Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [18 kolejka] Wisła Kraków - Widzew Łódź 12 marca sobota godz. 18:15 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7953)

koniak 08.03.2011 12:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Teqcontroller (Post 1061652)
Taaa taa Jirsak od 1 minuty , pamietacie mecz z Legia ? tez dobrze zagral a potem na nastepny tydzien nie bylo go na boisku , a byl.

Jesli Sivakow bedzie gral lipe to Jirsak wejdzie w drugiej polowie , jeden dobry wystep i odrazu pierwsza 11 boze...

Taki Genkow, Jaliens czy Siwakow mieli 0(słownie:zero) meczów w Wiśle i praktycznie żadnego zgrania a od razu weszli do 1 jedenastki. Nigdzie na zachodzie się tak nie robi, a przecież Maaskant to trener z zachodu, nie ?

Co do Siwakowa, po pierwszym meczu było ponoć dobrze, po drugim mimo, że zagrał na podobnym poziomie jest źle. Zdecydujcie się fachowcy bo zmieniacie zdanie jak baba podczas okresu.
Genkov, 2 mecze, 0 strzalow...po Riosie sie jeździ, bo bramek nie strzelał, a Genkov strzalu póki co nie oddał, ile jeszcze meczów to potrwa? w sensie ile razy jeszcze wyjdzie w 1 składzie.

Zobaczymy czy w najbliższym meczu Maaskant wyciągnie wnioski z poprzednich, czy jednak znowu zagra podpora defensywy jaliens, świetny rozgrywający Siwakow, superstrzelec Genkov a Wilk znów usiądzie na ławce, bo....sam już nie wiem dlaczego

zajacek 08.03.2011 12:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1061655)
Odnosze inne wrażenie. Może się nie znam, ale tak przypuszczam, na podstawie tego, co widze na boisku, że w grupie trzech pomocników, z których jeden jest defensywnym, a drugi ma kreować grę do przodu, Siwakow jest własnie takim pośrednim ogniwem, przez którego przechodzi większość piłek od obrony do rozegrania, jest takim klejem, który łączy dwa bieguny, obronę i atak, jest tym wolnym pomocnikime, który ma za zadanie zapewnć ciągłość utrzymania sie przy piłce w ataku pozycyjnym, a jednocześnie łatać luki w obronie w przypadku zaangażowania sie obrońców (czy to skrajnych, czy to środkowych) w rozegranie pod bramką.

Ależ zgadzam się ! Też tak odczytuję zadania Siwakowa (choć trzeba dodać, że nasza aktualna taktyka zakłada też pewną wymiennośc jego funkcji z Meliksonem). Tyle, że zadania swoją drogą, a ich realizacja - swoją. Na dziś wydaje mi się, że w grze ofensywnej Wilk jest lepszy. Kluczowy dla naszej gry nie jest schemat "klepania piłki" po obwodzie 'a la Barca, ale odbiór pressingiem i szybkie rozegranie (mini kontra) albo wykreowanie akcji na skrzydle, wygranie 1 na 1 , ścięcie do pola karnego lub dośrodkowanie. W takiej grze pomocnik na pozycji Siwakowa musi stwarzać przewagę na (w) szesnastce. Za mało Białorusina widziałem, żeby określać jego przydatność, ale wydaje mi się, że na dziś jego polski kolega jest lepszy.
Inna sprawa, że Maaskant póki co gra bardzo ostrożną taktyką i Siwakow mu do tego pasuje.

Małecki na szpicy ? Z całym szacunkiem, ale przestaję wierzyć w sens dyskusji na forum. Na ten moment to jeden z najlepszych zawodników w lidze, świetnie zresztą przygotowany (siła i motoryka na szóstkę!) ale chyba jedynym mniej odpowiednim miejscem dla niego na boisku od tarczowego napastnika jest pozycja bramkarza...

ChG 08.03.2011 12:16

Bodajże 6 ostatnich meczów = 6 wygranych. Ale co tam, zwolnijmy Maaskanta, bo Genkov nie strzelił gola w 2 meczach, a ten śmie go wystawiać w pierwszym składzie.

Marszałek 08.03.2011 12:45

Poczytałem kilka stron i odnoszę wrażenie,że gramy z super poukładanym zespołem z niesamowitymi kopaczami. Walkower brałbym w ciemno,bo to wszak 0-3 tylko. Maaskant wiadomo do wywalenia, bo Genkov nie strzela. A to jest napastnik to strzelać powinien. Nie nie powinien mówię wam. W ogóle u nas straszna bieda w ataku w obronie o pomocy nie wspominając, a tu przyjeżdża wielki Widzew.

Zastanówcie się co niektórzy co piszecie.

Blaszczu16 08.03.2011 12:52

Szczerze się zdziwię jeśli w tej rundzie zgubimy jakieś punkty u siebie, więc zwycięstwa na Reymonta nie będą mnie dziwić. Gorzej z wyjazdami i tu się obawiam o zwycięstwa Wisły.

koniak 08.03.2011 13:14

Nie znalazłem wpisu o zwolnieniu Maaskanta, więc nie wiem do kogo pijecie. Ja tylko stwierdzam fakty a nie popadam w hurraoptymizm jak wiekszość tylko dlatego, że wygraliśmy 6 meczów z rzędu.

Cracovia 0-1 Wisła Kraków bramka w 90
Wisła Kraków 4-0 Legia Warszawa
Wisła Kraków 1-0 Zagłębie Lubin bramka w 88
Polonia Warszawa 0-1 Wisła Kraków bramka samobojcza
Arka Gdynia 0-1 Wisła Kraków bramka w 89
Wisła Kraków 3-1 Ruch Chorzów

Po za świetnym meczem z Legią pozostałe były przeciętne, mogłyby się skończyć remisami i nie moglibyśmy mieć o to pretensji.
Siwakowa dało się ściągnąć w przerwie i to odmieniło grę, więc nie wiem czemu grać musi Genkov czy Jaliens. Do czegoś w końcu ma służyc ta szeroka kadra o której wszyscy piszą.

Teqcontroller 08.03.2011 13:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez koniak (Post 1061661)
Taki Genkow, Jaliens czy Siwakow mieli 0(słownie:zero) meczów w Wiśle i praktycznie żadnego zgrania a od razu weszli do 1 jedenastki. Nigdzie na zachodzie się tak nie robi, a przecież Maaskant to trener z zachodu, nie ?

Co do Siwakowa, po pierwszym meczu było ponoć dobrze, po drugim mimo, że zagrał na podobnym poziomie jest źle. Zdecydujcie się fachowcy bo zmieniacie zdanie jak baba podczas okresu.
Genkov, 2 mecze, 0 strzalow...po Riosie sie jeździ, bo bramek nie strzelał, a Genkov strzalu póki co nie oddał, ile jeszcze meczów to potrwa? w sensie ile razy jeszcze wyjdzie w 1 składzie.

Zobaczymy czy w najbliższym meczu Maaskant wyciągnie wnioski z poprzednich, czy jednak znowu zagra podpora defensywy jaliens, świetny rozgrywający Siwakow, superstrzelec Genkov a Wilk znów usiądzie na ławce, bo....sam już nie wiem dlaczego

:rotfl: Jesteś nie doinformowany , no i co z tego że jest z zachodu ? co to ma do ustawianiu składu ?
w ogóle a znasz taktykę Maaskanta znawco ? że już oceniasz i w ogóle , weź poczytaj trochę wypowiedzi Trenera Maaskanta a nie spinaj się :shock:

silver03 08.03.2011 13:34

koniak, to kto za Genkova?

daniello1987 08.03.2011 13:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lysy (Post 1061614)
Sam jesteś panie bzdura. Małecki to urodzony napastnik i wielokrotnie powtarzał, że w ataku najlepiej się czuje. Kto wie ile bramek byśmy strzelili gdyby ciągle grał na "szpicy" ? :-) Może zamiast nerwowej końcówki w meczu z Arką mielibyśmy gola dużo wcześniej?

jesli Malecki na szpicy kto na prawym skrzydle?! Łobodziński? Rios? Kirm?(kto na lewej? ) brakuje na w tym momencie klasowego prawoskrzydlowego.takiego jakim był KUBA. jak na tą chwile nie mamy na skrzydłach i w ataku siły takiej z jakiej Wisła zawsze słyneła.wiec lepiej niech narazie Maly gra na boku a w ataku Genkov który napewno sie wstrzeli.tylko musimy jeszcze poczekac.napewno nie jest to drugi Christow.inny typ zawodnika.jest jeszcze Rios który mam nadzieje dostanie szanse pokazania sie poniewaz słabym zawdonikiem nie jest. brakuje Boguskiego który moze grac i w srodku pola i na skrzydle i w ataku.ale trzeba sobie radzic. i nie siejcie paniki ze nie wygrwamy z Widzewem. to MY jestemy Wisła i to MY zgarniamy 3 pkt.ave

silver03 08.03.2011 13:42

Już widzę Małego strącającego piłki na skrzydła, haha^^ Obecnie gra na optymalnej dla siebie pozycji, na napad nadaje się jedynie podczas gry 2 napastnikami.

koniak 08.03.2011 13:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Teqcontroller (Post 1061681)
:rotfl: Jesteś nie doinformowany , no i co z tego że jest z zachodu ? co to ma do ustawianiu składu ?
w ogóle a znasz taktykę Maaskanta znawco ? że już oceniasz i w ogóle , weź poczytaj trochę wypowiedzi Trenera Maaskanta a nie spinaj się :shock:

Jak ja mam z tobą rozmawiać, jeśli nawet nie rozumiesz tego co napisalem...
Taktyka Maaskanta....na razie mnie nie przekonuje, z resztą gdzie ja oceniłem taktykę. Napisałem jedynie, że po 3 słabych meczach jakie się niektórym przytrafili powinni trochę odpocząć. Proste. Garguła po słabym meczu w pp wyleciał z meczowej kadry.
Co do tego kto za Genkova. Tu jest faktycznie problem bo po odejściu Brożka nie mamy zawodnika na tą pozycję przy taktyce 4-5-1. Riosa bym wstawił, ale wtedy najlepiej by było gdyby zmieniło się ustawienie.

Feniks1983 08.03.2011 14:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez koniak (Post 1061680)
Nie znalazłem wpisu o zwolnieniu Maaskanta, więc nie wiem do kogo pijecie. Ja tylko stwierdzam fakty a nie popadam w hurraoptymizm jak wiekszość tylko dlatego, że wygraliśmy 6 meczów z rzędu.

Cracovia 0-1 Wisła Kraków bramka w 90
Wisła Kraków 4-0 Legia Warszawa
Wisła Kraków 1-0 Zagłębie Lubin bramka w 88
Polonia Warszawa 0-1 Wisła Kraków bramka samobojcza
Arka Gdynia 0-1 Wisła Kraków bramka w 89
Wisła Kraków 3-1 Ruch Chorzów

Po za świetnym meczem z Legią pozostałe były przeciętne, mogłyby się skończyć remisami i nie moglibyśmy mieć o to pretensji.
Siwakowa dało się ściągnąć w przerwie i to odmieniło grę, więc nie wiem czemu grać musi Genkov czy Jaliens. Do czegoś w końcu ma służyc ta szeroka kadra o której wszyscy piszą.


Moze i mogly sie skonczyc remisami te mecze czy nawet porazkami. Ale dla mnie te wyniki pokazuja co innego. A mianowice to ze zespol gra od pierwszej do ostatniej minuty i to dobrze swiadczy o zawodnikach ze do konca wierza. Styl miejmy nadzieje z czasem jak sie bardziej zespol dotrze tez bedzie odpowiedni. Pozatym nie bede plakac ze wygrywamy nawet po ciezkich bolach. Lepiej tak niz z 1 punktem lub bez.

westersyl 08.03.2011 14:34

Co do Genkova to proponuję sobie obejrzeć jeszcze raz mecz w Gdynii i z Ruchem bo chyba niektórzy nie widzą albo nie wiedzą na czym polega rola środkowego napastnika z której Genkov wywiązuję się bardzo dobrze. Gdyby Malecki, Kirm czy Maor lepiej dograli mu piłkę to pewnie padłaby bramki.
Kew Jaliens - według mnie zagrał bardzo dobrze w Gdynii, z Ruchem Chorzów również zagrał dobrze i śmiało mogę powiedzieć że jest to nasz najlepszy obrońca. Faktem jest to że popełnił kilka błędów większość w PP gdzie grał z konieczności na nie naturalnej dla siebie pozycji i był często wsadzany na konia, zostawiany bez asekuracji bo drużna zbyt często traciła piłkę w środkowej strefie. Faktem jest również to że każdy jego błąd mnożony jest razy 10 bo zagrał 10 meczów reprezentacji Holandii i obrywa zdecydowanie za mocno.

Niektórzy z was naprawdę mają krótką pamięć bo zapomnieli co wyrabiała obrona w zeszłej rundzie. Na moje teraz jest lepiej.

Podsumowując od początku twierdziłem, że Maaskant robi dobrą robotę i liczba punktów które zdobyliśmy w minionej rundzie była ponad stan.
Ta drużna zagrał ze sobą bardzo mało meczów bo śmiało można powiedzieć że wraz z przyjściem i odejściem kolejnych piłkarzy proces budowanie drużny rozpoczął się od nowa. Jak na ten moment zagraliśmy bardzo dobrze w Gdynii i średnio z Ruchem choć mecz zakończył się naszym zwycięstwem co bardzo cieszy. To jest 6 pkt, nie przypominam sobie abyśmy mieli taki dobry start rundy wiosennej.

Osobiście rozumiem krytykowanie piłkarzy za dany mecz ale trenowania trenera już po prostu nie trawie. Zwłaszcza wtedy kiedy wygrywamy.

Co do meczu to drużny Michniewicza mają to do siebie że zawsze na początku dobrze grają, trzeba na nich uważać szczególnie na Sernasa, a co do tego młodego chłopaka Dzalmidze to moim zdaniem jest przereklamowany bo ludzie z C+ zachwycali się jakimiś prostymi zagraniami.

edit: No i cieszy mnie że nie ma pier** typu "potrzebujemy jeszcze kilku tygodni aby złapać świeżość"

skeba 08.03.2011 15:02

Rios strzela w sparingach, ale szansy nie dostanie, bo trener wątpię by chciał się przyznać do błędu i dalej będzie katował Genkova...

Posadził Gargule za slaby mecz, Chaveza również - to niech Genkov usiądzie chociaż na 1 mecz

rafal777 08.03.2011 15:06

Westersyl, ale Ty nawet jakby Wisła nie grała totalnie nic i tak będziesz zadowolony i pochwalisz każdego z osobna. Po Twoich wypowiedziach widać, że jesteś tak zakochany w Maaskancie i całej drużynie, że po prostu nie stać Cię na obiektywizm.

Genkov moim zdaniem póki co spisuje się słabo, ale to nie znaczy że jest słabym piłkarzem. Liczę, że z czasem będzie strzelał gole. Ale pisanie o Jaliensie, że jest najlepszym naszym obrońcą po tych 3 meczach to już wielkie nadużycie. Rozumiem, że dla Ciebie napastnik nie musi strzelać goli a obrońca nie musi umieć grać w defensywie, wystarczy ubrać koszulkę Wisły i już się jest najlepszym. Postaraj się o trochę obiektywizmu.

koniak 08.03.2011 15:07

"Niektórzy z was naprawdę mają krótką pamięć bo zapomnieli co wyrabiała obrona w zeszłej rundzie. Na moje teraz jest lepiej."

Bardzo nietrafione porównanie. Jak miałą grać obrona skoro pozbyliśmy się 6-ciu obrońców. W 1 składzie wychodziło 4 nowych, nieznających się zawodników, z których każdy mówił innym językiem a jeden był nominalnym pomocnikiem.

silver03 08.03.2011 15:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez skeba (Post 1061705)
Rios strzela w sparingach, ale szansy nie dostanie, bo trener wątpię by chciał się przyznać do błędu i dalej będzie katował Genkova...

W jakich sparingach strzela? Z BATE? Z FC Daugava? Rios strzelił 2 bramki w treningu i zaczyna się wielka afera :) Trener na niego nie postawi bo by się przyznał do błędu! Aż przykro czytać takie wypociny. Rios pokaże się dobrze na treningach to z pewnością dostanie szanse od Roberta.

prezes85 08.03.2011 15:21

No to się zacznie. Rios strzelił II garniturowi Wisły 2 bramki. Do Barcelony go...

Jak ktoś pisze, że Jaliens dobrze grał z Ruchem to proszę udać się do okulisty.
Jaliens zawalił 2 mecz o coś (PP z Podbeskidziem i teraz z Ruchem).
W pierwszym meczu ligowym grał bardzo dobrze.


Do tego ile bramek zawalił w sparingach? Dla mnie cos z nim jest nie tak.

Mario Nh 08.03.2011 15:24

Może dostanie swoją szanse w końcówce zamiast emerytowanego Macka Żurawskiego.

szprotson 08.03.2011 15:31

czy ktoś zna składy z tej gierki ?

Cytat:

Pierwotnie napisane przez skeba
Posadził Gargule za slaby mecz, Chaveza również - to niech Genkov usiądzie chociaż na 1 mecz

Gargułe posadził bo miał mecz ostatniej szansy,jest w klubie o wiele dłużej aniżeli Tsvetan.
Chavez usiadł nie za to ze był najlepszy z Podbeskidziem,ale dlatego ze w meczu z Ruchem nie pasował do koncepcji trenera.
Jeśli juz nawet miałby posadzic Bułgara, to ja naprawde wole oglądać katowanie Genkova niż paralityka Żurawskiego.

JrQ- 08.03.2011 15:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez skeba (Post 1061705)
Rios strzela w sparingach, ale szansy nie dostanie, bo trener wątpię by chciał się przyznać do błędu i dalej będzie katował Genkova...

Posadził Gargule za slaby mecz, Chaveza również - to niech Genkov usiądzie chociaż na 1 mecz

tyle, że Genkow jeszcze slabego meczu nie zagral ;)

skeba 08.03.2011 15:42

Cytat:

Rios pokaże się dobrze na treningach to z pewnością dostanie szanse od Roberta.
Dziś się dobrze pokazał, zobaczymy czy dostanie chociaż 25 minut.

Cytat:

no to się zacznie. Rios strzelił II garniturowi Wisły 2 bramki
Nasz gwiazdor Tsvetan nawet tam nie ustrzelił bramki...

Ale myslę, że na Riosie jest już kreska postawiona. A moim zdaniem powinien dostać szansę. Jirsak dostawał szansę, chociaż przez większość spotkań, w których wystąpił - prezentował się słabo, a niedawno pokazał próbkę swoich umiejętności.
A taki Rios, który by czasami grał - mógłby wzmocnić rywalizację w napadzie, bo Genkov za nic nie robienie będzie w pierwszej 11, bo my nominalnych napastników nie mamy...
Nie liczę Zurawskiego - bo on już prezentuje poziom I ligowy. Małecki to skrzydlowy, a Boguski kontuzja

Cytat:

tyle, że Genkow jeszcze slabego meczu nie zagral ;)
Jego ostatni mecz to kwintesencja gry w piłkę, mnóstwo strzałów na bramkę przeciwnika... nam trzeba napastnika do strzelania bramek.
Nie lubię Legii, ale Hubnik im się udał... to jest napastnik

westersyl 08.03.2011 15:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafal777 (Post 1061706)
Westersyl, ale Ty nawet jakby Wisła nie grała totalnie nic i tak będziesz zadowolony i pochwalisz każdego z osobna. Po Twoich wypowiedziach widać, że jesteś tak zakochany w Maaskancie i całej drużynie, że po prostu nie stać Cię na obiektywizm.

Genkov moim zdaniem póki co spisuje się słabo, ale to nie znaczy że jest słabym piłkarzem. Liczę, że z czasem będzie strzelał gole. Ale pisanie o Jaliensie, że jest najlepszym naszym obrońcą po tych 3 meczach to już wielkie nadużycie. Rozumiem, że dla Ciebie napastnik nie musi strzelać goli a obrońca nie musi umieć grać w defensywie, wystarczy ubrać koszulkę Wisły i już się jest najlepszym. Postaraj się o trochę obiektywizmu.

Poczytaj sobie posty co pisałem na teamt poszczególnych piłkarzy na przestrzeni ostatnich dni to będziesz widział co sądziłem na temat postawy kilku z nich i nie były to pozytywne opinię.
Jaliens tak jest naszym najlepszym obrońca to fakt nie dlatego że gra jakoś super tylko dlatego że inni grają jeszcze słabiej niż on.

Jak już pisałem kwestia jest tego, że dla was jak jak toś nie strzeli gola znaczy że słaby tak zachowuję się dzieci które wybierają na swoich idoli piłkarzy tylko dlatego że trafiają do siatki. Przykład użytkownika Seba, Genkov nie strzelił w gierce gola to znaczy że jest słaby. Wcześniej też byli tacy którzy twierdzili że Melikson jest słaby bo nie gra reprezentacji ani nikt go nigdzie nie kupił wcześniej.
Namaściłem Meliksona na gwiazdę ligi jeszcze przed tym jak zagrał pierwszy mecz za co połowa forum mnie atakowała mimo tego nie zmieniłem zdania tak samo jest z Genkovem, on będzie strzelał gole.
Nie zamierzam się tutaj wykłócać z trenerami bo dopóki nie zobaczą piłki w siatce to dany zawodnik będzie słaby.

A atakowanie Jaliensa za mecz w Gdynii to skandal.

skeba 08.03.2011 15:51

Westersyl - Skeba jak coś, naucz się przepisywać nicki. Ja oglądałem spotkania i rozumiem, gdyby Genkov coś pożytecznego robił w tych spotkaniach, proszę wymień mi jakieś pozytywy z jego dotychczasowych spotkań w lidze. Z tych 2 meczy

Cytat:

Nie jest ani napastnikiem, ani skrzydłowym i dlatego nie dostaje szans w meczach.
Jak ty wywnioskowales to na podstawie dotychczasowych jego spotkan to szacunek - tyle sie nagral w naszej lidze, ze hoho

zim zum 08.03.2011 15:51

a co Melikson już jest gwiazdą ligi ? :lol: w parze z Dżalamidze ? :)


Uważam, że Rios ma jeden główny problem. Nie jest ani napastnikiem, ani skrzydłowym i dlatego nie dostaje szans w meczach.

szprotson 08.03.2011 15:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez skeba (Post 1061715)


Jego ostatni mecz to kwintesencja gry w piłkę, mnóstwo strzałów na bramkę przeciwnika... nam trzeba napastnika do strzelania bramek.
Nie lubię Legii, ale Hubnik im się udał... to jest napastnik

Owszem,mozna by tak mówic gdybyśmy bramek nie zdobywali,a z tego co kojarze to jednak coś tam zdołamy ustrzelić.
przyznaj od razu zamiast polemizowac,ze dupa boli bo w Legii strzela napastnik a u Nas strzelają pomocnicy.

Jak dla mnie Genkov, moze nie strzelić zadnego gola jesli beda go wyręczać koledzy z drużyny.
Rios już kilka szans miał,a poza bramka zdobyta na Resovii bodajze i kilkoma fajnymi sztuczkami nie pokazał nic. Przypominam Ci równiez ze Rios jest mega wolny, co przy graniu na 1 napastnika,do tego naszej nieszczęsnej grze dzidami,jest bardzo wazne. Do tego srednia gra głową. Rios jak sam wspomniał jest mediapunta a nie "9" ...

zielak14 08.03.2011 15:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez skeba (Post 1061717)
Westersyl - Skeba jak coś, naucz się przepisywać nicki. Ja oglądałem spotkania i rozumiem, gdyby Genkov coś pożytecznego robił w tych spotkaniach, proszę wymień mi jakieś pozytywy z jego dotychczasowych spotkań w lidze. Z tych 2 meczy

jak dla mnie Genkov zagrał dobry mecz z Arką... potrafi wygrac pojedynek główkowy, zastawić się przytrzymać płkę i odegrać... to wszystko było widać w meczu z arką... z Widzewem zagrał słabiej... ale dajmy mu czas... on uczy się gry na jednego napastnika kiedy to on musi do każdej piłki biegać i walczyć... w tamtej rundzie strzelił 11 bramek w 13 meczach ale grał na dwóch atakujących... cierpliwości...

19sebawro06 08.03.2011 16:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zielak14 (Post 1061721)
jak dla mnie Genkov zagrał dobry mecz z Arką... potrafi wygrac pojedynek główkowy, zastawić się przytrzymać płkę i odegrać... to wszystko było widać w meczu z arką... z Widzewem zagrał słabiej... ale dajmy mu czas... on uczy się gry na jednego napastnika kiedy to on musi do każdej piłki biegać i walczyć... w tamtej rundzie strzelił 11 bramek w 13 meczach ale grał na dwóch atakujących... cierpliwości...


Graliśmy z Widzewem?? jaki był wynik bo chyba zapomniałem pooglądać mecz ??

westersyl 08.03.2011 16:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zim zum (Post 1061718)
a co Melikson już jest gwiazdą ligi ? :lol: w parze z Dżalamidze ? :)


Gratuluje poczucia humoru, a ten drugi to kto bo ja o nim nic nie pisałem. Czasami wypadało obejrzeć mecz Wisły na trzeźwo albo w ogóle go obejrzeć... zresztą co mam się z tobą klucić ewidtenie przekonywałeś mnie że Maor to słabiutki grajek bo nikt go wcześniej nie kupił i nie grał w reprezentacji która jest jeszcze słabsza od polskiej. Tak pisałeś. I tyle w temacie.
Zresztą mam wrażenie że ty byś się cieszył gdyby Melikson grał słabo... tyle dobrych zagrań co Maor pokazał w tych 3 meczach to nasze ligowe "gwiazdy" muszą grać cały sezon aby wyrobić tą normę.

Cytat:

Uważam, że Rios ma jeden główny problem. Nie jest ani napastnikiem, ani skrzydłowym i dlatego nie dostaje szans w meczach.
Może Rios to w ogóle nie jest piłkarzem ?

mic 08.03.2011 16:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 19sebawro06 (Post 1061726)
Graliśmy z Widzewem?? jaki był wynik bo chyba zapomniałem pooglądać mecz ??

Ty naprawde nie wiesz o co chodzi ? Czy poprostu nie wiesz co pisac skoro czepiasz sie 'literowek' ?

koniak 08.03.2011 16:42

Westersyl, Meliksona na gwiazde ligi namaściły media, nie ty. Zejdź na ziemię. W poniedziałkowym przeglądzie można było przeczytać, że gwiazdą jest ten cały Dzalamidze, bo łączy w sobie cechy Meliksona, Hubnika i 5 innych zawodników. Problem w tym, że aby zostać gwiazdą to trzeba przynajmniej jeden pełny sezon rozegrać na wysokim równym poziomie a nie jeden czy 2 mecze.
W sumie to powiedz mi skąd ten podpis u ciebie i czy znałeś w ogóle Maaskanta zanim do Wisły przyszedł, bo z tego co piszesz można wywnioskować, że to twój idol.
Wracając do tematu Riosa. Też odnoszę wrażenie, że jest on już skreślony cokolwiek by nie zrobił. Jest to dziwne choćby dlatego, że Żurawski prezentuje się znacznie słabiej. Brak szybkości - szczerze mówiąc nie zauważyłem tego, on po prostu tak jest nauczony grać. A co do szybkości to w meczu z Ruchem kiedy było trzeba wyprzedził chyba 2 obrońców i o mało bramka nie wpadła(chodzi oczywiście o mecz z jesieni).Traktujecie go powoli jak Łobodzińskiego, który niezależnie od tego czy pojawi się na boisku czy nie to i tak jest winny za słabą grę Wisły.
Genkov faktycznie potrafi się zastawić czy utrzymać przy piłce, ale na tym kończą się jego atuty póki co. Jeśli piszesz, że napastnik nie musi strzelać bramek, bo on ma strącać piłki to chce mi się śmiać. Brożek za te dwa mecze gdyby zagrał jak Genkov byłby zjechany na tym forum totalnie.
Niestety brakuje ci obiektywizmu jak wielu innym osobo tutaj, którzy "ufają Maaskantowi". Pamiętajmy o tym że bańska pod tytułem Wisła w lidze mistrzów znów się napełnia, tylko pytanie jak to się znowu skończy.

szprotson 08.03.2011 16:53

wystarczyło żeby sędzia odgwizdał faul na Genkovie który był w meczu z Arką a nie było by w ogóle dziś jego tematu.

Teqcontroller 08.03.2011 17:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez koniak (Post 1061737)
Westersyl, Meliksona na gwiazde ligi namaściły media, nie ty. Zejdź na ziemię.

Ale koleś gadasz pierdoły.

Nie , to ty zejdź na ziemie a i najpierw się doinformuj zanim się do kogoś przywalisz.

Westersyl mówił że będzie gwiazdą ligi zanim do nas trafił , nie wierzysz ? Wejdź sobie w temat o Polityce Transferowej Wisły i poszukaj postów westersyla , miłego szukania.

koniak 08.03.2011 17:33

fajnie, już jest gwiazdą ligi ? rozegrał 2 mecze, strzelił 1 bramkę - widocznie niewiele trzeba aby w Polsce zostać gwiazdą...
ja też na jesień pisałem, ze jak Kirm wejdzie do składu kosztem Boukhariego to zaczniemy wygrywać i co jestem jasnowidzem ?

Teqcontroller 08.03.2011 17:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez koniak (Post 1061747)
fajnie, już jest gwiazdą ligi ? rozegrał 2 mecze, strzelił 1 bramkę - widocznie niewiele trzeba aby w Polsce zostać gwiazdą...
ja też na jesień pisałem, ze jak Kirm wejdzie do składu kosztem Boukhariego to zaczniemy wygrywać i co jestem jasnowidzem ?

No tak bo to jest Polska liga :D

Ta , tylko Kirm już jest trochę u nas , a Boukhari przyszedł z nad wagą i nie był w ogóle przygotowany do sezonu , więc wcześniej czy później by wyleciał z 11 , Maaskant chciał sprawdzić no co go będzie stać , nie sprawdził się wyleciał z 11 i gra Kirm.Teraz może być tak że Kirm może wylecieć z 11 i wejdzie za niego Boukhari (Jeśli bedzie w pełnej dyspozycji).

koniak 08.03.2011 17:43

To jest właśnie jeden z dużych mankamentów Maaskanta, czyli wpuszczanie od pierwszych minut nowych zawodników, w tym również jego "znajomych" z ligi holenderskiej niezależnie od tego jak się prezentują.

Teqcontroller 08.03.2011 17:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez koniak (Post 1061750)
To jest właśnie jeden z dużych mankamentów Maaskanta, czyli wpuszczanie od pierwszych minut nowych zawodników, w tym również jego "znajomych" z ligi holenderskiej niezależnie od tego jak się prezentują.

Tak , zgodzę się z tobą , też mnie to na początku wnerwiało że grał Boukahri , mimo iż grał sito.

Dopiero po jakimś czasie z niego zrezygnował , ale znając naszego trenera da mu kolejną szanse , i mam nadzieję że Boukhari będzie grał dobrze.

Co do Genkowa , jestesmy na niego skazani , bo ani Rios ani Żuraw nie wejdą do 11.

JrQ- 08.03.2011 18:19

Cytat:

Jego ostatni mecz to kwintesencja gry w piłkę, mnóstwo strzałów na bramkę przeciwnika... nam trzeba napastnika do strzelania bramek.
Nie lubię Legii, ale Hubnik im się udał... to jest napastnik
chyba tylko tacy eksperci jak Ty uważają, że tylko napastnik ma strzelać ;)
sorry, ale .......isz chłopie głupoty, oglądnij sobie mecze z Podbeskidziem, gdy nie było Genkowa i zobacz, ile wariantów gry nam wtedy odpadło

a potem zamilcz, bo to, że Genkow ma umiejętności czysto piłkarskie, to widać (rusz dupę na trening, zamiast siedzieć przed komputerem i wypisywać takie .......ety) - to kiedy zacznie trafiać, to tylko kwestia czasu

mnie to np w ogóle nie martwi, byle Wisła wygrywała...

Dean 08.03.2011 18:52

Może Rios dostanie szansę wreszcie przynajmniej na dłużej niż 5 minut z ławki. Oby.

zim zum 08.03.2011 19:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez westersyl (Post 1061728)
Gratuluje poczucia humoru, a ten drugi to kto bo ja o nim nic nie pisałem. Czasami wypadało obejrzeć mecz Wisły na trzeźwo albo w ogóle go obejrzeć... zresztą co mam się z tobą klucić ewidtenie przekonywałeś mnie że Maor to słabiutki grajek bo nikt go wcześniej nie kupił i nie grał w reprezentacji która jest jeszcze słabsza od polskiej. Tak pisałeś. I tyle w temacie.
Zresztą mam wrażenie że ty byś się cieszył gdyby Melikson grał słabo... tyle dobrych zagrań co Maor pokazał w tych 3 meczach to nasze ligowe "gwiazdy" muszą grać cały sezon aby wyrobić tą normę.

Z jednej strony mówisz żeby nie oceniać, że Genkov słaby po 2 meczach, a z drugiej strony z innego piłkarza po 2 spotkaniach w naszej lidze robisz gwiazdę ekstraklasy. Gdzie konsekwencja ?

Cytat:

Może Rios to w ogóle nie jest piłkarzem ?
Grając w napadzie nie pokazywał cech typowych dla napastnika. Natomiast na grę na skrzydle jest za wolny


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:09.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl