Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [19 kolejka]Polonia Bytom - Wisła Kraków 20 marca, niedziela, godz. 17:15 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7968)

mitmichael 19.03.2011 11:36

I znowu Borski arbitrem - PZPN robi sobie z nas normalne jaja.

bridgeburner 19.03.2011 11:38

Właśnie sobie obejrzałem skróty z wiosennych meczów Polonii
Tam w obronie na stoperze gra Telichowski:D
Reszta defensywy to też nieźli komedianci, Kiełpin w bramce szczególnie
Jak nasi wyjda na wkur... za puchar, a licze że wyjdą,
to będzie dobrze. A nawet bardzo dobrze

AS82 19.03.2011 20:13

Ktorzy nasi zawodnicy w przypadku obejrzenia zoltej kartki w tym meczu nie zagraja z Jaga ?

BRTS39 19.03.2011 20:18

Trzeba ten mecz wygrać!! Możemy odskoczyc minimalnie na 5 punktów maksymalnie na 7. To było by już coś.

RAFi89 19.03.2011 20:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AS82 (Post 1067222)
Ktorzy nasi zawodnicy w przypadku obejrzenia zoltej kartki w tym meczu nie zagraja z Jaga ?

Kirm, Cikos i Małecki.

63.5 Kg 19.03.2011 20:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AS82 (Post 1067222)
Ktorzy nasi zawodnicy w przypadku obejrzenia zoltej kartki w tym meczu nie zagraja z Jaga ?

Malecki,Cikos i Kirm

filemon 19.03.2011 20:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez BRTS39 (Post 1067228)
Trzeba ten mecz wygrać!! Możemy odskoczyc minimalnie na 5 punktów maksymalnie na 7. To było by już coś.

Możemy też nie odskoczyć :P
However, uważam że najbliższe 2 mecze (PB i Jaga) to 6 pktów musi być.

Elefant 19.03.2011 20:38

Obyśmy tylko nie musieli zatęsknić za Bunozą. Zapewne Polonia będzie wrzucac dużo wysokich piłek z pominięciem drugiej lini. I akurat kasowanie takich wysokich piłek było lepszą stroną Bunozy. No bo nasi inni stoperzy to raczej nieloty są...

Tak czy siak wygrać trzeba.

licoo 19.03.2011 20:41

Sobol za Bunozę do obrony, a za Sobola Wilk do środka:)

anthony09 19.03.2011 21:17

Trzeba liczyć na doświadczenie Jaliensa, niech spłaca swój wysoki kontrakt. Tylko, żeby nie okazało się że Jaliens to nasz drugi Jop (czytaj: największa tragedia), bo Puchar Polski to w dużej mierze on zawalił, a w lidze też super nie grał .

Titto 19.03.2011 21:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez anthony09 (Post 1067282)
Trzeba liczyć na doświadczenie Jaliensa, niech spłaca swój wysoki kontrakt. Tylko, żeby nie okazało się że Jaliens to nasz drugi Jop (czytaj: największa tragedia), bo Puchar Polski to w dużej mierze on zawalił, a w lidze też super nie grał .

W lidze nie grał dobrze?
Oglądnij sobie jeszcze raz mecz Arka - Wisła...

Dzimi 19.03.2011 21:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez martonas (Post 1066716)
Ludzie bez przesady, wygraliśmy 7 meczy z rzędu, a po przegranej w pucharze będziemy się bać Polonii Bytom?

Bo niestety tak jest że teraz w lidze baaaardzo męczmy się z każdym. Dla pamiętających Wisłę jadącą takie Polonie Bytom na spokojnie 3-4 do 0 do przerwy, po przerwie dokładając jeszcze 1-2 bramkę na 1/3 mocy, to jest po prostu trudne do przyjęcia.

Jazon 19.03.2011 21:47

Mecz trzeba wygrać i to bezwzględnie. Trzeba na nich siąść i rozklepać szybkimi akcjami. Amen.

BiałaGwiazda 19.03.2011 22:14

Takie mecze są po to,by wygrywac.Nie wyobrażam sobie innej opcji niż 3 punkty dla nas po kompromitującym odpadnięiu z PP.

Wojtas 20.03.2011 00:19

Wobec konztuzjii Bunozy musimy oswoic sie juz ze stalym srodkiem Chavez-Jaliens.
Holender narazie zawodzi ale licze ze nabierze pewnosci siebie i zacznie grac duzo lepiej.

Bytom ostatnio strzelil w Kielcach 3 bramki i zagrali calkiem dobrze.

Radze naszym pilkarzom zeby podeszli do tego meczu na 100% bo inaczej naprawde bedzie kiepsko,a na strate punktow nie mozan sobie pozwiolic,bo ciezkie mecze dopiero przed nami.

anthony09 20.03.2011 00:31

Szkoda, że w jutrzejszym meczu większą rolę może odegrać nie przygotowanie fizyczno-psychiczne lecz pogoda/sędzia ;/ Trzeba uważać przede wszystkim na te stałe fragmenty gry, bo przy tak fatalnej pogodzie mogą one odegrać główną rolę.

serek.c2 20.03.2011 00:34

Spokojna wygrana dwoma lub trzema bramkami - nie widzę innej opcji.

mulda 20.03.2011 01:27

Jak nie zlekcewazymy rywala to wygramy. Trener MUSI im to wtluc do glow.

Sekretem Wisly jest to ze nie umiemy grac bez naszego dopingu. Takze caly power w ABG ON TOUR !

skeba 20.03.2011 01:29

Cytat:

Spokojna wygrana dwoma lub trzema bramkami - nie widzę innej opcji.
Wszystkie mecze wyjazdowe, które do tej pory wygralismy kończyły się wynikiem 1-0 i jutro myślę, ze może być podobnie. Wisła kocha ten wynik ,zresztą w polskiej ekstraklasie chyba najczęściej pada taki wynik.

Przewiduję męczarnie, 1 bramka po indywidualnej akcji i czekanie na końcowy gwizdek.

Feniks1983 20.03.2011 08:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 1067345)
Wobec konztuzjii Bunozy musimy oswoic sie juz ze stalym srodkiem Chavez-Jaliens.
Holender narazie zawodzi ale licze ze nabierze pewnosci siebie i zacznie grac duzo lepiej.

Bytom ostatnio strzelil w Kielcach 3 bramki i zagrali calkiem dobrze.

Radze naszym pilkarzom zeby podeszli do tego meczu na 100% bo inaczej naprawde bedzie kiepsko,a na strate punktow nie mozan sobie pozwiolic,bo ciezkie mecze dopiero przed nami.


Masz racje ze musza Nasi zagrac na 100 procent a moze i wiecej bo Bytom to druzyna ktora walka nadrabia braki.

Ciezko mi jednak realnie odnosic sie do wyniku Polonii tydzien temu w Kielcach w obliczu wczorajszej gry Korony z Pasami.

Semper Fidelis 1985 20.03.2011 09:17

Jak skrupulatnie wyliczył Tygodnik Kibica - Zdemolujemy dziś Bytom. Skład pewnie każdy wie jaki będzie, jedyna niewiadoma to środek pola - czy Tomek czy Sivakov. Nic tylko zlać ich konkretnie (przydało by się takie 5-0 a co!)
Jaga w dupe wczoraj, dziś przydało by się żeby Legia nie wygrała i znów przewagę można powiększyć.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez serek.c2 (Post 1067347)
Spokojna wygrana dwoma lub trzema bramkami - nie widzę innej opcji.

Mało! po PP chcę co najmniej 5! :foch:

Ogryzek 20.03.2011 09:21

Tak, 20 do 0 bo daliśmy ciała w Bielsku. Ludzie spokojnie - każda wygrana nawet 1 bramką! I oby wygrana, Polonia gra o życie.

serek.c2 20.03.2011 09:24

Jak czułem, że z Podbeskidziem damy ciała tak teraz mam przeczucie, że spokojnie wygramy. I to nie jedną bramką. Przeszkodzić w tym może jedynie pogoda. Zobaczycie :)

prezes85 20.03.2011 09:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez licoo (Post 1067249)
Sobol za Bunozę do obrony, a za Sobola Wilk do środka:)

To nie jest menadżer piłkarski. Z Sobolem w obronie to tracilibyśmy bramki co chwilę.

Naturalnym zmiennikiem jest słabo grający Jaliens. Z tego powodu można ewentualnie zagrać bardziej defensywnie w środku pola wystawiając Wilka i Sobola lub Wilka i Sivakova. Obecnie Sobolewski gra za zasługi.

skeba 20.03.2011 10:01

Cytat:

Z Sobolem w obronie to tracilibyśmy bramki co chwilę.
Sobol to by 20 minut nie wytrzymał na obronie, bo dostałby czerwoną kartkę albo sprokurował karnego. To jest gracz, który lubi faulować i przerywać grę, ale niech to robi w środkowej części, a nie w pobliżu pola karnego.

SWEET_83 20.03.2011 10:03

Ale pech Bunozy !!! No to mamy 3 środkowych obrońców... A do końca sezonu jeszcze 13 meczów... Jaliens mam nadzieje ze wkoncu sie przebudzi... Mam taka nadzieje...

wislakrakow124 20.03.2011 10:11

ciekawe jak wyglada murawa w Bytomiu. Zeby nie bylo tragicznie bo wynik moze byc rozny. Mysle ze jak Q sie zaaklimatyzuje to pokaze na co go stac. Na wszystko potrzeba czasu. Dzisiaj Gienek strzeli pierwszego gola w lidze:)

..:::P-L-A-C-H-O:::.. 20.03.2011 10:41

Na ta chwile murawa ok .. Zielona nie ma śniegu .. Wiec będzie ok (PRZED chwila w ORANGE SPORT łączyli się na żywo ze stadionem w BYTOMIU )

Semper Fidelis 1985 20.03.2011 10:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wislakrakow124 (Post 1067387)
Dzisiaj Gienek strzeli pierwszego gola w lidze:)

1? Mało! 2? Mało... :D
Najgorsze jest to,że mój brat pojechał na mecz a ja nie (arbeit), oglądnę tylko drugą połowę... chętnie znów oglądnął bym Riosa, tak ostatnie 25-30 min, bo moim zdaniem nie wypadł zle w Bielsku, fajnie jak by obok Melexa zagrał ten Pan:

http://wislakrakow.com/www/picture/2...9a1c07b179.jpg

i pokazał na co go stać :idea:

Bielau 20.03.2011 11:38

Skąd to zdjęcie jest? Nie wiem zapewne mi się tylko wydaje ale jakoś tak na twarzy schudł pan Boukhari :D i racja, ciekawie obok Melexa mógłby wyglądać.

tofik 20.03.2011 11:44

Zdjęcie jest z czasów Ajaxu, stare dzieje.

skeba 20.03.2011 12:01

Boukhari teraz wygląda jak pyza - że im się nie chce zrzucić paru kg - przecież to banał dla piłkarzy...

Jagul 20.03.2011 12:09

Dla mnie może być nawet 1-0 w 95 minucie. Byle odnieść zwycięstwo.

Proud 20.03.2011 12:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez prezes85 (Post 1067377)
To nie jest menadżer piłkarski. Z Sobolem w obronie to tracilibyśmy bramki co chwilę.

Naturalnym zmiennikiem jest słabo grający Jaliens. Z tego powodu można ewentualnie zagrać bardziej defensywnie w środku pola wystawiając Wilka i Sobola lub Wilka i Sivakova. Obecnie Sobolewski gra za zasługi.

W meczu z Widzewem, dla mnie najlepszy zawodnik na boisku. Fakt, że z Ruchem grał średnio, ale poniżej pewnego poziomu nie schodzi.

yogul 20.03.2011 12:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Semper Fidelis 1985 (Post 1067402)
chętnie znów oglądnął bym Riosa, tak ostatnie 25-30 min, bo moim zdaniem nie wypadł zle w Bielsku, fajnie jak by obok Melexa zagrał ten Pan:

i pokazał na co go stać :idea:

i może Branko jeszcze? no żeby pokazał na co go stać?


...


pokazywać swoja przydatność to oni mieli w sparingach i na treningach a mecze ligowe są od wygrywania.
jak chcesz pooglądać Riosa to polecam ściągnąć sobie mecz w Bielsku, z szczególnym uwzględnieniem magicznej techniki Argentyńczyka podczas marnowania sytuacji sam na sam.

filemon 20.03.2011 12:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Proud (Post 1067437)
W meczu z Widzewem, dla mnie najlepszy zawodnik na boisku. Fakt, że z Ruchem grał średnio, ale poniżej pewnego poziomu nie schodzi.

Problem w tym, że za mało gra do przodu.
Osobiście liczę na powtórkę z 23.09.2007 - czyli 5:0 :D

rafalek 20.03.2011 13:07

No to żebyś się nie przeliczył.
Będzie ciężko jak cholera, zwycięstwo po ogromnych męczarniach i cudem wyszarpane..choć nie obraziłbym się, gdyby było dużo prościej niż przewiduję.

szprotson 20.03.2011 13:07

w skutek kontuzji Bunozy Kowalski coraz bliżej pierwszego składu.
a miał być ....a spotkoj.

Jak stoimy z kartkami ? Chyba zle nie jest, bo wg.statystyk wp.pl Chavez miał 2 faule przez cały sezon.

Austerlitz 20.03.2011 13:17

Wilk grał w drużynach młodzieżowych na pozycji stopera, to z braku laku ... :(

sayek89 20.03.2011 16:42

Nie pozostaje nic innego jak Wisła musi wygrać dziś.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:52.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl