Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Copa America 2011 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8180)

bridgeburner 18.07.2011 10:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Titto (Post 1128519)
Robinho zapowiadał się kilka lat temu na lepszego piłkarza, niż teraz, ale nie przesadzajmy... Robinho dzisiaj gra w całkiem silnym teamie - Milanie i to gra całkiem nieźle tzn. odgrywa ważną rolę w tym klubie dlatego też nie można o nim mówić jako synonim upadku...

Robinho jak miał 18 lat i grał w Santosie to sie mówiło, że nowy Pele nadchodzi
a dryblingiem miał czarować jak nikt przedtem
Real zapłacił za niego ponad 30 mln E sciagajac go prosto z Brazylii
Ja nie pisze, że to zły piłkarz ale gwiazda z niego żadna a w Milanie nawet pewnego miejsca w 11 nie ma

Titto 18.07.2011 11:09

Tak już abstrahując od tematu Robinho - Dwie decyzje Menezesa mnie bardzo zdziwiły:
1) Wybór zawodników do strzelania karnych (mecz z Wenezuelą).
2) Nie powołanie Hulka, który miał kapitalny sezon w Porto kosztem Freda.

szprotson 18.07.2011 11:12

kupa amerika

i powiedzcie mi, na ch** takiego Neymara powołuje ?

Zresztą , jakie wyniki taki trener, zarówno w Brazylii jak i Argentynie.

Titto 18.07.2011 11:22

Jak to na ch**?
Neymar miał zajebiście udany sezon w Santosie strzelał piękne bramki, imponował sztuczkami technicznymi, asystował, wygrał ze swoim klubem Copa Libertadores no to proste, że dostał szansę od Menezesa, zagrał w kilku sparingach i wypadł bardzo dobrze m.in strzelił dwie bramki Szkotom innymi słowem grzechem by było jego nie powołanie...

HEDu 18.07.2011 11:42

Fred tez mial bardzo dobry sezon, wiec jego nie winie, on i tak wchodzi na koncowki a bardzo dobrze sie sprawdza jako ŚN (17 bramek w 34 występach w samej lidze). Wg mnie powinien byc Hulk powołany ale zauwaz ze on gra czesciej jako prawoskrzydlowy, jako napastnik prawie bramek nie strzelal. Nilmar też dobrze spisywał się w Villarreal jako cofnięty napastnik. Marcelo, Kaka. Thiago Silva cienizne grał w tym turnieju. Alex z Chelsea? Z reszta byl Luiz.

szprotson 18.07.2011 12:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Titto (Post 1128576)
Jak to na ch**?
Neymar miał zajebiście udany sezon w Santosie strzelał piękne bramki, imponował sztuczkami technicznymi, asystował, wygrał ze swoim klubem Copa Libertadores no to proste, że dostał szansę od Menezesa, zagrał w kilku sparingach i wypadł bardzo dobrze m.in strzelił dwie bramki Szkotom innymi słowem grzechem by było jego nie powołanie...

no własnie.Grzechem było go nie powołac, oczywiscie, ale od razu pierwszy skład ? SOry, ale wymieniełbym conajmniej kilku lepszych piłkarzy niż on z tego kraju.
Miał udany sezon w lidze grającej mega otwartą piłke. Imponował sztuczkami ? Przecież on jest od strzelania goli a nie pokazów cyrkowych.
Jego powołanie było chyba tylko i wyłącznie po to by go sprzedać za 50 baniek.
Ile on ma lat ? 18 ? Przecież ma jeszcze czas na gre w pierwszej reprezentacji.
Tak samo Ganso. Wczoraj wyglądał jak piłkarz z A-klasy. Kiedyś kadra kanarkó to było coś, teraz aż cięzko sie ogląda ich nieporadność i brak zrozumienia.
http://www.serialowo.pl/wp-content/u...stormare_2.jpg
http://www.topnews.in/sports/files/Sergio-Batista.jpg

Titto 18.07.2011 12:42

Hm...według mnie jeśli chodzi o pozycję napastnika to od Neymara niewielu jest lepszych - Pato ewentualnie Hulk oraz Robinho z tym, że ostatnia dwójka lepiej spisuje się na skrzydłach.

mitmichael 18.07.2011 13:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wislakbgc (Post 1128426)
Wenezuela w półfinale , pierwszy raz w historii , czyli mamy turniej niespodzianek :)

Tak jak pisalem przed meczem nic mnie juz nie zdziwi - nawet Finał Peru Wenezuela.

HEDu 18.07.2011 14:04

Pato w Milanie też często grywa skrzydłowego... stąd ten cały Fred.

miśqu 21.07.2011 10:26

Wenezuela była lepsza od Paragwaju!! nie wykorzystali życiowej szansy, przegrali w karnych chociaż mogli wygrać - jedna bramka nie uznana, dwa słupki i poprzeczka, niestety zemściło się to w karnych. Jeden błąd a Paragwaj był bezbłędny. Znowu nie wygrali meczu a już są w finale. Wenezueli zostaje tylko walka o 3. miejsce, chociaż nawet wygrana była realna! Po karnych, jak to w krajach latynoskich emocje wzięły górę i oglądaliśmy dość powszechne zjawisko w tej strefie geograficznej...

http://www.youtube.com/watch?v=jih2wyFAg2U

;)

ItaloPolak 21.07.2011 10:28

http://www.weszlo.com/fotonews/13112...ransparent.jpg

Źródło: weszlo.com

Nasi kibice są wszędzie :rotfl:

dynek.pl 21.07.2011 10:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez miśqu (Post 1130527)
Wenezuela była lepsza od Paragwaju!! nie wykorzystali życiowej szansy, przegrali w karnych chociaż mogli wygrać - jedna bramka nie uznana, dwa słupki i poprzeczka, niestety zemściło się to w karnych.

;)

Meczu nie ogladalem ale jak Wenezuela grala z Chile to Chile mialo 2 poprzeczki, inicjatywe i ogolnie duzo sytacji - raz na wozie, raz pod wozem - w przyrodzie nic nie ginie :)

Angmir 21.07.2011 12:06

Njamniej ekscytujący finał w historii ? Licżę na dobrą grę Urugwaju a w szczególności Luisa Suareza

Wojtas 21.07.2011 15:05

No to Urugwaj pewnie wygra ,wogole dziwne te polfinały ,ale jak widac Argentyna i Brazylia na dzis sa cienutkie.

John1906 21.07.2011 15:17

Całe Copa America 2011 jest cieniutkie.

mitmichael 21.07.2011 17:06

Wenezuela i tak pokazała klase - zawsze w cieniu a tu polfinał.

Mishau 23.07.2011 19:31

Dzisiaj mecz o 3 miejsce, osobiście liczę ze Wenezuela wygra, zasłużyli na to :D Jakby ktoś ciał obejrzeć na internecie to polecam HIT TV :p

Teqcontroller 23.07.2011 21:33

Oglądam sobie mecz a tu...

http://iv.pl/images/51923304172660248955.jpg

Fiti 23.07.2011 22:16

Facet w torebce na mordzie rozwalił.

flamengista 24.07.2011 12:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Angmir (Post 1130587)
Njamniej ekscytujący finał w historii ? Licżę na dobrą grę Urugwaju a w szczególności Luisa Suareza

Ja nie mam aż takich wymagań. Liczę jednak na minimum przyzwoitości. Jeśli finał zakończy się remisem i nie rozstrzygnie w dogrywce, niech wygra w karnych Urugwaj.

Gdyby Paragwaj wygrał turniej bez wygrania ani jednego meczu, byłoby to pośmiewiskiem futbolu w Ameryce Łacińskiej. I potwierdziło, jak mizerny był poziom tegorocznej Copa America.

Niech więc Paragwaj i Urugwaj zagrają ładny mecz, najlepiej rozstrzygnięty w 90 minutach.

HEDu 24.07.2011 12:40

byl taki pilkarz Michael Guevara w Jadze i nie dostal w ogole szansy a dzis zdobywa braz z Peru

miśqu 24.07.2011 13:10

Wenezuela była wczoraj lepsza, ale przegrała 1-4 ;O Nie da się tego racjonalnie skomentować.
Dzisiejszy finał jakiś niespecjalny, grają dwa państwa, które mają razem mniej ludności niż Buenos Aires, w którym wreszcie rozegra się mecz w obecnej edycji CA. Wolę, żeby wygrał Paragwaj. Ten turniej zapisał się jako mega niespodziankowy to niech tak się skończy. I tak ogromnie niespełniona będzie Wenezuela, naprawdę mogła sprawić sensację.

_ukoL 24.07.2011 13:51

Gdybym miał postawić pieniądze to na Urugwaj.

!!IRIVER!! 24.07.2011 19:46

http://sport.tvp.pl/pilka-nozna/copa...a-zywo/4946336

Jak widać, nie tylko Polsat robi ludzi w ch... Na TVP2 zamiast meczu idzie "Kabaret"...

mitmichael 24.07.2011 19:56

Patrzac, ze jest to turniej niespodzianek moim zdaniem wygra Paragwaj

Mario Nh 24.07.2011 19:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez !!IRIVER!! (Post 1132695)
http://sport.tvp.pl/pilka-nozna/copa...a-zywo/4946336

Jak widać, nie tylko Polsat robi ludzi w ch... Na TVP2 zamiast meczu idzie "Kabaret"...

O co kaman? mecz 40 minut po północy w TVP2?
E: powtórka, żenada.

sessegnon 24.07.2011 20:01

Miały być transmisje w TVP, ale jak widać się rozmyślili, po odpadnięciu Brazylii i Argentyny...

PS. Fajne mają maskotki na tym Copa America :P Śmieszne i z pomysłem.Nasze do tamtych się nie umywają.

piotrek06 24.07.2011 20:14

ale flegmatyczny ten komentarz:-/

riv 24.07.2011 20:42

Kto komentuje ze Szpakiem finał? Bo ten koleś się kompletnie nie nadaje! Przez te jego 'ah' i tembr głosu, którym mógłby uśpić pięciolatka z ADHD musiałem przełączyc na zagraniczny komentarz...

_ukoL 24.07.2011 20:42

Przecież tam gra Maxi Pereira, a nie Maxi Rodriguez. Czy ten stary tetryk jest ślepy? Nie ma już w tym TVP kto mu podpowiedzieć? Obok przecież siedzi jaśnie oświecony wielki ekspert od piłki latynoamerykańskiej. :-/

Pan Jotka 24.07.2011 20:48

Urugwaj miażdży :)))) Uwielbiam ich za ta walkę!

anka1906 24.07.2011 20:49

na jakim programie jest mecz?




dzięki, ale akurat go nie mam ;/

sessegnon 24.07.2011 20:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez riv (Post 1132725)
Kto komentuje ze Szpakiem finał? Bo ten koleś się kompletnie nie nadaje! Przez te jego 'ah' i tembr głosu, którym mógłby uśpić pięciolatka z ADHD musiałem przełączyc na zagraniczny komentarz...

Tomasz Wołek.Może i nie jest super komentatorem, ale on jest tam w roli eksperta.A do tego nadaje się świetnie, bo takiej wiedzy na temat latynoskiej piłki nie ma żaden inny.
Cytat:

Pierwotnie napisane przez anka1906 (Post 1132731)
na jakim programie jest mecz?

TVP Sport

iiYama 24.07.2011 20:52

W TV na TVP Sport.

mitmichael 24.07.2011 20:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez riv (Post 1132725)
Kto komentuje ze Szpakiem finał? Bo ten koleś się kompletnie nie nadaje! Przez te jego 'ah' i tembr głosu, którym mógłby uśpić pięciolatka z ADHD musiałem przełączyc na zagraniczny komentarz...

Tomasz Wołek - nikt sie tak nie zna na pilce poludniowoamerykanskiej w polsce jak On, a jego komentarze zawsze (przynajmniej mnie) dobrze sie slucha. Co do meczu to niespodzianki koncza sie w Finale. Jest jeszcze 2 polowa ale nie sadze, by tak grajacy Urugwaj dał sie zaskoczyc

_ukoL 24.07.2011 20:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sessegnon (Post 1132732)
Tomasz Wołek.Może i nie jest super komentatorem, ale on jest tam w roli eksperta.A do tego nadaje się świetnie, bo takiej wiedzy na temat latynoskiej piłki nie ma żaden inny.

TVP Sport

Tak się nadaje, a nie może poprawić Szpakowskiego, że na boisku biega Maxi Pereira, a nie Maxi Rodriguez? :rotfl:

Teqcontroller 24.07.2011 20:53

Suarez i Forlan , to są prze kozaki , popierdalają jak samochodziki.

Bartuk1906 24.07.2011 20:56

Maxi Rodriguez... Nosz kur** mać eh...
Komentarz na strasznie kiepskim poziomie emocjonalnym taki flegmatyczny, że aż usypia ...
a tymczasem Ursusi zmierzają po 15 zwycięstwo ; )

Mishau 24.07.2011 21:02

Cały Urugwaj świetnie gra. Ogólnie lubię takie turnieje gdzie pada dużo niespodzianek więc tegoroczna CA jak najbardziej na plus mimo niedużej ilości bramek ;)

iiYama 24.07.2011 21:57

Kontra na 3-0 Urugwaju cud-miód-orzeszki.

I pomyśleć jakie sukcesy i umiejętności a jedynie 3,5 mln ludności...


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:57.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl