![]() |
Cytat:
Sobol moze pograc gora 1 sezon potem juz koniec. |
no to mamy jednego obrońcę mniej ;)
dzięki Bogu mamy Jaliensa, Kowalski do ME niech idzie. |
oo chyba więzadła u Paljica ;(
|
Cytat:
Jednak, o ile większość wislaków gra (popełniaja błedy, grają jeszcze nienadzwyczajnie) to Jirsak jest ponownie zawodnikiem-widmo. Oszczędza się na ligę? :D |
Cytat:
|
Cytat:
|
Panowie, tylko mnie siadł streaming? Macie może jakieś inne linki?
|
No to trzeba kupować na gwałt bocznego obrońcę. W lutym nie będzie to już takie proste niestety.
|
Cytat:
45 minut i ani jednego strzału zmuszającego bramkarza rywali do interwencji :) |
Cytat:
A nasz bramkarz Jovanic to potrafi sie rzucać, i tyle z jego umiejętności. Najgroźniejszy na razie jak dla mnie Kowalski. Stwarza zagrożenie zarówno pod bramką przeciwnika jak i własną. |
http://www.orange.pl/ogladaj-Orange-sport-info.phtml
tu jest bardzo dobra jakośc |
Brak rasowego napastnika jest aż nadto widoczny. Przecież nawet nie ma komu w polu karnym piłki podać!
Jirsak kilka rasy nieźle rozegrałmpiłkę z Gargułą ale jak dojdzie Melikson to będzie przydatnym zmiennikiem. |
Wilk jedzie na kadrę - jedyny. Więc dają mu teraz pograć więcej.
|
u Dragana nie wyglądało to dobrze... trzeba będzie pomyśleć jeszcze o lewym defensorze w tym okienku
|
taki mały OT
zauważyliście że ci Norwedzy to wyglądają jak Brazylijczycy? :D Ciemniejszą karnacje od naszych mają :D hehe mam nadzieję że Paljic nic poważnego sobie nie zrobił. |
Jirsak, jeśli ściągniemy tego Białorusina, powinien zostać sprzedany.
|
Ludzie czego wy się spodziewaliście po pierwszym sparingu??? Cudownej gry z pierwszej piłki?? 5-0 do przerwy?? Ogarnijcie się i przestańcie narzekać.
|
Dajcie klawiaturze na chwile odpoczac, usiadzcie w fotelu i na spokojnie ogladajcie. To dopiero pierwszy sparing - to, ze mieli duzo treningow nie oznacza, ze od razu bedzie wielka dominacja.
|
odnosnie paljicia nei ciekawie to wygladało... tomka i. wogóle nie widac raz czy dwa razy był na początku przy piłce.. ale dałbym mu jeszce chwile pograc... nie wiem za co chwalą zurawskiego .. ze skoczy do piłki ... szkoda słów poprostu
|
Tak jak fatalnie grali na jesieni tak fatalnie grają i teraz... Chociaż Norwegowie też tylko minimalnie lepsi ja nie wiem jak wytrwałem oglądając tę kopaninę przez 45 minut. W IV lidze nie ma takich kopanin.
|
Cytat:
Sparingi są po to by szlifować to co jest wałkowane na treningu. A znowu wyglądają jakby się pierwszy raz spotkali. |
Faul na Paljiciu był celowy i chamski , gość był za nim ,powalił Dragana a następnie stanął na nodze naszego zawodnika w okolicach kolana, powinien dostać za to co najmniej w pysk . Podobnie było wcześniej z Kirmem kiedy również jeden z rywali nastąpił na jego nogę i to też mogło się skończyć kontuzją.W drugiej może być gorąco.
|
Jirsak musi wydupcać, co to za pozorowanie gry jest ja się pytam ? I tak od kilk ulat :rotfl: Jaja jakieś.
Bez Meliksona i Genkova mamy szanse ogrywać takie wybitne drużyny jak Bytom czy Cracovia, a z resztą będzie 50/50. Oczywiście na dzisiaj tak to wygląda. Ale: trenują teraz ciężko, więc mogę zrozumieć trochę słabszą grę. |
Pięknie to to nie wygląda no ale poczekamy, zobaczymy i zwyciężymy ! :)
|
może warto by było znowu podbić do tego pana? interesowaliśmy się nim w kontekście gry na lewej obronie...
http://www.transfermarkt.de/de/vladi...ler_36821.html |
Kowalski do rezerw, sprzedać wypożyczyć Jirsaka. Ja już od 20min się zastanawiałem czy Czech jest na boisku, czy coś przegapiłem. Pierwszy mecz więc nie ma co sę spodziewać jakiejś błyskotliwej gry. Chociaż liczyłem na troszkę więcej po pierwszej połowie. Oby Draganowi nic poważnego się nie stało
|
Inna sprawa, że Iwan chwalący Żurawskiego za wyskoczenie do piłki jest lekko żałosny...
|
Ch.j ze sparingiem i z wygladem pierwszego meczu po 2 miesiach i po tygodniu ciezkich treningów
gorzej z Paljicem który jak zerwał wiezadła( a tak wygladało) to pół roku ma z głowy |
Dobrze, że zakontraktowaliśmy Kew'a, bo nie mogę patrzeć jak Kowalski kaleczy rzemiosło.
O grze się nie wypowiadam, bo to głupota wymagać Bóg wie czego po pierwszym sparingu. |
Kowalski i Bunoza to chyba powinni zmienić dyscyplinę sportu.
|
Goście są w nie za ciekawym momencie przygotowań aby można było ich oceniać przez pryzmat gry. Dajcie spokój.
Co znaczy doświadczenie. Marokańczyk od razu zaznaczył,że coś go kluje i tym samym nie ma sensu go wystawiać na jakieś mecze z drwalami:)A to się człek spoci a to kontuzji może dostać. Po co to komu:) |
Kto na lewa obronę jeśli Paljic zerwał więzadło? ;| chyba nie Branco ;(
|
|
Jak my za takiego drewniaka jak Bunoza zapłaciliśmy prawie pół miliona euro. Nowe określenie dzięki niemu jest w Polsce: piłkarz bunozopodobny
|
Nie wiedzialem, ze na forum mamy takich wykwalifikowanych lekarzy, ktorzy potrafia wystawic diagnoze ogladajac powtorki faulu.
|
Dobrze że Rios wchodzi , cicho licze na niego w tej rundzie.
|
Cytat:
|
Lobo kanciata noga i glowa tez :D
|
Łobo będzie naszym najwiekszym wzmocnieniem w tej rundzie ,zobaczycie :D
|
He he, ale ten Bunoza jest beznadziejny to głowa mała
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:56. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl