![]() |
Jak bedziecie mieli bramki to wstawcie.
|
|
|
Ma ktoś może linki żeby ściągnąć gole z meczu :
Tottenham – Wisła Jagiellonia – Wisła Wisła – Lech Bo na stronie Wisła-video linki już wygasły. :-/ |
mozna gdzies zciagnac mecz Lech-Austria?
|
Cytat:
Ja przed chwilą sprawdziłem i wszystko bez problemu działa! |
macie gdzieś może jakiś skrót z wczorajszego meczu z Tottenhamem? Bo nic nie mogę znaleźć a chciałbym to zobaczyć na spokojnie... nie cały mecz tylko najlepsze sytuacje
|
Cytat:
Cytat:
27 minut LIVE PL Cały Skrót - http://rapidshare.com/files/15048050...tspur.wmv.html Part 1/2 - http://odsiebie.com/pokaz/659402---14c7.html Part 2/2 - http://odsiebie.com/pokaz/659440---d6a5.html |
Bramki z Górnik vs Wisła
? |
ekstraklasa.tv
|
|
Polska - Czechy
1-0 Paweł Brożek http://rapidshare.com/files/153055782/Pol-Cz1-0.avi 2-0 Kuba Błąszczykowski http://rapidshare.com/files/153072474/Pol-Cz2-0.avi 2-1 Fenin http://rapidshare.com/files/153074399/Pol-Cz2-1.avi Cały mecz na http://www.football-multi.com |
Bramka Kuby - widac wislacka szkołe Franka ;-))
http://rs468.rapidshare.com/files/15.../Pol-Cz2-0.avi |
Błagam... Tylko nie Rapidshare... :foch:
|
Rapid jest dobry jak się ma konto premium inaczej to niezafajnie
Tu ktoś wrzucił 3 bramki w jednym filmiku na youtube: http://pl.youtube.com/watch?v=OI-u8lQLjoI |
niech ktos wrzuci skrot dzisiejszego wyscigu zeby mozna bylo sciagnac
|
|
http://chomikuj.pl/Chomik.aspx?id=Kamson21
folder piłka nozna - codziennie dodaje nowe bramki, filmiki piłkarskie. |
Wszystkie bramki w jednym pliku
http://rapidshare.com/files/154373540/Slow-Po2-1.rar |
Szukam akcji Blaszczykowskiego z meczu z Werderem 3:3 z 18 pazdziocha.
|
|
http://wislakrakow1906.futbolowo.pl/wislakrakow1906/
zapraszam serdecznie |
Ma ktos bramki z nieszczesnego Barcelona-Wisla (4:0) ale w wersji z bramkipolakow bo tam byla poprawiona synchronizacja audio z obrazem.
z gory dzieki |
Ma moze ktos SKROT (nie bramki) ze wczorajszego meczu PP Wisla - Gornik ?
|
www.wisla-video.com, tam jest
|
http://pl.youtube.com/watch?v=_0V8ONmfJn8 Tu są bramki z meczu jakby ktoś chciał
|
Posiada ktoś może film "7 dni do zdobycia tytułu" albo linki do niego? Mówili o nim w Lidze+ Extra przy omawianiu 9 kolejki. To był filmik o Oreście Lenczyku i GKS Bełchatów.
|
Szukam jakiś zdjęć z meczu Górnik Zabrze - Wisła Kraków z 7 listopada 2004 roku. Nie chodzi mi o fotki z meczu, tylko z naszym wiślackim sektorem (a może jakiś filmik). Poza tym szukam jakiegoś kibicowskiego opisu z tego spotkania, pamiętam że zaraz po wejściu na sektor potraktowali nas gumowymi kulami i nie wiem czy dobrze pamiętam, ale chyba polewaczką. Po meczu, jak kordonem prowadzili nas na dworzec, to hoolsi Górnika też do nas startowali. Dzięki za pomoc.
|
potrzebuje cały wczorajszy mecz Wisła-Ruch kto posiada niech wrzuca:)
|
moze sie komus przyda - informacje i wyniki wszystkich warszawskich drużyn (a jest ich ponad 30!) http://www.warszawskapilka.pl
|
poda ktoś zeskanowany najnowszy odcinek FORZA WISŁA?
|
Cytat:
ba, nawet wydrukuja |
Cytat:
dobrze się czujesz? nie po to robi się gazetkę żeby jakiś delikwent wkleił skan i po robocie.. poza tym kasa z gazetki idzie na cele kibicowskie, a jak ktoś wklei to nie bedzie kupował, kumasz? |
mozna prosic o faul Małeckiego w meczu z cracovia ?
|
Hej, mam do was wielką prośbę, potrzebuję bramkę Jirsaka z meczu z Bełchatowem w Pucharze Ekstraklasy w ubiegłym sezonie (tą). Jakby ktoś miał to bardzo proszę o wrzutke, tylko tej bramki brakuje mi do kolekcji.
Z góry dzięki. |
Ma ktoś link do bramek z meczu z Odrą w dobrej jakości?
Bramki są już na wisla-video jednak niestety tylko na RS a obecnie nie mam możliwości ściągnięcia ich z tego serwera =/ Mógłby ktoś przerzucić te bramki na jakiś inny serwer? Byłbym wdzięczny ;) |
kubad99 mam tylko link w pakiecie z obiema kartkami.
http://rapidshare.com/files/16766457...er_Malecki.avi MCX http://www.space-nation.eu/?d=383FE4D61 lub http://odsiebie.com/pokaz/1087532---79b1.html http://odsiebie.com/pokaz/1089256---0ea7.html http://odsiebie.com/pokaz/1089271---d007.html http://odsiebie.com/pokaz/1089288---0c19.html |
Cytat:
W zamian prosze o bramke Niedzielana z Sevilla w Chicago Trophy bo okazalo sie, ze nie mam. |
Poszukuję bramek z meczy Wisła-Odra 3:1
|
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:36. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl