![]() |
Świat się kończy, Rios zdobył bramkę :P
|
Uwaga! Uwaga! Fan klub Riosa zaraz wykona falangę na forum :) Sam chciałbym, żeby Rios grał od 1 minuty w następnym meczu.
|
No w koncu Rios strzela gola w ekstraklasie :D Burliga znowu bedzie miał szanse zagrac bo Cikos bedzie pauzował za kartki
|
Rios - bramka na pożegnanie !!!
|
Jak grał Bury?
|
- Zagłębie - Wisła II 0:3
- Przełamanie Riosa. Szkoda, że nie mam możliwości obejrzenia tego spotkania. :-/ Jakby co to jutro o 19:15 jest powtórka spotkania na Orange Sport. |
Kirm dzis 9 bramke strzelil i asyste zaliczyl :)
|
Prośba do osób które mogły obejrzec to spotkanie ( a bylo ich niewiele , pewnie pareset w całej Polsce ;p ) o jakies subiektywne oceny wszystkich piłkarzy , bo suche relacje tekstowe mało mówią o całości .
FraMat? |
Cytat:
na przedłużenie wypożyczenia chyba :-D:-D |
Cytat:
|
Cytat:
Tak wolno przyjmował piłkę i zbierał się do strzału, że tylko obrońcom Zagłębia zawdzięcza "przełamanie". Nawet przy tej bramce pokazał, że nie ma instynktu strzeleckiego. Zawodowa piłka to nie podwórko. |
Ile asyst ma Kiro? 8?
|
Cytat:
Nie wiem po co Jaliens gral, tylko kontuzej poglebil. |
Polaczki, polaczki. Najlepszy przykład nade mną. Facet strzelił bramkę, ale trzeba mu coś wypomnieć. Niektórzy nawet się cieszyć nie potrafią i oglądając mecz szukają błędów poszczególnych piłkarzy. Prawdziwi "wiślacy"
Rios - ładna podcinka. Bardzo ciekawy, fajny mecz :) |
Cytat:
|
moje oceny
Kurto - 5 zagrał poprawnie, nawet w niektorych momentach pewnie, bez nerwówki, dobra gra nogami, dobre wyczucie na przedpolu, 2-3 niewielkie błedy Cikos - 6 w obronie bez błedów, włączał sie w akcje ofensywne, niepotrzebny faul skutkujący żółtkiem Chavez - 8 siła spokoju i spokój siły Jaliens - 6 coraz lepiej i pewniej, szkoda tej kontuzji, mam nadzieję, że niewielka Burliga - 6 Nadspodziewanie dobrze na prawej obronie. Spokój i udane interwencje. Koniecznie ogrywac go Wilk - 7 aktywny, niestety po odbiorach brak pomysłu na wyprowadzenie piłki Sivakow - 6 Nadspodziewanie dobrze w I połowie na środku. Aktywny, szukający piłki,. dobrze ustawiajacy sie i wracający do defensywy. W II połowie zastapił Jaliensa na stoperze i... dobrze sobie radził, choć jego reka w polu karnym ewidentna Gargula - 2 Pokazał że jego czas w Wisle już sie skonczył. W II połowie gdyby nie rzuty rożne jakie wybijał, nie wiedziałbym ze jest na boisku. Jego asysta przy bramce Kirma była konecznością. Dobrze, że oddał piłkę, bo sam by nic nie zrobił Melikson - 9 Piłkarz meczu. Udział przy wszystkich bramkach. Zawodnik z innego wymiaru. Mógłby dostac 10 gdyby w pierwszej połowie nie zawieruszył sie gdzieś na chwilę Genkow - 7 Pokazał świetna intuicję. Dobrze zgrywał piłki, Wspaniale pokazał szybkie wejscie w pole karne mając na plecach obrońcę i nie dał się zepchnąć. Jego siła fizyczna w połączeniu z intuicją, która pozwala mu znaleźć się we właściwym miejsu dobrze rokują w taku Kirm - 5 Przeplatał dobre zagrania z masakrycznymi. Brud - 4 Pokazał, ze ma mozliwości, ale troche sie spalił Rios - 6 Na dziesięc minut gry 2 celne strzały. Pierwszy powiniene zakonczyc sie golem, gdy Andy minął bramkarza i strzelił. Niestety w ostatniej chwili obronca wybił piłke. Druga sytuacja wykorzystana bezlitośnike. |
Cytat:
Chyba troszke przesadzasz... Obroncy Zaglebia tak sie zamotali ze Rios mial bardzo duzo czasu... A bramke uznaje jako bardzo inteligentna... pokusil sie na podcinke a mogl rownie dobrze poslac pilke do Garguly ktory rowniez na 100% by ubil brame. |
4 podstrony w meczowym. Dawno czegoś takiego nie było.
Jaka cisza i spokój. |
Cytat:
Jak pisalem w innym temacie, mam nadzieje, ze to byl jego pozegnalny mecz. |
a ja jestem gotow zgodzic sie z flamengista. Przypomnijcie sobie sytuacje sam na sam Riosa i jak je probowal wykanczac. To przypomne - GKS i Podbeskidzie. Dzisiaj strzelił ale nie wiem jakim cudem - ani to lob, ani nie wiadomo co. Podsumowywujac - jestem pewien że Rios ma tryb podcinki ma wlaczony na FULL w kazdej sytuacji kiedy musi strzelac.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Jaliens został zmienionyw przerwie w wyniku odnowienia sie kontuzji , czy ze go Maaskant oszczedzal ?
|
Rios, piękna bramka. Nie chrzańcie, że cudem to strzelił czy długo się składał. Zwiódł bramkarza i strzelił koło prawej łapy bramkarza Zagłębia. Żaden fart. Fakt, faktem - dłużej u nas już nie pogra. No może na pożegnanie dostanie więcej czasu z Polonią.
Gargulec - podanie, strzał? Jeżeli nie wiadomo co chciał zrobić to znaczy tylko tyle, że chłopak nie ma pewności siebie, forma na poziomie Kaczora Donalda. |
tommiychat to była podcinka taką jaką nie raz Franek zrobił, ale że wielu z was nie lubi Riosa to i bramka, przyjęcie i w ogóle pojawienie się na boisku denerwuje i od razu oznacza że co zrobi to wszystko źle..
|
Ja sie ciesze z bramki Andyego bo byłem za nim murem - troche za pozno ale przynajmniej jednego strzelił.
|
Nie oglądałem meczu w całości ale z urywek które pokazywali w multi lidze to nie wyglądał na jakoś specjalnie porywające spotkanie. Gładkie zwycięstwo, trochę zamieszania przy golu Kirma. Jak dla mnie spalonego nie było.
|
Mecz w multilidze malo pokazywany bo niby maloatrakcyjny ale dobrze chlopaki grali. Z Polonia bedzie jeszcze lepiej.Rios za pozno go zaczeli wpuszczac
|
"Rios strzelił bramkę bo poczuł klimaty Młodej Ekstraklasy" :rotfl: stwierdzenie mego kolegi po meczu
|
Cytat:
Chłopak świetnie strzelił, technicznie, nie na pałę, a tu wszystkim coś nie tak. Masakra to forum. Nie martwcie się, zapewne pomimo tego gola nie będziecie już Chłopaka oglądać. |
Polonia straciła szanse na puchary, więc tym bardziej kolejny mecz powinien być równie efektowny, a raczej efektywny.
|
Wiślaków wychodzących na murawę w Lubinie przywitano iście po królewsku. Wzorem Hiszpanii, zawodnicy Zagłębia ustawili się w dwa rzędy, między którymi, z honorami, przechodzili mistrzowie Polski, piłkarze Białej Gwiazdy.
" Była to moja inicjatywa - przyznał po meczu trener Urban. - Takie zdarzenia maja miejsce w lidze hiszpańskiej. Wprowadzajmy to co jest dobre. Wyraziliśmy w ten sposób szacunek dla mistrza kraju, doceniliśmy to, że zdobyli mistrzostwo. To przejaw kultury sportowej, która nic nie kosztuje." www.wislakrakow.com Brawo :) |
Może to było już poruszane, ale mam pytanie: Małecki, Sobolewski dlaczego nie grali i co się stało z Jaliensem?
|
Cytat:
|
mozna gdzies zobaczyc bramki z dzisiejszego meczu? podajcie linka prosze
|
Ja i tak mam żal do Maaskanta że wystąpiło tak niewielu młodych zawodników :/ Po co wystawił Cikosa? Żeby dostał żółtko i nie zagrał z Polonia? A Jaliensa? Był dopiero co po urazie - nie musiał grać. Rios też mógł chociaż te 45 min zagrać...
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Chłopaki zagrali dobrze i poprawnie, na luzie, z ciekawymi "młodymi" zmianami, więc szukanie dziury w całym, a przede wszystkim mankamentów u piłkarza który strzelił bramkę, można śmiało nazwać typowym, polskim jęczeniem i marudzeniem na wszystko i o wszystko. Tym bardziej, że mecz oglądaliśmy małymi urywkami, wiec niektórzy też z ocenianiem piłkarzy wyrywają się jak z motyką na księżyc. Udany mecz! |
Jeżeli piłkarze Polonii Warszawa zachowają się tak ładnie, jak dziś Zagłębia Lubin - czyli zrobią przed meczem tunel i będą bić brawo dla nowych Mistrzów Polski, to z przyjemnością popatrzę jak będzie klaskał Kokoszka... ;)
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:15. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl