Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [30 kolejka] Wisła Kraków - Polonia Warszawa (29 maja, godz. 17:00) (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8110)

kpn 29.05.2011 15:46

http://www.orange.pl/ogladaj-Orange-sport-info.phtml tutaj jednak Legia

http://activepl.tv/ tutaj Wisła - Polonia

rozan 29.05.2011 15:47

Tylko na terenie Polski... kurna... macie jakąś inną stronę z transmisją?

RAF 29.05.2011 15:52

http://www.stopstream.tv/ch5.html

tutaj powinno byc

rozan 29.05.2011 15:55

Dzięki!!!!

AS82 29.05.2011 15:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rozan (Post 1102481)
Dzięki!!!!

za co ? przyz nie ma nigdzie meczu Wisly !

Teqcontroller 29.05.2011 16:01

ale lipa , nie ma nigdzie meczu :|

rozan 29.05.2011 16:01

Jak nie ma meczu to będę oglądał choć multiligę... raz po raz pokażą Wisełkę, też mi się zachciało wyjeżdżać.... :/

Damian1241 29.05.2011 16:07

http://activepl.tv/ włączajcie

lord damien 29.05.2011 16:08

http://activepl.tv/ słaba jakość ale działa

Evenstar 29.05.2011 16:19

Wiślacka Armia na trybunach robi wrażenie! Pięęęękny obraz, szkoda, że mnie tam nie ma :)

RAF 29.05.2011 16:23

kontuzja Meliksona. Widzial ktos jak to sie stalo i na ile powazny moze byc to uraz?

Benan 29.05.2011 16:23

no to mamy po Meliksonie w tym meczu...

mówią komentatorzy że mięsień stłuczony. a został sfaulowany przez Cotre chyba

RAF 29.05.2011 16:25

na szczescie chyba nic powaznego. Za TWSD:

"Melikson pozdrawiany przez kibiców, odpowiada brawami. Wygląda na to, że to jakiś wcześniejszy uraz, lekarze nie chcieli ryzykować dłuższego występu jednego z bohaterów wiosny 2011 w Wiśle"

uffff

EDIT: znamienne jest to ze wszedl Jirsak. naturalnym zmiennikiem dla Maora jest przeciez Gargula.

mitmichael 29.05.2011 16:38

Z Melexem nic nie jest - sciagniety bo nie chcieli ryzykowac jego zdrowiem zwłaszcza patrzac, ze powołany zostal do kadry Izraela

Teqcontroller 29.05.2011 16:42

....a mać.

vaazon 29.05.2011 16:42

Chyba Wiślacy nie chcą nam zaserwować pogromu w takim meczu?

For_FuN_ 29.05.2011 16:43

Coz...profesjonalizm pelna geba ;). Nie wspominam o jakosci i potrzebie sprowadzenia kilku pilkarzy.

skeba 29.05.2011 16:43

Nie wiem co Robert widzi w Sivakowie - koleś jest słabym zawodnikiem, zawala co może w tym meczu - tragedia
2 gol ze spalonego

Teqcontroller 29.05.2011 16:44

Obrony jak nie było tak nie ma , boli bardzo bo dziś feta w cieniu porażki może być.

Nie ma Meliksona - 50 % skuteczności i jakości spadło.

mitmichael 29.05.2011 16:44

Gienek siedzi na ławce i wszystko jasne, Melikson zdjety a mogł rajdami porobic troche zamieszania

qchar90 29.05.2011 16:46

Meleks zszedl i w przodzie nic nie gramy
Sivakow nie nadaje sie na srodek obrony
piekny dzis stadion sie prezentuje, caly stadion wypelniony
Gienek musi wejsc

Teqcontroller 29.05.2011 16:46

Bez Gienka Jeliensa i Meliksona Wisła jest inną Wisłą.

lordes 29.05.2011 16:48

taką grą raczej nie zachęcą do przychodzenia na mecze.

ChG 29.05.2011 16:49

Luuudzie, to jest sparing, wyluzujcie. ;)

tofik 29.05.2011 16:50

Czego się spodziewacie jaki skład taka gra.

mitmichael 29.05.2011 16:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez lordes (Post 1102522)
taką grą raczej nie zachęcą do przychodzenia na mecze.

Mecz o pietruszke - czego sie spodziewałes, ze Wisła rozbije Polonie z 4:0? Mecz bez znaczenia to graja zle

Bialix 29.05.2011 16:52

0 celnych strzałów... Sparing sparingiem, ale można by wygrać choćby ze względu na to, że za chwilę będziemy świętować.

Wasiu 29.05.2011 16:52

Czyli profesjonalisci pelna geba.
Po cholera sciagaja takich slabych sedziow? Zamiast 1-0 dla nas jest 0-2.

vaazon 29.05.2011 16:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Teqcontroller (Post 1102520)
Bez Gienka Jeliensa i Meliksona Wisła jest inną Wisłą.

To prawa. Nie rozumiem dlaczego nie gra jakiś młody obrońca zamiast Sivakova, który nie jest przystosowany na te pozycję.
Żuraw słabo, ale to norma. Powinien skończyć karierę, a nie się męczyć gdzieś w Warcie Poznań. Jirsak? Bez komentarza.

Markus 29.05.2011 16:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez RAF (Post 1102510)

EDIT: znamienne jest to ze wszedl Jirsak. naturalnym zmiennikiem dla Maora jest przeciez Gargula.

Owszem. Może dziwić to zaskakujące "zamiłowanie" Maaskanta do Jirsaka, który jest piłkarzem gorszym od Garguły nawet w przeciętnej formie.

Ale w taki dzień nie warto "czepiać się" na szczęście nielicznych słabości naszego trenera. :-D:evil:

mitmichael 29.05.2011 16:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Markus (Post 1102532)
Ale w taki dzień nie warto "czepiać się" na szczęście nielicznych słabości naszego trenera. :-D:evil:

I do tego wiecej dodawac nie trzeba

Evenstar 29.05.2011 16:56

Kiepsko trochę Burliga, ale to może być zrozumiałe. Sivakow faktycznie, nie zbyt spisuje się jako obrońca, przynajmniej w tym meczu.

Myślę, że trzeba wyjść bardziej agresywnie na drugą połowę. Jeśli wejdzie Genkov, a myślę, że wejdzie już na początku drugiej połowy, to kogo byście zdjęli? Bo zakładam, że zagramy wtedy z 2 napadziorami, Żuraw nie zejdzie tak szybko.

AS82 29.05.2011 16:57

2 gole po 2 spalonych, po co oni sciagneli do sedziowania jakis zasranych madziarów ?

JrQ- 29.05.2011 16:57

Cytat:

Owszem. Może dziwić to zaskakujące "zamiłowanie" Maaskanta do Jirsaka, który jest piłkarzem gorszym od Garguły nawet w przeciętnej formie.
WG CIEBIE

0-4 sie skonczy, ew 4-3 jak kiedys z ŁKS, moze ktos pamieta ;)

Teqcontroller 29.05.2011 17:04

a tam sie nie ma co przejmować , po końcowym gwizdku nikt na to nawet nie popatrzy :D

jumson 29.05.2011 17:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Markus (Post 1102532)
Owszem. Może dziwić to zaskakujące "zamiłowanie" Maaskanta do Jirsaka, który jest piłkarzem gorszym od Garguły nawet w przeciętnej formie.

Ale w taki dzień nie warto "czepiać się" na szczęście nielicznych słabości naszego trenera. :-D:evil:


Chyba jesteś jakimś wielkim fanem Garguły. Garguła to drugi Łobo. Nigdy tak naprawdę nie był jakimś wielkim zawodnikiem. Ale zgadzam się z tobą, że Jirsak gra słabo.

mitmichael 29.05.2011 17:07

No to teraz nie ma nic do stracenia, z defensywnego ustawienia gramy ofensywnym - Zuraw jeszcze troche pogra a potem powinien wyjsc Genkov.

Tenzen 29.05.2011 17:07

Nikt by w to nie uwierzył jeszcze niedawno, ale na ten moment Cracovia ma utrzymanie, a Legia wicemistrzostwo i Puchar Polski.

Co do meczu to bez Meliksona i Genkowa pomysł na grę spada o 60-70%.

Także szkoda, że skład tak wygląda. Mam nadzieję, że Melikson nie czuje się jakoś upokorzony tą zmianą w pierwszej połowie. A przecież trzeba walczyć o utrzymanie twierdzy R22. Trzeba walczyć by w następnym sezonie zapełnić 4 trybuny.

Evenstar 29.05.2011 17:14

Piękne pożegnanie Żurawia. Aż mi się łezka zakręciła

Dzimi 29.05.2011 17:15

Genkov mógł wejść za kogoś innego, nie za Żurawia. Bardzo bardzo słabo gra Kirm...


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:55.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl