie trudne do zrozumienia, że bez pieniędzy to wała będziecie oglądać, a nie Wisłę seryjnie wygrywającą mecze?

Widzę, że paru kolesi koniecznie chce zabłysnąć. To może jakieś LOGICZNE argumenty dlaczego strata kilku punktów ma nam odebrać mistrzostwo? Bo ja jeszcze nie pamiętam sezonu mistrzowskiego z kompletem. Może mnie ktoś oświecić?

flamengista 19.08.2011 17:06

Mój skład na mecz z Koroną

Jovanić-Paljić-Bunoza-Kowalski-Lamey-Kirm-Jirsak-Wilk-Garguła-Boguski-Genkow

Skład na Cypr:
Pareiko-Diaz-Jaliens-Chavez-Jovanović-Iliew-Nunez-Sobolewski-Melikson-Małecki-Biton

Jest jeszcze początek sezonu, więc można zaryzykować. Sprawdzimy też, czy faktycznie mamy tak wyrównany skład i silnych zmienników.

fanfan 19.08.2011 17:10

Widzieliście tytuł na głównej stronie Interii ?
Maaskant wystawi rezerwy, bo boi się twardzieli z Korony

To już lekka przesada ... wystawia rezerwy ponieważ ważniejszy jest mecz z Apoelem - jak już to tak powinni napisać ale widocznie muszą nieco dowartościować drwali Korony.

Elefant 19.08.2011 17:13

Żaden z podstawowych zawodników nie może wyjść w tym meczu. Żaden, nawet Pareiko.
I nie chodzi tu tylko o mecz z Apoelem. Mamy potem jeszcze całą rundę, mecze w którejś z lig europejskich. Chcecie grać z parą Jaliens - Chavez w obronie czy Kowalski - Bunoza ?

Ta zapowiedź meczu nie jest przypadkowa. Miałem kiedyś okazje jakiś czas przebywać w Kielcach. Zanim jeszcze o Koronie w ekstraklasie usłyszał świat. To miasto całe od pani Zosi w warzywniaku do dyrektora fabryki jest jednym wielkim kompleksem Krakowa.

Drużyna Korony jest nafaszerowana słabymi technicznie zawodnikami, których jedyna siłą jest wyciąć kogoś w pień. Na nas zepną się zawodnicy, za którymi stoją kibice i atmosfera całego miasta. Ryzyko jest zbyt duże a satysfakcja z wygrania w tej sytuacji jakiej jesteśmy niewielka.

Biorąc to pod uwagę należy oczywiście wyjść i walczyć. Ale podstawowych zawodników należy oszczędzać.

Edit. Ok, Jaliens nie zagra bo nie jedzie, tym lepiej. Ogólne przesłanie jednak pozostaje takie same.

orm 19.08.2011 17:17

Lamey nie zagra - dalej leczy kontuzję. Na jego miejscu będzie grał Kew
Nie chce mi się wierzyć, że zagra Kowalski - raczej na 100% zagra Chavez z Bunozą

Myliłem się: Kew też nie jedzie. Czyli Kowalski w 1. składzie?

Skład wg TWSD: Sergei Pareiko - Mateusz Kowalski, Osman Chavez, Gordan Bunoza, Dragan Paljić - Gervasio Nunez, Łukasz Garguła, Cezary Wilk - Patryk Małecki, David Biton, Andraż Kirm

Dla mnie mimo wszystko szok

szprotson 19.08.2011 17:24

Kew nie zagra bo on nawet do Kielc nie jedzie

Heero 19.08.2011 17:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez orm (Post 1150132)
Lamey nie zagra - dalej leczy kontuzję. Na jego miejscu będzie grał Kew
Nie chce mi się wierzyć, że zagra Kowalski - raczej na 100% zagra Chavez z Bunozą

W kadrze na mecz z Koroną nie ma Jaliensa ekspercie.

KMZ 19.08.2011 17:26

mi się wydaję , że możemy zobaczyć w składzie Czekaja :D

63.5 Kg 19.08.2011 17:28

Odpuszczamy lige calkowicie??
Jak bedziemy grac w pucharach do grudnia to wlasnie do grudnia odpuszczamy..??

Powodzenia...
Za rok nie bedzie ani mistrza ani pucharow...
Nie wyglupiajmy sie ,kazdy normalny klub potrafi grac na dwa fronty tylko My wiecznie przemeczeniu po rozegraniu raptem 8 meczow...

Heero 19.08.2011 17:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 63.5 Kg (Post 1150144)
Odpuszczamy lige calkowicie??
Jak bedziemy grac w pucharach do grudnia to wlasnie do grudnia odpuszczamy..??

Powodzenia...
Za rok nie bedzie ani mistrza ani pucharow...
Nie wyglupiajmy sie ,kazdy normalny klub potrafi grac na dwa fronty tylko My wiecznie przemeczeniu po rozegraniu raptem 8 meczow...

O matko...

Wisła nie chce awansować do LM, by walczyć o wyjście z grupy - chodzi o sam prestiż gry w elicie i ogromne przychody dla klubu, bo nie oszukujmy się, będziemy w każdej grupie chłopcami do bicia.

Mecze w LM będą odskocznią od szarej ligowej rzeczywistości i nagrodą za ciężką pracę, ale i tak najważniejsza będzie walka o obronę tytułu.

flamengista 19.08.2011 17:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 63.5 Kg (Post 1150144)
Odpuszczamy lige calkowicie??

Nie. Tu chodzi tylko o to, żeby nie było zarzutów dla Maaskanta, że nie wykorzystał szansy na awans do LM w 100%. Nasz trener uczepił się szansy, którą dał mu los i nie chce ryzykować w Kielcach.

Moim zdaniem ma rację.

westersyl 19.08.2011 17:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 63.5 Kg (Post 1150144)
Odpuszczamy lige calkowicie??
Jak bedziemy grac w pucharach do grudnia to wlasnie do grudnia odpuszczamy..??

Powodzenia...
Za rok nie bedzie ani mistrza ani pucharow...
Nie wyglupiajmy sie ,kazdy normalny klub potrafi grac na dwa fronty tylko My wiecznie przemeczeniu po rozegraniu raptem 8 meczow...

Czy aby wszystko z Tobą OK ? Jesteśmy przed szansą na wejście na salony a ty myślisz abyśmy za rok znowu nanie weszli. Rewanż z APOELEm jest ważniejszy nawet niż to co będzie w grupie. Tutaj może zadecydować każdy detal. Wystarczy że Jaliens odniósłby kontuzje za niego musiałby grać Bunoza i już byłoby nie ciekawie. Rozumiem mistrzostwo kraju to wielki prestiż, zawsze fajnie jest je wygrywać tylko na przestrzeni ostaniach lat gówno z tego wynikało.
Jeśli awansujemy to za kilka lat będziemy wspominać mecze z Manchesterm a nie z Koroną dla której gra z Wisła jest meczem sezonu.

fanfan 19.08.2011 17:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 63.5 Kg (Post 1150144)
Odpuszczamy lige calkowicie??
Jak bedziemy grac w pucharach do grudnia to wlasnie do grudnia odpuszczamy..??

Powodzenia...
Za rok nie bedzie ani mistrza ani pucharow...
Nie wyglupiajmy sie ,kazdy normalny klub potrafi grac na dwa fronty tylko My wiecznie przemeczeniu po rozegraniu raptem 8 meczow...

Kto mówi o odpuszczaniu ? Kto mówi o przemęczeniu po 8 meczach ? Pewne rotacje są wskazane w tym meczu i niech nikt nie mówi że zachodnioeuropejskie kluby grające co 3 dni nie rotują składem bo tylko się ośmiesza . A jeśli tak by było to po co ,np. Angielskim albo Włoskim klubom kadry 30 osobowe skoro grają zawsze najmocniejszym składem? Prawda jest taka że wszystkie drużyny grające i w lidze ,i w europejskich pucharach rotują w miarę składem chyba że są już mecze które decydują o Mistrzostwie bądź awansie do kolejnej rundy LM. Przecież trenerzy Angielskich klubów w początkowych fazach europejskich pucharów tez wystawiają bardzo często rezerwowy skład, np. Man City w meczach z Lechem grał w większości (jeśli dobrze pamiętam) rezerwowymi piłkarzami i jakoś tam nie płakali że olali LE. To jest norma w dzisiejszej piłce klubowej, po to mamy kadrę 20 dobrych piłkarzy żeby gdy jest taka potrzeba dokonać kilku zmian i paru ważnych zawodników oszczędzić ale to nie znaczy że odpuszczamy mecz!!! Nadal walczymy o to co nasze czyli zwycięstwo !

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Heero (Post 1150146)
O matko...

Wisła nie chce awansować do LM, by walczyć o wyjście z grupy - chodzi o sam prestiż gry w elicie i ogromne przychody dla klubu, bo nie oszukujmy się, będziemy w każdej grupie chłopcami do bicia.

Mecze w LM będą odskocznią od szarej ligowej rzeczywistości i nagrodą za ciężką pracę, ale i tak najważniejsza będzie walka o obronę tytułu.

Co Ty pieprzysz ? Chcemy awansować do LM żeby tam powalczyć , dać z siebie wszystko , zaprezentować się z jak najlepszej strony i zająć jak najwyższe miejsce w tej grupie , skoro Kopenhadze udało się wyjść z grupy to dlaczego nam ma się nie udać ? Przynajmniej powalczyć o to a nie od razu że sam awans i gra w grupie to nagroda ! Po drugie mecze fazy grupowej są co dwa bądź trzy tygodnie a nie tak jak mecze kwalifikacyjne co tydzień więc nie będziemy grali non stop co 3 dni (są wprawdzie jeszcze dwa mecze PP ale prawdopodobnie ze słabszymi rywalami i tutaj rezerwowi mają się wykazać ) więc i na odpoczynek będzie czas !

jasnyGwint 19.08.2011 17:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 63.5 Kg (Post 1150144)
Odpuszczamy lige calkowicie??
Jak bedziemy grac w pucharach do grudnia to wlasnie do grudnia odpuszczamy..??

Niektórzy są chyba ograniczeni. Nie rozumiesz, że chodzi o ten jeden jedyny mecz ?

63.5 Kg 19.08.2011 17:48

O Bozee....

Bo ejstemy przed szansa itd....itp....

I co z tego??
Jestescie z Wisla od roku ,od dwoch lat czy od 15 moze??
Ja pzrezylem wszystkie zalamania ,wzloty i upadki dlatego jestem wyczulony i jakos mnie to nie podnieca gadanie typu"Ten jeden mecz"..

Kazdy mecz jest dokladnie tak samo wazny jak rewanz z Apoelem ,ale jezeli My wmowimy naszym gwiazda ze to jest najwazniejszy mecz to wiadomo ze chociazby w Kielcach odwala swoja panszczyzne i tyle.

J a w przeciwienstwie do Was wymagam od Wisly duzo wiecej a nie tylko "Tego jednego meczu" co zreszta smiesznie brzmi...
Jezeli mamy wygrac tylko "Ten jeden mecz" to po co w ogole gramy w lidze??
Wycofajmy sie z ligi no bo w koncu "Ten jeden mecz" jest najawzniejszy...

Ochloncie i przestancie sie podniecac...
Ja juz to robilem wielkrotnie prze kilka dobrych lat-teraz juz to mi przeszlo.... bedzie co bedzie...

fanfan 19.08.2011 17:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jasnyGwint (Post 1150156)
Niektórzy są chyba ograniczeni. Nie rozumiesz, że chodzi o ten jeden jedyny mecz ?

Ale nikt tego meczu nie chce odpuszczać . To że wystawiamy rezerwowy skład to nie znaczy że nie walczymy o zwycięstwo . Trener mówił że powalczą o zwycięstwo ale z remisu tez będzie zadowolony więc dlaczego wszyscy to interpretują tak jakbyśmy mieli ten mecz odpuścić ?

Zwierze 19.08.2011 17:52

Napiszę tylko tyle:
Po ch... nam tylu zawodników jak się domagamy żeby Wisła grała jednym składem?

jasnyGwint 19.08.2011 17:54

fanfan: ale czemu Ty to do mnie piszesz :-) ?

63.5kg: Piszesz takie bzdury, że aż szkoda komentować. Nie odróżniasz meczu o 3 zwykłe ligowe punkty od meczu za 10mln ojro. O czym tu w ogóle dyskutować

Markus 19.08.2011 17:54

Powiem krótko: W pełni rozumiem i popieram decyzję Maaskanta o wystawieniu na mecz w Kielcach dublerów. I nie oznacza ona, że oddajemy spotkanie walkowerem.

Heero 19.08.2011 17:55

@63,5 KG:Oho, już się zaczyna "koronny" argument - długo kibicuję Wiśle, przeżywałem wzloty i upadki - nie Ty jeden.

Prawda jest taka, że przed ważnym meczem o LM trafiliśmy na najgorszego możliwego przeciwnika (nie licząc meczów prestiżowych) - brutali z Kielc, którzy urządzą sobie polowanie na nogi naszych piłkarzy. Ten mecz trzeba zagrać, ale rzucać wszystko co najlepsze na Koronę byłoby - delikatnie mówiąc - głupotą. I nikt nie mówi o odpuszczaniu tego meczu, tylko o szansę dla dublerów.

kristos 19.08.2011 17:56

mam nadzieję ,że pogłębimy u scyzorów kompleksy w stosunku do Krakowa ....

FraMat 19.08.2011 18:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kristos (Post 1150177)
mam nadzieję ,że pogłębimy u scyzorów kompleksy w stosunku do Krakowa ....

Oby tak się stało... niech rezerwowi pokażą po co są w Wiśle

JrQ- 19.08.2011 18:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 63.5 Kg (Post 1150144)
Odpuszczamy lige calkowicie??
Jak bedziemy grac w pucharach do grudnia to wlasnie do grudnia odpuszczamy..??

Powodzenia...
Za rok nie bedzie ani mistrza ani pucharow...
Nie wyglupiajmy sie ,kazdy normalny klub potrafi grac na dwa fronty tylko My wiecznie przemeczeniu po rozegraniu raptem 8 meczow...

wyluzuj ....a, jutro wygramy przeciez
liga tez jest wazna, sam twierdzilem ze nie podoba mi sie odpuszczanie spotkan w lidze, ALE:
GRAMY Z BURAKAMI
zrozum to wreszcie

kacpaw91 19.08.2011 18:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KMZ (Post 1150141)
mi się wydaję , że możemy zobaczyć w składzie Czekaja :D

Bunoza raczej zagra na jego pozycji.

snyrting 19.08.2011 18:19

Mam nadzieje, że jutrzejszy mecz niektórzy zawodnicy potraktują jako test o być lub nie być w Wiśle. Nie oszukujmy się, jeżeli Jirsak, Garguła, Boguski(?), Bunoza, Paljić i inni nie będą w stanie pokonać Korony, to powinni sobie zacząć szukać innego klubu, bo na grę w mistrzu Polski zwyczajnie nie zasługują.

W Kielcach wystąpią piłkarze, którzy zarabiają wielkie pieniądze i mamy prawo wymagać od nich pełnego zaangażowania.

Weak27 19.08.2011 18:20

panowie bo nie znalazlem nigdzie info
jaka jest oficjalna wersja , dlaczego nie jedziemy na kORONE ??

Semper Fidelis 1985 19.08.2011 18:24

Bo scyzory nas nie kochają

Heero 19.08.2011 18:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Slaby1985nh (Post 1150201)
panowie bo nie znalazlem nigdzie info
jaka jest oficjalna wersja , dlaczego nie jedziemy na kORONE ??

Jak podała strona Stowarzyszenia Kibiców naszego klubu - w spotkaniu 4. kolejki T-Mobile Ekstraklasy, w której zagramy w Kielcach z tamtejszą Koroną - zabraknie fanów "Białej Gwiazdy". Na przyjazd krakowskich kibiców zgody nie wyraziła kielecka policja oraz tamtejszy wojewoda.

Ciastek1 19.08.2011 18:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Heero (Post 1150206)
Jak podała strona Stowarzyszenia Kibiców naszego klubu - w spotkaniu 4. kolejki T-Mobile Ekstraklasy, w której zagramy w Kielcach z tamtejszą Koroną - zabraknie fanów "Białej Gwiazdy". Na przyjazd krakowskich kibiców zgody nie wyraziła kielecka policja oraz tamtejszy wojewoda.

To już można nazwać tradycją .Oj będzie jutro napinka na trybunach kurnika przynajmniej tak samo żałosna jak w kauflandzie .

hawkins 19.08.2011 18:32

Skład z głównej:
Sergei Pareiko - Mateusz Kowalski, Osman Chavez, Gordan Bunoza, Dragan Paljić - Gervasio Nunez, Łukasz Garguła, Cezary Wilk - Patryk Małecki, David Biton, Andraż Kirm

W ogóle mi się ten skład nie podoba. Przed nami najważnejszy mecz od rewanżu z Panathinaikosem. Od dyspozycji ludzi jak Chavez, Nunez, czy (szczególnie) Małecki będzie zależała przyszłość klubu. Według mnie Maaskant powinien jeszcze bardziej pomieszać w składzie.

Mój skład:
Pareiko (może nawet Jovanović - lepiej dmuchać na zimne) - Kowalski, Czekaj, Bunoza, Paljić - Brud, Jirsak - Kirm, Garguła, Chrapek - Biton.


Nawet przy takim składzie powinniśmy ugrać choć z punkt, bo piłkarze jak Kirm, Biton, Garguła czy Jirsak mają potencjał, żeby przeważyć szalę na naszą korzyść. U drwali z Kielc nie ma ani jednego piłkarza o podobnej klasie.
No i też się cholernie boję ich brutalnej gry. Może by nawet zespół ME na nich wystawić, bo i zmienników szkoda ryzykować...

Karherop 19.08.2011 18:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez hawkins (Post 1150211)
Mój skład:
Pareiko (może nawet Jovanović - lepiej dmuchać na zimne) - Kowalski, Czekaj, Bunoza, Paljić - Brud, Jirsak - Kirm, Garguła, Chrapek - Biton.

chcesz ściągać piłkarzy z wypożyczenia na jeden mecz ? :rotfl:


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:07.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl