![]() |
Czy ktoś wie? Zostały jeszcze jakieś bilety na kuchenkorza?
|
Z tego co czytalem to Lech prawdopodobnie zagra 2 defensywnymi pomocnikami czyli prawdopodobnie tak jak My - Bakero mowil o takiej taktyce ale moze to byc tylko zasłona dymna. Nie wiem czy ktos pisal ale Ivan Đurđević nie zagra z Nami
|
No właśnie ostatnio z Amico-Lechem ligowo wygraliśmy na Reymonta we wrześniu '07, myślę, że to wystarczający argument żeby w środę ich pokonać, choć spodziewam się raczej wyrównanej kopaniny niż koncertu bramkowego. No i oby gwiazdą meczu nie okazał się pan Małek z Zabrza.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Jeśli boczni nic nie zawalą to o wynik jestem spokojny. Mamy większy potencjał w ataku i nic nie musimy. 3:1 dla nas.
|
Cytat:
można stwierdzenie odwrócić i powiedzieć: brak zmian w składzie, granie stałą 11, bark dopasowania taktyki do przeciwnika i drużyna znów przegrała... niech Maaskant skład ustala, bo jak na razie dobrze mu idzie, widać progres... ... a do nas niech należy doping, nawet ten przed TV :> |
Cytat:
|
Cytat:
|
Meczyk trzeba wygrać i z cracovią również, bo jeśli wygramy oba mecze a Jaga przegra jeden w tym czasie, to na derbach świętujemy mistrza :)
|
muszą wygrać za ostatni mecz który tak wysoko nam dokopali i za zdrowie Clebera:-P
|
Cytat:
|
Cytat:
Zuraw, Rios bez formy |
Tylko zwycięstwo Wisełko tylko zwycięstwo!
|
Maaskant uczy się na błędach i wyciągnął wnioski z ostatniego spotkania. Cieszy głównie, że obrona zaczyna popełniać mniej błędów, a skrzydłowi chyba wracają do formy. No i atak - z TSWetanem możemy czuć cię pewniej. Jeśli zagramy z taką samym nastawieniem jak na Lechię, to możemy być spokojni o wynik. Dzisiaj Jagiellonia przegra w Warszawie, a w sobotę cieszymy się z Mistrzostwa Polski!:pobity:
|
Cytat:
|
Cytat:
Nie piszę tego, żeby się czepiać, po prostu, nie chciałbym, żeby po kolejnej fali euforii i ewentualnej porażce, rozpoczął się kolejny cykl "biczowania". |
Cytat:
|
We wtorek o godzinie 17:30 do Zielonek przyjedzie drużyna aktualnego mistrza Polski - Lech Poznań. "Kolejorz" odbędzie godzinny rozruch przed środowym hitem ekstraklasy Wisła Kraków - Lech Poznań (20:00, C+). Zapraszamy wszystkich kibiców oraz najmłodszych. Po treningu piłkarze obiecali poświęcić czas na autografy i wspólne zdjęcia... więcej na zielenczanka.com.
http://www.futbol.org.pl/news,24123.html |
Spodziewam się, że zagramy w takim ustawieniu jak z Lechią, czyli raczej ostrożnie z defensywnymi pomocnikami częściej wspierającymi obronę niż atak. No coż, patrząc na zimno na tabelę remis dla nas to jest dobry wynik, a Lechowi nic nie daje, wręcz oddala ich od pucharów
|
Jeśli ten mecz wygramy o co będzie niezwykle ciężko [,a niestety z porażką musimy się liczyć ] to zrobimy duży krok na drodze do wywalczenia mistrzostwa. Przy dobrych wiatrach już po meczu derbowym możemy świętować sukces, ale nie wybiegajmy, aż tak dalece w przyszłość.
|
Cytat:
Nie jesteśmy też profesjonalnym klubem, bo takimi nie zarządzają ludzie pokroju Basałaja. To co zrobił w poprzednim okienku to nawet nie był debilizm, tylko jawna kpina. Szczęśliwie Genkov jest zdrowy, więc mamy jakieś widoki na zwycięstwo nad Amiką. Oni może i są słabi (jak wszyscy w lidze), ale nie aż tak żeby straszyć ich Riosem czy Żurawskim na szpicy. Jeden do piłki nie dobiegnie, drugi nawet nie będzie próbował. A tak - mamy szansę. Wielkiego meczu się nie spodziewam, wymęczone 1:0 w pełni mnie usatysfakcjonuje. Liczą się punkty, lepiej nie dawać rywalom szansy, bo wcale nie jesteśmy tak mocni, a czeka nas kilka naprawdę trudnych meczy. |
wolfy za takie posty dołaczyłes do mojej listy ignorowanych i polecam zrobić to samo wszystkim którzy uważają takie "wartościowe" narzekactwo na forum za po prostu stratę czasu. Pieniactwo i tyle, zreszta to juz nasty twoj post w tym klimacie. Nie odpisuj prosze bo i tak nie zobacze twojej odpowiedzi. Ty jestes wielki na tym forum wiec zastępujesz nam tutaj prezesa Basalaja i caly zarzad PZPN.
Co do tematu to uważam że Lech piłkarzy ma do nas porównywalnych, ale my mamy lepszego trenera :) |
Cytat:
|
Cytat:
Liczę na to, że nasi przycisną - tu wielka rola Sobolewskiego i "Małego" w uświadomieniu reszcie, że Amika na nas się zepnie. |
Ciekawe, jak jutro zagramy, ale powinniśmy grać jak zwykle z Jirsakiem i Meliksonem w środku z przodu, ale jak dla mnie to z Wilkiem a nie Sobolem na defensywnej pomocy.
|
Cytat:
Tak samo jak w Gdańsku, rękę sobie dam uciąć, że żadnych zmian nie będzie. Sobol ma abonament, ale z Lechią, trzeba mu to przyznać, zagrał dobrze. |
Cytat:
Pozostaje mieć nadzieję, że w przyszłym sezonie zarząd nie powtórzy już drugi raz tego samego kuriozalnego błedu i dokupi do Genkowa przynajmniej jednego klasowego napastnika. |
Taktyka Maaskanta sprawdziła sie w meczu z Lechia to mozna mu zaufac, ze na mecz z Lechem tez dobra dobierze.
Cytat:
|
Cytat:
Nie raz. Tylko do skutku, aż wróci pamięć i z początku mgliście a później wyraźnie stanie przed oczami obraz Wisły zarządzanej po jego pierwszym odejściu ( przypomnę ci że podał się do dymisji po Tibilisi. Kiedy ubóstwiany i szanowany ( także z mojej strony ) Baszczyński, o tym usłyszał zapytał się: - Dlaczego prezesie? To tylko sport. Teraz wraca i sprząta wieloletni burdel, przebudowuje drużynę ( dla mnie plus, chyba że ostatnie próby podboju europy wg Ciebie nie wskazywały na taką potrzebę ) sprowadza ludzi pokroju Stana i Roberta i wszystkich tych którzy budują od podstaw normalny marketing, a ciśniesz z nim jakby ci matkę zabił. Jeśli masz realne argumenty nie licząc tego, że kilka miesięcy temu ogłosiłeś wszem i wobec że ty wiesz iż ten i ten to drewno, Basałaj likwiduje Wisłę i różne tego typu pierdoły z czego nie sprawdziło się nic, to je podaj. Ja ci napiszę jakie są fakty. Drużyna zmierza po kolejne mistrzostwo, sprowadzamy graczy o których kiedyś nawet nie marzyliśmy, znów oglądamy drużynę która walczy do końca i będąc na tym etapie budowy potrafi zachwycić. A to wszystko w dużej mierze dzięki decyzją Basałaja czy ci się podoba czy nie. A jeśli tak bardzo płaczesz po Marcelo czy Arku bo rozumieniem, że za to go tak nienawidzisz to podaj adres to prześlę Ci jakiś nowy plakat nad łóżko |
@Wolfy powiem Ci tyle:
Genkov, Pareiko, Melikson - chciałbym takiej masakry i takich zawodników co okno w Wiśle.... |
Robert Maaskant przed meczem Wisła - Lech [video]:
http://kiks.tv/2011/05/maaskant-nie-...-na-wyjezdzie/ |
Cytat:
|
Wszyscy licza na naszą porazke dlatego powinna byc jeszcze wieksza mobilizacja w tym meczu. W koncu walczymy nie tylko o mistrzostwo ale takze o prestiz i trzeba wziac rewanz za porazke w pierwszym meczu. Dobry prognostyk to oczywiscie gra Genkova - z nim jeszcze nie przegralismy. Trzeba to jutro podtrzymac za wszelką cenę. A i oczywiscie jako pierwsi musimy strzelic, gdy strzelamy to przewaznie idzie nam dobrze w tej rundzie.
|
Skoro mówicie o braku nominalnego napastnika na ławce, to dlaczego nie można sięgnąć po kogoś z zespołu ME? Czy tam też nie ma snajpera? Taki chłopak 18/19-letni dostając szansę w Ekstraklasie sprawiłby, że może on i jego rówieśnicy zaczęliby jeszcze bardziej się przykładać i pracować. Po co eksploatować Żurawia, z którego nie ma obecnie żadnego pożytku, a i później z niego pożytku też nie będzie (no chyba, że w roli scouta)...
|
Cytat:
|
Remisik wezmę z pocałowaniem ręki. Dawno nie wygraliśmy z Lechem, a teraz nie są wcale w beznadziejnej formie.
|
Wronki z Poznania jeszcze brzydsze na żywo niż w TV :D
Trening Lecha dziś w podkrakowskich Zielonkach, grupka moze 10 letnich chłopców siedzi z trenerem czekając na zawodników, podchodzi jeden z pracowników Lecha, pyta z którym piłkarzem zrobią sobie zdjęcie, no i dwóch chłopców pokłóciło się o Rudlewsa, pracownik Lecha pyta, może Arboleda? po chwili jeden z chłopców odpowiada : "ale to ten co palec wsadza?!" :D |
Przed nami ciężkie mecze, w których najważniejszą rolę odegra Pareiko.Ten gość potrafi bronić. Zobaczymy już jutro...
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:15. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl