Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Copa del Sol 2011 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7811)

Teqcontroller 27.01.2011 13:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nbp (Post 1042049)
no a czego się spodziewałeś :) ?

Z Żurawiem nie przedłużą umowy po zakończeniu tego sezonu, Sobol pogra ile jeszcze ? Sezon ? 2 ? Maks 3.

Więc szuka się następcy Radka jako kapitana. No a który Polak z obecnego składu zagości u nas na dłużej ? Czaruś

2 , 3 ? chybas chory jest .... Sobol sie juz meczy widac to od 2 sezonow
Sobol moze pograc gora 1 sezon potem juz koniec.

krkgiba 27.01.2011 13:45

no to mamy jednego obrońcę mniej ;)

dzięki Bogu mamy Jaliensa, Kowalski do ME niech idzie.

Przemoo 27.01.2011 13:45

oo chyba więzadła u Paljica ;(

FraMat 27.01.2011 13:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nbp (Post 1042049)
dobry komentarz na orange sport: " Tomas Jirsak...miał parę epizodów dobrych w drużynie Wisły...no właśnie epizodów...na epizody może się pozwolić młodzik jakiś, a nie zawodnik za taką kasę "

zwykle staram się nie komentowac meczu przed jego zakonczeniem, ani tym bardziej wystepów poszczególnych piłkarzy.
Jednak, o ile większość wislaków gra (popełniaja błedy, grają jeszcze nienadzwyczajnie) to Jirsak jest ponownie zawodnikiem-widmo.
Oszczędza się na ligę?
:D

tomasz_19 27.01.2011 13:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1042055)
zwykle staram się nie komentowac meczu przed jego zakonczeniem, ani tym bardziej wystepów poszczególnych piłkarzy.
Jednak, o ile większość wislaków gra (popełniaja błedy, grają jeszcze nienadzwyczajnie) to Jirsak jest ponownie zawodnikiem-widmo.
Oszczędza się na ligę?
:D

może przykładem pewnego pana... zacznie grać jak będzie mu się kończył kontrakt?

art 27.01.2011 13:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nbp (Post 1042049)
no a czego się spodziewałeś :) ?

Wlasnie mnie to cieszy, ta opaska dla Wilka, dobrze, ze nie poszlismy droga Legi....

vivez 27.01.2011 13:49

Panowie, tylko mnie siadł streaming? Macie może jakieś inne linki?

zajacek 27.01.2011 13:49

No to trzeba kupować na gwałt bocznego obrońcę. W lutym nie będzie to już takie proste niestety.

zim zum 27.01.2011 13:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Proud (Post 1042045)
Musimy pamiętać, że trenują dwa razy dziennie. Nigdy nie pierwszych obozach gra nie zachwyca. Teraz budują wytrzymałość.

Na przestrzeni ostatnich lat można powiedzieć tyle. U nas nie ma różnicy czy 1 czy ostatni mecz. Zawsze słabo :D

45 minut i ani jednego strzału zmuszającego bramkarza rywali do interwencji :)

szprotson 27.01.2011 13:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1042055)
zwykle staram się nie komentowac meczu przed jego zakonczeniem, ani tym bardziej wystepów poszczególnych piłkarzy.
Jednak, o ile większość wislaków gra (popełniaja błedy, grają jeszcze nienadzwyczajnie) to Jirsak jest ponownie zawodnikiem-widmo.
Oszczędza się na ligę?
:D

Jirsak zawsze gra na alibi, ja juz mówiłem, to jest idealny chłop do gierki pod blokiem,wiecie pokopać pogadać,czysty stojanow.
A nasz bramkarz Jovanic to potrafi sie rzucać, i tyle z jego umiejętności.
Najgroźniejszy na razie jak dla mnie Kowalski. Stwarza zagrożenie zarówno pod bramką przeciwnika jak i własną.

tomasz_19 27.01.2011 13:49

http://www.orange.pl/ogladaj-Orange-sport-info.phtml
tu jest bardzo dobra jakośc

sergio 27.01.2011 13:49

Brak rasowego napastnika jest aż nadto widoczny. Przecież nawet nie ma komu w polu karnym piłki podać!

Jirsak kilka rasy nieźle rozegrałmpiłkę z Gargułą ale jak dojdzie Melikson to będzie przydatnym zmiennikiem.

ociec Ciemka 27.01.2011 13:49

Wilk jedzie na kadrę - jedyny. Więc dają mu teraz pograć więcej.

1227 27.01.2011 13:50

u Dragana nie wyglądało to dobrze... trzeba będzie pomyśleć jeszcze o lewym defensorze w tym okienku

Kluvi 27.01.2011 13:50

taki mały OT
zauważyliście że ci Norwedzy to wyglądają jak Brazylijczycy? :D Ciemniejszą karnacje od naszych mają :D hehe

mam nadzieję że Paljic nic poważnego sobie nie zrobił.

Vuko 27.01.2011 13:51

Jirsak, jeśli ściągniemy tego Białorusina, powinien zostać sprzedany.

Jagul 27.01.2011 13:51

Ludzie czego wy się spodziewaliście po pierwszym sparingu??? Cudownej gry z pierwszej piłki?? 5-0 do przerwy?? Ogarnijcie się i przestańcie narzekać.

mitmichael 27.01.2011 13:52

Dajcie klawiaturze na chwile odpoczac, usiadzcie w fotelu i na spokojnie ogladajcie. To dopiero pierwszy sparing - to, ze mieli duzo treningow nie oznacza, ze od razu bedzie wielka dominacja.

kitu91 27.01.2011 13:53

odnosnie paljicia nei ciekawie to wygladało... tomka i. wogóle nie widac raz czy dwa razy był na początku przy piłce.. ale dałbym mu jeszce chwile pograc... nie wiem za co chwalą zurawskiego .. ze skoczy do piłki ... szkoda słów poprostu

Undertaker 27.01.2011 13:53

Tak jak fatalnie grali na jesieni tak fatalnie grają i teraz... Chociaż Norwegowie też tylko minimalnie lepsi ja nie wiem jak wytrwałem oglądając tę kopaninę przez 45 minut. W IV lidze nie ma takich kopanin.

szprotson 27.01.2011 13:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 1042072)
Dajcie klawiaturze na chwile odpoczac, usiadzcie w fotelu i na spokojnie ogladajcie. To dopiero pierwszy sparing - to, ze mieli duzo treningow nie oznacza, ze od razu bedzie wielka dominacja.

ani że będzie widać jakikolwiek pomysł na grę?

Sparingi są po to by szlifować to co jest wałkowane na treningu. A znowu wyglądają jakby się pierwszy raz spotkali.

fanfan 27.01.2011 13:54

Faul na Paljiciu był celowy i chamski , gość był za nim ,powalił Dragana a następnie stanął na nodze naszego zawodnika w okolicach kolana, powinien dostać za to co najmniej w pysk . Podobnie było wcześniej z Kirmem kiedy również jeden z rywali nastąpił na jego nogę i to też mogło się skończyć kontuzją.W drugiej może być gorąco.

tofik 27.01.2011 13:54

Jirsak musi wydupcać, co to za pozorowanie gry jest ja się pytam ? I tak od kilk ulat :rotfl: Jaja jakieś.
Bez Meliksona i Genkova mamy szanse ogrywać takie wybitne drużyny jak Bytom czy Cracovia, a z resztą będzie 50/50. Oczywiście na dzisiaj tak to wygląda.

Ale: trenują teraz ciężko, więc mogę zrozumieć trochę słabszą grę.

Krakus! 27.01.2011 13:54

Pięknie to to nie wygląda no ale poczekamy, zobaczymy i zwyciężymy ! :)

tomasz_19 27.01.2011 13:54

może warto by było znowu podbić do tego pana? interesowaliśmy się nim w kontekście gry na lewej obronie...
http://www.transfermarkt.de/de/vladi...ler_36821.html

JAR0 27.01.2011 13:55

Kowalski do rezerw, sprzedać wypożyczyć Jirsaka. Ja już od 20min się zastanawiałem czy Czech jest na boisku, czy coś przegapiłem. Pierwszy mecz więc nie ma co sę spodziewać jakiejś błyskotliwej gry. Chociaż liczyłem na troszkę więcej po pierwszej połowie. Oby Draganowi nic poważnego się nie stało

Undertaker 27.01.2011 13:55

Inna sprawa, że Iwan chwalący Żurawskiego za wyskoczenie do piłki jest lekko żałosny...

bridgeburner 27.01.2011 13:55

Ch.j ze sparingiem i z wygladem pierwszego meczu po 2 miesiach i po tygodniu ciezkich treningów
gorzej z Paljicem który jak zerwał wiezadła( a tak wygladało) to pół roku ma z głowy

Zwitter 27.01.2011 13:56

Dobrze, że zakontraktowaliśmy Kew'a, bo nie mogę patrzeć jak Kowalski kaleczy rzemiosło.

O grze się nie wypowiadam, bo to głupota wymagać Bóg wie czego po pierwszym sparingu.

Lucas.B 27.01.2011 13:56

Kowalski i Bunoza to chyba powinni zmienić dyscyplinę sportu.

Marszałek 27.01.2011 13:57

Goście są w nie za ciekawym momencie przygotowań aby można było ich oceniać przez pryzmat gry. Dajcie spokój.

Co znaczy doświadczenie. Marokańczyk od razu zaznaczył,że coś go kluje i tym samym nie ma sensu go wystawiać na jakieś mecze z drwalami:)A to się człek spoci a to kontuzji może dostać. Po co to komu:)

KMZ 27.01.2011 13:59

Kto na lewa obronę jeśli Paljic zerwał więzadło? ;| chyba nie Branco ;(

Eleusis 27.01.2011 14:00

http://astratv.pl/kanal-1.html
Ja oglądam na tej stronie, działa elegancko.
No i jest ŁOBO !

Undertaker 27.01.2011 14:00

Jak my za takiego drewniaka jak Bunoza zapłaciliśmy prawie pół miliona euro. Nowe określenie dzięki niemu jest w Polsce: piłkarz bunozopodobny

Wasiu 27.01.2011 14:00

Nie wiedzialem, ze na forum mamy takich wykwalifikowanych lekarzy, ktorzy potrafia wystawic diagnoze ogladajac powtorki faulu.

Wideł 27.01.2011 14:01

Dobrze że Rios wchodzi , cicho licze na niego w tej rundzie.

ypeeh 27.01.2011 14:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wasiu (Post 1042092)
Nie wiedzialem, ze na forum mamy takich wykwalifikowanych lekarzy, ktorzy potrafia wystawic diagnoze ogladajac powtorki faulu.

Zdalne diagnozowanie jest przyszłością medycyny - idziemy z duchem czasu, ot co! :)

Teqcontroller 27.01.2011 14:09

Lobo kanciata noga i glowa tez :D

szprotson 27.01.2011 14:09

Łobo będzie naszym najwiekszym wzmocnieniem w tej rundzie ,zobaczycie :D

Undertaker 27.01.2011 14:11

He he, ale ten Bunoza jest beznadziejny to głowa mała


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:56.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl