![]() |
Cytat:
a dryblingiem miał czarować jak nikt przedtem Real zapłacił za niego ponad 30 mln E sciagajac go prosto z Brazylii Ja nie pisze, że to zły piłkarz ale gwiazda z niego żadna a w Milanie nawet pewnego miejsca w 11 nie ma |
Tak już abstrahując od tematu Robinho - Dwie decyzje Menezesa mnie bardzo zdziwiły:
1) Wybór zawodników do strzelania karnych (mecz z Wenezuelą). 2) Nie powołanie Hulka, który miał kapitalny sezon w Porto kosztem Freda. |
kupa amerika
i powiedzcie mi, na ch** takiego Neymara powołuje ? Zresztą , jakie wyniki taki trener, zarówno w Brazylii jak i Argentynie. |
Jak to na ch**?
Neymar miał zajebiście udany sezon w Santosie strzelał piękne bramki, imponował sztuczkami technicznymi, asystował, wygrał ze swoim klubem Copa Libertadores no to proste, że dostał szansę od Menezesa, zagrał w kilku sparingach i wypadł bardzo dobrze m.in strzelił dwie bramki Szkotom innymi słowem grzechem by było jego nie powołanie... |
Fred tez mial bardzo dobry sezon, wiec jego nie winie, on i tak wchodzi na koncowki a bardzo dobrze sie sprawdza jako ŚN (17 bramek w 34 występach w samej lidze). Wg mnie powinien byc Hulk powołany ale zauwaz ze on gra czesciej jako prawoskrzydlowy, jako napastnik prawie bramek nie strzelal. Nilmar też dobrze spisywał się w Villarreal jako cofnięty napastnik. Marcelo, Kaka. Thiago Silva cienizne grał w tym turnieju. Alex z Chelsea? Z reszta byl Luiz.
|
Cytat:
Miał udany sezon w lidze grającej mega otwartą piłke. Imponował sztuczkami ? Przecież on jest od strzelania goli a nie pokazów cyrkowych. Jego powołanie było chyba tylko i wyłącznie po to by go sprzedać za 50 baniek. Ile on ma lat ? 18 ? Przecież ma jeszcze czas na gre w pierwszej reprezentacji. Tak samo Ganso. Wczoraj wyglądał jak piłkarz z A-klasy. Kiedyś kadra kanarkó to było coś, teraz aż cięzko sie ogląda ich nieporadność i brak zrozumienia. http://www.serialowo.pl/wp-content/u...stormare_2.jpg http://www.topnews.in/sports/files/Sergio-Batista.jpg |
Hm...według mnie jeśli chodzi o pozycję napastnika to od Neymara niewielu jest lepszych - Pato ewentualnie Hulk oraz Robinho z tym, że ostatnia dwójka lepiej spisuje się na skrzydłach.
|
Cytat:
|
Pato w Milanie też często grywa skrzydłowego... stąd ten cały Fred.
|
Wenezuela była lepsza od Paragwaju!! nie wykorzystali życiowej szansy, przegrali w karnych chociaż mogli wygrać - jedna bramka nie uznana, dwa słupki i poprzeczka, niestety zemściło się to w karnych. Jeden błąd a Paragwaj był bezbłędny. Znowu nie wygrali meczu a już są w finale. Wenezueli zostaje tylko walka o 3. miejsce, chociaż nawet wygrana była realna! Po karnych, jak to w krajach latynoskich emocje wzięły górę i oglądaliśmy dość powszechne zjawisko w tej strefie geograficznej...
http://www.youtube.com/watch?v=jih2wyFAg2U ;) |
http://www.weszlo.com/fotonews/13112...ransparent.jpg
Źródło: weszlo.com Nasi kibice są wszędzie :rotfl: |
Cytat:
|
Njamniej ekscytujący finał w historii ? Licżę na dobrą grę Urugwaju a w szczególności Luisa Suareza
|
No to Urugwaj pewnie wygra ,wogole dziwne te polfinały ,ale jak widac Argentyna i Brazylia na dzis sa cienutkie.
|
Całe Copa America 2011 jest cieniutkie.
|
Wenezuela i tak pokazała klase - zawsze w cieniu a tu polfinał.
|
Dzisiaj mecz o 3 miejsce, osobiście liczę ze Wenezuela wygra, zasłużyli na to :D Jakby ktoś ciał obejrzeć na internecie to polecam HIT TV :p
|
|
Facet w torebce na mordzie rozwalił.
|
Cytat:
Gdyby Paragwaj wygrał turniej bez wygrania ani jednego meczu, byłoby to pośmiewiskiem futbolu w Ameryce Łacińskiej. I potwierdziło, jak mizerny był poziom tegorocznej Copa America. Niech więc Paragwaj i Urugwaj zagrają ładny mecz, najlepiej rozstrzygnięty w 90 minutach. |
byl taki pilkarz Michael Guevara w Jadze i nie dostal w ogole szansy a dzis zdobywa braz z Peru
|
Wenezuela była wczoraj lepsza, ale przegrała 1-4 ;O Nie da się tego racjonalnie skomentować.
Dzisiejszy finał jakiś niespecjalny, grają dwa państwa, które mają razem mniej ludności niż Buenos Aires, w którym wreszcie rozegra się mecz w obecnej edycji CA. Wolę, żeby wygrał Paragwaj. Ten turniej zapisał się jako mega niespodziankowy to niech tak się skończy. I tak ogromnie niespełniona będzie Wenezuela, naprawdę mogła sprawić sensację. |
Gdybym miał postawić pieniądze to na Urugwaj.
|
http://sport.tvp.pl/pilka-nozna/copa...a-zywo/4946336
Jak widać, nie tylko Polsat robi ludzi w ch... Na TVP2 zamiast meczu idzie "Kabaret"... |
Patrzac, ze jest to turniej niespodzianek moim zdaniem wygra Paragwaj
|
Cytat:
E: powtórka, żenada. |
Miały być transmisje w TVP, ale jak widać się rozmyślili, po odpadnięciu Brazylii i Argentyny...
PS. Fajne mają maskotki na tym Copa America :P Śmieszne i z pomysłem.Nasze do tamtych się nie umywają. |
ale flegmatyczny ten komentarz:-/
|
Kto komentuje ze Szpakiem finał? Bo ten koleś się kompletnie nie nadaje! Przez te jego 'ah' i tembr głosu, którym mógłby uśpić pięciolatka z ADHD musiałem przełączyc na zagraniczny komentarz...
|
Przecież tam gra Maxi Pereira, a nie Maxi Rodriguez. Czy ten stary tetryk jest ślepy? Nie ma już w tym TVP kto mu podpowiedzieć? Obok przecież siedzi jaśnie oświecony wielki ekspert od piłki latynoamerykańskiej. :-/
|
Urugwaj miażdży :)))) Uwielbiam ich za ta walkę!
|
na jakim programie jest mecz?
dzięki, ale akurat go nie mam ;/ |
Cytat:
Cytat:
|
W TV na TVP Sport.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Suarez i Forlan , to są prze kozaki , popierdalają jak samochodziki.
|
Maxi Rodriguez... Nosz kur** mać eh...
Komentarz na strasznie kiepskim poziomie emocjonalnym taki flegmatyczny, że aż usypia ... a tymczasem Ursusi zmierzają po 15 zwycięstwo ; ) |
Cały Urugwaj świetnie gra. Ogólnie lubię takie turnieje gdzie pada dużo niespodzianek więc tegoroczna CA jak najbardziej na plus mimo niedużej ilości bramek ;)
|
Kontra na 3-0 Urugwaju cud-miód-orzeszki.
I pomyśleć jakie sukcesy i umiejętności a jedynie 3,5 mln ludności... |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:57. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl