![]() |
Cytat:
Co do Siwakowa, po pierwszym meczu było ponoć dobrze, po drugim mimo, że zagrał na podobnym poziomie jest źle. Zdecydujcie się fachowcy bo zmieniacie zdanie jak baba podczas okresu. Genkov, 2 mecze, 0 strzalow...po Riosie sie jeździ, bo bramek nie strzelał, a Genkov strzalu póki co nie oddał, ile jeszcze meczów to potrwa? w sensie ile razy jeszcze wyjdzie w 1 składzie. Zobaczymy czy w najbliższym meczu Maaskant wyciągnie wnioski z poprzednich, czy jednak znowu zagra podpora defensywy jaliens, świetny rozgrywający Siwakow, superstrzelec Genkov a Wilk znów usiądzie na ławce, bo....sam już nie wiem dlaczego |
Cytat:
Inna sprawa, że Maaskant póki co gra bardzo ostrożną taktyką i Siwakow mu do tego pasuje. Małecki na szpicy ? Z całym szacunkiem, ale przestaję wierzyć w sens dyskusji na forum. Na ten moment to jeden z najlepszych zawodników w lidze, świetnie zresztą przygotowany (siła i motoryka na szóstkę!) ale chyba jedynym mniej odpowiednim miejscem dla niego na boisku od tarczowego napastnika jest pozycja bramkarza... |
Bodajże 6 ostatnich meczów = 6 wygranych. Ale co tam, zwolnijmy Maaskanta, bo Genkov nie strzelił gola w 2 meczach, a ten śmie go wystawiać w pierwszym składzie.
|
Poczytałem kilka stron i odnoszę wrażenie,że gramy z super poukładanym zespołem z niesamowitymi kopaczami. Walkower brałbym w ciemno,bo to wszak 0-3 tylko. Maaskant wiadomo do wywalenia, bo Genkov nie strzela. A to jest napastnik to strzelać powinien. Nie nie powinien mówię wam. W ogóle u nas straszna bieda w ataku w obronie o pomocy nie wspominając, a tu przyjeżdża wielki Widzew.
Zastanówcie się co niektórzy co piszecie. |
Szczerze się zdziwię jeśli w tej rundzie zgubimy jakieś punkty u siebie, więc zwycięstwa na Reymonta nie będą mnie dziwić. Gorzej z wyjazdami i tu się obawiam o zwycięstwa Wisły.
|
Nie znalazłem wpisu o zwolnieniu Maaskanta, więc nie wiem do kogo pijecie. Ja tylko stwierdzam fakty a nie popadam w hurraoptymizm jak wiekszość tylko dlatego, że wygraliśmy 6 meczów z rzędu.
Cracovia 0-1 Wisła Kraków bramka w 90 Wisła Kraków 4-0 Legia Warszawa Wisła Kraków 1-0 Zagłębie Lubin bramka w 88 Polonia Warszawa 0-1 Wisła Kraków bramka samobojcza Arka Gdynia 0-1 Wisła Kraków bramka w 89 Wisła Kraków 3-1 Ruch Chorzów Po za świetnym meczem z Legią pozostałe były przeciętne, mogłyby się skończyć remisami i nie moglibyśmy mieć o to pretensji. Siwakowa dało się ściągnąć w przerwie i to odmieniło grę, więc nie wiem czemu grać musi Genkov czy Jaliens. Do czegoś w końcu ma służyc ta szeroka kadra o której wszyscy piszą. |
Cytat:
w ogóle a znasz taktykę Maaskanta znawco ? że już oceniasz i w ogóle , weź poczytaj trochę wypowiedzi Trenera Maaskanta a nie spinaj się :shock: |
koniak, to kto za Genkova?
|
Cytat:
|
Już widzę Małego strącającego piłki na skrzydła, haha^^ Obecnie gra na optymalnej dla siebie pozycji, na napad nadaje się jedynie podczas gry 2 napastnikami.
|
Cytat:
Taktyka Maaskanta....na razie mnie nie przekonuje, z resztą gdzie ja oceniłem taktykę. Napisałem jedynie, że po 3 słabych meczach jakie się niektórym przytrafili powinni trochę odpocząć. Proste. Garguła po słabym meczu w pp wyleciał z meczowej kadry. Co do tego kto za Genkova. Tu jest faktycznie problem bo po odejściu Brożka nie mamy zawodnika na tą pozycję przy taktyce 4-5-1. Riosa bym wstawił, ale wtedy najlepiej by było gdyby zmieniło się ustawienie. |
Cytat:
Moze i mogly sie skonczyc remisami te mecze czy nawet porazkami. Ale dla mnie te wyniki pokazuja co innego. A mianowice to ze zespol gra od pierwszej do ostatniej minuty i to dobrze swiadczy o zawodnikach ze do konca wierza. Styl miejmy nadzieje z czasem jak sie bardziej zespol dotrze tez bedzie odpowiedni. Pozatym nie bede plakac ze wygrywamy nawet po ciezkich bolach. Lepiej tak niz z 1 punktem lub bez. |
Co do Genkova to proponuję sobie obejrzeć jeszcze raz mecz w Gdynii i z Ruchem bo chyba niektórzy nie widzą albo nie wiedzą na czym polega rola środkowego napastnika z której Genkov wywiązuję się bardzo dobrze. Gdyby Malecki, Kirm czy Maor lepiej dograli mu piłkę to pewnie padłaby bramki.
Kew Jaliens - według mnie zagrał bardzo dobrze w Gdynii, z Ruchem Chorzów również zagrał dobrze i śmiało mogę powiedzieć że jest to nasz najlepszy obrońca. Faktem jest to że popełnił kilka błędów większość w PP gdzie grał z konieczności na nie naturalnej dla siebie pozycji i był często wsadzany na konia, zostawiany bez asekuracji bo drużna zbyt często traciła piłkę w środkowej strefie. Faktem jest również to że każdy jego błąd mnożony jest razy 10 bo zagrał 10 meczów reprezentacji Holandii i obrywa zdecydowanie za mocno. Niektórzy z was naprawdę mają krótką pamięć bo zapomnieli co wyrabiała obrona w zeszłej rundzie. Na moje teraz jest lepiej. Podsumowując od początku twierdziłem, że Maaskant robi dobrą robotę i liczba punktów które zdobyliśmy w minionej rundzie była ponad stan. Ta drużna zagrał ze sobą bardzo mało meczów bo śmiało można powiedzieć że wraz z przyjściem i odejściem kolejnych piłkarzy proces budowanie drużny rozpoczął się od nowa. Jak na ten moment zagraliśmy bardzo dobrze w Gdynii i średnio z Ruchem choć mecz zakończył się naszym zwycięstwem co bardzo cieszy. To jest 6 pkt, nie przypominam sobie abyśmy mieli taki dobry start rundy wiosennej. Osobiście rozumiem krytykowanie piłkarzy za dany mecz ale trenowania trenera już po prostu nie trawie. Zwłaszcza wtedy kiedy wygrywamy. Co do meczu to drużny Michniewicza mają to do siebie że zawsze na początku dobrze grają, trzeba na nich uważać szczególnie na Sernasa, a co do tego młodego chłopaka Dzalmidze to moim zdaniem jest przereklamowany bo ludzie z C+ zachwycali się jakimiś prostymi zagraniami. edit: No i cieszy mnie że nie ma pier** typu "potrzebujemy jeszcze kilku tygodni aby złapać świeżość" |
Rios strzela w sparingach, ale szansy nie dostanie, bo trener wątpię by chciał się przyznać do błędu i dalej będzie katował Genkova...
Posadził Gargule za slaby mecz, Chaveza również - to niech Genkov usiądzie chociaż na 1 mecz |
Westersyl, ale Ty nawet jakby Wisła nie grała totalnie nic i tak będziesz zadowolony i pochwalisz każdego z osobna. Po Twoich wypowiedziach widać, że jesteś tak zakochany w Maaskancie i całej drużynie, że po prostu nie stać Cię na obiektywizm.
Genkov moim zdaniem póki co spisuje się słabo, ale to nie znaczy że jest słabym piłkarzem. Liczę, że z czasem będzie strzelał gole. Ale pisanie o Jaliensie, że jest najlepszym naszym obrońcą po tych 3 meczach to już wielkie nadużycie. Rozumiem, że dla Ciebie napastnik nie musi strzelać goli a obrońca nie musi umieć grać w defensywie, wystarczy ubrać koszulkę Wisły i już się jest najlepszym. Postaraj się o trochę obiektywizmu. |
"Niektórzy z was naprawdę mają krótką pamięć bo zapomnieli co wyrabiała obrona w zeszłej rundzie. Na moje teraz jest lepiej."
Bardzo nietrafione porównanie. Jak miałą grać obrona skoro pozbyliśmy się 6-ciu obrońców. W 1 składzie wychodziło 4 nowych, nieznających się zawodników, z których każdy mówił innym językiem a jeden był nominalnym pomocnikiem. |
Cytat:
|
No to się zacznie. Rios strzelił II garniturowi Wisły 2 bramki. Do Barcelony go...
Jak ktoś pisze, że Jaliens dobrze grał z Ruchem to proszę udać się do okulisty. Jaliens zawalił 2 mecz o coś (PP z Podbeskidziem i teraz z Ruchem). W pierwszym meczu ligowym grał bardzo dobrze. Do tego ile bramek zawalił w sparingach? Dla mnie cos z nim jest nie tak. |
Może dostanie swoją szanse w końcówce zamiast emerytowanego Macka Żurawskiego.
|
czy ktoś zna składy z tej gierki ?
Cytat:
Chavez usiadł nie za to ze był najlepszy z Podbeskidziem,ale dlatego ze w meczu z Ruchem nie pasował do koncepcji trenera. Jeśli juz nawet miałby posadzic Bułgara, to ja naprawde wole oglądać katowanie Genkova niż paralityka Żurawskiego. |
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
Ale myslę, że na Riosie jest już kreska postawiona. A moim zdaniem powinien dostać szansę. Jirsak dostawał szansę, chociaż przez większość spotkań, w których wystąpił - prezentował się słabo, a niedawno pokazał próbkę swoich umiejętności. A taki Rios, który by czasami grał - mógłby wzmocnić rywalizację w napadzie, bo Genkov za nic nie robienie będzie w pierwszej 11, bo my nominalnych napastników nie mamy... Nie liczę Zurawskiego - bo on już prezentuje poziom I ligowy. Małecki to skrzydlowy, a Boguski kontuzja Cytat:
Nie lubię Legii, ale Hubnik im się udał... to jest napastnik |
Cytat:
Jaliens tak jest naszym najlepszym obrońca to fakt nie dlatego że gra jakoś super tylko dlatego że inni grają jeszcze słabiej niż on. Jak już pisałem kwestia jest tego, że dla was jak jak toś nie strzeli gola znaczy że słaby tak zachowuję się dzieci które wybierają na swoich idoli piłkarzy tylko dlatego że trafiają do siatki. Przykład użytkownika Seba, Genkov nie strzelił w gierce gola to znaczy że jest słaby. Wcześniej też byli tacy którzy twierdzili że Melikson jest słaby bo nie gra reprezentacji ani nikt go nigdzie nie kupił wcześniej. Namaściłem Meliksona na gwiazdę ligi jeszcze przed tym jak zagrał pierwszy mecz za co połowa forum mnie atakowała mimo tego nie zmieniłem zdania tak samo jest z Genkovem, on będzie strzelał gole. Nie zamierzam się tutaj wykłócać z trenerami bo dopóki nie zobaczą piłki w siatce to dany zawodnik będzie słaby. A atakowanie Jaliensa za mecz w Gdynii to skandal. |
Westersyl - Skeba jak coś, naucz się przepisywać nicki. Ja oglądałem spotkania i rozumiem, gdyby Genkov coś pożytecznego robił w tych spotkaniach, proszę wymień mi jakieś pozytywy z jego dotychczasowych spotkań w lidze. Z tych 2 meczy
Cytat:
|
a co Melikson już jest gwiazdą ligi ? :lol: w parze z Dżalamidze ? :)
Uważam, że Rios ma jeden główny problem. Nie jest ani napastnikiem, ani skrzydłowym i dlatego nie dostaje szans w meczach. |
Cytat:
przyznaj od razu zamiast polemizowac,ze dupa boli bo w Legii strzela napastnik a u Nas strzelają pomocnicy. Jak dla mnie Genkov, moze nie strzelić zadnego gola jesli beda go wyręczać koledzy z drużyny. Rios już kilka szans miał,a poza bramka zdobyta na Resovii bodajze i kilkoma fajnymi sztuczkami nie pokazał nic. Przypominam Ci równiez ze Rios jest mega wolny, co przy graniu na 1 napastnika,do tego naszej nieszczęsnej grze dzidami,jest bardzo wazne. Do tego srednia gra głową. Rios jak sam wspomniał jest mediapunta a nie "9" ... |
Cytat:
|
Cytat:
Graliśmy z Widzewem?? jaki był wynik bo chyba zapomniałem pooglądać mecz ?? |
Cytat:
Zresztą mam wrażenie że ty byś się cieszył gdyby Melikson grał słabo... tyle dobrych zagrań co Maor pokazał w tych 3 meczach to nasze ligowe "gwiazdy" muszą grać cały sezon aby wyrobić tą normę. Cytat:
|
Cytat:
|
Westersyl, Meliksona na gwiazde ligi namaściły media, nie ty. Zejdź na ziemię. W poniedziałkowym przeglądzie można było przeczytać, że gwiazdą jest ten cały Dzalamidze, bo łączy w sobie cechy Meliksona, Hubnika i 5 innych zawodników. Problem w tym, że aby zostać gwiazdą to trzeba przynajmniej jeden pełny sezon rozegrać na wysokim równym poziomie a nie jeden czy 2 mecze.
W sumie to powiedz mi skąd ten podpis u ciebie i czy znałeś w ogóle Maaskanta zanim do Wisły przyszedł, bo z tego co piszesz można wywnioskować, że to twój idol. Wracając do tematu Riosa. Też odnoszę wrażenie, że jest on już skreślony cokolwiek by nie zrobił. Jest to dziwne choćby dlatego, że Żurawski prezentuje się znacznie słabiej. Brak szybkości - szczerze mówiąc nie zauważyłem tego, on po prostu tak jest nauczony grać. A co do szybkości to w meczu z Ruchem kiedy było trzeba wyprzedził chyba 2 obrońców i o mało bramka nie wpadła(chodzi oczywiście o mecz z jesieni).Traktujecie go powoli jak Łobodzińskiego, który niezależnie od tego czy pojawi się na boisku czy nie to i tak jest winny za słabą grę Wisły. Genkov faktycznie potrafi się zastawić czy utrzymać przy piłce, ale na tym kończą się jego atuty póki co. Jeśli piszesz, że napastnik nie musi strzelać bramek, bo on ma strącać piłki to chce mi się śmiać. Brożek za te dwa mecze gdyby zagrał jak Genkov byłby zjechany na tym forum totalnie. Niestety brakuje ci obiektywizmu jak wielu innym osobo tutaj, którzy "ufają Maaskantowi". Pamiętajmy o tym że bańska pod tytułem Wisła w lidze mistrzów znów się napełnia, tylko pytanie jak to się znowu skończy. |
wystarczyło żeby sędzia odgwizdał faul na Genkovie który był w meczu z Arką a nie było by w ogóle dziś jego tematu.
|
Cytat:
Nie , to ty zejdź na ziemie a i najpierw się doinformuj zanim się do kogoś przywalisz. Westersyl mówił że będzie gwiazdą ligi zanim do nas trafił , nie wierzysz ? Wejdź sobie w temat o Polityce Transferowej Wisły i poszukaj postów westersyla , miłego szukania. |
fajnie, już jest gwiazdą ligi ? rozegrał 2 mecze, strzelił 1 bramkę - widocznie niewiele trzeba aby w Polsce zostać gwiazdą...
ja też na jesień pisałem, ze jak Kirm wejdzie do składu kosztem Boukhariego to zaczniemy wygrywać i co jestem jasnowidzem ? |
Cytat:
Ta , tylko Kirm już jest trochę u nas , a Boukhari przyszedł z nad wagą i nie był w ogóle przygotowany do sezonu , więc wcześniej czy później by wyleciał z 11 , Maaskant chciał sprawdzić no co go będzie stać , nie sprawdził się wyleciał z 11 i gra Kirm.Teraz może być tak że Kirm może wylecieć z 11 i wejdzie za niego Boukhari (Jeśli bedzie w pełnej dyspozycji). |
To jest właśnie jeden z dużych mankamentów Maaskanta, czyli wpuszczanie od pierwszych minut nowych zawodników, w tym również jego "znajomych" z ligi holenderskiej niezależnie od tego jak się prezentują.
|
Cytat:
Dopiero po jakimś czasie z niego zrezygnował , ale znając naszego trenera da mu kolejną szanse , i mam nadzieję że Boukhari będzie grał dobrze. Co do Genkowa , jestesmy na niego skazani , bo ani Rios ani Żuraw nie wejdą do 11. |
Cytat:
sorry, ale .......isz chłopie głupoty, oglądnij sobie mecze z Podbeskidziem, gdy nie było Genkowa i zobacz, ile wariantów gry nam wtedy odpadło a potem zamilcz, bo to, że Genkow ma umiejętności czysto piłkarskie, to widać (rusz dupę na trening, zamiast siedzieć przed komputerem i wypisywać takie .......ety) - to kiedy zacznie trafiać, to tylko kwestia czasu mnie to np w ogóle nie martwi, byle Wisła wygrywała... |
Może Rios dostanie szansę wreszcie przynajmniej na dłużej niż 5 minut z ławki. Oby.
|
Cytat:
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:09. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl