Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [1 kolejka] Widzew - Wisła 30.07.2011 godz. 18:00 czyli rusza liga !!! (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8197)

Wojtas 28.07.2011 23:00

Widzew sie chyba troche wyprzedal,odszedl bodaj Sernas -ale u siebie zawsze sa grozni.

Mysle ze to dobra przeprawa,przed Litexem,niech Maaskant sprawdzi co tam w ustawieniu trzeba poskladac,zeby byc gotowym w 200% na srode.A mecz pewnie bedzie zaciety,remis obstawiam.

P.S Moze zagra Biton od poczatku?chcialbym goscia zobaczyc ,co potrafi tylko przez dluzszy czas a nie jakis ogon w postaci 10 minut.Bo Gienek z forma to srednio.

alberto 29.07.2011 08:41

http://www.malopolskatv.pl/1400-maas...rzed-widzewem/ - od 13:55 na zywo konferencja maaskanta przed meczem z widzewem

Manager89 29.07.2011 08:58

Jovanić-Lamey, Chavez, Jaliens. Diaz-Iliev, Gerwazy, Sobol, Meleks, Kirm-Genkov
Ławka: Pareiko- Bunoza, Jovanović, Paljić, Wilk, Małecki, Biton
Zmiany Mały za Kirma, Wilk za Sobola, Biton za Genkova. Niech się zgrywają:)

piotrekj66unia 29.07.2011 09:16

Małecki nie bedzie gral w sobote

mr_kwolf 29.07.2011 09:16

Panowie, nie bawmy się w Kasperczaka i jego żelazną jedenastke. Od pierwszej minuty powinien zagrać Jovanovic i Biton. Niech pokaża czy można na nich liczyć w wazniejszych spotkaniach.

W ogóle powinna być duza rotacja bo mamy na tyle mocną ławke (przynamniej na papierze), że nie można marnować tego potencjału.

kacpaw91 29.07.2011 09:26

Fajnie jakby Brud i Chrapek się zaprezentowali. Nawet w wymiarze kilku minutowym. Mecz ligowy jest lepszym sprawdzeniem potencjału zawodnika niż nawet cały sezon w MESIE.

penia 29.07.2011 10:40

Mecz z Widzew musi zostać wygrany bez względu jakim składem wyjdziemy na to spotkanie! Ponieważ moim zdaniem łodzianie to jeden w głównych kandydatów do spadku w tym sezonie.Jeśli zaś chodzi o padającego tu propozycje zmian w składzie to myśle że : narazie rozegraliśmy zaledwie 3 spotkania więc żaden zawodnik nie potrzebuje odpoczynku, ale raczej wejścia w rytm meczowy więc nie spodziewał bym się jakiś dużych zmian w składzie,jeżeli już to Juniora który nie błyszczał delikatnie mówiąc w ostatnim spotkaniu zastąpi Drgan,no i pewnie do środka pola wróci Melikson a jego miejsce na skrzydle zajmie Kirm. Mam też nadzieję,że nie wyjdziemy dwójka Wilk-Sobol bo w ataku pozycyjnym raczej nie są najlepsi,więc prawdopodobnie miejsca Czarka zajmie ktoś z dwójki Nunez - jirsak.w drugiej połowie pewnie na placu pojawi się Biton,Garguła i Jovanović i to pewnie tyle. Udało mi się przewidzieć wynik w Litexem więc teraz obstawiam nasze pewne zwycięstwo 3-0 :-)

palladynTS 29.07.2011 10:47

Bardzo przepraszam jeśli to nieodpowiednie miejsce.
Czy mecz Widzewa z naszą Wisełką jest transmitowany przez C+?
Patrzę w program tej stacji ....i ni cholery...
Z góry dzieki za odpowiedź na PW.

kacpaw91 29.07.2011 10:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez palladynTS (Post 1136107)
Bardzo przepraszam jeśli to nieodpowiednie miejsce.
Czy mecz Widzewa z naszą Wisełką jest transmitowany przez C+?
Patrzę w program tej stacji ....i ni cholery...
Z góry dzieki za odpowiedź na PW.

Tak.
10 znaków

Proximus 29.07.2011 11:08

Z tego co mi się wydaje Canal + transmituje wszystkie 8 meczów w kolejce.

Eternit 29.07.2011 11:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez palladynTS (Post 1136107)
Bardzo przepraszam jeśli to nieodpowiednie miejsce.
Czy mecz Widzewa z naszą Wisełką jest transmitowany przez C+?
Patrzę w program tej stacji ....i ni cholery...
Z góry dzieki za odpowiedź na PW.

Nasz mecz będzie na zwykłym C+.

vote-for-mikey 29.07.2011 11:47

A w internecie? Będzie na ipli, czy tylko sopcasty i inne hdtv?

Watts 29.07.2011 11:49

http://meczyki.pl
http://soccer-live.pl
http://rojadirecta.es
http://atdhenet.tv

Na bank na którejś z tych stron będzie kilka transmisji.

kristos 29.07.2011 11:54

Myślę ,że trener potraktuje ten mecz poważnie i wystawi najsilniejszy skład mając na względzie zgranie zespołu.
Widzew pewnie ruszy od początku do ataku,jak zawsze u siebie.
Trzeba po prostu spokojnie przeczekać i grać "swoje"a jak "spuchną" nie będzie problemu z korzystnym rozstrzygnięciem na naszą stronę.

aguero20 29.07.2011 12:22

Ja bym nie robił dużo zmian i nie wystawił bym jak po nie którzy chcą grać z rezerwowym składem :) Melikson niech sobie odpocznie prze meczem z Litexem :) 3,4 zmiany wystarczą , bo nie chciałbym żebyśmy pierwszy mecz ligowy przegrali...nawet zremisowali :) Widzew sie przecież osłabił wiec powinniśmy ich pokonać nawet 1:0 z takim składem jak wystawiłem :)

--------------Biton----------------
--Iliev--------------------Mały----
--------------Nunez--------------
---------Sobol--Jirsak-----------
--Paljic--Chavez--Jovanovic--Lamey
--------------Pareiko-----------------------

Dariusz 29.07.2011 12:25

W tym sezonie poza Canal + prawa zakupiły polsat: 4 mecze w kolejce na polsat sport HD, jeden na polsat sport oraz eurosport 2, ktore będzie transmitowalo 1 mecz w poniedzialek

Sory za OT

iiYama 29.07.2011 12:28

Moim zdaniem:

- 45' powinien dostać Biton. Trzeba wreszcie sprawdzić co potrafi a i Genkov póki co nie zachwyca formą.
- Meliksonowi bym dał odpocząć ale wziął na mecz. Chroniłbym go przed przypadkową kontuzją ale trzymał na ławce w odwodzie.
- Małecki i Pareiko też niech się kurują na środę. Szkoda ryzykować ich zdrowia.
- Sobolowi dałbym pograć przez ok. 45-60'. Żeby się zgrywał z Wilkiem ale i odpoczął przed Bułgarami.
- kwestia lewej obrony, czy trener jest zadowolony czy rozczarowany postawą Diaza.

Mój skład:

Jovanic
Lamey-Jaliens-Chavez-Diaz
Sobol-Wilk
Kirm-Nunez-Iliev
Genkov

Po 45' Biton za Genkova i Garguła za Wilka.

mitmichael 29.07.2011 12:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez vote-for-mikey (Post 1136136)
A w internecie? Będzie na ipli, czy tylko sopcasty i inne hdtv?

Na ipli nie bo polsat akurat meczu Wisły z Widzewem nie pokazuje

CH. 29.07.2011 14:07

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...ego_na_widzew/

Wiślak709 29.07.2011 14:10

Szkoda, że na Polsacie Sport/Sport Extra/Futbol tego nie puszczą. Obstawiam 2-0, 3-0, ale zobaczymy jak to bedzie, pierwsze kolejki sa zazwyczaj dziwne...

Elefant 29.07.2011 16:28

Mecz będzie pewnie podobny do tego wyjazdowego ze Skonto. Miejmy nadzieję, ze coś uda się wepchnąć.

Ze względu na środowy mecz zawodników niezastąpionych (Melikson) oraz takich, których siły należy oszczędzać (Sobolewski) posadziłbym na ławie. Reszta - już Maaskant coś tam wybierze. Chętnie zobaczyłbym przynajmniej jednego z naszych dwóch nabytków : Jovanović/Biton.

Jazon 29.07.2011 16:37

Krótko: Mecz trzeba wygrać, dobra okazja do przetestowania zmienników pierwszej jedenastki, by mieli okazję się wykazać.

mitmichael 29.07.2011 18:52

Po obejrzeniu konferencji przedmeczowej nie zdziwi mnie jak jutro zagramy 2 napastnikami - akurat z Widzewem tak jak pisałem wczesniej mozna sprobowac

kacpaw91 29.07.2011 19:06

Jest gdzieś podana kadra na mecz z Widzewem?

kubasek 29.07.2011 22:12

Wisła wygra z Widzewem i wygra z Litexem. Litexem przegra 1:0, a Widzew 3:1.

Skład na Widzew taki obstawiam: Jovanic - Lamey - Chavez - Jaliens - Paljic - Sobolewski - Wilk - Kirm - Garguła - Melikson - Biton

adikos1906 29.07.2011 22:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kubasek (Post 1136680)
Wisła wygra z Widzewem i wygra z Litexem. Litexem przegra 1:0, a Widzew 3:1.

Skład na Widzew taki obstawiam: Jovanic - Lamey - Chavez - Jaliens - Paljic - Sobolewski - Wilk - Kirm - Garguła - Melikson - Biton


Podaj jeszcze numery lotto na pw. Z góry dzięki.

PS. Zrobić dzisiaj to co zrobiła Amica. Rozjechać klubik z Łodzi. Są baaardzo osłabieni, nowy trener itp.

piter116 30.07.2011 02:54

Ciekawa sprawa z Jovanoviciem :
Cytat:

Nie zagra natomiast Marko Jovanović i to nie tylko w meczu z Widzewem, ale do początku września. Jak pamiętamy, Serb został przez swoją federację zdyskwalifikowany po finale Pucharu Serbii, w którym śpiewał niewybredne piosenki o Vojvodinie Nowy Sad. Później tę dyskwalifikację Jovanoviciowi skrócono, podpisał on kontrakt z Wisłą i nawet w niej zadebiutował w eliminacjach do Ligi Mistrzów. Problem polega jednak na tym, że o ile w europejskich pucharach piłkarz może występować, to dyskwalifikacja obowiązuje w polskiej ekstraklasie. Dlatego Jovanović zadebiutuje w niej właśnie najwcześniej na początku września.
http://www.gazetakrakowska.pl/sport/...odzi,id,t.html

mitmichael 30.07.2011 07:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez piter116 (Post 1136762)

Raczej nieciekawa a nawet bardzo głupia sprawa - zazwyczaj jak sie np w Lidze Mistrzow cos zrobi to jest dyskwalifikacja tylko na nia a nie np. na Premier League. Szkoda, ze tego nie wiedzielismy wczesniej - jak tak patrzylem to w konkursie Jovanovicia na prawym boku obrony wstawiło bardzo duzo osob :lol: Ha Jeszcze Sobol nie zagra z Widzewem z tego co tam pisze wiec moze dzisiaj chociaz raz zagramy ofensywnie

yoda79 30.07.2011 09:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez adikos1906 (Post 1136683)
Podaj jeszcze numery lotto na pw. Z góry dzięki.

PS. Zrobić dzisiaj to co zrobiła Amica. Rozjechać klubik z Łodzi. Są baaardzo osłabieni, nowy trener itp.

Człowieku więcej szacunku dla przeciwnika. Dziękuj Bogu i Cupiałowi,bo inaczej kibice Widzewa mogliby pisać w ten sposób.
Co do meczu-inny wynik niż nasze zwycięstwo będzie niespodzianką. Nie trzeba dogłębnych analiz, musimy to wygrać

tarantulaw2 30.07.2011 09:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez adikos1906 (Post 1136683)
Podaj jeszcze numery lotto na pw. Z góry dzięki.

PS. Zrobić dzisiaj to co zrobiła Amica. Rozjechać klubik z Łodzi. Są baaardzo osłabieni, nowy trener itp.

Bez przesady, Widzew jest klasę lepszy niż ŁKS.

fanfan 30.07.2011 09:29

Widzew jest bardzo osłabiony ? Z kluczowych zawodników odszedł tylko Sernas który i tak pod koniec swojego pobytu w Łodzi nie był w najwyższej formie i Grzelczak zaczął sadzać go na ławeczce , pozostali zawodnicy którzy odeszli to był zbędny balast . Nowy trener też różnie może podziałać na zespół więc nie spodziewałbym się lekkiego meczu , tam ciągle jest kilku dobrych piłkarzy i kilku solidnych ligowców . Więc przestańcie tworzyć jakieś zryte teorie jak bardzo ta drużyna została osłabiona i nie przypisujcie Wiśle 3 punktów zawczasu ponieważ później jak coś nie wyjdzie jest od razu płacz z jakimi to ogórami tracimy punkty a ten przeciwnik wcale nie musi okazać się ogórem !

Filippo 30.07.2011 09:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez aguero20 (Post 1136152)
Ja bym nie robił dużo zmian i nie wystawił bym jak po nie którzy chcą grać z rezerwowym składem :) Melikson niech sobie odpocznie prze meczem z Litexem :) 3,4 zmiany wystarczą , bo nie chciałbym żebyśmy pierwszy mecz ligowy przegrali...nawet zremisowali :) Widzew sie przecież osłabił wiec powinniśmy ich pokonać nawet 1:0 z takim składem jak wystawiłem :)

--------------Biton----------------
--Iliev--------------------Mały----
--------------Nunez--------------
---------Sobol--Jirsak-----------
--Paljic--Chavez--Jovanovic--Lamey
--------------Pareiko-----------------------

Ja również dałbym odpocząć Meliksonowi i Genkowowi, Biton musi się kiedyś pokazać. Obolały Pareiko też na ławę, Mały też nie zagra, w jego miejsce Kirm.

kacpaw91 30.07.2011 10:06

Ciekawe, czy za Sobola defensywny pomocnik wejdzie (Diaz, Brud), czy odważniej zagramy (Nunez, Jirsak).

jendrus 30.07.2011 10:09

Małecki nie zagra w tym meczu i Parejko prawdopodobnie też (kontuzje)

mitmichael 30.07.2011 10:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jendrus (Post 1136825)
Małecki nie zagra w tym meczu i Parejko prawdopodobnie też (kontuzje)

Obaj sa zdrowi ale obaj nie pojechali do Lodzi - i to lepiej bo wazniejszy jest mecz z Litexem

penia 30.07.2011 10:20

ja nie wiem co wy macie z tym odpoczynkiem dla Maora? na razie rozegraliśmy 3 mecze w ciągu 3 tygodni,po czym mają być zmęczeni?! Przed nami w tym roku 17 spotkań w lidze,9 w pucharach europejskich ( oby) ,jakieś 2 w PP, mamy lipiec a nie listopad żeby ktoś był zmęczony . Sam Maaskant przyznał na konferencji wczoraj np: Genkova że oni potrzebują gry żeby dojść do formy a nie odpoczynku.Na ten moment sezonu i naszą aktualna formę, Maor jest nie do zastąpienia,nawet w takim meczu i z tak przeciętnym moim zdaniem drużyna jak Widzew.

Filippo 30.07.2011 10:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez penia (Post 1136828)
ja nie wiem co wy macie z tym odpoczynkiem dla Maora? na razie rozegraliśmy 3 mecze w ciągu 3 tygodni,po czym mają być zmęczeni?! Przed nami w tym roku 17 spotkań w lidze,9 w pucharach europejskich ( oby) ,jakieś 2 w PP, mamy lipiec a nie listopad żeby ktoś był zmęczony . Sam Maaskant przyznał na konferencji wczoraj np: Genkova że oni potrzebują gry żeby dojść do formy a nie odpoczynku.Na ten moment sezonu i naszą aktualna formę, Maor jest nie do zastąpienia,nawet w takim meczu i z tak przeciętnym moim zdaniem drużyna jak Widzew.

Nie o zmęczenie fizyczne chodzi, a oszczędzenie gościa przed rewanzem z Litexem. Maor robi różnicę i dobrze by było żeby nie złapał kontuzji przed rewanzem decydujacym w duzej mierze o losie druzyny (przejscie Bułgarów to zapewniona faza grupowa LE i duze wplywy do kasy klubu). Na Widzew wystarczą Nunez albo Garguła.

rafalek 30.07.2011 10:29

Tak samo jak na Górnika miał wystarczyć Żurawski w ataku...

mitmichael 30.07.2011 10:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafalek (Post 1136832)
Tak samo jak na Górnika miał wystarczyć Żurawski w ataku...

No weź przestań

Skynet 30.07.2011 10:59

Skoro nie zagrają Sobol i Małecki to skład pewnie będzie wyglądał tak: Jovanic - Diaz Chavez Jaliens Lamey - Wilk Nunez Garguła - Melikson Kirm Genkov Ewentualnie Jirsak zamiast Garguły do pomocy


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:03.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl