![]() |
I znowu Borski arbitrem - PZPN robi sobie z nas normalne jaja.
|
Właśnie sobie obejrzałem skróty z wiosennych meczów Polonii
Tam w obronie na stoperze gra Telichowski:D Reszta defensywy to też nieźli komedianci, Kiełpin w bramce szczególnie Jak nasi wyjda na wkur... za puchar, a licze że wyjdą, to będzie dobrze. A nawet bardzo dobrze |
Ktorzy nasi zawodnicy w przypadku obejrzenia zoltej kartki w tym meczu nie zagraja z Jaga ?
|
Trzeba ten mecz wygrać!! Możemy odskoczyc minimalnie na 5 punktów maksymalnie na 7. To było by już coś.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
However, uważam że najbliższe 2 mecze (PB i Jaga) to 6 pktów musi być. |
Obyśmy tylko nie musieli zatęsknić za Bunozą. Zapewne Polonia będzie wrzucac dużo wysokich piłek z pominięciem drugiej lini. I akurat kasowanie takich wysokich piłek było lepszą stroną Bunozy. No bo nasi inni stoperzy to raczej nieloty są...
Tak czy siak wygrać trzeba. |
Sobol za Bunozę do obrony, a za Sobola Wilk do środka:)
|
Trzeba liczyć na doświadczenie Jaliensa, niech spłaca swój wysoki kontrakt. Tylko, żeby nie okazało się że Jaliens to nasz drugi Jop (czytaj: największa tragedia), bo Puchar Polski to w dużej mierze on zawalił, a w lidze też super nie grał .
|
Cytat:
Oglądnij sobie jeszcze raz mecz Arka - Wisła... |
Cytat:
|
Mecz trzeba wygrać i to bezwzględnie. Trzeba na nich siąść i rozklepać szybkimi akcjami. Amen.
|
Takie mecze są po to,by wygrywac.Nie wyobrażam sobie innej opcji niż 3 punkty dla nas po kompromitującym odpadnięiu z PP.
|
Wobec konztuzjii Bunozy musimy oswoic sie juz ze stalym srodkiem Chavez-Jaliens.
Holender narazie zawodzi ale licze ze nabierze pewnosci siebie i zacznie grac duzo lepiej. Bytom ostatnio strzelil w Kielcach 3 bramki i zagrali calkiem dobrze. Radze naszym pilkarzom zeby podeszli do tego meczu na 100% bo inaczej naprawde bedzie kiepsko,a na strate punktow nie mozan sobie pozwiolic,bo ciezkie mecze dopiero przed nami. |
Szkoda, że w jutrzejszym meczu większą rolę może odegrać nie przygotowanie fizyczno-psychiczne lecz pogoda/sędzia ;/ Trzeba uważać przede wszystkim na te stałe fragmenty gry, bo przy tak fatalnej pogodzie mogą one odegrać główną rolę.
|
Spokojna wygrana dwoma lub trzema bramkami - nie widzę innej opcji.
|
Jak nie zlekcewazymy rywala to wygramy. Trener MUSI im to wtluc do glow.
Sekretem Wisly jest to ze nie umiemy grac bez naszego dopingu. Takze caly power w ABG ON TOUR ! |
Cytat:
Przewiduję męczarnie, 1 bramka po indywidualnej akcji i czekanie na końcowy gwizdek. |
Cytat:
Masz racje ze musza Nasi zagrac na 100 procent a moze i wiecej bo Bytom to druzyna ktora walka nadrabia braki. Ciezko mi jednak realnie odnosic sie do wyniku Polonii tydzien temu w Kielcach w obliczu wczorajszej gry Korony z Pasami. |
Jak skrupulatnie wyliczył Tygodnik Kibica - Zdemolujemy dziś Bytom. Skład pewnie każdy wie jaki będzie, jedyna niewiadoma to środek pola - czy Tomek czy Sivakov. Nic tylko zlać ich konkretnie (przydało by się takie 5-0 a co!)
Jaga w dupe wczoraj, dziś przydało by się żeby Legia nie wygrała i znów przewagę można powiększyć. Cytat:
|
Tak, 20 do 0 bo daliśmy ciała w Bielsku. Ludzie spokojnie - każda wygrana nawet 1 bramką! I oby wygrana, Polonia gra o życie.
|
Jak czułem, że z Podbeskidziem damy ciała tak teraz mam przeczucie, że spokojnie wygramy. I to nie jedną bramką. Przeszkodzić w tym może jedynie pogoda. Zobaczycie :)
|
Cytat:
Naturalnym zmiennikiem jest słabo grający Jaliens. Z tego powodu można ewentualnie zagrać bardziej defensywnie w środku pola wystawiając Wilka i Sobola lub Wilka i Sivakova. Obecnie Sobolewski gra za zasługi. |
Cytat:
|
Ale pech Bunozy !!! No to mamy 3 środkowych obrońców... A do końca sezonu jeszcze 13 meczów... Jaliens mam nadzieje ze wkoncu sie przebudzi... Mam taka nadzieje...
|
ciekawe jak wyglada murawa w Bytomiu. Zeby nie bylo tragicznie bo wynik moze byc rozny. Mysle ze jak Q sie zaaklimatyzuje to pokaze na co go stac. Na wszystko potrzeba czasu. Dzisiaj Gienek strzeli pierwszego gola w lidze:)
|
Na ta chwile murawa ok .. Zielona nie ma śniegu .. Wiec będzie ok (PRZED chwila w ORANGE SPORT łączyli się na żywo ze stadionem w BYTOMIU )
|
Cytat:
Najgorsze jest to,że mój brat pojechał na mecz a ja nie (arbeit), oglądnę tylko drugą połowę... chętnie znów oglądnął bym Riosa, tak ostatnie 25-30 min, bo moim zdaniem nie wypadł zle w Bielsku, fajnie jak by obok Melexa zagrał ten Pan: http://wislakrakow.com/www/picture/2...9a1c07b179.jpg i pokazał na co go stać :idea: |
Skąd to zdjęcie jest? Nie wiem zapewne mi się tylko wydaje ale jakoś tak na twarzy schudł pan Boukhari :D i racja, ciekawie obok Melexa mógłby wyglądać.
|
Zdjęcie jest z czasów Ajaxu, stare dzieje.
|
Boukhari teraz wygląda jak pyza - że im się nie chce zrzucić paru kg - przecież to banał dla piłkarzy...
|
Dla mnie może być nawet 1-0 w 95 minucie. Byle odnieść zwycięstwo.
|
Cytat:
|
Cytat:
... pokazywać swoja przydatność to oni mieli w sparingach i na treningach a mecze ligowe są od wygrywania. jak chcesz pooglądać Riosa to polecam ściągnąć sobie mecz w Bielsku, z szczególnym uwzględnieniem magicznej techniki Argentyńczyka podczas marnowania sytuacji sam na sam. |
Cytat:
Osobiście liczę na powtórkę z 23.09.2007 - czyli 5:0 :D |
No to żebyś się nie przeliczył.
Będzie ciężko jak cholera, zwycięstwo po ogromnych męczarniach i cudem wyszarpane..choć nie obraziłbym się, gdyby było dużo prościej niż przewiduję. |
w skutek kontuzji Bunozy Kowalski coraz bliżej pierwszego składu.
a miał być ....a spotkoj. Jak stoimy z kartkami ? Chyba zle nie jest, bo wg.statystyk wp.pl Chavez miał 2 faule przez cały sezon. |
Wilk grał w drużynach młodzieżowych na pozycji stopera, to z braku laku ... :(
|
Nie pozostaje nic innego jak Wisła musi wygrać dziś.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:52. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl