Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [24 kolejka] Wisła Kraków - Górnik Zabrze 30 kwietnia, 16:15 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8035)

Mila 29.04.2011 20:56

Wystawienie Zurawskiego to bedzie totalna porazka... mimo iz Rios gra slabo to przynajmniej gra w Mlodej Ekstraklasie... Zuraw natomiast grzeje lawke wszedzie... jest totalnie nie w formie kazdy zamiast niego bylby lepszy oby Gornik gral otwarta pilke bo jak postawia Autobus przed bramka jak Slask to bedzie bardzo nie ciekawie:-/

Elefant 29.04.2011 21:30

Do gry Żurawskiego w tym meczu należy podejść ze stoickim spokojem. Mamy kadrę taką jaką mamy. Maaskant nie ma innego wyjścia, żadne inne rozwiązanie w ostatnich czasach się nie sprawdziło. A liczenie na cud, że ten czy tamten wariant zaskoczy raczej nie jest dobre.

Kiedyś Górski powiedział, że łatwiej jest przypomnieć dobrym piłkarzom jak się gra w piłkę (takim, którzy kiedyś dobrze grali), niż nauczyć kogoś nowego grać. Miejmy nadzieję, że Maaskantowi chociaż trochę to się uda z Żurawskim.

Mam nadzieję, że Genkow nie będzie forsowany na siłe do gry. Jego brak w tym meczu może być dotkliwy, ale ewentualbne odnowienie niedoleczonej kontuzji i jego absencja w następnych meczach będzie tragiczna.

Wojtas 29.04.2011 23:32

Przyznam ze tego typu mecze zawsze sa dla mnie "ciezkie" do ocenienia bo wiadomo jaka bedzie taktyka Gornika ,1-10-0-0 wiec teraz klucz to szybko strzelona bramka i pozniej oni nieco sie otworzą.

Licze ze Genkov jednak zagra -ale klub MUSI juz teraz szukac drugiego napastnia -to jest cel numer jeden przed ewentulanymi pucharami.

Tez troche obawiam sie tego meczu,ale gramy u siebie,a na Reymonta 22 zawsze wygrywa Wisla.

koniak 30.04.2011 07:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 1083459)
Przyznam ze tego typu mecze zawsze sa dla mnie "ciezkie" do ocenienia bo wiadomo jaka bedzie taktyka Gornika ,1-10-0-0 wiec teraz klucz to szybko strzelona bramka i pozniej oni nieco sie otworzą.

Licze ze Genkov jednak zagra -ale klub MUSI juz teraz szukac drugiego napastnia -to jest cel numer jeden przed ewentulanymi pucharami.

Tez troche obawiam sie tego meczu,ale gramy u siebie,a na Reymonta 22 zawsze wygrywa Wisla.

Jeden Śląsk zagrał z nami typowo defensywnie i od razu teoria, że wszyscy się będą przed Wisłą cofać... Chyba nie pamiętasz meczów z Widzewem i Ruchem przy R22. Nawałka nie stosuje taktyki Lenczyka i jestem pewien, że w tym meczu postawi na otwartą grę.

piotrek06 30.04.2011 09:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez koniak (Post 1083478)
Jeden Śląsk zagrał z nami typowo defensywnie i od razu teoria, że wszyscy się będą przed Wisłą cofać... Chyba nie pamiętasz meczów z Widzewem i Ruchem przy R22. Nawałka nie stosuje taktyki Lenczyka i jestem pewien, że w tym meczu postawi na otwartą grę.

Święta racja

Śląsk pokazał że taktyka Lenczyka to jest na nas sposób, ale mówienie że wszyscy teraz będą tak z nami grać jest niedorzeczne bo nie każdy zespół umie tak zagrać. wyobrażacie sobie np legie która ze swoją wybitną defensywom przez cały mecz muruje bramkę bo ja nie bardzo

mitmichael 30.04.2011 09:19

Oto wlasnie chodzi. Trzeba miec dobrych pilkarzy by taka taktyka jaka mial Slask sie powiodla a jak dla mnie Gornik takowej nie ma. Najwanizjesze by to nasz zespol jako pierwszy zdobył bramke bo od razu bedzie nam sie grało łatwiej.

nicolas 30.04.2011 10:51

Sikorski strzeli bramke, jak zagra :o

marlyd 30.04.2011 14:01

Niestety bez Genkova w pierwszym składzie:

Pareiko - Cikos, Jaliens, Chavez, Paljić - Sobolewski, Jirsak, Melikson - Małecki, Żurawski, Kirm

Liczymy na Żurawia

buczo1985 30.04.2011 14:03

Coś czuję, a jestem urodzonym pesymistą, że Żuraw ustrzeli bramkę :)

Mishau 30.04.2011 14:08

Znowu Sobol :shock:

JrQ- 30.04.2011 14:09

Nasza ławka rezerwowych jest żenująca...
Żuraw, liczę na Ciebie!!!

Cytat:

Znowu Sobol :shock:
ŻE CO ....A?!

AS82 30.04.2011 14:14

Genkova nie ma nawet na rezerwie...

Teqcontroller 30.04.2011 14:19

Trzeba grac tym co jest , Żuraw liczymy na ciebie !

MMMMM 30.04.2011 14:26

Ciekawe czy z Sobolem i Małeckim uda się zagrać to co z GKS :D Oby

tarantulaw2 30.04.2011 14:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AS82 (Post 1083549)
Genkova nie ma nawet na rezerwie...

I bardzo dobrze ! Bo gdyby nie daj boże powiększyła by mu się kontuzja, to byłby kłopot w meczu z Lechem, Cracovią i Legią.

mitmichael 30.04.2011 14:49

Macius musi w koncu sobie przypomniec jak sie strzela wazne bramki bo jak nie dzisiaj to kiedy

Ogryzek 30.04.2011 14:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MMMMM (Post 1083551)
Ciekawe czy z Sobolem i Małeckim uda się zagrać to co z GKS :D Oby

Najpierw sędzia musiałby wyrzucić jednego piłkarza Górnika z boiska żebyśmy grali w przewadze, a Stachowiak (bramkarz Górnika jakbyś "przemądrzałku nie wiedział) musiałby zawalić 2 bramki jak Sapela z Bełchatowa!


Wygrana choćby 1-0!

River 30.04.2011 14:55

Nie ma Genkowa ale czy to powod do paniki? Jeszcze na poczatku rundy niektorzy psioczyli na Bulgara bo nic nie strzelal a teraz zyc bez niego nie mozemy? Opanujmy sie. Jest Zurawski, niech sie ....a tez dorzuci do mistrzostwa:D

Dzis tylko zwyciestwo sie liczy. Nie ma w ogole innej opcji. Gornik na wyjazdach gra padake, na dodatek traca bramki na potege. Wkraczamy w kulminacyjny moment sezonu. Takie mecze trzeba wygrywac nawet w rezerwowym skladzie. Dzis brakuje tak naprawde tylko Gienka wiec sa tez inni zawodnicy, ktorzy musza wziac na siebie ciezar strzelania bramek. Maor, Maly, Zuraw, Kirm. Jest kim straszyc, bedzie dobrze;)

Ravers 30.04.2011 15:08

Myślę że Żuraw dziś coś strzeli,bo gdy grał u nas za pierwszym razem to w meczach z Górnikiem u siebie strzelał w każdym meczu co najmniej jedną bramkę.

PS.Śniło mi się dzisiaj że wygraliśmy z Górnikiem 2:0 , a Polonia Bytom wygrała z Jagą 1:0.Fajnie by było żeby się sprawdziło.

Kryniu 30.04.2011 15:10

No to powoli zaczynają się nerwy heh. Szkoda że nie mogę być na meczu( nie jestem w Krakowie) ehh. Liczę na zwycięstwo i wpadkę Jagiellonii.Kto bronił w ostatnim meczu z Górnikiem?

Kryniu 30.04.2011 15:28

Ehh ale szkoda. Taka okazja. Ładnie rozegrane

SWEET_83 30.04.2011 15:34

Nasza obrona jak zwykle gra nie pewnie.

Kryniu 30.04.2011 15:34

Boję się tych kontr. Za bardzo się otwieramy.

krowczax 30.04.2011 15:37

Az milo popatrzec jak nasi pilkarze grają z klepki.

vaazon 30.04.2011 15:39

Ładnie się patrzy, ale trzeba strzelić gola, a jak nie będziemy wykorzystywać swoich sytuacji, to wiemy jak to się skończy.

Chrisman 30.04.2011 15:41

mieszkam godzine od Krakowa a wali tak słońce ze musze zaslaniac zaslony

vaazon 30.04.2011 15:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez vaazon (Post 1083572)
Ładnie się patrzy, ale trzeba strzelić gola, a jak nie będziemy wykorzystywać swoich sytuacji, to wiemy jak to się skończy.

Mówiłem.
Cikos do okręgówki. Zamiast dochodzić do przeciwnika, to ten pozwala mu spokojnie przyjąć piłkę i dokładnie przymierzyć...jeszcze wbiegał za Pareikę po co? Lepiej gdyby stanął właśnie w pobliżu dalszego słupka, jak nie chciało mu się dobiec do napastnika.

krowczax 30.04.2011 15:43

Hmm, mam nadzieję, że nie będziemy mieć powtórki z Wrocławia.

Chrisman 30.04.2011 15:43

jednak jak zawsze

For_FuN_ 30.04.2011 15:43

Cikos w kolejnym meczu sie "popisuje"...ten czlowiek niech lepiej szuka zatrudnienia w I-szej lidze...

Kryniu 30.04.2011 15:43

No to mamy. Jak się nie strzela dwóch setek to strzelają nam.

skeba 30.04.2011 15:44

Jak tam panowie, w konkursie o Wiśle, 4-0, 3-0 ?
Gramy panowie !!!

Jopek teraz Cikosik...

Chrisman 30.04.2011 15:44

klepmy dalej

AS82 30.04.2011 15:44

Co za kalectwo...

SWEET_83 30.04.2011 15:44

:( bodaj tam bodaj

Chrisman 30.04.2011 15:46

cikos i ręka nie moge

Sędzia 30.04.2011 15:46

Nie żeby to było jakieś zaskoczenie, ale mam nadzieję, że my kiedyś przestaniemy bawić się w klepkę a zaczniemy grać w piłkę.

Hives4 30.04.2011 15:46

Cikosz gra dzisiaj dla Górnika...

SWEET_83 30.04.2011 15:47

Teraz Górnik się cofnie i będzie bronił wyniku... Powtórka z Wrocławia :(

SWEET_83 30.04.2011 15:50

Branco wchodzi... Miałem być spokojny na forum ale moje ciśnienie znów tego nie wytrzymuje :evil:

Brak Genkova i nie ma kto bramek strzelać...


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:45.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl